VJEČNA BORBA DOBRA I ZLA
   www.OBJAVE.com forum -> POTRAGA ZA SVEZNANJEM -> VJEČNA BORBA DOBRA I ZLA

NA OVOJ STRANICI SE NALAZE SVE VERZIJE OVOG POSTA! Svi postovi na ovoj stranici se prikazuju u obratnom hronološkom redosledu, tako da se na vrhu liste nalazi sadržaj trenutne verzije, a na kraju ove liste se nalazi originalna verzija, kao poslednji post. Na ovaj način vodi se evidencija o tome KO JE i KADA menjao ovaj post... PAŽNJA! S obzirom da postoje zapamćene sve verzije ovog posta, ovaj post može da obriše samo adminfob. Pored VLASNIKA POSTA i korisnika sa specijalnim ovlašćenjem kao što su adminfob, Vesna i admin2, ovaj spisak mogu da vide samo nadležni urednici ovog podforuma...
Autor Poruka
Dreammer
Gost

Poslao: 21 Maj, 2010 09:23 am    Naslov: Pogledaj IP autora

Litlneks ::
Bog se ne može spoznati mozgom,već osećajima sopstvenim,dušom celom... Ima stara izreka koja kaže riba se ne čisti od repa,već od glave... Ne može se ulazati u strukture materije i gledati procese kako bi se došlo do istine,već treba osećajima svojim (dušom) spoznati šta je to Veliki Tvorac hteo,koja su mu stremljena...
Istina je samo jedna i još niko tvorčevu informaciju početnu nije izmenio... Evo Vam jedan prost dokaz o postojanju Boga jedinog Alfa i Omega... Uzmite u ruke seme pasulja i posadite ga u Zemlju i nići će pasulj,ništa drugo,ni grašak,ni kopriva,ni krompir.... Jednostavno i prosto pasulj je pasulj milionima godina posađen u Zemlju daje pasulj i ta prvobitna informacija tvorčeva odoleva milionima godina....
Neka se skupe te Velike duše i neka promene tvorčevu praizvornu informaciju i neka od pasulja nikne grašak i poverovaću VAM !!!!

Zdravo!
Hvala i sa time se slažem. Mogu da se vide paralele - sam sam napisao da više sfere osjeća i doživljava se, biva se u njih, svojim bićem od svetla, dušom, ..... uvjek je u pitanju duša, ona proćiščena je kljuć.

Tako da mislim da oni Slovenaci na našem pogrešili su kad su naglasili mozag i materiju EM.

Alat nije cilj, alat nije isto kao izvor, alat nije jednak izvoru ali može da ide do izvora, da se vrati "kući."

Kako ti razumješ izjavu: Istina je u vama?
Ako je u nama - onda ova iskustva "vani" su pogrešna varka, su manipulacija.
(tako su mi rekli ovi Slovenci).

Ako je istina "out of space" onda mi smo smeće ....

Ja mislim da u nama, u tjelu od materije, ima dušu i ona je transcdentalne božje prirode.
Ali nije ov aduša izvor svega, nije ova duša poćetak svega .... to su tvrdili ovi Slovenci, nego naša duša je posljedica božanske manifestacije ili kreacije. bog nama je stvarao dušu a ne obrnuto nije naša duša stvorila Boga.

Tako da ako stavim ovo u fokus razumjem, šta oni na našem forumu proširuju i tako se ponašaju.

Drago mi je da prićamo meni važne stvari.

LP Smile

Korisnik koji je menjao ovaj post: ()
Nazad na vrh
Dreammer
Gost

Poslao: 21 Maj, 2010 09:22 am    Naslov: Pogledaj IP autora

Litlneks ::
Bog se ne može spoznati mozgom,već osećajima sopstvenim,dušom celom... Ima stara izreka koja kaže riba se ne čisti od repa,već od glave... Ne može se ulazati u strukture materije i gledati procese kako bi se došlo do istine,već treba osećajima svojim (dušom) spoznati šta je to Veliki Tvorac hteo,koja su mu stremljena...
Istina je samo jedna i još niko tvorčevu informaciju početnu nije izmenio... Evo Vam jedan prost dokaz o postojanju Boga jedinog Alfa i Omega... Uzmite u ruke seme pasulja i posadite ga u Zemlju i nići će pasulj,ništa drugo,ni grašak,ni kopriva,ni krompir.... Jednostavno i prosto pasulj je pasulj milionima godina posađen u Zemlju daje pasulj i ta prvobitna informacija tvorčeva odoleva milionima godina....
Neka se skupe te Velike duše i neka promene tvorčevu praizvornu informaciju i neka od pasulja nikne grašak i poverovaću VAM !!!!

Zdravo!
Hvala i sa time se slažem. Mogu da se vide paralele - sam sam napisao da više sfere osjeća i doživljava se, biva se u njih, svojim bićem od svetla, dušom, ..... uvjek je u pitanju duša, ona proćiščena je kljuć.

Tako da mislim da oni Slovenaci na našem pogrešili su kad su naglasili mozag i materiju EM.

Alat nije cilj, alat nije isto kao izvor, alat nije jednak izvoru ali može da ide do izvora, da se vrati "kući."

Kako ti razumješ izjavu: Istina je u vama?
Ako je u nama - onda ova iskustva su pogrešna varka.
(tako su mi rekli ovi Slovenci).

Ako je istina "out of space" onda mi smo smeće ....

Ja mislim da u nama, u tjelu od materije, ima dušu i ona je transcdentalne božje prirode.
Ali nije ov aduša izvor svega, nije ova duša poćetak svega .... to su tvrdili ovi Slovenci, nego naša duša je posljedica božanske manifestacije ili kreacije. bog nama je stvarao dušu a ne obrnuto nije naša duša stvorila Boga.

Tako da ako stavim ovo u fokus razumjem, šta oni na našem forumu proširuju i tako se ponašaju.

Drago mi je da prićamo meni važne stvari.

LP Smile
Nazad na vrh
   www.OBJAVE.com forum -> POTRAGA ZA SVEZNANJEM -> VJEČNA BORBA DOBRA I ZLA Sva vremena su GMT + 1 sat

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)