PITANJA I ODGOVORI:REČNIK NEPOZNATIH POJMOVA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 14:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali, sta te Kosmicka bebo, tacno zanima?
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 14:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tačno me zanima , zapravo želim čiste informacije o tome koliko je moguće i kako komunicirati sa Anđeoskim zracima???

Dakle, potpunu demistifikaciju one čuvene rečenice ABBRA CADABBRAA.

Hajde da vidimo koliko su zapravo ti ljudi bili ozbiljni posvećenici.

I hajde da vidimo na koji način.

I u konačnom, mislim da si primetio da ove sajtove počinju i deca da obilaze,

a recimo ja nemam odgovor da pružim mojem detetu o nekim stvarima.

Zašto je to bitno.

Pa bitno je jer sam se iznenadila kad sam u jednom Japanskom crtaću ugledala Rune.

Molim, znači da se ovim i sličnim temama pristupi na odgovoran način-temeljno.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 16:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

''Tek onaj tko je otvoren Božjemu govoru, tek onaj tko ga sluša svim svojim bićem, svim životom, u prilici je postati dionikom mudrosti, mudrosti ljubavi i istine. Ali Božji govor nije ukrućen, jednoličan i oskudan. Božji govor je preobilan i neiscrpiv u svojoj novosti, u svojim izričajima. I svako vrijeme, svako biće čut će ga kako proniče i potiče cjelokupnu njegovu zbilju, čut će ga jedrog i ljekovitog.
Bog govori tolikim jezicima da bi ga svako srce moglo čuti. I razumjeti. Da bi svako srce uz njegov govor moglo prionuti. Bog govori, i samo oni koji čitavom dušom slušaju njegov glas, čuju i razumiju da se Bog, upravo kao i njima, i drugima obraća onako kako je blisko njihovim dušama. Jer Bog svaku dušu obuhvaća i prožima u njezinoj osobitosti, u njezinoj cjelovitosti. I stoga nije moguće do kraja čuti Božji glas, nije moguće biti Božji, ako se ne poštuje i uho drugoga, način kako ga je drugi čuo.
Nije moguće čuti Božji glas, ako ne čuje i druge. Ako se ne čuje kako Bog njima govori. Jer kao što je Božja slika cijela tek u usklađenosti, u zajedništvu, tako je i Božji glas prepoznatljiv i jasan tek u uzajamnosti osluškivanja njegove prisutnosti. U uzajamnosti odzivanja njegovu disanju.''

Stjepan Lice
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 16:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa, ja se maksimalno trudim da svakom pitanju prionem temeljno.
Obavljati svakodnevne razgovore sa andjelima je moguce, ukoliko covek zaista zivi duhovnost.
Ako stvarno hoce da se povezuje, povezace se. Ako stvarno hoce da pronadje odgovor na neko pitanje, dobice ga. 100 posto sam u to siguran.

Ali, po pitanju enohijanske magije, ja ne mogu da pricam uopsteno,
jer bi to bilo isto kao kada bi poceo uopsteno da pricam o hriscanstvu, budizmu ili bilo kojoj drugoj krupnoj temi...

Ako ima potpitanja, spreman sam da odgovaram,
a ako ih nema, ne mogu vise pisati o stvarima koje niko ni ne cita.

Mislim, kakav je smisao u pisanju, ako to niko ne cita?

Sesnaesti vek je u Engleskoj bio jako lep period.
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 13 Feb, 2011 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postavila sam ti pitanje i to konkretno, da li znaš za još koji anđeoski jezik???

Još jedno pitanje od velikog značaja koje bi pomoglo stvaranju pomirenja-

da li u svakoj religiji ovog sveta postoji sećanje i neka vrsta korespodencije sa Anđeoskim

poretkom?
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 14 Feb, 2011 01:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::
Postavila sam ti pitanje i to konkretno, da li znaš za još koji anđeoski jezik???

Još jedno pitanje od velikog značaja koje bi pomoglo stvaranju pomirenja-

da li u svakoj religiji ovog sveta postoji sećanje i neka vrsta korespodencije sa Anđeoskim

poretkom?

Ne znam ni za jedan drugi drugi jezik andjela.

Zavisi na sta su se religije fokusirale:
neke od njih na duhove prirode i elemenata,
druge na bogove jednih, a treci na bogove drugih planeta,
ima puno razlicitih redova onostranih bica, a andjeli su samo jedni od njih.

Uzmimo Egipat za primer,
tamo su ziveli i Egipcani i Jevreji...

Egipcani su verovali u bogove, a Jevreji u andjele.

U prepoznavanju bogova najdalje su otisli Egipcani i Grci,
a u prepoznavanju andjela najdalje su otisli Jevreji.

Andjeli se pre svega povezuju za misticne struje jevrejske religije...

I hriscani su imali svoje andjeologe, ali ih je proganjala zvanicna crkva nametajuci okostale hijerarhije, umesto fleksibilnijh eona.

Zvanicno hriscanstvo tek sasvim male veze ima sa andjelima...Njihova posrednicka uloga gubi smisao, zato sto posreduju vec Crkva i Isus Hrist.

Budisti imaju svoje bodisatve...

Tako da je, u odgovoru na tvoje pitanje, kontaktiranje andjela pre svega stvar judejske tradicije.

S tim sto su Jevreji isto to znanje preuzeli od Hetita i Asiraca...
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 14 Feb, 2011 12:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sledeće pitanje:

Da li je prerano ili pogrešno aktiviranje kundalinija nešto slično:

nasilno aktiviranje desne polovine mozga kad ne postoji potrebna ravnoteža sa levom polovinom , odnosno rascep krsta kao arhetipa koji simboliše sledeće:

krst-ravnoteža gore-volja stvaraoca,
dole-slobodna volja;

levo - logički um=individualna svest
desno-intuitivno-kreativno-osećajni organ=kolektivna svest

pa tako kad se pravoslavac krsti on kaže:

Voljom Stvaraoca
u moju volju,
sa kreativnog plana
u logički um.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Poruka Poslao: 14 Feb, 2011 12:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

P.S.Dodatno objašnjenje moje vizije-

ako uzmemo da je , naravno, centar arhetipa krsta tačno u pinealnoj žlezdi , pa stoga sam posmatrala desnu i levu stranu MOZGA .
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 14 Feb, 2011 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Tačno me zanima , zapravo želim čiste informacije o tome koliko je moguće i kako komunicirati sa Anđeoskim zracima???

Ovo pitanje spada u domet mojih uvida, postanje i veze između svetova. Opisaću viđenje na svoj način.

Ljudi su odraz slika, ego, svoga uneverzalnoga bića. Da bi ljudi postli čovek, treba da uspostave vezu sa svojim univerzalnim mozgom.
Nedostatak ovakve veze se ogleda u nagomilavanju materijalnog i potrošnji, nagomilavanju karme. Ukoliko se veza uspostavi tada započinje replikacija, odbacivanje karme, i oslobađanje anđela iz ljudi. Na nivou čelije anđeli su RNK.

Anđeli su proizvod nas samih i nepotpuni su dak se ponova, nakon razdvajanja, razdvojeni delovi ne ujedine u celinu.

Dakle, da bi se stupilo u komunikaciju, mora se prvo izboriti sa egom, ne dati mu da upravlja već da bude provodnik i veza između svetova što mu je i bila izvorna namena.

U samoj suštini, anđeosko biče sve vreme ljude vodi i provodi, ono određuje pravac kretanja, potrebno je prepustiti se tom viđstvu. Kako, pa ne dozvoliti da svaku misao koja stigne od sopstvene univerzalne svesti ego prisvoji kao svoju i počne je razmatrati.
Kada se to uspe tada je svaka misao razgovor sa anđeoskim sopstvenim bićem i treba postavljati pitanja a ne analizirati.
To je prvi nivo veza, sledeći je povezivanje sa drugim čelijama što daje mogučnosti da se oslobađa i regeneriše.

Pisaću o vezama i crtati na temama koje sam več otvorila i koje suštinski objašnjavaju komunikacije.

Da dodam: Anđeoski jezik po mome viđenju može biti svaki koi objašnjava slikovno pismo rečima. On se može porediti sa vidom a tumačenje zavisi iz kojega carstva se gleda.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 15 Feb, 2011 00:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera Bojičić ::
Citat:

Ovo pitanje spada u domet mojih uvida, postanje i veze između svetova. Opisaću viđenje na svoj način.

Ljudi su odraz slika, ego, svoga uneverzalnoga bića. Da bi ljudi postli čovek, treba da uspostave vezu sa svojim univerzalnim mozgom.
Nedostatak ovakve veze se ogleda u nagomilavanju materijalnog i potrošnji, nagomilavanju karme. Ukoliko se veza uspostavi tada započinje replikacija, odbacivanje karme, i oslobađanje anđela iz ljudi. Na nivou čelije anđeli su RNK.

Anđeli su proizvod nas samih i nepotpuni su dak se ponova, nakon razdvajanja, razdvojeni delovi ne ujedine u celinu.

Dakle, da bi se stupilo u komunikaciju, mora se prvo izboriti sa egom, ne dati mu da upravlja već da bude provodnik i veza između svetova što mu je i bila izvorna namena.

U samoj suštini, anđeosko biče sve vreme ljude vodi i provodi, ono određuje pravac kretanja, potrebno je prepustiti se tom viđstvu. Kako, pa ne dozvoliti da svaku misao koja stigne od sopstvene univerzalne svesti ego prisvoji kao svoju i počne je razmatrati.
Kada se to uspe tada je svaka misao razgovor sa anđeoskim sopstvenim bićem i treba postavljati pitanja a ne analizirati.
To je prvi nivo veza, sledeći je povezivanje sa drugim čelijama što daje mogučnosti da se oslobađa i regeneriše.

Pisaću o vezama i crtati na temama koje sam več otvorila i koje suštinski objašnjavaju komunikacije.

Da dodam: Anđeoski jezik po mome viđenju može biti svaki koi objašnjava slikovno pismo rečima. On se može porediti sa vidom a tumačenje zavisi iz kojega carstva se gleda.

Dobro rećeno. Mnogi i prevajaju na nesvjesnom nivou angelske poruke i inspiracije (ili i druge multidimenzionalne takisto)
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2
Strana 2 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 250355 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koliko imate godina i šta želite reći o sebi? 34 Zockey 21334 09 Jun, 2010 07:38 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŠTA VIDITE U DRUGIM LJUDIMA ? 84 kamilica 24628 28 Maj, 2010 17:32 pm
BelaGalaktickaDamo Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 28864 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16915 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Šetnjom protiv nasilja 46 Vakan Tanka 19288 01 Okt, 2009 22:27 pm
Petar iz Podgorice Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NERA dijeta- Čišćenje organizma sirupom javora 16 mokosh 29960 07 Sep, 2009 19:08 pm
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)