THETA ISCELJIVANJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
medixcg

Pridružio: 02 Jun 2010

Poruka Poslao: 02 Jun, 2010 22:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li se tetja healingom mogu ukloniti oziljci na tijelu,stari,zapusteni oziljci?
Da li prakticar moze dati garanciju za to?
Neka mi se jave prakticari,ako ne ovdje onda na pp
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
WORLDGENESIS
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2010

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 11:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sa saznavanjem tehnike trebalo bi sama da naučiš da ukloniš ožiljke.

Mislim da je ćišćenje ožiljaka sa duše bitnija stvar.

Reč garancija mi govori da si puna sumnji .

Sreća nema cenu jer ona podrazumeva duševno i fizičko zdravlje.
kojot043

Pridružio: 17 Apr 2010

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 18:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cao svima,
Ja sam Jedan od onih koji je skoro zavrsio kurs 30.05.2010. Kod mene na zalost,nema nikakvih poboljsanja.I ako sam radio na otklanjanju nekih negativnih programa koji sprecavaju isceljenje,npr.ne verujem u sebe,volim kad sam bolestan,itd.promenio to u pozitivno,ja i dalje ne osecam nikakve promene.Konkretno sam radio za zdravlje posto imam jak bol u peti.U pitanju je spin ili zadebljanje kosti koja se nekad aktivira kao sada i bolovi su nesnosni,a o hodanju nema ni govora.Za ova 7 dana sam vise puta isao u 7 nivo i govorio "zapovedjeno je ..." itd.Ali nikakvih ama bas nikakvih pomaka nema...bar da je bol uminuo vec je jos gore!
Cesto razmisljam da sam opet ispao budala,da su mi opet uzeli lovu za dzabe...osecam se iskreno-prevarenim.Ako neko ima neko objasnjenje slobodno neka mi odgovori ali moje iskustvo je ravno nuli...besan sam na sve i na samog sebe!Gde sam pogresio?
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 18:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Debelo su te zajebali i treba da budeš besan na sebe.
Nemam reči, oprosti, ali ispao si ovca.
Jedini ti je spas da dodješ kod mene na kurs, samo 300 evrića,
i da prodješ program budjenja svesti do nivoa kada ćeš svaki takav budući program odmah demistifikovati.
Uspeh zagarantovan!
Daći ti link da pročitaš mišljenje hiljada prezadovoljnih polaznika mojeg kursa.

Ako prodješ drugi nivo, samo 570 Eura, moći ćeš samostalno da se odupreš svakoj budućoj podvali barem u trajanju od 72 sata, a ako prodješ i treći nivo, 1360 Eur, postaćeš trajno imun na sve, dobićeš certifikat i moći ceš da držiš kurseve samostalno, ali u okviru naše esnafske asocijacije, članarina je samo 1500 Eur na godišnjem nivou i imaš obezbedjeno mesto u sali na svim važnijim predavanjima, piće u toku pauza nije uračunato u cenu.

Razmisli pa se javi.

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
kojot043

Pridružio: 17 Apr 2010

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 22:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
Debelo su te zajebali i treba da budeš besan na sebe.
Nemam reči, oprosti, ali ispao si ovca.
Jedini ti je spas da dodješ kod mene na kurs, samo 300 evrića,
i da prodješ program budjenja svesti do nivoa kada ćeš svaki takav budući program odmah demistifikovati.
Uspeh zagarantovan!
Daći ti link da pročitaš mišljenje hiljada prezadovoljnih polaznika mojeg kursa.

Ako prodješ drugi nivo, samo 570 Eura, moći ćeš samostalno da se odupreš svakoj budućoj podvali barem u trajanju od 72 sata, a ako prodješ i treći nivo, 1360 Eur, postaćeš trajno imun na sve, dobićeš certifikat i moći ceš da držiš kurseve samostalno, ali u okviru naše esnafske asocijacije, članarina je samo 1500 Eur na godišnjem nivou i imaš obezbedjeno mesto u sali na svim važnijim predavanjima, piće u toku pauza nije uračunato u cenu.

Razmisli pa se javi.
Hvala,ne bih da se dva puta zajebem
Very Happy
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Jun, 2010 23:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jel vidiš kako moja tehnika uspešno dejstvuje.

Dodješ mi 300 Eur.

Poslaću ti na pm broj žiro računa na koji ćeš da mi uplatiš naznačeni iznos.

Za svakog novog klijenta kojeg mi dovedeš dobićeš 10%.
Jel pošteno?
Pošteno!
To i ja kažem.

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Jun, 2010 07:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zasto se tetom ne moze zaleciti na licu mesta slomljena noga, ili ubod od noza i sl?
I ako se vec prespajaju neuroni u mozgu te se menja karakter osobe, zasto onda ne moze da se namesti da osoba prestane da jede, vec jednostavno da se hrani pranom?
Izgleda mi kao da ovo teta lecenje je na veoma niskom nivou, koje samo nesto blago pomaze mentalno nestabilnim osobama i onima sa emocionalnim problemima..
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 14 Jun, 2010 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

MarkoJakšić ::
Zasto se tetom ne moze zaleciti na licu mesta slomljena noga, ili ubod od noza i sl?
I ako se vec prespajaju neuroni u mozgu te se menja karakter osobe, zasto onda ne moze da se namesti da osoba prestane da jede, vec jednostavno da se hrani pranom?
Izgleda mi kao da ovo teta lecenje je na veoma niskom nivou, koje samo nesto blago pomaze mentalno nestabilnim osobama i onima sa emocionalnim problemima..

Nije problem u teti, problem je u onome ko izvodi.

A nije ni reč o teti, jer onaj ko je u stanju da izvede može to da nazove kako hoće.

Reč je o klasičnoj prevari glupandera koji bi da ubede sebe i svet da su imaju znanje i moć, bez svesti...

E trt Milojka- bez svesti.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Avg, 2010 14:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kojot043 ::
Cao svima,
Ja sam Jedan od onih koji je skoro zavrsio kurs 30.05.2010. Kod mene na zalost,nema nikakvih poboljsanja.I ako sam radio na otklanjanju nekih negativnih programa koji sprecavaju isceljenje,npr.ne verujem u sebe,volim kad sam bolestan,itd.promenio to u pozitivno,ja i dalje ne osecam nikakve promene.Konkretno sam radio za zdravlje posto imam jak bol u peti.U pitanju je spin ili zadebljanje kosti koja se nekad aktivira kao sada i bolovi su nesnosni,a o hodanju nema ni govora.Za ova 7 dana sam vise puta isao u 7 nivo i govorio "zapovedjeno je ..." itd.Ali nikakvih ama bas nikakvih pomaka nema...bar da je bol uminuo vec je jos gore!
Cesto razmisljam da sam opet ispao budala,da su mi opet uzeli lovu za dzabe...osecam se iskreno-prevarenim.Ako neko ima neko objasnjenje slobodno neka mi odgovori ali moje iskustvo je ravno nuli...besan sam na sve i na samog sebe!Gde sam pogresio?

Pozdrav Kojote!

Ovaj post si napisao 13 dana nakon što si završio Theta seminar.
Dala sam ti odgovor u pp poruci, ali bih sada da prokomentarišem ovaj tvoj post zbog ostalih koji čitaju ovu temu.
Nakon završenog seminara potrebno je je minimum mesec-dva da se vežba ulaženje u Theta stanje svesti i sama meditacija bez da se bilo šta konkretno radi, pa tek onda da se počne sa konkretnim praktičnim delom, i da se vežba jedno po jedno.
Potrebno je znanje iz fiziologije i anatomije. Konkretno u tvom primeru, osim što trebaš da posmatraš (svedočiš) isceljenje pete, trebaš da svešću odeš u mozak gde se nalazi centar za bol i da narediš otklanjanje bola i svedočiš.
Ako nakon zamene negativnog verovanja bolest i dalje se javlja, znači da nisi pronašao temeljni negativni program, na koji se kače ostali negativni stavovi.
Dalje, bol je najčešće znak da postoji potisnuti bes, osećaj krivice, zameranje - pa te osećaje treba otpustiti.
Itd.

Uglavnom, vežba , rad i praksa stvaraju majstora, a za to je potrebno dosta uloženog vremena i truda. Instant tehnike ne postoje.
Nakon završenog seminara tek si na (dobrom)početku.
Od prilike, potrebno je godinu-dve dana aktivnog rada da bi mogao da se smatraš isceliteljem, pod uslovom da si otklonio masu svojih negativnih programa koji te koče u uspešnom isceliteljstvu i u svim oblastima života ruiniraju život.
Masu negativnih podsvesnih stavova smo pokupili iz kolektivnog nesvesnog i još ko zna od kuda...treba ih prvo pronaći, iskopati, pa zameniti pozitivnim - a za takav rad je potrebno mnogo, mnogo vremena.

Lenjost je najgora bolest! Svi bi voleli da čarobnim štapićem u jednom potezu reše sve svoje probleme, ali ne ide to tako...
Vakan Tanka
Hodočasnik

Pridružio: 21 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Apr, 2011 13:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema sada vremena da citam sve,ja sam pre dve nedelje zavrsio u Puli i Zagrebu osnovni i napredni dna seminar i pozivam sve thetahealing prakticare na saradnju....
http://www.facebook.com/home.php?sk=group_109172862494569&ap=1#!/home.php?sk=group_183306288350486&ap=1
Gde je nesloga da donosim Jedinstvo!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Strana 12 od 12

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30449 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34043 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91862 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30361 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42697 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34655 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43030 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)