REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 21:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::

Kanalisani materijal iskrivljuje činjenice.
Informacije dobijene kroz kanalisani materijal
se sortiraju po procentualnoj čistoći
.

O tome ima još napisano u jednom od najjačih kanalisanih materijala svih vremena u-The Seth by Jane Roberts, na tone transkripta i na desetine hiljada zabeleženih stranica zapisivanih tokom sesija.

Mi smo sami sebi nepoznanica(u tome leži nerazumevanje između mene i tebe);
da ne govorim da smo mi njima nepoznanica, jer mi ne poznajemo ni sami sebe.

A nema govora ni o našem razumevanju njih.Svaka ljudska individua je toliko različita,
nezamislivo beskonačno jedinstvena, tako, kao što reče jedan vrlo pa,etan čovek,pravo je čudo što uopšte razgovaramo i diskutujemo o pojavama, percepcijama i svemu ostalom, s obzirom na naše različitosti i raznolikosti.

ako sam dobro razumeo, ovo sto si napisala je - KANALISANI MATERIJAL!?

JEDAN OD - NAJJACIH!!!

Pa stoga, prateci TU ideju - nista nije razumljivo, t.j. ne znamo sta je razumljivo a sta nije. I KO - KOME!
i, pogotovo, izgleda, da nam nema SPASA, jer izgleda da NIKO NIKOGA I NISTA ( jos kad se doda i rec - NIKADA, hahaha)

NE RAZUME!

A, da li je bas tako?

i AKO jeste, sta da radimo, dalje?

da li treba da PORADIMO NA TOME, DA SE - RAZUMEMO?

Ili nam je svejedno, svako prica sam za sebe?

i sta sa tim kada pricamo samo za sebe, imamo li sami i kakve - KORISTI???

A tek koji je, onda smisao, pricati - drugima?

PISATI?

Ja imam neku svoju ideju, misljenje, ali to necu da kazem, jer je to moja licna ideja.

nesto se zajebavam, igram, sa tim.

a, priznajem, imam i neke ljude sa kojima se razumem. Ili barem nam se to - pricinjava.

kao neka mala grupa. Povezana nekim malim delovima polja, frekvama, slicnim iskustvima... ne znam, samo znam da nas nsto povezuje i da smo u EMPATIJI!

TELEPATSKI, mada, na pocetku, i neke reci - pomazu. dok se ne usaglasimo, PRIMIMO.

JEDNO NA DRUGO. U ONOJ MERI KOLIKO JE TO IZVODLJIVO.

Kao sto se celije tela povezuju u celine, organe, razumevajuci ili ne druge celije. Svejedno, neko vreme to radi, veoma dobro.
a za posle, kako kad.
mada, na duhovnom nivou ide povezivanje i povezivanje, sve vise. i sire.
cak i sa vanzemaljcima, andjelima, Bozanstvima, ljudima... cak i da drugi niko to ne primeti, na ovim grubljim gustinama.
to znaju samo oni koji zive ZAJEDNO na odredjenim frekvencijama.

ili koji SARADJUJU, kako bih to nekao priblizio, objasnio.
kad je u pitanju - rad.

ili SU - ZIVOT.

dakle prelazimo sa gomile razlicitih reci i jezika na - empatiju i telepatiju!

mozda ce to da donese bolje razumevanje!???

pozz

ps. ko ce ga znati, mozda da, a mozda i ne. ali interesantna je i ta zabava i to - iskustvo.
a - zasta - ne znam, hahaha.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stvarnoooo, nemoj da pičaš, to je tako, aaaa, ahaaa, pa dobro.

Evo onda da ti pomognem u zabavi, vidi , što reče jedna pametna ptica , svako nek proverava, bar za to na ovom internetu ima šanse.šta je navodno jače a šta ne i šta je prepisivačka sekcija dopisničkog kursa, sve može da se uporedi, datumi idavanja na pr.
jedne knjige sa datumima izdavanja neke druge knjige i tako dalje.......

A evo i tebi onda pomoći, za one koji vole da znaju više o ET , da vidimo mi to ,šta jeste to što možemo razumeti kod njih, i ko je uopšte uspeo da ih razume, i o kakvoj je frekvenciji reč, (i o kakvim pleksus solarisima-ovo beše digresija),

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 30 Apr, 2011 22:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kosmička_beba ::
Stvarnoooo, nemoj da pičaš, to je tako, aaaa, ahaaa, pa dobro.

ne razumem, te, opet.
Citat:

Evo onda da ti pomognem u zabavi, vidi , što reče jedna pametna ptica , ...

BAS MI TREBA - TVOJA POMOC, hahaha...

pa imam ja svoje KANALISANE - ZABAVE, sa kojima znam sta da radim.
na gustini MOJE FREKVENCIJE, KOJU barem mislim, da razumem.
a i ako ne razumem, to je TAKO!

a ti imas SVOJE KANALISANJE, ZA KOJE SAMA CITIRAS - DA NISU NISTA - RAZUMLJIVI.

KO CE TE, ONDA, RAZUMETI, STA HOCES, hahah?

meni deluje kao - NEMOGUCE - jer tako kaze NAJJACI KANAL... SVIH VREMENA,

ako nisi zaboravila - svoje KANALISANJE.

pozz

ja to TAKO razumem, a ti - kako hoces.
i - TAKO TEBE - PRIHVATAM, po TVOM IZBORU.
ako te neko razume, to je njegova stvar, ali ja, ovo, ne, hahaha.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 01 Maj, 2011 01:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svi smo mi deca ZVEZDANOG SEMENA, i ovde smo došli da naučimo da OSVESTIMO materiju.A ti mi sad govoriš da treba da razumemo nešto što smo bili, JESMO,i bićemo Zvezdana Deca.To je isto kao kad u 30 godini života pokušavaš da naučiš kako je biti
dete u jaslama.OVDE SMO SA JEDINSTVENIM PROZOROM U KOSMIČKI SVET,bili mi nekad
Lirani,Tau Ceti ili neki drugi.Nauči nas kako operiše zakon manifestacije i osvešćivanja materije.Donositeljima SVETLA u mrak, širenje svetla kroz još neobasjane prostore,
zgušnjavanje smisla , i još ne znam koliko termina za jednu istu stvar, širenje svesnosti,oslobađanje tako što ćemo znati kako da prvenstveno upravljamo sopstvenim životima, pa tek onda materijom, širenje zvezdanog semena, bojenje nekih novih NEBA i crtanje novih zvezda po Vaseljenskom prostoru nekad je bilo inspirativno.Zašto bi odjednom neko želeo da se vraća u jasle????

Jel' ti sad jasnije???

Ili treba da se nacrta razlika ???Spominješ emocije kao destruktivni faktor-recimo bes.
A opet zaboravljaš da je osećaj onaj koji ti govori kad je nešto u redu a kad nije.
Hoćeš izbliza da vidiš kako je živeti ravnu liniju bez emotivnih oscilacija nadajući se da je to jedini put ka Stvoritelju???Ako je to tako , i ako su jadni mali zeleni ugroženi našim emocijama i ne mogu da se sinhronizuju sa nama, onda kažem , rekoh zašto pa da se konektujemo???Jedan ovdašnji guru čak priča kako imamo savez sa nkima od njih i kako
ćemo umesto od hrane živeti od ''zvezdanog praha'' koji nam spuste vanzemaljci, XA XA.
A mi ovde imamo ljude koji ni ne moraju da konzumiraju hranu da bi živeli.I ja se onda pitam ČEMU ''zvezdani prah'' i još koješta što sam čula.

Eto, možeš da pokušaš razuemš, a i ne moraš, možeš da me odstraniš, a i ne moraš, u principu mi smo svi slobodni.

Pozzzdravac Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Maj, 2011 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mozda ce, u ovom textu, da se nadje OBJASNJNENJE ovoga sto pisem, mada oni koji prate ovaj forum vec to sve znaju.
ali, nije na odmet da utvrdimo gradivo, hahaha

Ekskluzivno: Pleade 29 april 2011

Pitanje: Moje prvo pitanje je vezano za neke od dogadjaja na nasoj planeti. Manipulacije s vremenom (oluje, kise) cini se da su ucestale, kakvo je vase vidjenje toga?

Pleade: Da, manipulacije vremena (klime) su vrlo ucestale sada i to uzrokuje mnogo stete. Ono sto je vazno ovdje, za sve vas koji citate ovu informaciju je da znate da ovo nije nesto cega se trebate plasiti, mi ne zelimo da se dovedete u stanje gdje cete se osjecati zrtvom.

Radije, mi hocemo da razumijete da unatoc tome sto su ovi dogadjaji negativni, ove stvari koje se desavaju su dramatizacija dogadja, ponovno kreiranje frekvencija koje ste vi vec jednom kreirali u proslosti.

Uz to, ovdje se rekreiraju galakticki problemi. To vam daje priliku da integrirate (dvojnost, dualnost, razrijesite suprotnosti) i da ih se oslobodite. To vam takodjer daje priliku da ne gledate na sebe kao na zrtvu, da znate da se ne morate poistovijetiti s tom vibracijom, s tim stanjem. Vi imate priliku da odaberete drugu frekvenciju (drugo stanje svijesti) i mi znamo da je to vrlo tesko za vas. Jedna od stvari o kojoj sve vise govorimo je integracija "viseg ja" u vase tijelo. Taj se proces odvija s visih ka nizim cakrama, prvo integrisete najvisu 7mu cakru, posljednaj ce biti 1va cakra.

Ona je je najgusca i nju je najteze integrisati jer ona predstavlja vas instinkt prezivljavanja, ima veze sa manipulacijom tvari. Vi morate da razumijete da vi niste vase tijelo vi ste vibraciono bice, zato je ta cakra posljednja u procesu integracije. Vecina vas trenutno radi na integraciji 3ce cakre, ona je povezana s vasom karijerom, izborom posla, sto cinite s vasim zivotom, gdje se nalazi vasa moc. 2ga cakra je povezana s vasim "bozanskim zenskom i bozanskim muskom" aspektom energije i balansiranje vase seksualne energije i kreativnosti. Dakle sve to sto se desava daje vam priliku da se oslobodite iluzije.
Da mnogo manipulacija postoji, one se desavaju. Zbog toga svi vi morate da pazite na kvalitet onog sto konzumirate, sta stavljate u svoje tijelo i da sve sto radite to cinite u integritetu (skladu) s vasom svijescu. I kad pocnete to da radite ne morate da brinete toliko o vanjskim detaljima, sto vise vas pocne da vidi stvari na ovaj nacin sve cete vise biti svijesni prave prirode dogadjaj oko vas. Manipulacije ce tad prestati jer ce dovoljno vas reci unutar sebe (sami sebi) "ne ovo nije u redu, ovo nije u skladu, ne samo s mnom nego s "izvorom" energije". Ovo je nacin na koji vi kreirate promjenu. Za vas je zaista tesko da razumijete ovaj koncept. zato cemo vam dati jos jedan dio ovdje. Kad govorimo o manipulaciji tvari, prvu stvar koju morate uraditi je otici duboko u sebe. Kako pocinjete da se dovedete u vezu sa sobom, tim se dovodite u vezu s "izvorom energije", kad se povezete s "izvorom" tak se mozete povezati s svime oko vas i vdjet cete da to nije odvojeno od vas. Jedino mjesto gdje mozete kreirati promjenu je unutar samih vas. Jednom kad se povezete s "svim oko vas", "sve oko vas" postaje dio vas i to je nacin na koji mozete promijeniti ono sto je "izvan vas" s vase ogranicene 3ce dimenzionalne perspektive,

ali vi to ne mozete uciniti sve dok to ne vidite kao dio vas,
jer ne mozete promijeniti nista sto je izvan vas.

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Maj, 2011 15:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve Je u Nama
22 Veljača 2011

http://2012-transformacijasvijesti.com/metafizika/sve-je-u-nama/

“tko gleda van, sanja, tko gleda unutra, budi se”

Današnje društvo u potpunosti je usmjereno prema van, no da je tome tako, nije slučajnost, kompletan sustav osmišljen je s tom svrhom, usmjeravanja, a samim time održavanja, svakog čovjeka na ovoj planeti u dubokom snu.

Tako danas imamo čovjeka koji traži sreću, ljubav, slobodu, izvan sebe, čovjeka koji traži krivca izvan sebe za svoj neuspjeh u postizanju istih. Danas imamo čovjeka koji vjeruje da zna, dok je istina da ne zna, a to svoje neznanje, pomoću vjerovanja održava kao znanje, jer da čovjek zna, tada sreću, ljubav, slobodu ne bi tražio izvan sebe, tamo gdje sreća, ljubav, sloboda ne postoje, već tamo gdje jedino postoje, unutar sebe.

Istinska sreća, ljubav, sloboda, postoje unutar nas samih, u našem biću, ne izvan nas, tako da svako traženje sreće, ljubavi, slobode van nas samih, jest ujedno udaljavanje od istih.

Stanje, odnosno postizanje sreće, ljubavi, slobode van nas samih, jest uvjetovana sreća, ljubav, sloboda, odnosno proizvod, zadovoljavanje, hrana ega, iliuzornog ja, koji je manifestacija udaljavanja od istinskog ja, gledanja prema van.

Ego, iluzorno ja, može zadovoljiti, nahraniti samo iluzorno stanje sreće, ljubavi, odnosno slobode, jer ono su jedno. Kako je istinsko u suprotnosti iluzornom, tako je iluzorno u suprotnosti istinskom. U snu, iluzorno ja možemo samo zadovoljiti iluzornim. Pošto današnji čovjek gleda prema van (spava), sukladno tome i stanje zadovoljstva traži

Sretnog čovjeka ne možete manipulirati obećavajući mu sreću, slobodnog čovjeka ne možete manipulirati obećavajući mu slobodu, čovjeka punog ljubavi ne možete manipulirati, izigrati, iskoristiti obećavajući mu ljubav. Čovjeka koji je svjestan bezuvjetne istinske sreće, ljubavi, slobode unutar sebe samog, koji je svjestan da on jest bezuvjetna sreća, ljubav, sloboda, se ne može manipulirati. i

izvan, van sebe, u društvu, okolini, događajima, partneru, postizanju i posjedovanju određenih stvari, kontroli i moći nad drugima, …itd.

Zašto kažem stanje, zato što to i jest. Svako zadovoljstvo postignutu izvan, van nas samih je stanje (trenutno, ograničeno), ne bivanje (vječno). Stanje je ograničenog trajanja, i kao takvo, pitanje je vremena kada će se raspasti, kada će se naša prividna sreća, ljubav, sloboda, kontrola, moć nad drugima, pretvoriti u svoju suprotnost, u nesreću, mržnju, neslobodu, nemoć, … itd. Svaka iluzorna sreća, sreća ega, je ujedno i nesreća. Iluzorno, prividno stanje sreće, ljubavi, slobode, kontrole i moći može se održati onoliko dugo koliko možemo hraniti, održavati to stanje istima. Kako se laž može održavati samo novom lažju na životu, tako se i prividno stanje može samo održavati novim prividnim stanjem.

Gledanje unutra je ujedno i oslobađanje od iluzije vremena, iluzornog ja, ega. Oslobađanje od iluzornog ja, ega, je ujedno i korak ka spoznaji istinske, bezuvjetne sreće, ljubavi, slobode koja se nalazi u nama, a ne izvan nas. To je sreća, ljubav, sloboda koja nije uvjetovana ničim, koja jednostavno jest, koja je bivanje, a ne trenutno stanje.

Gledanje prema van i poistovjećivanje sa istim, je udaljavanje od onog što jest, stvaranje ega, iluzornog ja kao barijere, prepreke ka onom što jest, što jesmo. Gledanje prema van je prihvaćanje iluzije vremena, misli, uvjerenja, vjerovanja, laži, kao istine, poistovjećivanje sa iluzornim ja, egom, a samim time i prihvaćanje sreće, ljubavi, slobode, kao nečega izvan nas, kao nečeg što ovisi o drugima, bližnjima, partneru, okolini, društvu, sustavu, autoritetima, bilo političkim, religijskim ili drugima. Prihvaćanje sreće, ljubavi, slobode kao nečeg što ovisi o drugima, kao nečeg izvan nas, je ujedno i predavanje vlastite moći, sreće, ljubavi, slobode u ruke drugih. Predavanjem vlastite moći u ruke drugih, ujedno i postajemo ovisni o drugima, bilo bližnjima, okolini, društvu, ….itd. jer naša sreća, ljubav, sloboda, sada ovisi o njima.

Tako danas imamo čitavo čovječanstvo koje se u neznanju odreklo vlastite moći, odgovornosti o samom sebi, i predalo u ruke jedni drugima, pojedinca, sustava, tako danas imamo čovječanstvo čija sreća, ljubav, sloboda ovisi o tom pojedincu, sustavu, odnosno drugima.

Kada govorimo o manipulacijama od strane drugih, bilo politike, religije, zdravstvenog ili nekog drugog djela sustava, potrebno je znati, da je manipulacija jedino moguća kada je naša moć, odnosno kada vjerujemo da je naša sreća, ljubav, sloboda, u njihovim rukama, ovisna o njima.

Ako je naša moć u našim rukama, što je to što nam oni mogu ponuditi a da mi to već ne posjedujemo, nemamo. Sretnog čovjeka ne možete manipulirati obećavajući mu sreću, slobodnog čovjeka ne možete manipulirati obećavajući mu slobodu, čovjeka punog ljubavi ne možete manipulirati, izigrati, iskoristiti obećavajući mu ljubav. Čovjeka koji je svjestan bezuvjetne istinske sreće, ljubavi, slobode unutar sebe samog, koji je svjestan da on jest bezuvjetna sreća, ljubav, sloboda, se ne može manipulirati.

Kako manipulirati nekoga tko jest sve.

Nažalost i to je moguće. Takav čovjek napadnuti je i manipulirani od strane onih kojih bi se najmanje nadao, od strane vlastitih roditelja, bližnjih, i to od trenutka samog rođenja. Naravno, to roditelji čine u svome neznanju, nesvjesno, jer i oni su manipulirani na isti način, od strane svojih roditelja, kao i njihovi roditelji od strane svojih.

Dakle, kako je nekoga tko je sve, bezuvjetna sreća, ljubav, sloboda, moguće uvjeriti kako to nije, kako ga uvjeriti da se sreća, ljubav, sloboda nalazi izvan njega, a ne u njemu samome? Tako što ćete ga od samoga rođenje uvjeravati u to, ukazivati mu na sreću, ljubav, slobodu izvan njega samoga, govoriti mu da je sreća, ljubav, sloboda… nešto za što se mora potruditi, izboriti, zaraditi, …da sreća, ljubav, sloboda … leže u posjedovanju određenih stvari, društvu, okolini, …izvan njega, a ne u njemu.

Htio sam mlijeko, dobio sam svoju bočicu. Htio sam roditelje, dobio sam igračke. Htio sam učiti, dobio sam svjedodžbe. Htio sam posao, i dobio sam posao. Htio sam živjeti smisleno, dobio sam karijeru. Htio sam sreću, dobio sam novac. Htio sam istinu, dobio sam laž. Htio sam nadu, a živio sam u strahu. Htio sam živjeti… no životarim, ali, hvala Bogu, probudio sam se!

Buđenje je spoznaja da sve ono što smo tražili, sve čemu smo težili, sve što smo željeli, da je oduvijek bilo ovdje, tu i sada, u nama samima, samo što smo previše bili zauzeti sa traganjem, težnjom, željom za istim, da bismo to vidjeli.

Kao što je spomenuto na početku, kompletan sustav je u svrsi održavanja čovjeka u dubokom stanju sna, jer kompletan sustav jest tvorevina, manifestacija sna (gledanja prema van), odvajanja od onog što jest, nas samih. Kompletan sustav je tvorevina našega ega, iluzornog ja.
Traženje krivca, rješenja unutar tog sustava, je ujedno i održavanje tog sustava. Mi činimo sustav, i sustav će postojati kao takav do onoga trenutka do kada ćemo se koristiti njime. Čak i borba protiv sustav je davanje moći sustavu, u koliko želimo srušiti, promijeniti sustav, dovoljno je da se prestanemo koristiti njime. Sustav je iluzija, sustav nema vlastitu moć, već je crpi iz svojih pristaša, onih koji ga konzumiraju.

Postoji uzrok, a ako postoji uzrok postoji i posljedica, jer da ne postoji posljedica, ne bi postojao niti uzrok. Uzrok bez posljedice ne postoji, isto kako niti posljedica bez uzroka. Mi smo uzrok, sustav je posljedica. Odnosno, točnije bi bilo, naše neznanje, ego, iluzorno ja, koja su sastavljena od iluzija uvjerenja, vjerovanja, a samim time i strahova, koja proizlaze zbog odvajanja od onog što jest, istinske sreće, ljubavi, slobode koja jesmo, je uzrok posljedice zvane sustav, posljedice odricanja vlastite moći, odgovornosti, sreće, ljubavi, slobode koja je u nama, i traženja istih van sebe, u sustavu, onima koji upravljaju sustavom.

[size=18Buđenje je spoznaja da sve ono što smo tražili, sve čemu smo težili, sve što smo željeli, da je oduvijek bilo ovdje, tu i sada, u nama samima, samo što smo previše bili zauzeti sa traganjem, težnjom, željom za istim, da bismo to vidjeli. [/size]

Uzrok i posljedica ne postoje jedno bez drugog, uzrok i posljedica čine cjelinu. Svaki uzrok je posljedica, svaka posljedica je uzrok, jer svaka posljedica stvara daljnje posljedice, a samim time postaje uzrokom tih posljedica. Znači svaka posljedica na kraju postaje uzrokom. Čitavo čovječanstvo je manifestacija uzročno posljedičnih veza, čitavo čovječanstvo je zarobljeno unutar krugu uzročno posljedičnih veza.

Odvajanje od onoga što jesmo, istinskog ja, bezuvjetne sreće, slobode, ljubavi, sadašnjeg trenutka, jednog sa svime je uzrok. Posljedica je prihvaćanje iluzornog ja, ega, kao istine, kao onog što jest, kao onog što jesmo, a samim time i sreće, ljubavi, slobode, odgovornosti, moći, kao nečeg van nas samih, kao nečeg odvojenog od nas, kao nečega za što se moramo izboriti, kao nečeg što moramo zaraditi.

Dakle, oslobađanje od ega, iluzornog ja, je gledanje unutra, buđenje, spoznaja istinske sreće, ljubavi, slobode koja je u nama, bila i bude, koja jesmo, koja ne ovisi o nikom i ničem, koju nam nitko ne može dati niti oduzeti, pomoću koje nas nitko ne može manipulirati.

Bezuvjetna i Uvjetovana Ljubav

U svojemu srcu nosite obilje ljubavi. Ne samo prema sebi nego i prema cijelome svijetu. Vaša ljubav velika je toliko da vam ničija druga ljubav nije potrebna. Svoju ljubav dijelite bez ikakvih uvjeta; ne postavljate ih. Vi ste milijunaš ljubavi, a onda netko zakuca na vaša vrata i kaže: »Hej, slušaj, mislim da te volim. Možeš dobiti moju ljubav, samo ako učiniš sve što zaželim«.
Budući da ste prepuni ljubavi, kakva će biti vaša reakcija? Nasmijat ćete se i reći: »Hvala ti, ali meni nije potrebna tvoja ljubav. U svojemu srcu imam takvu ljubav, pa čak još veću i bolju te dijelim je potpuno bezuvjetno«. Ali što će se dogoditi onda ako umirete za ljubavlju,(tražite je van sebe) ako je ne možete pronaći u svome srcu, a netko vam kaže: »Želiš li malo ljubavi? Možeš je dobiti ako pristaneš raditi ono što ja zaželim«.
Ako ste gladni ljubavi, a onda je okusite, učinit ćete sve što je potrebno samo da biste je zadobili. Vaša potreba može biti toliko jaka da ćete u zamjenu za malo pažnje predati cijelu svoju dušu.

Nema potrebe da hodate svijetom moleći ljubav: »Molim te, voli me. Tako sam osamljen, a nisam dovoljno dobar da bi me netko volio. Potrebno mi je da me netko voli, da dokaže da sam vrijedan ljubavi«. Ljubav prebiva u nama, ali toliko smo zauzeti traženjem ljubavi van sebe, da je ne vidimo.

Laughing
 Nazad na vrh »
woman
Iskušenik

Pridružio: 16 Apr 2009

Poruka Poslao: 07 Maj, 2011 21:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Alex...zelim da te zagrlim i da ti zahvalim svim svojim bicem na vremenu koje si mi posvecivao i koje mi sada povremeno posvecujes..hvala ti sto si me povezao sa mojom andjelinom..
Znas koliko mi je sve znacilo..i koliko mi znaci..
hvala na nesebicnosti
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 22:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ponovicu deo poste koji nedostaje.
svejedno, prethodni treba vratiti.

SEANSA OTVARANJA TRECEG OKA SA SHIVOM, I INICIJACIJA TANTRA UCITELJICE...etc
1. deo

[12:03:25 AM] alex radovic: sta radimo sada, pitaj andjela

[12:03:40 AM] H: kaže da si ti šef hahaha

[12:03:45 AM] alex radovic: hahaha, cek da se setim… kazi i ti nesto

[12:04:01 AM] H: Smile.. treće oko si spominjao

[12:04:28 AM] alex radovic: i Sivu… tako bese

[12:04:32 AM] H: joj

[12:04:44 AM] alex radovic: sta je… nesto te bocnulo u ribicu, hahaha

[12:05:03 AM] alex radovic: ajde malo ukljci kameru, da te vidim i cujem

[12:05:11 AM] H: pa ne radi mi

[12:05:20 AM] alex radovic: i pokazi mi sise, hahaha

[12:06:46 AM] H: no nije mi do pokazivanja sisa, hehehe

[12:06:51 AM] alex radovic: pa ne mogu da verujem

[12:08:55 AM] H: neću samnom su u sobi

[12:08:59 AM] alex radovic: to je bilo pre zbog duhova… ok, idemo kod Sive

[12:09:28 AM] H: nisi me upecao ton možda radi ali nisam probavala

[12:10:49 AM] alex radovic: sta te zanima, sa Sivom, trece oko

[12:10:57 AM] H: sta bi ti kod Sive'

[12:10:59 AM] alex radovic: i sta jos… pa ti si htela trece oko

[12:11:12 AM] H: pa da, a šta to ima veze s njim

[12:11:19 AM] alex radovic: pa onda idemo kod Shefa za trece oko

[12:11:27 AM] H: ok

[12:11:32 AM] alex radovic: joj da ti kazem

[12:11:39 AM] alex radovic: danas kad smo radili seansu sa rakom,tako je bilo jako spustanje na prvu chakru…neznam jel si i ti osecala

[12:11:57 AM] alex radovic: skroz dole

[12:12:14 AM] H: nisam obračala pozornost baš ali osjetila sma nešto u trbuhu

[12:12:28 AM] alex radovic: ok, pitaj andjela jel ona sada radi sa svojim andjelom… ili treba da je podignemo da leti i bude lagana

[12:12:54 AM] H: nešto rade da

[12:13:03 AM] alex radovic: a sa rakom jel ide izvlacenja

[12:13:18 AM] H: kad treba izvuću malo tako kaže

[12:13:37 AM] alex radovic: ok

[12:13:52 AM] H: znači idemo Sivi?

[12:13:54 AM] alex radovic: iemo kod Sive

[12:13:58 AM] alex radovic: da, ti pisi

[12:14:41 AM] H: zašto se i Krishna gura ili kako se već piše hehehe

[12:14:53 AM] alex radovic: hahaha, pa pise se

[12:15:02 AM] alex radovic: ubacuje se a ne gura

[12:15:16 AM] H: hahaha… ide i on s nama

[12:16:40 AM] H: Siva sjedi na nekom kauču

[12:16:56 AM] H: i Krishna sjedne kraj njega

[12:17:05 AM] H: pozdravljaju se

[12:17:31 AM] H: ja prilazim i nosim nekakav rog hahaha… Siva zahvaljuje kao da mu to baš treba… Krishni dajem cvjeće… sjedam s njima… gledaju me… Krishna je predamnom na koljenima… pokazuje mi nekakvu kutiju,nekakva ogrlica je unutra i želi da je nosim… uzimam je i on mi je kopča… Siva promatra… sjedim između njih dvoje

[12:20:52 AM] H: znači došla si mi - kaže Siva… svaki put nešto oklijevaš… kaže ne moraš toliko oklijevat… da mogu biti koliko hoču kod njega i doći kad hoču… hehe… ponaša se prema meni kao da mi je tamo mjesto hm

[12:23:33 AM] alex radovic: pa tebi treba vremena da to razumes… hahaha

[12:24:04 AM] H: ma kužim ja dosta hehehe… sjedimo tako… Siva zamoli Krishnu d nas ostavi… on odlazi ali mu se ne ide

[12:25:20 AM] H: uh

[12:25:26 AM] H: Siva me ljubi

[12:26:10 AM] H: osječam strava svoje srce dok me ljubi… izaziva mi kao neku drhtavicu od prepuštanja… ljubi me po cjelom tijelu… sad me i liže… tako jako djeluje na mene… osječam ogromnu ljubav prema njemu… opet me mazi i ljubi… eto i sexa… ma divno

[12:30:48 AM] H: prepuštam mu se totalno,kao da se veže za moju dušu u tom trenutku spajanja… prenosi sve emocije na mene… drhtim pod njim strava… makiva se i ostaje ležati kraj mene i tako goli ležimo… stavlja mi ruku na čelo i ljubi me u obraz… sad više ne mislim na ništa… sve mi je prazno… opet me dira po tijelu… ljubi me u čelo i nešto svjetli…. tamo gdje me poljubio… povečava se otvor… ljubi me opet… svjetlost je jača… sjeda se i dira me po nogama…. ja sjedim na kauču gola raširenih nogu a on je kleknuo ispred mene… opet je sex… i sad se to svjetlo pojačava jako… svjetli sve oko mene iz mog trečeg oka… govori mi da me voli… i ja njemu to kažem… grli me… opet sjedamo…. priča mi da mi super ide… i da mu je žao ašto nije bio jutros kod mene… kaže da trebam i dalje se prepuštati… kaže da vidi promjenu u meni… a i drugi ljudi… govori mi da me želi i da ta želja ne prestaje uopče… stavlja mi ruke na glavu… kaže da zna da me boli tjeme povremeno zadnja dva dana… ali to je zato od velikih promjena koje se dešavaju… nije ništa strašno kaže

[12:43:44 AM] alex radovic: jel se to otvara chakra… temena

[12:44:13 AM] H: kaže da je ona već meni bila otvorena no sad se taj protok povečava

[12:44:33 AM] alex radovic: znaci ovaj rad je dobar i bolje nego da vrti sama chakre

[12:45:04 AM] H: da,H se žali da je previše seksualno ali ona zna zašto je tako

[12:45:18 AM] alex radovic: ma ona samo kuka

[12:45:19 AM] H: dobar je rad

[12:45:24 AM] alex radovic: kad god treba da raisiri nogice, hahaha

[12:45:29 AM] H: hahahaha… nisam baš vidio da je kukala… hahaha

[12:45:47 AM] alex radovic: ne zna dete sta je 300 kila samo uzme i nosi

[12:45:57 AM] H: hehehehehe… može ona puno sama no taj rad treba ubrzat a to si ti omogučio

[12:46:57 AM] H: smije se i kaže da se njemu nisam nikad žalila zbog sexa hahaha

[12:47:15 AM] alex radovic: hahaha, pa ni meni, samo kad je zovem kurva

[12:47:27 AM] H: kaže da zna zašto idem s dozom opreza k njemu

[12:47:38 AM] alex radovic: zasto

[12:48:19 AM] H: zato što mi je magnetan kaže i zato jer ga najviše osječam,i uz sve to nepredvidiv sam

[12:48:27 AM] H: hehehe

[12:48:44 AM] alex radovic: ima jos problem sa kontrolom i kontrolorima?

[12:48:59 AM] H: povremeno hehehe

[12:49:25 AM] H: ali super si je maknula blokade zajedno s tobom… nema težine one od prije… može opustit svaki mišić na tijelu probao sam

[12:50:01 AM] H: hahahah

[12:50:33 AM] H: pa dugo netko nije htjeo tako aktivno poraditi na sebi

[12:50:46 AM] H: i ne pita bezvezna pitanja

[12:51:26 AM] H: ona je meni posebna

[12:51:51 AM] alex radovic: hoces je nauciti da bude Tantra uciteljica

[12:52:10 AM] H: hoču

[12:52:22 AM] alex radovic: super

[12:52:26 AM] H: to će joj se sviđat

[12:52:29 AM] alex radovic: jel hoce i H

[12:52:35 AM] H: hoče da

[12:52:43 AM] alex radovic: ok

[12:53:21 AM] H: kaže mi da će me posjetit brzo

[12:54:02 AM] H: idem sa oprezom k njemu a onda mi se ne ide nazad hahaha

[12:54:09 AM] alex radovic: hahaha, ok… pa ostani

[12:54:27 AM] alex radovic: ako hoces

[12:54:28 AM] H: to mi malo teško za shvatit

[12:54:34 AM] alex radovic: hahaha, pa nema veze, znas da si plavusa… ali sada nemas problem ni sa tim

[12:55:50 AM] H: idemo spavat

[12:56:02 AM] alex radovic: ok, jel ces da ostanes sa Sivom… ili pre spavanja… gde spavas… s kim… fukso… hahahha

[12:56:33 AM] H: hahahaha šta te briga baš ti neću reći Very Happy

[12:56:39 AM] alex radovic: hahaha

[12:56:39 AM] H: hehehehhe

[12:56:41 AM] alex radovic: ok, ma znam da hoces, mozda sutra, da napises mejl… znas da moras izvestaj, ahahahahahahahaha

[12:57:14 AM] H: da naravno… hahahahaha

[12:57:21 AM] alex radovic: samo uzivaj, laku noc

[12:57:31 AM] H: slatke snove ciao

[12:57:37 AM] alex radovic: ciao

HARI OM NAMA SHIVAYA

Laughing

preneto sa:
http://www.facebook.com/home.php?#!/note.php?note_id=121354614613072
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 22:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NASTAVAK INICIJACIJE TANTRA UCITELJICE - SA VRHOVNIM UCITELJEM... 2.dao

Za tvoju knjigu-Inače Shiva mi pokazuje lotus pozu dok se odmaram,baš maloprije.Da sjednem prema njemu raširenih nogu,privučem se skroz njemu imalo nadignem i skupim svoje noge opet da je on između.Kaže mi onda da opušteno dišem i da se opustim skroz i prepustim.Da osječam bliskost između mene i njega i da se predam toj bliskosti naših duša kako mentalno tako i fizički.Opušta me lagano dirajući me po leđima dok osječam njegovu blizinu.Sad vidim da mi pomaže da sve pohvatam šta je bilo.Drži me za guzu,jako spore i lagane pokrete ima.Ljubi me,mada kaže da to nije važno za ovu pozu nego za moje prepuštanje.Stavlja k... u mene ali zbilja lagano,nema naglih pokreta.Opuštamo se držeči jedan drugoga zagrljeni.Sad smo cjelina i spoj kaže.Uživamo međusobno u našim energijama.Ako se mičemo mičemo se centimetar i dugo smo tako na miru.Prolazi mi rukom kroz kosu i miriše je.Dolazi do nježnijih kretnja tijela,drhtim cjelim tijelom.Ništa nemam u glavi,nikakve misli,samo se prepuštam i osječam a on lagano ulazi u mene vrlo sporo.Osjećam veliku sreću,iznutra sam sva njegova,prepuštena ovom uživanju koje se teško da opisati.Isprepliću nam se tijela i duše,postajemo jedno i nisu potrebne riječi.Točno znamo međusobno kako nam je jer smo se spojili,ujedinili u toj energiji ljubavi.

Nisma sigurna da li se to da vježbati s nekim koga ne voliš toliko,Shiva kaže - teško.

Prožima me cjelim tijelom energija i uzbuđenje ali vrlo sam mirna i sve je još uvijek polako i on kaže da će tako biti do kraja.

Kaže neka ti duša poleti samnom od slatkoće i užitka,leti s mojom dušom visoko.I ja letim s njim,ne mogu objasniti šta mi sad znači to letenje,nešto poput podizanja duše na višu frekvenciju gdje se užitak poveže sa svemirom,tako on nekako kaže.

Povezujem se sa svime dok mi je sve ljepše i dok se uzbuđenje sve više penje.Govori mi da doživim to.U trenutku največeg prožimanja emocija i ispuštanjem neke energije i energije ljubavi taj spoj sa svime oko mene se poveže,sa cjelim svemirom i ja svršavam.Nema ništa ljepše od takve povezanosti s nekim i cjelim svemirom.

Cjelim tijelom osječam kako slobodna i nesputana svršavam uz Shivu koji nedvojbeno zna šta radi hahaha

blago meni kad imam takvog učitelja hehehehe

- Imam osječaj da želim da radiš na tebi a da ti je to nekako nezgodno.Brzaš malo kao sad je dosta energije ajmo dalje hehehehe pa ću ti reći da istina je možeš se napunit za minutu no isto tako je nekad potrebna minuta više da se opustiš,da ja primjetim koliko ti energije treba i na koji način ide i gdje pa ne može se sve u sekundi hehehe Obično 3 minute bude dosta ako je sve ok.Ako je netko vrlo iscrpljen može potrajati i 15-20 minuta no u principu se svi zadržavaju rekla bi na 5-7 minuta.Tako da kad to radim nema žurbe,samo lagano i opušteno a ne dosta je hehehe

Možeš reći da je dosta ako ti energija počne smetati no ja je ne guram tebi u tijelo nego je puštam da ide sama pa ti to ni nebi trebalo smetati a niti prekidati.Znaš šečeru? Smile

http://www.facebook.com/home.php?#!/note.php?note_id=121872854561248
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 22:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

INICIJACIJA TANTRA UCITELJICE SA VRHOVNIM UCITELJEM, 3.DEO

Za knjigu- Shiva je došao i ljubili smo se
.Kaže da je objavljivanjem ovog do sada to nekim ljudima promjenilo energije.
Kaže da se legnem na trbuh i ja se legnem.Ljubi me po vratu ali zna da su mi svi mišiči nekako pokočeni,ne pokočeni u smislu da se ne mogu maknuti nego uvukao mi se nemir u tijelo i to dovodi do pretjeranog uključenja mišiča na cjelom tijelu.Rekao je da tako nečemo daleko hehe i da me treba opustiti skroz.Opet me masira ali ne samo po leđima nego svaki dio tijela počevši od ramena,vrata ,leđa pa ruku,bokova i nogu.

Nježnim pokretima mi je sve to izmasirao i poticao moje opuštanje.Govori mi diši i opusti se skroz,ne osječaj mišiče,zaboravi da su tu.Duže mi je trebalo da ovog puta to postignem.Kad sam skoro postigla lizao me dolje po njoj i isto nije htjeo da se grčim niti vrpoljim,samo da ležim i osječam.

I tako sma ležala podosta na trbuhu raširenih nogu a on si je dao truda.Nije cilj bio da svršim no dolazilo mi je ali nisam.

Kad me dovoljno opustio stavio ga je u mene,samo je kliznuo.Bio je na meni dok sma ležala na trbuhu,sjedio.Htjela sam se micati ali rekao je da čekam još i masirao me po leđima dok je bio u meni.Poticao je i dalje opuštanje mišiča.

Koliko je to nekada teško zbilja i koliko energije gubimo na tome umjesto da budemo opušteni i tako živimo.

Dišem duboko i osječam ga u sebi,prazni mi se glava smao taj osječaj ostane,svjetlim...žutom bojom...izlazi i prema van svuda...on je sretan.

Spušta se nad mene i pomiče ga u meni možda centimetar dva.Mišiči me nešto i ne slušaju hehehe ali i dalje ih onemogučavam i kaže on meni da će pokazat i nešto što nema veze toliko sa samom tantrom ali i to je užitak sexa i spajanja da ljudi nebi pomislili da je tantra jedini prihvatljiv oblik sexa

.Dok ga tako osječam u sebi,s raširenim nogama i s njim kako se drži iznad mene...dopušta mi da se malo vrpoljim ali malo i dalje bez grčenja ikakvih mišiča,trebaju biti što mrtviji hehe ali ova poza meni budi neke druge emocije i on to osjeća...pa mi ipak dopušta da se malo i zgrčim ali malo a on mi ga vadi iz mene do pola i tako nekoliko puta u mene ga nabode znajući šta će to pokrenuti ali kaže da je i to oblik opuštanja i staje i dopušta meni da se sama nabadam ali opet što manj emišiča koristiti pa dosta teško je to hehehe znači koristim mišiče i odmah ih opuštam,sve pretvaram u neku mekanu energiju tijela koje se giba ina taj način se mičem i nabadam na njega.Pritišče me rukom ispod vrata na leđima a šta ima u tome neznam ali mi jako godi iako nema veze sa potčinjavanjem u ovom trenutku.Objašnjava da je to reakcija na moj dodir koji mi jako paše hehehe

Počinjem stenjati i on ubrzava,opet svjetlim,no ovog puta se sve to razljeva u meni.On se prepušta skroz,nema mi sad neku ulogu učitelja hehehe zanesen je skupa samnom i skoro cjeli spustio mi se na leđa da ga osjetim ali ne pritišče me dozvoljava mi da se migoljim i nabadam.

Sviđa se njemu i ovo ali to je više na fizičkoj razini i ne oslobađa se toliko energije van tijela negativne neko se raspoređuuje po tijelu a tantra to sve izbacuje iz tijela.

Kaže da se prisjetimo maloprije da sam svjetlila i da se to u meni razlilo a kad sam postigla razinu da ne mislim,da se otvorim svemiru sjaj je bio svuda oko tijela i u tijelu ali izbijalo je van,znači pravo otpuštanje.

I tako nastavljamo mi u nešto žeščem ritmu,pa koristila sam malo mišiče jesam,dozvolio mi je,ipak sma ja tu da učim od njega i prenosim drugima.

Pristao je da me kroz to vodi no da bi on svejedno došao meni i da se ne radi o tome.

Ne mogu reći da jako vrištim ali vrištim i stenjem a on sve poduzima da mi bude što bolje a ta činjenica da je i on zanesen mene jako uzbuđuje i svršavam hehehe u strasti i u užitku od spajanja tijela sa njegovim.

sad bi rado mi pokazao i drugu pozu ali ja nemam vremena,mora se strpit hehehe mada mi ju je već pokazao ali ne cjelu.Kad prođemo sve to onda napišem.

Shiva pozdravlja sve koji ovo čitaju i poručuje im da su to pročitali sa razlogom.

I Alex pozdravlja sve citaoce i zahvaljuje se i Shivi i njegovoj partnerki na postu, i nudi preuzetu slavu od njih - njima!

http://www.facebook.com/home.php?#!/note.php?note_id=122293971185803
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Jun, 2011 01:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jedan post i dalje nedostaje, gde je bilo UPOZORENJE da ovi, sada, postovi i seanse NISU ZA DECU, ni fizicki decu, ali ni decu koja su na tom nivou psihe... jer se rade seanse sa Shivinim energijama, sa sexom i sa demonima i duhovima...
pa nije za one koji osudjuju... sude... kritikuju... ili smatraju preterivanjem ili vulgarnoscu.

svako ima pravo da se nesto nauci i realizuje, i da izvuce korist, za sebe, a ono sto ne koristi moze samo da ignorise!
Poruke od Sive ce biti nastavljene, kada se srede seanse, po pitanjima Tantra joge i realizacija u tom smeru.

U medjuvremenu se oformio jedan veci demon, po pitanju sexa i odnosa sa tom osobom sa kojom radim ove seanse, nesto zahvaljuci i citaocima i projekcijama misli citalaca ( ne bi niko trebalo da bude ubedjen da se o tome ne zna, ili nema se pregled situacije, a i o tome ce kasnije biti reci).
Tako da je trebalo poraditi sa tim demonom, koji je sakupio sve energije u tom smeru, t.j. na toj frekvenciji, i pojavio se, manifestovao.
i ovo je deo seanse sa njim, sa Metatronom, sa Sivom, Arhandjelom Mihaelom, Budom, Krishnom... ANDJELIMA...
DAKLE, ZABAVA SE UVECAVA...
....................................
...
[5/30/2011 10:14:36 PM] M: hvala a s čim mi danas počinjemo? Smile
[5/30/2011 10:14:49 PM] alex radovic: pa sa kurvom i demonom
[5/30/2011 10:14:59 PM] alex radovic: t.j. demonom da popricam sa njim, pa da ga cujem i nesto se i ja naucim… i ti
[5/30/2011 10:15:56 PM] M: uh meni se baš ne priča sa njim
[5/30/2011 10:15:59 PM] alex radovic: brzo cemo s njim… sto
[5/30/2011 10:16:13 PM] M: ogorčen je jako
[5/30/2011 10:16:25 PM] alex radovic: pa treba mu pomoc, zar ne… na koga je ogorcen i zasto
[5/30/2011 10:17:08 PM] M: i sad je demon poludio
[5/30/2011 10:17:39 PM] alex radovic: pitaj ga zasto je ogorcen, ali budi sa andjelom, prvo
[5/30/2011 10:18:16 PM] M: kaže da me treba kazniti
[5/30/2011 10:18:31 PM] alex radovic: slazem se, hehehe
[5/30/2011 10:18:37 PM] M: hahaha
[5/30/2011 10:18:37 PM] alex radovic: kako
[5/30/2011 10:18:57 PM] M: podčinjavanjem njemu
[5/30/2011 10:19:10 PM] alex radovic: a konkretno
[5/30/2011 10:19:27 PM] M: da dozvolim da sexualno samnom radi sve što poželi
[5/30/2011 10:19:49 PM] alex radovic: pa to M… nije neka kazna, hehehe
[5/30/2011 10:20:11 PM] M: pa nisam sigurna jel na ovaj način mogu uživat
[5/30/2011 10:20:23 PM] alex radovic: pa njemu kazem
[5/30/2011 10:20:51 PM] M: nebi ona uživala u ovome sigurno
[5/30/2011 10:21:06 PM] alex radovic: pa kazi konkretno, sta
[5/30/2011 10:21:32 PM] M: silovanje i prisiljavanje
[5/30/2011 10:21:58 PM] alex radovic: ok
[5/30/2011 10:22:07 PM] alex radovic: sta kaze Arhandjeo Mihael
[5/30/2011 10:22:47 PM] M: da ne budem luda da postoji i drugi način
[5/30/2011 10:23:05 PM] alex radovic: to kaze Mihajlo
[5/30/2011 10:23:11 PM] M: da
[5/30/2011 10:23:18 PM] alex radovic: ok, koji je drugi nacin
[5/30/2011 10:24:15 PM] M: malo teži jer Anđelina smatra da to ona treba no ima način da ga se makne no on nije u stanju to raditi
[5/30/2011 10:24:52 PM] M: trebao bi biti dosta puta sa Shahkti ili kako već hehehe
[5/30/2011 10:25:11 PM] M: ne želi s eprepuštati tome
[5/30/2011 10:25:17 PM] alex radovic: jel demon voli da bude silovan i prisiljavan
[5/30/2011 10:25:30 PM] M: ne
[5/30/2011 10:25:40 PM] alex radovic: ajde da ga jebemo u dupe, da uziva malo… jel hoce
[5/30/2011 10:26:02 PM] M: ma daj kako to misliš svašta hahaha… neće
[5/30/2011 10:26:29 PM] alex radovic: pa ok… sad cemo da ga vezemo i izjebemo
[5/30/2011 10:27:00 PM] M: začuđuješ me kažem ja hehe
[5/30/2011 10:27:14 PM] alex radovic: to je od kokica, hehehe… ok… vezite ga
[5/30/2011 10:27:31 PM] M: hehehe ma ne mogu ja njega silovat daj grozno…hahahaha
[5/30/2011 10:27:39 PM] alex radovic: u pozi cetvoronoske… pa ja cu
[5/30/2011 10:27:56 PM] M: ti to ozbiljno?
[5/30/2011 10:28:01 PM] alex radovic: hahaha… pa da…on to voli…zar ne
[5/30/2011 10:28:07 PM] M: hehehe, ne baš… ali voli to drugima raditi
[5/30/2011 10:28:22 PM] alex radovic: samo sto misli da ne voli…ili nece da prizna
[5/30/2011 10:28:34 PM] M: hehehe
[5/30/2011 10:28:34 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 10:28:41 PM] alex radovic: pa neka zamislja da on to radi
[5/30/2011 10:28:44 PM] M: nema šta za reći
[5/30/2011 10:28:48 PM] alex radovic: dok to ja radim njemu
[5/30/2011 10:29:01 PM] M: ne sviđa mu se to
[5/30/2011 10:29:03 PM] alex radovic: jel ste ga vezali… ma samo neka se opusti, manje ce da boli
[5/30/2011 10:29:19 PM] M: aha Anđeo ga je svezao
[5/30/2011 10:29:24 PM] alex radovic: ok, i neka se lepo naguzi
[5/30/2011 10:29:31 PM] M: ok, pa i je u toj pozi
[5/30/2011 10:30:16 PM] alex radovic: jel voli pickice ili k... vise…
da lize ili da pusi…cek da uzmem jos kokica…bas su dobre i MOCNE
[5/30/2011 10:30:37 PM] M: da puši kaže, hehehehe
[5/30/2011 10:31:43 PM] alex radovic: ok, mora da zamoli
[5/30/2011 10:32:02 PM] M: neće
[5/30/2011 10:32:12 PM] alex radovic: hahaha…pa onda nema nista od pusenja kurca
[5/30/2011 10:32:31 PM] M: kaže da mu ni ne treba
[5/30/2011 10:32:37 PM] alex radovic: ok, onda mi idemo dalje da radimo seansu…hahaha… a on neka ceka tako vezan…
[5/30/2011 10:32:55 PM] M: hehehe
[5/30/2011 10:32:59 PM] alex radovic: ok … idemo kod Metatrona
[5/30/2011 10:33:13 PM] alex radovic: Mihajla pitaj da te odvede do njega
[5/30/2011 10:33:43 PM] M: budem no Anđeo kaže da će ga još držati svezanog hehehe
[5/30/2011 10:33:48 PM] M: idemo Metatronu kroz oblake
[5/30/2011 10:33:58 PM] alex radovic: ma da, neka ostane tu i neka ceka…SVE DOK NE MOLI, zamoli
[5/30/2011 10:34:18 PM] M: heheheh to neče
[5/30/2011 10:34:28 PM] alex radovic: [a onda ce vecno da ostane tako
[5/30/2011 10:34:37 PM] M: njegova stvar hehehe
[5/30/2011 10:34:43 PM] alex radovic: ma da
[5/30/2011 10:34:48 PM] M: kaže mi Arkanđeo da me Metatron očekuje
[5/30/2011 10:34:55 PM] alex radovic: ok, idemo, ti pisi
[5/30/2011 10:35:21 PM] M: došli smo pred neki bjeli hram, Arkanđeo ide samnom unutra… sve je bijelo… kaže mi Arkanđeo da će on ubrzo stići i izlazi van.. ja razgledavam neke figurice Bude hehehe… male su i bjele boje
[5/30/2011 10:36:50 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 10:36:54 PM] M: hehehe, ima tamo još raznih figurica ali od Bude najviše : valjda mu je poseban hahaha
[5/30/2011 10:37:42 PM] M: dobra večer začuje s e iza mene glas ozbiljan muški… po glasu bi rekla da je jako močan…okrečem se i gledam ga…ima puno krila i sav je u bjelom… ima i bjelu kosu dugu… prilazim mu i dajem neku bočicu… i cvijet plavi crveni i bijeli, hehehe
[5/30/2011 10:39:28 PM] M: zahvaljuje i pozdravlja mene i Alexa hehehe… kaže da me i on čekao kao i drugi… da sam mu rekla prije davno da ću doći… pa nikako da s esjetim toga hehehe… to je bilo u nekom prošlom životu… : mislio je da ću se sjetit sa molitvom njemu… ali ništa ja hehehe
[5/30/2011 10:40:51 PM] alex radovic: koja je molitva
[5/30/2011 10:41:09 PM] M: onu koju sam ti poslala za čiščenje energija sa Metatronom… to ću kaže trebat za Vladimira radit…nekoliko puta dnevno… pa odmah i za sebe i Alexa
[5/30/2011 10:42:15 PM] alex radovic: a jel to pomaze i koliko i za Aliene
[5/30/2011 10:42:22 PM] M: kaže da je močan i da mu je drago da sam koristila tu molitvu skupa sa molitvom Arkanđelu Mihaelu protiv crne magije… s njima bolje biti u dobrom kontaktu… pozitivno je da se ne ravnaju prema masi nego pojedincu… pa je korisno graditi s njima odnos
[5/30/2011 10:43:34 PM] alex radovic: aha
[5/30/2011 10:43:44 PM] M: kaže da zna da sam s eprobudilaonaj dan naspavana… ali da sam provela kod eliena dosta velik dio noći
[5/30/2011 10:44:30 PM] M: zna sve što se događa… ali kaže da ja još neznam sve… da imam nekog od eliena kojeg volim jako i da se ne sjetim njega kad me vrate tu… da postoji mogučnost da se sjetim jer napredujem duhovno… a on bi to i htio… kaže da je djelomično zato i moj Anđeo izgledao kao oni
[5/30/2011 10:46:23 PM] M: pa istina i baš mi s eonbakav sviđao isto
[5/30/2011 10:46:38 PM] M: no tu sam zbog nečeg drugog… misli svijeta su negativne… to treba počistiti i pomjeniti… a to ne može svatko na globalnoj razini… ali smatra da ja to mogu
[5/30/2011 10:47:37 PM] M: kaže da napišem molitvu… za pozitivne misli… za cjeli ljudski rod … i da je čitam uz prisustvo Anđela i Arkanđela… kaže da sam zapustila čitanja molitvi… a nebi trebala
[5/30/2011 10:49:07 PM] alex radovic: aha
[5/30/2011 10:49:08 PM] M: riječi su močne,,, kaže da zna da je kod mene gužva i svi bi samnom nešto… naučit bi me htjeli svačemu…i ja to mogu polovit kaže
[5/30/2011 10:50:09 PM] alex radovic: sta je to - polovit
[5/30/2011 10:50:18 PM] M: samo nek ostanem i dalje vjerna svojim molitvama pa onda i drugim… to znači da mogu sve smjestit na svoje mjesto vrlo brzo mada ne dođe do kraja lekcije.. skontam bit
[5/30/2011 10:51:09 PM] alex radovic: a opisi kako izgleda, skroz
[5/30/2011 10:51:12 PM] M: kaže da demonu nedam ono šta želi
[5/30/2011 10:51:18 PM] alex radovic: jel ima 6 krila… ili kako, hehehe
[5/30/2011 10:51:26 PM] M: pa ja ih vidim 6
[5/30/2011 10:51:36 PM] alex radovic: gde su
[5/30/2011 10:51:45 PM] M: bijelih velikih na rubovima malo valovita… jedna su odmah malo niže od vrata u toj ravnini sa ramenima ali idu prema gore… kao leptir… druga su malo niže ali opet nekako idu više prema gore… a treći par se više klima i neznam kako mu prirodno stoje, hehehe
[5/30/2011 10:53:15 PM] M: ali on je velik baš velik… krupniji od Arkanđela Mihaela
[5/30/2011 10:53:48 PM] alex radovic: a koliki je Mihajlo
[5/30/2011 10:54:03 PM] M: Arkanđeo ima sigurno 190 cm i ima ga u težini a ovaj ima preko dva metra
[5/30/2011 10:54:13 PM] alex radovic: hahaha, ok… ali nema ga u tezini?… kako to
[5/30/2011 10:54:41 PM] M: ima neko svjetlucavo odijelo poput bodya hehehe… ima ga u težini ali aproporcionalno,Mihael je ipak krupan
[5/30/2011 10:55:26 PM] M: ima noge… i na njima neke čizme bjele… ali ne visoke… šminkerski mi je obučen hehehe
[5/30/2011 10:56:07 PM] M: bjele hlače preko kojih ide onaj body
[5/30/2011 10:56:15 PM] alex radovic: ali nisi se zagrlila sa njim
[5/30/2011 10:56:23 PM] M: a ispod ide nekakva bjela košulja smao nije uz tijelo,više je široka… pa čekaj hehehe
[5/30/2011 10:56:37 PM] alex radovic: ok, cekam
[5/30/2011 10:56:53 PM] M: opisujem hehehe a on se smješka… ima neki mač isto… veći od Arkanđelovog… prići ću mu sad jer i očekuje da ga zagrlim… joj zbilja je visok… podignuo me s poda hehehe… grlimo se… ne volim baš biti dignuta uh
[5/30/2011 10:59:09 PM] alex radovic: hahaha…bas si slatka
[5/30/2011 10:59:14 PM] M: ugodan je njegov zagrljaj… ima puno toga mi za reći pa neće sad sve
[5/30/2011 11:00:16 PM] alex radovic: ok, ti pisi
[5/30/2011 11:00:26 PM] M: a ima mi neštoi za dati… sjedemo za neki stol bijeli… kod njega mi je sve u magli… šali se da tako zaskače neprijatelje hehe… pokazuje mi mač… diram ga po oštrici… ima neki znak na sebi na ručki… nekog dugokosok… to je kao neki znak raspoznavanja i moći… sprema ga… vadi još jedan… taj je manji… poput Arkanđelovog… kaže da će me čekati kad budem spremna… prije toga želi vidjeti kako ću nešto napraviti… ali neće mi reći šta
[5/30/2011 11:04:10 PM] M: kaže da ne pristajem na demonove igrice
[5/30/2011 11:04:42 PM] M: ako Božanstva žele pomoći neka pomognu ako ne onda neka mi dopuste da napravim to na svoj način kaže… da ja znam to rješit… da dozvolim da me demon uništava pomogla bi mužu istina a i demonu a šta je samnom...kaže da premalo mislim na sebe
[5/30/2011 11:06:09 PM] M: kaže da mi sad ne treba korak u nazad s tim stvorenjem
[5/30/2011 11:06:17 PM] alex radovic: aha
[5/30/2011 11:08:36 PM] M: kaže da vidi da mi je nekad teško i da joj je drago što me tolikonjih želi zagrlit i utješit… kaže da ću mu doći opet ubrzo i to spontano… pokazuje mi album neki… slike nekog čovjeka starijeg… dvojice… kaže da nešto s njima moram razrješit
[5/30/2011 11:10:54 PM] M: zbilja mi je velik nekako… pored njega sam malecka, hehehehe
[5/30/2011 11:11:30 PM] M: to je sve za sada kaže … i da ne zaboravim šta mi je rekao… opraštamo se
...
nastavice se...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Jun, 2011 01:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... nastavak seanse prethodnog dela...

[5/30/2011 11:14:30 PM] alex radovic: ajde da demona odvedemo do Bude i do krishne… ili oni da dodju da ga posete… i pitacemo nekoga za novac
[5/30/2011 11:17:57 PM] alex radovic: ajde da vidimo sta ce Buda i krishna da popricaju sa demonom
[5/30/2011 11:17:59 PM] M: ajmo mi kod Bude onda
[5/30/2011 11:18:06 PM] alex radovic: ali i demon… : da ga vidi
[5/30/2011 11:18:22 PM] M: ok ide i moj Anđeo… ide i on ali je svezan… ne želi ići
[5/30/2011 11:18:50 PM] alex radovic: ok, : pa neka uziva
[5/30/2011 11:19:09 PM] M: došli smo..demon mjenja boju
[5/30/2011 11:19:21 PM] M: čak postaje i proziran na sekundu, Buda se smije i ja ga grlim… dajem mu jabuku opet hehehe… voli voće kaže… : evo ide i Krishna
[5/30/2011 11:20:06 PM] alex radovic: i ja dajem jagode
[5/30/2011 11:20:31 PM] M: pozdravljam se s njim i dajem mu jogurt hahaha… kaže da ih ima već puno da to voli hehehe
[5/30/2011 11:21:15 PM] M: kad je demon vidjeo KRISHNU MALO SE PREPAO, hehehe… ulovio ga strah
[5/30/2011 11:21:33 PM] alex radovic: hahaha, sta ce tek biti ako dodje Narasinhadev
[5/30/2011 11:22:04 PM] M: kaže mu Krishna izdaleka… dakle ti bi se igrao s M… hahaha
[5/30/2011 11:22:16 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 11:22:36 PM] M: kaže on- neće ti to moći znaš hehehe
[5/30/2011 11:22:50 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 11:22:52 PM] M: klima glavom demon kao da nije htjeo hehehehe
[5/30/2011 11:23:01 PM] alex radovic: jel laze
[5/30/2011 11:23:13 PM] M: laže ali se boji njega
[5/30/2011 11:23:20 PM] M: Buda krepava od smjeha… a moj Anđeo je mrtav ozbiljan hehehe
[5/30/2011 11:23:33 PM] alex radovic: pa zabava… jel bi demon da pobegne ili ne
[5/30/2011 11:23:56 PM] M: moj Anđeo kaže daj ga maknite već jednom
[5/30/2011 11:24:11 PM] alex radovic: ma neka neka uziva i on
[5/30/2011 11:24:22 PM] M: Krishna ga plaši i dalje
[5/30/2011 11:24:35 PM] alex radovic: kako
[5/30/2011 11:24:36 PM] M: gleda ga kao da mu gleda u utrobu hehehe
[5/30/2011 11:24:36 PM] alex radovic: cime
[5/30/2011 11:24:42 PM] M: pogledom, ponašanjem… postao je bahat… Krishna je vidljivo ljut… obilazi oko njega… nekako ga bocka prstom i odguriva
[5/30/2011 11:27:20 PM] alex radovic: pa jel demonu nesto jasno… ili nije jos
[5/30/2011 11:27:36 PM] M: skupio se sav… dolazi Arkanđeo Mihael
[5/30/2011 11:28:00 PM] M: e sad bi se rado pravio da je mrtaav…hehehehe
[5/30/2011 11:28:09 PM] alex radovic: ahahaha, pa neka se pravi
[5/30/2011 11:28:43 PM] M: stao je Arkanđeo točno nasuprot njemu i pokazuje mu mač
[5/30/2011 11:28:58 PM] M: on klima glavom… kao da sve razumije
[5/30/2011 11:29:32 PM] M: kaže mu Arkanđeo sad kad te je jednom vidjela lako će te vidjeti i drugi put
[5/30/2011 11:29:47 PM] M: znaš šta to znači jel
[5/30/2011 11:29:49 PM] M: kaže on hehehe
[5/30/2011 11:30:08 PM] M: ne možeš se ni njoj više sakrit a samim time ni nama… smiruje se demon… čak sad više ne osječam mržnju iz njega… nekkao je sav isprepadan… obečaje da će muza pustit na miru… moj Anđe mu ne vjeruje… ali Arkanđeo svojim mačem preleti mu pored očiju hehehe
[5/30/2011 11:32:02 PM] alex radovic: ok, jel ces da zapleses sa njim… pred svima
[5/30/2011 11:32:20 PM] M: nema šanse, : ne vjerujem mu
[5/30/2011 11:32:32 PM] alex radovic: kako sad to, sta imas da mu verujes… ili ne verujes
[5/30/2011 11:32:53 PM] M: hm ajde dobro
[5/30/2011 11:33:06 PM] alex radovic: ne zna da plese?
[5/30/2011 11:33:10 PM] M: budem plesala no Arkanđeo i dalje drži mač vanai hehehe… zna plesat ali šlampavo… ovo nije ni najmanje lijepo… mrzi me… osječam sve to… želi mi izvuč energiju
[5/30/2011 11:34:45 PM] alex radovic: ok, pitaj onda nekog… da li ili ne
[5/30/2011 11:34:52 PM] M: bocnuo ga je Arkanđeo… malo da se prisjeti… šta je rekao… Krishna ga preuzima i pleše sa njim… vidim kako se neki komadići otpuštaju i mjenjaju boju
[5/30/2011 11:36:16 PM] M: Buda kaže prava zabava hahahaha
[5/30/2011 11:36:24 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 11:37:15 PM] M: i dalje plešu… opet ga nešto bocka Mihael… gdje god ga takne mačem zasvjetli… kaže da ga još ne mogu rješit se njega u potpunosti… nije da ne mogu to napravit… nego jepotrebno da ja nešto napravim
[5/30/2011 11:39:22 PM] alex radovic: pa napravi, ti samo gledas… hehehe
[5/30/2011 11:39:34 PM] M: hehehe
[5/30/2011 11:39:44 PM] alex radovic: pa zabavljaj s ei ti
[5/30/2011 11:40:05 PM] M: ljubim demona… u usta
[5/30/2011 11:40:11 PM] alex radovic: opa… hehehe
[5/30/2011 11:40:21 PM] M: moja ljubav je jača od njegove mržnje… moju ljubav ne možeizdržati
[5/30/2011 11:40:47 PM] alex radovic: pa nemoj da crkne… od muke
[5/30/2011 11:41:21 PM] M: govorim mu da ga volim na šta se on jako razljuti… pa ponavljam mu volim te volim te
[5/30/2011 11:41:41 PM] alex radovic: jel to ok… pitaj nekog
[5/30/2011 11:42:03 PM] M: mjenja oblik… kaže Arkanđeo da je ok to… samo moram ga voljeti jače nego on mene mrzi hehehe… moja ljubav ga onemogučava
[5/30/2011 11:43:39 PM] alex radovic: a mozda i malo Tantee?
[5/30/2011 11:43:46 PM] M: hahahahaha
[5/30/2011 11:43:50 PM] alex radovic: pa da… ne znam… pitaj
[5/30/2011 11:43:59 PM] M: ovi poljupci su ga sad prosvjetlili… kaže Arkanđeo da budem s njim dobra,ako on vidi da on pretjerujeprema meni da će ga doći zastrašit… Buda donosi neko piće… svima… pa i demonu
[5/30/2011 11:45:41 PM] M: svi to piju a od toga demon počne umirat od smjeha… i slabit
[5/30/2011 11:46:04 PM] alex radovic: aha
[5/30/2011 11:46:31 PM] M: kažu da dalje ja trebam s njim rješit… slijedeći dan
[5/30/2011 11:46:40 PM] alex radovic: ok ajde… aha… a sada
[5/30/2011 11:46:50 PM] M: da vide kako će s eponašat sutra
[5/30/2011 11:46:52 PM] alex radovic: jos malo
[5/30/2011 11:47:12 PM] M: pa sjedam kraj demona… baš krepava od smjeha… Krishna vodi neku ženu… da ju demon upozna
[5/30/2011 11:48:11 PM] alex radovic: ko je ta zena
[5/30/2011 11:48:19 PM] M: upoznaju s ei sjeda pored njega… kažu da je predstavnica ljubavi… grli ga kao da ga zna sto godina… on umirei dalje od smjeha
[5/30/2011 11:50:00 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 11:50:04 PM] M: ljubi ga u obraz… to mu je još smješnije… hahaha pokazuje mu sise… malo se uozbiljio… heheheh… ostali su stali sa strane… i tiho su… hehehe, demon je opčaran njenim sisama… ona mu dozvoljava da ih pipne… i on ih dira kao malo dijete… najsretniji sa sisom u stima… ovo mi je poznato hahahahahaha
[5/30/2011 11:52:25 PM] alex radovic: hahaha
[5/30/2011 11:52:42 PM] M: petlja joj stalno po sisama… a ona baš ništa smao sjedi pokraj… strpljiva je… traje to.. njemu nikad dosta
[5/30/2011 11:53:30 PM] alex radovic: aha mozes da udjes u nju… i da to osetis
[5/30/2011 11:53:46 PM] M: čega… strpljivost?
[5/30/2011 11:53:49 PM] M: Very Happy
[5/30/2011 11:54:02 PM] alex radovic: pa njeno telo… ljubavi
[5/30/2011 11:54:05 PM] M: ovo drugo imami doma, hahaha
[5/30/2011 11:54:14 PM] alex radovic: nju
[5/30/2011 11:54:17 PM] M: opa sad sam i ljubav hm… ok uči ču u nju… ona ga uopče sexualno ne doživljava… onaje iznad toga… puna ljubavi i topline
[5/30/2011 11:55:16 PM] alex radovic: majcinske?
[5/30/2011 11:55:18 PM] M: ali ne vezuje se za ovo šta on radi… ne,ona je opčenito puna ljubavi… strpljivo promatra kako s eon naslađuje… i kao da joj ga je žao… dođe kao malo dijete… smirio se skroz
[5/30/2011 11:57:18 PM] M: Arkanđeo razmišlja šta če ju s njim… pustit će ga nočas sa njom… kažu… da dobije sve potrebno… slažu se svi… Buda nazdravlja… i hvata me za ruku
[5/30/2011 11:58:47 PM] M: i diže mi ruku u zrak kao da sa pobjednica… grli me… i Krisna me grli poslije njega… i Arkanđeo me stisnuo hehehe… on mi je dao i pusu u usta… Anđeo kaže da moramo ići… pozdravljam se
[12:00:45 AM] alex radovic: jel si osetila kako je u njoj… t.j. biti ona
[12:00:54 AM] M: pa jesam da… pamtim,ona je vrh ,neznam ni kako bi objasnila… puna ljubavi a opet se može razdvojit… od onog što radi… a svejedno daje… čudno… da tebe malo zagrlim, hehehe
[12:02:47 AM] alex radovic: hahaha, pa mozes, ako tako osecas
[12:03:02 AM] M: osječam da treba… grlim te i stiščem
……………………………………….
[12:04:18 AM] alex radovic: idemo dalje
[12:04:27 AM] alex radovic: kod andjeline T….
[12:04:36 AM] alex radovic: da te nauci tantra dodatak
[12:04:42 AM] M: ajde
[12:04:49 AM] alex radovic: ok

....
Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Jun, 2011 00:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

malo cu da odskocim sa seansom, iako ima poruka od Sive... i onaj demoncic je sredjen, upristojio se, potpuno...
jer imam utisak, po nekim sinhronicitetima, da treba da ide jedna seansa
REGRESIJE U PROSLI ZIVOT

jer, kao prvo, mnogi tako i razumeju regresije, i terapije, a i da ne bude da ja to neradim uopste, hehehe...

ali razlog je mnogo bitniji: naime, radi se o ucestalim odnosima u braku koji imaju veze i sa navednim seansama sa Shivom, ali koji se ne zasnivaju na musko - zenskim odnosima supruznika, vec vise na odnosima OETC - CERKA i mozda ca i jos vise na odnosu MAJKA - SIN...
dakle situacija u kojoj ne postoji zadovoljavajuci sexualni odnos i dogovr izmedju supruznika, kao dva ravnopravna bica, nego postoji odnos MOCI I NADMOCI, i igra moci, ponekada i i cesto nerazumevanja muskosti ili zenstvenossti, sexualnosti, nerazumevanja veze sexa i duhovnosti, i cak i osuda, igara krivice, pa cak i kaznjavanja i samokaznajavanja, u smislu i fizickog nasilja, ali mnogo cesce - verbalnog i psihickog.
Naravno da sitacija ima svoje uzroke pa ce ova seansa da pokaze jedan slucaj takvog odnosa...
i povezanost sa proslim zivotom, i naravno, ujedno i zaceljivanje, odnosno nacin na koji pomazu Bozanstva da se situacija isceli.

...

Alex: sta andjeo kaze, gde idemo prvo
ja: on kaže krišna
Alex: neka te vodi a ti pisi i dozivljavaj
ja: može, dakle, na našoj smo livadi… prima me za ruke
23:59 i podiže u vis
svojim tijelom zaklanja sunce, ali oko njega blješte zrake
vodi me jako visoko, izvan orbite… gledam Zemlju kao malenu lopticu
00:00 držim anđela za ruku i polako se okrečem, gledam čitav svemir
i čuudim se nepregledom prostrastvu
ni more nema toliku nepreglednost
00:01 plešem mešu planetama, letim, anđeo se smije
zatim me naglo pvuće i strašnom brzinom zaputi se u sebi znanom pravcu… najednom smo se našli na zelenom polju
00:02 visoka zelena trava i puno drugog raznog zelenog bilja
čujem šum vode, potočić je tu negdje… moguće i slap, osjećam svježinu u zraku… čujem muziku
instrumenti razni, a ritam i melodija ujednačeni
00:03 držim anđela za ruku i polako zajedno koračamo
prema jednom zidu od trave iza kojeg dopire muzika
otklanjam travu kao zavjesu i pojavljuje se prizor
pokraj slapa razna bića
00:04 svi sviraju i plešu
a s desne strane ogromna pojava… djeluje snažno, gordo
00:05 pitam tiho anđela jesmo li stigli, a on kimne glavom ne odvajajući pogleda od krišne… što da sada radim? Very Happy
Alex: pa pridji Krishni, pokloni mu se, pozdravi i daj mu nesto
00:09 neki pokloncic… jagode
ja: ajme, dobro, stojim i gledam
Alex: i jogurt i papaju
ja: pogledam andjela, malo se nekako neugodno osjećam
Alex: hehehe
i cvece
i mirise
ja: anđeo spusti ruku na moja leđa i osnaži me
Alex: zasto se oseacas neugodno
ja: nasmiješim se i u pratnji anđela sigurno priđem i stanem pred krišnu
00:10 pa neugodno jer još nisam svjesna da jesam dostojna tamo stati
ali dobro, pomogne mi anšeo i stanem pred krišnu
ja: pogledam ga ravno u oči… toplo
00:11 a on se u tom trenutku smanji, padne snjega gusta zelena koprena
i vidim pred sobom biće u svjetlo žućkastom svjetlu
00:12 pridiće svoju desnu ruku i pokazuje prstom u vis nježno osmjehujući se
pogledam gore i vidim rupu u svemiru
u prvi mah se uplašim, ali onda se sjetim da sam tuda došla, da je to poznat put, da ga se ne moram plašiti
00:13 on kaže: to je prolaz, to je samo kanal
kroz ova vrata možeš doći k meni… kao što i jesi došla
očarano gledam to ssvjetlo biće… desni dlan spusti na moje lice
00:14 i drži moju glavu tako… poćelim mu pokloniti nešto lijepo
00:15 Alex: ok pa jel jesi i sta
ja: i odlučim mu ustupiti tijelo svoje
00:16 da i on ima kanal, direktan, da dođe k meni da osjeti ovu realnost
nasmijesi se zvonko, ali ništa ne kaže
Alex: super
00:17 ja: smijem li ragovarati s njim?
Alex: hahaha
pa da, hteli smo nesto da ga pitamo, ali ti imas i svoja pitanja
samo napred
ja: njegovo se svjetlo mijenja u zeleno
Alex: ali mozes i da ga zagrlis, prvo, hehehe
ja: osjećam mirise svježine
00:18 spusti obje ruke na moju glavu i pogleda uvis
u potpunosti opušta moje tijelo
osjećam kao da ta zelena svježina ulazi u moje tijelo
00:19 počinjem osjećati energiju slapa, energiju vode
proteče kroz čitavo moje tijelo
vidim se kako se punim tom svjetlošću, tom svježom vodom
revitaliziranje, kompletno
00:20 Alex: aha dok ne bude skroz
pa ces i da citas sutra i da to ponovo osetis
i uvek kad ti zatreba ili pozelis
ja: ovo je prekrasno
polako, kada sam se napunila, ustajem
00:21 molim za pomoć
kaćem da ćelim razjasniti jedan odnos
Alex: a zagrljaj?
ja: držimo se za ruke
i energija kola među nama
00:22 zagrlimo se
u čvrst zagrljaj… odahnem
00:23 i osjeim kako mi skida teret s leđa, vadi iz srca ono čemu tamo nije mjesto… ljutnji, nemoći… samooptuživanju i samokažnjavanju
Alex: aha
ja: obezvrijeđivanju sebe
00:24 sada sam slobodna
00:25 bez srama same sebe
i tražim pomoć
molim da mi pomogne razriješiti odnos s bivšim mužem
jer koliko god vremena da je prošlo, s njegove strane osjećam silnu gorčinu koju jako teško podnosim
Alex: ok
ja: on je osoba koja mi isisava energiju
00:26 mogu li pitati odakle uopće potjeće ta naša veza?
da me vrati u prošle živote ako treba?
....
nastavak sledi
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Jun, 2011 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nastavak seanse sa proslim zivotom sa muzem:

00:26 mogu li pitati odakle uopće potjeće ta naša veza?
da me vrati u prošle živote ako treba?

...
Alex: hahaha, pa treba redom, jedno po jedno
koje hoces prvo
00:27 ja: želim vidjeti zašto je toliko ogorčen
Alex: ok pitaj Krishnu
ja: ok
00:28 krišna me prima u svoj zagrljaj
kao da me štiti od nečeg mračnog
ipak vidim neku čudnu utvaru
00:29 crnu, obasjanu crvenim svjetlom na rubovima
osjećam i prisutnost anđela i taj vjetar snažni koji to biće šalje na nas
osjećam se sigurno i zaštićeno, ali ne razumijem zašto se to događa
00:30 prerasta u oluju, sivu... kao oluju od pijeska
pijesak kao blesav leti prema nama, u lice, u oči, usta, nos
u jednom trenu osjećam kako mi se prsa pune snažnom intenzivnom emocijom
00:31 osjećam što se zbiva
najednom osjećam povezanost i s krišnom i anelom
vidim svjetlosne zrake koje nas spajaju, ali nismo u trokutu
u njihova prsa ulaze i druge svjetlosne trake i izlaze
00:32 umreženost je najbolji izraz kojim to mogu opisati
najednom sve okupamo tom svjetlošću i to crno biće nestaje
i ostaje za njim jedan maleni dječak
bucmast, sladak
s prstićem u ustima
00:33 sjedi na malenoj hoklici
i gleda me svojim velikim uplašenim plavim očima
ja sam starija od njega
veća djevojčica
sa eširićem na glavi
sjedam na klupu kraj njega
00:34 pitam ga zašto se on plaši
a on prstom pokaže na veliku sjenu nekog čovjeka
00:35 Alex, miješaju mi se emocije, osjećam blagi srah... malo ću zamoliti anđela da me osnaži
pa tu je i Krishna
oni ti to samo pokazuju
t.j. krishna
00:36 ja: osejam polako snagu, mogu gledati dalje
kad god se uplasis ti kazi
ili kad je neprijatno
ja: vidim da je to dijete, taj dječak maltretiran i zaplašen
00:37 taj čovjek ga muči
seoska sredina
otac teška sirovina
tuče i ženu
loče ko smuk
ja: dječaka šutira
pitam krišnu da mi kaže tko sam ja
ja: tko je djevojčica
00:38 pokazuje majku
ja sam njeno prvo dijete
koje je iala s nekim bogatunom, neki frajer u selu valjda
00:39 grof
Alex: pa vidi tacno
ja: ali koji ju je otkantao
vlastelin
a mi smo svi na njegovom imanju
00:40 ali on je volio moju majku
ali je poginuo
00:41 kasnije ju je majka tog vlastelina izbacila
i nakon nekog vremena ona se udala za tog čovjeka
on je bio najsnažniji u selu
00:42 ja: ne baš najbistriji, ali najjaći
i doživio je neku nezgodu u polju
kosa mu presjekla nogu dolje malo inad gležnja
00:43 i ostao je bez stopala
to ga je sve napunilo jadom i gorčinom
počeo je smatrati da je niškoristi
i uviđao je koliko je sirov u odnosu a moj mamu koja je bila kao kakva dama
načitana
00:44 mudra
odmjerena
pitam je li taj dječak moj brat
od djevojčice
kažu da nije
Alex: nego
00:45 ja: jedne silovane djevojke
koja je umrla na porodu
i dijete ostalo silovatelju
00:46 ajme....
ja: a moja ga je majka prihvatila, iako ne kao svoje
imala je rezervu prema tom djetetu
nije bila nepravedna i okrutna
ali nije bila jednako topla kao prema meni
pitam je li taj čovjek i mene ozljeđivao
00:47 anđeo kaže da nije
kaže da je puno puta digao ruku na mene, ali da bi ga uvijek nešto spriječilo
i tada bi počeo plakati
a dječak koji je primao batine je to gledao
00:48 pitam je li dječak ljut na djevojčicu
kaže da nije
kaže da dječak zapravo cjelo vrijeme s ljubavlju i nadom čeka djevojčicu da ga spasi
pitam kako
tako da djevojčica samo jednom kada taj sileđija digne ruku na dječaka vkne "nemoj"
00:49 jer dječak vjeruje da će tada stati
pitam je li to ona ikada napravila
nikada
shvatila je, bila tužna
i kada je napkon odlučila reagirati, preselila je
00:50 nestala
otišla
i više se nikada nije vratila
osjećam tugu, Alex
i tjeskobu
ja: žao mi je dječaka
poćelim ga zaštititi
Alex: pa placi
00:51 zagrli ga
ja: nije mi za plakanje, samo mi razdire prsa
uzimam ga u naručje
tako je malen
i želi se odmoriti
želi prvi put okusiti miran san
00:52 bez straha i strepnje
Alex: super
ja: držim ga tako dok spava spokojno
ljuljam ga i pjevam mu
krišna se smješi, voli muziku
najednom i sva ona bića oja su prije svirala, ponovo zasviraju
00:53 svi usmjeravamo ljubav i mir prema dječaku
vidim kroz njegovu utrobu
bubreg, jetra.... ne znam
zraku svjetlosti koja ulazi ondje
ne sviđa mi se boja zrake, siva je
00:54 Alex: ok
ja: ostao je pečat
znak
Alex: sta se dogadja
00:55 aha
kakav
ja: na jetri ipak čini mi se
kao nekakav žig
kao žarač
a sa žaračem vidim oca tog ječaka
00:56 pitam krišnu možemo li ukloniti žig
ne odgovara ništa, ali ponovo se svuda oko mene
isprepletu svijetlo zeleno plave trake
i opet osjeđam umreženje
sve je fokusirano prema dječaku
00:57 kojeg držim u rukama
leđima oslonjenog na moja prsa i trbuh
00:58 pečat se ne skida, ali ostaje sada ovjenčan zlatnom bojom
nije više crn
osjećam mir
dječak se polako budi iz sna
poglea me i osmjehne se
00:59 poljubi me u obraz
i s osmijehom krene dalje, kao u igru negdje
i na pola puta stane i okrene se prema meni
i kaže mi
dječje, razigrano, naivno
01:00 je li da ćeš me opet doći zaštititi?
i prije nego ja išta kaem, dijete odjuri radosno dalje

.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 14:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pre nego sto napisem nastavak ove seanse, sa ovim decakom i devojcicom... i odnosom MUZA I ZENE u ovom zivotu,
napisacu malo o NULTOJ TACKI I energijama POVEZIVANJA, jer se pojavio taj napredak na forumu.
glupo je reci, naravno, da ako je neko osetio taj kvantni napredak, da bih mu preporucio da procita ovu temu kao i temu - predana sluzba Bpu iz ljubavi, sada, ispocetka, hahaha,,, jer ce da razume mnoge stvari mnogo vise i bolje, i inspirise se... jer s eo otme pise dosta, sa te pozicije, pa je ljudima bilo mnogo nerazumevanja,, pre nekih godinu i po dana...
ali, svejedno, evo dodatka.

ove seanse koje opisuem su, dakako na nivou misli i uma i stanja kada reci tek pocinju da manifestuju u kreaciji, t.j. zvuk.
to je stanje DETETA u nama, ili cak i BEBE...
jer na tom nivou smo i poprimili razne programe i ogranicenja, impeduse, u skladu sa svojom odlukom oko inkranacije i karme, ali da ne zaboravim, nije svako na tom nivou da SAM DONOSI ODLUKE... za sledecu inkaranaciju, kao sto NE MOZE, SVAKO, BAS NI DA - BIRA...
ali, recimo, da vecina ljudi ili svi, koji ovo citaju, su na tom nivou da MOGU DA BIRAJU...dakle, onda se ulazi na taj nivo, stanje ega... kada je i poprimljeno nesto, sto sada treba ispraviti, isceliti...
ili usavrsiti, nadopuniti... prosriti granice, pa cak i raburati granice i ogranicenja.

ili ustalasati i demone, uznemiriti ih, da se POKAZU... da se VIDE... OSETE, jer sve dok deluju iza ledja, nevidljivi...
vrlo lako manipulisu nama i nasom slobodnom voljom i IZBORIMA...
...
e, sada ide prica o SPAJANJU...

opsi ove dve seanse, sa Sivom i krishnom i inicijacija za Tantra uciteljicu... i ovu sa proslim zivotom...

u jednoj je prica , drama ili kako god, scena, secanario... koji obuhvata nekoliko aktera:
Siva, Tantra ucenica / uciteljica, Krishna, Alex i - citalac.
I ocigledno da je i neki demon, hahaha... koji jeste bio nevidljiv... ali neki su ga vec i osetili...

prica ide da lje sa EGO - IDENTIFIKACIJAMA.
Vecina ljudi, ili gotovo svi, koji dozivljavaju seanse se identifikuju sa nekim LIKOM... i sa njegovim energijama i delatnostima.
dakle, Alex, kao citalac bi se identifikovao sa ovom zenom... koja se tako razvratno, hahaha... sexa sa Sivom...
ali i uci nesto...
kroz seanse ...
i onda bih se poprimio na te energije... one ulaze u mene i ja osecam to...
i po svom telu, bukvalno fizicki, ali i mentalno, kao i unutrasnje neergije, tantre i kundalini...
... onda demon se malo buni, sudi, osudjuje, kritikuje, neki se i malo cak i zgrazava...
ali i on se identifikuje... ali sa Sivom... mada, sa svoje pozicije... sa pozicije svog Ega...
pa se zato i manifestovao kao neki siledzija, manipulator, itd...

no, ono sto hocu da POVEZEM, SPOJIM, ovim objasnejnjem, je ono sto radi Alex... u meditacijama nad ovim seansama,
jer Alex - to sam ja, hehehe...
a to je - RAZDVAJANJE I SPAJANJE, dakako...
os emu se pise, odavno...
i kako to ima veze sa NULTOM TACKOM I - VOLIM TE... PRIHVATAM... UZIVAM ZAJEDNO SA TOBOM...
ili KAKO ALEX STVARA - BOZANSTA?

Pa stvar jeste vrlo jednostavna. Naravno, zato alex cita barem 2 puta svoje textove i seanse, da bi USAO I IZASAO
IZ JEDNE IDENTIFIKACIE I ISKUSTVA...
U DRUGO... SLEDECE...
kod obicnog posta znaci kao Alex i kao duri... koji je citalac...

u ovim seansama to znaci:
1. kao Alex - regresoterapeut, koji vodi seasne
2. kao ta zena, koja se uci za tantra uciteljicu
3. kao Siva
4. Kao krishna
5. kao - citalac
6 kao i taj demon, aha...

dakle to su 6 MOGUCIH REALIZACIJA I IKSUSTVA... SA OVE PRVE SEANSE...

I VARIJANTE ENERGIJA I SPOZNAJA...

dozvoljavajuci SVIMA NJIMA/ VAMA... DA UDJETE U MOJE TELO I UM... jer - a zasto pise Alex o PREDAVANJU SE... SEBE... ako to ne bi imalo daleko vece koristi za iskustvo nego uvek biti protiv i BORITI SE, PROTIV...
( KOGA J E- pitanje... i to su uvek samo varijante, manje bitne, t.j. neka druga kapija u kapiji...)

i tako lepo ulaze sve njihove energije i iksustvau tog Alexa... ili kao inspiracija u one citaoce koji su otvoreni da to iskuse i samo citajuci...
vecini je to jako lakko koji su radili seanse kod Alexa... i znaju i o cemu pricam.

dakle te iste osobe, RACUNAJUCI I SIVU I KRISHNU SU - U ALEXU...
ako ne u potpunosti, svojom velicinom, a ono barem toliko koliko je Alex otvoren i koliko ima otvorene kanale...
isto tako i svaki citalac....

kod price iz proslog zivota, ima mnogo vise AKTERA... SUDBINA... AKRMICKIH ISKUSTAVA...
1. to dete, koje je nastalo transformacijom od demona... od STRAHOVA
2. taj demon
3. njegov otac siledzija
4 majka silovana i umrla na porodjaju
5. zena koja usvaja decaka i majak devojcice
6. devojcica
7. njena majka
8. njen ocuh, najjaci u selu
9. vlastelin, njen pravi otac
10. Krishna
11. andjeo
12. muz te zeen koja radi seansu
13. zena koja radi seansu
14. Alex
15 citalac...

mozda sma neku osobu ovde zaboravio, ali i ovo je 15 OSOBA, koji svi imaju svoja licna iskustva... i energije i znanja...
i - LJUBAVI... ili karmicke probleme...

a, sada, ZAMISLITE, AKO J0OS TO NISTE...

DA - PODJETE - REDOM...

OD TOG DECAKA... koji je glavni lik ove price... i onaj KO SE NIJE RASPLAKAO... KAO ALEX... DOK JE RADIO SEANSU.. I JOS 5 PUTA KADA JE PONOVO CITAO, NIJE NI DOZIVEO TO DETE, NITI ISKUSIO... TU LJUBAV I ZASTITU ZAGRLJAJA OD DEVOJCICE I KAKO JE ON REKAO... I STA JE REKAO... TACNE RECI...
JEL DA DA CES OPET DOCI DA ME ZASTITIS...
SVOJIM ZAGRLJAJEM... DA
PRVI PU
MIRNO ODSPAVAM...
dakle plac i pune grudi nekog bola i tuge, ali i FIZICKI ZAGRLJAJ, NE SMAO RECI...
SU MOJA ISKSUTVA...
sigurno povezana i sa mojom nekom karmom... jer to pisem, SVE JE POVEZANO SA MOJOM NEKOM KARMOM,
JER SVE OVDE AKREM... I LJUBAVI
I FREKVENCIJE
SVIH 15 AKTERA OVE DRAME...
SU - I MOJE!!!

REDOM... jedna po jedna osoba... i iskustvo i dozivlja...

SVE TO JE U MENI... pa cak i da nije postojalo, SADA POSTOJI...

I PRIHVATANJE SVIH NJIH U SEBE...
I OPROSTAJI... GDE TO TREBA...
ILI LJUBAV I KAKAV VRSTA LJUBAVI...
brat i sestra
otac i deca
majak i deca
Bog i neko na seansi
alex i neko na seansi
alex i citalac
muz i zena
zena i muz/dete...
itd, itd...

KVANTNE REALIZACIJE, ili i samo POJEDINACNE
i sve to OVEZIVANJE I SPAJANJE - I UGRADJIVANJE U SEBE,
KAO - PRSIRENJE SVESTI, LJUBAVI I IKSUSTVA...

eto, ukratko, hahaha...

panadam se da ce, od sada, moje seanse biti jos razumljivije i sa mnogo vise iskustava i samo - citanjem!

moj pokolon, naravno... kaze moj andjeo...

prosirujemo se i povezujemo...

naravno demoni ce da osude neke od aktera ove price i drame... ali i to smo mi, dakako...

barem je to - ALEX, a vi BIRAJTE...

STA MOZETE I VOLITE DA - UGRADITE U SEBE...

ostalo ne mora, naravno...

i UZIVAJTE I DALJE... U OVIM REALIZACIJAMA I INSPIRACIJAMA, SPOZNAJAMA I
PROSIRENJIMA...
Laughing

i, SADA... MOGU... i da se cuju i reci:

OPRASTAM

PRIHVATAM

I VOLIM...

iz dubine DUSE!

Pa, zato s ei radi - isceljivanje - regresoterapijom, zar ne?

cak i samo - CITANJEM I SLUSANJEM, ide to... to povezivanje, verovao neko ili ne,
sveJEDNO!

.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 38 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31329 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 100927 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44372 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37443 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44560 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12364 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26935 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)