Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Jan, 2008 16:44 pm    Naslov: Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo
Odgovoriti sa citatom

POSTAJETE GALAKTIČKI ČOVEK - GLAVA IV http://www.objave.com/poglavlje.php?na=postajete&gl=005&r=0
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Jan, 2008 23:47 pm    Naslov: Dileme...
Odgovoriti sa citatom

I prethodna poglavlja rađaju dileme i protivurečnosti, osvrnuću se samo na ovo i sledeće poglavlje, koji u tome kulminiraju.
Mnoštvo informacija o tome kako će se preobražavati naše telo - a koje nam PRAKTIČNO ništa ne pomažu...
Opisi, kako će pre ulaska u fotonski pojas sići na Zemlju predstavnici Galaktičke federacije, da nam objasne o čemu se radi, da nas pripreme i obuče: "U celokupni proces će vas uputiti savetnici koji će se spustiti na vašu planetu koji će se spustiti na vašu planetu pre susreta sa fotonskim pojasom".
TEK BI TADA NASTUPILA PRAVA KONFUZIJA: I SAMA POJAVA VANZEMALJACA, I REAKCIJE VELIKIH ZEMALJA KOJE BI AKTIVIRALE SVOJE VOJNE SNAGE...! Nezavisno od toga ko bi pobedio - to bi pre bila planetarna konfuzija nego obuka u vezi sa ulaskom u fotonski pojas.
I još jedno mesto koje je u protivurečnosti sa Hristovim objavama: "Da biste jasno razumeli događaje do kojih dolazi, od ključnog je značaja da sznate pravu povest Zemlje i vašeg Sunčevog sistema".
U Hristovim objavama objašnjeno je da je ovo Doba preobražaja kraj istorije u smislu u kojem je mi shvatamo i poznajemo. Nezavisno do tog objašnjenja - POZNAVANJE DALEKE PROŠLOSTI ZEMLJE NE POMAŽE NAM NI NAJMANJE U SADAŠNJOSTI, U PRAKTIČNO-DUHOVNOM SMISLU. "Objava sa Plejada" je u tom smislu mnogo pametnija i operativnija: u Dobu preobražaja dečavaće vam se to i to, najbolje je da postupite tako i tako...
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Apr, 2008 02:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da je sad svima očigledno da je nadolazeći Fotonski talas izazvao ove Šaumbra simptome kod svih nas.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 240455 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 244961 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hristos - Bog, čovek - bogočovek.. 21 biblijski-hriscanin 17147 13 Feb, 2011 04:58 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - NASTANAK I SADRŽAJ KOSMOSA 17 drugar 11342 14 Jan, 2011 01:43 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VASE TELO VAPI ZA VODOM!!! 10 ENEMOON 11201 09 Dec, 2010 17:11 pm
contractions_of_universe Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 29457 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42690 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)