DEMONI I LJUDI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E, moj Gibo, dok ti spavaš narodne poslovice rade protiv tebe.

Nije kome je obećana ...

Ko prije …

Ne započinji ako…

U sreću se uzda lud, a pamtan u svoj…

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

Možda se Giba seti, kada se probudi, naravno, kako se isteruje zlo...
Very Happy

Hajde Gibo budi se.

Mada ja znam da bi takav smeker vrlo lako isterao
sve nepozeljno iz svake zene. Very Happy
Blago njegovim sugradjankama!
Mi cemo ipak stremiti tim radnjama na mentalnom nivou,aha. Wink
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 13:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TATA SINANA ::

BITNO JE DA SHVATIS DA UKOLIKO SU TI MISLI NA ODREDJENOJ VIBRACIJI, ONI NE POSTOJE ...
ONI BUKVALNO NE POSTOJE.
A POSTOJACE SVE DOK IH LJUDSKA VRSTA I JOS NEKE DRUGE HRANE SVOJIM ILUZIJAMA, STRAHOVIMA I HTENJIMA.

Mašala!
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 14:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Dakle, ovako stvari stoje.
Za nas odrasle ili duhovno razvijene je lako, jer mi možemo da kontrolišemo svoje misli i frekvencije.
Ozbiljan problem je kad je naša omladina u pitanju.
Kao što znamo, prirodno je da su mladi veoma radoznali, i da vole da istražuju nepoznato.
Neke tinejdžerske igre su veoma opasne, a najopasnja je ,,Prizivanje duhova''.
Prilikom tih ,,rituala'' se često dešava da umesto sa pozvanom umrlom osobom, kontakt se nažalost uspostavi sa demonom.
Onda može doći i do opsedanja nekog od učesnika od strane tog demona, što dovodi nekad i do vrlo ozbiljnih psihičkih poremećaja.

Ja lično, na svoju sreću, nisam imala iskustva sa demonima, ali sam prisustvovala pre par godina situacij u manastiru Ćirilovac,
kad je jedna nesretna majka dovela svog sina kod oca Jojila. Momak je bio potpuno paranoičan i preplašen.
Prvo što ga je otac Jojilo pitao bilo je: ,,Dečko, ti si se malo ,,igrao'' prizivanja duhova ?''

Tako da, jako je važno ne gubiti kontakt sa svojom decom, i što više sa njima pričati,
da ne bi sami ,,eksperimentisali''.
.
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 14:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TATA SINANA ::

Miodrag ::
Koliko vidim sve slepac do slepca , na pomen reci demon , oma svi u glas demoni ne postoje demoni ne postoje postoji samo ono o cemu mislis .

Nekome ko vidi ili oseca bitno je sto zna da su demoni razni umesani u ljudske poslove jer ima mogucnost da iznadje resenje , ali slepcu koji je skoro poludeo pa umislja da samo postoji ono sto misli i da su demoni njegova misaona tvorevina ,tesko da ima pomoci da shvati zivot van svoga uzanog mentala koji mu je ostavljen tek da prezivi i prdi vitalnu energiju straha pod parolom svemoci ljudske .

Ah kakav licemeran izraz i demonski rad i obrada .Sve je kao mentalno i mi smo ljudi svemoguci , A NE MOZEMO DA SE RAZUMEMO OKO PROSTIH CINJENICA i svi smo tako razliciti i sa svojim misljenjem , a niti znamo sta je nase a jos manje sta je razmisljanje .

Sve je u lancu ishrane ovako ili onako i ljudska fikcija o uzvisenosti ili unizenosti nije izuzetak u ovom lancu .Tako da svaka fikcija samo podebljava slepilo napola dovrsenog coveka .

Zmureci zec ispred gladnog vuka uzvikuje , SVE JE TO U MOJOJ MOCI RAZMISLJANJA JER VUK I NEPOSTOJI .A odakle ti zece ideja o vuku i strast da negiras , da li je i to tvoja ideja i misljenje i strast .Sto si je izmislio kad je negiras .Da li ces sutra i Boga istom metodom da tretiras .Ili ti vec znas zeče da si bog samo jos trebas jace da zažmuriš i mentalno snaznije da se u to ufiksiras .

Odustajanje od fikcije ,bilo koje ,je otvaranje mogucnosti da se gleda i vidi , uvidi , shvati , razume , poveze , sazna , prepozna , spozna i prenese .

Dakle da skratim , demoni ne postoje i oni postoje .Izaberite sta vam se vise svidja ili ne svidja kao biranje programa na daljinskom , prosto je a koliko je korisno o tome neki drugi pametnjakovic neka pise .

Rodjeni moj Miodrage...
Posto si me isprozivao kao slepca,licemera obradjenog demonima i zeca, voleo bih da NAUCIS DA SLUSAS...

OD SVOJE 5 GODINE VIDIM ONO STO TI I MNOGI DRUGI NECETE NI U NAREDNIH 5 ZIVOTA..
Nevidljive svetove, energije, zracenja, vibracije...
PRICAO SAM SEBE, NE NESTO STO SAM PROCITAO U BIBLIJI, KABALI ILI NEKOJ KNJIZI.
Postoje mnoga bica, mozemo ih zvati kako god hocemo...
Patuljci, trolovi, vile, vilenjaci, demoni,akrepi, ale...
TO NIJE BITNO...

BITNO JE DA SHVATIS DA UKOLIKO SU TI MISLI NA ODREDJENOJ VIBRACIJI, ONI NE POSTOJE ...
ONI BUKVALNO NE POSTOJE.
A POSTOJACE SVE DOK IH LJUDSKA VRSTA I JOS NEKE DRUGE HRANE SVOJIM ILUZIJAMA, STRAHOVIMA I HTENJIMA.

Sreo si nekada vuka?
JA JESAM.PRILAZIO MI JE NEZNO KAO JAGNJETU...
GUSTERI, DIVLJI PSI I SVE DIVLJE ZIVOTINJE MI DOLAZE KAO PRIJATELJI...
CUO SI ZA TO NEGDE?
OCES DA IDEMO MALO TI I JA PO KUCAJU I DA IH SRETNEMO?

PA DA ONI ODLUCE KO JE NASELJEN DEMONIMA ?
E moj Miodrage imas briljijantan um i inteligenciju, ali GDE TI JE SRCE?
GDE TI JE OBICNA LOGIKA?

Razumevanje?
SHvatanje?
Da prihvatis ono sto neko drugi kaze sa ushicenjem i srecom, razumevanjem, kao sto sam ja ovu tvoju poruku...
Drago bice koje se jos uvek trazis pocni da malo duze gledas u sunce, pa se nadam da ces se dovoljno napuniti energijom da mozes i ti da VIDIS...
PA DA ONDA PRICAMO KAO LJUDI...
JEr ovo kako ti pricas, UPRAVO TAKO PRICAJU DEMONI...

Ljubi te brat tvoj iz homosapiens vrste... Wink

Ovo mi lici kao takmicenje za idola u pozitivnosti i hiper humanosti .Nesto kao gde god vidis prostor "nizih vibracija bez obzira na temu" ti humanost zalepi u smislu jedinstva , ja jesam , ja sam bog i sada novi oblik IGNORANCIJE SVETA U I OKO SEBE , VISINA VIBRIRANJA MISLI ..
...Sinisa :"BITNO JE DA SHVATIS DA UKOLIKO SU TI MISLI NA ODREDJENOJ VIBRACIJI, ONI NE POSTOJE ...
ONI BUKVALNO NE POSTOJE.
A POSTOJACE SVE DOK IH LJUDSKA VRSTA I JOS NEKE DRUGE HRANE SVOJIM ILUZIJAMA, STRAHOVIMA I HTENJIMA."

Pa da li ta visina vibriranja misli dalje navodi sagovornika na igranku , cija baba bolje plete ili mozda ko vise vibrira ili ciji je duzi i uzi .
Da se razumememo i ja i slicni znamo za pozitivno cak i za humor , da se dopadnemo a ponekad i nametnemo .Ali sve ima svoju meru i smisao pa bi9 se u skladu sa tim trebalo ponasati.Ne mora ali bi trebalo .

Elem da malo obradim temu vibriranja misli .Covek moze imati visu vibraciju misli u odnosu na neki period svog zivota ali to ne znaci da neke stvari nestaju iz zivota .Jer to je samo jedan segment GDE JE PAZNJA FOKUSIRANA .
OSTALI SEGMENTI LJUDSKOG BICA SU I DALJE IZLOZENI RAZNIM UTICAJIMA .
Dokle god imamo fizicko telo bicemo izlozeni ovim nizim uticajima u vecoj ili manjoj meri , sto delom zavisi od nas a delom i ne .Kako se nosimo sa tim , to je vec nase .

Na visim vibracijama , ne samo misli , i mi kao ljudi ne postojimo , postoji samo jedan koji jeste .
Tako da zakljucivanjem da ako nesto ne percipiram zato sto ne mislim o tome , podseca i na onaj svima znan materijalisticki koncept da bog ne postoji jer i ne mislim o tome ,a i ne vidim ga , sto je ortodoksno slepilo i zatucanost .

Mnogo je lakse podici vibraciju misli nego gledati otvorenog oka i pokusati razumeti vidjeno .
Jer gledanje je na mnogo visoj vibraciji od bilo koje misli i svako ima cime da vidi , samo je problem sto je coveku generalno nekako lakse da vise veruje mislima i misaonim predstavama .
Iz tog razloga je i covek nekako podlozan manipulaciji drugih poznatih i nepoznatih vrsta , nesto slicno kao zivotinje koje ne vide tajne planove ljudske za njihovu konzumacijom ,pa su mirne i pasu ,jedu i podizu vibraciju .

Malo je tema preslozena da bi mogla da podnese prezentovanje duhovne ideologije kao "pozitivno razmisljanje, brzina misli , ljubicasti baloni , pogledom na gore nestaje ono dole ,licna prezentovanja uzvisenosti, taborisanja i navijanja i td." , a da se koliko toliko obradi .

Coveku je nekada u zivotu vrlo potrebno da se odmori od svega ruznog i da razmislja o lepim stvarima i svom uzvisenom mogucem identitetu .I to je jedna od faza integracije ali ne i celina istine ljudske egzistencije koja je na vetrometini mnostva svetova kako podrzavajucih tako i onih drugih .
Samo slep covek to ne vidi , a tvrdoglav ne prihvata stanje stvari kako jeste i bezi u fikciju sta bi bilo kad bi bilo da je covecanstvo na primer osvesceno ili visokoevolutivna vrsta , bar ovo na Zemlji .
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 15:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Majku vam Božiju, šta to recitujete tu?

Imam filing kao da svako drži neki megafon dok recituje jedno drugom na uvo...

Znači TIŠE MALO!

Nema ni pet, a već me budite...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 15:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Koliko vidim sve slepac do slepca , na pomen reci demon , oma svi u glas demoni ne postoje demoni ne postoje postoji samo ono o cemu mislis .

Nekome ko vidi ili oseca bitno je sto zna da su demoni razni umesani u ljudske poslove jer ima mogucnost da iznadje resenje , ali slepcu koji je skoro poludeo pa umislja da samo postoji ono sto misli i da su demoni njegova misaona tvorevina ,tesko da ima pomoci da shvati zivot van svoga uzanog mentala koji mu je ostavljen tek da prezivi i prdi vitalnu energiju straha pod parolom svemoci ljudske .

Ah kakav licemeran izraz i demonski rad i obrada .Sve je kao mentalno i mi smo ljudi svemoguci , A NE MOZEMO DA SE RAZUMEMO OKO PROSTIH CINJENICA i svi smo tako razliciti i sa svojim misljenjem , a niti znamo sta je nase a jos manje sta je razmisljanje .

Sve je u lancu ishrane ovako ili onako i ljudska fikcija o uzvisenosti ili unizenosti nije izuzetak u ovom lancu .Tako da svaka fikcija samo podebljava slepilo napola dovrsenog coveka .

Zmureci zec ispred gladnog vuka uzvikuje , SVE JE TO U MOJOJ MOCI RAZMISLJANJA JER VUK I NEPOSTOJI .A odakle ti zece ideja o vuku i strast da negiras , da li je i to tvoja ideja i misljenje i strast .Sto si je izmislio kad je negiras .Da li ces sutra i Boga istom metodom da tretiras .Ili ti vec znas zeče da si bog samo jos trebas jace da zažmuriš i mentalno snaznije da se u to ufiksiras .

Odustajanje od fikcije ,bilo koje ,je otvaranje mogucnosti da se gleda i vidi , uvidi , shvati , razume , poveze , sazna , prepozna , spozna i prenese .

Dakle da skratim , demoni ne postoje i oni postoje .Izaberite sta vam se vise svidja ili ne svidja kao biranje programa na daljinskom , prosto je a koliko je korisno o tome neki drugi pametnjakovic neka pise .

Mi smo mentalna bića... i sve je mentalno.

Astralno je mentalno koje je realizovano kroz čoveka, eterično je mentalno koje je realizovano kroz čoveka, fizičko je mentalno koje je realizovano kroz čoveka...

Sve što doživljavam je mentalno!

Pojam Mentalno nisu naše MISLI i naš um.
Mada i misli jesu mentalne...

Kada ovo razrešimo možemo posmatrati dalje.

Dakle, ono što ja doživljavam, kao sebe i svoj život je skup realizovanih mentalnih koncepata u ovom momentu.

Ne misli koje ja, čovek, Giba, imam u svojoj glavi u svom telu koje se kreće u fizičkom prostoru, dok se svet dešava oko mene, tako veliki objektivni svet oko mene- a ja u svom malom telu, u svojoj glavi imam misli...

NE.

Moj svet je sve što doživljavam u ovom momentu.

Ako neko insistira na posmatranju kroz realizovano fizičko ili astralno- teško ćemo se razumeti...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno, sad dok ste vi na popodnevnoj dremci, ja ćikulam ko gurtna odje...

Ček, de mi je plašt... aha evo ga.

Da nastavim...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 16:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve te priče o nivoima svesti, vibracijama, demonima, astralnom vidu, energijama, pa i mentalima su najobičnije koještarije...

Budalaštine, drugovi moji.

Kome to nije jasno- taj je budala teška.

Sve su to objašnjenja, priče, recepti, projekcije...

Sve su to koncepti koje mi realizujemo...

Život je jedna velika realizacija, ovaploćenje, ostvarenje, sudar onoga koji potencijalno pretvara u kinetičko, samog u sebi i van sebe...

Jeli ovo previše FAR OUT? Filozofija?

U odnosu na šta? Na neko drugo objašnjenje?

Epa ovako, drugovi moji- gledate fizički svet trenutno... pa se opustite psihički, pa još malo, još malo- sad vidite astralni svet.... opustite se još malo, još malo... eto ga mentalni svet...

Sve je jedno isto, samo je posmatrano iz "drugog" ugla.

Granice identiteta su nestale, nema mene i onoga što posmatram- jer sve sam nerealizovan...

Prelepo je "tamo"... prelepo je "bilo" tamo... sada sam opet linearan, opet sam ja, opet imam identitet, opet sam na realciji ja- svet, opet se svet realizuje- opet ga realizujem...

Gde je MIodrag, gde su Objave?
Moram brzo da im napišem da je sve mentalno, dok mi je još sveže...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 16:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Demoni, drugovi moji! J,ebe me neki demon... aaaaaa... čekaj malo... sad j,ebem ja njega...

Igramo tango!

Čekaj malo, sad ću da ga se plašim malo... Juu demon... adrenalin radi. Osećam se tako ŽIV!
STrava, strah- a ja tako ŽIV!

Otišao je... sad sam deprsivan...

Ali evo ga ANDJEO! njega grlim, on mene VOLI!

Volim i ja njega...

Ja sam ovde, a oni tamo!

Dolaze i odlaze... A JA ovde... ONI TAMO, negde tamo.

Sve je to simbioza, jer ja ovde oni tamo, isprepleteni, a odvojeni?!

Pa idem malo ja TAMO, a malo ONI dodju OVDE.

..................................

Majku ti tvoju, ALEX!! IZLAZI IZ MENE!
Djavole jedan.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 16:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://fineartamerica.com/images-medium/stop-war-andrew-leipzig.jpg
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 16:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jel me neko zvao ? Laughing
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 16:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
E, moj Gibo, dok ti spavaš narodne poslovice rade protiv tebe.

Nije kome je obećana ...

Ko prije …

Ne započinji ako…

U sreću se uzda lud, a pamtan u svoj…

Very Happy

Very Happy Nema te poslovice koja može moj šarm da izjalovi...
Nadolazim snagom jednog Kvazara, usijavam potencijal Kosmosa, ostvarujem gravitacijom crne rupe...

Posle toga nema drugog... Very Happy
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 18:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Nadolazim snagom jednog Kvazara, usijavam potencijal Kosmosa, ostvarujem gravitacijom crne rupe...

Posle toga nema drugog...

Jesi li ti to bio kod Vere na obuci u mom odsustvu?
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2011 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo da odgovorim Miodragu kratko..
BRATE SKROZ SI U PRAVU...
SKROZ NA SKROZZ...
SAMO TAKO NASTAVI DALJE.... Rolling Eyes
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeci
Strana 2 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 324287 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MANIPULACIJA LJUDI 109 Drexel 66342 28 Apr, 2011 00:23 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ljudi muve i ljudi pčele... 9 Vakan Tanka 9088 11 Dec, 2010 19:34 pm
Pitija Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi ljudi -centri novih energetskih mesta 65 jasna 33912 02 Dec, 2010 11:58 am
segrt Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 39939 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Velika Invokacija članova Foruma i ljudi dobre volje 0 Vakan Tanka 4661 16 Okt, 2009 23:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LJUDI- jako čudna bića! 173 Giba 62517 06 Okt, 2009 18:22 pm
istrazivac Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)