TAJNA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NOVAC I DUHOVNOST
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 21:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Pa ok, dotle će inflacija da izjede to na džabe, tako da nemam ništa protiv.

Ali 225e sada!!! Eeee...

Kažem vam lepo, to su posla nečastivog, a vi kako hoćete.

Ma...gibaj se! roto2
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 21:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bdance Bwoot gib-gib. Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 26 Nov, 2009 03:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smesno

Zagrljaj
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 10:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pročitala sam mnogo knjiga,među njima i "tajnu".Knjige su uvek ono iz čega možemo samo da naučimo, shvatimo, sagledamo...One nas bude...
Uvek posle svake nadahnjujuće knjige poput ove sam se osećala dobro...jedno vreme...Sve one ukazuju šta treba i kako da se osećamo...samo me je stalno proganjalo pitanje...ali kako...to primeniti...
Samo znanje nam ništa ne vredi,čak postane i teret...ako ostanemo isti...sa svim svojim potisnutim negativnim zapisima; tugom,nezadovoljstvom,negativnim iskustvima.Sve je to ono čime smo uslovljeni u donošenju svojih odluka.
Možemo znati šta nas to vodi do onoga što želimo,možemo želeti,truditi se da pozitivno razmišljamo ali od tog truda ...ništa,jer ono iznutra diktira...
No,u svakom slučaju,sama spoznaja, o čemu ovakve knjige govore, da je sve u nama i da to možemo da menjamo,je prvi korak...na tom našem herc putu...
dejan

Pridružio: 21 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 21:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo da prijavim moj novi slucaj:
Opet deluje!

Medjutim tek sada uvidjam neke nove cinjenice.
Naime postavlja se pitanje da li smo mi spremni za to sto nam se ispuni ili ostvari?
Npr. veliki novac ili npr, skupoceni automobil, dobar posao - ok, to ce se i stvoriti u tvom posedu, ali da li si ti spreman da se nosis sa time?
Mislis da je lako imati veliki novac ili nesto tome slicno?
Koja je to odgovornost...
Bum tras, kao iz vedra neba - ostvari se to sto si forsirao, ali...

E moj gusteru, u sta si ti upao, nisi jos ni svestan...ali dobro je da ipak primecujem i uocavam neke stvari...
pozz
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 21:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro si ti to Dejane zaključio...
Ustvari postavlja se pitanje, da li nam je uopšte i potrebno(kad je o ovakvim željama reč,koje ti nabrajaš) to sve što želimo.Naravno, da nas to neće usrećiti (možda na kratko),jer je sreća uvek unutra,u nama a ne u spoljnim stvarima.
Ali...takva se želja neće ni ispuniti onome što na to nije spreman...
Dodaću jedini razlog zašto volim da se nama ljudima ispunjavaju želje...a to je...da postanemo svesni da možemo imati što god poželimo i da Bog (univerzum) uvek daje...samo mi ne verujemo dovoljno.Eto...zbog tog uverenja uvek poželim da se nekome ispune sve želje...da shvati da je sve moguće onom koji poveruje...Pozzz... herc
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svaka zelja produzava vam boravak vasih inkarnacija ovde na planeti zemlji..
Sto ih manje imate(ovozemaljskih) to cete brze da naucite neke Laughing KOSMICKE TAJNE... Laughing
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 22:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::

Dodaću jedini razlog zašto volim da se nama ljudima ispunjavaju želje...a to je...da postanemo svesni da možemo imati što god poželimo i da Bog (univerzum) uvek daje...samo mi ne verujemo dovoljno.Eto...zbog tog uverenja uvek poželim da se nekome ispune sve želje...da shvati da je sve moguće onom koji poveruje...Pozzz... herc

Pa, gde si ti, Uspenska...???
nema te, pa te opet nema, pa ima...
evo moje misljenje... lepo je ovo tvoje, ali, ja imam jedan PROBLEM...
da se to meni ne dogadja... poslednjih, ajde da kazem, 15 godina...
a, boga mi, pre je islo... bas tako, kako kazes... i bilo mi super...
a, onda, pocelo nesto da se mesa, UMESA... u sve to... i da mi KRADE... zelje, t.j. realizacije zelja... i, taman se podignem, a ono - tafff... nije bas po glavi... ali - skoro...
i, ne znam kako, ali zakljucim... mora da ima - necega... sto me stalno tafne...
i SVAKOGA DANA... DA GA PRIMETIM, OBRATIM - VEEEEEELIKU - PAZNJU...
a, najgore, u medjuvremenu mi ISPUNJAVA STARE ZELJE, KOJE MI VISE NI NE ZNACE...
i, sad ne znam sta da mislim... osim onog... izgleda...
NEKA BUDE VOLJA TVOJA, O, PRIJATELJU...
ali, kad bi bio na pocetku, pre vremena i VERE...
onda je doslo ono:
SADA - JE VOLJA TVOJA, O - KO GOD DA SI...
jer, ne mogu NISTA posebno.... SAM...
znaci , mislim, odavno da ti kazem -
I - NIJE VISE - NEKA BUDE SVETLOST,... nego...
JESTE - SVETLOST...
pa makar i bila davnasnja zelja...
vec je vreme promena...
ali, tvoja je zelja lepa... samo ako je - duhovna...
inace, za ego, to znas, jos je deset puta - gore... i teze...

Laughing
pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 03 Feb, 2010 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znam šta hoćeš da mi kažeš,dragi Alex, ali to je citat (znaš već odakle) i pišem ga pod navodnicima i sa tri tačke na kraju, jer odmah sledi i I BI SVETLOST! love3
Pošto ja jako volim svetlost i ta rečenica govori mnogo, pa je eto ja koristim kao potpis...
pozzz...
ONA
Napredni tragalac

Pridružio: 25 Jul 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 13:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi, loto dzek pot u Italiji je 137 miliona eura! Zna li neko kako da saznam dobitnu kombinaciju? Very Happy Smile Cool
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 18:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ONA ::
Ljudi, loto dzek pot u Italiji je 137 miliona eura! Zna li neko kako da saznam dobitnu kombinaciju? Very Happy Smile Cool

Svaka je kombinacija dobitna ako ju izvuku. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

What is a secret? It is the answer which was never given, and this is all a secret is.

Nama (svima ovde) je u interesu da razotkrijemo tajne. Cool
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Mar, 2010 15:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

greška Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
SrbinPravoslavac
Iskušenik

Pridružio: 15 Mar 2010

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Временом, још као млађи, док још нисам погледао филм ,,ТАЈНА" , приметио сам да се моје искрене жеље остварују. Само жеља, без икакве намере, јака жеља коју прате осећања, не могу ово да објасним. Врло је тешко.

Први пут ми се то десило када сам био мали, сетио сам се једног цртаног филма и пожелео, што бих ја рекао ,,из срца" , да га опет погледам. После пола сата, сат, када се мама вратила кући, само ми је пружила ДВД, када сам видео да је то баш тај филм који сам пожелео, схватио сам да се ово није десило случајно.

Од тада сам почео да ,,ловим" ту ,,жељу" , то ,,осећање" у намери да их мало чешће користим. Веровали или не, моје искрене жеље су биле услишене у року од неколико секунди, до 24 часа, а да ја нисам учинио буквално ништа да бих их реализовао.

Мада их није било много(свега око 6), ,,искрених" , јер сам схватио да ја у ствари не знам шта желим, а често и не желим ништа. . .

Такође, неке су се остваривале делимично, јер нисам био спреман да одгворим на њих. . . После схватим шта сам несвесно учинио, да сам пропустио оно што сам тражио, али касно. . . Није човек увек спреман да прими оно што жели.

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 11:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SrbinPravoslavac ::
Временом, још као млађи, док још нисам погледао филм ,,ТАЈНА" , приметио сам да се моје искрене жеље остварују. Само жеља, без икакве намере, јака жеља коју прате осећања, не могу ово да објасним. Врло је тешко.

Први пут ми се то десило када сам био мали, сетио сам се једног цртаног филма и пожелео, што бих ја рекао ,,из срца" , да га опет погледам. После пола сата, сат, када се мама вратила кући, само ми је пружила ДВД, када сам видео да је то баш тај филм који сам пожелео, схватио сам да се ово није десило случајно.

Од тада сам почео да ,,ловим" ту ,,жељу" , то ,,осећање" у намери да их мало чешће користим. Веровали или не, моје искрене жеље су биле услишене у року од неколико секунди, до 24 часа, а да ја нисам учинио буквално ништа да бих их реализовао.

Мада их није било много(свега око 6), ,,искрених" , јер сам схватио да ја у ствари не знам шта желим, а често и не желим ништа. . .

Такође, неке су се остваривале делимично, јер нисам био спреман да одгворим на њих. . . После схватим шта сам несвесно учинио, да сам пропустио оно што сам тражио, али касно. . . Није човек увек спреман да прими оно што жели.

Predivan post.Pogotovo ovaj dio..shvatio sam da ja u stvari neznam što želim...mislim da većina ljudskog rtoda ima taj problem ali ga ne shvaća.
..ali zato manjina dolazi do drugog dijela..često ne želim ništa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NOVAC I DUHOVNOST
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 7 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 35950 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 95591 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 31802 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 43453 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 31255 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43795 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26339 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)