PERCIPIRANJE ČETVRTE DIMENZIJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2011 21:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

Gde završava duša, a gde počinje andjeo?

Sa ovim pitanjem na umu pročitajte ponovo gore izdvojene komentare.
I uživajte.
Very Happy

Nisam razumeo - zasto bas sa ovim pitanjem. mozes li to da nam objasnis?

ja mogu samo da pokusam da analiziram, kako bih dosao do nekog, svog, smisla, ili - besmisla.
I do odgovora, za sebe.

pokusacu da ovo razdvojim, iseckam na delice, pa ponovo - spojim, jer ovako, priznajem da - ne raziumem - nista.

1. gde - dusa ( jeste)?
2. dusa zavrsava!?
3. andjeo ( jeste) - sta, ko?
4. pocetak andjela?
5. gde ( je - veza, povezanost)?

ovde imam nekoliko stvari:
1. dusa
2. mesto - gde
3. pocetak
4. zavrsetak
5. andjeo
6. povezivanje

sto bi se reklo, kako mali u meni ovo razume:

1. dusa ima neko odredjeno mesto!?
2. dusa ima svoj kraj, zavrsetak
3. dusa ima i svoj pocetak, jer msm da ako ima zavrsetak, onda ima i pocetak
4. ghde bi to bilo, zavrsetak i pocetak?
5. gde andjeo pocinje - STA?
6. Sta pocinje - gde?
7. zavrsetak duse je tacka, t.j. mesto, gde se jedino susrecu - dusa i andjeo, t.j. kao dve kruznice, valjci...!?

dakle ne znam da li sam te, Zosime, dobro razumeo:
da li si ovo hteo da kazes?

priznajem, ako je ovo tako, da mi lici, po malo, na neku - religiju, u smislu:
1 da dusa ima pocetak i kraj, t.j da nije deo beskonacnosti i ujedno i sama cela - beskonacna
2. da je dusa - stvorena pa tako i moguce, sigurno - podlozna unistenju.
3. da se andjeo i dusa razlikuju i samo se odiruju, negde, u smao jendoj tacki, za koju ne znamo - gde.
4. i od tog trenutka andjeo, kao, preuzima ulogu duse, t.j. nastvlja nesto, jer dusa vise tamo ne postoji?
5. i gde je onda i zavsetak, t.j. kraj - andjela?
i - kraj svega?

puna glava pitanja i odgovora.
sta sve jedan um moze da izmozga!?

Zemlja je, poznato nam je - ravna ploca.
i tamo gde zavrsava zemlja, pocinje - bezdan, ambis.
I sada pogledajmo - nebo, gde zive andjeli.
I kako neki hoce da dodju na zemlju, da se spuste, ali ne znaju, pa - PADAJU, jer jedino tako mogu da dodju.
I zamisli koliko je veliko nebo, a mala zemlja, pa mnoooogi - promase zemlju, pa padnu - pored!
i upadnu u - pakao, dole skroz.

gde onda pocinje pakao, za andjele?
A GDE SE ZAVRSAVA NJIHOVA SLOBODNA VOLJA?

sa ovim pitanjem na umu, procitajte gore navedene citate.

pozz

Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 14:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Zosim ::

Sa ovim pitanjem na umu pročitajte ponovo gore izdvojene komentare.
I uživajte.
Very Happy

gde onda pocinje pakao, za andjele?

A GDE SE ZAVRSAVA NJIHOVA SLOBODNA VOLJA?

sa ovim pitanjem na umu, procitajte gore navedene citate.

pozz

Wink

Evo kako tece Alexova meditacija, t.j. razmisljanja i dozivljaji, povezujuci Zosimaova pitanja / konstatacije, svoja iskustva i znanja, dusu, BoGA I ANDJELE NARAVNO.

1. ovo znaci da Alex ima – od koga da se uci! ( od SVIH – NAVEDENIH)
2. TO ZNACI DA JE Alexa NEKO vec naucio, kako da se i sam uci, uz pomoc ili interakciju sa svima navedenim i nenavedenim.
3. I kako da – deluje, u raznim okolnostima, NJEGOVIM doprinosom.Meni! I sebi! I mojim doprinosom – njemu I SEBI!

4. A DOPRINOS OSTALIMA JE SAMO latentna mogucnost –. A REZULTATI PRIPADAJU… KREACIJI!
5. mogucnost.dakle, A ZAJEDNO SMO U TOME!!! ANDJEO I JA
6. OSTALI – KO HOCE, ponudjen ko pocascen.
7. Andjeo PRIHVATA SVE, pa i sve moje ponude, i ZATO SMO UVEK – ZAJEDNO.
8. Eto, tome si me naucio, Zosime! Ovom filosofskom raspravom.

9. Zato i moje pitanje, kako god da izgleda neobicno, i moj odgovor, za mene: AKO HOCU DA BUDEM ANDJEO, ONDA ZNAM = GDE POCINJE PAKAO, I ZAVRSAVA – SLOBODNA VOLJA!
10. ALI, onda kada to znam nisam vise samo andjeo, nego vec i – bog!
11. A TO je – previse, za mene!

12. Dobar profesor – znaci minimum 16 godina skole i brojne lekcije i zadaci, koji su – resavani! I iskustva tih brojnih – resavanja. I znanje – kako BITI – UCITELJ I UCENIK SU – JEDNO! I kako preneti to znanje i sva iskustva – samom sebi! – Uceniku! Sa toliko iskustava razlicitih – RESENJA LEKCIJA! Zadataka. I TACNIH I – NETACNIH!

13. PRVA KAPIJA – SADASNJI TRENUTAK – SPAJANJA – SKROZ. Ili je – RAZDVAJANJE, i, KAO - budjenje.
14. Svako ILI je samo BUDJENJE!
15. ALI – SVEST NEMA – ILI !
SVEST JE – BUDNA, pa joj nije potrebno budjenje, t.j. – ILI.

16. Alex je bio i dobar matematicar ( ovo ne uzeti kao isticanje nego moja samoanaliza, SAMO ZA – MENE!)… SKORO TOLIKO koliko i los – poeta. Znaci volim da resavam zadatke i uzivam u tome. I – usput se – zezam.
17. A ne secam se – ni sta je juce bilo… da udjem u TO – SKROZ, radi se o jednom delimicnom secanju, nesto sam radio)… da udjem u to – skroz, ponovo, prisetim se svega, i kao nadogradnju, t.j. PRODUZENJE, NASTAVAK, BEZ – KRAJA… BESKRAJNO. NE – OGRANICAVAJUCI SEBE, i druge – razradjujem – radnje.

18. Ovde je sada isla neka realizacija sa nekim zenskama, sex i ljubav, pa to nije za ovaj forum.

19. Samo poenta price, simbolika i realizacije: DA LI ANDJEO MOZE DA BUDE – MAFIJAS … ili – TELOHRANITELJ? ( da ne idem bas do kraja - cak i demon ili reptil). I da ima – super ribu!? Zensku, NE – ZENU! Znaci nije jos dosla religija! Ni SISTEM!
20. ZAKON!
21. STA POVEZUJE mafijasa i telohranitelja ( i andjela i Alexa)?
22. ZAKON! SUD! MOC! MANIPULACIJA SA ZASTITOM! ZAJEDNO!
23. TO je – DRUGA KAPIJA, drugi portal, kada se prodje onaj, nama najdrazi – PRVI PORTAL, prva greska, slobodna volja, prvi izbor – DOBRO ILI ZLO! Ovo je, kao sto sam rekao druga kapija, izbor iz one prve kapije: DOBRO OVAKO ILI – I – DOBRO ONAKO!

24. KADA NE ZNAS, ONDA – NE ZNAS – kaze andjeo!

25. A ja TO – NISAM ZNAO! Iako je to – logicno! I – ocigledno.

26. A sada zamisli da ti andjeo kaze – 4 RECI!
27. I SVAKA REC JE – JEDAN ( POTENCIJALNI) – UNIVERZUM!
28. LATENTNI, U MISLIMA, U ZVUKU, U USIMA. U SRCU!
29. I sada, da bi se ON, ANDJEO, OCISTIO SVOJE KARME koju ti je poslao, sa te 4 reci, sto je – posejao – to mu i – nikne…= 4 nova univerzuma u tvojoj ( mojoj, Alexovoj) – glavi! = PUNA GLAVA, sa samo 4 RECI!!!
30. ONDA SLEDI SLEDECE: ANDJEO MI DAJE, ujedno, i – 4 nove glave! Za svaku njegovu jednu rec = jedna nova glava za mene, jedan nov LATENTNI – UNIVERZUM! I, dakako, i te glave su, samo – LATENTNE. POTENCIJALI! MOGUCNOSTI.
31. ILI IH NOSIS I KORISTIS, ILI NE! REZULTATI PRIPADAJU…hahaha… ati Alex, KAKO VOLJA TVOJA.
32. ANDJEO JE URADIO, POSEJAO SEME, I POKUPIO – REZULTATE.
33. PLODOVE. DA IH – PREDA – BOGU!
34. Dakle i tebi je poklonio, sa 4 reci, 4 glave, 4 univerzuma, da bi bio BRAHMA sa 4 glave! 4 reci, 4 mantre, 4 Vede, 4 Brahme – U JEDNOM!

35. Ali Alexu je vec davno Krishna rekao: SAD SI TI – BRAHMA! Da se razumemo. Zato je ovo samo Alexov put, alexova meditacija, seansa, mastanje… a pisem je da bi se videlo sta sve moze da se istripuje i ISKORISTI, IZ naevednih filosofskoh rasprava. Za Alexa pisem, naravno.

36. ( zasto pisem za – Alexa? – zato sto je Alex moj NAJODANIJI – CITALAC! I – UCENIK! I – DRUGAR! I ZATO I IMA – NAJVISE KORISTI, i reealizacija)

37. sve je ovo, sto rece Ganesha – ipak samo – pricam ti pricu.
38. Kada ne slusas, srcem, svaku Izgovorenu rec, mantru.

39. Izbor
40. DAJEM ZIVOT – ZA DUSU!

41. I ZATO = TELOHRANITELJ I MAFIJAS – ZAJEDNO! SVE POTREBNO JE U TOME, ZAJEDNO.
42. TELOHRANITELJ – naravno – DUSE! LJUBAVI! MOJE – ZENE, t.j. ZENSKE, rekli smo, jos nije bila buducnost
– vencanja i to, ono… ostalo
43. ostalo moze, naravno, da se nadogradi, ili predje u buducnost, po – volji, ali sinoc je bilo ovo, pa ko voli nek izvoli… ima dosta – varijanti… kreacija

44. * DAJTE MI, LJUDI, SVOJU – DRUGU STRANU! SUPROTNU… DA OSETIM – UZBUDJENJE I NOVE KOMBINACIJE, MOGUCNOSTI KREACIJE. Za zezanje. I Uzivanje, obostranacko.

45. DA LI MI MOZEMO DA CUJEMO – ANDJELA – KROZ COVEKA, NEKOGA? I – STA NAMA TO TREBA? ILI – NE TREBA? ILI – NJIMA, ANDJELIMA?

46. PRIHVATANJE – PRIMANJE – PONUDE, POKLONA = ZNACI = CUTI – RECI! DO KRAJA! SRCEM I CELIM TELOM. DUSOM.
47. Da li mi mozemo da se, sa andjeom, RAZDVAJAMO I – SPAJAMO?
48. ( sve JEDNO imaju li andjeli dusu, slobodnu volju, neko znanje, iskustvo, POLOZAJ kod Boga, hahaha… i – gde vec, oni, pocinju, TAMO, NEGDE, U NAMA?)

49. svaka hriscanska ISTINA koja to nije se zavrsava za najvise – 40 dana!

50. Progutao sam ne samo zmiju – kobru, nego i BOZANSKU ZMIJU – ANANTA SHESHU! I SADA je i ona u meni! ( pazite se, hahaha)
51. LATENTNO i – STVARNO!
52. I ovde se prisetih neke od proslih meditacija koje napomenuh – dve zmije – i ja kao – univerzum, ili loptica, svejedno… i ukratko, jer ostadoh to duzan:
53. dakle bio sam loptica – univerzum, u cijem centru je zmija, sklopcana, obicna – kundalini, a oko lopte, kao omotac, sa svoh strana su – glave – Ananta Sheshe! Dakle ceo moj univerzum je – prazan = vakuum, ali kako rece andjeo, vakuum je najpuniji, eterom, potencijalom, LATENTNOSCU… I sta se dogadja? Pa nista posebno, za sada, jer – SVE JE LATENTNO, hahaha… zmijica se koprca, podize, spava, pokusava i da ujede taj vakuum… aha… poenta je da ona ne moze da dodje do kraja , do oboda univerzuma, do ijedne glave Anante, bez da Ananta sebe ne uvuce UNUTRA, ka njoj! Ona je jako mala, za Anantu, i UNUTRA NJE JE! I da, video sam kako se savija Ananta da bi je – dodirnula. Poljubila, olizala svojim jezikom! I kad god bi zmija pokusala da ujede Anantu, ova bi se igrala, sa njom, kao sa malim detetom.

54. I nakraju seanse je otvorila svoja ogromna usta i – PROGITALA JE. Pardon, nije je progutala, nego je, sada povezana, sa otvorenim ustima punim – KUNDALINI ili zmijice, koja god da je. Tako su obe ove zmije povezane u cudan oblik – lopte, sa jednim kanalom, povezivanje, sredisnjice i omotaca.

I maloj zmiji je unutra jako lepo. Toplo i zastitnicki. Kao u – MATERICI MAJKE.

55. Eto, i ja sam – tu negde. Ili – svuda… ili, mozda, i nigde.

56. Nikad kraja, hahaha

57. ZOSIM – KI DJAI! SVA SLAVA!
58. I NJEGOVOM ANDJELU!

59. I malcice i mom andjelu i Bozanstvima, svim mojim uciteljima.

60. Neko ce cuti i ove LATENTNE RECI, mantre, pa ce imati izvesnu korist.
61. Za nadogradjivanje – sebe! Kojim god delicem. KOJEG JOS – NEMA, naravno. Jednom jedinom - kockicom.
62. A nekome, ovde, nece biti bas nista – jasno. Ni korisno. Jer trazi – objasnjenja. Preduga, za ovaj post. Sto ce reci, nije u opsegu ovog polja energije, ili se samododiruje,
tamo… negde. U – beskonacnosti.
Sa SAMIM - SOBOM.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 15:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex:"Zemlja je, poznato nam je - ravna ploca.
I kako neki hoce da dodju na zemlju, da se spuste, ali ne znaju, pa - PADAJU, jer jedino tako mogu da dodju.
I zamisli koliko je veliko nebo, a mala zemlja, pa mnoooogi - promase zemlju, pa padnu - pored!
i upadnu u - pakao, dole skroz. "

Kad propadnu saceka ih Djokovic i sibne nazad:D
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 15:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleks, objasni ovo:
Funkcija Shakti nije uništavanje, već kreiranje, pojačavanje, energitiziranje ili slično. Pošteđen će biti netko tko je osvijestio sve svoje dijelove koje ima kao čovjek, a uništen će biti svatko tko je neosvješten.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 17:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::

Link

"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 18:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bbrozo12 ::
Aleks, objasni ovo:
Funkcija Shakti nije uništavanje, već kreiranje, pojačavanje, energitiziranje ili slično. Pošteđen će biti netko tko je osvijestio sve svoje dijelove koje ima kao čovjek, a uništen će biti svatko tko je neosvješten.

maaa, pusti to, to ima veze sa sexom, hahaha.
i sa... cim ono bese?

a za ovo - unisten ce biti svako neosvesten, to nije bas tako lose, kako smo nauceni da jeste.
Kao prvo, ja sam tu, pa osvestavam, evo, svakoga ko to hoce.
Kao drugo, nema vecnog unistenja, tu se misli simbolocki, na unistenje nesvesnih delatnosti, ili energija, u smislu da ce biti i oni - osvesteni, izaci na videlo, i tako se - transformirati.
PRE - PORODITI!

znaci I - IS - CELITI!

Umesto prikrivanja u smislu - ja verujem da sam dobar a nikako i nesto zao, ili ne cinim nikome uvrede, samo sam Mesija, Spasitelj, ili zrtva, nikako progonitelj, itd...
dakle, radi se o samospoznaji sebe kao celine, a to je mikrokosmos, i fraktal - Boga!
dakle SPAJANJE.

osvestavanje.

barem sam ja tako razumeo.

naravno, bilo bi dobro cuti i druga misljenja, nisam ja ni Bog ni sveznajuci.

a, u svakom slucju se radi o -VELIKOJ, BOZANSKOJ - LJUBAVI!
SVE PROZIMAJUCOJ, I SVUDA PRISUTNOJ.

I dovodjenja do ciste identifikacije sa svojom BITOSTI, DUSOM!

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 18:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

plavizrak ::

Nosferatu ::

Link

Goldy

Drago mi je kada vidim Plavog da se - smeje!

i kada nije u pravu da je karma - crnica, t.j. samo jedna - crnkinja - sluskinja,
a LJUBAV - NE ZNA ZA - BOJE!

pozz
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 09 Apr, 2011 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

p.s.
osim, ako, naravno, ne uzivamo u tome, sto je neko pao, bilo ko, ili ja / mi / oni...

svojim dozivljajima i iskustvima . iskusenjima, koja su, nama, lepa i korisna, uzbudjujuca...

jer, eto, neki koji su pali mogu da urade nesto sto ne rade
oni koji nisu pali, ili ne zele da padanu, ili
NE SMEJU, DA PADNU!

aha... ha.

zato padnite, ako se bojite PADA, dupe ce biti malcice ugruvano, a mozda i bas to je lepo, kao zbava, SMESNO jeste, sigurica,
pa opet

NA SVOJE NOGICE

LAGANE!

korak po korak

a rezultati koracanja...
pa... hahaha

pozz
Ako je tako lako ustati posle pada, zašto ti ne ustaneš?
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Apr, 2011 14:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

p.s.
osim, ako, naravno, ne uzivamo u tome, sto je neko pao, bilo ko, ili ja / mi / oni...

svojim dozivljajima i iskustvima . iskusenjima, koja su, nama, lepa i korisna, uzbudjujuca...

jer, eto, neki koji su pali mogu da urade nesto sto ne rade
oni koji nisu pali, ili ne zele da padanu, ili
NE SMEJU, DA PADNU!

aha... ha.

zato padnite, ako se bojite PADA, dupe ce biti malcice ugruvano, a mozda i bas to je lepo, kao zbava, SMESNO jeste, sigurica,
pa opet

NA SVOJE NOGICE

LAGANE!

korak po korak

a rezultati koracanja...
pa... hahaha

pozz
Ako je tako lako ustati posle pada, zašto ti ne ustaneš?

E moj brate, rale

nisam bas napisao da je lako ustati, nego da se ne treba bojati - pada!
Niti se treba bojati i osudjivati i padanje i stanje u padu, t.j. padnutost!

To je jedna stvar.

Druga stvar je, tvoje pitanje i iznosenje cinjenice da sam ja = pao.

To sam vec davno prossao i to je, ako cemo ozbiljno, za duzu pricu.

Ali, evo, da udjem u TO stanje, kada sam bio pao, nebitno da li sam i sada, jer ono sto pisem u preko milju postova je - RAZDVAJANJE I SPAJANJE, i PROMENE, za razliku od NAVIKA!

Dakle malo padnes, malo ustanes, koliko mozes i tako dalje.

Ali, vraticu se na poentu tvog pitanja, koje je - opste.

Kako sam se oducio da - sudim i osudjujem demone, kako sam se oducio da PRIHVATIM sebe i kao demona i kao - bas - palog!
Ne vezano da li sam to realizovao u potpunosti, ili sam i sada u tome, jer to je vec licna stvar, a ne opsta.

Dakle prica je iz moje knjige, sa naslovom:

JA - DEMON!

To je seansa, jedna, regresoterapije, ili odnosa sa andjelom, pa ce, treba da bude napisna na toj temi.
Ali znam da je pitanje veoma krupno, bilo i za mene, nekada, a vidim i da je, previse krupno i za mnoge, jos i danas, ne smao na ovom forumu.

Dakle, jednostavno i ukratko... iako je povezano sa noim drugim pricama i seansama, i predpricama...

andjeo me je doveo u sitaciju da - NE MOGU DA SE POMERIM!

Dakle, lezao sam na krevetu i pricai smo o tim stvarima. I onda mi je on rekao:
SKOCI, ALEX!
Dakle - ne - ustani, nego - skoci!
Meni je to izgledalo istto ili slicno, jer vec smo radili tu vezbu, sa skakanjem, iz mesta, bez pitanja - zasto bih skocio, sta se time dobija, kako, na koji nacin, dakle izlaskom iz uma i razloga.

Ali, ovaj put, tada, nisam mogao ni da se pokrenem. Zapinjao sam iz sve snage, samo da se pomerim, ali - ni makac!
I onda mi je andjeo rekao: JEL VOLIS - NEKOGA?
ZNAO sam nastavak price, od ranije - ako volim nekoga, onda ce ta ljubav da me pokrene i da skocim, iz ljubavi prema t0j osobi.
I poceo sam, u svojim secnajima i mislima da - prizivam, svoju nekadasnj ljubav, ili sta je vec bila, makar i strast, redom: pREMA kRISHNI, PREMA Andjelu i duhovnom ucitelju, prema svom sinu koga obozavam kao Boga, prema svojoj zeni koju obozavam kao Boginju... sve redom...
i
naisao sam na - tajac!

Nijedna od tih ljubavi, iako sam mogao da dam svoj zivot, ranije, tada nije bila prisutna.

i izustio sam, teskom mukom: PA, JA IZGLEDA DA - NIKOGA NE VOLIM!

Onda me je andjeo upitao: Pa, znaci, da si ti - demon?

i ja sam odgovorio potpuno h;adno, kao da je to sva istina: DA, JA SAM DEMON!

I, sta se dogodilo?

Pa, nista, idemo dalje...
eto to je ono - idemo dalje, jer se NISTA NIJE ODOGODILO!
A ja sam ocekivao da ce se dog0oditi neko - cudo! Da ce se andjeo naljutiti, da ce me kritkovati, osudjivati...
a, on se samo NASMEJAO, na to.

I tada sam doziveo upravo ono sto sam rekao, da se nista nije odogdilo, a ujedno se dogodilo - CUDO!
Shvatio sam i doziveo da mene i dalje moj andjeo voli, potpuno jednako kao i ranije, Bog isto!
Dakle svejedno jesam li ja demon ili nisam, jesam li ja pao i nesposoban da se podignem, ili nisam, svejedno KAKAV SAM, U KOM STANJU,
LJUBAV JE BILA - JEDNAKA!

LJUBAV PREMA NECEMU U MENI, ili prema meni, kako god to neko da shvati.

I od trada sam se podizao, i padao!
I dan danas se podizem i oadam i opet padam i ... zivot ide dalje, zivi se, u stalnim ili povremenim padovima i ustajanjima.
Nije lako, ako je to poenta pitanja!
Svakako nije lako.
Ali, vremenom, se i to nauci. Iskustvima brojnih padanja i podiznaja.
Predavanja se, sebe, da i drugi mogu, ponekada, da me podignu. Ili i sam.

Eto moje price, nadam se da je malo barem jasnije o cemu se radi.
Nemati strahove od pada, padanja, niti od NEVOLJENJA, niti osecanje manje vrednosti, unutra, u sebi, cak iako to izgleda - manje vredno, spolja.
i nadasve - PRIHVATANJE sebe i drugih, palih ili uzdignutih, ISTIM OCIMA i otvorenih ruku.

A to sto ja ponekada kritikujem, i kao osudjujem one koji osudjuju, to je neki zaostatak, repic, hahaha.
ali, mozda i pomogne u necemu, nekome. Brem kao - spoznaja.
slagao se ti ili ne, ili neko drugi, eto ovo je MOJ ODGOVOR.

pozz
 Nazad na vrh »
pluton
Iskušenik

Pridružio: 24 Nov 2010

Poruka Poslao: 12 Apr, 2011 14:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ali, evo, da udjem u TO stanje, kada sam bio pao, nebitno da li sam i sada, jer ono sto pisem u preko milju postova je - RAZDVAJANJE I SPAJANJE, i PROMENE, za razliku od NAVIKA!

naviknuo sam se na promjene, razdvajanje i spajanje Smile
 Nazad na vrh »
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 14 Apr, 2011 22:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas sam na nekoliko minuta čula svoje srce. ČULA, ne osjetila. Je li to čudno?
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 15 Apr, 2011 13:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Mada mi se ne sviđa kako se ovaj narator dere(čudno kako mi to kod sebe ne smeta Laughing)

zanimljivo posmatrati. Very Happy
 Nazad na vrh »
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Apr, 2011 18:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OVAKO CARL SAGAN VIDI 4. DIMENZIJU ( OTPRILIKE OD 6min40sek )

http://www.youtube.com/watch?v=UnURElCzGc0
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 27 Jun, 2011 12:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Johnny Depp Spoken Word:

The ancient tradition that the world will be consumed in fire at the end of six thousand years is true;
As I have heard from hell. Very Happy

The whole creation will be consumed, and appear infinite and holy, where as it now seems finite and corrupt.

This will come to pass by an improvement of sensual enjoyment.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is, infinite.

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25
Strana 25 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90030 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40635 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42395 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30285 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35329 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42760 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9740 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)