pluni pa zalepi
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
pipilica

Pridružio: 01 Jan 2011

Poruka Poslao: 01 Jul, 2011 19:20 pm    Naslov: pluni pa zalepi
Odgovoriti sa citatom

Moram da priupitam sve vas-a neko će sigurno znati da mi odgovori-šta je to u nama što nam omogućava da privučemo ne samo metalne predmete,već i plastiku, porcelan,staklo?
Sigurno ste već naleteli u nekoj emisiji na ljude koji svašta po sebi lepe-kašike,viljuške itd ..svi smo mi magnetno polje, to ok, jasno mi je za metal, ali kako onda i sve drugo?
evo o čemu se radi: gledali smo jednu od tih emisija moja ćera(4g) i ja i ona je rekla da to može i ona...otišla u kuhinju i polepila po sebi maltene ceo escajg Surprised Very Happy Ja u čudu! Probam i ja-mogu! pa onda zalepim plastičnu četku-dosta tešku, pa daljinski upravljač,porculanski tanjirić i tako sve što mi je dopalo ruke...ne mogu drvo i predmete od kože, a sve drugo manje-više uspem,najjače polje mi je u predelu grudi, i stomaka...O čemu se tu zapravo radi? nailazila sam na raznorazna laička objašnjenja a baš bih da čujem i nekog ko je upućeniji u sve to...
Jeste li probali to i vi? Probajte pa da čujem šta mislite...i kako to objašnjavate.Veliki pozdrav!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Jul, 2011 20:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam probao to da radim kod sebe(sto ne znaci da necu), ali znam da postoje osobe kojima je to prirodno stanje.
Radi se o nekoj vrsti emitovanja sopstvene gravitacije, gde manji predmeti stoje na telu, koje je kao neka vrsta nebeskog tela sa gravitacijom.
Nisam bas siguran da je to cesta pojava. Znam da ima jedna devojcica tamo negde kod Pirota i sada evo ovaj vas primer.
Voleo bih da se upoznamo, to me bas zanima...
Sve naj... Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
pipilica

Pridružio: 01 Jan 2011

Poruka Poslao: 02 Jul, 2011 09:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

a jesi li pokušao? Probaj molim te, jer ja mislim da to manje više možemo svi...primetila sam da je privlačenje najjače kada grmi i seva, verovatno se pojača usled ogromnog oslobađanja elektriciteta...A čudno je to što to uopšte nisu sitni predmeti..naprimer supara! poprilično je teška,metalna, a zalepi se kao magnet, baš se oseti kada je približim telu kako vuče...Moja ćerkica ima najjaču energiju, mislim najjače privlačenje je baš kod nje, jer supara krene da pada pa se opet zalepi za stomak, baš kao magnet kad pustiš sa visine...ne znam, čudno je u svakom slučaju što čovek uopšte ni ne pokušava da ispita sve svoje sposobnosti.Ko zna šta još možemo a toga nismo svesni, i kako ova energija može sve da se usmeri..
Što se tiče upoznavanja kad god natrčiš u Vršac javi se..prošli put sam ti ostavila br.mob na pm,ako treba šaljem ti opet...mi smo slabije pokretni jer nam bebana ima tek 3 meseca..
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OGLAŠAVANJE NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 247434 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13774 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28921 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58696 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14048 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19958 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16935 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)