ŠAUMBRA SIMPTOMI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ganima
Iskušenik

Pridružio: 15 Feb 2010

Poruka Poslao: 24 Mar, 2010 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Reko da pogledam ovu stranicu, sa gore pomenutim linkom. Ne bih vam preporučila da idete tamo, ali ako hoćete, na vašu odgovornost. Na prvoj stranici je nacrtan leptir a u njegovom centru krug sa izduženom siluetom čoveka koji stoji. Sve zajedno izgleda kao reptilsko oko. Leptir je inače okidaš za "monarch" programiranje.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
paula
Iskušenik

Pridružio: 27 Mar 2010

Poruka Poslao: 29 Mar, 2010 14:21 pm    Naslov: Re: iskustvo
Odgovoriti sa citatom

Dušan ::
Mene interesuje da li je neko od prisutnih imao ova iskustva ?
Svih dvanaest, ili nekoliko od navedenih opisa stanja.
Pretpostavljam da bi i drugima tj. mnogima bilo veoma interesantno da procitamo kako to izgleda na svojoj kozi, koliko traju ove promene itd,
Ili bilo sta sto bi bilo interesantno a sto se dogadja kroz ovaj proces. Smile

Imala sam svih 12 simtoma. Pomoc sam potrazila kod jednog Shamana u Holandiji i jednog koji se bavio tumacenjem karme iz Belgije. Od obadvoje sam imala pomoc sto su mi rastumacili mnogo toga. Proces je trajao par godina. Prvo trbalo je dosta toga pocistiti iz ovog a i proslih zivota pa tako doci do oslobodjenja. Druga isla sam u skolu intuitivnog razvoja, dalje ide spontano, dosao je kurs magnetiziranja, pa u udruzenju mediuma vjezbe meditacije u kojima se otvaras za trece oko kojim mozes da komuniciras sa drugom dimenzijom svjetlosti i ljubavi da prenosis poruke i tek onda da pomazes drugima, dalje sam se skolovala za parapsihologa. Ovo sve do sada sto sam naucila govori da se sigurno mozes razviti da jasno vidis jasno osjecas jasno mirises i jasno znas! Ljudima treba pomagati,nekad proces traje krace a nekad duze . Pokusala sam ukratko da ti odgovorim. Very Happy S ljubavlju i svjetloscu moj pozdrav
Smile

.
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 29 Mar, 2010 14:41 pm    Naslov: Re: iskustvo
Odgovoriti sa citatom

Pretpostavljam da bi i drugima tj. mnogima bilo veoma interesantno da procitamo kako to izgleda na svojoj kozi, koliko traju ove promene itd.

Ili bilo sta sto bi bilo interesantno a sto se dogadja kroz ovaj proces.

Smile

Ja sam doživeo neka od šaumbra simptoma, ali za sve je postojao neki razlog. Da li je to onda autentičan doživljaj ?
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 15:50 pm    Naslov: Re: iskustvo
Odgovoriti sa citatom

paula ::

Pretpostavljam da bi i drugima tj. mnogima bilo veoma interesantno da procitamo kako to izgleda na svojoj kozi, koliko traju ove promene itd.

Ili bilo sta sto bi bilo interesantno a sto se dogadja kroz ovaj proces. Smile Imala sam svih 12 simtoma. Pomoc sam potrazila kod jednog Shamana u Holandiji i jednog koji se bavio tumacenjem karme iz Belgije. Od obadvoje sam imala pomoc sto su mi rastumacili mnogo toga. Proces je trajao par godina. Prvo trbalo je dosta toga pocistiti iz ovog a i proslih zivota pa tako doci do oslobodjenja. Druga isla sam u skolu intuitivnog razvoja, dalje ide spontano, dosao je kurs magnetiziranja, pa u udruzenju mediuma vjezbe meditacije u kojima se otvaras za trece oko kojim mozes da komuniciras sa drugom dimenzijom svjetlosti i ljubavi da prenosis poruke i tek onda da pomazes drugima, dalje sam se skolovala za parapsihologa. Ovo sve do sada sto sam naucila govori da se sigurno mozes razviti da jasno vidis jasno osjecas jasno mirises i jasno znas! Ljudima treba pomagati,nekad proces traje krace a nekad duze . Pokusala sam ukratko da ti odgovorim. Very Happy S ljubavlju i svjetloscu moj pozdrav

Smile

evo i mene, ovde... da, doziveo sam ove simptome, sve... VISE PUTA...
CIKLICNO... u ovom zivotu,
a rekao bih barem 3 puta... u kompletima...
i, sve su to neke faze razvoja... ili suocavanja sa vecim kompletom karmickog ciscenja...
i, onda se ide - dalje...

RAZDVAJANJE...

I - SPAJANJE...

na visem, ili drugacijem, nivou
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
anais-anais

Pridružio: 10 Jan 2010

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Poslednje dve godine burno i tesko odradjujemsve stavke sa ovog spiska!
Ali najvise me je sokiralo to, sto mi se to ne desava prvi put,vec ko zna koji.Zapravo od detinjstva imam takve faze,kada se sve odjednom izmesta. Takvi periodi su uzasno teski za odzivljavanje. Prilicno me je uznemirio ovaj tekst. Ispisacu svoje iskustvo kada budem odmerenija....

pozz svima
 Nazad na vrh »
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 20 Maj, 2010 11:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jagoda ::
Da, jako ljepo objašnjenje. Ako razumjemo i shvatimo sve ove "simptome", koji nam se dešavaju, prelazak će biti jednostavniji i brži. Karmu smatram, kao kolica, koja vučemo sa sobom. Ona su ponekad toliko teška, da nas pregaze, kada idemo nizbrdo i uzimaju nam posljednji djelič energije, kada idemo uzbrdo. A koliko su ta kolica natovarena, ovisno je od nas samih.
pozdrav Jagoda

mislim da ja ne mogu ništa da naučim od ovih šaumbra simtoma.

samo slegnem ramenima i kažem sebi " tako ti i treba, Mišotinjo..."

Wink
 Nazad na vrh »
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Pridružio: 31 Maj 2010

Poruka Poslao: 15 Jun, 2010 00:12 am    Naslov: Re: ŠAUMBRA SIMPTOMI
Odgovoriti sa citatom

1.Bolovi i "žigovi" u tijelu, posebno u vratu, ramenima i leđima. ....i dalje traje..vrat ubija

2.Osjećaj duboke unutarnje tuge bez ikakvog vidljivog razloga. ...iii dalje traje...i da,bez razloga

3.Plačete bez razloga. ...nope... drzim se

4.Iznenadna promjena posla i karijere. ...i dalje traje...prechesta promena posla, nikako da se zadrzim na jednom poslu...

5.Povlačenje iz porodičnih odnosa. pfff copy/paste..i dalje traje...prosto se udaljavam..i da bude josh smeshnije nikad ne znam shta se deshava u mojoj porodici...uvek poslednji saznam

6.Promjene u spavanju. deshava se...skoro svako vece

7.Intenzivni snovi. iii dalje traje...ratovi,tuche,jurnjava...haos....

8.Fizička dezorijentisanost. recimo....prechesto u poslednje vreme

9.Učestalo pričanje sa samim sobom. ovaj... nisam lud...ali deshava se zaista..:gde mi je chekic??jaoj bre pa shto bre stavi onaj chekich na policu,shta ti je falilo da ga stavish u ranac...aman pa nisam mogao jed sam se javio na telefon...jeeeeste sada izmishljas,koncentrishi se...i tako razvezem dok me neko ne prekine......ali nisam lud !!!! Smile

10.Osjećaj usamljenosti, čak i kad ste u nekom društvu. ....i dalje traje...uvek imam chudan osechaj da mi neshto ili neko uzasno nedostaje

11.Gubitak strasti/zainteresovanosti. da..i dalje traje..

12.Duboka čežnja za Domom. ...abnormalo velika

ok hmmm...da rezimiram prichu...imam 11 moguchis simtoma i ni jedan od njih nije proshao...
i generalno vec duze sam u haosu i ne mogu sebe da dovedem u red...
zaista ne kapiram kako sve ovo moze biti dobro???
i...non stop se iznova i iznova aktiviram..i nikako...post,post,molitva,post...
kontam da ce mi josh mnogo mnogo truda trebati....

ma idemo lagano po redu ....nek ide zivot,chemu stres Smile
javichu kad sve prodje Smile Zdravlje Boze
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 15 Jun, 2010 08:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni ovo deluje kao simptomi duse koja ne zeli u pakao ali je vec prekasno..
Bradati Simche
Na duhovnom putu

Pridružio: 31 Maj 2010

Poruka Poslao: 17 Jun, 2010 13:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

MarkoJakšić ::
Meni ovo deluje kao simptomi duse koja ne zeli u pakao ali je vec prekasno..

HAHAHHAHA..slichna misao mi je prosla kroz glavu dok sam kucao...Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Return to Innocence

Pridružio: 30 Dec 2010

Poruka Poslao: 14 Jan, 2011 19:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izvinjavam se na neznanju, ali šta prethodi ovim simptomima? Izuzetno veliki duhovni razvoj ili šta..? Bio bih zahvalan ako neko može da mi objasni to.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 14 Jan, 2011 19:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Return to Innocence ::
Izvinjavam se na neznanju, ali šta prethodi ovim simptomima? Izuzetno veliki duhovni razvoj ili šta..? Bio bih zahvalan ako neko može da mi objasni to.

Узрок томе је недостатак Љубави а кроз љубав и недостатак среће.
Није то она љубав као што је љубав између мушкарца и жене,мисли се на праву љубав.
И није то она срећа као кад се добије на лутрији или се освоји девојка о којој се машта,већ права срећа,она духовна о којој мало људи уопште има појам.
Недостатак праве Љубави и Среће води у болест са горе наведеним симптомима.
То сам прошао у првој половини четврте деценије.
Пре тога сам веровао у Бога у смислу,можда постоји нешто.Што ће рећи нисам био баш окорели атеиста.
И када ме је болест приковала за постељу из чисте досаде сам узео да читам Св. Писмо.
И у Светом Писму сам нашао спасење од своје болести и постао верник.
Од тад сам се посветио духовности или тражењу пута ка срећи.
Нико не тражи срећу као онај који је нема и нико не тражи љубав као онај који је нема.
Ако си на путу духовности из неког другог разлога твоје срце неће бити цело према Богу-Љубави.
Пошто ниси осетио како изгледа живот без среће ти нећеш умети да цениш духовност.
Луди се баве духовношћу зато што очекују неку корист на материјалном плану па кад таква корист не дође одрекну се духовности.
Или ако корист дође онда су промашили духовност.
Свакако је потребно пуно горких искустава,које ти немаш,да би се схватила вредност праве Љубави и Среће.
jasna
Majstor

Pridružio: 26 Mar 2008

Poruka Poslao: 14 Jan, 2011 22:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Return to Innocence ::

Ovom stanju prethodi Buđenje u početnom stadiju...Ako si počeo da se polako budiš za svoju duhovnu stvarnost i krenuo da osvještavaš i percipiraš život na drugačiji način od donedavnog, to znači da si krenuo ka Buđenju. A to je već jedna druga i mnogo šira tema od Šaumbra simptoma...
Zana

Pridružio: 05 Jan 2011

Poruka Poslao: 10 Feb, 2011 03:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Stvari su zaista individualne Smile

1. Bilo

2. Nisam imala tugu, to je bilo davno. Imala sam "bezrazložne" radosti, iz čista mira

3. Suze su mi više išle iz radosti, one mirne...

4. Prošlo

5. Nije povlačenje bilo, već transformacija. Sada je bolje, prilaze mi kao magnetu, kad odlaze osećaju se bolje nego pre.

6. Prilagodila sam se, slušam telo, ono zna kad je vreme za meditaciju, kada za san, kada za budjenje - dosta ranije sam pronašla posao koji mi baš to omogućava.

7. Intenzivni snovi da, ali nikad ružni, možda je bilo par neprijatnih.

8. Fizička dezorijentisanost da ali i svesna paralelno sa njom, uz period prilagodjavanja na svet koji ne može da razume. Nikom ne pričam, jer osećam da ne razumeju, ali pokazujem ponašanjem i energijom zbog koje mi ljudi prilaze i govore da im je jako prijatno u mom društvu.

9. Nisam puno pričala sa sobom, brzo sam prešla na razmene misli sa, pa najlakše je da kažem, sa "njima".

10. Osjećaj usamljenosti je postojao vrlo kratko. Posle toga, mi je, naprotiv, bilo lakše da se povežem sa drugim ljudima. Vidim nekoga prvi put, ali odmah osetim šta ga zanima. Uvek znam kada me neko laže i inače prepoznajem istinu ili laž u tekstovima. Moji vodiči me nikada nisu napustili i neće, jer imamo zajedničku misiju.

11. Naprotiv, strast mi se povećala ali u drugom pravcu. Počelo je sve da me interesuje i razumem neke stvari sa kojima se ranije nikad nisam srela. Kao da sam stigla u neko divno mesto i jedva čekam da što više saznam/osetim/iskusim o njemu.

12. Nemam čežnju za Domom, jer mi je veza sa njim jaka, nemam osećaj da sam napustila Dom. Imam osećaj da se Dom spušta ovde, ne umem to da objasnim.
 Nazad na vrh »
one

Pridružio: 06 Jul 2011

Poruka Poslao: 13 Jul, 2011 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram da kažem da sve ovo što stoji u simptomima je JAKO tačno! Skroz ispravno, i veoma mi je drago da sam naišla na ovaj text, gde je ovako posloženo po tačkama da bi se približilo ljudskom razumevanju.

Ja sam ovo sve, ove tačke prošla, i evo stojim ovde sa osmehom i nemogu da verujem šta čitam! Još nešto, nije ovo prvi put da sam svesna, da tako kažem "umiranja" i "radjanja" u ovom samo jednom životu sadašnjem, u smislu završene jedne "celine" gde sam u datom momentu svesna da je to sada gotovo, i , na neki način "praznog hoda" , vremenske pauze dok ne započne (rodi se) novo. U toj "pauzi" sam iščekivala šta sada "ima", "treba" ili kako god da nazovem, da se desava gde ću imati svoju aktivnu ulogu. Gledajući na ove "celine" često sam pomislila, koliko to "života" u ovom jednom treba da živim. Zaključila sam, verovatno onoliko koliko je potrebno, videću.

Sada, možda neko ne vidi da prolazi slično, ali ne zato što to ne prolazi nego pretpostavljam zato što nije svestan jer ne obraća pažnju na , ja bih rekla "nevidljivo" ili "teže uočljivo" , odakle nam sve "vidljivo" dolazi, bili toga svesni ili ne.

I da, ja imam jaku potrebu da se vratim "kući", već odavno, i naročito na tim mestima "praznog hoda", koji je pretpostavljam i sada mada je jako neadekvatan izraz. Ali uvek sam pustila da to "nevidljivo" odluči. Pa sam još tu, verovatno iz nekog razloga. Tako da, osluškujem, gledam i otvorenih i naročito "zatvorenih" očiju, ne bih li uočila nešto gde bih mogla pomoći...verujte, nekada je to samo prisustvom u nekom "prelomnom" momentu... Teško je ove stvari staviti u reči, ali uz njihovo svesno prisustvo svaka tišina postaje rečita. I to se jako da osetiti.

I da, za one koji prvi put "ispadaju iz gnezda", ili imaju takav osećaj, nema razloga za strah, zaista nema, nego se uključite i uživajte u letu! I budite sigurni da svi mi znamo da letimo!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33168 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90038 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29778 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42397 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30290 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35332 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42765 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)