Moj (ne)uspeh
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
AleX
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2010

Poruka Poslao: 22 Jul, 2011 15:00 pm    Naslov: Moj (ne)uspeh
Odgovoriti sa citatom

Prvo želim da pozdravim sve Smile

Već duže vreme primećujem da kad legnem da spavam, ja se nekako uspavam, ali sam svestan.
Nemam pojma kako bih to opisao, znam da se drugačije osećam.

Čitajući jednu temu (po hiljaditi put) ovde, našao sam nešto što bi mi pomoglo da opišem to stanje:
talerman ::
UM SPAVA A SVEST NAM JE POTPUNO BUDNA!!!!

U tom stanju ja ne znam šta dalje da radim.
Znam da je to napredak, ali kako i kuda dalje.

Međutim, iz straha da ne vizualizujem neki strašni lik ili nešto strašno, ja se svesno probudim.
Plašim se da u tom stanju ne vidim nešto strašno, a znam da bi moj um to samo projektovao.

Onda sam našao sledeće:

- Moguće je da u sobi čujemo korake ili disanje od strane našeg nefizičkog duhovnog vodiča. Sada smo već u fazi kada smo izmedju dve realnosti. Sada već sasvim jasno možemo da osetimo i čujemo prisustvo našeg duhovnog vodiča u našoj najneposrednijoj blizini. Ukoliko bi se dogodilo da se od njega uplašimo, to bi ujedno bio i definitivan kraj svakog našeg pokušaja. To bi samo značilo da nismo uspeli da prebrodimo strah od nepoznatog, što je u stvari jedan od osnovnih preduslova za postizanje astralne projekcije.

1. STRAH
Pod tim se podrazumeva: strah od smrti, strah od nepoznatog, strah od "duhova," strah od "duhovnih vodiča", strah da se ne vratimo nazad, strah koji proističe od svih verskih i naučnih konvencija kojima smo kljukani u dosadašnjem životu. Ukoliko se ne prebrodi ovaj strah, nema ništa od astralne projekcije. Ovaj strah, medjutim, nije moguće u jednom cugu prebroditi. To je proces. Odlični načini da se ovi strahovi postpeno prevazilaze, su upravo kroz izvodjenje ovih vežbi za postizanje astralne projekcije.

Ne radim nikakve vežbe, ali bih hteo da uskoro kupim neku knjigu za meditaciju i jogu.

Šta mi se dešava?
Kako da stupim u kontakt sa svojim duhovnim vodičem?
Zašto mi on spontano ne pomogne?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 22 Jul, 2011 21:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Možda zato što ga se plašiš?
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Jul, 2011 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Napravi mentalni kanal, most ka vodiču.
Pre spavanja učini kao malu ispovest i molitvu, time ćeš trasirati put u svesti ka vodiču.

Reci mu npr. da želiš da uspostaviš kontakt sa njim, ali da ti je potrebna njegova pomoć.
Daj mu svoju saglasnost da ti pomogne jer bez toga on to neće učiniti.
Reci mu da čak i ako se malo uplašiš to ne treba da poremeti uspostavljanje dobre komunikacije jer ćeš ti to vremenom prevazići. I da upavo zato i tražiš njegovu pomoć. Nek ti pruži ruku da savladaš taj stepenik, a ti ćeš je sa zahvalnošću primiti. Zamoli ga da ti prelazak učini prijatnim i spontanim. Da te zaštiti od svakog problema, jer to je u njegovoj moći.

Trasiraj put molitvom tako da želiš samo pozitivna iskustva i situacije koje će te bezpogovorno voditi u lični napredak. Reci mu da te podrži, jer sa svakim malim pomakom koji budeš učinio u tebi će rasti hrabrost i odvažnost i odlučnost da nastaviš tim putem, a sve to će biti i na njegovu radost. Kad god zatreba neka te zaštiti svojim znanjem i moćima.
Ne treba žuriti. Vreme je pred tobom. Ko počinje sa strpljenjem završava sa zadovoljstvom.
Tako se polako povezuj s njim i mic po mic uspostavljajte medjusobno poverenje.
Sve što želiš da učiniš prvo mentalno trasiraj i obavesti ga o tome.

Toliko, i sretno.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
AleX
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2010

Poruka Poslao: 23 Jul, 2011 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosime, najlepše ti hvala za ovo.

Moraću par puta da pročitam da mi se bolje ureže, a samo čitanje teksta mi uliva veću sigurnost.

U pravu si za saglasnost. Do sada sam ukapirao da im je za neke stvari potrebna dozvola.

To sam ukapirao na primeru kada deca prizivaju duhove. To znači da im daju "to nešto", da bi ovi mogli da se pojave.

Javljaću šta sam uradio.

Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 87726 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 46408 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 28860 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 41316 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 33471 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22235 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 34298 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)