Diskusija vezana za ,,Kasiopejske transkripte''
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 09:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Objava onima s druge strane kanala, i "meni" iz budućnosti :

( Kakva bi bila nego sastavljena od ZAŠTO !!! )

Zašto sve to o čemu se u objavama i porukama iz budućnosti, iz nekih tamo Sazvežđa, tako traljavo ide, skoro se ne pomera !!!

I kako ste vi uopšte dotle stigli ako ste potekli od nas tako nesavršenih, uspavanih, bolesnih, kodiranih ispranih i programiranih mozgova, defektnih i mutiranih ???

Kada se i kako desio skok svesti, jer očigledno se desio, ako ove vaše poruke stižu do nas ...

Šta je s mojom DNK od 12 lanaca ?

Zašto ne mogu da kontaktiram svog svetlosnog vodiča?

Zašto nemam osećaj za svoje više Ja, svoju Božansku iskru, zašto nemam osećaj povezanosti sa svim postojećim?

Zašto nemam predstavu o Bogu?

Zašto ima toliko neodgovorenih pitanja?

Zašto idemo u suprotnom pravcu, zašto idemo u škole gde nas pune nepotrebnim informacijama? Kako da se povežem na Izvor znanja, Božju biblioteku ? Kako da se setim, ako je tačno da je svo postojeće znanje zapisano u mojim ćelijama ?

Zašto je stanje na Zemlji, takvo kakvo je?

Zašto me niko nije učio kako da budem dobra majka, kako da vodim ljubav i kako da otkrijem koja je moja životna svrha? Zašto nemam pojma o svom telu? Zašto ne registrujem i ne razumem njegove poruke? Jel to znači da sam i od njega odvojena kako i od spoljnog sveta?

Zašto ne živimo u trenutku i zašto nismo prisutni, nego boravimo u prošlosti ili takođe nepostojećoj budućnosti.

Ako je tačno da smo toliko savršena bića, zašto ima toliko zla i prljavštine na ovoj planeti, zašto ljudi imaju oči a ne vide, ZAŠTO SPAVAJU, i šta da radimo mi koji to vidimo ? Osećam se jezivo usamljeno i odvojeno od drugih ljudi koji nemaju ideju o buđenju, NEMAJU ŽELJU DA ZAGREBU ISPOD POVRŠINE, NE RAZMIŠLJAJU O SVRSI POSTOJANJA, ŽIVE POVEZANI NERASKIDIVIM VEZAMA S POGREŠNIM LJUDIMA, uhvaćeni u sisteme kojima robuju, i koji ih cede i generišu bolesti i loše odnose... Zašto živimo u pradoksu ? Ako je sudeći po lepoti koja nas okružuje, logično da uživamo u njoj, zašto to skoro niko ne primećuje? Zašto smo vazda negativno fokusirani, zašto živimo isključivo negtivne emocije i o njima pričamo, iznova ih vraćamo u sećanje i naša tela trujemo hemijom koja se proizvodi pri pomisli na ta loša,nesrećna, traumatična iskustva? Zašto ćutimo kad smo srećni i zadovoljni? Kako uopšte to registrujemo? Zašto mislimo da nismo sposobni za život u ushićenju, radosti i ekstazi ? I da bi nam bilo dosadno u raju ? Da li bi život izgubio svrhu ako bi nestalo borbe,antagonizama,zla,zavisti,pohlepe i ostalih generatora koji nas pokreću ?

Zašto se čovek plaši da će nestati čarolije ako pronađe svoju srodnu dušu i dozvoli sebi da to traje ?

Zašto smo toooliko negativno programirani ???

Zašto nas zamajavate nedovršenim porukama i zašto se krijete ? Zašto nas tretirate kao nevoljne, a ne nudite pomoć, nego samo zavaravanje uz opravdanje da nije vreme, i da ne možete sve da otkrijete ? Ćemu onda uopšte slanje poruka, ako ostajete iza zavese?

Znamo za vremenske portale, a samo nagađamo...

Znamo za život van Zemlje, a samo nagađamo...

Znamo da se život ne završava smrću, a samo nagađamo...

Znamo da postoji Duša, a samo nagađamo... i tako u nedogled?

Zašto imam mozak, a koristim samo 3 % ????? Na koji sistem je prikačeno 97% ? I zašto ja kao vlasnik nemam pojma o tome?

Gde završavaju potrage ljudi, koji se kao mi, okupljaju na ovakvim mestima, i čitaju knjige koje ne vode nikuda specijalno, nego vode do novih knjiga,poruka, spoznaja, objava ili vraćaju na početak,jer ako nam se činilo da smo razotkrili neku zabludu, pojavila se nova, ili stara, bolje sakrivena... Zašto se vrtimo u začaranom krugu ?

Jel su dosadna moja pitanja, možda?

Naravno da nisu sistematizovana ni svrsishodna,

ali nisu ni vaše Objave .... sa Sedam Vlašića , kroz Barbaru i ostale kanale.

I šta bi se desilo kad bi konačno dobili prisup znanju ?

Ko se tu i čega se plaši ? U koji red treba da stanu oni koji bi hteli da znaju i koje i kakve zavete kome treba da daju, da bi saznali ?

A šta je onda sa teorijom da smo svi jedno ? Gde bi otpali oni koji ne žele da znaju i kome su oni potrebni? Plašim se da je to odgovor i glavno pitanje!!!

Da je Zemlja samo farma za odgajanje .... i da je zato potrebno da ne budemo svesni, da ne znamo i da živimo zatvorenih očiju, verujući u tv, dišemo "pametnu prašinu" kojom nas dodatno programiraju ...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 18:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Eh Oli, imaš baš mnogo pitanja...
Bilo bi lepo kad bi Kasiopejci u nekoj od sledećih sesija odgovorili na neka od njih.
Pošto oni postoje u SVEPRISUTNOSTI, u 6. denzitetu, onda su i pročitali ova tvoja pitanja...

Topli pozdrav za njih (nas) !

.
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 19:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Пре неки дан сам водио разговор са два синовца и овај што је старији и има 22год. а изјашњава се као атеиста ми је поставио бар сто питања покушавајући да докаже непостојање Бога.
Пошто сам на свако од тих питања имао одговор, касније сам размишљајући о томе схватио да сам ја на сва питања добио одговор од Бога који живи у мени.
Јер ја сам преко 30 год био атеиста. и на сва та питања а и много више њих сам тражио одговор и Бог ми је на свако питање дао одговор зато и верујем у њега.
Оливера, мој ти је савет да сва та питања поставиш ономе који зна одговоре на њих и живи у теби и ако будеш веровала он ће ти се јавити и дати одговоре.
А анђела чувара ниси упознала зато што ниси препознала начин на који он комуницира с тобом.
Све ће ти Бог који живи у теби показати само веруј у њега. И покажи мало склоности ка добру!
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 20:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rale, probaj da odgovoriš na bilo koje moje pitanje, ako si odgovorio na stotinu koja su ti postavila deca, to te čini kvalifikovanim .

Nisam rekla da ne verujem u Boga, nego da nemam predstavu o Bogu, kao što je niko nema ?

Izostavila sam najvažnije pitanje - a to je - zašto je jezik kojim se sporazumevamo tako nesavršen ?

Povod za ovo što sam napisala, je taj što sam pročitala prilično objava nekih bića, kako reče Vesna iz 6. denziteta , viših dimenzija... nisam sve, ali su većinom slične, i ni jedna nije izašla iz okvira ljudskog poimanja sveta oko nas. Ni jedna ne sadrži krucijalni novitet ili novu spoznaju. Sve je u okvirima ljudskih snoviđenja, maštovitih i znanja željnih ljudi koji se upinju da shvate ovo o čemu se pitamo svi .. ili bar većina nas.

....

Nisam razumela kako da pokažem malo sklonosti ka dobru, sem da to znači da samo pokazujem sklonosti ka lošem...

Rale, stvarno mi je žao što se nas dvoje ne razumemo i što ćeš ponovo pogrešno da protumačiš ovo što sam ti napisala.. U suštini ja razumem tebe, i ti kapiraš mene, ali uvek ima nešto što odvede u pogrešnom pravcu ... Eto to mi na primer nije jasno - zašto . Šta tebe navede da pronalaziš slabe tačke u onome što se piše po forumu i da se za to kačiš i na tome baziraš svoje odgovore... a promašiš nešto dobro , pa meni na kraju savetuješ da se fokusiram na dobro... Ja jesam u životu fokusirana na dobre stvari i imam oko da vidim nešto lepo čak i tamo gde ga niko drugi ne vidi ... Čak i u ovome što sam napisala ima i pozitivnih stvari, ali tebi su promakle ... Ali volim da budem realna, i cinična ...

:::::::::::::::::::::
Pozdrav Vesna !

Danas popodne sedeh s prijateljima na jezeru, a u sebi sam mislila... UPS, ŠTA AKO BUDU VIDELI ŠTA SI PISALA, CRNA OLIVERA !!!!!!! : ))))))

Pozdrav veliki i tebi Rale !
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
Пре неки дан сам водио разговор са два синовца и овај што је старији и има 22год. а изјашњава се као атеиста ми је поставио бар сто питања покушавајући да докаже непостојање Бога.
Пошто сам на свако од тих питања имао одговор, касније сам размишљајући о томе схватио да сам ја на сва питања добио одговор од Бога који живи у мени.
Јер ја сам преко 30 год био атеиста. и на сва та питања а и много више њих сам тражио одговор и Бог ми је на свако питање дао одговор зато и верујем у њега.
Оливера, мој ти је савет да сва та питања поставиш ономе који зна одговоре на њих и живи у теби и ако будеш веровала он ће ти се јавити и дати одговоре.
А анђела чувара ниси упознала зато што ниси препознала начин на који он комуницира с тобом.
Све ће ти Бог који живи у теби показати само веруј у њега. И покажи мало склоности ка добру!

Rale, šteta što si bio tako gord sa sinovcima. Cool
Vidi, po tvom iskazu, bio si 30 godina ateista, a onda si na sva važna pitanja dobio odgovor od boga.
Mogao si svoje sinovce da ostaviš ateistima sa čvrstim uverenjem da će bog kad tad progovoriti sa njima i dati im sve neophodne odgovore, baš kao što je to učinio sa tobom.
Umesto toga, ti si se uživeo u ulogu boga i preduhitreno im davao tvoje odgovore, koji uopšte ne moraju biti istiniti i punovažni za njih. Tvoj svet, tvoje oči i tvoje srce nisu njihov svet, njihove oči, ni srce.
A najgore od svega je što se mešaš u njihov odnos sa bogom i izigravaš božijeg drvenog advokata. Zapravo izigravaš samog boga!
Isto kao sa njima, tako i ovde na forumu, ti se uživljavaš u boga koji sve zna.
I naturaš okolini neka svoja „znanja“ iako ih niko ne traži od tebe. A to su već, ne dva, nego tri greha u isto vreme.
Kad već imaš tako dobru komunikaciju sa bogom, pitaj ga zašto si tako gord!
- O moj bože, zašto sam ja, Rale, tvoj verni rab, tako gord i uvek tako rado uskačem u tvoje cipele?
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 27 Avg, 2011 22:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije svesno gord,nego je popio program.
Duug je put od ateiste,do osobe koja pretenduje da objašnjava duhovne pojave,a kamoli da ih tako decidno određuje,brani,a drugačije mišljenje tvrdoglavo i plitko osuđuje.
Verovatno osnovna zrelost duše,ono sa čim se rađa u ovom svetu, je osećaj da postoji nešto više,neka viša sila koja uređuje život i sve što nas okružuje.
Pri tome predstava o tome,Bogu,šta je Bog, nemora biti uopšte tačna,niti konstantna,vremenom se menja usled novih saznanja.Ali ta svest postoji.
Kad je neko rođeni ateista,a kasnije i dugogodišnji ateista,ta svest nepostoji.
Pri tome taj čovek - atesita nije automatski i loš čovek.Može biti i vrlo dobar,ali mu nedostaje ta dubina svesti,spoznaje.
Šta se onda dešava,što verujem da je i ovde slučaj.
Desi se neka velika nesreća,ili bolest.
Spletom čudesnih okolnosti epilog bude pozitivan.
Te čudesne okolnosti mogu biti uslišena molitva (kada samo ona u očajanju preostaje) ili splet događaja koji jasno ukazuju na uplitanje neke božanske ili vanzemaljske sile (da se baš grubo izrazim)
Usled svih tih događaja dolazi do transformacije ateiste u vernika.Ali tu nastane problem.Jer se novopečeni vernik nije oslobodio ranijih raznoraznih negativnih osobina vezanih za komunikaciju,ophođenje,toleranciju.Već je sve te svoje ranije negativnosti obojio religioznom simbolikom i nakalemio napamet naučenim verskim spisima,tuđim iskustvima i dogmama.
Da stvar bude gora, izlečenje ili epilog u umu novog vernika stvara stav ,uverenje,da su njegova novopečena duhovna razmišljanja jedino ispravna,jer su ,eto,poduprta i tim čudesnim događajem.
I tako nastane program.
A bivši ateista,a sada vernik,misli da se promenio,ali nije ,samo je postao duhovni fundamentalista,slep za bilo koje različito viđenje,spoznaju.Pri tome se netrudi da stvari o kojima sudi barem pročita,ali ne ,igra na prvu loptu,grubo i bez ikakvog osećaja.
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 01:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veoma interesantno Oliverino pitanje "zašto je jezik kojim se sporazumevamo tako nesavršen ?".

Ne bih rekao da je bas toliko nesavrsen , vec da je pogresno poimanje ( shvatanje ) odredjenih pojmova koji se dalje pokusavaju proslediti kroz neadekvatne reči osnovni kamen spoticanja u istinitoj komunikaciji .
Na primer , imamali smo dozivljaj jutarnjeg izlaska sunca .Taj dozivljaj prevodimo u pojmove u smislu sunce je bilo takvo i takvo , osecao sam te i te emocije , uticalo je na moj zivot ovako ili onako ......i tada cemo uspeti odredjenim osobama koja su imala pribliyna iskustva da prenesemo nase , pa i da ga i uporedimo .
Naravno da onome ko nikad nije video sunce necemo moci bas mnogo toga da prenesemo .

Ili ako bi kojim slucajem culi od nekoga da prica da sunce jedino izlazi u Izraelu i jedino tamo ,tada cemo odmah znati da ta osoba koristi pogresnu rec Sunce , za pojam nekog svog dozivljaja za koji veruje da je jutarnje sunce .Jos ako veruje da je i on Izraelac , a ostali slepci nisu pa samim tim je i nemoguce da vide Sunce , tada se susrecemo sa neadekvatnim koriscenjem reci koje su "punjene " nekim pojmovima koji odudaraju od istinskog znacenja odredjene pojave .
Jer ono sto oznacavamo pojmom Sunce se odnosi na nesto sveprisutno , sto sija , greje zivot daje i svaki covek ga moze doziveti culima , dusom , umom i nije potrebno veliko umece da se to iskustvo prenese drugom coveku - u domenu istovetnih iskustava .

Tako da onda nemožemo u pojam Sunce utrpavati neke druge pojmove licne i pogresne prirode , kao sto su na primer: Sunce izlazi samo na mom pendžeru ili odrazava se samo na mom crvenom džemperu .......jer onda bi to znacilo da i nemamo iskustvo sunca , vec vise ili manje zelju da imamo ovo iskustvo .......u najboljem slucaju .

Duboka konteplacija na odredjene pojmove koji su nam u interesnoj žiži je put i nacin da se ode iza njih i iskusi pojava u nekoj meri ,koju pojam oznacava .Ponavljanjem i udubljivanjem u ova iskustva daje nam vecu mogucnost poimanja ili shvatanja ove pojave .(Na primer vidimo sunce ali ga ne shvatamo ).
Shvatanjem cemo imati i direktnije mogucnosti i da ga izrazimo kako recima tako i delima .Izrazavanje razumevanja ( bilo cega ) je sledeci oblik uskustva koji je u procesu poimanja , ispred koga stoji višestruki pojam i reč ČOVEK , a iza njega neki blizi pojam itd .....koji se moze oznaciti simbolom ili sa vise simbola u oblik reči .

Tako da je istinska komunikacija Života veoma bitna , ako ne i srž života , jer je sveprisutna , topla i život daje .
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 11:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoje tekstovi koji su namenjeni naprednim učenicima i tekstovi koji su namenjeni masama. Isus je govorio jezikom namenjenim masama, jer je morao da pravi kompromise sa svojim sledbenicima koji su radili na proširenju religije.

Postoje učitelji, koji uče svoje učenike nekom znanju i postoje majstori koji naprednom tagaocu pomažu da se oduči od svega što je naučio od svojih učitelja....

U samo jednom trenutku svo neznanje je sagorelo - i to se naziva prosvetljenje.
Iznenadno svetlo moći će da
rasprši tamu mnogih, mnogih miliona života. Ono bljesne iznenada, onda kad prestaneš da tražiš , jer je sve vreme u tebi.

U trenutku prosvetljenja ti si savršeno novo biće, drugi put rođen, to je trenutak spasenja o kome je govorio Isus, trenutak ponovnog rođenja Duše, preporod Svesti.
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 13:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::
Rale, probaj da odgovoriš na bilo koje moje pitanje, ako si odgovorio na stotinu koja su ti postavila deca, to te čini kvalifikovanim .

Nisam rekla da ne verujem u Boga, nego da nemam predstavu o Bogu, kao što je niko nema ?

Izostavila sam najvažnije pitanje - a to je - zašto je jezik kojim se sporazumevamo tako nesavršen ?

Језик је несавршен зато што речи не могу да изразе мисао. Иво Андрић је потрошио странице папира да опише једну циглу. Мисао је као слика, могле би се написати књиге да опишу једну једину слику. Шта мислиш колико бих књига требао да напишем некоме ко ми неверује да бих му објаснио једну мисао која дође од Бога.

Па да верујеш у Бога већ би имала неку представу о њему јер би он који живи у теби већ нашао начин да ти се представи. Вера је духовно око. без њега се може филозофирати о Богу и филозофирањем се могу преварити слепци(људи који немају вере)Али ниједан филозоф не може преварити верника јер верник види оно о чему филозоф филозофира. Овде на форуму има пуно филозофа, имају они и своју публику, мој грех је у томе што им кажем- Ало људи ви сте слепи.

Могу да ти одговорим и на остала питања, али ти не желиш да чујеш одговоре.
О већини твојих питања сам већ писао али ти не гајиш веру већ сумњу,зато сам ти и препоручио да потражиш одговоре у себи самој. Али ти неверујеш да твој учитељ живи у теби. Шта даље да ти пишем.
Извини што сам те узмемирио!
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 13:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti Rale misliš da ja ne verujem u Boga, i da moram da se popravim da bi mogla da shvatim neke stvari kojima me ti uznemiravaš.

Nisi me uznemirio, jer ja nisam u sukobu s tobom. I tvoje izvinjenje je kobajagi ...
Verujem da samo zajedno možemo da dođemo do nekih zaključaka, a ne ako svako pokupi svoje kockice i ode kući, jer su mu drugi rekli da ih uznemirava... A nisam ti to prvi put rekla, i ni jednom se nisam naljutila... iako bi mi ti najradije prepisao lek da sto puta prepišem Bibliju i naučim napamet...

Ja sam tražila mesto gde da zakačim svoju objavu "onima" što šalju kanalisane poruke i ovde na forumu ima nekoliko odgovarajućih. Ti si mene našo i odgovorio na moj post, a ja tebe nisam direktno ništa pitala.

Ja nisam rekla da ne verujem u Boga, i hoću baš ovakva kakva sam da pojmim Boga. Neću ništa da menjam, jer prihvatam sebe takvu kakva jesam... a dugo mi je trebalo da dotle dođem. I neću da se merim s tobom ko je više u pravu i ko više zna, iako ti nisi odgovorio na pitanje - koja je tvoja predstava o Bogu. Šta je decidno ( za tebe) Bog, Rale ? Odgovori mi kao što bi mi odgovorio da te pitam šta je cigla , ne moraš kao Andrić, nego me podseti šta je cigla, da budem sigurna da isto mislimo, pa istom tehnikom mi opiši Boga, da konačno razumem šta je to, ili Ko je to .

Javlja se on, ali nemuštim jezikom, simbolima, slučajnostima,prosto činjenicom da sam živa i da dišem... al mi nije jasno i dalje ....
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 22:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neće se ljutiti ONI ali Laura će popizdeti strašno, ima da treska tastaturu o monitor...

JER ona je zamislila da ceo svet ispoštuje njen autoritet i da se izgradi jedan veliiiiki hram, od zlata i dijamanata i ogroman pijadestal de će ona da sedne dok joj se svi klanjamo zbog njene dobrote i voljnosti da nam iznosi svoje nebuloze, psihopatske, naravno... Laughing

Moguće je da će i pijuni Laurine megalomanije, dobročinitelji prenošenja nebuloza, psihopatskih, naravno, popizdeti- jer se u toj nejednačini nije ispoštovao ni njihov autoritet- koji su zavredili prenošenjem dragocenih nebuloza- narodu koji mora biti sludjen još samo za ove istine... jer nije nam dosta gluposti i onioh koji bi da nas uvere u nešto, još samo nešto da verujemo i zabavljamo umove pričama i pričicama, teorijama, nivoima i hijerarhijama, denzitetima... čizdama materinama... Laughing

Rode moj Srpski, batalite ove američke (dajem dolar da je jevrejka ova rovokopačica) kapitalističke (nisam upućen ali i to je vrlo verovatno- da se nešto plaća Jevrejki, kako bre da bude džaba, neke donacije, nešto mora da postoji... saću da vidim pa javim) sheme sludjivanja poimanja života i umnih lavirinata nebuloza za traćenje svog božanskog principa.
 Nazad na vrh »
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 22:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E,da su Objave FB,sad bi R... ovo lajkovao Laughing
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram !

http://www.galaksija.com/djeca_matriksa_13.htm
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 29 Avg, 2011 08:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja verujem u Kasnopevce.Ako treba da prevedem,prevedovacu sve.Very Happy
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 29 Avg, 2011 12:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobra pitanja postaviše gđ(ic)a Olivera... i sam tako razmišljam....
Nego, ajmo prvo razjasniti što znači da su oni mi iz budućnosti... jer mi koncept ne sjeda baš najbolje... dakle, oni (mi u budućnosti) su nefizička manifestacija koja titra nekakvom frekvencijom, za koju bismo mi rekli da je svjetlo... znaju (ili se prave da znaju) sve - od a do ž, iliti od a do š (da istočni prijatelji ne budu zakinuti Wink )... ali ipak ne znaju dovoljno, jer nisu napravili taj najvažniji korak sjedinjenja sa svim što jest (?!) - to jest, s njim osobno/lično - strašnim bradonjom pred kojim moramo biti pokorni, jer... Wink ...dakle, ne znaju kako doći u slijedeći viši denzitet... ili znaju, al' ih mi spriječavamo svojim niskim frekvencijama titranja svijesti... pa tek kad mi podignemo svoju frekvenciju na njihovu (našu u budućnosti), taj korak može biti napravljen, jer ne se ne mo'š spojit s Bogom ako dio tebe titra niže nego što treba, jel'??!?.... S druge strane, ako su oni mi iz budućnosti tako lijepo uzdignuti, bez briga... to znači da mi u sadašnjosti ne trebamo prstom više mrdnut i zamarati se radom na sebi... kad vidimo da ćemo u budućnosti biti sveznajuće svjetlo... to nam je sudbina.
A, opet... kao što (ne)znamo: vrijeme ne postoji. Dakle, mi i oni (mi u budućnosti) postojimo sada... a, ako postojimo u ovom denzitetu i onom istovremeno, bio bi red da postojimo i u ostalim denzitetima istovremeno, pa tako i u prvom i u drugom... Dakle, ako se uzdignemo sada do četvrtog denziteta, opet ćemo postojati i u trećem... pa šta sam se onda uzdizao za boga (ne)miloga?!
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30278 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33121 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89941 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42378 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30268 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29387 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42743 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)