SOLARNA YOGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
bbrozo12
Napredni tragalac

Pridružio: 17 Jun 2010

Poruka Poslao: 18 Apr, 2011 22:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Problem je u neimanju iskustva i nepravilnom shvatanju informacija.
Problem je u pogrešnim idejama i ideologijama, lažima.

http://bhairava-deva.blogspot.com/2010/04/prepreke-na-putu-opasnost-spiritualnih.html
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 19 Apr, 2011 00:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro objašnjenje , s tim što bi bilo lepo opet dodati, evo citiraću:
''U jednom momentu Živjeti Svjesno dobija sasvim drugačije značenje, dublje u odnosu na ono što je bilo prije toga. I tada shvatite da bez obzira koliko ste do sada naučili i koliko znate, to je bilo samo još jedno nesvjesno zatvaranje, samodefinisanje, pokušaj da se definišite na načine koje činite u tom trenutku.
Sve što ste govorili dobije neko dublje značenje i počne da se ispoljava nekim drugačijim vibracijama. Počinjete da shvaćate da NIKOM nije oduzeta mogućnost za samorazvoj, da je to samo njegova odluka i da na ovom svijetu ima mnoštvo znakova i onih koji ukazuju Put, i da vi više ne možete biti dio tog znakovlja i ukazivanja. Te da je vrijeme da i to odbacite.
Možda će to izazvati neke malene otpore u vama, neka žaljenja, možda će to prizvati sjećanja na ugodna druženja, priče, filozofije, ali ... to nije to. Žudnja za ispunjenjem Obećanja koje ste Sebi dali mnogo je jača. I više nema vremena da se čeka. ''

Dakle , mi smo ljudi različiti.Zato , opet kažem, mogla sam napisati i opisati stanje nulte tačke, ali , to se dogodilo za vreme sungazing-a.Neko drugi , opet , imaće druge doživljaje.

Tehnika, sama po sebi ,savršena je, a konkretno šta će sve proisteći iz nje ne može niko
unapred zacrtati i definisati, jer se mi tokom primenjivanja ove tehnike oslobađamo različitih vezanosti, kao različite osobe , mi smo zapravo ''uvrnuti'' svako na svoj način,
samo da shvatimo da smo uvrnuti po nekim fraktalnim,kosmičkim i ostalim zakonima,i da nema ništa mistično u toj različitosti.
 Nazad na vrh »
rodjov

Pridružio: 20 Avg 2011

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 17:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi ja sam počeo sa solarnom jogom dana kad ste vi prestali da pišete. Jesam li to vas izbaksuzirao? Danas sam bio na 19 min i 20 sec, a moja supruga na 17 min i 20 sec.
Gledam sunce u jutarnjim časovima iz svoga dvorišta. Pošto mi je blljesak sunca prejak, doziram si gledanjem kroz granje drveta. Pozdrav svima i pišimo i dalje! Very Happy
 Nazad na vrh »
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 28 Avg, 2011 21:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bbrozo12 ::
Problem je u neimanju iskustva i nepravilnom shvatanju informacija.
Problem je u pogrešnim idejama i ideologijama, lažima.

http://bhairava-deva.blogspot.com/2010/04/prepreke-na-putu-opasnost-spiritualnih.html
Проблем је што је проблем део решења!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE I SVJETOVNE TEHNIKE SAMOPOMOĆI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Strana 20 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka TEST: DA LI STE ,,PUTNICI'' ? 15 Vesna 21239 03 Maj, 2011 20:54 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TEST : DA LI STE INDIGO OSOBA 55 Vesna 39069 21 Dec, 2010 04:52 am
talerman Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1680395 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ste Srbin 100%? 19 BelaGalaktickaDamo 9745 01 Jun, 2010 17:32 pm
Enoch Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka [ Glasanje ] Sta mislite da ste VI? 10 Almsivi 5037 17 Apr, 2010 21:52 pm
sneguljica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISPOVEDAONICA - UĐITE I NAPIŠITE ŠTA STE DOBRO URADILI 90 Olivera Stevanovic 27113 25 Jan, 2010 17:13 pm
Olivera Stevanovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 29443 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)