JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 02:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postim vec sest meseci,

grozim se kada vidim meso u tanjiru,

to je za mene niyama - sto se kaze u Indiji - pre cu da umrem nego sto bi sebi dozvolio da ponovo pocnem da jedem meso.

Inace,

euforija u Pekingu kada je bio SARS, licio je na bombardovanje kod nas.

Nikada nisi znao gde ce da zvekne i koga ce da zakaci.

Bilo mi je tada mnogo jasniji ambijent srednjeg veka kada je u Evropi harala crna smrt.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 15:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

LJUDI MOJI , MORAM MALO DA VAM SE ŽALIM -

JAHAČ APOKALIPSE JE DOJAHAO I U MOJ GRAD , VRŠAC ,

GDE JE VANREDNA SITUACIJA ZBOG NESTANKA PLINA ,

A INAČE , SKORO CEO VRŠAC SE GREJE NA PLIN ,

PA SU LJUDI USPANIČENI I NEPRIPREMLJENI !!!

JAHAČ APOKALIPSE JE I KOD MENE U STAN SVRATIO ,

ALI SAM GA ISTERALA GREJALICOM NA STRUJU ,

KOJA DO DUŠE NE GREJE KAO MOJA PLINSKA PEĆKA ,

ALI BAR SE NE SMRZAVAM KAO NEKI MOJI PRIJATELJI !!!

SAD MI JE STIGLA TRAGI-KOMIČNA PORUKA OD DRUGARICE ,

VEZANA ZA OVU SITUACIJU , PA ĆU VAM JE NAPISATI NA " POD RAZNO ".
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 18:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh,moja Caco,kod svih je po neki jahac dojahao izgleda da je ovaj nas 'ledeni' opet najmanje los,xexe Laughing
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 18:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::
Eh,moja Caco,kod svih je po neki jahac dojahao izgleda da je ovaj nas 'ledeni' opet najmanje los,xexe Laughing

Thumleft TAKO JE !!! Thumright

Sad se sladje smejem i ja , jer mi se soba konačno ugrejala onako kako treba - a od jutros mi radi grejaličica Rolling Eyes

Telefoni mi neprestano zvone , kukaju mi ljudi - smrzavaju se !

Dobro u svemu tome , u mom slučaju je , što sam danas bila toliko fizički aktivna ( zbog zagrevanja ) , i po kući , i po gradu ... ko da su me jurile furije... neka , baš volim , da znaš da sam bila " zaribala " sa kondicijom u zadnje vreme , sad sam se vratila u formu + kuća mi blista ko reflektor - od čistoće Very Happy
Pa neka mi neko onda kaže da u svakom zlu nema i nečeg dobrog - kao u mom Avataru , pa ću ga onda... Twisted Evil Razz Very Happy
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 21:30 pm    Naslov: Nove žrtve izuzetno hladnog vremena u Evropi
Odgovoriti sa citatom

Talas veoma hladnog vremena u celoj Evropi odneo je danas nove žrtve i pogoršao situaciju u zemljama kojima je prekinuta isporuka ruskog gasa.

U Poljskoj je samo od juče je od hladnoće umrlo šest osoba. U toj zemlji se bilans umrlih od prošlog vikenda popeo na 23. U susednoj Ukrajini, ministarstvo za vanredne situacije je saopštilo da je od hladnoće umrlo najmanje pet osoba. U Nemačkoj su od zime danas preminule dve osobe. U bavarskim Alpima, na granici sa Austrijom jutros je izmereno minus 34,6 stepeni. U više zemalja južne Evrope izuzetno hladno vreme povećalo je probleme izazvane prekidom snabdevanja ruskim gasom.
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 22:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam kako na vas deluje ova priča o gasu i njegovoj nestašici. Predsednik se rastrčao kod komšija da traži pomoć, reklamira svoje sposobnosi i brigu za narod. Sve vreme se pitam sta je sa Banatskim Dvorom i zar nisu pričali kada je gas poskupeo da IMAMO rezerve. Danas sam tek dobila odgovor, zabašuren doduse, da nisu kupili nekakav deo da bi mogli da koriste gas a u stvari ga imaju dosta. Pitam se da li lažu za deo, ili su gas prodali i stavili u svoj džep. Lažu u svakom slučaju.

Poslednji izmenio Vera Bojičić dana 08 Jan, 2009 22:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 22:37 pm    Naslov: Re: Nove žrtve izuzetno hladnog vremena u Evropi
Odgovoriti sa citatom

Talas veoma hladnog vremena u celoj Evropi odneo je danas nove žrtve i pogoršao situaciju u zemljama kojima je prekinuta isporuka ruskog gasa.

U Poljskoj je samo od juče je od hladnoće umrlo šest osoba. U toj zemlji se bilans umrlih od prošlog vikenda popeo na 23. U susednoj Ukrajini, ministarstvo za vanredne situacije je saopštilo da je od hladnoće umrlo najmanje pet osoba. U Nemačkoj su od zime danas preminule dve osobe. U bavarskim Alpima, na granici sa Austrijom jutros je izmereno minus 34,6 stepeni. U više zemalja južne Evrope izuzetno hladno vreme povećalo je probleme izazvane prekidom snabdevanja ruskim gasom.

A u Izraelskoj ofanzivi na Palestinu ne mogu ni da prebroje žrtve!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 22:49 pm    Naslov: Re: Nove žrtve izuzetno hladnog vremena u Evropi
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

A u Izraelskoj ofanzivi na Palestinu ne mogu ni da prebroje žrtve!

A možda je cela kriza sa gasom i iskonstruisna da se ljudi ne bi bavili pogibijom Palestinskog naroda, nego strahom od zime. Mediji samo o gasu bruje, žrtve više niko ni ne pominje.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 23:15 pm    Naslov: Re: Nove žrtve izuzetno hladnog vremena u Evropi
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

A možda je cela kriza sa gasom i iskonstruisna da se ljudi ne bi bavili pogibijom Palestinskog naroda, nego strahom od zime. Mediji samo o gasu bruje, žrtve više niko ni ne pominje.

Slažem se,
Pozdrav

.
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 23:19 pm    Naslov: Re: Nove žrtve izuzetno hladnog vremena u Evropi
Odgovoriti sa citatom

Cool

Poslednji izmenio nocnavila dana 22 Jan, 2009 02:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 23:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I usput da prodaju zalihe grejnih tela.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 23:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kažu da je novac najveći izum tamne strane,pa se sve uklapa u tu potrošačku klimu....novac,novac,novac...sve je postalo novac i profit,na žalost!!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2009 23:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Kažu da je novac najveći izum tamne strane,pa se sve uklapa u tu potrošačku klimu....novac,novac,novac...sve je postalo novac i profit,na žalost!!!

Ludilo, prijatelju. O tome sam pricala kada sam govorila o gradovima. Video si kako na krizu malih razmera ljudi reaguju. Redovi, trka, dobro je da se nisu pobili.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 07:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cнажан земљотрес у Kостарики, погинуло двоје деце

САН ХОЗЕ - Двоје деце погинуло је у одрону изазваном снажним земљотресом, јачине 6,2 степена Рихтерове скале, који је погодио централни део Костарике, јавио је Франс прес.

У земљотресу је повређен већи број људи и уништено је више објеката у престоници Сан Хозеу.

Земљотрес је у сеоским подручјима изазвао одроне и уништио аутопут недалеко од националног парка у коме се налази вулкан.

Епицентар је био око 30 километара од Сан Хозеа, на дубини од 35 километара, саопштио је Амерички геофизички институт.

Локалне телевизије пренеле су слике разбијених прозора и отпалих делова зидова, а нема података о жртвама у главном граду.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 08:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zar je moguce da nema nekih lepih vesti da se nadje? Daj nesto sto vraca veru u ljubav, radost zivota...
Nije sve tako crno, mada bice ako se fokusiramo stalno na to...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 4 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 287412 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 32700 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149804 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 35008 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)