JAHAČI APOKALIPSE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 09 Jan, 2009 17:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Ah, ja sam 1996-97. sluzio na Slatini kao mator vojnik, plavac,...
salut salut salut

Ako si , kao ja , skitao po raznim kaficima , diskotekama ( Grand ) , bioskopima , pozorištu , Bahus biblioteci , Tržnom centru " Boro i Ramiz " , koncertima ... onda smo se videli u prolazu garant ! Very Happy

Jel si bio na nekom koncertu u Prištini , pitam te s razlogom ?!
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 00:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Giba ::
Zar je moguce da nema nekih lepih vesti da se nadje? Daj nesto sto vraca veru u ljubav, radost zivota...
Nije sve tako crno, mada bice ako se fokusiramo stalno na to...

Eh Giboni , pa ova tema je osmišljena da detektuje ZNAKE APOKALIPSE Laughing

Evo nešto lepo , divno , predivno - iz prve ruke :
DANAS IMAM PLIN , DANAS IMA PLIN , PLIN IMAM DANAS , DOŠO NAM JE PLIN , GREJE NAS PLIN ,...JUPI ... E TEK SADA SE S MERAKOM KEZIM JAHAČU APOKALIPSE... Razz ...I NADAM SE DA ĆU MU SE KEZIM DO KRAJA ZIME... Laughing roto2 roto Compress Srce si! Cool Srce si! Bounce

Problem sa Apokalipsom je u tome što se ona ne odnosi na stvarnu globalnu katastrofu. Otkrovenje po Jovanu je simboličan prikaz dizanja kundalini, tako da se Apokalipsa već dogodila nebrojeno puta ljudima koji su taj proces obavili. Dakle u pitanju je interni proces, nećese to stvarno dogoditi u svetu naglobalnom nivou - to očekivati je šizofreno.
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 00:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gwydion ::

Problem sa Apokalipsom je u tome što se ona ne odnosi na stvarnu globalnu katastrofu. Otkrovenje po Jovanu je simboličan prikaz dizanja kundalini, tako da se Apokalipsa već dogodila nebrojeno puta ljudima koji su taj proces obavili. Dakle u pitanju je interni proces, nećese to stvarno dogoditi u svetu naglobalnom nivou - to očekivati je šizofreno.

Kako ti sve tako lepo znas .... Wink
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::

Kako ti sve tako lepo znas .... Wink

Hvala, ali kako vidiš znam.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Covek je Amerikanac, gospodar svetova, nema apokalipse dok oni ne kazu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 00:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Covek je Amerikanac, gospodar svetova, nema apokalipse dok oni ne kazu.

Pošto vidim da si neuka, govorimo o tome da je Jovan na osnovu svoje vizije opisao proces koji je u Indiji poznat kao budjenje Kundalini.
Sa Amerikancima ima veze koliko i ti sa patriotizmom.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako je to stvarno tako , onda ... URA ... ja sam svoju Apokalipsu već pregrmela... i u tom slučaju Gwydione ( sveti Ratniče , u prevodu ) , kupiću ti mačku i pudlicu da te častim , pa da me stalno zamišljaš kada te LJUBIMCI izludjuju... Bounce roto2 roto Compress GOOD LUCK!
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako je to stvarno tako , onda ... URA ... ja sam svoju Apokalipsu već pregrmela... i u tom slučaju Gwydione ( sveti Ratniče , u prevodu ) , kupiću ti mačku i pudlicu da te častim , pa da me stalno zamišljaš kada te LJUBIMCI izludjuju... Bounce roto2 roto Compress GOOD LUCK!

Znači tebi se to dogodilo? Imamo realizovanu sveticu onda na forumu?
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OVDE IMAMO SVAŠTA NEŠTO , TI NI NE ZNAŠ... Razz Razz Razz Razz Razz

EVO TE ČASTIM : Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... herc Poljubac... Cmok Srce si! herc Poljubac... Poljubac...
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OVDE IMAMO SVAŠTA NEŠTO , TI NI NE ZNAŠ... Razz Razz Razz Razz Razz
EVO TE ČASTIM : Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... herc Poljubac... Cmok Srce si! herc Poljubac... Poljubac...

Ma imam ja Garija, kliničkog psihologa, mislim da bi mi on rekao, da mu sve ovo ispričam, da ga ne smaram van radnog vremena. Kad završi posao posvećuje se porodici, slučajevi ga interesuju samo službeno Laughing
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma imam ja Garija, kliničkog psihologa, mislim da bi mi on rekao, da mu sve ovo ispričam, da ga ne smaram van radnog vremena. Kad završi posao posvećuje se porodici, slučajevi ga interesuju samo službeno Laughing

I ovako sam počela da ti radim psihoanalizu , pa mogu i da nastavim ako želiš ... Razz Razz
Tu sam za tebe , da ti pomognem ako treba !!!

Ramzesu Treći , reci šta želiš Laughing
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ovako sam počela da ti radim psihoanalizu , pa mogu i da nastavim ako želiš ... Razz Razz
Tu sam za tebe , da ti pomognem ako treba !!!

Ramzesu Treći , reci šta želiš Laughing

Vidim ja da bi ti šćela da mi radiš, ali ... jako sam probirljiv po tom pitanju.,.. mislim psihoanalize...
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim ja da bi ti šćela da mi radiš, ali ... jako sam probirljiv po tom pitanju.,.. mislim psihoanalize...

Laughing

Ma ko tebe pita dal si probirljiv....više te niko ne pita ni da li hoćeš Razz ....dobijem li samo signal da si mi telepatski TRAŽIO psihoanalizu - onda si naj*bao Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Napiši Procitaj GOOD LUCK! Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing
Gwydion
Gost

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 01:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing

Ma ko tebe pita dal si probirljiv....više te niko ne pita ni da li hoćeš Razz ....dobijem li samo signal da si mi telepatski TRAŽIO psihoanalizu - onda si naj*bao Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz Napiši Procitaj GOOD LUCK! Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing

A ti tako ponekad telepatski nešto opaziš ...? Ček da zapišem u sveščicu...
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 10 Jan, 2009 02:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing

A ti tako ponekad telepatski nešto opaziš ...? Ček da zapišem u sveščicu...

He , he , samo ti piši.... a pišem i JA Napiši Prica Prica news Wow pogledaj2 pogledaj2 pogledaj2 Wow Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SVETA ZNANJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 7 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka SVA VAŠA PITANJA ZA ADMIN-a I UREDNIKE 899 Dušan 295987 03 Sep, 2011 15:36 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka UPUTSTVO ZA TVOJ ŽIVOT 42 Dušan 33259 27 Apr, 2011 20:21 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150894 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duhovna situacija u mojoj zemlji i na planeti 116 jasna 36249 01 Nov, 2010 01:48 am
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)