PUT KA SLOBODI- Tanka linija između istine i laži
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 10 Feb, 2009 21:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Teško je, jeste ali se i najgori posao može zavoleti...
Ja sam po povratku sa ratišta 1991 radio
u kafiću-voleo sam,
rudniku (kamenolomu)-voleo sam pa mi dosadilo,
magacioner, komercijalista i ložač kotla u drogeriji fabrici pomoćnih lekovitih sredstava-obožavao sam dok nije otišla u bankrot,
u fabrici za proizvodnju materijala za završnu obradu u gradjevinarstvu-obožavao sam da secam džakove težine do 70 kg po ceo dan (bio sam ko Švarc E neger) Very Happy ,
skidao šlepere cementa po ceo dan-sa uživanjem sam radio jer sam bio jak, zdrav i vredan dokazivanja!
radnik u fabrici u tri smene-voleo sam dok me nisu bacili za smenovodju pogona-nije lako raditi sa ljudima ali je uz razuman dogovor i toleranciju mnogo lako njima dok sam ja uspostavljao balans izmedju njih-mene-direktora Shocked Idea HEY PA EVO REŠENJA!
YUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
B-A-L-A-N-S
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Feb, 2009 22:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Aleksandra-Caca"

Dosta sam se naradila u vreme dok sam studirala , zbog toga sam i studirala toliko dugo , tj . pravila pauze u školovanju .
Znam da će biti sve ok .

Ljubim te ![/quote]

molim, ali stvarno nema na cemu...samo bih htjela da nam svima bude malkicu lakse, i ja sam svojevremeno tako nesto trazila, pa eto, samo zato znam...
Steta bi bilo da radis u trafici, premda je sve casno.
to sto si zavrsila po Bologni trebao bi ti biti plus, bas u ovom segmentu...
a s obzirom na tvoju vjestinu komunikacije i na brze prste, a i sklonost internetu komotno bi mogla potrazit posao i na nekom portalu..npr. u nekim tamosnjim novinama, sad ti svi pokrecu portale i sigurno im trebaju kvalitetni i iskusni ljudi za rad u uredu, da ne spominjem visoko skolovane...malo prolunjaj okolo, raspitaj se elegantno...pusti glas.
ili nesto trece...pusti ove menadzere bez portfelja nek se promenadiraju

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 10 Feb, 2009 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nijedan posao nije lak ali ako se radi iz srca pošteno brzo dodje nagrada, primer:
Radio sam kao običan fizički radnik u tri smene u proizvodnji težak posao zatvaranje kalupova za betonske stubove - bandere. Svakoga dana san jedva čekao da idem na taj težak posao jer sam radio dobro i brzo pa sam imao veliku želju za dokazivanjem ali nisam dozvoljavao da me smenovodja iskorišćava Cool , i tako ti ja radim i jednog dana mene zaboli kičma, ja u bolnicu i kada se vratio kažu ajde na lakši posao u kotlarnicu ja srećan radim sa još većim zadovoljstvom, prodje odredjeno vreme kažu ajde probno vodiš smenu a smenovodja će biti kotlar mnogo se dere na ljude, ja ih skupim dogovorimo se ljudi rade samo puca, pokrivam ih izlazim u susret, utešim kada treba itd... svi zadovoljni ja prezadovoljan pa dogurah do predsednika udr. manj. akcionara, voli me cela fabrika pa i direktor, bunim se ja za radnička prava samo puca, zastupam fabriku, čupam je iz G***A, da ne pričam dalje nećete mi verovati, ali je kupiše konzorcijum lopova i ode u stečaj Crying or Very sad
Radismo džabe godinu dana pa svi kući, pitaju me ljudi šta ćemo?
Potegnemo tužbe pa na trgovinski sud, ročišta, lomovi i mi izvukosmo sve naše zaostale plate i ostala dugovanja sa kamatom. Neznam da li je to neko uradio sa likvidiranom fabrikom?
Moje angažovanje je bilo ogromno, jurnjava, povlačenje poznanstava, telefoni, računi, troškovi, dovodjenje eksperata iz BG...lljudi moji sada ne mogu da verujem!
Kada se sve završilo, ljudi podigli svoj novac niko nije došao da kaže bar hvala Zoki (izuzetak par njih), to mi je samo trebalo, topla reč zahvalnosti tada jer nisam bio ispunjen ali kada sada razmislim samo kažem HVALA BOGU ŠTO MI JE PRUŽENA MOGUĆNOST DA RADIM NEŠTO, VODI ME BOŽE I PROVODI!
 Nazad na vrh »
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 10 Feb, 2009 23:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo mi je šuma večeras poručila, da ne stavljam i ovde:

Nivoi svesti:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=24286#24286
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da ovako nekako ide:

"Lako je raditi posao koji volis, ali treba voljeti posao koji radis"

A znam da ce mnogi znati i odakle je... Razz
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 11:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera, moram nesto da te pitam.
Znam da ce zvucati kao provokacija i onda idu odbrane i napadi... Ali hajde samo odgovori i ja necu vise pitati u vezi toga ali odgovori bez podstapalica.

Kako to da to kao svesna osoba provodis dane, od jutra do mraka uz kompjuter na sajtu? Ja kad god dodjem na forum ti si tu, napisala novih 20 poruka.

El cu i ja kad postanem svestan morati da sedim za komjuterom 18 sati dnevno?

Sada vidim da je pitanje malo zlobno, ali to me kopka odavno... Sta ti radis u zivotu sem foruma? Zanima me i za druge posto volim da analiziram ljude...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 12:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da cu ti odgovoriti.
Imam ADSL i oko 11 sati ukljucim komp, pogledam sta ima i koje su teme aktuelne, sta smatram interesantnim i sto se tice moga uvida ja odmah napisem poruke.
Komp ne gasim niti objave skidam sa ekrana, a onda mi on kaže stigla je poruka i ja pogledam.
Procitam usput novine i ostale oblasti koje me zanimaju.
Posao koji od kada sam progledala i počela da pišem, uglavnom sam svela na to da ga mogu obavljati kući, pritom sam vodila računa da sve aktivnosti kojima se bavim budu blizu kuće.
Ti si u pravu, meni komp nije uključen sam kada spavam, objave su mi stalno pri ruci i često se priključim,sto ne znaci da sam stalno na fotumu.
Pisati meni je lako, jer poruke koje pisem nikada ne smišljam.
Mnogo je lako pisati o necemu što gledaš.
Od dana kada sam progledala, pisanje je postalo moje glavno zanimanje.
Ako se uznemirim, svejedno, obradujem ili iznerviram, onda patim od nesanice pa ponekad vama noćobdijama pravim društvo na forumu.
Eto jesam li nesto preskocila.

Da dodam. Ovo je jedini forum na kojem sam aktivna. Tu sam, zato sto treba da budem, pisala sam vam sve, što ne verujete, nije moj problem.
A sad cu da te iznerviram kada kažem, dok pišem ja diktiram Atlantidi i pričam Bogu šta se dešava, to je poenta. Dok čitam vaše postove i vidim nerazumevanje, ja tražim da vam podari mir i razumevanje.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 12:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Put ka intelektu- VELIKA nit izmedju hladnog i toplog mleka.
o;>
pod hladnim mislim na svo ovo mleko koje je homogenizovano, obradjeno i strpano u frizider. To je otrov.
Pod toplim podrazumevam na sveze mleko koje nije obradjeno vec je od krave direktno u solju stavljeno. Plus malo zacina i podgreje se i eto magicnog napitka svake ljudske civilizacije.

Tako da nit izmedju nekih obmana i lazi je ipak velika..
i opet ovaj link s kravicama i tupim veganima
http://www.youtube.com/watch?v=GFQVsfuRpwA&feature=channel

edit:
eh i da kada vidite da pise Vaisnavas look away now onda skrenite pogled
(ovo vazi za pobozne ljude)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 12:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sad dodjoh iz radnje. Dogovorio sam se sa čovekom koji mi izdaje lokal da mu platim dve zaostale kirije do kraja meseca 400 eura plus 50 stari dug. Sa Kumom sam pričao o nalaženju načina da se prodaju bicikle, otišao je da "nadje" način, svuda gde smo nudili niko ih neće i ako su najboljeg kvaliteta a cene ispod nabavne 10.000 VP cena, 14.000 MP cena, mogućnost plaćanja za MP čekovima na 6 meseci sa grejs periodom od 100 dana i brzim WEB kreditima na 12 meseci otplate. Razmišljanje je u toku, 17-og je termin za vraćanje prvog dela duga od 3.300 eura računamo na nagovor za odlaganje što je po finansijeru nemoguće jer te pare idu dalje>>...do kraja nedelje trebam naći oko 500 eura a do kraja meseca se treba naći oko 3.500 eura za zaostale dugove i račune a za kasnije po najnovijoj računici ostaje dug od 6.000 eura plus tekući troškovi od 800 eura mesečno (kirija, rata za kredit, ostalo...).
Za sada je ovako, idemo dalje!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 12:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Ako se uznemirim, svejedno, obradujem ili iznerviram, onda patim od nesanice, pa ponekad vama noćobdijama pravim drustvo na forumu.
Ovo je jedini forum na kojem sam aktivna.Tu sam zato sto treba da budem, pisala sam vam sve, sto ne verujete nije moj problem.
A sad cu da te iznerviram kada kažem, dok pisem ja diktiram Atlantidi i pricam Bogu sta se desava, to je poenta. Dok citam vase postove i vidim nerazumevanje ja trazim da vam podari mir i razumevanje.

Vera , ti si divna - obožavam te !!!
Srce si! Poljubac...
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 13:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

:srca: :poljubac2:

Volim i ja tebe.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 13:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zockili , zabolela me je glava dok sam čitala tvoj zadnji post .

Podržavam te i ljubim dušice moja !
herc Poljubac... herc
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 13:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Aleksandra-Caca ::

Srce si! Poljubac...

Volim i ja tebe.

herc herc herc
Cmok
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 13:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala VOLIM VAS Srce si!
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 11 Feb, 2009 13:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh prabhu da sam u tvojoj situaciji prodao bih sve sto imam materijalno i otplatio taj dug pa otisao u neki manastir i posvetio zivot Bogu..
o;>

Naravno malo je nezgodno kada se ima porodica.. a materijalna posedovanja nisu dovoljno vredna za otplatu duga..
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Sledeci
Strana 20 od 39

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 14334 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 61476 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47489 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 30094 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19830 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43730 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5330 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)