Jaka energetska mesta na Balkanu
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
matricaria
Tragalac

Pridružio: 13 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jan, 2009 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pade mi na pamet - zamoli energije bora za isceljenje!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku AIM Adresa Yahoo Messenger MSN Messenger
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 30 Jan, 2009 23:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mjesto cudesne energije - crkvica SVETA FOŠKA, u Istri kraj Bala.
Datira iz 11.stoljeca, otvorena je dva dana u godini, negdje u veljači (mislim) kad se slavi Sv. Foška i 15.8. na Velu Gospu.

Ja sam bila jedne godine na Gospu...mjesto nevjerojatno, krizaju se enegije, zivo...ostala sam u crkvi 2 sata pred oltarom i sve vrijeme sam cula Ave Mariu u daljini. mislila sam da su posjetitelji, nakon nas pristigli, ostavili radio u autu da svira pa vjetar nosi zvuke...Nisu, izasla sam van i vidjela im auto kraj anseg, ugasen i zakljucan kao i nas. Sok! pa se vratila unutra...i dalje svira...
inace, ukupno nas je bilo 4 u crkvi...mala je.

Vanije bilo 40 stupnjeva, unutra ugodnih 20ak. stalno struiji zrak.

Drugo mjesto - MORE...opcenito,gdje god se zatekli...

Kornati, Telašćica, Sedmovraće, Paklenski otoci -naravno, pozeljno ih je posjetiti kada nema turista...mislim guzve. U miru.

ŠAR PLANINA- kao da je ziva, podsjeca na zenu koja lezi na ledjima tako da kad dulje gledas u crtu horizonta imas osjecaj da dise.

Dosta mjesta na Kosmetu, ali ono je posebna prica, samo za sebe cini mi se da je cijelo sire podrucje energizirano...pozitivu isijava, lakocu, daje ti elan za zivot.

Za Lepovinu nisam cula, hvala vam na informaciji, sigurno cu otici...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 03:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima , evo i ja da se pridruzim ovoj temi jer dosta putujem po svetu, Bio sam u Kairu, Mexico citiju, Rimu, Carigradu, Jerusalimu, Beirutu, Petri, Luxoru. Energiju sam osetio u Teoutikanu kod Mexico citija i Aji Sofiji, na ostalim mestima se oseti sve ostalo vezano za moc i kontrolu, U proslosti sam se cesto pentrao po planinama, uglavnom Jugoslavije, i kad ste na samom vrhu, jos ako je peak osetite energiju cele planine ispod vas, zanimljivo je da se to oseca na Tari ali na celoj planini, ima nesto cudesno sa tom planinom
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 03:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Skoro svaki narod za neku svoju planinu kaze da je sveta. Sigurno nije to slucajno. Na primer, za Koreance je Paektu sveta planina. Nalazi se na krajnjem severu Severne Koreje na granici sa Kinom. Kazu da su tamo obitavali bogovi. Na vrhu te planine, u kraterskom oknu, nalazi se divno jezero.

Interesantno je da je severnokorejska djuce ideologije izmislila novi mit po kome se dragi vodja Kim Dzong Il rodio na planini Peaktu u jeku borbe Koreanaca koju je predvodio njegov otac Kim Il Sung protiv Japanaca. Uistinu, Kim Dzong Il se rodio u Sibiru u jednom izbeglickom kampu.

Kaze se dalje u tom mitu da se tokom rodjenja Kim Dzong Ila na nebu pojavila duga, sto je neobicno jer je bio februar, a u tom mesecu se, makar u tom delu sveta, ne pojavljuju duge.

Onda se dalje kaze da su tri zvezde najavile rodjenje Kim Dzong Ila.

====================================================

Majstore, dobrodosao na forum
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 15 Mar, 2009 04:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TRi zvezde, zanimljivo u prevodu Samsung
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » SLOVENI - RELIGIJA, ISTORIJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12390 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89601 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40323 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42315 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30206 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35247 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42684 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)