Virdžinijin Pogovor
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Jan, 2008 16:52 pm    Naslov: Virdžinijin Pogovor
Odgovoriti sa citatom

POSTAJETE GALAKTIČKI ČOVEK http://www.objave.com/poglavlje.php?na=postajete&gl=013&r=0
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Jan, 2008 22:49 pm    Naslov: Prvi utisci o ovoj objavi...
Odgovoriti sa citatom

Objave koje sam prethodnih godina čitao (već sam ih u više poruka nabrajao), računajući i prvu koju sam pročitao sa ovog sajta, "Objavu sa Plejada" - kao da čine konzistentan sistem, tj. o istim temama govore na različite ili slične načine, ali tako da uvek osećamo da se radi o istom SISTEMU IDEJA.
ČITAJUĆI OVU KNJIGU - PRVI PUT SE SUOČAVAM SA KNJIGOM KOJA NIJE U SVIM DELOVIMA U SKLADU SA TIM SISTEMOM KOJI IMAMO U DRUGIM OBJAVAMA!
"Postajete galaktički čovek", ako se čita nakon drugih objava - ZBUNJUJE, JER IM PROTIVUREČI U NEKIM KLJUČNIM IDEJAMA (konkretno ću to pokazati kroz pojedina poglavlja).
I za ovakav slučaj, kada nova knjiga koju čitamo unosi malu "pometnju" u naše stavove, podsetio bih na vrlo važnu preporuku Plejađana (a to nije samo njihova preporuka): u vezi sa istinama koje nam se saopštavaju OSLONIMO SE NA SEBE, NA SVOJE DUHOVNO ČULO.
Ako, bez toga, "zdravo za gotovo", upijamo i sadržaj ove knjige, i sadržaje prethodnih objava - u nama će nastati prava konfuzija.
Ne mislim da su ovu knjigu "diktirala" bića Tame, ona sigurno ne bi svoja objašnjenja zasnivala na pojmu SVETLOSTI, ipak, nezavisno od toga, radi se o nečemu što nije u svemu u skladu sa prethodnim objavama.
Dok su u "Objavi sa Plejada" sasvim jasna, tako očigledno humanistički orijentisana, praktična, ovozemaljski utemeljena uputstva i tumačenja, koji nam mogu primenom praktično pomoći, koja nas ohrabruju i vraćaju veru u sebe i svoju moć, objavu "Postajete galaktički čovek" možemo čitati kao manje ili više zanimljiva tumačenja KOJA NAM NI NAJMANJE NE MOGU PRAKTIČNO POMOĆI, u kojoj kao da je naglasak na bićima iz vasione koja nas mimo naše volje i opredeljenosti preobražavaju, a ne na nama samima koji smo centar preobražavanja.
Takođe mi se čini da u vezi sa ovom objavom treba da imamo jednu vrstu rezervisanosti (videće se iz konkretnih primedbi uz pojedina poglavlja - zašto).
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 247724 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 251228 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hristos - Bog, čovek - bogočovek.. 21 biblijski-hriscanin 17612 13 Feb, 2011 04:58 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - NASTANAK I SADRŽAJ KOSMOSA 17 drugar 11635 14 Jan, 2011 01:43 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15955 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)