FILOZOFIRANJE -potraga za sveznanjem
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moracu da o tome razmislim jer meni, kako vidim vizijama, izgleda da i od ovoga sto Zoran pise ima dalje, ja sam dalje od toga a mislim da mogu jos jedan korak.
Mozda bi bilo dobro da pokusam da sastavim te korake onako kako se stvarno dogadjaju.
Trenutak klik, je ulazak u Znanje. Pocinjes da sve razumes, nema nejasnoca.
Gledam vec sedam godina a stalno vidim sve vise i vise.
Po mome je prosvetljenje kada se predje sa veze covek Zemlja, na vezu Zemlja Otac. Tu sam za sada, a znam da ima jos do potpunog prosvetljenja.
Meni prosvetljenje i svesnost nisu isto.
Ustvari ja jos ne znam sta se smatra za prosvetljenje, po Zoranovom opisu ispada da je svesnost veca, jer prvo ide prosvetljenje pa svesnost kao posledica tog trenutka.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 21:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoje različite vrste , i različiti stepeni prosvetljenja .

Ne razumem se previše , mislim da će Giba znati da nam lepo to objasni .

Bilo bi lepo da ti opišeš tvoj slučaj , step by step Razz
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde prvo da sacekamo Gibu sa objasnjenjem. Kod mene je to zakon, da moram razumeti o cemu je rec, kada razumem onda sve znam i dobijem odgovore.
Primer sveziji su entiteti.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 22:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čovjek može daleko da otpliva. Na kraju ipak će se udaviti.
I sa mislima može daleko da ode. Ako na vrijeme ne stane, poludjeće.
Jer nije stvoren ni za jedno od to dvoje.
Mislim da je nešto slično napisao Hese.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 22:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

petar iz podgorice ::
Čovjek može daleko da otpliva.Na kraju ipak će se udaviti.
I sa mislima može daleko da ode.Ako navrijeme ne stane,poludjeće.
Jer nije stvoren ni za jedno od to dvoje.
Mislim da je nešto slično napisao Hese.

Petre, izvini, ali ni jedna od ove dve konstatacije nije tacna.
Covek ne mora da se udavi ako je svesno bice, visoko svesno Bice, koje moze da upravlja svojim telom, tada svaka celija moze da preuzme ulogu da diše umesto pluća.
Ovo vazi za sadasnji stepen razvoja ljudskih bica, dok jos instikti i mali mozak vladaju njime.
Drugo, prihvatanje kosmickog Znanja ne moze da izazove ludilo, jer se ne radi o sopstvenom mozgu koji sluzi za protok i skladistnje osvojenih saznanja.
Caco, svesnost je veca od trenutka prosvetljenja, i ona se gradi do kraja zemaljskog zivota. Osvoji se u potpunosti kada se sa Bogom spoji.

Hvala Petre, tvoj komentar mi je pokazao put i razresio me dileme.
,
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 22:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Drugo, prihvatanje kosmickog znanja ne moze da izazove ludilo jer se ne radi o sopstvenom mozgu koji sluzi za protok i skladistnje osvojenih saznanja.

Caco, svesnost je veca od trenutka prosvetljenja i ona se gradi do kraja zemaljskog zivota. Osvoji se u potpunosti kada se sa Bogom spoji.

Slažem se ! Cool
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 21 Mar, 2009 22:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Petre, izvini, ali ni jedna od ove dve konstatacije nije tacno.
Covek ne mora da se udavi ako je svesno bice, visoko svesno, Bicekoje moze da upravlja svojim telom, tada svaka celija moze da preuzme ulogu da dise umesto pluca.
Ovo vazi za sadasnji stepen razvoja ljudskih bicam dok jos instikti i mali mozak vladaju njime.
Drugo, prihvatanje kosmickog Znanja ne moze da izazove ludilo, jer se ne radi o sopstvenom mozgu koji sluzi za protok i skladistnje osvojenih saznanja.

Hvala Petre, tvoj komentar mi je pokazao put i razresio me dileme.

Dobro. Hese kaže...Ništa. Nema na čemu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2009 21:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vratiti izgubljnu povezanost sa ocem svih nas, ostvariti vezu koje smo se odrekli je ujedno i nas put ka njemu,
Ako tu vezu koristis ne mozes se izgubiti niti zalutati, pravac znas.
Od majke rodjeni svi ka ocu idemo da se spojimo i postanemo on, deo njega,
Ako je um sa ocem spojen on ne trpi teret, vec je slobodan za svaki dozivljaj.
Slusati osecaj koji srce salje i njega pratiti i razresiti umom sta hoce da kaze, je iskra Boga u nama koja tada zasija.
Srce nikada ne izda niti vara vec salje pravi osecaj koji govori sta se u telu desava. Ako postoji spoj onda mozak otac, odluci.

Kosmos u coveku je slika Boga, a i slika u jedinicama svakoga coveka razvucena je u svom kosmosu, Taj svoj zivot koji je dar neslucenih razmera treba cuvati a ne unistavati.
Sagledavanje velicine moze doneti samo mir a nikako izgubljenost i ludilo.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Apr, 2009 22:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
arrears

Pridružio: 14 Dec 2008

Poslao: 02 Apr, 2009 22:00 pm Naslov:

dobro, a kako tumacite 10 bozjih zapovesti prepisanih iz egipatske knjige mrtvih???
Nazad na vrh »

To nije prepisano vec je izvor isti. Rekla bih ti da covek sa misijom koji je spozna, ne mora ni jednu knjigu procitati da bi znao sta treba da kaze i ispise.
Ili ti mislis drugacije, da je tvorac morao od nekoga da prepisuje da bi zapovesti isklesao u kamenu svetlosnim zrakom.

Nije, jer civilizacija koja je trebala preneti zakone nije ispunila svoju misiju, pa su nastavili drugi.

Ne pravi podele, vec gledaj celinu, gde ja stadoh ti produzi, mi smo jedno bice.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 02 Apr, 2009 22:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Već je potkraj vedskoga razdoblja došlo do velikoga otkrića. Bilo je to otkriće s kojim se nijedno drugo nije moglo usporediti za cijelo razdoblje povijesti ljudskoga roda. Ljudi su stekli uvid u to koliko je snažna kolektivna misao.
Trebali bismo pobliže odrediti što je to misao čovjeka. To je najsnažnija energija u prostoru. Uz pomoć nje je moguće stvarati kako prelijepe svjetove u Svemiru, tako i oružje, kojim se može uništiti cijeli planet. Cjelokupna je nama vidljiva materija stvorena uz pomoć misli.
Božanska je misao stvarala u velikome nadahnuću, i tako je nastala Priroda, životinjski svijet, čovjek. Uz pomoć misli čovjeka stvoreno je mnoštvo umjetnih predmeta, poput današnjih strojeva i mehanizama. Mi možemo misliti da je to stvoreno ljudskim rukama. Točno je da danas moramo raditi rukama, no svaki je detalj najprije stvoren mislima.
Danas se ljudska misao smatra savršenijom nego što je bila u prošlosti, premda tomu uopće nije tako. Misao je svakoga čovjeka u vrijeme vladavine vedske civilizacije, po svojoj brzini i ukupnosti obavijesti koju je sadržavala, bila nekoliko milijuna puta jača od misli današnjega čovjeka. Kao dokaz može poslužiti i to da se u primjeni bilja u ljekovite i prehrambene svrhe mi služimo znanjima iz prošlosti. Prirodni je mehanizam mnogo savršeniji i složeniji od stvari stvorenih umjetnim putem.
Čovjek u prošlo doba ne samo da je upošljavao mnoge životinje, shvatio svrhu svih biljnih vrsta, nego je i spoznao snagu kolektivne misli i uvidio da je uz njezinu pomoć moguće utjecati i na vrijeme i na vodu koja će poteći iz izvora. Ne upotrijebi li misao oprezno, čovjek može oboriti i pticu u letu. Uz pomoć se misli može utjecati na život na dalekoj zvijezdi, na kojoj se mogu uzgajati vrtovi ili se pak mogu uništavati zvijezde. To nije plod mašte nego je to stvarnost, i sve je to bilo dano čovjeku.
Danas svaki čovjek zna da je, krenuvši tehnološkim putem razvoja, čovjek želio stvoriti raketu kojom će krenuti put zvijezda.
Čovjek je sletio na Mjesec, potrošio mnogo snage i sredstava a da Zemlji ni u čemu nije pomogao. Na Mjesecu se nije ništa promijenilo. Sličan je način osuđen na propast. On nema perspektive i opasan je za sve ljude na Zermlji, a jednako tako i za druge planete. Ima i drugi, puno savršeniji način. Samo uz pomoć misli može se utjecati da na Mjesecu izraste cvijet. Čovjek može stvoriti njemu svojstvenu atmosferu, može urediti vrt, u kojemu će se naći u svome tjelesnom obliku zajedno sa svojom dragom. No da bi se to dogodilo, uz pomoć se misli treba cijelu Zemlju pretvoriti u cvatući rajski vrt. To se treba učiniti uz pomoć kolektivne misli.
Kolektivna misao je snažna i u cijelome Svemiru nema takve energije koja joj se može učinkovito suprotstaviti. Materija, kakvu vidimo, i današnja tehnologija, odraz su kolektivne misli. Uz pomoć kolektivne misli stvoreni su svi današnji mehanizmi i sve suvremeno oružje.
No, prisjeti se što sam rekla o tome da je u to vedsko vrijeme misao svakoga čovjeka na Zemlji bila osobito jaka i energetski snažna. Samo devetoro ljudi je zajedno moglo pokretati predmete poput višetonskoga kamenja. Želeći se lakše poslužiti kolektivnom mišlju koja bi bila na dobrobit većine, da ne bi trošili vrijeme na okupljanje mase ljudi na jednome mjestu, ljudi su smislili likove različitih bogova. Uz njihovu su pomoć počeli upravljati Prirodom”.

“U razdoblju u kojemu su se mislima stvarale slike, čovjek je bio nalik Bogu i počeo je stvarati slike. To je razdoblje trajalo devet tisuća godina. Bog se tada nije miješao u djela čovjeka. U to su se vrijeme počele pokretati mnoge energije u Svemiru, koje su čovjeka počele dovoditi u iskušenje.
Čovjek sadrži u sebi djelić svih energija u Svemiru. Ima ih bezbroj i one su u suprotnosti jedna s drugom. Svaki djelić energija Svemira treba u čovjeku biti u ravnoteži i treba predstavljati jedinstvo.
Nadvlada li barem jedna energija sve ostale, druge se energije počinju smanjivati i dolazi do narušavanja ravnoteže. Tada... Tada se mijenja Zemlja i na njoj dolazi do nesklada.
Ljude može povesti slika kojom će stvarati nešto lijepo, no naruši li se unutarnje jedinstvo, slika ih može povesti i prema uništenju.
Što bi to bila slika? Slika predstavlja energetski entitet koji je stvorila ljudska misao. Može je stvoriti jedan čovjek ili nekoliko ljudi.
Glumu možemo uzeti za izraziti primjer kako se kolektivno stvara slika. Dok će jedan čovjek opisati sliku odnosno lik na papiru, drugi će ga prikazati na sceni.
Što se dešava s glumcem koji prikazuje izmišljeni lik? Glumac će neko vrijeme zamijeniti svoje osjećaje, težnje i želje onima koji su svojstveni zamišljenome liku. Glumac tako može izmijeniti hod, izraz lica, uobičajenu odjeću. Zamišljeni će lik na taj način privremeno zadobiti tijelo. Jedino čovjek može stvarati zamišljene slike.
Slika koju je stvorio čovjek može živjeti u prostoru tako dugo dok je čovjek stvara svojom mišlju. To može biti samo jedan čovjek ili nekoliko ljudi. Što više ljudi svojim osjećajima hrani sliku, slika postaje sve snažnija.
Slika koju je stvorila kolektivna misao može imati veliku rušilačku ili stvaralačku snagu. Ona ima povratno djelovanje na čovjeka i može utjecati na stvaranje karaktera i ponašanje kako manje, tako i veće skupine ljudi.
Ljudi su u davnini iskoristili svoj veliki potencijal i otkriće do kojega su došli te su s oduševljenjem stvarali i utjecali na život planeta.
No još početkom razdoblja vladavine misli u obliku slika, šestero ljudi nije uspjelo održati u u sebi uravnotežene energije Svemira, koje je Bog dao čovjeku u vrijeme stvaranja. Ti su se ljudi možda i trebali pojaviti da bi čovječanstvo stavili na kušnju. Najprije je u jednome čovjeku prevladala energija kojom se on želio uzdići i izdvojiti, a zatim u drugom, trećem, pa naposljetku i u šestom. Oni se nisu odmah susreli. Svaki je živio za sebe. No budući da su bili slični, a sličnosti se privlače, njihove su se misli susrele. Oni su svoju misao usmjerili na to kako zavladati svim ljudima na Zemlji. Bilo ih je šestero i pred ljudima su sebe nazvali svećenicima*. Reinkarnirajući se iz života u život, oni još i danas žive”.

“Svećenici su bili oni koji su preusmjerili energiju, koju je čovjek razmjenjivao s Božanskom, živom tvorevinom Prirode. Oni su se hranili ljudskom energijom, i nisu je vraćali čovjeku, nego su je zadržavali u hramovima koje su sami stvorili.
Sve što je u vedskome razdoblju bilo javno, odjednom je postalo tajno. Narod je počeo polako tonuti u SAN, kao da je bio hipnotiziran, i gotovo kao u polusnu, bez razmišljanja se počeo pokoravati naredbama. Tako je narod razrušio svijet Božanske Prirode. Počeo je stvarati umjetni svijet, koji će zadovoljiti svećenike. Svećenici su svoju znanost čuvali kao najstrožu tajnu. Nisu smjeli sve ni zapisivati. Svećenici su stvorili svoj jezik, jezik kojim su govorili jedan s drugim. To možeš i sam provjeriti uspoređujući povijesne činjenice. Drugi im je jezik trebao zato da netko ne bi nehotice doznao za njihove tajne. Tako su oni prenosili jedni drugima iz naraštaja u naraštaj njihove obične tajne”.

OKULTNO RAZDOBLJE

“Okultno razdoblje traje svega jedno tisućljeće. U okultnome razdoblju čovjek živi u nerealnome svijetu. Čovjek daje veliku količinu energije da bi otkrio izmišljene slike i apstraktne svjetove, koji se nalaze s onu stranu stvarnoga života. Stvarni svijet u svoj svojoj raznolikosti u ovome razdoblju ne dobiva dostojnu čovjekovu pažnju i toplinu, potrebnu za održanje. Takav će svijet nastaviti postojati zahvaljujući onome što je stvoreno u prošlosti, pa tako i prvobitnoj energiji Božanskoga nadahnuća.
U okultnome razdoblju čovječanstvo gubi svoju osnovnu svrhu. Ono postaje opasnim za Svemir pa se počinju dešavati planetarne katastrofe.
Danas čovječanstvo živi u okultnome razdoblju. Ono je završilo dvijetisućite godine, premda se zapravo ne može reći da se radi o dvijetisućitoj godini. Kao što i sam znaš, tek se nedavno promijenila epoha. Na prijelazu u novo tisućljeće, minula je godišnjica kojom je obilježeno milijun godina zemaljske civilizacije.
Tada se, kao i uvijek prije toga, trebala desiti katastrofa planetarnih rzamjera. Čovječanstvo je zapravo trebalo putem vlastitoga savršenstva ponovno pokušati osvojiti Svemir. No u okultnome se razdoblju niti jedne godine nije desila katastrofa.
Svega su trojica od onih* koji su sačuvali izvornost vedske tradicije i koji nisu bili usnuli, mogli dijelom skinuti s današnjega čovjeka čaroliju kojom im je uz pomoć okultne metode bila zamagljena svijest. Prisjeti se samo kako su ljudi ustreptala srca čitali tvoje knjige i oživljavali svoju ljubav prema Zemlji. Iako još uvijek uspavani, počeli su se vraćati Bogu zahvaljujući izvornoj snazi vedske kulture. Bogu su se počeli vraćati oživljujući nadu, i premda se nisu dokraja probudili, uspjeli su svojom ljubavlju spriječiti katastrofu. Naš je planet Zemlja tako ostao pošteđen katastrofe.
Uskoro će se skoro svi ljudi probuditi iz hipnotičkoga sna do kojega je došlo pod utjecajem okultnoga. Ljudi će se početi vraćati stvarnosti. ”

Anastasija, VI deo knjige (Vladimir Megre)

Toliko o Egiptu i njihovim sveštenicima...
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 09 Apr, 2009 15:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne postoji nemoguće, granica je tamo samo ako je postavite, ili jednostavnije granica je tamo ako strah prevlada, a ako prevladaš strah - nema granice

SVE JE MOGUĆE-U PROŠLOSTI , BUDUĆNOSTI I PRE SVEGA SADAŠNJOSTI

bar kome je vreme bitno
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Apr, 2009 13:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovaj tekst koji cu prilozit je dokaz kako elementi zla sami sebe unistavaju.
Bakterije su paralelan svet udruzenoga zla u organizamu.
Postoji i veza kolektivnog mozga o kojem sam vec pricala.
Taj koleltivni mozak radi i u nama i vezan je za mali mozak, reptilski deo. pa zbog toga svi imamo instiktivne radnje koje ne kontrolisemo.
Evo procitajte jer je clanak zanimljiv.

Бактерије поседују "колективни мозак"
У потрази за новим средствима против бактеријских инфекција, научници Универзитета из Тел Авива и Тексаса су открили да бактерије имају примитиван колективни разум који контролише њихову бројност. Примитивна социјална свест омогућује бактеријама да преживе у условима стреса.

Научници универзитета из Тел Авива и Тексаса су открили да бактерије имају колективан ум који контролише њихову бројност.

Руководилац тима научника, професор Ешел Бен-Јакоб је открио да бактерије, које су најмасовније убице људског организма, могу међусобно да "разговарају" и доносе колективне одлуке.

Две колоније микроба Пеанибациллус дендритиформис научници су узгајали у једној посуди, а затим им смањили "храну".

Уместо да се развијајући уједине у заједничку породицу, као што је то уобичајено, бактерије су почеле да уништавају своје "сестре", које су се нашле у приграничној зони.

Када су научници раздвојили колоније непропустљивом мембраном, уништавање пограничних бактерија је заустављено. На основу ове појаве истраживачи су закључили да бактерије имају примитиван колективан разум, који им омогућава преживљавање у условима стреса.

Оне убијају себи сличне, када им прети глад или могући шок од високе температуре или утицаја токсина. Тада смањују своју бројност, издвајајући специјалну материју која убија "сувишна уста".

Овај механизам је сличан престанку деобе обичних ћелија у случају несташице хранљивих материја, рекао је Бен-Јакоб.

Међутим, бактерије имају примитиван облик социјалне свести, и оне знају како да прикупљају информацију из околне средине и међусобно је преносе.

Бактерије могу да поделе задатке и хране "колективно памћење". Хемијски језик којим међусобно комуницирају, претварају колонију микроба у велики "мозак" који управља реакцијом на промену околне средине.

У свом чланку израелски научници предлажу да се тај феномен примени у борби против самих бактерија. Уколико њихове колоније упуте хемијски сигнал о опасности, бактерије ће једноставно да се поубијају.

Перспективност ове стратегије је несумњива, јер последњих година бактерије успешно одолевају новим генерацијама антибиотика, али тешко да ће успети да се супротставе материјама које саме производе, закључују израелски научници.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 13 Apr, 2009 14:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lep text Vera072, osnova kako gore tako dole apsolutno funkcionise na svim nivoima, princip je uvek isti, da li su u pitanju, delovi atoma, atomi, mezosvet ili galaksije, uvek je isto. Meni je zanimljivo ko je to ustvari "pronasao"

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Apr, 2009 14:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mogu ti odgovoriti na ovo pitanje, jer nije u pitanju pronalazak vec mudrost Boga.

Do sada se govorilo, kako dole tako gore, ali nisu postojala objasnjenja.

Moj uvid u paralelne svetove doneo je svetu i buducnosti mnoge odgovore i to ne kao pretpostavku vec kao znanje sa kojim mozemo da raspolazemo.

Ljudima je namenjen istrazivacki put kroz zivot, a znanje je slikovno pismo koje treba da naucimo da citamo.
Poenta je u tome da nam je sve vidljivo, samo to do sada nismo znali.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 13 Apr, 2009 14:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve je uvek tu, sada/bilo/bice, problem je kako otvoriti ociti, ako otvoris oci da li si ih sam otvorio ili ti je neko pomogao/ Ako je pomogao, iz kog razloga je to uradio?, Ako se bavis paralelnim svetovima onda znas da su mogucnosti neogranicene

pozz

majstor

P.S.

Sta prestavlja 072 kod Vere?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 6 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30365 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91202 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41291 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42556 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34473 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30455 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35500 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)