TAJANA, Dr. SOKRI & KORTON
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Jan, 2008 01:55 am    Naslov: TAJANA, Dr. SOKRI & KORTON
Odgovoriti sa citatom

NOVE ĆELIJE, NOVA TELA, NOVI ŽIVOT - GLAVA XII http://www.objave.com/poglavlje.php?na=novizivot&gl=014&r=0
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Jan, 2008 19:23 pm    Naslov: Još jedan jedan značajni duhovni priručnik!
Odgovoriti sa citatom

"Nove ćelije..." samo sam prelistao, ali očigledno je da se radi o knjizi koja nam je za ovo Doba dragocena kao i "Objava sa Plejada", dakle - sav onaj značaj ove poslednje, koji sam isticao u više poruka, U POTPUNOSTI MOŽE DA SE ODNOSI I NA "NOVE ĆELIJE...". Ne bih pravio poređenje po kvalitetu i značaju... jednostavno - obe su izuzetne I IZUZETNO KORISNE ZA SNALAŽENJE U NIMALO LAKOM I JEDNOSTAVNOM VREMENU U KOJEM ŽIVIMO. Kao druga knjiga sa vrlo konkretnim tumačenjima i uputstvima - knjiga "Nove čelije.." je vredna i zbog raznovrsnosti "izvora", i što iz različitih uglova sagledava one iste naše ključne probleme, i životne, i duhovne, u ovoj teškoj današnjici, kojima se bave i Plejađani.
Posle čitanja i ove knjige čovek mora da bude ubeđeniji u ogromne zamahe Promena, koji se dešavaju u nama, na Zemlji i oko Zemlje, dakle - iza "pozornice" ovozemaljskog života koji mi sa sadašnjim nivoom svesti registrujemo.
Dakle, preporučujem i ovu knjigu kao još jedan praktični duhovni priručnik...!
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 244889 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVITI STATUT 105 IIpotoMajctop 40872 22 Feb, 2011 21:58 pm
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kreacija nove bakterije: organizma iz hemijskih elemenata 3 Dreammer 4453 27 Maj, 2010 21:32 pm
Dreammer Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 5679 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - LJUDSKA AURA - dr sci. Ljubiša Stojanović 27 drugar 21489 06 Jan, 2010 13:14 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Docek Gregorijanske Nove godine na Rtnju 0 Vakan Tanka 5018 01 Okt, 2009 22:41 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nove Kirlijanove fotografije 17 plavizrak 14306 27 Sep, 2009 15:56 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)