ZLATNO DOBA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DREVNE CIVILIZACIJE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Okt, 2009 16:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ćao Alex,

evo ti link na tu temu:
http://www.objave.com/phpBB2/viewforum.php?f=42

Preporučam ti čitanje Razz

Osjećaj se kao kod kuće.... Very Happy

I dobro nam došao! Heartr

Hvala, Zvoncice,
Na dobrodoslici i na linku…kao i preporuku za citanje.
I – bolje vas, sve, nasao!

Imam jako lep i interesantan osecaj, od tvog avatara – tebe.
To je nesto kao trip…ali je veoma lepo. Posto sam fotograf, edukovan…slike na mene veoma jako deluju…i povezano sa secanjem, sa jednom seansom…koju sam opisao u knjizi…ne nisam jos, ali postavicu…2.deo realizacije, u novom, mom, Spa-centru, za lepotu, lecenje i ciscenje od negativne energije, na kraju teksta…pri regresiji, naravno…onda, tamo-tu su tri vode, magicne…a druga voda je za zdravlje…u nekoj pecini, termalna voda…i legnes, udjes u bazen…i ta voda te leci…a voda se sastoji od malih bica, malih vila, vodenih, koje i menjaju oblike…ali one su sama ta voda…i dodiruju tela, maze…spolja…jos ne znam kako rade iznutra, jer to deluje, cak vise, iznutra…prvo na skelet, pa misice… i da ne duzim, ko hoce moze da procita…i dozivi…a ti- tvoj avatar me potpuno podseca na te vile…samo sto ti nisi vodena, vec, mislim, vazdusna…a to jos nisam radio, ali radicu, obavezno…
Eto, vec si me inspirisala…
Hvala ti, jos jednom, i zelim ti da ti dozivis tu drugu stranu…da si u svom, fizickom telu…u nekom Spa centru, kod kuce ili bilo gde…i da, oko tebe, u vazduhu, mislim, bude milion zvoncica…koje te dodiruju po celom telu, maze, lersavim krilima…i kako te to, skroz, prozima…i iznutra…sto verujem, se i radi…sa tobom…

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 16 Okt, 2009 16:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

alex radovic ::

Gde moze da se skinu knjige ili sta vec...sto navodite...
Kirael - Veliki skok, i neki drugi skok, ili talas...
Koja knjiga od Zaharija Sitcina...
gde se pominje nekakav rad sa DNK?...itd
pzz Rolling Eyes Smile

Pozdrav brate Alex,
imaš puno toga na sajtu, što te interesuje.

Za početak, napočetnoj strani sajta pročitaj ,, Objavu sa Plejada''
(u originalu ,, Bringers of the down''), ovde -
http://www.objave.com/sadrzaj.php?na=plejade&r=0

Takođe i na ovim linkovima (Kasiopejci) imaš materijal o tome -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=317
http://quantumfuture.net/sr/kasiopejski_experiment.htm
http://www.svjesnost.com/cass_skripte/

Pa onda na ovom linku imaš temu ,,Talas'' (I i II deo)
http://www.galaksija.com/talas.htm

Romani Zaharija Sičina i Nibiru -
http://free-zg.t-com.hr/nibiru/index.html

,,Kirael o tri dana tame'' -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=467

Pozdrav, i svako dobro !
.

Draga Vesna,

Pa ti si neumorna…pravo bozanstvo…u sluzbi bozanstva. queen
Hvala ti na brzom i konkretnom odgovoru!
Osim zahvalnosti…sta mogu da uradim, koju sluzbu, za tebe?
U skladu sa svojim mogucnostima.
Pokusacu da se ukljucim, svojim postovima…
Vidim da se otvaraju i mogucnosti saradnje…t.j. zajednickog rada…sa drugim ljudima, sto me veoma inspirise…pa se nadam i nekim konkretnijim rezultatima.
Za pocetak bih hteo da iznesem jednu realizaciju u vezi sa samoizlecenjem, kao i ciscenjem od negativne energije…sa jedne od seansi…koje mogu da koriste svi koji imaju vizualizacije. Ne znam, sigurno, kolikog intenziteta to moze biti kod pojedinaca…i da li bas treba da postoji (kod nekih verovatno) barem jedna seansa, nesto kao inicijacija…da bi dozivljaj bio potpun…ali bih da to podelim sa svima vama.
Ne znam da li je bilo necega slicnog, ili isto, pa ako znas, molim te da me uputis.
Takodje, da li postoji posebna tema u vezi sa samoizlecenjem…i gde da postavim taj tekst…?
U deo o regresiji?
Ujedno, pozivam sve koji to zele…na saradnju…u vezi sa nekim navedenim stvarima…oko realizacija otvaranja ostataka DNK…otkrivanje KRISTALA koji se navodi kao nekakav nov izvor energije…rad sa FOTONIMA…itd…
Pozdrav…i…odmori…ponekad…odspavaj…t.j. molim te da vodis racuna i o svom telu…
Saljem ti jednu ruzu…crvenu…ne znam zasto bas to, ali verujem da ces ti znati… Very Happy
I nadam se da je vidis i da mozes da je osetis…i uzivas…
Mada se, malo, menja i na belu…bela ruza…jel to postoji?…
Wow
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 16 Okt, 2009 16:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Imam jako lep i interesantan osecaj, od tvog avatara – tebe.
To je nesto kao trip…ali je veoma lepo. Posto sam fotograf, edukovan…slike na mene veoma jako deluju…i povezano sa secanjem, sa jednom seansom…koju sam opisao u knjizi…ne nisam jos, ali postavicu…2.deo realizacije, u novom, mom, Spa-centru, za lepotu, lecenje i ciscenje od negativne energije, na kraju teksta…pri regresiji, naravno…onda, tamo-tu su tri vode, magicne…a druga voda je za zdravlje…u nekoj pecini, termalna voda…i legnes, udjes u bazen…i ta voda te leci…a voda se sastoji od malih bica, malih vila, vodenih, koje i menjaju oblike…ali one su sama ta voda…i dodiruju tela, maze…spolja…jos ne znam kako rade iznutra, jer to deluje, cak vise, iznutra…prvo na skelet, pa misice… i da ne duzim, ko hoce moze da procita…i dozivi…a ti- tvoj avatar me potpuno podseca na te vile…samo sto ti nisi vodena, vec, mislim, vazdusna…a to jos nisam radio, ali radicu, obavezno…
Eto, vec si me inspirisala…
Hvala ti, jos jednom, i zelim ti da ti dozivis tu drugu stranu…da si u svom, fizickom telu…u nekom Spa centru, kod kuce ili bilo gde…i da, oko tebe, u vazduhu, mislim, bude milion zvoncica…koje te dodiruju po celom telu, maze, lersavim krilima…i kako te to, skroz, prozima…i iznutra…sto verujem, se i radi…sa tobom…

Very Happy

Jesam ja vazdušna, astrološki, ali sam "vodena" vlastitim izborom. Vjerojatno ćeš negdje nabasati kad budeš izlistavao teme i na tu informaciju, da sam ja jedriličarka, pasionirana. Nekad sam se baš aktivno bavila tim sportom, neću reći profesionalno jer to kod nas na balkanu neima ono značenje koje se pridaje toj riječi, ali najbliže tomu što se moglo postići, jel, devedesetih....

dakle, vodena sam i te kako....more je moj element i medij.

Kako radiš tu regresiju? to me zanima, jako....
Jel možeš na daljinu?

PS: Ne maze me...baš previše....više me onako "tuku"...Ali, ne žalim se! Svaka sila za vremena, pa tako i ova.

puse Alex
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 16 Okt, 2009 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::

Jesam ja vazdušna, astrološki, ali sam "vodena" vlastitim izborom.
...
dakle, vodena sam i te kako....more je moj element i medij.

Kako radiš tu regresiju? to me zanima, jako....
Jel možeš na daljinu?

PS: Ne maze me...baš previše....više me onako "tuku"...Ali, ne žalim se! Svaka sila za vremena, pa tako i ova.

puse Alex

Draga Zvoncice,
Vidim da te interesuje regresija, ili kako je ja radim, pa te molim da pogledas, prvo, deo knjige koju pisem.

Vesna je postavila link:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=56635#56635
Pa mozes da se upoznas sa pitanjima koja te interesuju, a verovatno ih ima vise…

Na zalost, ne radim na daljinu…potrebno je da smo u vezi, u komunikaciji, svesno…da to mozes da dozivis, kako bi se toga, kasnije, secala…i mogla da upotrebis kad god zelis, u svakodnevnom zivotu…nije hipnoza, nehipnoticka r.t.
Dakle, treba da dodjes, zatvoris oci…i…pricamo…t.j. uglavnom ti meni pricas, sta vidis, sta osecas, sta cujes,sta se dogadja…ja samo povremeno intervenisem…zbog odredjenog cilja, onoga sto je za tebe najbitnije da se realizuje…
Ne znam gde si, koliko daleko, ali, veruj mi, koliko god da si daleko…isplati se…dozivljaj ciste, bozanske ljubavi…ono sto ljudi navode kao nesto na sta su cekali hiljade godina…ili zivota…gubitak strahova…ZASTITA…itd,itd..ima puno toga…zavisi od tebe, …sta…
Posto ovo nije, mozda, bas za ovu temu…mada i jeste, na neki nacin, ali da ne preteram, poslacu ti privatnu poruku…malo kasnije…
Mozes, slobodno, i ti meni…sa tvojim zeljama, idejama,potrebama…ali, kazem, pogledaj malo seanse koje sam radio…napisane…u drugoj polovini knjige…pa ces, sigurno, imati i neke ideje kako bi tebi najbolje koristilo…
Poslacu ti, pre spavanja, nesto…neku pozitivnu energiju…pa ces moci, u toku noci…nesto da se realizujes…to mogu, na daljinu, …ali moci ces da to dozivis u snu…malo teze na javi…a mozda i neces, bas, da se secas detalja…zato je bolje licno…
Naravno, ako se slazes, sa tim?
Pozdrav, javljam se…
Very Happy
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Okt, 2009 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li postoji posebna tema u vezi sa samoizlečenjem…i gde da postavim taj tekst…?

Pozdrav…i…odmori…ponekad…odspavaj…t.j. molim te da vodis racuna i o svom telu…
Saljem ti jednu ružu…crvenu…ne znam zasto bas to, ali verujem da ćes ti znati… Very Happy
I nadam se da je vidis i da možeš da je osetiš…i uživas…
Mada se, malo, menja i na belu…bela ruža…jel to postoji?…
Wow

Brate Alex, hvala ti na brizi za moje zdravlje, ja stvarno jako malo spavam...
Zasad sam zdrava, hvala Bogu, ali gledaću da ranije idem na spavanje.
Hvala i za crvenu ružu, naravno da sam je osetila, kao da je pored mene.
Postoje i bele ruže, opevane su čak i u starogradskoj pesmi ,, Bele ruže, nežne ruže''

Evo, ovde ti je tema - Samoisceljenje - pa tu postavi svoj tekst.
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=488

Pozdrav brate !
.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Okt, 2009 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
 Da li postoji posebna tema u vezi sa samoizlečenjem…i gde da postavim taj tekst…?

Brate Alex, ...

Evo, ovde ti je tema - Samoisceljenje - pa tu postavi svoj tekst.
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=488

Pozdrav brate !
.

Draga Vesna,
postavio sam tekst na navedeno mesto...uz sva moja, poprilicna, ogranicenja u pisanju...kao i u detaljima...nadam se da ce biti i onih koji mogu da osete...dozive...nesto...iz navedenog,
jer nije potrebno nista posebno, osim malo vizualizacije, ali sa kokretnim, ne apstraktnim predmetima...
Saljem ti dve ulaznice za ovaj Spa centar, za tebe + jednu osobu, kao pocasnom clanu...i bice mi cast da dodjes u posetu...kad budes imala vremena...posle prvog dolaska, jednog citanja...moguce je secanje poneti sa sobom...i koristiti navedene vode...po zelji...i kad sedis i kuckas...samo zamislis da sedis u burencetu sa tom vodom, ...ili plutas...na vodi...a ono se sve samo radi...
pozdrav
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Okt, 2009 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Brate Alex, hvala za sve, i drago mi je što si sa nama.

Evo, za tebe i ovaj link o Talasu, odličan je -

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=1637

Topli pozdrav ! Srce si!
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 13 Jul, 2011 21:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

‎"Zlatno doba nije ništa drugo do bivstvo. To je potpuna celina, vidljivo i nevidljivo zajedno. Zemlja i nebo, Bog i Čovek. To je Velika Zajednica. A zajedno su zato jer tako čine cilinu, jedno bez drugog je tek polovina, samo razlomljena polutina.

Ova razlomljenost je apokalipsa. Razlomljeno bivstvo koje je samo materijalno, samo zemaljsko, samo - život. Razlomljeno bivstvo, zatvoreno bivstvo koje 'kunem se, nije poslato na zemlju, ljudi su ga od sebe stvorili'. I zbog razlomljenog bivstva biće pozvani na odgovornost na kraju vremena kada će anđeli 'izvršiti nad njima strašni sud'."

Bela Hamvaš, Scientia Sacra
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DREVNE CIVILIZACIJE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89963 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22632 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30275 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16717 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35313 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duboko se upustite u sadašnji trenutak 1 adminfob 5039 31 Jan, 2008 21:56 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25599 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)