ATLAS
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 25 Jul, 2009 01:46 am    Naslov: ATLAS
Odgovoriti sa citatom

...

ATLAS, jedan uzrok, bezbroj simptoma

(Objavljeno u časopisu Svjetlost)

Postoji li jedan, temeljni uzrok za sve bolesti koje nas muče?
Da - tvrdi drVlado Tomljenović, D.N. (dr. naturologije), Atlasprof iz Tenja - i zove se
iščašenje prvog vratnog kralješka - atlasa.

"Uprkos borbi koja se vodi na svim poljima, sa sve novijom supertehnikom, novim čudesnim lijekovima i terapijama protiv virusa i bakterija - i ostalih uzroka koji ugrožavaju ljudsko zdravlje - pojavljuje se sve više novih, 'genetski uvjetovanih bolesti: Čovječanstvo očito obolijeva i degenerira, što više postoji lijekova, terapija, liječnika i drugih iscjelitelja:' - ispravno dijagnosticira trenutačno zdravstveno stanje čovječanstva Rene - Claudius Schiimperli u svojoj knjizi OSLOBOĐENJE.

Samo nekoliko stranica dalje Švicarac tvrdi kako ova kolektivna bol čovječanstva, čudovišno raznolika u svojim posljedicama, od običnih glavobolja do zloćudnih tumora, ima jedan, jedini uzrok - luksaciju ili iščašenje prvog vratnog kralješka - Atlasa .

"Svaki čovjek je (vjerojatno bez iznimke) više ili manje poremećen i bolešljiv proizvod, čiji uzrok je obilježen generacijama - već u majčinoj utrobi ili najkasnije nakon rođenja - u obliku POTPUNO IŠČAŠENOG (luksiranog) PRVOG VRATNOG KRALJEšKA - ZVANOG ATLAS. Tako da praktički svaki čovjek, najkasnije nakon 'to ugleda ovaj svijet, neprimjetno u sebi nosi ,sa strašnom preciznošću, tempiranu bombu - potpuno iščašen atlas - tvarni, primarni uzrok bolesti, boli, invaliditeta, ovisnosti, degeneracije, prijevremene smrti i mnogih drugih problema koji muče čovječanstvo."
- piše Schumperli.

A - To bi bio pravi položaj atlasa.
B - Približni položaj atlasa koji je kod svih ljudi iščašen,s kojim se može «normalno» živjeti...
C - Krajnji rotacijski položaj atlasa nakon «traume katapultiranja» ili neke druge nezgode.

Copyright AtiasPROfilax

* - leđna moždina kod otvora lubanje bit će izvrgnuta većem ili manjem trajnom pritisku, ona može čak biti i ukliještena.
* - ukliješteni su i razni moždani živci i drugi živčani putovi i izvrgnuti trajnom pritisku
* - stisnute su i vertebralne arterije, ostale arterije i razne žile
* - i iščašeni atlas uzrokuje teške poremećaje u držanju tijela (u statici, mehanici i dinamici ljudskog tijela).

Ili, kraće rečeno, glavna žica koja povezuje hardver i softver super čovjeka je oštećena i više ne funkcionira ispravno.

Rene - Claudius Schiimperli od 1995. godine tehnikom koju je patentirao ispravlja i vraća iščašeni Atlas u njegov prirodni položaj i ovdje, osim nepoznanice zbog čega ovaj čovjek (ako je u pravu) nije dobitnik jedne od 12 od tada dodijeljenih Nobelovih nagrada za medicinu, zapravo imamo jednostavnu jednadžbu s dvije druge nepoznanice.
PRVU NEPOZNANICU predstavlja pitanje - da li je ljudsko tijelo uistinu savršeni mehanizam kako tvrdi Schiimperli. Odgovor se čini lakšim no što bi čovjek očekivao. Sasvim slučajno, ili je možda u pitanju sinkronicitet i pomoć s "nevidljive strane'; u trenutku kada sam prvi puta čuo za problem iščašenja prvog kralješka i Rene - Claudiusa Schiimperlia uređivao sam knjigu "Moć samoiscjeljenja" trojice velikana Prirodne medicine. Jedan od njih, dr. Herbert M. Shelton na jednom mjestu u knjizi piše:
" Ljudsko tijelo ima otprilike pedeset do sto milijardi moždanih stanica. Posjeduje milijarde živčanih stanica uključenih u prijenos poruka. Poruke putuju unutar tijela i oko tijela brzinom
metka, oko 1.200 kilometara na sat. Živčane transmisije gotovo su potpuno električne, no kemijski ih pojačava gotovo svaki neuron kroz koji prođu. Inače bi im brzina bila jednaka brzini svjetlosti odnosno električne struje, odnosno 300.000 kilometara u sekundi. U tijelu postoji i kemijska komunikacija.

Promatramo li recimo grad poput New Yorka, s njegovih osam milijuna stanovnika, milijunima telefona i tisućama telefonskih centrala, nećemo ni izdaleka shvatiti svu zamršenost i složenost komunikacijskih sustava u tijelu. Tijelo posjeduje komunikacijski sustav koji odjednom opslužuje ekvivalent od 15.000 planeta Zemlji od kojih svaka ima preko pet milijardi stanovnika! Svaki od tih sedamdeset i pet bilijuna stanovnika posjeduje vlastiti telefon.
Da znate što je sve uključeno samo u noćno okretanje u snu zapanjili biste se: jedno područje tijela, koje obuhvaća milijarde stanica, postane ukočeno ili zahvaćeno nekom tegobom.
Mozgu se šalje hitan zahtjev - bolje rečeno, mozak je svo vrijeme pratio situaciju. No, sve dok stvari ostaju unutar određenihparametara, ne dolazi do iniciranja pokreta. Kada situacija zaprijeti integritetu određenih područja mozak će, sasvim ispod razine svjesnosti, mobilizirati bilijune stanica koje tvore na stotine mišićnih sustava i izvr'iti premještanje tijela u udobniji položaj:' - piše dr. helton. jedan od najuglednijih liječnika prošlog stoljeća kojeg je pred kraj svog života Mahatma Gandhi pozvao u Indiju da učenje Prirodne medicine učini nastavnim predmetom na svim indijskim sveučilištima.
Čini mi se sasvim jasnim, ljudsko tijelo JEST savršen biološki mehanizam i nešto, modernoj medicini i svjesnom umu na kojeg se ona oslanja, posve nepoznato čini ga bolesnim.

DRUGA NEPOZNANICA postavlja pitanje - postoji li više uzroka bezbrojnim bolestima koje napadaju super čovjeka ili je riječ o jednom, temeljnom uzroku, te da li je taj uzrok možda iščašeni Atlas kako tvrdi Rene - Claudius Schiimperli.
Odgovor smo potražili u Tenji kraj Osijeka gdje radi i živi Vlado Tomljenović, doktor naturologije i atlasspecijalist obučen na AtlasPROfilax Akademiji u Švicarskoj.

SVJETLOST: Gospodine Tomljenoviću, postoji li dokaz da je prvi kralježak kod čovjeka uistinu iščašen. Riječ je o fizičkoj, opipljivoj pojavi koja bi morala biti lako dokaziva.

TOMLJENOVIĆ: To je pitanje koje se obično prvo postavi kada ljudi čuju za činjenicu da im je prvi kralježak iščašen. Na svojim uvodnim predavanjima obično pozovem sve one koji žele takvu vrstu dokaza da prije tretmana odu na snimanje vrata, te da potom vrat snime i nakon tretmana i sami se uvjere. Ljude zbunjuje kada iz krugova liječnika čuju kako liksacija atlasa navodno ne može vidjeti na rendgenskoj slici, ili na slikama snimljenim CT-om ili magnetskom rezonancijom. Često se navodi i kako zbog toga iščašeni atlas nije predmet pažnje za medicinu, kiropraktiku i ostale grane "industrije bolesti". Odnosno, ne postoji.

POSLJEDICE KOJE IZAZIVA IŠČAŠENI ATLAS U 6 TOČAKA
1.
lščašeni atlas izaziva - odgovarajući položaju rotacije - više ili manje smanjenje volumena kanala kralježnice atlasa (foramen vertebrale atlasa) i suženje otvora u lubanji (foramen magnum). Time nastaje povratni zastoj s teškim posljedicama u smjeru glave i prema dolje.

2.
Kranijalni izdanak leđne moždine (medulla oblongata) koji izlazi kod otvora u lubanji (foramen magnum) moždani živci koji izlaze na tom mjestu (hypoglossus, glossopharyngeus, vagus i accesorius), drugi živčani putovi i leđna moždina, koja počinje na gornjem rubu atlasa, zapravo su ukliješteni. Nabrojane strukture ovisno o rotacionom položaju iščašenog atlasa manje ili više su izloženi trajnom pritisku. Živčani impuls koji putuje od mozga t"je1u; natrag time se z a-no smanjuje, iskrivljuje i postaje čak nedjelotvoran. Centralni živčani sustav, «elektronika» čovjeka, na taj se način teško poremeti. Može se reći, on se nalazi u stanju «trajnog kratkog spoja».

3.
Ostalih osam moždanih živaca uslijed trajnog poremećaja kojem su izvrgnuti zbog iščašenja atlasa (luksacije zglobova glave) također su jako funkcionalno smanjeni. Djelovanje na cijeli ljudski organizam je katastrofalno. «Kemizam tijela» npr. nije više optimalno podešen, hormonski sustav i imuni sustav više ne funkcioniraju ispravno, itd.

4.
Kod odraslog čovjeka u prostoru leđne moždine stalno cirkulira cca. 125 - 150 ml cerebrospinaine tekućine (liquor cerebrospinalis). Slobodni tijek cerebrospinalne tekućine (liquor cerebrospinalis), koji je poremećen atlasom, također uzrokuje teške poremećaje. Poremećeni tijek cerebrospinalne tekućine je uzrokovan iščašenim atlasom koji stalno pritišće leđnu moždinu.

5.
Arterije vertebralis, koje izlaze iz obadva bočna otvora atlasa (foramen processus transversi atlasa), druge arterije, razne krvne žile i vjerojatno i vratna žila kucavica izložene su sve snažnijem trajnom pritisku zbog rotacijskog položaja iščašenog atlasa.
Njihovo uklještenje dovodi do poremećaja u krvotoku u području kraniainog nastavka leđne moždine (medulla oblongata) malog mozga i u cijeloj glavi. Nastaju katastrofalni učinci na funkcije mozga, centralnog živčanog sustava, hormonainog sustava, na psihu čovjeka i ostalo.

6.
Preko centralnog živčanog sustava mozak upravlja i održava svaku pojedinačnu stanicu od cca. 6 trilijuna stanica ljudskog organizma. Luksacija atlasa teško remeti tijek prijenosa podataka i informacija koji se zove živčani impuls. Time se centralni živčani
sustav polagano ali sigurno razara. Posljedice navedenih smetnji su POJAVE SIMPTOMA, tzv. bolesti fizičkei psihičke naravi, bol, invaliditet, ovisnost i prijevremena smrt čovjeka.

(Izvor: Rene - Claudius Schiimperli, OSLOBOĐENJE):

Ali, točno promatrajući, i uz prihvaćanje činjenice kako iščašen atlas zaista postoji, luksacija - iščašenje atlasa može se prepoznati i jasno je vidljivo pomoću rendgenskog snimka, s CT-om ili magnetskom rezonancijom - (trodimenzionalno)!
Osim rendgenske slike, CT-a i magnetske rezonancije postoji još dosta drugih činjenica i dokaza kako je atlas iščašen, kao npr:

* Nakon korekture se bočni izdanci atlasa mogu konačno lako opipati (također i na sebi samom).
* Držanje tijela se korigira, tijelo se uspravlja
* Osoba postaje za nekoliko milimetara (čak do jednog centimetra) viša
* Pomaci kralježaka i kompenzacije duž kralježnice postupno se korigiraju
* Kosi položaj zdjelice se konačno korigira
* Različita duljina nogu se konačno korigira
* Regeneracija stanica tijela, organa i psihe čovjeka se potpuno aktivira.
Aktivira se proces samoiscjeljenja i samoregeneracije bez obzira da li se u to vjeruje ili ne, da li se to razumije ili ne, da li se to želi ili ne...

Čini mi se da ipak ključni dokaz o stvarnosti iščašenog atlasa predstavlja osobno iskustvo. Pretpostavljam da je ono i kod Vas odigralo ključnu ulogu.

TOMLJENOVIĆ: U potrazi za duhovnim razvojem, ali i zdravljem, obišao sam svijet od Istoka do Zapada, kao uostalom i toliki drugi tragatelji. Još početkom sedamdesetih digao sam ruke od klasične medicine kOja mi nije mogla pomoći u nekim zdravstvenim problemima. U svojoj potrazi postao sam učitelj TM-a, prošao tolike alternatime terapije, ali i ovdjekao i službenoj medicini, stalno sam se sretao s tretiranjem posljedica a ne uzroka bolesti. Govorili smo i učili o oslobođenju, razvoju svijesti, ali tek kada sam "namjestio" svoj iščašeni atlas, u Klagenfurtu u Austriji prije dvije i pol godine, uistinu sam osjetio što to oslobođenje znači. Bio je to snažan unutarnji osjećaj kOji se pojavio nekih mjesec dana nakon tretmana, bio sam i osjećao sam se slobodan. Nakon toga je došlo i oslobođenje na fizičkoj ravni, u mehanici moga tijela.
Glavu i druge dijelova tijela pomicao sam slobodno, energija je bez blokada tekla kroz moje tijelo i postupno je došlo cjelovito iscjeljenje.
Prije toga imao sam velikih problema s koljenom. Nisam mogao napraviti više od dva koraka, s time da je onaj drugi izazivao neizdrživu bol. Prošao sam medicinski tretman, snimanje koljena u osječkOj bolnici, odlaske ortopedu, a kirurg u Vukovaru je dao stručno mišljenje: spremiti se za protezu!!!!!
Sada sam dvije godine stariji nakon toga nalaza i mišljenja. Imam 68 g. a oba koljena funkcioniraju odlično jer je "optika" tijela uredu i jer se svi zglobovi tijela opterećuju u pravom pravcu, hr kavica je dobila priliku da se obnovi.
Od 1993 g. sam intenzivno studirao atlas i postojeće metode namještanja atlasa. Imao sam preko tisuću kiropraktičarskih zahvata kod raznih kiropraktičara i specijalista za atlas, ponekad i tri puta dnevno širom Amerike i Europe. Nekoliko tisuća ljudi je prošlo kroz moje tretmane ali kao i kod ostalih terapija morali su dolaziti ponovo i ponovo. Kada sam čuo za ovaj "JEDAN JEDINI TRETMAN" zaključio sam da je to prava tehnika. I tako je i . o, ozdra\io sam tek nakon što sam trajno ispravio svoj i' - 'e a as. Danas moje koljeno
savršeno funkcionira i norm o odam. Bez operacije,bez proteze, bez lijekova ili po e . cl taka hrani, bez bioenergije ili neke druge alternativne metode, moj je organizam proradio u skladu sa svojim ill moćima i iscijelio se.
Dakle, ako je meni moglo pom . znao am da može pomoći i drugima i da je to ono 'to - ie vakom čovjeku. Svi manje ili više imaju kriv atlas, .. '0 mišljenje, krive osjećaje, kriv govor i krivo ponašanje. Metoda je logična i jasna svakom razumnom čovjeku,a rez 'a u jedinstveni.

I pomaže li?

TOMLJENOVIĆ: Da. I to ko 'Ih oblika bolesti. Nevjerojatno je kako reagiraju ljudi koji ožive oslobođenje od bolesti koje ih znaju mučiti godinama. nakon svega jednog tretmana od desetak, dvadesetak minuta. Znam da zvuči fantastično, ali je istina.

Svjedočanstvo: Kata Lekić - Sarvaš, dr. medicine
ŽiVOT BEZ STRAHA

Kata Lekić-Sarvaš, D.M. je i sama atlas specijalist i od samog početka surađuje s dr. Vladom Tomljenovićem. Ali ona je i najzanimljiviji svjedok kojeg smo sreli:
- Cijela moja obitelj prošla je tretman ispravljanja atlasa. I učinci kod svih su stvarno dramatični. Mene je godinama mučila glavobolja, toliko stalna da sam s njom živjela i radila. Nestala je neposredno nakon što sam "popravila" atlas. Moja majka je izliječila Parkinsonovu bolest u svojoj 76. godini i danas živi bez lijekova, otac se riješio problema s alkoholom, a najveću
korist vidim na svojoj djeci. Moj sin je rastao u ratnoj zoni i poslije je godinama živio opterećen tim iskustvom.
akon što je ispravio atlas, nekih dva mjeseca nakon toga, iz njega su na površinu počeli izlaziti do tada duboko zakopani strahovi i potom potpuno nestali. Slično je reagirala i moja kći, koja je do tretmana s atlasom noću znala plakati i vrištati, da bi nakon tretmana sve to, kao i kod sina, trajno nestalo.

A da li ste u svojoj dvogodišnjoj praksi naišli na barem jednog čovjeka s već ispravnim atlasom?

TOMLJENOVIĆ: Ne, niti jednog. Kod svih je više ili manje iščašen. Kod onih ljudi koji žive zdrav, uspješan život atlas je, kako mi to kažemo, luksiran u optimalnom položaju. Ali je luksiran i nakon našeg tretmana i ovi ljudi osjećaju promjenu na bolje.

U svojoj knjizi "Oslobođenje" gospodin Schiimperli tvrdi kako se nakon vraćanja atlasa na njegovo pravo mjesto ljudi oporavljaju i od psihičkih bolesti, virusnih oboljenja, ovisnosti. Nabrajam bolesti kod kojih je uzrok sasvim sigurno izvan tijela, ili barem izvan fizičkog tiiela, dakle neovisan o prvom vratnom kralješku.

TOMUENOVIĆ: Mi smo u našoj praksi uspjeli izlijećiti ljude koji boluju od depresija, izlječili smo ljude koji boluju od šizofrenije, a uspješni smo i kod liječenja ovisnika. Stvar je zapravo vrlo jednostavna, sve počne na fizičkoj razini. Nakon uklanjanja luksacije atlasa ljudski organizam postupno počinje sve bolje i preciznije funkcionirati. Stanice tijela stalno optimalno kontrolira, regenerira i ako je potrebno zamjenjuje naš supermozak - kOji ubrzo počinje bolje funkcionirati. Držanje tijela (statika, mehanika i dinamika) koje je bilo oštećeno se korigira. Različita dužina nogu i kosi položaj zdjelice se također uklanja, vrlo često direktno nakon samog tretmana. Regeneracija i samoiscjeljenje tijela, dakle, postaje
sveobuhvatno. I razumljivo je da se poboljšanje prenosi i na psihu čovjeka.
Prema najnovijim istraživanjima regeneriraju se neprekidno - (u suprotnosti s do sada važećim mišljenjem) - također i stanice centralnog živčanog sustava i leđne moždine kao i siva moždana masa - stanice mozga). Čovjek postaje fizički i psihički sve jači i bolje se nosi sa stresom, organizam više ne treba stvari od kojih je ranije bio ovisan itd. Sve je zapravo vrlo jednostavno.

NOVA DJECA

Do danas je širom svijeta vjerojatno više od 300.000 ljudi korigirala atlas. Mnoge žene među njima dobile su djecu i to su prva djeca koja su se rodila s atlasom "na pravom mjestu'. Prvorođena djevojčica imenom Aurelija danas ima 10 godina, a prvorođeni dječak imenom Temi danas ima 9 godina.
Prva djeca s "ispravnim" atlasom rođena su i u Hrvatskoj. Dr.Kata Lekić Sarvaš, suradnica Vlade Tomljenovića i atlas specijalist kaže:
- Riječ je o ženi koja je nedavno rodila zdravu bebu u bolnici u Vinkovcima.
Ja sam osobno majci "namjestila" atlas ali ne na vrijeme, odnosno nije prošlo više od godinu dana od terapije do poroda. Ovo je neka vrsta uvjeta jer je dobro da majka proces samoiscjeljenja prođe prije trudnoće.
Ipak, sve je bilo u redu. Majka je proces samoiscjeljenja prošla u prvoj fazi trudnoće a nakon toga je sve do posljednjeg dana pred porod bila na poslu i normalno radila. A beba je pravo čudo. Ne plače, redovito spava, jasnim pokretima daje do znanja što želi i ima pogled, kaže ajka, odrasle osobe. Iskustvo drugih žena to potvrđuje isve kažu kako je puno lakše biti roditelj bebama s"ispravnim" atlasom.
Moje iskustvo s djecom je šire. Ja sam već kod niza djece "namjestila" atlas, a najmlađoj je bilo samo dva mjeseca. Djeca
se ne bune, gotovo ništa ih ne boli i tretman traje vrlo kratko. A nakon toga najsretniji su roditelji jer su djeca i zdravija i poslušnija.
Vladin sin Vladimir i snaha Alice koji žive u L.A. USA, također su prije dva tjedna dobili sina Marka sa namještenim atlasom.
Marko spava u intervalima od oko 3 sata ne plače, i budi se samo da jede. A Vladimir se "žali" da mu je sin premalo budan. Kakvo rasterećenje za roditelje!

Jedna stvar me posebno zanima. Ako je luksacija atlasa nešto čovjeku neprirodno, kako je došlo do tako masovnog iščašenja.Da li je mogućeda se u dalekoj prošlosti protiv čovječanstvaurotila neka nama nepoznata sila. Dozvolite mi da uz ovo važno pitanje citiram mišljenje Rene Schiimperlija koji pomalo zavjereničkipiše: "Uzrok svemu tome je vrlo dramatičan. O tome postoji više teorija.
Jedna tvrdi - genetske manipulacije? Druga - nakrivljenost Zemljine osi od 23,3 stupnja danas (prije 4000 godina je bila 24, II stupnjeva) uzrokovana kozmičkom katastrofom u pro'10 ti? Treći spominju Kaznu Božju? I tako dalje. Vrlo je zanimljivo da se iščašeni atlas pozicionira, u najpovoljnijem slučaju, u sličnom nagibu od cca. 23,5 stupnjeva u skladu sa Zemljinom osi. U ovoj knjizi ne želim dublje ulaziti u to "zašto" je došlo do te tragedije. Čovječanstvo će jednoga dana moći spoznati pravi uzrok."
Dakle, koji je to pravi uzrok?

TOMLJENOVIĆ: Da, znam da o tome po toje razne teorije, ali u ovom trenutku me to pitanje ne zanima. Istina, pitanje atlasa je u medicinskim krugovima tabu tema, atlas je izbrisan iz medicinskih knjiga iako o ostalim kralješcima imate obimnu literaturu. Kao da nekome odgovara da čovječanstvo ostane bolesno i u neznanju o temeljnom uzroku te bolesti.
Ali to je stvarno zasebna tema o kOjOj treba razgovarati u pravo vrijeme. Ono što je činjenica je da se deformacija atlasa prenosi s majke na dijete, iz generacije u generaciju i da medicinska struka tu činjenicu ignorira. Profesor medicine s iščašenim atlasom o ljudskom tijelu podučava studente s iščašenim atlasom i ignoriranje se nastavlja.

Ali mislim da živimo u vremenu kada se stvari mijenjaju.
Svijest ljudi se širi, nešto se mijenja u kolektivnOj svijesti čovječanstva i postajemo polako sposobni osloboditi se skrivenih uzroka bolesti kao što je luksacija atlasa. Mislim da nije slučajno da se baš u naše doba pojavio Rene Schiimperli i njegovo otkriće.
Mijenja se polako i odnos struke. Mi smo ispravili atlas većem broju liječnika i HrvatskOj i BiH i oni potom naš tretman preporučaju svojim pacijentima. Na poziv ministra zdravstva u Brčkom održali smo predavanje pred skupom njihovih liječnika, što je snimala lokalna HIT TV, na kOjoj je ministar zdravstva dr. Slavko Nikić izrazio spremnost i želju da se ovaj tretman uvede u preventivnu zdravstvenu zaštitu
za kojeg će se oformiti fond. Nešto slično nadam se uskoro ćemo napraviti i u Hrvatskoj jer nam je velika želja da zdravstveno osiguranje pokriva trošak ovako jedinstvenog i efikasnog tretmana, što bi ogromno smanjilo troškove zdravstva.
Ovo je tako važno, tako važno. Svi pristupi pacijentu u konvencionalnoj medicini se temelje na tretiranju isključivo simptoma, dok se uzrok previđa - poremećena veza centrale i periferije, poremećen tok živčanih impulsa, života, krvi, lirnpfe, itd. itd. (Bioenergije, Prane, Chi, Kundalini, Shakti, Kosmička energija, Božanska energija itd..... kako god da nazvali taj život u nama). I kao što kaže Schiimperli mi u mozgu nemamo programiran gastritis, artritis, aritmiju ovu ili onu boljku već savršene funkcije svih organa i sistema u cjelini.
Ista stvar je i unekonvencionalnoj - prirodnoj medicini - sa zbunjujućim velikim brojem raznih terapeuta i terapija, koji i ovdje tretiraju samo simptome, naravno u najboljoj namjeri da čovjeku pomognu, ali i ovdje su rezultati upitni.

I za kraj, umjesto odgovora na posljednje pitanje koje bi glasilo - ima li nade za bolestima zarobljeno čovječanstvo?
- citat iz knjige OSLOBOĐENJE Rene- Claudiusa Schiimperlia:
Jednom će biti sve sasvim drukčije. Postojat će samo tjelesno i duševno zdravi i lijepi ljudi. Žena i muškarac će opet funkcionirati sukladno prirodi i skladno zajedno živjeti.
Djecu će začeti opet lijepe zdrave žene i muškarci, koji su u potpunosti svjesni svoje velike odgovornosti.
Začeto dijete će opet moći rasti u utrobi majke, čiji organizam više nije poremećen i bolestan iščašenim atlasom, kao što je to danas slučaj!
Fetus u majčinoj utrobi će moći rasti s atlasom na svom «pravom mjestu».
Majka će roditi dijete bez problema zahvaljujući tijelu i duhu kOji funkcioniraju
u najvećem skladu.
Dijete s atlasom «na pravom mjestu» ugledat će svijetlost ovog prekrasnog svijeta i odrasti će skladno sa zdravim i lijepim tijelom i duhom.
Novi čovjek će nastojati gajiti i njegovati prekrasno stvaralaštvo, planet Zemlju.
Jednom će sve biti sasvim drukčije.

Više www.atlasprofilax.hr
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Jul, 2009 02:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

AtlasProFilax i Balans Medika organizuju predavanje na temu:

ATLAS I vratni pršljen

u sredu 29.07.2009.
u 18 i 30h

predavač
dr.Vlado Tomljenović
naturolog i glavni stručnjak za AtlasProFilax.

Predavanje će se održati u prostorijama ,,Balans Medike''
u Beogradu, ul. Bulevar Despota Stefana br.1.

pročitajte više >>

www.atlasprofilax.hr
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 25 Jul, 2009 22:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna to ti je ono o cemu sam ti pricala da bi svako trebao napreviti.Stvarno se tijelo poslije samoliječi..tj..uspostavi se energetska ravnoteža.Mom životnom sapatniku su se poravnali kukovi i prestali problemi sa skočnim zglobovima.Meni se pokretljivost vrata bitno popravila a ni hodati na 6. kat mi nije teško.

Preporučam otići sa Filipom. To nije kiropraktika i oni to ne smiju raditi.Samo je ovaj doktorobučen na našim prostorima. Pozdrav i hvala za text. Pusa anđelčićima. Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Jul, 2009 22:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

....
Hvala ti sestro na preporuci,
povešću Filipa, naravno.
Pozdrav i poljubac !

.
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga sestro Vesna, molim te kaži mi jesili bila u kontaktu sa ovim drom koji namešta Atlas i ako jesi kakav je utisak tvoj. Pozdrav
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Okt, 2009 23:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Draga sestro Vesna, molim te kaži mi jesili bila u kontaktu sa ovim drom koji namešta Atlas i ako jesi kakav je utisak tvoj. Pozdrav

Brate Griška, Filip je dobio u školi stomačni virus sa temperaturom,
tako da par dana nisam s njim mogla nigde da idem.
Za to vreme, dr Vlado Tomljenović je otišao iz Beograda.
Pokušaću sledeći put kad dođe u Bg.
Pozdrav brate.
Grishka
Tragalac

Poruka Poslao: 25 Okt, 2009 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga sestro Vesna molim te obavesti nas ako budeš išla sa Filipom , kakvi su rezultati.Pozdrav
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 11:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Atlas se namesta normalno bas kao i svaki drugi prsljen Kiropraktikom...
Ovi koji hoce da uzmu ljudima lovu sve to naduvaju, kako bi mogli lepo da vas oderu...
Ako nekoga interesuje, mogu fraj ga iznamestati...

Svi se osecaju posle tretmana naravno mnogo bolje Griska,
zato sto energije prostruje meridijanima kojima nisu godinama strujale..
A narocito u ta prva 3-4 prsljena...

Veliki pozdrav svima////
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grishka
Tragalac

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 14:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa mislim brate Dajbože, ako smatraš da vredi montaža atlasa,da montiramo, kaži samo kako da te kontakt. Pozdrav
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 14:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Draga sestro Vesna molim te obavesti nas ako budeš išla sa Filipom , kakvi su rezultati.Pozdrav

Hoću, hvala ti na brizi za Filipa.

Htela sam da te pitam brate, da li ti imaš originalni sibirski cedar(kedar),
i kakva su ti iskustva sa njim, ako ga imaš ?
Topli pozdrav !
Grishka
Tragalac

Poruka Poslao: 28 Okt, 2009 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga sestro Vesna, od sibirskog kedra imam samo seme koje smo posadili po savetu Anastasije. Pozdrav
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 101190 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 46860 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 33649 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44401 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 37357 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 32104 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26955 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)