Štitnjača
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:16 am    Naslov: Re: Stitnjaca
Odgovoriti sa citatom

Marija ::
Dragi forumasi,

Da li neko ima nekakvo iskustvo sa hipotireozom, smanjeno lucenje tiroksina. Uzimam lekove vec 9 godina i uz to, lekove za srce, posto ocigledno dozu nikako ne mogu da potrefe. Rad je usporen a imam tahikardije...
Kako bi to mogla da resim, zna li neko?

Draga Marija,

ja ne znam koje su ovo bolesti... ali me je privukao NAZIV - STITNJACA... pa pomislih, aha... stitna zlezda... kad ono neki strucni nazivi... a ja nisam bas strucan.... u medicini...
no, ako je u pitanju ta zlezda... imam iskustva u lecenju... pa, mozda, mogu da pomognem
radi se o regresoterapiji i o POTREBI ZASTITE... koja, ako je to to, je svesno ili nesvesno izrazena
dakle, AKO se osecas - NEZASTICENA... onda se javi... da razgovaramo... isto mislim da je poveano i za srcku... nezasticenost, podsvesni strahovi...
ako gresim, izvini...

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O.k nastavila si.
Reagujem jer sam vidio svojim očima kako naplaćuješ
nešto što nije ni liječenje po meni a kamoli za naplaćivanje.
Znam da sam grub, ali to je bolje nego da ne reagujem
na ono što mislim da nije u redu.

Nadam se da će se još neko javiti sa predlogom za pomenuti problem.
Svima izvinjenje za način i spamovanje teme.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Marija
Napredni tragalac

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex,
Kako da ne!!! Sve sto si navela. I tek me to zbunjuje, jer kad pogledas moj zivot, porodicu, okolnosti, sve je ok. I kad malo bolje pogledas, sve je ok. Tako da mi nista nije jasno... Mislim, jasno mi je, imam ja svoj natal, ali kako resiti. Mnooogo je bolje nego sto je bilo, mislim sredih se ja u tom smislu, ali ostade posledica, stitnjaca razvaljena... Crying or Very sad
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::
O.k nastavila si.

Ko zna šta si ti video, naplačivanje sigurno nisi, A lećenje, pa nije po tvome ukusu ali ono ima rezultate i to kod svih koji odluće da slede moje upute.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bolje da ne nastavljamo dalje Very Happy
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O.k nastavila si.

Petre , kod Vere na radionici sam ja bila sa tobom , pa me zanima šta si ti video što je meni promaklo ?

Nisam primetila da Vera bilo kome naplaćuje , a to mogu da potvrde i brojni ljudi koji su njene radionice posećivali .
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bolje da ne nastavljamo dalje Very Happy

Pa nastavi, istresi svo svoje nezadovoljstvo na meni. Ispričaj šta si video na praksi pola sata koliko si bio. Ili imaš neke druge izvore saznanja.

Da ne bude zabune, ja se uopšte ne bavim isceljenjima. Prihvatim da lečim samo onoga ko mi pomoć potraži. Smatram da mi ih je Bog poslao. Dok lečim jednoga, lećim ceo svet, jer stvaram metode izlećenja, tražim suštinu i uzroke oboleja. Stvaram trapiju za suštinu, koju mogu svi da primene. Tragam za supstancama koje mogu da prenose informaciju.
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 00:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bravo Caco! Smile

Šta sada da kažem?

Razoružala si me!

Ipak, pošto si sve vidjela, meni je dovoljno.

Kako ćeš ti to riješiti sa sobom posle ove reakcije,

teže je nego da ti ja bilo šta odgovorim.

Zato i neću.

Inače lako bi bilo...

Dobra Caco Very Happy
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Previše si se uživeo u ovom virtuelnom svetu .

Na sve strane isteruješ neku svoju pravdu .

Ne znam što ti je to potrebno .

Dobri Petre .
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex,
Kako da ne!!! Sve sto si navela. I tek me to zbunjuje, jer kad pogledas moj zivot, porodicu, okolnosti, sve je ok. I kad malo bolje pogledas, sve je ok. Tako da mi nista nije jasno... Mislim, jasno mi je, imam ja svoj natal, ali kako resiti. Mnooogo je bolje nego sto je bilo, mislim sredih se ja u tom smislu, ali ostade posledica, stitnjaca razvaljena... Crying or Very sad

to je verovatno podsvesno... i mozda, verovatno... i iz prethodnih zivota
mozda i kao upozorenje da bi moglo nesto da se desi... PONOVI... iz proslosti...
svejedno... mozemo da se dopisujemo... mozes da probas i ovo od Vere...
ja, na zalost... i veliku radost nekih, naplacujem seanse... ali niko, do sada, nije imao to kao razlog da ne dodje... naravno, ukoliko postoje nekakva primanja.. ili uz pomoc andjela...
dakle, princip je - KONTAKT sa andjelom... i NJEGOVA, DUHOVNA ZASTITA... KAO OSOBE... uz naravno, tretmane koje on zna i koji se rade... ako su potrebni...
sa upoznavanjem ili ne problematike... i sa mnogim drugim sadrzajima...
dakle, nehipnoticka regresija...
mozes slobodno da pises, pitas... mozes i na p.p.

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
mozes da probas i ovo od Vere..
.

Ne ide to tako kod mene, ako se odlući onda narednih godinu dana ima da sledi moja upustva i da se ne spušta na niže nivoe energije, mora da održi kontakt 1 i 5 nivoa. Izlećenja nisu trenutna već regenerativna, vraćaju se funkcije postepeno.
Uglavnom nakon četiri meseca je vidno poboljšanje ali se mora nastaviti do kompletne regeneracije funkcije.
Ko samo proba, ostane nedorećen.
 Nazad na vrh »
Marija
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex, ja ne verujem u prethodne zivote, a Boga mi ni nemam petlje na hipnozu da idem. Pravo da Vam kazem, ne znam ni koliko bi to samnom moglo da se odradi, ali ako se Vi dugo tako bavite time i rezultata ima, i ta opcija dolazi u obzir, ali kada budem imala novce, nadam se da necemo jos dugo cekati na to. Koliko je to skupo, ili nije. Koliko se trba raditi, koliko sam ja ustvari puta obavezna da dodjem i kako to obicno izgleda...?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Ne ide to tako kod mene, ako se odlući onda narednih godinu dana ima da sledi moja upustva i da se ne spušta na niže nivoe energije, mora da održi kontakt 1 i 5 nivoa. Izlećenja nisu trenutna već regenerativna, vraćaju se funkcije postepeno.
Uglavnom nakon četiri meseca je vidno poboljšanje ali se mora nastaviti do kompletne regeneracije funkcije.
Ko samo proba, ostane nedorećen.

da, izvini Vera... nisam znao kako to ide kod tebe...

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 01:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex, ja ne verujem u prethodne zivote, a Boga mi ni nemam petlje na hipnozu da idem. Pravo da Vam kazem, ne znam ni koliko bi to samnom moglo da se odradi, ali ako se Vi dugo tako bavite time i rezultata ima, i ta opcija dolazi u obzir, ali kada budem imala novce, nadam se da necemo jos dugo cekati na to. Koliko je to skupo, ili nije. Koliko se trba raditi, koliko sam ja ustvari puta obavezna da dodjem i kako to obicno izgleda...?

ja se ne bavim hipnozom, vec nehipnotickom regresoterapijom... znaci svesna si svega... i sebe i tela i mene i dolazimo do tvog andjela... ako uopste mozes i smes da verujes da andjeli postoje i da je moguce ih i ivideti i razgovarati, sa njima, i da oni lece... NA NAJVISEM, NAJSUPTILNIJEM NIVOU... preokrecu uzrok koji je doveo do ovih POSLEDICA... bilo kada da su... ne mora, uopste, ni vera ni poznavanje proslih zivota...
dakle, ovo je jedini uslov... DOPUSTENJE DA JE TO MOGUCE...
inace, dobijes prvo anesteziju... sok ili kahvu... da se opustis... i tamo je pilula za hipnozu... salim se
dakle, ako imas strah od ovih bica... ili se kosi sa tvojim religijskim, verskim... bilo kakvim uverenjima, onda bih mogao da probam druge metode... ali su komplikovanije, dugotrajnije...
znaci ili jedna celodnevna seansa... oko 4- 5 sati...maksimalno sa jos jednom normalnom seansom do 2 sata, ukoliko se to ne resi sve prvi put...
da imas veru i zelju da sretnes svog andjela, bilo za sat - dva... ali, ovako... zavisi od tvoje zelje i bliskosti ili UDALJENOSTI od andjela
ne znam sta te jos interesuje, pa napisi
pozdrav
 Nazad na vrh »
Marija
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 02:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svidja mi se humor, to je jako bitno Laughing
Sve ostalo, kontam, pogotovo oko ove kahve. Voljela bih i rahatluk dobit', ako moze...
Andjelima sam sestra, zbog cega dobih po stitnjaci a to mi se najvise odrazava na nacve, s oprostenjem, jer iskrena da budem, to mi je najveci problem. Naglo sam se ugojila i jako mi smeta, jer je stravicna razlika i vise mi je u interesu da se toga sto nije moje, ratosiljam, nego da peglam nekog iz proslosti, ako me razumete...
Jel mozemo mi to da resimo za tih 4,5 sati. Mislim, nisam nestrpljiva, nego jel to dovoljno? Sad kad kontate Vi sta ja hocu? Da li je dovoljno da ja kazem ok, idem sad da se sretnem s andjelima, ili sta god, i ako nije garancija, da sam dopustila, kako Vi kazete, ako se razumemo...?
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 48518 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 32339 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 267511 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je neko čuo za fakultet homeopatije u NS 11 zvezdica 11276 26 Nov, 2009 23:59 pm
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O SMRTI I ŽIVOTU 30 easy 20033 13 Sep, 2009 02:27 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 20245 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima smisla naplaćivati ili ne isceljujuće sposobnosti 20 Litlneks 12488 16 Mar, 2009 13:53 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)