Štitnjača
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 02:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marija ::
Svidja mi se humor, to je jako bitno Laughing
Sve ostalo, kontam, pogotovo oko ove kahve. Voljela bih i rahatluk dobit', ako moze...
Andjelima sam sestra, zbog cega dobih po stitnjaci a to mi se najvise odrazava na nacve, s oprostenjem, jer iskrena da budem, to mi je najveci problem. Naglo sam se ugojila i jako mi smeta, jer je stravicna razlika i vise mi je u interesu da se toga sto nije moje, ratosiljam, nego da peglam nekog iz proslosti, ako me razumete...
Jel mozemo mi to da resimo za tih 4,5 sati. Mislim, nisam nestrpljiva, nego jel to dovoljno? Sad kad kontate Vi sta ja hocu? Da li je dovoljno da ja kazem ok, idem sad da se sretnem s andjelima, ili sta god, i ako nije garancija, da sam dopustila, kako Vi kazete, ako se razumemo...?

Draga Marija,

ti si jako simpaticna... i, izgleda, nisi uopste nestrpljiva...???
zar tebi ne bi bilo drago da provedes, recimo, sat - dva sa svojim andjelom? uz rahatluk, naravno... uz piramidu rahatluka...
ovde se radi o mnogo dubljim stvarima nego sto je SAMO izlecenje... i ovo je i ZABAVNO... a nije kao kod zubara...
dakle, prepostavljam da PROCES IZLECENJA STITNJACE moze da pocne ODMAH posle KONTAKTA SA ANDJELOM, KADA OSETIS I DOZIVIS, OD NJEGA - DA SI ZASTICENA...
ZA SRCE VEC NE ZNAM JE LI ISTI PROBLEM ILI JE NESTO DRUGO... mozda ce trebati i malo kisele vode...
znaci... pitanje je vremena koliko je potrebno da te dovedem do tvog andjela... ili barem NEKOG SVETOG... mozda iz Hriscanstva... a to zavisi od moje umesnosti... ali i od tebe i tvojih blokada ili otvorenosti... koje ne znamo, mozda su i u podsvesti...
dakle... vreme ne bi trebalo da ti bude problem ako ti je bitno da ga resis... barem ne mereno u sate... ili minute... moze da se desi i da ON ne zeli da ti se pokaze... ODMAH... dok se ne otvore kanali... i sl... ili iz nekog drugog razloga... ne desava se cesto, naprotiv, vrlo retko, ali desava se... jer, ON ZNA STA RADI I ZASTO BAS TO TACNO RADI...
zato je potrebno da se upoznamo... i tvoj odnos prema tome... nije dovoljno reci - ok... nego STA ISKRENO OSECAS... ovde nema laganja, ne mozes da ga slazes... a, uglavnom, ni mene... a mozda postoji i neki strah... od smrti... ili ne znam... to bi trebalo da mi napises, ako postoji...
dakle - ISKRENA ZELJA...
ako hoces pisemo se jos malo... a mozes da kliknes dole na www i videces sajt... deo knjige o seansama, koju pisem... pa u drugom delu kako konkretno izgledaju seanse... sa raznim ljudima... sa nekima i prvi put...
da ti bude lakse i blize... barem taj OSECAJ... i dozivljaj
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Marija
Napredni tragalac

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 02:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, Alex. Primila k znanju. Jos malo cu da procitam ovo na site-u, nisam ni videla, pa se kuckamo...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 22 Dec, 2009 02:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marija ::
Ok, Alex. Primila k znanju. Jos malo cu da procitam ovo na site-u, nisam ni videla, pa se kuckamo...

vazi... mozes i na privatni mejl
alexradovic46@gmail.com

elem, evo da priznam... juce i prekjuce sam radio seanse... i juce mi se desilo, a odavno nije, da nisam uspeo... da kazem - ja... da osobu dovedem do njenog andjela... t.j. jesam, ali je andjeo bio i ostao u vidu SVETLOSNOG TELA... koji je ispunjavao energijom, zabavljao, zracio, od zute, preko plave... ljubicaste... sto ljudi razumeju kao delovanje na chakre... zatim razne stvari... ali nije se pojavio, uzeo, ljudski oblik, sa kojim bi bilo moguce pricati, drzati se za ruke... leteti, zajedno... i niz drugih realizacija...
ali, koriscena je jedna druga osoba koja je pomagala... da se rese neki bitniji problemi i odnosi... i, ostala je poruka, od te osobe da, zaono sto sam ja zeleo, a naravno i ta osoba, verujuci meni... je potrebno - STRPLJENJE... i da je ovo, za sada... dovoljno...
naravno, mogao sam da uradim nesto direktno, sa vracanjem u uzrok nekih problema, ali BEZ ZASTITE POSTOJI MOGUCNOST DA TO BUDE BOLNO, EMOTIVNO... i prejako...
kao druga strana medalje...
eto, desava se... ali je napredak, ono sto je uradjeno, kako god... na mnogim nivoima... ispunjavajuce
naravno, napomenuo bih da ta osoba se nije bavila duhovnim zivotom, ni religijskim... niti je bila u kontaktu sa ovakvim stvarima... pa joj je cela situacija bila totalno nepoznata...
naravno, seansa dan ranije... izlazak iz tela i za par minuta - susret sa andjelom... znaci... zavisi...
a, kao sto rekoh, izbegavam direktan ulazak, sam... u neke teze situacije...
pogotovo sto se ovde radi o POTREBI BITI ZASTICEN OD NEKOGA KO JE JACI OD TOG PROBLEMA... VECNO...
pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 17:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

NENAD PANIĆ

http://www.pan-herba.co.rs/Bolesti.htm

Terapija:
http://www.pan-herba.co.rs/Terapija.htm

Emisije:
http://www.pan-herba.co.rs/Emisije.htm

Kontakt:
http://www.pan-herba.co.rs/Kontakt.htm

Tragom oglasa Nenada Panića koji nudi
lekovite "hiljadugodišnje recepture"

Bivši policajac "leči neizlečivo"

Sam sebe izlečio od raka jetre, a recepte skupljao sa Interneta i po manastirima i
čitajući knjige
U Srbiji ima svega, pa i leka za neizlečive bolesti. Ovih dana u tiražnom oglasniku
osvanuo oglas: Hiljadugodišnjom recepturom za šest do dvanaest nedelja lečim rak...
Na ponuđeni telefon javio se Nenad Panić Nešo, bivši saobraćajni policajac iz Loznice.
Kaže, tačno je, leči i rak i još 400 bolesti! Pre četiri i po godine Panić je, kaže, dobio
preciznu lekarsku dijagnozu koja je značila: gotov si! Bolovao od raka jetre i lekari ga
već bili otpisali.
Ostali bi seli i plakali, ali on baš tih dana kod drugara nosio kompjuterske
komponente, "nakačili" se na Internet, i prvi sajt na koji je naišao bio o tradicionalnoj
medicini. Uzeo onda da čita knjige o lekovitim travama. Nikada ga ranije to nije
zanimalo. Pojma nije imao da i to može da pomogne. Krenuo po manastirima da
skuplja literaturu. Što ne nađe u manastiru, nađe na Internetu.
Pogrešne dijagnoze
Ispostavilo se da je u 50 odsto slučajeva
moja dijagnoza drugačija od lekarske. A ja
završio ugostiteljsku školu. I sad ti doktori
neće da priznaju da neki čovek sa
srednjom stručnom spremom leči - i to rak.
Ja im kažem, nema neizlečive bolesti osim
one koja je proizvedena fabrički u
laboratoriji i od koje svetski lobiji prave
biznis. Bolest niko ne sme da leči da im se
ne zameri.
Dobre biljke i loši ljudi
Tu sam video da imamo jako dobre biljke,
ali jako loše ljude. Profesionalci, osetili da
sam ja nov, pa mi prodaju prošlogodišnju
berbu, pa mi uvale, umesto žalfije, neku
travu što liči. Kupim 300 kila bilja, dođem
kući, izmerim, ono 50 kila. Sad sam i ja
naučio da u kombi jedva stane 300 kila.
- Pročitao sam više knjiga nego u celom
ranijem životu. I ne umem da objasnim
kako je to bilo, ali samo određeni recepti
mi upadali u oči i njih sam izdvajao. Počeo
sam i da sanjam recepte. Probudim se noću
sav mokar, otvorim knjigu na toj i toj strani
i tu baš pravi recept. Prepišem. I uzmem
sam da pravim čaj. Pre toga, mislio sam da
se čaj kuva, nisam znao da se samo popari.
Nađem sve potrebne biljke, samo jedne
nemam, a ta mi najvažnija. Dobijem je iz
inostranstva. Napravim recepturu,
nestručno, laički, pijem čajeve, posle
stotinak dana, onako namračen, odem na
kontrolu kod lekara. Kaže doktor - onaj
kancer na jetri nestao! - seća se Panić.
Dovede mu posle kolega policajac iz
Mionice ćerku koja je bolovala od
leukemije.
- I njoj spremim čajeve, dete se preporodilo. Pročulo se, ja dam oglas da prodajem
kola, kako bi kupio trave, dođe čovek u Loznicu čak iz Novog Pazara. Vidim ja, ne
zanimaju ga kola, koliko ga interesuju čajevi. Beba imala oštećenje jetre. Potpuni laik
još uvek, uzmem knjige pa spremim čaj. Beba se izleči. Kriza u državi, po nagovoru
brata, ostavim državnu službu i krenem da naručujem trave.
Počeo, veli, i da prepoznaje bolesti. Čovek mu ispriča, on kaže - to je to.
- Od mojih čajeva organizam se toliko očisti da garant dolazi do poboljšanja, a nekad i
do potpunog ozdravljenja. Nisam ja mađioničar, da mogu sve. Važno je ispoštovati
proceduru, koliko puta dnevno, šta i kako se pije. Javljaju mi se uglavnom oni koji su
već sve probali i ovo im je poslednja šansa.
"Najmlađi" recept mu je star 800 godina. Vino za srce. "Najstariji", tibetanski, star
preko 4.000 godina. Uneo tu malo i svoje kreacije. Uzme od svega po nešto.
- Biljke naručujem sa Vrške čuke, Peštera i odasvud gde ih ljudi skupljaju. A ima po
našim planinama dobrog bilja. Imamo, recimo, biljku prečicu, iz porodice mahovina,
vrlo lekovita, a od njenih sastojaka se pravi vatromet i pirotehnička sredstva. Ima je
kod nas na Ceru, ali državu baš briga za to.
A i narod čudan, kaže, pitaju zašto vi lečite za tako malo pare, kad se neizlečive bolesti
leče za velike pare.
- Ko nema, ja mu ne naplatim, kako čoveku ne pomoći. Možda sam zato danas još uvek
podstanar, u dugovima, nemam kola, putujem autobusom i najveća mi je nagrada da
moji lekovi ne zatrebaju mojim ukućanima-kaže Nešo.
D. PETROVIĆ

http://www.pan-herba.co.rs/res/OrganizationImages/gla_javnosti.pdf
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marija , pogledaj i ove emisije od dr. Nenada Rosa :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=64125#64125
Marija
Napredni tragalac

Pridružio: 04 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 19:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco, hvala ti najlepse Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » LJUDSKO TELO I NJEGOVE POTREBE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3
Strana 3 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 47927 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 31925 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 265337 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li je neko čuo za fakultet homeopatije u NS 11 zvezdica 11144 26 Nov, 2009 23:59 pm
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka O SMRTI I ŽIVOTU 30 easy 19828 13 Sep, 2009 02:27 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KO JE TRENUTNO NA FORUMU 23 Dušan 19996 24 Maj, 2009 02:16 am
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li ima smisla naplaćivati ili ne isceljujuće sposobnosti 20 Litlneks 12250 16 Mar, 2009 13:53 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)