ANASTASIJA-zvoneći kedri Rusije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vasudeva

Pridružio: 28 Nov 2008

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 01:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bela Galaktička Damo uz duboki naklon kažem Ti : Hvala.

Već sam zaboravila koliko sam slobodna/šašava.
Hvala na podsećanju.
Srce si!

http://www.youtube.com/watch?v=18rsmEG0Rm4
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 01:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ima još nešto.
Protumačite si kako želite.

http://www.youtube.com/watch?v=voiz4wGuY1Y
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 02:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vasudeva,

Replicaras meni, a nisam ja postavio taj post,

ok je i to

desava se kad se covek zanese

vidim po izboru pesama

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 02:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Vasudeva,

Replicaras meni, a nisam ja postavio taj post,

ok je i to

desava se kad se covek zanese

vidim po izboru pesama

pozz

majstor

Dušo, jesi li ti pismen, po svemu sudeći jesi, a s druge strane nisi.
Koliko znam obratih se Beloj Galaktičkoj Dami, u njenom postu bi to, ne u tvom.
No, ukoliko si Sve u Svemu, onda prihvaćam.
Da li Jesi?
Budi pošten prema sebi. Smile
 Nazad na vrh »
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 03:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde, majstore naš, znam da je rano jutro i da si baš nisi sam sa sobom na ti, no, bez obzira kada se probudiš u neka doba nemoj repliku davat, nepotrebna, samo poslušaj i pogledaj ovo.

Da li je u tvojoj Ideji tako nešto?
Tko od nas prisutnih na ovom forumu u ovoj ili onoj varijanti, smo u stanju, potrebi, želji odsvirati ovako?

http://www.youtube.com/watch?v=5WD3DncRK3c
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 04:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vasudeva ::
Ajde, majstore naš, znam da je rano jutro i da si baš nisi sam sa sobom na ti, no, bez obzira kada se probudiš u neka doba nemoj repliku davat, nepotrebna, samo poslušaj i pogledaj ovo.

Da li je u tvojoj Ideji tako nešto?
Tko od nas prisutnih na ovom forumu u ovoj ili onoj varijanti, smo u stanju, potrebi, želji odsvirati ovako?

http://www.youtube.com/watch?v=5WD3DncRK3c

Vasudevo , ti si kraljica Razz

Stvarno znaju da me razvesele tvoji monolozi Razz

Evo i sad kažeš Majstoru da ti ne reciplira , Ti baš voliš da pričaš sama sa sobom Very Happy

Poljubac...
vasudeva

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 04:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
       [url=http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=64666#64666][img]http://Vasudevo , ti si kraljica Razz

Stvarno znaju da me razvesele tvoji monolozi Razz

Evo i sad kažeš Majstoru da ti ne reciplira , Ti baš voliš da pričaš sama sa sobom Very Happy

:

Ljubavi, tebi još uvek nije jasno da pričam sa SVIMA nama/vama.
Meni ne igra ulogu. Smile
JEDNO SMO !
Poljubac...
O ćem prićamo????!
Poljubac...
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 10:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade,

U manjoj ili vecoj meri vladam skoro svim vestinama koje si nabrojao, jedini pravi problem je obnovljivi izvor energije, za solarni sistem od oko 1000w ti treba min. 2000e, s tim sto nakon 8-10 godina moras menjati akumulatore, sa vetrom je situacija jos komplikovanija. Nisu problem ni pare , koliko zavisnost od rezervnih delova koje ne mozes sam reprodukovati

U potpunosti se slažem sa tobom po pitanju obnovljivih izvora energije.Mislim da se možda rješenje nalazi u "Free energy" zajednici koja pokušavaja npravti pulsne motor-generatore koji daju do 200% više nergije od uložene,ima dosta primjera međutim ja lično nisam još u blizini našao nekoga ko ima više iskustva i gdje bi mogao provjeriti sve te podatke.Znam da će mnogi reći to je nemoguće međutim nakon zaista pregledane velike količine materijala o ovom fenomenu ja sam sklon zaključku da to sve ima velikog smisla,pogotovo ako se uzme u obzir da su pojedini ljudi pod veoma čudnim okolnostima stradali (Sten Mayer-automobil na vodu),pa bogami ni marginalizacija a i smrt Nikole Tesle nisu baš potupuno jasne uzme li se u obzir da je još 1932 imao napravljen autimobil koji je koristio energiju okoline (orgon) kao pogonsku energiju.
U Hrvackoj je ovih dana DAVOR JADRIJEVIĆ – EMARD uspio uspješno po Teslinim nacrtima prenijeti energiju bežičnim pute.Nekako imam osjećaj da se u ovim pričama nalazi moguće rješenje za besplatnu energiju.Dalje na takvim imanjima postoji mogućnost proizvodnje metana od organskog otpada.U Kini se već sad može kupiti gotovo kompletan sisitem od rezervara do svjetiljki i grijalica koje koriste metan.U svakom slučaju postoje alternative koje se mogu primjenjivati i barem djelimično rieješiti ovaj problem.

Anastazija nikoga ne tjera da u nju vjeruje ili stvara neki kult ličnosti i ko god i šta god se nalalzilo iza imena Anastazija ne umanjije osnovnu poruku koju sam ja shvatio a to je da bi život bez ljubavi,ne deklarativne a koje je sve manje,na ovom planetu u skorijoj budućnosti mogao čovjeka zaista dovesti na rub opstanka.

Ukoliko postavimo jednostavno pitanje. Ko i kakvu korist može imati od ove cjelokupne priče ? Te izostavimo li marginalnu korist koju je Megre ostvario od prodaje knjiga i taj uveliko troši na zavičajna imanja koja poklanja ljudima,kakv vam se odgovor nameće ?
Ja možda nemam dovoljno uvida ili mi je misao spora ali nemogu naći ni jedan dio u postojećem sisitemu kojem bi odgovarala ova cjelokupna prića.
Ako postavljamo to pitanje ko je Anastazija i da li možemo vjerovati Megreu,ja se onda pitam koliko smo sigurni da je Isus bio to što je napisano o njemu,tačnije koliko toga je promjenjeno i sa kojim namjerama ?

Neznam za druge knjige koje imaju tako intenzivno stvaranje slika ,međutim ja sam postupio po Anastazijinim preporukama i prije dvije godine otišao sam sa porodicom na odmor na Taru kod Zaovinskog jezera i tamo u potpunom miru ponovo pročitao prve tri knjige koje sam tada imao.Jedino što mogu vrlo iskreno reči je, da je to ponovno čitanje na mene imalo zaista puno veći i nekako sadržajniji uticaj,kao kad nešto pročitate sa čim se odmah povežete i prosto ste ushićeni (Starsy je negdje pominjala kako ona kaže A HA SPOZNAJA).Možda je to autosugestija ili već šta god daje ja sam se veoma prijatno osjećao i meni neke druge potvrde ne trebaju.

Zdravlja svijetlim mislima vašim.
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 15:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drage dame, zelim vam u Novoj godini sve sto same sebi zelite

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 16:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade,

Tara je mesto gde ja mislim otici iz ovog smrada, jako mali broj ljudi na forumu ima prakticna znanja, a u vezi ideja iz knjige, uglavnom vole da se bave sofizmom, i to je ok, ovo je na neki nacin virtuelni svet, u stvarnom vecina se ne bi usudila da progovori, jer pojma nema o prakticnim stvarima i sitnicama koje cine zivot van "civilizacije" na koju su navikli. Ali ima nekoliko ljudi na forumu koji znaju sta rade i to je neprocenjivo...mislim na ovu temu pre svega

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 19:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Misli su proizvod, tamna energija iz kje se svetlost rađa. Sve poćinje od dvoje na jednom mesti i odluke da život grade. u srcu je mesto koje poseduje temperaturu koja može slike iz tamne energije da stvara.
Ljudi na planeti Zemlji su potrošači, njihove misli se ne ostvaruju jer ne znaju da ih prenesu u život. Slika u mislima ma koliko lepa bila je u potrošačkom sistemu što znaći da nije stvaralačka-

Vera jesi li ti uspela da pronikneš u sve tajne stvaranja mentalnih slika i da ih sa lakoćom ostvaruješ,materijalizuješ?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade,

Tara je mesto gde ja mislim otici iz ovog smrada, jako mali broj ljudi na forumu ima prakticna znanja, a u vezi ideja iz knjige, uglavnom vole da se bave sofizmom, i to je ok, ovo je na neki nacin virtuelni svet, u stvarnom vecina se ne bi usudila da progovori, jer pojma nema o prakticnim stvarima i sitnicama koje cine zivot van "civilizacije" na koju su navikli. Ali ima nekoliko ljudi na forumu koji znaju sta rade i to je neprocenjivo...mislim na ovu temu pre svega

pozz

majstor

Mogu ti reci da si u VEOMA VELIKOJ PREDNOSTI.... najiskrenije ... nemoj se cak ni zamarati ... ali ostvari to sto ti je milo ... Nece ti biti niti tesko, osim pocetka ... poslije nema nekvog fizickog rada ... samo iz dosade sto ce te naterati na samo uzivanje i spoznaje ... upravo onoga sto trebas.
Jer se tu i radi da se izbjegne fizicki rad poslije ...

Pozdrav i tebi i svima.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 00:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Rade,

pozz

majstor

Mogu ti reci da si u VEOMA VELIKOJ PREDNOSTI.... najiskrenije ... nemoj se cak ni zamarati ... ali ostvari to sto ti je milo ... Nece ti biti niti tesko, osim pocetka ... poslije nema nekvog fizickog rada ... samo iz dosade sto ce te naterati na samo uzivanje i spoznaje ... upravo onoga sto trebas.
Jer se tu i radi da se izbjegne fizicki rad poslije ...

Pozdrav i tebi i svima.

Potpuno se slažem sa stobom istina.Svojim životom i radom, te veoma korisnim i praktičnim iskustvima u uzgajanju žitarica,voća i povrća, koja nam je ostavio Masanobu Fukuoka potvrđuju sve što je i Aanastazija govorila o životu na "Zavičajnim imanjima".

Majstore ovom prilikom se nudim da pomognem kad god budeš odlučio da počneš neke radove na Tari.Ja se dobrih 15 g nisam tako dobro odmorio kao na Tari prije 2 g.

A što se tiće svih koji sumnjaju,oni vjerovatno nisu osjetili te slike ili se emotivno povezali sa osječanjima koja se stvaraju tokom čitanja.Taj njihov odnos mi je razumljiv jer takav način života i nije za sve ljude.To se možda može pravdati isuviše jakim programiranjem od strane sistema,naime u posljednjih par decenija sisitem po mom skromnom mišljenju koristi jedan božanski aspekt a toje sveprisutnost.Prije nego li se djete rodi roditelji su već uveliko pod uticajem sisitema koji kroz svijest i emotivana stanja roditelja utiče na još nerođeno dijete.Porođaj (carskim rezom-potpuno neprirodnim a sve popularnijim),odgoj po već utabanim stazama uslovljavanja i lišavanja kreativnog mišljenja,škola,religija,visoko obrazovanje...itd,pa pravo je čudo kad se nakon svega što čovjek prođe do svoje zrele dobi u njegovom umu pojavi misao da nešto treba mjenjati u životu, a da to nije bolest kao posljednja opomena ili razgovor Tvorca sa nama.No bez obzira koliko je sistem sveprisutan ljudi su vjekovima znali da je spas u prirodi a tome svjedoće sva vikend naselja koja je čovjek gradio odlazeći iz gradova po dozu životne energije.

Nikakav fanatizam ne donosi dobro a naročito onaj koji Anastaziji da je božanske karaktere, to onda počinje ličiti na već viđene priče,u knjigama je to jasno i više puta naglašeno.

Pozdravljam vas braćo i sestre i želim zdravlja svijetlim mislima vašim.
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kada krenete na Taru javite se da i ja pomognem jer sam tu u blizini...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 01 Jan, 2010 18:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi sestre i braćo želim vam puno radosti i zdravlja u ovoj god. Želim vam da svi promislite i stvorite nacrte svojih rodnih imanja i da ih što pre počnete formirati sa svojim
Boginjama i Bogovima. U to ime šaljem vam ovu lepu fotku iza koje stoji moja velika radost jer sam u jednom dvorištu našao 12 starih sorti jabuka i raznog drugog voća i sve u punom rodu.Ova fotka je od pre 15 dana. Ko bude želeo neku staru sortu kalemićemo.
Kad su čoveka pitali, pre desetak god, šta će ti tolike jabuke i kruške, a on brzinski :
da se ljudi raduju kad ih jedu.
Pozdrav
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Strana 11 od 50

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Svakodnevne duhovne spoznaje (uvidi) 704 plavizrak 140054 26 Feb, 2011 16:10 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150612 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3908 20 Jan, 2009 02:50 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)