Zaboravljena Povest Zemlje
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 13 Jan, 2008 16:45 pm    Naslov: Zaboravljena Povest Zemlje
Odgovoriti sa citatom

POSTAJETE GALAKTIČKI ČOVEK - GLAVA V http://www.objave.com/poglavlje.php?na=postajete&gl=006&r=0
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 25 Jan, 2008 00:08 am    Naslov: Manipulacija ili nepoznavanje psihologije ljudi
Odgovoriti sa citatom

OVO POGLAVLJE MI KONAČNO POKAZUJE DA SE U OVOJ OBJAVI ILI RADI O POKUŠAJU MANIPULACIJE LJUDIMA OD STRANE NEKIH VANZEMALJSKIH BIĆA, ILI NAM INFORMACIJE ŠALJU BIĆA KOJA NEDOVOLJNO POZNAJU PSIHOLOGIJU ČOVEKA, NE ZNAJU KAKAV JE KOSMIČKI SAZNAJNI PROCES DANAŠNJEM ČOVEKU POTREBAN!
U TOM SMISLU BIH OPET UPUTIO NA "OBJAVU SA PLEJADA", KAO NA UZOR!
Zbunjivalo me je zalaganje za Svetlost i za preobražaj čoveka u objavi "Postajete...".
Onda sam se setio: verbalno zalaganje za nešto ne znači i iskrenu odanost tome, ili želju da se uparvo to i tako realizuje. (U skorašnjoj istoriji mi smo imali diktatora koji je više od drugih političara u našoj istoriji govorio o miru i o dobrobiti građana, a istovremeno nas više od drugih političara gurao u ratove i potkradao narod za sebe!)
Na stranu to što ovde ispričana istorija čovečanstva liči na jeftini naučno-fantastični film (ne tvrdim da se puno toga ne zasniva na istini, jer ne znam), ALI ONA PO DUHU PROTIVUREČI ONOME ŠTO PIŠE U DRUGIM OBJAVAMA UPRAVO ISTOG "KANALA". I Hrist spominje Pad i tamni deo ljudske istorije. Ali govori i o značajnom periodu svetlosno-eteričnih ljudskih bića. U ovoj objavi mi smo samo bombardovani informacijama o tamnoj strani istorije Zemlje: neprekidno su se vodili planetarni ratovi nekih užasnih bića, ta bića su menjala planete, uništavala satelite, itd!
Ja zaista pokušavam da sa najvećom mogućom otvorenošđu primam onostrane informacije, OVAKVE INFORMACIJE IPAK NI NAJMANJE NE PRIJAJU MOM DUHOVNOM SLUHU.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 25 Jan, 2008 23:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Od mnogo ljudi , dobrih poznavalaca ezoterije i duhovnosti, sam čula da Virdžinija Esen pored tačnih informacija širi i dezinformacije, tako da je uvek treba čitati sa rezervom.Na forumu Galaksije.com je čak proglašavaju New Age guruom i Cointelpro agentom.
Ni jednom izvoru ne treba 100% verovati, već prepustiti intuiciji ( odnosno našem unutrašnjem vodiču ) da nam ukaže na istinu.
Pozdrav, Vesna.
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2008 16:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna,
hvala za ove informacije, puno mi znače jer mi potvrđuju da sam, oslanjajući se samo na svoje duhovno čulo, položio "test" suočavanja sa "sumnjivom" knjigom!!! (Samo ako bi mogla dodatno da objasniš engleske termine...).
Pozdrav, Miroslav
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2008 18:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

New Age guru - guru ( učitelj ) Novog Doba,
Cointelpro agent - agent Kontrolnog sistema ove planete
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2009 12:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Agenata sto svesnih sto nesvesnih na sve strane, sistem se uvek bori protiv onog ko strci-na bilo koji nacin. Ali kada covek cita ovu gomilu raznih knjiga, treba ukljuciti oprez u velikoj meri, ima mnogo poluistina i jos vise lazi. Uglavnom po neko zrnce istine, ako imas razvijen um da prepoznas
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 04 Jan, 2010 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Admine,

pa dodaj neke comment,

izadji malo iz senke

Adminfob Adminfob Adminfob
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » KNJIGE NA SAJTU I VAŠI KOMENTARI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 240837 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 245218 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hristos - Bog, čovek - bogočovek.. 21 biblijski-hriscanin 17170 13 Feb, 2011 04:58 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - NASTANAK I SADRŽAJ KOSMOSA 17 drugar 11357 14 Jan, 2011 01:43 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka OBJAVA - Evolucija ljudskog tela i planete Zemlje 3 Vesna 6062 16 Dec, 2010 18:54 pm
bbrozo12 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 46835 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Galaktički Plimni Val Svjetlosti 2 adminfob 15849 28 Jan, 2008 02:24 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)