OTKRIVANJE TAJNI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj pokojni Djed je pusio Hercegovacki duvan koji je samo on sebi motao, pusio je celi zivot, umro je sa 77 godina , ali su mu pluca bila potpuno zdrava, moji roditelji koji su tada pusili cigarete nisu mogli jedan dim povuci njegovih cigareta a da se ne zakaslju, ja nemam zelju za cigaretama, samo ponekad sa devojkom Havanu jednu izcumuramo
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I ta jedna je dovoljno da se aktiviraju receptori.
Jesi li nekada razmišljao zašto se podigla ovolika galama oko cigareta, Bar meni, to je signal da to nekome ne odgovara.
Bolje je da ljudi budu poslušni automati, nego da ispostavljaju svoje zahteve.
"Veži konja gde ti gazda kaže", za mene ne postoji veće omalovažavanje jednog ljudskog bića. ili "sedi u auto i vozi, šta te briga na koji način radi i šta trošiš"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:47 pm    Naslov: Re: U VEZI DUVANA
Odgovoriti sa citatom

adminfob ::
Vera072 ::
Duvanski dim su doneli na zemlju Atlantiđani, kao pomoć vremenu koje sledi. Dim duvana takođe ima svojstvo da poboljša veze unutar tela.

Konačno da čujem i neku lepu reč za ovaj moj dugogodišnji porok. Doduše, na jednom mestu sam pročitao, pored gomile štetnosti koju donosi organizmu i okolini, da pušač, zahvaljujući duvanu, ima za nekih 5 do 10% veću koncentraciju u odnosu na nepušača.

U svakom slučaju Vera, zahvaljujem se na ovoj informaciji. Smile

Ooooo dobro jutro moj admine ... ziv li si ... pa neko je pisao to o cigarama i kahvi preko godinu dana ima ... slabo se druzis nekako sa nama.
A vidis ima i onih koji rade pa to mogu i dokazati.
Inace mislim da ga nije donijela atlantida, nisam siguran ... ali je bio najdivniji cvijet na planeti ... i ne sjecam se u kojem dobu sunca ...
Svi kraljevi su ga htjeli imati .. i zbog lijepote cvijeta i njegove vrednosti.

Ako nadem citiracu.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Doneli su ga Atlantiđani, ako tvoje sećanje doseže do drugog vremena, onda ga ispričaj.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 23:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Doneli su ga Atlantiđani, ako tvoje sećanje doseže do drugog vremena, onda ga ispričaj.

Hocu normalno ... jer si vredna ... ali ne znam kada jer nemam bas ni vremena ... ali hocu.

Sjecam se samo da je to bilo veoma davno i u nekom drugom dobu sunca... jer bilo je vise tih doba.
A dali ih je bilo tri ili cetiri ni toga se bas ne sjecam.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 26 Okt, 2009 23:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo polako, ne žuri, jer planeta Zemlja postoji u različitim mestima na trilione mesta, Moje sećanje je vazano za ovu kosmičku ćeliju, a nakon povezivanja mogu doiti informacije i iz drugih.

Naša planeta je imala interne replikacije, promena polova, u periodima od 750,000 godina. Mnoge civilizacije su se na njoj izmenjale.

Ovo što se odigrava sad je replikacija kosmičke čelije, mnogi delovi su je već završili, pa su nam tako stigli i demoni reptili,

Atlantida dolazi u tom vremenu kada se odigrava završna faza replikacije kosmicke čelije. Kada od jedne nastaju dve, jedna odumire a druga nastavi da živi do ponovne podele.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 00:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TAJNA U KRVI

Otkriče ove tajne je veoma značajno za samospoznaju.
.
Porobljavanje ljudi je vidljivo i kroz krv. Crvena krvna zrnca nemaju jedro, to je tako kod svih sisara (izuzev kamile).
Postoje razne pretpostavke zašto je do odbacivanja jedra došlo, jedna je da bi nosile više kiseonika.
Čelija bez jedra ne nosi život jer joj nedostaje duša, uništen je ženski princip.
Ovo odbacivanje jedra je znak da je čovek robotizovan da kroz krvotok idu tankeri.

Zašto je to učinjeno. Zato sto čelija sa jedrom nosi život i kada stigne do srca može da ispriča sta se u telu dešava i ako su veze prekinute. Na taj način se oduzima srcu sposobnost da interveniše, oko tvorca spava i nema regeneracije.
može ga opomenuti samo bol, koji će se preneti drugim putevima, linfnim kanalima gde čelije imaju jedro.

Tako vladaju sa nama. Nervni sistem na završecima je oboren pa je komunikacija između čelije i mozga prekinuta a linijama srca kroz srce prolaze tankeri koji ništa ne govore, tako da sve izgleda u redu.
Na ovaj način i trajanje vrste je određeno, pošto stalno gubi izvorna znanja nestaće, izgubiće sposobnost reprodukcije.

Tako ribe, vodozemci, gmizavci i ptice imaju jedro, a sisari ga nemaju.
Neko može da pomisli da su u tom slučaju ove vrste superiornije ali nisu jer nose delove znanja, čovek je kompletan a cilj svake vrste je da bude čovek. Postoje ljudi rube, ptice, Ovaj nedostatak ukazuje da je čovek prepravljan da bi se u njega uselila druga vrsta, Po kompaktibilnosti DNK to su reptili. To je i sudbina ljudi koji ostaju u 3d da budu oni. Tu će se i roditi malo repato biće koje satanisti čekaju.

Sisari su bića koja u kratkom roku mogu biti ljudi.
Proces nestajanja zaustaviće Elektra, dajući sposobnost da se naša kosmička čelija replicira na dve i da odbaci sve što je nadograđeno.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dodacu samo nesto jos za duvan, u cistom obliku.

Povecava duhovnost, tako sto zaustavlja proces kristalizacije hipotalamusa, odnosno pravljenja poslusnih robota....koliko god da su stetnih aditiva dodavali u cigarete taj efekat nisu mogli ponistiti, i jednostavno su odlucili da ga zabrane, kao sto su to tridestih godina proslog veka uradili sa konopljom.

Kontrola, kontrola to je nasa parola

Ja nikada nisam pusio , ne prija mi, ali zato Havane povremeno koristim cisto principa radi, na kraju mi se i dopalo
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 01:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Admine ,

evo jedan lap za tebe

http://www.benchit.rs/BenchIT-vesti/Notebook/Samsung-laptop-sa-transparentnim-OLED-ekranom.html
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 03:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Povecava duhovnost, tako sto zaustavlja proces kristalizacije hipotalamusa, odnosno pravljenja poslusnih robota....koliko god da su stetnih aditiva dodavali u cigarete taj efekat nisu mogli ponistiti, i jednostavno su odlucili da ga zabrane, kao sto su to tridestih godina proslog veka uradili sa konopljom.

Ovo je vredna informacija ali nije dobro definisan proces. Da, duvan zaustavlja kristalizaciju hipotalamusa koji bi na taj način, da kristališe, postao neuništiv i hipofiza ne bi mogla više da se oslobodi njegove kontrole. Hipotalamus treba zaustaviti da se ne kristališe.
U kristalnom obliku se ne gube sposobnosti već postaju dugovećne.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 09:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kristalizacijom, gubi svoju duhovnu funkciju,,,kao sto zglobovi artritisom gube svoju funkciju pokretljivosti
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Kristalizacijom, gubi svoju duhovnu funkciju,,,kao sto zglobovi artritisom gube svoju funkciju pokretljivosti

To ti i kažem da postaje nemilosrdan. Pokrenuću ponovo temu demontiranje ega da bi shvatili o čemu se u stvari radi.
Čovek ima predstavu da je sve kako treba.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 15:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bice to zanimljivo pratiti,

Najteze i jeste odreci se ega,
a on stoji na putu izmedju Boga i Coveka
 Nazad na vrh »
AleX
Iskušenik

Pridružio: 04 Jan 2010

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Komentar na postove o pušenju:

Nije istina da se pušači bolje koncentrišu.
Nema pozitivnog delovanja duvana.

@Majstor, najviše kolutam očima kad čujem: Ceo život pušio, pio, i živeo sto godina apsolutno zdrav, a onaj tamo nit pio, nit pušio, pa, recimo, pala bandera na njega...

Na nama je da se zaštitimo i odreknemo loših navika koje su nam nametnute psihološkim putem.

Problem je u tome što se pozitivnim stvarima povezuje radi dalje asocijacije duvana na nešto dobro.

Imam blog o tome, ko bude zainteresovan, daću mu link.

Što se tiče o eritrocitima, znam da nemaju jedro (u medicini sam). Novo što sam saznao je da ga imaju kamile.

Neko to gleda na onaj način, ali ja to gledam ovako:

Crv je prost oblik života. Ima sasvim jednostavan sistem.
Čovek je najsloženiji.

Crvu će otsečeni deo ponovo izraste (regenerisaće se).
Čovekova regeneracije je svedena na zarastanje rana.

Što je jednostavnije, to ima veću moć regeneracije.
Obrnuto su proporcionalne ove dve stvari.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jan, 2010 23:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sta da ti kazem Alex,

Moj pokojni djed je cumrao kao furuna, najjaci Hercegovacki duvan, i nikad mu nije zasmetao, umro je kada mu je mladji brat umro, nije hteo vise da zivi, 3 meseca na mleku, pa onda jos mesec i po pio samo vodu. Umro je sa 77 godina, svojom zeljom.
Ja stvarno ne volim miris duvana i nikad nisam pusio cigarete, niti koristio opijate, ponekad sa devojkom Havanu izgustiramo, ili nargilu kad smo na bliskom istoku. Ali apsolutno mrzim sve zabrane. Tipa prodajes auto u Srbiji koji moze da ide 250km/h a zakonom ne mozes vise od 120 bilo gde u srbiji...ili....pusenje je stetno...a korisno je verovati medijima.... vakcina protiv gripa je sigurna i zdrava...a sva domaca hrana nije ispitana i ne moze u prodaju....i tako u nedogled...da ne ulazim u obrazovanje, klimu, bankarski sistem...jednostavno krajnje licemerje
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 7 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 103446 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 936435 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70643 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 250772 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 12023 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21151 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 11069 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)