PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 16 Jan, 2010 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Majstore;
Pitija:
Hvala nama ... jer sada se prosvetljavaju ti energetski cvorovi ... to jeste mi na planeti spoznajuci istinu .. jedan, vrednost jednoga od NAS = slaba vajda.

P ajmo onda i malo dalje ...
Jesu li pratioci Mojsija pravili zlatno tele ... te zbog toga bjese hijade pobijene momentalno.
Jesu, jeste, jer tako kaze stari zavjet, knjiga historije a ne istine.
Pitanje je ko je bio u pravu ... Narod ili Mojsije ....?

Sta mislite?

Istina vam lezi ispred PIRAMIDE U SFINGI ....!
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 16 Jan, 2010 13:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Majstore;
Pitija:
Hvala nama ... jer sada se prosvetljavaju ti energetski cvorovi ... to jeste mi na planeti spoznajuci istinu .. jedan, vrednost jednoga od NAS = slaba vajda.

Jesu li pratioci Mojsija pravili zlatno tele ... te zbog toga bjese hijade pobijene momentalno.

Sta mislite?

Evo jos jedna zezalica na tu temu, 40 godina ih je vodio u krug po pustinji da se promene tri generacije, i zaboravi nesto od pre? Sta? Sto drze kapicu na glavi?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 16 Jan, 2010 13:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zaboravih ... ETO TO VAM JE PRAVI PUT I VJERA U BOGA ... kada budete tako razmisljali ... poceti ce te micati kvAzi, lazne bogove od sebe ... I PROSTO IMATI SLOBODAN PUT PREMA PRAVOME BOGU ... JER ON I JE TU I SVI GA VIDE ... Micanjem tih laznih bogova , POSTAJETE TEK ONDA I SAMI TAKVI BOGOVI ... u sebi i sa NJIM ... necete imati posrednika.

Kako čete ih odmicati od sebe, pa lako, krenite u preispitivanje svoga života i čemu sve robujete. Eno imate za početak 1 i 2 Boziju zapovast na potrazi.
Priznajte sami sebi čemu sve robujete, počevši od dece, kuće pa po redu. Spoznajte od čega se plašite, da vam decu neko ne povredi a kuču neko ne uzme.
prosto je za videti-ali je teško priznati.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 16 Jan, 2010 14:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::

Majstore;
Pitija:

Sta mislite?

Evo jos jedna zezalica na tu temu, 40 godina ih je vodio u krug po pustinji da se promene tri generacije, i zaboravi nesto od pre? Sta? Sto drze kapicu na glavi?

Da, samo sto to nije zezalica ... nego stvarnost.
 Nazad na vrh »
grufic
Iskušenik

Pridružio: 25 Dec 2009

Poruka Poslao: 17 Jan, 2010 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste ljudi, sve je tako vidljivo, sve nam je ispred nosa, sve je realno gledano jednostavno i opet veoma kompleksno i zbunjujuce.
Svako od nas treba cvrsto drzati kormilo svojih misli, jer na brodu nase duse je jedan kapetan koji spava, njega trebamo probuditi, samokontrola je nevidjena snaga u svakome od nas, ispravno razmisljanje je vrlina, trebamo srcu reci: raduj se srce moje, ali tiho i sa puno zahvalnosti!

cvet
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 18 Jan, 2010 12:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je napisao jedan moj dragi prijatelj Akrura Prabhu

U čemu je problem?

Značajni problemi koje susrećemo ne mogu biti riješeni na istom nivou razmišljanja koje smo imali kada smo te probleme stvorili. Potrebna je drugačija perspektiva, drugačija svjesnost. Ne možemo biti u neznanju i očekivati da ćemo efikasno riješiti svoje probleme.

Jedan močan način da pristupimo svojim problemima je da ih promatramo drugačije. Najveći problem u našim životima nisu problemi sa kojima se suočavamo nego način na koji ih vidimo. Ako problem vidimo kao problem, To je problem. Ali ako problem gledamo kao priliku, tada imamo početak efektivnog rješavanja problema.

Ako mislite da je svaki problem prilika za nešto, vaše rješavanje problema će biti kreativno i efikasno. Ja čak i preporučujem da prestanemo koristiti riječ „problem“. Svaku tešku situaciju sa kojom se suočavate u životu možete zvati izazovom ili prilikom.

Problemi koje život stavlja pred nas nisu namijenjeni da nas slome ili obeshrabre. Oni su namijenjeni kao pomoć da učimo, rastemo i postanemo mudriji.

Stoga prigrlite vaše probleme i vidite ruku vrhovne inteligencije u njima. Koristite ih za svoj napredak. I, kada se suočite sa problemom, upitajte se: „Za što je ovaj problem prilika?“
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

Alex dušo , neću samo jedan , ja nisam cicija !
Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac...

Draga Caco,

HVALA TI ZA POLJUPCE... ima da se RASPISEM... svako malo... za tebe... I VESNU...
ali, i ostale...

ovo sam ti vec poslao u TVOJ HIPERSPEJS, ali kacim i ovde... jer cu neke stvari ovde da nastavim, a i da imam sve na okupu, da se ne ponavljam... kad se sklapa CELINA...

evo ovde cu da napisem nesto, pa to isto i na mom forumu - predane sluzbe Bogu... ali ne mogu bas svuda... jer si se razbacala po forumima, a tema jeste veoma interesantna...
ove VEZBE, kako ih nazivas, me mnogo podsecaju na regresije i regresoterapije koje ja radim. Zato mislim da mogu mnogo toga da ti napisem, sa ovih nekoliko tvojih realizacija, ili vezbi... kao i o tebi i tvom poimanju... ali bilo bi mnogo toga, zaista...
ne znam da li si citala moju knjigu, sa seansi i SIMBOLIMA, U NJIMA, ZA VREME TRAJANJA SEANSI... pa cu, ovde, navesti jednu od seansi, vezanu za SIMBOLIKU - PRSTENA... ali i mnoge druge simbole...
jer, kao sto se secas, mozda, pre par nedelja sam naveo da se ZENIM... a ti si mi odgovorila - samo jos da izaberem, sa kojom cu...
a ja nisam uspeo, odmah da objasnim SIMBOLIKU... REALIZACIJA... pa je izgledalo kao da je to 3D varijanta... ali nije...
naime, JA IMAM PRSTEN... ODAVNO... KOJI MOGU DA - DARUJEM... NEKOJ ZENI... ILI ZENAMA... ali, bilo bi glupo da sada objasnim JASNU SIMBOLIKU... SVEGA TOGA... iako je dovoljno da svako razume kako razume, po svome, STA SIMBOLISE PRSTEN... I STA SIMBOLISE - POKLON PRSTENA... MUSKARCA - ZENI... NA VISIM NIVOIMA, kakvo god da su, hiperspejs ili astral, SVEJEDNO...
ovo znam da razumes... samo KOD TEBE PRSTEN IMA DRUGACIJU SIMBOLIKU... ZBOG STRAHA OD AUTORITETA... LJUDSKOG... ljutila se ili ne sto sam to nazvao - strahom... ali - POMOCI CE...
ujedno, TREBA POSLUSATI SAVETE, DOBRONAMERNE... ovde ISTINE, MAJSTORA... koji imaju mozda DRUGACIJE UVIDE... ali... SAOSECAM, SA NJIMA...
ne mislim da te kritikujem jer TI RADIS, NA SEBI, TO SE DA VIDETI... ali svaki savet, dobronameran je - DOBRODOSAO... ZA RAZMATRANJE, BAREM... pa kasnije mozes i da ga odbacis, AKO TEBI NE TREBA... kao i MOJ...
- ja NE ZNAM STA TACNO PODRAZUMEVS POD HIPERSVEMIROM, jer sam imao zaista brojne i razlicite realizacije, pa mi ovde deluje MALO POMESANO... ali svejedno...
- pomenucu svoju realizaciju BITI VECI OD CELOG UNIVERZUMA I, UJEDNO, U ISTO VREME, SEKUNDE ILI VECNOG VREMENA - KALE... BITI I MANJI OD NAJMANJEG ATOMA U SVIM ATOMIMA TOG ISTOG UNIVERZUMA, KAO I BITI SVAKO OD SVIH ENTITETA... STO JE - LUDILO... HIPERSPEJSA I HIPERVREMENA... I NIKOME NE PREPORUCUJEM, NI POD RAZNO...
- ono sto mislim da bi moglo da bude nekkva realizacija manja, za neke ljude je SPOZNAJA DRUGE STRANE KAO SAMO JEDNE OD BEZBROJNIH MOGUCIH REALIZACIJA... MAKAR I U RAZLICITA VREMENA...
na primer: IMAS AVATAR... NEKO... NEKAKAV... ILI VOLIS OVO... I NAPISES SPISAK STVARI I LJUDI, SITUACIJA, OSECANJA... KAO I SPISAK SVIH ONI - SUPROTNIH STVARI... KOJE NE VOLIS, MRZIS...
I ONDA SE REALIZUJES U OVOM DRUGOM... JEDNO PO JEDNO... a ne sve odjednom, i ne sve u isto vreme... jer... kapiras...
ne znam koliko sam bio jasan...
ali, ove VEZEBE SE NIKAKO NE RADE - BEZ ZASTITE - AUTORITETA... OSOBE... NIKAKO - SAM, NI POD RAZNO...!!!
znaci - BANALAN PRIMER: volis mlade i mrsave, visoke muskarce... a zamislis - suprotno... matore, debel, niske... i kako te - recimo - siluju... iskoriscavaju, zadovoljavaju se... u sexu, jer tu je lakse doziveti skroz realizacije...
i - GDE JE TU - TVOJA - LJUBAV.... ILI BAREM TOLERANCIJA...???
i, mozes tako redom.... PREDAVANJE - SEBE...
NEMA STITA I MACEVA... TO JE - IZNUTRA, AKO SI USPELA DA RAZUMES SIMBOLIKU...
TO TREBA DA - REALIZUJES... I ONDA TI NISU POTREBNI STITOVI... RAZUMES, JER SI IH DOBILA, NA POKLON, SAMO JOS NISI REALIZOVALA...
ZATO SE, JOS UVEK - BRANIS....!!!!
OD KOGA... I OD CEGA...??? I - STA BRRANIS...??? DUSU, EGO, UM, TELO...???
TO RAZUMES... ali TREBA I DA DOZIVIS... a za to ti treba - TUCANJE... U GLAVU...
U TVOJE SIMBOLE I TVOJU ANALIZU... DA TI ISPADNE MOZAK... I ONDA ZNAS TO...
KAO SPOZNAJU...
- jenda, t.j. dve lake vezbe koje radim, povodom toga, sa ljudima:
1. realizacija - MAJMUNA... DA UDJES U TELO MAJMUNA I NJEGOV UM... pogledaj detaljnije SIMBOLIKU, PISE U KNJIZI OVO...
i da SAOSECAS SA UMOM MAJMUNA... DA BUDES U TOM UMU...
2. skidanje glave... realizacija, vezba ide ovako... SKINES GLAVU, SA TELA... I STAVIS JE U COSAK MOJE SOBE (bdw... tamo su - BOZANSTVA, ali ne mora tamo, AKO TI TO SMETA)...
i, ONDA PRICAS - KAKO SE OSECAS... hahaha...
NEMA SIMBOLIKE, JER NEMA - GLAVE... NI RAZUMA...
javi, ljudima - KAKO SE OSECAS... U OVOME... vezba je za I razred... ALI VISE SKOLE...

- i pre citata sa seanse o andjelu, prstenu... UZETU... ahaahaaha... (VEZIVANJE)...
SAMO DA ZNAS DA TE PODRZAVAM... U OVIM NAPORIMA, VEZBAMA, REALIZACIJAMA... I DRAGO MI JE DA IH PISES... IMA MNOGO TOGA TU, STO PISES, sto ni sama ne razumes, a pogotovo mnogi ljudi... ali je DOBRO, da se o tome pise...
a, mozda i ja dobijem neku inspiraciju, nesto sto jos nisam radio, jer RAZMENA POSTOJI...
PROCITAJ SEANSU SA - GALAKTICKIM UMOM, MOZGOM... i povezanoscu, DA VIDIS SLIKE I DOZIVIS - IMPULSE, jer ti radis vise sa ENERGIJAMA I SIMBOLIMA... seansa je na - predanoj sluzbi Bogu...
i to je - HIPERSPEJS... KADA ISKAPIRAS I POCNES... DA ULAZIS - U DRUGA TELA... DRUGIH OSOBA... I NJIHOVOG ISKUSTVA... KAO SLIKE, FILMOVE, KARMA, SVEJEDNO - KAO PROSIRENJE, OBOGACENJE...
ALI, DA ZNAS I DA IZLAZIS... OBAVEZNO...
JER, STO DUZE SI U JEDNOJ SLICI... ALKESANDRE - CACE... SVE JE VECA - NAVIKA... I SVE SE TEZE IZLAZI...
MESAJ, MALO, SESTRO... hahaha...
OVO JE ZA TEBE - DUHOVNA LEKCIJA...

evo sad citata sa seanse, O SIMBOLICI PRSTENA...
i, jos nesto... negde sam napisao da sam, pre 15 - tak godina imao susret sa Krishnom, kada sam hteo SVE DA ZNAM... A NJEGA SMATRAO UCITELJEM SVIH UCITELJA... I PITAO GA, PONIZNO: DA LI MOGU DA MU POSTAVIM NEKA PITANJA...
nasta je on odgovorii da NISMO, SADA, U SKOLI, NEGO... DA LI BIH JA HTEO DA BUDEM - NJEGOVA - LJUBAVNICA...
e, sada, posto MORAM DA OBJASNJAVAM - SIMBOLIKU I SIMBOLE... TO JE DUHOVNA LEKCIJA, REALIZACIJA... VERENJA... MOG... SA - KRISHNOM... jer, na duhovnom nivou NEMA RAZLIKE IZMEDJU PONUDE I - PRIHVATANJA, TO JE - JEDNO... TAKO DA SAM JA - TIME, NJEGOVIM PITANJEM, I U ISTO VREME - PONUDOM... POSTAO - NJJEGOVA - LJUBAVNICA... a to znaci, bez obzira I IZVAN I IZNAD - SAME SIMBOLIKE PRSTENA...
JA TAJ PRSTEN - IMAM... CAK I KAD GA NEMAM ILI NE NOSIM...
A, SAMIM TIM - MOGU DA GA DARUJEM... DRUGIMA...
A SIMBOL PRSTENA JE - ZASTITA... NEKO SE, O NEKOME, STARA, STITI GA...!!!
VISE OD SVIH - STITOVA I SIMBOLA I MACEVA... I ZNANJA, MUDROSTI... SVIH FREKVENCIJA... JER JE OVO - ZASTITA - AUTORITETA...
ako razumes, ili neko... ako ne, svejedno, kad dodje vreme... ipak pisemo o HIPERSVEMIRU...

dakle, citat:

VEOMA SKRACEN TEKST SA SEANSE SA Z:

…PROLAZIM KROZ TUNEL…izlazim sa druge strane…vidim jedno OKO, koje me posmatra…ali je u svetlosti…a ja sam, kao u zenici tog oka…ja gledam to oko i kao da smo se stopili…lepo mi je…prijatno…ono nesto osmatra, levo i desno…neke predele…ali tamne predele, kao planine, neke ljude, neke siluete…NESTO SE TU DOGADJA, ali daleko…taj predeo je dosta taman, dosta mraka ima…
- Jel hoces da pridjes blize, da vidimo sta ima, o cemu se radi? Ako je opasno, ti mi reci, pa necemo da idemo dalje…
- ne, nije opasno, samo je nekako tamno, mracno, ne vidim bas lepo..
- Ok, kazem, hajde da pridjemo blize, zajedno, da pogledamo izbliza…
- moze, evo sad sam tu, dole, vidim neku osobu, nazirem je, kao da je u senci…sedi, zamisljen je, kao… i skroz tuzan…ne gleda nista okolo, nista ga ne zanima, samo njegove tuzne misli…stala sam ispred njega i on je podigao glavu prema meni. Primetio me je i, odjednom se, nekako, promenio…smeje se, ali je jos tuzan…
- Ok, kazem, pitaj ga da li mozete da razgovarate…
- kaze da mozemo…
- Pa, upoznajte se, da vidimo sta ce da bude…
- Kaze da je tuzan jer me je strasno dugo CEKAO. Kaze da se mi poznajemo, odavno, i da je zato tako tuzan. Jer me je cekao, da se ponovo vidimo.
- Koliko dugo, pitam…
- mnogo, mnogo dugo, ne jedan zivot, kao da je proteklo hiljade godina…a sad je srecan sto sam sa njim, ponovo. On je tuzan i usamljen, u tom mraku, kao i ja, sve ovo vreme, nas prvi bliski susret, neizmerna radost sto smo se, konacno, upoznali…suze…zagrljaj…,MOJ ANDJEO!!!
…Sad je ustao i posao negde…ja idem za njim…nesto mi pokazuje, neko uze…i sad smo na nekim stepenicama i tu ima vise svetlosti…vidi se druga strana, na svetlu…kao da smo na jednom delu, gde je veliki mrak, a onda je provalija, a sa druge strane je drugi deo, nekakva priroda, osvetljena, zelena…i kaze mi da predjemo na drugu stranu…i daje mi uze…kaze da ce da stavi uze izmedju ova dva dela, ova dva kao posebna sveta, posebna ostrva…i da ja treba da predjem na drugu stranu, pomocu tog uzeta…i ja sam pocela da idem, prelazim, rukama se drzim…on mi pomaze…kaze mi da moram malo i sama da se potrudim, da ce on da mi pomogne da predjem na drugu stranu, ali da moram sama nesto da uradim, da se potrudim, da on to vidi da zaista to hocu…sve je ok, ja napredujem i on je tu, pored mene i daje mi svoju ljubav i podrsku,
dosla sam do polovine…gledam na jednu i drugu stranu…vidim, sada, lepo i drugu stranu, detalje, planine, sume, svetlo je, lepo, privlacno, lepe su boje…uporedjujem, jer sam na sredini, podjednako udaljena…
- A sta ako padnes u provaliju, pitam, ako se pustis ili ne izdrzis dalje?..
- pa, preletecu na drugu stranu, sad umem da letim, necu da padnem, a i on je tu, pored mene…on mi kaze da bih svakako presla na drugu stranu…
- ok, idemo dalje…
- sad prelazim, skroz, na drugu stranu… spoznala sam svetliju stranu, PRESLA SAM, OVDE JE SASVIM NOVI SVET, NOVI OSECAJ, DOZIVLJAJ, ...
…DARUJE MI PRSTEN! MAGICNE MOCI. On je od zlata, ima drago kamenje u obliku kruga, osecam prenos pozitivne enrgije na mene…izuzetno je lep…Andjeo ima krila koja su svilena i duginih boja, sav je u raskosi i sjaju, svecano obucen u belu odoru…,… pauza…
-
-
Nastavak…3 MAGICNE VODE…
Andjeo me ceka na livadi, sad je obucen svecano, ali u crvenu odoru…raduje mi se i ja njemu, sav je nasmejan. Dolazimo do vodopada koji se kupa u suncevoj svetlosti, svuda okolo je pozitivna energija, oseca se u vazduhu miris prirode, cvrkut ptica, cvece, u daljini muzika…IDEMO DO IZVORA MAGICNE VODE, gde sede vile, sumska bozanstva, koje se razigrano smeju i uzivaju u suncu…igraju se, blazeno, bezbrizno, veselo…pozivaju me da dodjem da se okupam u toj magicnoj vodi…ja im se zahvaljujem…andjeo je tu pored mene…srecna sam…on nece da se kupa…dok se kupam osecam magican izvor te vode na mome telu, koza mi blista i svetluca, osecam se magicno, lepo, zenstveno i blistavo…kako spolja tako i iznutra…ta voda mi tece kroz krunsku chakru, prolazi kroz moje unutrasnje bice…
…Zatim ja i andjeo prelazimo recicu, letimo i dolazimo do neke sume.Jedan putic poplocan ciglom nas vodi do neke pecine. Ta pecina ima prolaz, osecam pomalo strah…andjeo mi kaze slobodno da udjem…ja ulazim i nailazim na termalni izvor, koji je tirkizno plave boje. Skidam se i ulazim u vodu, bas mi prija, energetski mome telu…osecam se bas opusteno…andjeo mi kaze da TA VODA IMA LEKOVITE MOCI, da je dobra za moje zdravlje. Isto tako osecam da ta voda prolazi kroz centar moga unutrasnjeg bica…,…i…zatim, na kraju, dolazimo ponovo do tog vodopada. Andjeo mi kaze da je OVA VODA ZA PROCISCENJE OD NEGATIVNE ENERGIJE. Dolazim ispod tog vodopada, sa mene se spira sva negativna energija i prljavstina, kako spolja tako i iznutra. Andjeo mi kaze da TA VODA, SA TRI IZVORA, IMA MAGICNE MOCI ZA LEPOTU, ZDRAVLJE I PROTIV NEGATIVNE ENERGIJE…
- pitam da li moze da ponese kuci po malo od sve tri ove vode?
- Andjeo kaze da moze i vec je i spremio, nesto narandzasto, pomesao je sve tri vode i daje mi to… Andjeo mi kaze da tu vodu vizualiziram uvek kad se kupam u narandzastoj boji i ta voda ima lekovitu moc…
…i kaze da je to NJEGOVA KREACIJA I DA JE TO I DAR, ZA TEBE (za mene, alexa). Da mozes da koristis pri regresoterapiji, jer ce maksimalno da deluje, i da treba da se zahvalim…
- naravno, odmah sam se zahvalio, najponiznije, i Z. i njenom andjelu….
- ovo sve ne moze da se opise recima, kako se lepo osecam, isceljena, napunjena pozitivnom energijom, koza, spolja, iznutra,…znas, ovo je fantasticno…
- Ok, onda idem, odmah, da napravim reklamu za NOVI SPA – CENTAR….
- ona se smeje, pa, da ovo je nesto posebno…
- Pitam andjela da li treba da se doda i masaza i salon za podmladjivanje…
- Andjeo kaze da ne treba, sve se vec nalazi u ova tri izvora…

dakle, ukoliko se ne vide SIMBOLI, ILI IZGLEDAJU PREVISE - REALNO... ILI BILO KAKO... SVEJEDNO, ONI SU - TU...
I - RADE... SVOJ POSAO... JER SU - POSLATI... OD NEKOGA...
nadam se da ti to razumes, ako ne, znam da ces da pitas... stariji sam, pa nije ni sramota ni ponizavajuce...

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 18:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Alex ,

po ko zna koji put , moram da ti kažem da te obožavam ! Poljubac... Buket Poljubac...

Jasno mi je sve o čemu pišeš , hvala ti puno !!!
Inspirišeš me , a od tebe može puno toga da se nauči ! Thanx

Na ovoj temi ću kasnije da ti postavim neka pitanja ...

Kada radim hiperspejs vežbe odmah moram da zapišem iskustva jer u suprotnom zaboravim dosta detalja .
Što znači da imam u svesci zapisana brojna iskustva .
Kasnije prekucavam iz sveske na forum , ali kad sam u elementu jer često me mrzi da prekucavam Rolling Eyes ... a niko me ne juri Laughing

Upravo si mi dao podsticaj da sledeće hiperspejs iskustvo koje ću na forumu da opišem ,
bude ponovo moje iskustvo sa Lavovima... gde su mi ponovo prikazali prsten koji su mi već dali i objasnili mi kako da ga koristim - realizacija... o tome si pisao u ovom postu Alex , tačno si opisao ono što sam već saznala od Lavljih bića !!!!! ( a dobila sam tada i zlatnu burmu i krunu Razz na poklon ) .
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 18:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Dragi Alex ,

po ko zna koji put , moram da ti kažem da te obožavam ! Poljubac... Buket Poljubac...

pa, Caco, TO je - TVOJE - BOGATSTVO...!!!
jer, opet ja - sa duhovnog stanovista - ONAJ KOJI OBOZAVA... JE, U ISTO VREME - OBOZAVANI...
a ja, sa svog duhovnog stanovista - PREDAJEM - TVOJE OBOZAVANJE ( I POLJUPCE I BUKET ) - MOJIM AUTORITETIMA, ZASTITNICIMA... PRIJATELJIMA... MOM ANDJELU, I BOZANSTVIMA :
BUDI, SHIVI I - KRISHNI...
kao - TVOJ POKLONCIC... jeeeeeeeeeee...
( i ovo su - duhovne REALIZACIJE)
I... TO ZNAS...

Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 16:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo par postova koje sam ukrao, od Cace i njenog Hiperspejsa, a koje mi se uklapaju u ovaj forum, nadam se da se autori nece ljutiti:

Alaemyrus ::

Ehh pa dobro jeste moj post bio malo offtopic ali pomislih da ce vam se svideti kao sala..
Hehe kada se setim tih busnih papuca i giljacenja po bestragijama.. odmah krenu suze radosnice Smile

Sto se tice teme - meni je interesantno da vecina vas uopste ne cita vedske spise a tamo pise ovo o cemu govorite.. sva vasa iskustva, sve sto govorite i sve sto trazite svo znanje..
sve ja zapisano u vedama.
Pa samo ako procitate Bhagavad Gitu- Kakva jeste pronaci cete medju redovima toliko stvari o kojima ovde pisete i odgovore na mnoga pitanja.. e sada kada bih poceo da pisem sve to ovde trebalo bi mi jako puno vremena.. mnogo jednostavnije mi je da vam nabavim knjige.. Mislim da mogu da vam kupim Bhagavd Gitu kakva jeste na srpskom jeziku ali bez sanskrita za 300 dinara znaci za sada mogu da vam kupim dve.. imam jednu dobru staru integralnu Bhagavad Gitu sa sanskritom i svim zivim stvarima u njoj zajedno sa ponekim polubogom koji u nju udje ponekad..
ali nju nebih davao nikome, cak je nebih ni pozajmljivao jer je to ipak najsvetiji spis za mene..
Eto moja preporuka vam je da procitate ove svete spise ako mozete.. naci cete jako mnogo odgovora na vasa pitanja.. a sto se tice veda uopste pa svo to znanje kada bi se pretocilo u knjige ni cela ova planeta nebi bila dovoljna da posluzi kao biblioteka za njih..
Recimo samo peto poglavlje Brahma samhite je nadjeno na ovoj planeti zemlji i to je iskopao Gospodin Caitanya Mahaprabhu pre nekih 500 godina u nekom porusenom hramu pod zemljom u Indiji..
A Brahma samhita je stara nekoliko triliona godina.. e ajde sada vi recite to nekom obicnom coveku.. ima da vas gleda kao.. ludake iz kovina.
U Srimad Bhagavatamu se opisuju mnoge druge planete ne samo ova..
Recimo u petom pevanju - drugi deo se opisuje citav ovaj nas univerzum sistematski pocevsi od najvisih planeta, omotaca oko univerzuma pa sve do najnizih planeta i paklenih planeta.. veoma interesantno..
Tu knjigu vec nemogu da vam nabavim tako lako.. citao sam je iz centra veda.. uzeo sam iz njihove biblioteke.
Zaista vam toplo preporucujem da makar procitate Bhagavad Gitu ako nista drugo..
Zao mi je da vidim da trazite neke stvari i pricate o nekim stvarima koje su sve vec zapisane samo ih niste procitali..
Neko moze reci da je Bhagavad Gita stara samo nekih 5000godina.. ali zapravo mnogo je starija..
U ovom nasem univerzumu prvi put ju je Gospodin izgovorio Polubogu Sunca pre.. eh pa sada se ne secam tacno ali uglavnom to je bilo jako, jako davno.. mnogo vise od 5000 godina.. vise miliona godina..
I tako.. pozdrav iz Panceva i puno zdravlja
Smile

evo da pokusam da dodam, neke informacije, iz Bhagavad Gite, stampane u Indiji, BBT, 1982. god, na srpskom jeziku, ISBN...
dakle, CETVRTO POGLAVLJE, STIH 1
( TRANSCEDENTALNO ZNANJE):
Blazeni Gospodin rece:
Preneo sam ovu NEUNISTIVU nauku o yogi bogu Sunca, Vivasvanu, Vivasvan ju je preneo Manuu, OCU COVECANSTVA, a Manu ju je zatim saopstio Iksvakuu.

smisao, objasnjenje Srila Prabhupada:, strana 174 i 175:

- u Mahabharati, (Shanti - parva 348.51- 52) ulazimo u trag ISTORIJE Gite u sledecim stihovima:
... sanskrit... i prevod:
- Na pocetku Treta Yuge ( milenijuma) Vivasvan je predao Manuu ovu nauku O ODNOSU SA UZVISENIM. Posto je OTAC COVECANSTVA, MANU ju je preneo svom sinu, Maharadji Iksvakuu, kralju- OVE - zemaljske planete i PRAOCU RAGHU dinastije, u kojoj se POJAVIO GOSPODIN RAMACANDRA.
Bhagavad Gita je, dakle, postojala - U LJUDSKOM DRUSTVU - jos od vremena Maharadje Iksvakua.
Za sada smo prevalili samo PET HILJADA GODINA KALI - YUGE, koja traje 432.000 godina.

Pre nje je bila Dvapara yuga ( 800.000 GODINA, * ovde je naveden ovaj podatak, iako se, uglavnom, navodi tacno - 864.000 godina, dodatak - Alex),
a pre nje Treta yuga ( 1.200.000 godina ). Tako je, pre NEKIH 2.005.000 godina MANU saopstio Bhagavad Gitu svome uceniku i sinu Maharadji Iksvakuu, kralju ove zemaljske planete.
Izracunato je da razdoblje Manua traje nekih 303.300.000 godina, od kojih je 120.400.000 godina VEC PROSLO.
Ako prihvatimo da je PRE RODJENJA MANUA, Gospodin saopstio Gitu svom ucenimu, bogu Sunca, Vivasvanu, mozemo PRIBLIZNO izracunati da je Gita saopstena pre NAJMANJE 120.400.000 godina
a, U LJUDSKOM DRUSTVU POSTOJI VEC DVA MILIONA GODINA.
Gospodin ju je PONOVO SAOPSTIO Ardjuni, otprilike pre 5.000 godina.
...
e, sad, KO HOCE DA VERUJE - MOZE... A KO NECE DA VERUJE... KAKO HOCE...
ipak ovo sve PREVAZILAZI NASA LICNA ISKUSTVA I SPOZNAJE, PA NAM OSTAJE, MISLIM, ILI DA VERUJEMO... ILI DA NE VERUJEMO...
...
sa tim u skladu, postoji deo Bhagavad Gite, 17. poglavlje ( od ukupno 18 ), koje se zove:
PODELE VERE...
u kome se opisuje ZASTO POSTOJI - PODELA VERA... IZ KOG RAZLOGA, SA KOJIM CILJEM SVRHOM, ZA KOJE I KAKVE OSOBE, SA KAKVIM - MOGUCNOSTIMA, sposobnostima, zeljama, zaslugama...
ali, tekst je - poprilican... pa, IMA VREMENA...
ALI , KAO STO REKOH, i to je u domenu - VEROVANJA...
samo sto, nekada... TREBA I VEROVATI... NEKOME... UCITELJICI... tati i mami...
jer, SVE IMA SVOJE... SVRHU... I VREME... prema OKOLNOSTIMA i MOGUCNOSTIMA...
neko rece lepo... ono sto je za mene, ne mora da znaci i da jeste i za tebe...
SAMO... AKO KRADES, IDEJE... IZ GITE... i prepakujes u SVOJE... sa svojim dodacima, EGO TUMACENJA... onda je, mislim, POSTENO... DA SE PRIZNA... KRADJA...
nadam se da sam SVOJIM KRADJAMA DAO PRIMER, ISKRENO IH - PRIZNAJUCI...
a, mozeda ce nekome i DA ZNACE...

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 17:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Ovde se prica o SVEMU i SVACEMU samo ne o HIPERSPEJSU. Laughing

Pa i ja da udarim malo onda. Cool

Citat:
Alaemyrus:
A Brahma samhita je stara nekoliko triliona godina.. e ajde sada vi recite to nekom obicnom coveku..
ima da vas gleda kao.. ludake iz kovina.

Prijatelju Alaemyrus. Smile
Wow, ovo nisam znao. Da je toliko stari spis, a da ga jos ima. E sad, ja sam jedno vreme jako verovao
da u Veama ima sadrzano svo znanje, koje je potrebno coveku.

Ali je problem sto su Vede - NERAZUMLJIVE za prosecnog coveka. Jednostavno su neshvatljive.

mislim da je odgovor u samoj Giti, pa ko hoce - moze da veruje...
iako se Bog trudi, sa Brahmom i Vyasom, da se prvobitna JEDNA VEDA podeli na CETIRI, pa se dodaju razni dodaci, DA BI BILO RAZUMLJIVO, SVAKOM - KO TO ZELI, ISKRENO... ipak, za neke ljude je PRIRODNO - DA TO NE RAZUMEJU...
jer, ONI I NE TREBA DA TO RAZUMEJU, inace bi im Bog dao INTELIGENCIJU I MOC... DA TO RAZUMEJU... TAKO ON KAZE... Ja citiram, prevodim, otprilike... ali je JASNO, SVIMA...

Citat:

Ima u njima mnogo slozenih izraza, nerazumjivih izraza, itd.

da, slazem se sa tobom ... I JA VERUJEM U TO... DA TOGA IMA...
I ZATO... citam Gitu vec 18 godina... ponovo i ponovo... jer ima MNOGO TOGA.... NA MNOGIM NIVOIMA... pa nije sve razumljivo, odmah... MENI BAREM...

Citat:

A pored toga jos su neki bezobrazni reptili
i programeri namerno MENJALI textove u svetim spisima. I zbog toga ja svete spise vise ne proucavam.

Neko ih je poremetio i nisu vise onako kako su bili izvorno napisani. Sad

Dragi Almsivi... ZAMOLIO BIH TE ZA NEKE ODREDJENIJE INFORMACIJE, povodom meni dostupnih Vedskih tekstova Srila Prabhupada, jer, AKO JE OVO ISTINA, STO PISES...
VEROVATNO SI TO - OD NEKOGA... DOBIO... TE PODATKE...
ili SAM PRONASAO, ZAKLJUCIO...
NA OSNOVU CEGA... PLEASE...

Citat:

u Bhagavad Giti ima mnogo mudrosti, zaista mnogo. Ali nesto mi tamo ne valja, jer je Krishna navodio
Arjunu da ratuje. Il je Krisna bio polu reptil, ili je neko Bhagavad Gitu malo menjao, iksrivio izvorni text,
ILI je Krishna bio neki dobar polubog, i navodio je Arjunu i ekipu da ratuju protiv REPTILA i ostalih PROGRAMERA.

mislim, koliko sam ja razumeo, CELA GITA JE UPRAVO DIJALOG - KOJI SE ODNOSI NA SVE PROBLEME... LJUDI... PA TAKO I - RATOVANJA... kao i objasnjenja ISTIH PROBLEMA, naravno, SA STANOVISTA KRISHNE, koji se i meni NISU SVIDJALI... ali...
OBJASNJENJE POSTOJANJE DUSE KOJE NIJE TELO, KARMA I CISCENJE ISTE... kao i mnoge druge stvari MI DELUJU RAZUMLJIVO, SVIDELO SE TO MENI ILI NE...
pa, verovatno bih bio IDEALAN, po meri Krishne, KAD BI MI SE BAS SVE SVIDJALO, ZAR NE...???
cak se i ARDJUNI - NIJE SVIDEO - OBLIK KRISHNE, kao BEZBROJ MATERIJALNIH OBLIKA...
pa se cak i UPLASIO... I zamolio ga da mu se pokaze u obliku - NJEMU PRIJATNOM...

Citat:

Sto se tice Hiperspejsa, to nije nikakva zedj za moci, ili glupiranje. To je nesto sto ako neko moze, treba i koristiti,
onako kao sto koristimo palachinkar, viljuske, hranu, vodu i bilo sto drugo. Ako neko moze koristiti tehnike
Hipersvemira, neka ih i koristi.

Poz. Smile

Izvinjavam se, Almsivi... i Alaemyrusu... za ovu kradju ... ali bih hteo nesto da kazem, vezano za PREDANU SLUZBU BOGU, OVDE...

JER, NEKOLIKO GODINA SAM PROVEO - proucavajuci RAZNE DUHOVNE TEHNIKE... I RAZNA UCENJA, KOJIH JE DANAS... BAREM 1000 PUTA VISE, u svojoj razlicitosti...
i, kako sam naveo, onda TRI GODINE CITANJA VEDA... i - VAGANJA...
ljutnje, osecanja manje vrednosti, ne slaganja... i mnogo drugih OTPORA...
STO I JESTE SKROZ OK...
tako da su OVA PITANJA... VEOMA INTERESANTNA... ZA ODREDJENE FAZE... U ZIVOTU...
t.j. BAVLJENJEM SE - DUHOVNOSCU... ili kako vec ovo nazvati...
ne vezano samo za Vede... vec - UOPSTE...
ODNOS PREMA VERI... VERAMA.... AUTORITETIMA...
sa CILJEM -
SAMOSPOZNAJE...

ovo je za mene, CAK I AKO MI SE, NESTO, NE SVIDJA...
a, NIJE ZA TEBE... CAK I AKO TI SE, NESTO, OD OVOGA - SVIDJA... Wink

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

:) hvala sto si izvukao malo teksta.
Krishna je lepo rekao Arjuni da se bori za kraljevstvo.
Miloscu Krishne bio je obmanut Gospodinovom spoljasnjom energijom -mayom tako da se veoma vezao za vrece pune izmeta i mokrace.
Tako da je Gospodin mogao ispricati Bhagavd Gitu, inace nebi je mogao ispricati.
Esencija duhovnog znanja se nalazi u uputstvima dragog Gospodina koje mu je saopstio.
Sve se dogadja Gospodinovom miloscu, nijedna vlat trave se nece pomeriti bez Njegovog odobrenja..
Sva ziva bica su duhovne duse i miloscu cistog bhakte ili samog Gospodina mogu se vratiti nazad kuci. Nema potrebe zaliti za izmetskim vrecama s mokracom.. (ohh)
Jer je sam Gospodin bio prisutan i svi suparnici su vec automatski bili osudjeni jer su bili na pogresnoj strani unestasenog demonckica koji htede da razgoliti nevinu zenu pred skupom vojnika da bi je obescastio.. naravno to nije jedini razlog ima tu citava knjiga razloga.. ali treba da se cita vise puta ne samo jednom.. takodje potreban je coach odnosno iskusni stariji bhakta koji poznaje svete spise i koji ih moze pravilno tumaciti kao i razdagnati sumnje i dati odgovore na sva pitanja.
Samostalno je jako tesko izucavati svete spise, jer su oni i namenjeni da budu izucavani pod nadzorom duhovnog ucitelja..

Gospodin je pravi dzentlmen i zato je na kraju rekao a sada ucini kako zelis..
:)

Toliko od mene ukratko.. sta?!! vec je 11 sati ommm!
Pobeg u krevet
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ureedu sada posto nije vreme za spavanje, mogu da zapisem sto nisam stigao sinoc..
Hvala i za informacije o starosti Bhagavad Gite :)

Jedan lep stih koji je izgovorio Gospodin u poglavlju Transcedentalno znanje:

ye yatha mam prapadyante tams tathaiva bhajamy aham
mama vartmanuvartante manusyah partha sarvasah

Kako Mi se neko preda, tako ga nagradjujem. Svako sledi Moj put u svakom pogledu, o Prthin sine.

U smislu dragi Srila Prabhupada pise:
Svako traga za Krshnom u razlicitim aspektima Njegovih manifestacija. Svevisnji Gospodin Krshna se delimicno spoznaje kao Njegov bezlicni sjaj, brahmajyoti, i kao sveprozimajuca Nad-dusa koja prebiva u svemu, pa tako i u atomima.. Ali Krshnu potpuno spoznaju samo Njegovi cisti bhakte. Krshna je predmet spoznaje svih osoba. Tako svako biva zadovoljen u skladu sa svojom zeljom da Ga ima. U transcedentalnom svetu, Krshna uzvraca Svojim cistim bhaktama u transcedentalnom odnosu, zavisno od zelja bhakte. Neki bhakta moze zeleti Krshnu kao vrhovnog gospodara, neki kao svog licnog prijatelja, neki kao svog sina a neki kao svog ljubavnika. Krshna sve bhakte jednako nagradjuje u skladu sa razlicitim intezitetom njihove ljubavi prema Njemu. U materijalnom svetu postoji ista razmena osecanja i Gospodin ih jednako razmenjuje sa razlicitim vrstama obozavalaca. Cisti bhakte se druze sa Njim licno i ovde i u transcedentalnom prebivalistu i mogu licno sluziti Gospodina i tako kusati transcedentalno blazenstvo u sluzenju Gospodina s ljubavlju. Sto se tice impersonalista i onih koji zele pociniti duhovno samoubistvo unistavanjem individualnog postojanja zivog bica, Krshna i njima pomaze stapajuci ih sa Svojim sjajem. Takvi impersonalisti ne pristaju da prihvate vecnu, blazenu Bozansku Licnost; zato ne mogu uzivati u blazenstvu transcedentalnog licnog sluzenja Gospodina, jer su ugusili svoju individualnost. Neki od njih, koji nisu utemeljeni cak ni u bezlicnom postojanju, vracaju se materijalnim aktivnostima da bi ispoljili svoje uspavane zelje za delovanjem. Takvim osobama se ne dozvoljava da odu na duhovne planete, ali im se ponovo pruza prilika da deluju na materijalnim planetama. Plodonosnim radnicima Gospodin, kao yajnesvara, podaruje zeljene rezultate njihovih propisanih duznosti, a yogijima koji zele misticne moci podaruje takve moci. Drugim recima, svaciji uspeh zavisi samo od Njegove milosti, a sve vrste duhovnih procesa su samo razliciti stepeni uspeha na istom putu. Prema tome, ako osoba ne dostigne najvise savrsenstvo svesnosti Krshne svi njeni pokusaji ce ostati nesavrseni. To je potvrdjeno u Srimad-Bhagavatamu (2.3.10):

akamah sarva-kamo va moksa-kama udara-dhih
tivrena bhakti yogena yajeta purusam param

"Bez obzira da li nema zelja (stanje bhakta), ili zeli sve plodonosne rezultate, ili zeli oslobodjenje, osoba se treba svim snagama truditi da obozava Svevisnju Bozansku Licnost da bi dostigla savrsenstvo, ciji je vrhunac svesnost Krshne."
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 20:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovo je preneto sa - anapane Dajboga
--------------------------------------------------------------------------------

Dragi Dajbog,

VEZBA JE - ODLICNA...!!!
i kao i mnoge druge, duhovne, stvari, naravno i - jednostavna.
Barem na prvi pogled... ali kad se krene, i posle nekog vremena suocavanja sa necim, bilo cime... postaje pravo BLAGO...

ne bih, nikako, zeleo da bojkotujem ovo... ali bih hteo da iznesem neko, da kazem, dodatno vidjenje stvari...
naime, juce sam radio seansu regresoterapije, i kao sto obicno radim, posle nekoliko seansi, obavezno... sa tom osobom... bilo je - obilazak hramova... i slicna duhovna putesestvija... astralno, naravno, ili mentalno, kako god da se razume, ali sa vodicem, andjelom...
pre toga je bila mala rasprava sa doticnom devojkom, KAKAV SAM JA TO UCITELJ, ovakav i onakav, hahaha... uz salu, naravno, i kao NISAM NI MALO KAO NEKI TIBETANSKI UCITELJ...
e, onda, u toku seanse SAM JE POVEO - DO TIBETANSKOG UCITELJA, NARAVNO...
i, taj deo seanse je trajao, recimo, 10 MINUTA...
putovanje, upoznavanje sa uciteljem... i - RAMENA ENERGIJE...
i... malo plakanja... malo smejanja... RADOSTI... i LJUBAVI... i DOZIVLJAJ POTPUNOG -
MIRA...!!!
i, onda ona rece: PA, OVO JE - KAO NA HEROINU, hahaha...
i, odmah da doda: ali ja nisam koristila, nikada, heroin, ... (cisto da se opravda)...
... i, naravno, ima to tonski snimljeno, ima realizaciju... i moze, kad god hoce da udje, ponovo, u to stanje i raspolozenje... SECANJEM... ubuduce i SAMA...
...
zasto sam ovo napisao, kao dodatak, t.j. sta sam hteo da kazem...???
da, SA DUHOVNIM UCITELJEM, POVEZANO... SVE IDE DALEKO BRZE... JACE... SIGURNIJE...
nisu potrebne godine vezbanja... ili sati dnevne meditacije... dabi se nesto realizovalo...
znaci SMISAO I POTREBA - DUHOVNOG UCITELJA...
I - RAZLIKA... IZMEDJU: RADITI NESTO SAM... I UZ NJEGOVU POMOC, NJEGOVU ENERGIJU...
naravno da mnogi to ni ne zele, niti smatraju POTREBNIM... ili vole sve sami... sve ZASLUGE... i kao osecanje da je tako - sigurnije, bolje, lepse...
svejedno, IZNEO SAM OVO KAO NEKO VIDJENJE, T.J. - REALIZACIJU...
pa o tome moze i da se diskutuje, naravno...
KADA NEKO RADI SAM... I KADA RADI SA UCITELJEM... ONDA IMA - OBA ISKUSTVA...
i, MOZE DA IH UPOREDJUJE, ako treba...

Laughing Laughing Laughing

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo da napisem nesto sa poslednje seanse regresoterapije...
razmisljajuci ZASTO to pisem, jer, mislim, nije nista nesto posebno, spektakularno...
ali, posto se opisuju nekakve vezbe... na raznim podforumima... ili vizije... itd... hajde da napisem... mada, mislim, licno me je zaintrigiralo VREME TRAJANJA - VEZBE... I REALIZACIJA... od SAT I PO VREMENA... bez prethodnog razgovora, kao i posle seanse...
dakle, nekada, kada sam pocinjao da se bavim nekim vezbama, posebno hatha yogom i sl... ono sto me strasno razocaralo je bilo saznanje, kako su rekli... da treba OKO 20 GODINA VEZBANJA DA BI SE DOSTIGLO - NESTO...
a ja mlad i zeljan iskustava u zivotu... nekako... sto se kaze, ako moze precicom, a ne moze... onda mozda moze - usput...
pogotovo te IMPERSONALNE VEZBE... SA ENERGIJAMA... BEZ - OSOBA... I ODNOSA...
mozda ovo nista nikome nece da znaci, kao sto neko rece - 20 godina iskustva moze da bude i skroz pogresno iskustvo... ili povrsno...
ali, eto, resih ipak da napisem... sta smo uradili za sat i po vremena...sa akcentom na ODNOSU: POSTICI TO SAM... I POSTICI TO - OVDE, SA MNOM
sto ne znaci da nema osoba koje mogu sve ovo same, bolje i brze, lepse...

...
dakle, moram ukratko, jer ovde ne mogu da opisujem detalje, sada, kao i raspolozenja, dozivljaje, cak ni reci... jer ovoga puta nisam pisao, posto je osoba to sve snimala, tonski... ali, po secanju, cisto kao - spisak obavljenih stvari:

1. susret sa andjelom, bez opustanja, nekog posebnog, to ide usput, jer se ovde radi sa - SECANJIMA... a posto je treca seansa, susret, ponovni... je trajao do 2 minuta...
2. realizacije sa andjelom... razne, po njegovom... neko zezanje, opustanje... voznja kosmosom... na mesec, figurativno... okretanje oko malog prsta na nozi... letenja...
razne cvrge... isecanja tela i izvlacenja nekih stvari, iz tela... opterecenja... itd...
3. realizacija - ljubavi... razmenom sa jednom malom zivotinjom... kao malo dete, ali ta zivotinja prica, naravno... i radi nesto... i UCI JE LJUBAVI, jer TO I GOVORI I RADI...
ne bih detalje, jer je to licno...
4. realizacija... jednog poslovnog projekta... uz pomoc andjela i malog velikog - medveda... sa dolaskom i jedne iznervirane vestice, koja je pokazala da je nestrpljiva i, nesto kao napisala, projekat, simbolicki...
5. ulazak u tela nekih osoba koje su svetski poznati strucnjaci u tim oblastima... u njihova osecanja, raspolozenja, inspiracije, caki fizicka tela sa osecanjem u telu, umu, prstima, rukama... kao nadogradnja... i kradja iskustava, t.j. izrazajnih mogucnosti...
ne bih da pisem konkretno, bez odobrenja navedene osobe...
6. razmatranje uticaja ovog sto radimo na druge ljude... konkretno povodom jednog grupnog dogadjaja... ona je primetila da je izazvana reakcija i kod drugih ljudi, pa smo pitali da pogledamo - kod kojih, sve ... i kakve realizacije... kao - mogucnosti za napredak... oko 7-8 osoba je pokazao andjeo i sta su oni doziveli, na koji nacin, iako nisu pokazali... duhovne realizacije, naravno...
7. onda nekoliko pitanja, licne prirode... a sto je ovo ovako... ili- kako ovo... ili kako sa ovim...
8. onda smo probali jedan prosli zivot, ali posto je bio strah, dosli smo samo do neke osobe i delimicno videli dogadjaj, pa sam rekao da necemo, sada to...
9. ucitelj sa tibeta... ovo sam nesto opisao u prethodnom postu... kao i dozivljaj, vrlo intenzivan - MIRa...
10. letenje i kotrljanje po planinama Tibeta, kad smo vec tamo...
11. letenje na zmajevima... crnim i crvenim... sa andjelom... kao i opis osecanja, simbolike... dobijanja brojanice, crvene boje...
zaboravio sam da je usput dobila barem jednu krunu, a mislim dve... a rubinima i dijamanrtima... i kod tibetanaca... i ne secam se drugu...
prstenja 11 komada je dobila na prosloj seansi... tako da ako je i sada, ne secam se, bilo bi previse...
12. opet malo debate sa andjelom, oko objasnjenja simbolike... da andjeo izdiktira odgovre, a ne simbolicki... sto ovaj nije pristao, pa je opet nekako objasnjavao na svoj nacin... sa cestim busenjem maca, kroz srce... vadjenja srca... busenje cela na mestu treceg oka... vadjenjem necega... pa neka karta kec pik... na trecem oku... pa cepanje karte na dva dela... bacanje...pa negde i karta 5 , ne znam koja boja... haos, svega i svacega... probadanja strelicama... itd...
13. naravno, zamalo da zaboravim - ona njega - voli... svog andjela... i ljubi se, sa njim... i pristaje, iz ljubavi, na sve to sto joj radi... iako oseca i bol i tugu, ali i radost i ljubav... dakle i kad joj prosipa krv, odseca glavu, udara cekicem po glavi... prosipa mozak, poliva njenom krvlju moje stepenice i ona ide i kliza se i pada i opet razbija glavu... znam da deluje strasno i morbidno... ali... nije njen intenzitet losih dogadjaja takav da umire i vristi, od bola... trenutno je i onda ide i lepo... ovo treba shvatiti kao CISCENJE... bez spekulacije... SA ZASTITOM...
14. jedan san i objasnjenje... zbog neke osobe koja se pojavila pored kreveta, sa cudnim ocima... i ona je htela da ga otera jer je delovao negativno... a posle je tu bila i jedna druga osoba, kao neko indijsko bozanstvo, za nju bez emocija na nju, pa smo pitali andjela za objasnjenja... i - gledali film... ponovo, sa tim osobama...neke ralizacije...
15. obilazak hramova...
prvo narvno - pravoslavni... sa vencanjem... onda katolicki... sa muzikom orgulja... lepom, a kad je pitam kako lepo i koliko, a ona rece, pa... onako... katolicki, hahaha...
cisto eto i malo emocija da opisem... jer opisati sve one realizacije i emotivno, a tek objasniti simbole... bas bi malo potrajalo... vise...
ond je budisticki hram... ne vezano za realizaciju sa Tibeta... ulazak, grupno pevanje, mantranje, slusanje... i osecaj da je - svuda... u isto vreme... da je - nema, konkretno...
nije medju njima, ali jeste svuda po hramu...
onda smo isli do Shive... i pocela je da prica kako je to osoba koja joj je bila kod postelje u snu, ona druga osoba... i bio je neki bazen... i rekao sam da udje... voda hladna, brrr... ali kad je usla - svidelo joj se skroz... jer je - cisti... jako lepo... i iznutra...
rekoh joj da je Shova zaduzen za trece oko... posto je bas bilo dosta cepanja cela, ove seanse... i drndanja treceg oka...
i, na kraju smo obisli i Krishnu...
16. sigurno je bilo jos nekih i pitanja i realizacija, ali sad se ne secam, jer su mozda i slicne sa prethodnom...
dakle, ne znam ni zasto sam ovo pisao, verujem malo zbunjujuce, malo i morbidno, ali... CACA bi mogla da razume, a mozda i jos neko...
ali, ima veze i sa pitanjem i poimanjem andjela, ovih mojih... mada ce neko verovatno reci da je to i demon u pitanju, ili reptili, jer ima i jahanja zmajeva...
svejedno, ja razumem seansu... i kako se osoba realizuje, cisti, oslobadja...
mada malo neobicno za poimanje regresoterapije...
...
pa bih voleo ako ima i nekih komentara, saveta, kritike, ahaahaaha... slobodno...
a ako je nekome pomoglo kontanje da i je BOLJE BITI DEMON U SLUZBI BOGA... NEGO ANDJEO KOJI NIJE...
dakle, moze se pitati... DA LI JE OVO, SVE... U SLUZBI BOGA ili demona...???
ZATO STAVLJAM - OVDE... U OVAJ PODFORUM... kao - PONUDU...
uz prethodne MOLITVE...
Laughing Laughing Laughing

pzz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 15 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 247521 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13774 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28938 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58734 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14054 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19958 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16936 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)