Zajednička putovanja na Mesec
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 17:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Valen, dobrodosla na Objave i na ovaj podforum Praksa.

Svakako to sto si dozivela sa litijom, zastavama i andjelima, predstavlja inicijaciju. Ipak, ja za sada nisam siguran u sta si se ti to inicirala. Razmisljacemo o tome.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 17:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::

Bas je lepo ovo tvoje iskustvo, i sigurno da je neka vrsta inicijacije, ali verujem da odgovor moras da pronadjes sama, a iskustva ostalih ce sigurno pomoci.
Skoro sam citala jedan Cacin dozivljaj vezan za susret sa Arhandjelom Mihailom.
Mislim da je na podforumu moje spoznaje/moje vizije - nisam sigurna.

Juče popodne dok sam ležala opuštajući se... našla sam se u lucidnom snu . Preskočiću sad neke detalje iz tog iskustva . Uglavnom prijatno mi je bilo .
Odjednom se ispred mene pojavilo neki zli entitet u obliku tamnopute , crne žene , crna kovrdzava kosa skupljena kao u punđu na vrhu glave . Oči su joj bile žarko , drečavo crvene boje , isijavale su crvenom svetlošću . Gledale smo se direktno u oči . Osetila sam da je oličenje zla . Znala sam da mi ne može nauditi , ni trunčicu se nisam uplašila. Bila sam svesna sopstvene snage . Napala me je tako što je pogledom počela da me gađa sa energijom jarko crvene boje . Ti njeni zraci nisu uspeli da me dotaknu jer sam odbila napad . Ne umem dobro rečima da izrazim kako sam to izvela . Mentalno sam fokusirala snagu uma u cilju odbrane . Ona je u par navrata bezuspešno pokušala , pa je nestala . Tada sam se probudila .
Još da kažem da sam tu crnu ženu prvi put videla , ali neki nedefinisani osećaj mi je govorio da mi je ta žena poznata ( nisam baš sigurna u ovo ) . Ali znam da se sigurno nisam ni malo iznenadila kada sam je videla ispred sebe .

Valen , mislim da si zaista doživela neku inicijaciju .

Tale , da li si nam doneo nešto s Meseca , neki poklon ? Razz

Pozdrav svima ! Very Happy
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 18:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno, Caco, svakom cu podeliti po neku mudrost kao poklon Cool

Bas sam nedavno razmisljao o lavovima i arhandjelu Mihailu.

I posto sam ja pre svega pobornik drevnih ucenja, pronasao sam jednu paralelu kod Origena, sto mislim da moze da bude interesantno tebi Caco.

Oslanjajući se na gnostičke orfičke izvore, Origen je u delu Protiv Kelsa naveo sledećih sedam arhonata: Mihailo (kada se prizove pojavljuje se u obličju lava), Surijel (u obličju vola), Rafailo (u obličju zmaja), Gavrilo (u obličju orla), Tautabaot (u obličju medveda) i Onoel (u obličju magarca).
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 19:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na dobrodoslici i pozdrav i tebi Talermane!

Nadam se da cemo se lepo druziti!

Inace pratim "Objave" vec neko vreme i upoznata sam sa aktivnostima i sadrzajima na ovom podforumu.

Zanimljivi su i moji susreti sa tobom u lucidnim snovima.Zasto bas sa tobom,verovatno iz razloga sto si ti postavio temu koja me interesuje i tvoji postovi odisu iskustvom i hrabroscu u tom pravcu amozda i iz razloga za koje ja ne znam..Naravno,vecina ostalih clanova foruma je takodje zanimljiva u smislu razmene iskustava i diskusija i potrebna!

Naime,u tom mom lucidnom snu,ili projekciji,cesto ih ne razlikujem,putem objava si mi trazio da ti vratim vojnicku plocicu koju nose vojnici oko vrata za koju si rekao da ti "mnogo znaci".Ona se iz nekog razloga uplela sa mojom poslovnom ID card.Ja sam otisla na to neko mesto,rasplela ih i videla da na plocici pise David Leitah.Prosto neverovatno,kao kroz maglu su provejavala slova.Ostavim je na tom mestu i coveku koji je tu stajao kazem da to da Talermanu kada on bude tuda prosao.

Prethodna,kratka ali upecatljiva scena prilikom tog dogadjaja je da se ti i ja srecemo na nekoj zeleznickoj stanici.Ti stojis sa gitarom(upecatljiv detalj),dugom braon kosom i beretkom na glavi..nesto si govorio..nije znacajno..

Objavih ja ovo,mozda malo previse za prvi kontakt,ali kad cu ako necu sad...

Zanimljivo,u svakom slucaju!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
valen
Majstor

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 19:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Valen , mislim da si zaista doživela neku inicijaciju .

Tale , da li si nam doneo nešto s Meseca , neki poklon ? Razz

Pozdrav svima ! Very Happy[

Pozdrav Aleksandri-Caci!
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::
Bila sam u nekom gradu ...i nasla sam se u jednoj kuci.
Sedela sam sa jednim mladjim covekom ... on je bio kao neki ucitelj...pricali smo o necemu...ali ne secam se o cemu.
Koliko zelim da zapamtim sta mi kazu ...toliko se kasnije niceg ne mogu setiti ...zasto je tako? Koliko mi je drago kad uspem da budem tamo, toliko sam besna na sebe sto skoro nista ne uradim ...ne zapamtim.

Pozz

Reci mi snjeguljice sta ti znas o ovome dole ... i koliko si radila na svjetlosnom tijelu ...
Jer samo u takvo duh ulazi i tako se priblizava BOGU.

Proces buđenja čakri

Proces buđenja čakri se sastoji iz dve faze.U prvoj fazi se aktiviraju prane u različitim čakrama i taj proces se zove Pranothana. On podrazumeva otklanjanje stagnantne prane u njima i njihovo pročišćenje. Jer jedino tako može doći do buđenja svesti u njima, tj. pravog buđenja čakri. Nakon toga može doći do buđenja svesti u čakrama i to je pravo buđenje čakri. U inicijalnom procesu buđenja energije u čakrama ona se nije u potpunosti aktivirala i postoji verovatnoća da se ponovo vrati u uspavano stanje.Tek kada se svest u čakri probudi, ne postoji mogućnost njenog vraćanja u stanje uspavanosti. Kada pogledate simboliku svake čakre, pored jantre. zatim životinje koja je simbolično predstavlja, biđa mantre koja je budi, primetićete da svakom čakrom vlada određena Devi, odnosno Šakti, i Deva tj.Šiva. Šakti je energija a Šiva je svest, koja kada se jednom probudi – čakra je u potpunosti otvorena. Određenom nivou svesti odgovara određena energija i obrnuto. Svest i energija su u svojevrsnom dijalektičkom odnosu. Čakre jednostavno predstavljaju koncept i dimenziju iskustva menifestacije svesti i energije.

Nadi – energetski kanali

Nakon buđenja čakri, pristupamo buđenju energetskih kanala – Nadi-ja. To su suptilni tokovi vibracija. Reč Nadi dolazi od sanskritskog korena ’’nad’’, što znači tok, šuplja stabljika, zvuk, vibracija i resonanca. To su kanali kosmičke i vitalne energije. U Varahopanišad je rečeno da nadiji prožimaju čitavo telo. Od temena do tabana. U njima je prana – dah života, a u tom životu prebiva Atma – kosmička duša, koja je prebivalište Šakti – one koja je stvorila čitav univerzum. Stari tekstovi ih opisuju kao tanka vlakna, slična onima kod korena lotosa. Oni su gusto razgranati duž čitavog praničnog tela – Pranamaja koše. Hatha Joga Pradipika, stari tekst o Jogi iz 14. veka, govori o 72.000 nadija. Šiva Samhita, iz 17.veka, navodi brojku od 350.000 nadija u ljudskom telu. Bez obzira na ove razlike u broju energetskih kanala, oni su jedinstveni u opisu glavnih nadija u telu. To su: Ida i Pingala, kao suprotni aspekti jedne iste prane ili Šakti, i Sušumna, koja na sadašnjem stupnju čovekove evolucije ostaje uspavana. Ova tri nadija izviru u prvoj čakri – Muladhari, a sjedinjuju se u Agja čakri. Ida i Pingala se spiralno penju gore, prolazeći kroz preostala četiri energetska centra. Neki tekstovi govore da se oni penju gore, Ida levom a Pingala desnom stranom tela, da bi se sjedinili u Agja čakri. Sušumna nadi teče sredinom kičmenog stuba.

Atributi glavnih nadija

Ida nadi, poznata i ka o Čandra nadi – mesečeva energija ili Manas Šakti – energija uma. Ona hladi, predstavja ženski princip, Jin, noć, plave je boje. Povezana je sa parasimpatičkim nervnim sistemom, koji opušta, hladi, smiruje, inrovertizuje. Spiralno se penje iz Muladhara čakre, ukršta se sa Pingala nadijem u četiri glavna energetska centra i završava se u korenu leve nozdrve. Povezana je sa desnom hemisferom mozga.
Pingala nadi ili Surija nadije sunčev energetski tok. on je odašiljač Prana Šakti – vitalne, tople energije. Predstavja muški princip, Jang, dan, crvene je boje. povezan je sa simpatičkim nervnim sistemom, koji oslobađa adrenalim kako bi aktivirao mišiće, priprema telo na stres, ubrzava rad srca, ekstravertizuje i zagreva celo telo. Spiralno se penje, izvire iz muladhara čakre, ukršta se sa Idom u gornjim čakrama i završava u korenu desne nozdrve. Povezan je sa levom hemisferom mozga.
Sušumna, poznata još i kao Atma Šakti – energija Kosmičke Duše. Dok energije Ide i Pingale normalno teku kod ljudi, Atma Šakti je probuđna samo kod duhovnika. Kada se energije Ide i Pingale sjedine, budi se neuporedivo veća snaga – Kundalini Šakti. Pre njenog buđenja, potrebno je da se kanal Sušumna probudi i učini prohodnim za tu moćnu duhovnu silu. Sušumna protiče kroz kičmeni stub. Sjedinjuje se sa Idom i Pingalom u predelu medula oblignate – produžene moždine, zbog toga se smatra da je povezana sa centralnim nervnim sistemom.
Cilj joge jeste da se energija pomoću tehnika pranajame usmeri da teče kroz sušumna nadi. Sušumna ostaje zatvorena zbog nečistoće nadija. Tehnike joge nam pomažu da pročistimo čitav sistem nadija. Zatim, određenim tehnikama uspostavljamo kontrolu nad kretanjem Ide i Pingale, balansiramo njihov tok, stvarajući tako uslove za aktiviranje Sušumne.

Svadhišthana čakra

Sledeća čakra je svadhišthana. „Sva“ na sanskritu znači „sopstveno“ a „dhišthan“ znači „boravište“ Svadhišthan znači mesto boravka. Svadhišthana se nalazi na vrhu repnog dela kičme i predstavljena je kao lotos sa šest latica, jarko crvene boje. Unutar tog lotosa se nalazi beli mesečev srp, simbol elementa Vode. Unutar mesečevog srpa je beli krokodil, makara. To je mitološka životinja, koja glavu i prvu polovinu tela ima kao krokodil, dok joj se zadnji deo tela završava repom ribe. Ona simbolično predstavlja prebivalište i dinamiku nesvesnog. Unutar ovog lotosa se nalazi još jedan lotos, čije su latice okrenute ka unutra, simbolišući bogat i dinamičan svet nesvesnog. Svaka čakra, kao što znamo, direktno aktivira određene centre u mozgu. Svadhišthana aktivira sadržaje nesvesnog u nama. Ti sadržaji poput plimnog talasa preplavljuju naš svesni um. U svadhišthana čakri su uskladištene bezoblične karme. To su područja kretanja karmi u moru nesvesnog, koje su daleko dinamičnijeod normalne svesti. Iako su ta područja za nas nesvesna, ona nisu neaktivna ili uspavana. Ovde se sve samskare i karme nalaze u potencijalnom, semenom obliku. Sva iskustva koja smo u ovom i drugim životima stekli su u svadhišthana čakri pohranjene u kondenzovanoj, potencijalnoj formi i ništa nije nestalo, sve je zabeleženo, od svesnih pa do nesvesnih percepcija koje um neprestano poput kamere, posredstvom čula, beleži i memoriše. U tim samskarama je blokirana ogromna energija i to nisu samo slike bezbrojnih iskustava koje smo svesno ili nesvesno sticali. One su sada izgubile prvobitnu formu, tako da su izvan domena analiziranja, ali nisu izgubila energiju. Za razliku od prve čakre, Muladhare, gde se naše karme otvoreno manifestuju u vidu prepoznatljivih emocija kao što su ljutnja, ljubomora, požuda ili mržnja, u Svadhišthana šakri mi osećamo veliku uznemirenost, ne prepoznavajući njen izvor. Ova čakra predstavlja veliku prepreku na putu samorealizacije. Karme sa kojima se suočavamon nemaju svoju jasnu formu i ne mogu biti analizirane. Takvo je i ponašanje spiritualnog aspiranta, koji se suočava sa ovakvom vrstom karmi tj. ono je nelogično, nepredvidljivo. ekscentrično, neshvatljivo i otkačeno. To je suočavanje sa samim sobom. Na ovom stepenu duhovnog rada, jedino iskrenošću prema sebi i odlučnošću, možemo prevazići duhovne krize koje nas ovde obuzimaju. Potrebna je hrabrost i jaka volja iznad svega kako bi savladali iskušenja koja nas ovde čekaju. Ovo je najdelikatniji nivo probuđenja, jer kada svest i energija uđu u ovu čakru, dolazi do prave eksplozije psihičkih i emotivnih iskustava. Razvijenom nevezanošću prema objektima zadovoljstva, koja se postiže životnom mudrošću, nakon rekapitulacije čitavog života, poznato u jogi kao vairagja i hrabrošću, virja, duhovnik je u stanju da se uzdigne iznad poplave iskustava, koja su nalik konačnoj eksploziji samog semena života. Svi veliki duhovnici su prolazili kroz ovu fazu poznatu kao čistilište. Maru ili Satanu ne treba shvatiti kao spoljašnju demonsku mitološku silu, već isključivo unutrašnju.

Kao što snovi nose u sebi poruku koja treba da nas izbalansira, tako i spoljašnji događaji jesu tu da nas iskoriguju u našim životnim stavovima. Kako kaže Viktor Frankl: „Zaista nije važno šta mi očekujemo od života, već je naprotiv važno šta život očekuje od nas“

Snjeguljice obracam se tebi a mislim na sve ...
Nisam li vam objasnjavao da je to tek PUKI pocetak ili samo obecanje da se vidi sta se moze ...
A tek onda da se krene u rad na sebi ... Padate zbog toga sto ne pratite poruke koje treba da vas vode ... nego smatrate sebe posebnima sto ste letjeli negdje... a ne obracate paznju na zadatke ... koji su vam dati ... VI BI odmah i na SUNCE ...
To ti je isto da kada naucis oponasati u par pokreta neku Holivudsku zvijezdu i ubjedis sebe da si ista kao i ona ... a slicni tebi te podrzavaju i kazu .... samo nastavi i uspjeti ces ... drugi ti kazu da sa oponasanjem nema nista nego sa ... DEBELIM RADOM O KOJEM NEMAS JOS NI POJMA ...

Dakle... vizija ti je rekla ne da nisi onda zapamtila .... nego ga nisi htjela CUTI ...
pa ga zato nisi ni zapamtila ...

Kao što snovi nose u sebi poruku koja treba da nas izbalansira, tako i spoljašnji događaji jesu tu da nas iskoriguju u našim životnim stavovima. Kako kaže Viktor Frankl: „Zaista nije važno šta mi očekujemo od života, već je naprotiv važno šta život očekuje od nas“
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina ajde molim te odgovori mi kad si ti radio i kako i koliko dugo na svojim čakrama i energetskom tijelu.Koje si tehnike primjenjivao.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Naravno, Caco, svakom cu podeliti po neku mudrost kao poklon Cool

Bas sam nedavno razmisljao o lavovima i arhandjelu Mihailu.

I posto sam ja pre svega pobornik drevnih ucenja, pronasao sam jednu paralelu kod Origena, sto mislim da moze da bude interesantno tebi Caco.

Oslanjajući se na gnostičke orfičke izvore, Origen je u delu Protiv Kelsa naveo sledećih sedam arhonata: Mihailo (kada se prizove pojavljuje se u obličju lava), Surijel (u obličju vola), Rafailo (u obličju zmaja), Gavrilo (u obličju orla), Tautabaot (u obličju medveda) i Onoel (u obličju magarca).

Kako god da okreneš , kako god da gledaš - poklapa mi se! Wink

Hvala za poklon ! Thanx Buket
valen
Majstor

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 00:30 am    Naslov: izmena
Odgovoriti sa citatom

"Snjeguljice obracam se tebi a mislim na sve ...
Nisam li vam objasnjavao da je to tek PUKI pocetak ili samo obecanje da se vidi sta se moze ...
A tek onda da se krene u rad na sebi ... Padate zbog toga sto ne pratite poruke koje treba da vas vode ... nego smatrate sebe posebnima sto ste letjeli negdje... a ne obracate paznju na zadatke ... koji su vam dati ... VI BI odmah i na SUNCE ...
To ti je isto da kada naucis oponasati u par pokreta neku Holivudsku zvijezdu i ubjedis sebe da si ista kao i ona ... a slicni tebi te podrzavaju i kazu .... samo nastavi i uspjeti ces ... drugi ti kazu da sa oponasanjem nema nista nego sa ... DEBELIM RADOM O KOJEM NEMAS JOS NI POJMA ... "

Uz duzno postovanje Istina,

Otkud ti znas da mi (svi) padamo?Kako bi ti to uopste mogao da znas?
Ja eto pratim poruke i ne "letim" nego spontano dozivljavam stvari.Ne smatram se posebnom cak sta vise znam da smo svi jedno isto.Tek "puki pocetak"?A ja mislila da je pocetak jos od rodjenja,31 godina pa ti vidi,iskustava koliko hoces!
O debelom duhovnom radu imam i te kako pojma,mada priznajem nisu mi ona uvek bila cilj ali jesu bila ishod dogadjaja.

Bas si me nasmejao,to je i bio razlog mog odgovora tvojoj poruci.Vidis da si potreban ovom forumu Very Happy Ne mogu da prestanem da se smejem!

Pozdrav!

Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 01:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dosla sam da iskljucim kompjiter i vidim Istina opet dosao sa svojim savetima.

I meni je smesno, ali hvala u svakom slucaju.
Ja pratim sebe i svoju Bozansku iskru u sebi i sta god da radim, vodim se Bozjom ljubavlju i verom i znam da tako necu pogresiti, tj necu mnogo pogresiti.
Njegova ljubav osecam u svakom trenutku i zivim zivot kroz Njegovu ljubav.
Takodje, znam koliko je meni samoj bitna duhovna strana, tj duhovna svesnost i rad na sebi. Svi smo jedno, i svi ovako ili oanko leptimo ka Njemu, a putevi i vreme su razliciti za savkog od nas.
Ne smatram sebe posebnom i otkud tolika avrezija prema letenju.
Mozda sam samo shvatila da, ako sam nesto spontano dozivljavala da postoji predodredjenost da se to vise i razvije, da bih bila bliza svojoj Monadi... Bogu.
Uz pomoc tih iskustva razumela sam dosta stvari, a i kad ih nisam razumela znam zasto i nisam, ali to se tice samo mene i mog zivota.
Ja zivim ovaj zivot, ne oponasam nikog i znam sta je dobro za mene, a znam i sta me sputava - kada mi je tesko, a kada lako da ih prebrodim.

Nista bez debelog rada, ali ni covek sa debelim rado ne bi nikad rekao drugom - NEMAS TI POJMA.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 07:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam reko da PADATE ... bukvalno ... nego na ispitu, ispitima ... a to ... svi smo mi jedno je upravo najveca obmana ... ne razumijete to jedinstvo. Jedinstvo je jedinstvo ali ja i vi dvoje nismo ili nebi trebali biti u stalnom ili cvrstom jedinstvu. Sa kim i kako: Lupate eraze bez veze!
Odgovori vam nisu ni za sta. Primjer vam je ANA koja je dobila na poklon na znanje na koje dve cakre treba da obrati paznju ... oa sada treba da RADI na tome i biti ce sa vama u jedinstu.
Ali vi trebate rijesiti tu zmiju sa repom ribe.

I VI SE SMIJETE ... i to slatko ... a odgovora nigdje ...

A nije ti ni bio CILJ DUHOVNOST ... ALI ETO I TO SE DOGODI, jer IPAK SMO MI SVI JEDNO.

A jde de i smijeh je dobar .. ali kada se na znanje iljubav smije.
Da vas pitam .... vidim znanja koliko volim-mo ... kada smo svi jedno, zasto je izgubljeno sto godina u nepovrat zbog sprecavanja TESLINOG znanja ... a nafta nikada ne nestaje niti se smanjuje... ODGOVOR molim?
Pa se onda smijte ... smijete se bez odgovora ... provokativno ... bojim se da ti nisi potreban-ni upravo zbog jedinstva i vracanju jednome.

Uz DUZNO postovanje.

Niti sam se htjeo praviti pametan niti provocirati ... nego tebi snjeguljice samo na nesto ukazati ... napisao sam sta ... bez hihi ili haha ... i da li ste potrebni ili ne.

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 14:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... Question ....

Poslednji izmenio istina dana 05 Feb, 2010 15:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 14:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Nisam reko da PADATE ... bukvalno ... nego na ispitu, ispitima ... a to ... svi smo mi jedno je upravo najveca obmana ... ne razumijete to jedinstvo. Jedinstvo je jedinstvo ali ja i vi dvoje nismo ili nebi trebali biti u stalnom ili cvrstom jedinstvu. Sa kim i kako: Lupate eraze bez veze!
Odgovori vam nisu ni za sta. Primjer vam je ANA koja je dobila na poklon na znanje na koje dve cakre treba da obrati paznju ... oa sada treba da RADI na tome i biti ce sa vama u jedinstu.
Ali vi trebate rijesiti tog krokodila sa repom ribe.

I VI SE SMIJETE ... i to slatko ... a odgovora nigdje ...

A nije ti ni bio CILJ DUHOVNOST ... ALI ETO I TO SE DOGODI, jer IPAK SMO MI SVI JEDNO.

A jde de i smijeh je dobar .. ali kada se na znanje iljubav smije.
Da vas pitam .... vidim znanja koliko volim-mo ... kada smo svi jedno, zasto je izgubljeno sto godina u nepovrat zbog sprecavanja TESLINOG znanja ... a nafta nikada ne nestaje niti se smanjuje... ODGOVOR molim?
Pa se onda smijte ... smijete se bez odgovora ... provokativno ... bojim se da ti nisi potreban-ni upravo zbog jedinstva i vracanju jednome.

Uz DUZNO postovanje.

Niti sam se htjeo praviti pametan niti provocirati ... nego tebi snjeguljice samo na nesto ukazati ... napisao sam sta ... bez hihi ili haha ... i da li ste potrebni ili ne.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 14:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja tebe uopće ne razumijem Istino, neprekidno se guraš tamo gdje te sve živcira i onda tako autoiziritiran napadaš ljude, vrijeđaš, nešto petljaš bez suvisle poruke, premda te nitko ništa nije pitao. I tako se vrtiš u krug.

Sve ove postove gore koje su postavio, nisi ništa rekao; osim naravno starog tvog posprdnog referena da su svi neznalice i nemaju pojma.

Probaj promijenit način komunikacije i jednom se pristojno obratiti ljudima koji se trude da nešto naprave i nauče, možda te rezultat iznenadi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 14:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

Ali ajde ... dobili ste u viziji to i to ... ta videnja, opisi slike i ostalo vam je vazno. To treba da se ispita na javi ... na tome da se radi ... sledeci puta ne trazi na mjesec, nego nastavak na to sto ste dobili prosli puta. Pa opet raditi na tome sto ste dobili. Da li ce to biti mjesec dana ili godina, na to se ne gleda. Da li sam sada jasniji. A ne ko maksim po diviziji, mjesec pa mjesec.
Zar ne vidite sta pisete. Nema uspjeha jer niste uporni ... NA POKAZANO ...

Ovo što si napisao je istina .
Tako se bar meni pokazalo u mojim iskustvima sa Hiperspejs putovanja .
Svaka iskustva iz Hipersvemira , mada različita , ipak pojavljivale su mi se u svakom iskustvu neke iste , identične stvari/simboli/poruke/detalji ... tako da sam vrlo brzo došla do uvida da treba prvenstveno rastumačiti do kraja neke slike/simbole , pre nego što se pređe na druge stvari . Korak po korak , cigla po cigla . I ovako nigde ne žurim Razz

Tako da mislim da treba da se vraćamo na jednu istu viziju/vizije dok ne saznamo tačno šta ta vizija/e predstavlja/ju i šta nam poručuje/ju... pa tek onda preći na druge Idea
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Strana 7 od 27

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 246932 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 89724 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58571 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 61751 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 47647 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 43912 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16926 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)