PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 10:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

majstor ::

Majstore;
Pitija:
Hvala nama ... jer sada se prosvetljavaju ti energetski cvorovi ... to jeste mi na planeti spoznajuci istinu .. jedan, vrednost jednoga od NAS = slaba vajda.

P ajmo onda i malo dalje ...
Jesu li pratioci Mojsija pravili zlatno tele ... te zbog toga bjese hijade pobijene momentalno.
Jesu, jeste, jer tako kaze stari zavjet, knjiga historije a ne istine.
Pitanje je ko je bio u pravu ... Narod ili Mojsije ....?

Sta mislite?

Istina vam lezi ispred PIRAMIDE U SFINGI ....!

Evo jos jedna zezalica na tu temu, 40 godina ih je vodio u krug po pustinji da se promene tri generacije, i zaboravi nesto od pre? Sta? Sto drze kapicu na glavi?

Da, samo sto to nije zezalica ... nego stvarnost.
Стварно то тако и изгледа кад посматрају људи који немају духовно око тј.веру
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 11:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::

majstor ::

Majstore;
Pitija:
Hvala nama ... jer sada se prosvetljavaju ti energetski cvorovi ... to jeste mi na planeti spoznajuci istinu .. jedan, vrednost jednoga od NAS = slaba vajda.

P ajmo onda i malo dalje ...
Jesu li pratioci Mojsija pravili zlatno tele ... te zbog toga bjese hijade pobijene momentalno.
Jesu, jeste, jer tako kaze stari zavjet, knjiga historije a ne istine.
Pitanje je ko je bio u pravu ... Narod ili Mojsije ....?

Sta mislite?

Istina vam lezi ispred PIRAMIDE U SFINGI ....!

Evo jos jedna zezalica na tu temu, 40 godina ih je vodio u krug po pustinji da se promene tri generacije, i zaboravi nesto od pre? Sta? Sto drze kapicu na glavi?

Da, samo sto to nije zezalica ... nego stvarnost.
Стварно то тако и изгледа кад посматрају људи који немају духовно око тј.веру

Mojsije je pobio jedan broj ljudi da se prekršaj druge zapovesti ( "ne pravi sebi idola...") ne bi raširio na ceo narod.
Isto se dešava oduvek.
Bog je uspostavio sistem u kome ljudi sa manje ljubavi prema Bogu bivaju blokirani u stvarima kojima su davali i daju prednost.
To nije očigledno zato što ljudi žive više života.

P.S.- neki su izgleda preživeli Mojsija i njihovi potomci su napravili još veće tele (bika) u Volstritu
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="alex radovic"]
Aleksandra-Caca ::
alex radovic ::
Aleksandra-Caca ::
... našla sam se u lucidnom snu .
Odjednom se ispred mene pojavilo neki zli entitet u obliku tamnopute , crne žene , crna kovrdzava kosa skupljena kao u punđu na vrhu glave . Oči su joj bile žarko , drečavo crvene boje , isijavale su crvenom svetlošću . Gledale smo se direktno u oči . Osetila sam da je oličenje zla . Znala sam da mi ne može nauditi , ni trunčicu se nisam uplašila. Bila sam svesna sopstvene snage . Napala me je tako što je pogledom počela da me gađa sa energijom jarko crvene boje . Ti njeni zraci nisu uspeli da me dotaknu jer sam odbila napad . Ne umem dobro rečima da izrazim kako sam to izvela . Mentalno sam fokusirala snagu uma u cilju odbrane . Ona je u par navrata bezuspešno pokušala , pa je nestala . Tada sam se probudila .

Cacili... mnogo si mi slatka...
kao Alisa u Zemlji Cuda, hahaha...
nadam se da se ne ljutis...
jedva cekam dalje izvestaje sa ratista sa demonima...
mnogo je - simpaticno...
...
ovo je sada, za kasnije...
a, kada ces, JEDNOM, i - DA SE - PREDAS, hahaha...???
radi - harmonije, znas ono...
MAC I STIT... I SVE OSTALO... SE KORISTI - DVA PUTA
DOVOLJNO - DA SE PROVERI... I - OVERI...
ako nije dovoljno, onda znaci da NE ZNAS NI KAKO SE KORISTI...
NI - ZASTO SE KORISTI...
niti - GDE STOJI...
PITAJ NEKOGA...
...

Neke stvari prećutim namerno jer ne trebam da ih drugima otkrivam ,
a neke stvari prećutim onda kada nemam dovoljno vremena da ih detaljno obrazložim - što planiram da uradim drugom prilikom .

Evo sada ekskluzivno , samo zbog tebe Alex jer si zaslužio da ti kažem Razz ,
kada sam fokusirala snagu uma u cilju samoodbrane od tog demona , znaš li šta sam uradila ? Gotovo automatski sam podigla frekvenciju svoje svesti , tako da sam se našla van njegovog dometa - a demonu je preostalo samo da puca u prazno Wink

A kako sam to izvela ? Pa zapamtila sam kako izgleda kada si na visokoj frekvenciji , pa sam taj osećaj prizvala , znači - namerom , voljom . Ne umem drugačije rečima da objasnim .

Ako se digneš visoko iznad vode , nemožeš da da se pokvasiš . Wink

Kod mene je izgledalo ovako ... pucaju kao iz topa, iako je jak i nije daleko, ispada kao da je jer mu raketa nema dometa do mene ...samo oko mene..,

Draga Caco, pokusacu da napisem nesto... pojasnjenje... na predanoj sluzbi bogu...
jer mislim da ne pripada ovom forumu putovanja na Mesec...
a ti, ako hoces, postavi negde i kod tebe...

prvo da te pitam, ali PONOVO, TRECI PUT...:
DA LI TI ZAISTA MISLIS DA JA TEBE - NE RAZUMEM...???
i da mi treba objasnjenje... uopste, a i ovo koje si napisala... ili to pises zbog drugih - citalaca...
dakle, ja licno mislim, sa cim ne moras da se slozis... da ja tebe razumem, jer sam to - PROSAO... i radim to, isto ili slicno... sa raznim ljudima... godinama...
a, sa druge strane, pokusavam da te navedem na neko drugacije poimanje, JEDAN LEVEL VISE, kako se to kaze... ili cak i jos vise...
prvo sto mogu je da ti objasnim TO STO TI NE MOZES RECIMA DA OBJASNIS, jer tebi i nije bas najjasnije... a, dakle, takva iskustva, tazna, imam...
a sa druge strane i nesto NOVO, MNOGO NOVO, ZA TEBE... da se, SEBE... KOJE - SEBE... PREDAS... ovde, u ovome, postoje MNOGE REALIZACIJE I MNOGI JOS VISI NIVOI... ali imam utisak da NE MOZES DA ME RAZUMES... ILI NECES... I DA TO I - NE MOZES DA URADIS... ILI NECES... ILI NE SMES...
STO JE - SKROZ OK...

dakle, ukratko, ako mogu, OD MNOSTVA...
1. sta branis: ego, um... ili - dusu...???
to sam twe VEC PITAO... PA POKUSAJ DA SMISLIS ODGOVOR, kakav god da je - SAMOSPOZNAJA JE...
2. DA LI TI DELIS BOGA OD DJAVOLA, demona... ili je moguce poimanje i da su DEMONI UNUTAR BOGA, T.J. ANDJELA... T.J. NEKIH VISIH BICA, NA VISIM FREKVENCIJAMA... ILI OKTAVAMA...???
3. DA LI TI RADIS NEKE STVARI - SVAKODNEVNO... DA BI BILA NA VISIM FREKVENCIJAMA, A NE SAMO U TIM MEDITACIJAMA, GDE SE PODIZES...???
4. DA LI - SPUSTAS... SVE ILI BAREM NESTO... SA VISIH FREKVENCIJA NA 4D I 3D REALNOST... ILI SI SKROZ - ODVOJENA...???
5. da li se osecas - ZASTICENOM...??? I - KOLIKO...
6. da li si STVARNO - ZASTICENA... I - CIME...???
7. da li postoji iko KO TE RAZUME I OVE REALIZACIJE...???
8. ZASTO SVE TO PISES...??? ZA - KOGA... I SA KOJIM CILJEM...???
...
MISLIM DA JE I OVO PREVISE... za neko vreme SAMOSPOZNAJE...

a, evo sada da ti napisem ono sto sam tebe hteo DA INSPIRISEM... I SA KOJIM CILJEM, SVRHOM...

dakle odoh da prilegnem, malo pre... i rekoh, hajde da odem malo medju demone, SA MACEM... ne da bih NAPADAO...
NEGO DA BIH SE - MACEVAO...
obucem se, kao... uzmem mac... odem tamo... a ono neka magla... malo i smrada...
i nadjem tako jednog... kao covek, ratnik... i kad me vide polete na mene da me ubije...
dok je stihao, ja stavljam slem... i okrecem onaj mac excalibur... na njega...
i... nisam ni stigao da mu zapretim, kad on - zviz... i odlete moj mac skoro 20 metara...
i, u sledecem zamahu - fijuuuuu... tip mi - odsece glavu... odlete ona 5-6 metara...
i, ja POCEH DA SE - SMEJEM... kao po sistemu, sto je ovo bio DOBAR POTEZ, a i glava mi letela nekako SMESNO... hahaha...
onda sam kao malo ljut... i nekako stavljam glavu na telo... i - DOBIJAM - KONJA...!!!
NA NJEMU SAM, KAO I - KOPLJE...
VALJDA - KAO NAGRADU - ZA - PREDAVANJE I ODSECANJE GLAVE, hahaha...
i, naravno, sada sam u mnogo boljem POLOZAJU...
VISI SAM I POKRETLJIVIJI... ako razumes - SIMBOLIKU...
kao sto ti kazes, iznad vode, na visoj frekvenciji...
jedina razlika je... MENI JE SVE OVO - ZABAVA... I NE NAPREZEM SE... NITI SAM SEBE UZDIZEM NA VISE NIVOE, =
NAPROTIV... BIO SAM - ISPOD NIVOA...
I - DOZVOLIO MU DA MI ODSECE GLAVU...
...
e, onda dolazi VELIKI DEMON... 20 TAK METARA VISOK, bas onako strasan... i kao azdaja, BLJUJE VATRU, PO MENI...
ja sam na zemlji i - PRZIM SE... PRETVARA SE OVO TELO U - TECNO STANJE, OD VATRE, ISPARAVA...
I JA RAZMISLJAM... ovo je stvarno - COOL,... hajde da vidim KAKO TO DA ISKORISTIM...
i, pada mi na pamet da se dematerijalizujem, t.j. RASTVORIM, na atome... i fotone...
onako IZ ZEZANJA, NARAVNO...
da iskoristim njegovu energiju...
i, sada da ne idem dalje, u detalje... posle mi postalo i malo dosadno...
izigrao sam se...
...
jednom sam i Talermanu, kada je opisivao VEZBU SA - KARTOM 8... SILOM... I SILASKOM U DONJE SLOJEVE, SA SUSRETOM SA VELIKIM CRNIM PSOM I - POBEDOM NAD NJIM... PREDLOZIO... DA NE SAVLADA PSA... BAREM JEDNOM DA PROBA...
DA SE PREDA I DA GA TAJ PAS - POJEDE...
NEznam da li je probao... ALI JE OVO VEZBA, PO MENI... INTERESANTNA..
E, sada Caco... imam i ovakve vezbe i ovakve... SA PREDAJOM...
a ti NEMAS OVAKVE, SA PREDAJOM, pa mi je tesko da to OBJASNIM, dok ne probas i DOZIVIS...
cak i sa objasnjenjima...
a one sa POBEDAMA... to je jedna faza, kao sto rekoh...
ALI... AKO STALNO POBEDJUJES... I JACAS MOC EGA...
KAKO CES TO, JEDNOGA DANA, DA - SVE - PREDAS...
A DABUDE - LAGANICA...???
zato moj savet, RADI I JEDNO I DRUGO...
NE BUDI - JEDNOSTRANA...
ko razume - shvatice...
...
ajd sad opisi svoja iskustva sa Arhandjelima, ja ove ne poznajem skoro nimalo...
pa da se zabavljamo... i po malo i realizujevamo...
pogotovo moju vezu sa Urijelom...
a ovo sto sam pisao i NIJE ZA SVAKOGA... ZATO - NE ZURI... SA OCENAMA...
sve u svoje vreme...

pozdrav...
verujem da se ne ljutis na starijeg brata...
i da ces odgovore na pitanja, gore, da ZAPISES... I DA IH POGLEDAS... ZA NEKO VREME... mogu da ti kazem i za koje vreme, ali bi bilo glupo...

Buket Buket Buket

Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

prvo da te pitam, ali PONOVO, TRECI PUT...:
DA LI TI ZAISTA MISLIS DA JA TEBE - NE RAZUMEM...???
i da mi treba objasnjenje... uopste, a i ovo koje si napisala... ili to pises zbog drugih - citalaca...
dakle, ja licno mislim, sa cim ne moras da se slozis... da ja tebe razumem, jer sam to - PROSAO... i radim to, isto ili slicno... sa raznim ljudima... godinama...
a, sa druge strane, pokusavam da te navedem na neko drugacije poimanje, JEDAN LEVEL VISE, kako se to kaze... ili cak i jos vise...
prvo sto mogu je da ti objasnim TO STO TI NE MOZES RECIMA DA OBJASNIS, jer tebi i nije bas najjasnije... a, dakle, takva iskustva, tazna, imam...
a sa druge strane i nesto NOVO, MNOGO NOVO, ZA TEBE... da se, SEBE... KOJE - SEBE... PREDAS... ovde, u ovome, postoje MNOGE REALIZACIJE I MNOGI JOS VISI NIVOI... ali imam utisak da NE MOZES DA ME RAZUMES... ILI NECES... I DA TO I - NE MOZES DA URADIS... ILI NECES... ILI NE SMES...
STO JE - SKROZ OK...

dakle, ukratko, ako mogu, OD MNOSTVA...
1. sta branis: ego, um... ili - dusu...???
to sam twe VEC PITAO... PA POKUSAJ DA SMISLIS ODGOVOR, kakav god da je - SAMOSPOZNAJA JE...
2. DA LI TI DELIS BOGA OD DJAVOLA, demona... ili je moguce poimanje i da su DEMONI UNUTAR BOGA, T.J. ANDJELA... T.J. NEKIH VISIH BICA, NA VISIM FREKVENCIJAMA... ILI OKTAVAMA...???
3. DA LI TI RADIS NEKE STVARI - SVAKODNEVNO... DA BI BILA NA VISIM FREKVENCIJAMA, A NE SAMO U TIM MEDITACIJAMA, GDE SE PODIZES...???
4. DA LI - SPUSTAS... SVE ILI BAREM NESTO... SA VISIH FREKVENCIJA NA 4D I 3D REALNOST... ILI SI SKROZ - ODVOJENA...???
7. da li postoji iko KO TE RAZUME I OVE REALIZACIJE...???
8. ZASTO SVE TO PISES...??? ZA - KOGA... I SA KOJIM CILJEM...???
...
MISLIM DA JE I OVO PREVISE... za neko vreme SAMOSPOZNAJE...

a, evo sada da ti napisem ono sto sam tebe hteo DA INSPIRISEM... I SA KOJIM CILJEM, SVRHOM...

- Kada bih htela da ti kažem nešto što nije upućeno i ostalim čitaocima , tada bi ti poslala pp ili mejl , a ne bih napisala javno na forumu .

- To našta ti mene pokušavaš da nevedeš , neće ti uspeti jer ta metoda nije za mene - što ne znači da nije dobra za tebe ili nekog drugog .
Jedino moja intuicija može da me navede da odradim neku tehniku , ljudi ne mogu da utiču da moju odluku !

Kada je u pitanju PREDAJA , mogu samo Bogu da se predam . A ne da se predajem demonima da mi odsecaju glavu kao što ti voliš da radiš . To za mene nije . Predajem se do određene mere i bićima koji egzistiraju na visokim Božanskim frekvencijama . Arhanđel Mihajlo mi je zaboo mač pravo u srce , nisam osetila u tom trenutku nikakav strah , već sigurnost , mir i poverenje ( energetski me je očistio , ali to sam shavatila tek kad je izvadio mač iz mog srca ) .

1. ---- Laughing
2. ---- Laughing
----- Itd.

Alex , ne znam da li ti to mene pokušavaš da zezaš , ovakvim pitanjima ?

Na svako pitanje znaj da imam odgovor ! Ali, lišiću te mog odgovora .

8. ---- Ovo tvoje pitanje je isto kao da si postavio pitanje zbog čega postoje ovakvi forumi i zbog čega ljudi pišu .... ???? Rolling Eyes
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 00:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni se cini da su neki neustrasivi kada se nadju van ovog sveta,
ali da nisu bas tako neustrasivi kada se nadju posle toga u ovom svetu.

Ja se stvarno pitam,
da li bi Aleks Radovic dopustio isto tako lako da mu odrubi glavu neki ovozemaljski demon u ljudskom oblicju,
kao sto dopusta da mu odrubljuju glavu neki demoni van ovoga sveta?

Meni se cini da je lako coveku da dopusti da mu se odrubljuje glava u onom svetu, ako zna da ce se posle toga u svakom slucaju ponovo pojaviti u ovom svetu.

Po meni, svaki plan postojanja je podjednako vredan, pa ako osecam nelagodnost pri tome da mi se odrubi glava u ovom svetu, osetio bi takodje i izvesnu nelagodnost i kada bi mi se glava odrubila i u onom drugom svetu.

Po meni, demoni su demoni, bez obzira gde su.

Ja svakako cenim Aleksa Radovica i njegov rad. I evo, sada ga pozdravljam Pozdrav

Ali, mnogo sam se puta susretao sa demonima i ne bi im tek tako dozvoljavao da mi odrubljuju glavu.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 00:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3. mogu , a i NE MORAM nikakve tehnike da izvodim da bi bila na visokim frekvencijama - dovoljno mi je da budem BUDNA , u stanju povećane pažnje , U SADA !

4. Dižem se u meditacijama na više nivoe , u više svetove , pri povratku u telo spustim se, ALI zadržim , i donosim , realizujem , manifestujem , visoke frekvencije u ovu 3D .
Isto kao što negativni ljudi šire oko sebe niske i neprijatne vibracije , tako isto ljudi koji su prožeti visikim frekvencijama , te frekvencije emituju , kao kanal , u ovu realnost .

5. i 6. - zaštićena sam na visokim frekvencijama energije , kada me prožimaju , kada sam "na njima"...
Čovek koji podigne svoju vibraciju nemora od ničega da se štiti jer tada si nevidljiv za demone i entitete koji egzistiraju na nižim frekvencijama .
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 01:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco s radošću čitam tvoja iskustva i želim da i dalje dijeliš sa nama te krasne trenutke i doživljaje.
Koliko sam shvatila Alexa i njegova pitanja..ona nisu za javne odgovore već kao tema za meditaciju svakome od nas..Kao što postoji Svijetlo potrebna joj je i tama da bi se svjetlo manifestiralo.Potrebno je proći sva iskustva bez imalo straha i sa povjerenjem u onog ko nas voli i čuva.
Što se tiće anđela i Arhanđela meni su izuzetno dragi i bliski i često ih koristim za pomalo bizarne stvari..ali postoje i oprečne stvari pa na superzoni pročitaj od Tetre o Mariji Magdaleni..tekst koji mi je nekako blizak..tu imaš i nešto o Arhanđelima što se nikako ne uklapa u ovo. Sve treba razmotriti ..iako je život samo šarena laža..rekli bi naši stari. Smile
( 5.element )
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 12:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Koliko sam shvatila Alexa i njegova pitanja..
ona nisu za javne odgovore već kao tema za meditaciju svakome od nas..

Kao što postoji Svijetlo potrebna joj je i tama da bi se svjetlo manifestiralo.
Potrebno je proći sva iskustva
bez imalo straha
i sa povjerenjem u onog ko nas voli i čuva.

Što se tiće anđela i Arhanđela meni su izuzetno dragi i bliski i često ih koristim za pomalo bizarne stvari..ali postoje i oprečne stvari pa na superzoni pročitaj od Tetre o Mariji Magdaleni..tekst koji mi je nekako blizak..tu imaš i nešto o Arhanđelima što se nikako ne uklapa u ovo.
Sve treba razmotriti ..iako je život samo šarena laža..rekli bi naši stari. Smile

Draga Elementice,

ZAHVALAN SAM TI - ZA RAZUMEVANJE... onoga sto sam hteo da kazem.
To sam, sada, ISTAKAO, NEKE KLJUCNE RECI... za neke koji ce da procitaju PONOVO I, mozda, razumeju... sada, IZLAZECI IZ SEBE... i svojih naviknutih predstava...
ili ce biti protiv, ali, opet, sa razumevanjem STA SAM HTEO DA KAZEM...
i, drago mi je da NISAM PAO SA KRUSKE, SA DRUGE PLANETE, hmmmmm...
JER - DOVOLJNO JE DA SAMO JEDNA OSOBA RAZUME OVO... pa, IMA SMISLA - PISATI...
znaci da ima i RAZLICITIH MISLJENJA, STAVOVA... pa tako i - PONUDA...
MOGUCNOSTI...
za razmatranje... prihvatanje, odbijanje... ali i najbitnije, ovde, za
ZA - SPOZNAJU SAMOG SEBE...
( sa sve demonima u sebi, ahaahaaha...) Embarassed
naravno,
OVO NIJE ZA MALU DECU... SAMO ZA 18 +... Wink
i to i treba shvatiti - OZBILJNO...

kapa

Question Laughing

Partysmiley

pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jedan citat iz Bhagavad Gite, koji ima direktne veze sa nekim realizacijama o kojima pisemo
BH.G. 5.18.

PONIZNI MUDRAC... (jooooj, gde me nadje... pa jos i rec - PONIZNI)
ISTINSKIM
- ZNANJEM
VIDI
JEDNAKIM OCIMA
UCENOG I PLEMENITOG BRAHMANA,
KRAVU, SLONA, PSA I ONOG KOJI JEDE PSECE MESO.

objasnjenje smisla S. Prabhupada:

Osoba SVESNA - BOGA...
ne pravi NIKAKVU RAZLIKU IZMEDJU - VRSTA... ZIVIH BICA. ili staleza.
Brahman i otpadnik drustva mogu se razlikovati SA DRUSTVENE TACKE GLEDISTA, ili pas, krava ili slon mogu se razlikovati U POGLEDU - VRSTE,
ali, OVE - TELESNE - RAZLIKE SU - BEZNACAJNE sa tacke gledista ucenog transedentaliste.
TO je usled njegovog ODNOSA SA UZVISENIM, jer je Uzviseni Gospodin, SVOJOM POTPUNOM EKSPANZIJOM, PARAMATMOM ( NAD - DUSOM... ne nasom, nego Njegovom... o tome sam vec pisao)...
PRISUTAN - U SVACIJEM - SRCU...!!!
TAKVO SHVATANJE - UZVISENOG JE - PRAVO ZNANJE...!!!
...
u kasnijim delovima Gite su opisane razlicite VRSTE - ZIVIH BICA... t.j. TELA, odela...
neka su u VRLINI, DOBROTI... najsuptilniji, najvisi - POLUBOGOVI, ANDJELI...
NEKA SU - U STRASTI - DEMONI...
a neka su U NEZNANJU... DUHOVI, AVETI...
i, kako rece, U SVIMA NJIMA SE NALAZI - NAD DUSA, t.j. - BOG...
kao i u SVAKOM ATOMU SVIH MATERIJALNIH MANIFESTACIJA, UNUTRA...
...
DAKLE, RAZLIKA POSTOJI SAMO = SPOLJA...
ko kakvo odelo nosi... ili kojoj vrsti - TRENUTNO - PRIPADA...
kogleda i VIDI SAMO SPOLJA... vidi SAMO TE RAZLIKE...
ali, neko POKUSAVA DA VIDI I NESTO - UNUTRA...
naravno, za to su POTREBNE GODINE... REALIZACIJA...
ali, za pocetak je DOVOLJNO... SAZNANJE...
DA JE I OVAKO - MOGUCE...

Laughing

PZZ
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 14:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Meni se cini da su neki neustrasivi kada se nadju van ovog sveta,
ali da nisu bas tako neustrasivi kada se nadju posle toga u ovom svetu.

Ja se stvarno pitam,
da li bi Aleks Radovic dopustio isto tako lako da mu odrubi glavu neki ovozemaljski demon u ljudskom oblicju,
kao sto dopusta da mu odrubljuju glavu neki demoni van ovoga sveta?

Meni se cini da je lako coveku da dopusti da mu se odrubljuje glava u onom svetu, ako zna da ce se posle toga u svakom slucaju ponovo pojaviti u ovom svetu.

Po meni, svaki plan postojanja je podjednako vredan, pa ako osecam nelagodnost pri tome da mi se odrubi glava u ovom svetu, osetio bi takodje i izvesnu nelagodnost i kada bi mi se glava odrubila i u onom drugom svetu.

Po meni, demoni su demoni, bez obzira gde su.

Ja svakako cenim Aleksa Radovica i njegov rad. I evo, sada ga pozdravljam Pozdrav

Ali, mnogo sam se puta susretao sa demonima i ne bi im tek tako dozvoljavao da mi odrubljuju glavu.

Dragi Tale,

lepo sto si se prikljucio ovoj temi i raspravi i o demonima ( U SLUZBI - BOGA, naravno).
Ti imas puno licnog iskustva po ovim pitanjima i realizacija... i svakako da bi bilo veoma interesantno da izneses neku od njih...
zbog malo OPASNE teme... t.j. podteme...
evo da ti odgovorim, prvo, na pitanja... mada kazes da SEBE PITAS...
kao prvo - JA NISAM NEUSTRASIV... naprotiv, imam zaista RAZNA ISKUSTVA, KOJA U MNOGOME PREVAZILAZE JAVNO PUBLIKOVANJE...
ali, postoje neke stvari i mesta GDE MOGU DA IDEM SAM... A LI TAKODEJ I GDE NE MOGU, ILI NE SMEM... BOJIM SE... samo sto, ZA TO, IMAM NEKOGA... JEDNOG VELIKOG MEDU... koji me povuce, za kosu, AKO SRLJAM...
A, INACE, UVEK JE TU, SA MNOM...
A, NEKAD MI LUPI I CVRGU, AKO BAS - ZAPNEM...
zato i pisem O OPASNOSTIMA - SAM - PUTOVATI... PO ASTRALU... I VISIM DIMENZIJAMA...
- 2. NE, NARAVNO da ne bih dopustio, ni ja ni moj meda... da mi neko odrubi glavu, OSIM AKO TAKO TREBA...
ali, imam utisak da imam NEKU SLUZBU... NESTO... SA OVIM TELOM I GLAVOM, JOS UVEK... pa ih OBOJICA = CUVAMO... a ima i jos pooodosta... njih... koji CUVAJU...
pa, CAK I DEMONA, za neverovati...
ALI... POENTA PITANJA JE, VEROVATNO... da li treba da PANICIM, IMAM STRAH... ILI SE - POSEBNO - NAORUZAVAM... VEZBAM RAZNE TEHNIKE - ZASTITE...
onda je odgovor - NE, NIJE MI POTREBNO... IMAM SASVIM DOVOLJNO.. AKO TREBA...
mada IMAM I ZNANJE, ZA TO... PA AKO BAS ZATREBA, MOZE...
KORISTIO SAM, NEKADA... PAR PUTA - DOVOLJNO -
DA PROVERIM...
I - OVERIM...
ZNACI - FUNKCIONIOSE... ostalo je pitanje - ZASTO BIH TO RADIO - STALNO... 100 PUTA...???
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 15:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo nastavka, Tale, posto sam imao NAPADE DEMONA... na moj komp...
i, priznajem, IZNERVIRALI SU ME, malo, hahaha...
morao sam da RESTARTUJEM...
...
dakle, treba praviti RAZLIKU izmedju:
BITI SLOBODAN OD NAPADA DEMONA... jer si ZASTICEN - VISIM SMISLOM...
I - CACKATI - DEMONE, sto sam ja malo radio u prethodnoj seansici, STO NIJE PREPORUCLJIVO... jer, logicno i ONI IMAJU PRAVO DA SEBE - BRANE...
ali...
TREBA VIDETI - KO STOJI IZA TOG DOTICNOG - DEMONA... ahaahaaha...!!!
i - TREBA VIDETI - KO STOJI - IZA TEBE...!!!
KADA JEDNOM POCNES DA SE UCIS, REALIZUJES - UZ NECIJU DUHOVNU POMOC,
ONDA SPOZNAS, POSLE 100 SEANSI.... ili barem 10... TESKO I NEMOGUCE - PRVI PUT...
DA je doticni demon = TVOJ ANDJEO ZASTITNIK...!!!
NJEGOVA - KREACIJA...!!!
i, DA TE, TAKO = NESTO UCI... ili vodi... PROVODI...
evo pogledaj STA CACA PISE, SAMA... ZA PRVI PUT... kad joj Arh. Mihajlo PROOBO SRCE, MACEM...
NAGLASAVAM - PRVI PUT... jer OGROMNA JE RAZLIKA, A TO CE CACA DA SHVATI - drugi put, deseti put i - STOTI PUT, TO ISTO...
PROBADANJE MACEM U SRCE... VADJENJEM... itd... STO JA RADIM - STOTINE PUTA... ILI SAM DOZIVEO... ILI GLEDAO, SA LJUUDIMA NA R.T....
DAKLE ZNAM - PROMENE... I ZNAM KAKO JE - PRVI PUT... I STA STOJI - IZA SVEGA TOGA...
dakle - SAMOSPOZNAJA... I
BALANSIRANJE... NADOGRADNJA...
ZNACI, PRVO ETO JE CACA NAPISALA, KAO = DOZIVLJAJ, SVOJ... JE -
NEDOSTATAK - STRAHA...
kako to razumes, kako razume - Caca... ili neko drugi...???
ZASTO BAS TAJ OSECAJ...???
-...
uporedi TAJ OSECAJ... SA OSECANJEM devojke sa regresoterapije, od pre par dana, JUCE SAM NAPISAO...
OVA DEVOJKA je imala DRUGACIJE OSECANJE... NE STRAH... nego TUGU... I MALO - BOL... ALI I OGROMNU LJUBAV I POVERENJE U SVOG ANDJELA... ( kao i, verovatno, Caca, pored Mihajla...)...
u cemu je razlika, a pri tom ONO STO JE OVOJ DEVOJCI RADIO NJEN ANDJEO JE = MORBIDAN HOROR FILM... ne samo macem srce, nego i BUSILICOM KROZ CELO... DA OTVARA TRECE OKO... CEKICEM PO GLAVI... TESTERAMA PO TELU... KOPLJIMA... VADJENJEM IZNUTRICA... BACANJEM I RAZBIJANJEM PO STENAMA... DA LI BIH MOGAO DA POPISEM SVE...???
i, recimo, ZAVLACENJEM LANCA KROZ USTA I PROVLACENJEM KROZ RELO I KROZ GENITALIJE... SA - VEZIVANJEM...
I SA - KLJUCEM
I - SIDROM... KAO - POKLONOM... ZA TO...
a ti, SIGURNO, RAZUMES - SIMBOLIKU - STA ZNACI -
KLJUC...
A STA - SIDRO...
I, da ne nabrajam ostala prosipanja krvi...
e, vidis, ova devojka NIJE IMALA NI NA PAMETI - NIKAKAV - STRAH...
mozda zbog poverenja u mene, mozda u andjela, NEBITNO...
bitna je = RAZLIKA... U POIMANJIMA I - REALIZACIJAMA...
SVAKO PREMA SVOME...
e, sad, CACA CE DA OPISE I DRUGU I DESETU SEANSU - PROBADANJA MACEM I VADJENJA SRCA...
da li neko misli da ce joj PRVO, UVEK, PASTI NA PAMET:
HAHAHA... PA - JA NEMAM STRAH...???
ili ce doziveti - drugacije... ili TA VEZBA JE - GOTOVA... APSOLVIRANA...???
...
e, sada da skratim pricu:
KO JOS VERUJE DA ONAJ DEMON - NIJE KREACIJA - ANDJELA...
KAO - VEZBA, ZA CACU... DA GA - POBEDI... IZDIZANJEM, NA VISE NIVOE...???
ZAR SE NE VIDI - POZADINA... REALIZACIJE...???
...
ali, da dodam... ONO DRUGO... SA VISEG NIVOA...
IMA DEMONA KOJI SU NA MNOGO VISEM, SUPTILNIJEM, NIVOU, NEGO STO CACA ILI NEKO - MOZE I DA ZAMISLI...
VEROVALI ILI NE...
i - NIKADA... NA TIM NAJVISIM NIVOIMA - NIKO - SAM... NE MOZE DA IH SAVLADA... TEK TAKO...
a - ONI IMAJU I MAGICNE - MOCI... SVAKOJAKE...
PA I DA BUDU - NIVIDLJIVI... jer su iznad, PO SUPTILNOSTI...
iako to ne izgleda... jer je u prirodi demona da iMAJU - GRUBLJA TELA...
ali, samo oni koji se HRANE - GRUBIM TELIMA... MESOM...
ZNACI - IMA ONIH I KOJI SE HRANE - SUPTILNIJIM ENERGIJAMA...
...
tako da, na kraju... ZASTITA JE SAMO - ODOZGO...

DOVOLJNA JE VEZBA- POKLON... OD VISIH BICA:
KRST... NA PRIMER, UMESTO MACA I STITA... ILI SLICAN - SIMBOL...
ENERGETSKI...
jasno za - kapiranje - SIMBOLIKE..
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo sada cu, Tale... ali i svi drugi... da objasnim PRINCIP ovog mog rada,
koji se, na neki nacin, PO AKCENTU, PRIMARNOM, razlikuje od drugih metoda...
pogotovo onih BEZOSOBNIH, dakle u vidu samo energija i kanala itd...
REGRESOTERAPIJA RADI SA - MANIPULACIJOM - VREMENA...!!!
kao PRIMARNIM ORUDJEM...
dakle, covek ima tu DIVNU OSOBINU - SECANJA... i RAZMISLJANJA... I MASTANJA...
to i jeste na UMNOM NIVOU, DAKLE, RECIMO 4D VARIJANTA...
KAO - POLAZAK... KLJUC, kako ti kazes... ZA SVA VRATA...
naravno, za sva vrata DO KOJIH SE TA NEKA OSOBA - DOVEDE...
JER, PRVO JE - KONTAKT I SPOJ... SA VISIM BICEM I RAZMENA ENERGIJA, ZNANJA, ISKUSTVA - NJEGOVIH, sa nama...
A TO JE - MEGA KLJUC...
i, onda se moze - PUTOVATI - KROZ VREME...
U PROSLOST, MALO I BUDUCNOST...
MOJU, TVOJU, CACINU... SVACIJU...
DA LI JE OVO - RAZUMLJIVO...
SAV ISKUSTVA POSTOJE U AKASHI... ILI SVEJEDNO GDE... U KOLEKTIVNOM SVESNOM,
KOLEKTIVNOM MOZGU... NASEM MOZGU U DNK ILI GDE VEC... U SVAKOM ATOMU, SVEJEDNO...
I onda MOZES DA UDJES U BILO CIJE - ISKUSTVO... I - POSES GA, SA SOBOM, A DA GA NE PROMENIS... JEDNOSTAVNO - UDJES, DOZIVIS I - IZADJES..
I TO moze da traje 5 minuta... ili ceo zivot, SVEJEDNO, KADA ZNAS DA ZAUSTAVIS VREME... i da U JEDNOJ SEKUNDI DOZIVIS CEO JEDAN ZIVOT... I SVA ISKUSTVA...
ili da putujes KROZ DIMENZIJE, kroz crvotocine... SVE ZBOG NEKOGMISKUSTVA I REALIZACIJA...
zasto toliko - REINKARNACIJA...???
RADI NEKIH ISKUSTAVA... JEDINSTVA SA DRUGIMA... ZAJEDNISTAV, TOLERANCIJE, PRIHVATTANJA - LJUBAVI...
I, onda shvatis, ok... a jel moze to VREME DA SE UBRZA... NE CEO ZIVOT = JEDAN STAV... KRUTO, ZAR NE... nego - PROPUSNO... RADI = PROMENE, OBOGACENJA, PROSIRENJA...
evo, ja cu opisati, kasnije, KAKO SAM JA BIO = CACA... JUCE... ZA 10 MINUTA...
HVALA TI - CACO... ZA TO..
MALO SAM BIO - DEMOCIC, pa sam BIO = NEVIDLJIV, ZA NJU... USAO U NJU... ISCEPRKAO, PRETURIO...IZBUSIO... I = UKRAO... ONO STO NISAM IMAO, DO SADA
KAO = SVOJE ISKUSTVO...
i, sada mogu i DA PRIZNAM - PODLOST I KRADJU...
I DA = VRATIM... SVE..
ALI, ISKUSTVO TO, NJENO I BITI = CACA... OSTAJE - VECNO... I KAO = MOJE...
ne znam koliko sam razumljiv, ali to sam hteo posle da opisem...
nastavicu...
dakle, ovo je ovakav rad... SA MANIPULACIJOM VREMENA... sabijanjem, savijanjem, ZAUSTAVLJANJEM... NARAVNO - OVO ME JE NEKO NAUCIO, NISAM SAM DOSAO DO TOGA - VEZBAMA...
i, tako... MOZE SVE... samo je pitanje... KO - MOZE... ILI SME...
zato - PRVO SPOZNAJA SAMOG SEBE... I MOGUCNOSTI... SVOJE...

i, posle, polako... i MEDE...

nadam se da me neko razume... BAREM JEDNA OSOBA, uhhhh - SUPER...
elementice, racunam barem na tebe...

Poljubac...

Laughing
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja uopće ne razumijem zašto bi itko imao potrebe da se suočava s demonima i da ga ovi dekapitiraju, odnosno da mu odsijeku glavu?????
Bez obzira radi li to u transu, meditaciji, astralu...mislim, koji je motiv toga, a koji benefiti?

Zašto bi se uopće itko svjesno upuštao u druženje s demonima, kad krene u neku duhovnu putešestviju?
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Ja uopće ne razumijem zašto bi itko imao potrebe da se suočava s demonima i da ga ovi dekapitiraju, odnosno da mu odsijeku glavu?????
Bez obzira radi li to u transu, meditaciji, astralu...mislim, koji je motiv toga, a koji benefiti?

Zašto bi se uopće itko svjesno upuštao u druženje s demonima, kad krene u neku duhovnu putešestviju?

Draga Zvoncice,

pretpostavljam da je tvoje pitanje upuceno Caci ili Taletu... ili nekom trecem...
s obzirom na rec - POTREBNO... DA SE - SUOCAVA...
ja nemam tu potrebu, ne znam da li sam bio razumljiv... ni suocavanja, ni borbe... ni druzenja, OSIM KAD ODEM U KAFIC, hahaha...
ovo sto sam uradio je bilo jedno zezanje... ali, ja se druzim, verovatno to znas... sa bozanstvima... celi dan... a kad idem da spavam - isto... sa andjelom, ili nesto radimo... ili lepo idem i spavam KOD KRISHNE, ima jedna posebna odaja za sve koji hoce da spavaju kod njega...
mada, nekad, odem i udjem i u zlatni kip Bude... on je ogroman, a ja mali, a unutra je prazno... pa mi je simpaticno, kao malo dete kad se negde krije... znaci, ima lepih mesta za druzenje sa visim bicima...
a, sto se tice = dekapitulacije i odsecanje glave... pa, to je SAMO JEDNA GLAVA... imam ja jos... koliko hoces, hahaha...
tesko zaobjasniti... razliku izmedju materijalnog i duhovnog... pobede i predaje...
ili igranje partije shaha...
ako nisi procitala. POSLE ODSECANJA GLAVE - DOBIO SAM - KONJA I KOPLJE...
POGLEDAJ - SLIKU... TOGA... i - MOJU POZICIJU, u odnosu na pesaka sa macem...
a, ima i SIMBOLIKE... IZDIZANJA... NA VISI NIVO... VECA BRZINA, POKRETLJIVOST...
ali, kazem, nije bas za svakoga, ZVOG STRAHA OD POSEDNUTOSTI, ZAR NE...???
zato IDE - OBAVEZNO - CISCENJE...
ali, ako se osoba cisti svakodnevno... onda moze i da se uprlja... nekada, nebitno zasto...
ima raznih stvari... koje tek pocinju - PREDAJOM...
NARAVN- OVO NIJE - NIKAKO...
ZA ONE KOJI TEK KRECU... DUHOVNIM STAZAMA...
kao sto rekoh, za 18 +...

Laughing

ili - za 16 +... ali sa - roditeljima... ili jednim... Wink

naravno, ostaje za polemiku...
JASNO DA MOJE KONTANJE I REALIZACIJE SU - MOJE... NIJE ZA SVAKOG...

pzz

ali, jedna stvar je ocigledna, mislim barem...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 17:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::

Zato što bismo bili debeli snobovi koji bi čačkali noseve i uši po ceo dan da nema šta da nas tera da se krećemo.

To je ustvari dogovor na jednom dubljem nivou- "podsvesnom"...

Oni nas sad jure, a posle ćemo mi njih.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 16 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 248719 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13789 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28956 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58872 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14065 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19976 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16949 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)