DEMONTIRANJE EGA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 12 Feb, 2010 16:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Isus je rekao „dvoje od vas biće u krevetu, a jedno ću uzeti“.

Ako se shvati ugradnja drugoga bića u čoveka (reptila), onda ove Isusove reći dobijaju svoj pravi smisao.

"Dvoje od vas biće u krevetu, a jedno ću uzeti“. na kaže da su dvoje u krevetu, već dvoje od vas (vas samih),
to je proces koji se odvija dejstvom elektre, Isusove živototvorne energije, odvajanje dela koji nije human u čoveku, Isus će uzeti samo onaj koji to jeste.
Nema odabranih, iz svakoga se odvoji taj dobar deo, bilo kao čovek ili anđeo.

.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Feb, 2010 17:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro, posto se u chakre uopste ne razumem. Onda o chakrama ne mogu nista komentarisati.

Ne zelim da pisem dugacke postove. Caca, pa cu ti dati jedan link ka jednoj poruki gde sam napisao nesto o reaktivnom umu. Cool
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Feb, 2010 03:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Dobro, posto se u chakre uopste ne razumem. Onda o chakrama ne mogu nista komentarisati.

Ne zelim da pisem dugacke postove. Caca, pa cu ti dati jedan link ka jednoj poruki gde sam napisao nesto o reaktivnom umu. Cool

Hvala za link , i za tvoju novu temu ! Buket
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 13 Feb, 2010 03:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera , pogledaj tekst o čakri koja se nalazi između srčane i grlene čakre , jako interesantan tekst :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=71696#71696

Very Happy
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Feb, 2010 07:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čakre i endokrini sistem su se menjali kroz istoriju čovečanstva. Svaka promena vlasti, svaka vladavina, sve društveni poredci su u endokrinom sistemu zapisani, čakre su pratile civilizacije koje su se smenjivale.
Enodkrini sistem koi je u početku imao Božansku ulogu da brine i služi organizmu, dobijao je dodatke, u njemu su se stvorile paralelne vlasti. Odvajala se egoistična, materijalno nastrojena tvorevina ega koja je sebe u svaku poru vlasti ugradila. Endokrini sistem je knjiga u kojoj postoje zapisane neotkrivene božanske namere namenjene čoveku ali i knjiga nama poznata kao istorija civilizacija ispisana rukom zla.

Pogledaćemo sada i deo koi nam je Stvaraoc dao kao početak za život.

. ANAHATA - Srčana ili Nevinka

Prikazuje aspekt emocija - univerzalne i osobne ljubavi. U njoj se sjedinjuju duh i dah i središte je vrlina i ženstvenosti. Njene osnovne značajke su EMOCIJE i LJUBAV.

Vlada sa 12 energija: čežnja, strepnja, sjeta, zabrinutost, suosjećanje, radost, zanos, nježnost, dobročudnost, milosrđe, divljenje, osjećaj za ljepotu, ushićenje, ljubav i mudrost.

Ova čakra je izvorna, stvorio je Tvorac(otac i majka). U njoj živi duša sa svim osobenostima ženskog principa da voli svoju decu ma kakva ona bila. Da voli i da se bori za svako dete pa i ako je naj gore.

Sečam se: Gledala sam kako se nebo iskri na bilijone mesta, kako moja druga polovina stvara život u svetlosti. Od mene iz srca kenule su niti da se sa svakom iskricom povežu da im daju puls života,dušu. Stvaralo je srce krvotok, za svakoga bez izuzetka.
Iz tih iskrica, opet moja polovina, stvarala je isto, krvotok u menjem prostoru, čelijama, koi se povezivao sa nitima srca iz središta. Veza putem srca svuda postoji, stvara ih pupčana vrpca bez koje se ne može ni stvoriti novi život. Uvek znam gde su deca jer i kada se prva veza prekine preko vrpce, ostaje krvna da nas povezuje.
Znala sam da će proči dosta vremena dok se ne formira prva jedinica za sklapanje drugog pola. Gledala sam signale koje mi drugi pol šalje, svetlosne signale duginih boja. Znala sam da se dešavaju promena i da deca odrastaju, menjaju se, postaju samo svesna, otuđuju se od izvora, kreću u život da ga iskuse u svim varijantama.

Otac koi je svaku svoju čeliju odvojio od sebe, sve je dao,započeo je stvaranje sveta sabranoga znanja, formirao je mozak i nitima počeo da traži decu. Brzo je nalazio one koji su mu slali signale gde su, javljala se.

Videla sam da pojedini delovi potpuno menjaju boju i znala da su krenuli krivim putem. briga me je zamorila pa sam poslala signale linijama srca, srcu tih planeta da budu strpljive da spavaju dok ne stigne pomoć od oca. U snu život se takođe odvija, primaju signali, a samo bol iz sna može da probudi.
Na mnogo mesta srce spava, ali radi dajući energiju pulsa i svetlost koja dograđuje. san je zagrljaj majke koja dušu oporavlja svakome.
Sa planete Zemlje žestok bol je stigao, Vreme je za buđenje, vreme je da se potraži otac. Moraću ja jer ovo dete ne zna ko mu je otac-

Sada sam ovde i znam šta se događa na planeti i da spas za nju leži u povezivanju duše sa niti koja spaja sa ocem. Kada se spoj odigra tada proradi i oko Stvaraoca koje ljude povede natrag prema raju i svome izvoru. Vrača se stvaralačka moć.
Prva je svoje oko otvorila planeta kao pomoć, dušu sam joj dala da bi oživela i na tom mestu iznad stvorila odbranu i vezu da bi i ljudi svoje duše ka nebu otvorili.

Duša u srcu drži čelije na okupu, gradi biće, ali bez veze sa drugim polom nema sama stvaralačku moć, tako da srčana čakra ne stvara svet u kojem živimo.

Timus je organ limfatičnog sistema. Kod novorođenčeta i djece je dobro razvijen, dok poslije puberteta dolazi do njegove involucije i pretvaranja u mesno tijelo. Uloga timusa je u službi imunog sistema.
Imuni sistem je oslabljen preuzimanjem kontrole hipotalamusa nad čovekom, smanjen je i broj T čelija koje su mogle svaku novu tvorevinu u telu da otklone i ne dozvole joj da poraste.
Taj proces slabljena imunog sistema možemo videti i kroz paralalan svet društva u kojem živimo. Ljudi su sve bespomoćniji, bolesni i ovisni od vlasti, umesto da je obrnuto.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 13 Feb, 2010 11:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
ANAHATA - Srčana ili Nevinka

Prikazuje aspekt emocija - univerzalne i osobne ljubavi. U njoj se sjedinjuju duh i dah i središte je vrlina i ženstvenosti. Njene osnovne značajke su EMOCIJE i LJUBAV.

Vlada sa 12 energija: čežnja, strepnja, sjeta, zabrinutost, suosjećanje, radost, zanos, nježnost, dobročudnost, milosrđe, divljenje, osjećaj za ljepotu, ushićenje, ljubav i mudrost.

Aha, znaci to je Anahata. Smile

Jedna devojka si je dala nick Anahata na jednom forumu, a nije ni htela da mi odgvori na moje poruke koje
sam joj pisao. Totalno je odlucila da samnom vise nista ne prica.

Mislim chakra Anahata sigurno nije takva da sprecava komunikaciju prema drugima. Pa makar su i zli.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 13 Feb, 2010 11:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije, ta cura je sebi dala pogrešno ime. jer srčana čakra sve pretvara u ljubav, stvara prijatelje.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Feb, 2010 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

1. MULADHARA - Bazna ili Korjenka

Upravlja endokrilnim žlijezdama prostate i jajnika tekontroliše rad sakralnog pleksusa,
Prikazuje aspekt svesti o sebi - zdrav razum i sposobnost snalaženja u fizičkoj, materijalnoj realnosti. Povezuje nas sa zemljom i osnovne karakteristike su joj OPSTANAK i INERCIJA..

Vlada sa 4 energije: potreba za sigurnošću, potreba za seksom (održavanje vrste), potreba za samoodržavanjem i potreba za snom

Ova čakra je napravljena da nas vežuje sa majkom Zemljom. Određuje potrebe koje prate život i bez obzira na vlast koja upravlja, majka Zemlja ljudima daje sve što ima i dok može. Proteže se do srca gde strpljivo čeka da se dogodi spajanje sa nebom preko njega. Ona je veza sa majkom kao pupčana vrpca koja se prekine ali veza sa njome sav život traje. Preko ove čakre počinje vid da se rađa, bela svetlost se rastapa u dugine boje da bi se živeo život u bojama a sa spajanjem mogu se videti sve u vreme-prostoru. Sve smo to dobili da započnemo svoj istraživački put osvajanja znanja i mogučnost da ih dogradimo i ulepšamo.

7. SAHASRARA - Krunska ili Tjemenka

Upravlja endokrilnom žlijezdom epifize i kontroliše rad mozga. Njen akcioni organ je koža.
Prikazuje aspekt spiritualne svesti. Centar je svijesti o našoj jednosti s univerzalnim. Osnovne karakteristike su su DUHOVNOST i DEMATERIJALIZACIJA.

Označava je duhovna snaga, sigurnost i vera, stanje blaženstva i put ljubavne predanosti. Stanje u kojem se nadilazi ograničenost uma i koncepcije. S otvorenim srcem postaje se izvor ljubavi za celi svijet i doživljava se iskustvo sjedinjenja.

Ovo zapamtite jer je jako bitno: Upravlja endokrilnom žlijezdom epifiza
Hipofiza(muški princip) je pod uticajem hipotalamusa ali ne i epifiza (ženski princip). Ona jedina može da ostvari kontakt sa Bogom u uslovima života kakvi vladaju na Zemlji
ženski princip je za tvorce sistema neuhvatljiv i nepredvidljiv, nikada ne znaju šta može da uradi i na koju stranu da se okrene, ne znaju ni kada laže. Tvorci sistema ga nazivaju labilnim, nestalnim, prevrtljivim, a u suštini toga leži čista ljubav, da neće robovati pravilima da život potomstva održe i da dožive trenutak spajanja u ljubavi.

Kada se ostvari veza bazne i krunske čakre u srcu tada se kroz njega i gleda, to je zanimljivo gledanje jer se tada vidi celina, mogu se videti njeni detalji, može se tražiti sve što se zna tražiti, može se koristiti zajednički um svih koi su se povezali. Tada druge čakre blede a svet u boji se oporavlja nadograđuje, tada smo krenuli natrag u raj.

Epifiza luči melatonin koji reguliše budnost i spavanje to ujedno govori da ona daje svest. O epifizi (ili pinealnoj žlijezdi) još se relativno malo zna, iako se za njeno postojanje zna već vekovima. Ona kao i grudna žljezda atrofira tokom života. Naravno i to je delo sistema koi je ženski princip tretirao kao roblje i nižu vrstu čineći sve da epifizu umrtve.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Feb, 2010 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evolucija i promenjljivost čakri i endokrinog sistema mogu se uočiti i kroz dve koje nisu aktivne ali kao energija su vidljive, Setiće se njihovoga postojanja ljudi iz drugoga vreme-prostora.

Između treće i četvrte ćakre (Manipure i Anahate) nalazi se PUJA ćakra - viši um kroz koju se dobija tj. dolazi učitelj.
Nekada je ona bila jaka jer su svi sledili svete ljude koji su na zemlju dolazili da prenesu znanja. Tada se znalo da je svako u jednom vremenu to isto i da će stići i njegov red, da gleda sebe u budučnosti, tada se svakom dolasku radovalo a danas postoji samo zavist i ljubomora na samu pomisao da je stigla budućnost.
Ipak, svako ko potraži učitelja i pomoć naći će je na ovome mestu.
Kada proradi srčana čakra učitelji će postati slobodni.

Zovu je"osma" čakra, ali u stvarnosti je to jednom bila naša 5.Nalazila se između srčane i grlene. Na jednoj tacki naše energetske evolucije, ta čakra je preraspodelila svoju energiju, da utiče na skupinu tačaka prema super-svesnosti, da napravi ono šta mi zovemo "moderni razum".
U izvornom obliku ljudskih bica imala je extremno visoku frekvenciju i ispunila bi nedostajuće delove bilo čega za nas. To ona radi, povezujuje stvari na pravi način, spaja, ispunjava praznine. Izgubili smo most izmedju našeg srca i našeg glasa, Kad je ta čakra umrla, tada je umrla i naša sloboda, naša veza sa nagualom. Nepoznato je postalo neprijatelj.

Bilo ih je još u tom svetlosnom nizu koje su nestale a koje su bile delovi, u okrilju, srčane čakre i stvarale četvorodimenzionalne svetove.

I kako bi mogli sada da započnemo povratak nazad nego da stavimo pod kontrolu postoječe, svesno da se odupremo manipulaciji, da prestanemo da slušamo i gledamo propagandu, da ukinemo pohlepu za potrošnjom i imanjem. Suštinski da se odreknemo ovoga sistema da bi povratilii slobodu
Mudrost nam kaže - Sve što na Zemlji postoji, deo je NAS SAMIH, od toga sto vidimo smo sazdani, sve sto vidimo živi u nama. Odnos prema svemu je odnos prema SAMOME SEBI. Menjajmo okolinu, izmenićemo sebe.
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 15 Feb, 2010 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mali doprinos interesantnoj temi.Na slikama se vidi poptpuno poklapanje endokrinog sisitema sa energetskim centrima.Pažljivo čitam razvoj teme.
Pozdrav.

Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy Da, vide se centri, ali se vide i koke. Laughing Cool Embarassed
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 07:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na Rubu Znanosti - 15-02-2010 - Nevidljivi svemir Harryja Oldfielda

Revolucionarna PIP-kamera, koju je izumio britanski znanstvenik Harry Oldfield, prikazuje nas kao energetska bića koja cijelo vrijeme komuniciraju sa svojom okolinom energetskim omotačem svoga tijela. Zahvaljujući domišljatosti softvera Harryja Oldfielda, prvi put je moguće doista i vidjeti akupunkturne meridijane, koji su tokovi životne energije znane kao ći. Pred očima promatrača ukazuju se čakre, koje su do sada zapadnoj znanosti bile nedohvatljive i kao takve neprihvaćene. Začeci mnogih budućih bolesti vide se puno prije njihova nastanka, upravo na energetskom tijelu našeg bića gdje, čini se, i počinju. Doista, čini se da uopće nismo svjesni najvećeg i najvažnijeg dijela našeg bića, a to je upravo energetska matrica koja nas čini, koju otkriva PIP-kamera Harryja Oldfielda.

Kod:
http://rapidshare.com/files/351036948/Na_Rubu_Znanosti_-_15-02-2010_-_Nevidljivi_svemir_Harryja_Oldfielda.part1.rar
http://rapidshare.com/files/351059352/Na_Rubu_Znanosti_-_15-02-2010_-_Nevidljivi_svemir_Harryja_Oldfielda.part2.rar
http://rapidshare.com/files/351063742/Na_Rubu_Znanosti_-_15-02-2010_-_Nevidljivi_svemir_Harryja_Oldfielda.part3.rar

Eklarion

Pridružio: 16 Mar 2010

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 22:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

koliko sam ja shvatio ego je postavljen kao GPRS za ljude da imam orijentaciju prostora pa je posle nekog vremena poceo sve vise i vise da prica kako si ti ili on ili vi dobri kako vi zasluzujete vise itd i odjednom je preuzeo pricanje, odatle poticu zelje za slavom mocima itd.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 04 Jun, 2010 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Štitna žljezda

Ako se posmatraju procesi kroz paralelne svetove oni su otvorena kniga koju samo treba pročitati. Šta se dešava u makro svetu u kojem mi boravimo peslikano je i na miro nivo.

Citat:
Funkcija štitne žljezde odvija se na nivou hipotalamus – hipofiza – čelija

Sistem delovanja štitne žljezde nam govori da je hipotalamus preuzeo nad njom kontrolu i da preko njega idu informacije hipofizi šta je čelijama potrebno. To je sistem upravljanja organizmom. i nauka to potvrđuje

Citat:
hipotalamus lučenjem TRH ( thyrotropin-releasing hormone) podstiče hipofizu na stvaranje i otpuštanje TSH ( thyrotropin-stimulating hormone), koji zatim podstiče stvaranje hormona štitnjače, jodtironina.

Gledano u makro svetu endokrini sistem je istovetan sa hijerarhijom upravljana ljudima. Svaki segment života koi živimo je slika života u nama. Nametnute reakcije diktira hipotalamus preko svojih čeliskih organela mitohondrija.

Citat:
Od ukupne količine hormona štitnjače, 90% čini tiroksin ili T4, 10% trijodtironin ili T3.
T4 se u potpunosti stvara u štitnjaci, dok T3 manjim delom nastaje u štitnjaci, a većim delom iz T4 na periferiji.

Normalna funkcija tiroide je da stvara 90% T4 i 10% T3.
Ta količina bi trebala da obezbeđuje normalan rad čelija ali na periferiji u čelijama nastao je mitohondriski genom koi je preuzeo izvore energije.
Gledano kroz paralelan svet to su energetski karteli koji su preuzeli u svoje vlasništo izvore energije. Umesto da se zadovolje sa 10% taj procenat se povećava još za 40%

Citat:
T3 je metabolički najaktiviniji hormon štitnjače i regulator je oksidativnog metabolizma substrata koji proizvode energiju unutar čelija mitohondrija

Oksidacija je sagorevanje, povećana potrošnja energije za potrebe koje nisu usko vezane sa stvarnim potrebama života.

Na koji način hipotalamus utiče na hipofizu da ne radi u interesu organizma. Paratiroida je svojevrstan pojačivač koji osečaj nedostatka pretvara u strah i paniku.
U našem svetu to je identično sa računima koji stižu za razne energente i svi smatraju da moraju da se plate jer u protivnom mogu ostati bez energije.
Ovo je naravno lažna slika jer svi izvori energije potrebni za život su besplatni.

Lečenje tiroide se sprovodi uglavnom da se dodaje T3 da bi se štitnjača umirila. Ovaj način lećenja ne daje trajne rezultate jer se ne leči suština a to je da se mitohondriski genom uvečava i stvara u čoveku paralelan sistem upravljana, pohlepan, kome je uvek malo.

Trebalo bi u stvari održati prirodan odnos 90% T4 i 10% T3. to je lek.

Primetno je takođe da od bolesti tiroidne žljezde oboljevaju više žene a razlog tome je što su bile u prošlosti izuzete od brige obezbeđivanja sredstava za namirivanje obaveza, pa se organizam teže nosi sa novonastalom situacijom.
Bolest tiroidne žljezde može izazvati žestoke napade i mučenje čoveka strahovima i pretnjama, potpuno paralelno mućenjima ljudi našeg vremena. Ti napadi su demonski jer mitohondriski genom traži da mu se pokori i radi za njega.

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=605&p=5238#p5238
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Nov, 2010 01:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ego je imitator i to originalan, možemo ga naj bolje sagledati preko ogledala. Na ovaj način i on nam je vidljiv.

Odraz u ogledalu je Ego, svaki gest i misao koja se manifestuje on prati u originalu. Ima sposobnost da vidi i ono što se nalazi iza pa tako može da pretpostavlja i natera onoga ko u ogledalo gleda da i o tome iza razmišlja i da tim mislima čoveka pokrene i pritom da svaki pokret, delovanje, kopira.
Ego je zavistan od volje da njegov odraz nekoga natera na delovanje. Ukoliko mu se suprostavi nečinjenem on je bespomočan.
Zato ego na nivou čoveka ne zna šta da radi jer nema šta da kopira ako se postavi pitanje "Šta ču sad" i taj trenutak zastoja je za svakoga prostor da doživi neko vantelesno iskustvo ili da primi odgovor.
I kada se ovo dogodi on se odmah prilagodi pa iz ogledala gledajuči svoj odraz kaže "To sam ja"
Teško ga je skinuti sa grbače.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3  Sledeci
Strana 2 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 240407 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13633 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 26313 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 57385 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 13933 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19804 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16854 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)