PRIČA O ZENU
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 05 Dec, 2008 12:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čitajuci misli koje su članovi pisali, primetila sam zanimljivu stvar. Svi su orijentisani ka drugom, muskom polu. Najvise znanja imate o njemu. To je normalno jer proslost i buducnost se krecu ka njemu, toga se sećate. Za ljude taj domet je Zen, jer na njemu su ljudi sa Bogom. Pol stvaranja, ženski pol, je zapostavljen u priči. Jednostavno se smatra da je on bogom dan, nemate secanja i price o njemu. I to je normalno jer iz njega krecete prazni bez sećanja, i nije vas briga odakle ste krenuli, već gde ćete da stignete.
Bog, to su oba pola, i da bi ste stigli na Zen, morate spoznati odakle ste. To odake polazite vam je Bog dao kao život, čulni život, da ga svaki delic njega prozivi samostalno. Ženski pol se sagledava kao majka u životu, a ona SVE prašta, trpi služi.
Morate znati da onaj ko služi ustvari - vlada. Zbog te sposobnosti da se žrtvuje za potomstvo, Kjuč Života je u njenim rukama. Kada polove po vrednosti izjednačite i sagledate, dobicete nagradu Svesnosti.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Dec, 2008 19:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas kada je i Aleksej krenuo Bogu, malo sam tužna jer govore o tome kao o drugoj vesti, a da je umro Papa brujali bi na svim kanalima. Njemu u čast, jer on će se pridruziti Bogu i braniće Zemlju, zajedno sa Zenom. Oni su dobili pomoć, a i mi.
Pričaću vam o Linijama života. One su u Paralelnom svetu identične sa našim nervnim sistemom. Slika može da se gleda u jednoj ćeliji i u celom Univerzumu, jednaka je. To su linije kojima se posle smrti ide.
Kada slika stigne na odrediste, tim linijama dolazi i pravda za sledeci život. To je jedini nacin da se pravda za buduci zivot izmeni. Iz Centra Stvaranja ide sudbina koja je vec zasluzena, ali ako covek ISPRAVI svojim žvotom delove svoga života, doći će i pravda koja menja sudbinu u narednom životu. Mesta, Planete gde žive ljudi su Čula, nervni završetci. Razvući zavrsetak za velicinu c2 , možemo tačno znati gde se nalaze nama slični. Može se odrediti tačna pozicija, i Tunelima Vremena do njih stići.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Dec, 2008 20:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Slika može da se gleda u jednoj ćeliji i u celom Univerzumu, jednaka je.

Da, to je ta čuvena alhemičarska izreka -

,, Kako gore, tako i dole...
Kako spolja, tako i iznutra...''
( Makrokosmos i Mikrokosmos )

Pozdrav, Vera.

.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 05 Dec, 2008 20:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plava planeta, Zemlja, je čulo VIDA. Tačka za orijentaciju.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 14 Feb, 2009 19:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zemlja, (Čulo Vida) su dijamanti (ugljenik) rasuti kosmosom i retki jer ih ima koliko i celija oka u osnosu na telo.
Zen, tamo putujemo ako uspemo da se uzdignemo iznad poimanja materijalnog zivota. Zen to je Carstvo Bozije na Zemlji.
Tamo nam je kuca gde zelimo da odemo i nastavimo da zivimo. Tamo zivi nasa Prosvetljena Proslost kojoj se obracamo za pomoc, i oni kojih se secamo da su nam doneli napredak i nova Znanja.
Oduvek sam osecala da mi ovde nije mesto, i mnogi drugi tu istinu nose u sebi, i njoj teze. Na Zen hocu da dozivim ljubav, nekako odzvanja u meni.
Zelim da zivim u Carstvu Bozijem.
I kada sam videla, iznenadjena, skrivenu proslost kako nam je stigla u pomoc, brzo sam shvatila da ove nase budalastine njih ne zanimaju, a zatim sam ih i cula kako se smeju i zabavljaju, emituju zaboravljena Znanja i dopiru do ljudi, bude zaboravljenu Duhovnost.
Neizmerno ih volim, to osecam svakoga dana, neizmerno ih volim, jer su sa Bogom, kroz njih nam Otac pomaze da prezivimo.
 Nazad na vrh »
Mirko
Gost

Poruka Poslao: 23 Feb, 2009 23:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera, tek danas sam obratio malo vise pažnje na ovu temu koju si ti započela jos prošle godine početkom decembra. Posebno me je zainteresovala priča o autističnoj deci, jer je to stvarno veliki problem njihovim roditeljima. Kakva su tvoja nova saznanja, i kakvi se rezultati mogu očekivati ?
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 00:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mirko ::
Vera, tek danas sam obratio malo vise pažnje na ovu temu koju si ti započela jos prošle godine početkom decembra. Posebno me je zainteresovala priča o autističnoj deci jer je to stvarno veliki problem njihovim roditeljima. Kakva su tvoja nova saznanja i kakvi se rezultati mogu očekivati.

To svakako spada u najneverovatnije dogadjaje koje sam videla.
Od ranije sam obratila pažnju na taj poremećaj. Znala sam da imaju drugačiji spoj, kojim teku inpulsi. Kod njih je unutrašnji život izrazito živ, moglo bi se reći da su genijalci zbog tog duplog spoja.
Nemaju potrebu da budu u našem životu aktivni.

Kada sam videla sliku Vesninog sina, imala sam čistu viziju tog zakrivljenog spoja, koji ih odvaja od ovoga sveta. Spontano odmah sam ga ispravila, a iza njega, jer sutra dan je bila emisija na televiziji o njima, pojavio se niz velikog broja i sve sam ih ispravila.

Samo dva dana nakon toga doživela sam čudo, gledajući kako se povezuju sa Nebom, i formiraju Liniju Života. Kroz Paralelan svet to bi bilo nervno vlakno koje sa Mozgom spaja. Na taj način postali smo Mozgu poznati.
Odmah mi je bilo jasno da spoj koji se odigrao na Zemlji, odigrao se i u Paralelnom svetu. Oni su se spojili sa Mozgom, i odmah to preneli na drugi nivo, brzo, koliko je misli potrebno da shvati i poleti.

Od ranije sam znala da se veze mogu uspostavljati samo preko ljudi koji zive na Zemlji.
Gledajući njih, bukvalno sam bila zatečena. Jer to znači, da se najbolje duše kriju u njima. Nisu oni bolesni, već neće da se na ovaj svet vrate, ali hoće da nam pomognu.

Posle ovoga spajanja, svaki od njih može da izađe napolje, pitanje je da li hoće, i koji posao još trebaju da obave.

Postoji još jedna varijanta za oporavak, koju znam, a to je da se jedana od dve veze skrene, i tada bi sigurno druga izašla napolje.

To je sa moje tačke gledišta nasilje, pa se ne bih upuštala u izbor koji će da ostane. Oni su mnogo pametni, i to mora biti njihova odluka, i odluka samoga Boga, jer oni su deo naše prošlosti koja je već dosegla Zen.

Može se odrediti izlazak i pomoću Stvaralačke moći Svetlosti. Tada se ostvari treći spoj, koji je sasvim druga osoba, a ovaj dupli može da se vrati kući, da se izvrši zamena.
Mislim da je ova varijanta najverovatnija, jer Zenovci neće da žive ovde.
To i ne bi mnogo menjalo suštinu, jer svaki spoj je dete koje voliš.

Neverovatno, ali to je istina koju sam gledala.
Priča van pameti, koja ne može da se izmisli, ako se ne vidi.
.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 24 Feb, 2009 06:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Objasnio sam ja to nedavno ... jasno i jednostavno ...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 22 Jan, 2010 04:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drugi događaj se odigrao 2 decembra 2008, sa kupolom se spojila linija života. Spojilo se nebo sa Zemljom. Bilo je neverovatno jer je ljubav je opet bila na delu. Zen, naša prošlost, najbolje iz nje, došla nam je u pomoć. Odmah su krenuli na posao da podignu svest kod ljudi.
Meni je ovo bio naj neverovatniji doživljaj koi sam videla. Mislim da nikada nisam imala veći doživljaj sreće, radovala sam se neprestalno ponavljajući „Stigao je Zen“.

PRIČA O LINIJI ŽIVOTA

Zen, tamo putujemo ako uspemo da se uzdignemo iznad poimanja materijalnog života. Zen to je Carstvo Božije na Zemlji.
Tamo nam je put i kuća gde želimo da odemo i nastavimo da živimo. Tamo živi nasa Prosvetljena Prošlost kojoj se obraćamo za pomoc, i oni kojih se sećamo da su nam doneli napredak i nova znanja, podnoseći žrtve da bi ih ljudima obelodanili.

Oduvek sam osećala da mi ovde nije mesto, i mnogi drugi tu istinu nose u sebi. Na Zen hocu da dozivim ljubav, nekako odzvanja u meni.
Zelim da zivim u Carstvu Bozijem. Nije ovaj svet nastanjen ljubavlju.

I kada sam videla, iznenadjena, skrivenu prošlost kako nam je stigla u pomoć, brzo sam shvatila da ove naše budalaštine njih ne zanimaju, a zatim sam ih i čula kako se smeju i zabavljaju, emituju zaboravljena znanja i dopiru do ljudi, bude u njima zaboravljenu duhovnost.
Neizmerno ih volim, to osećam svakoga dana, jer su sa Bogom, kroz njih nam Otac pomaže da preživimo.

To svakako spada u najneverovatnije dogadjaje koje sam videla, a priča je potpuno neverovatna
Od ranije sam obratila pažnju na poremećaj kod dece koi se zove autizam. Znala sam da imaju drugačiji spoj i da im impulsi drugačije teku. Kod njih je unutrašnji život izrazito živ, moglo bi se reći da su genijalci zbog tog međućeliskog spoja.
Nemaju potrebu da budu u našem životu aktivni. Mi tu nezainteresovanost za naše sisteme smatramo za bolest jer moramo da ih sačuvamo od istog sistema i opasnosti koje ih vrebaju.

Stigla sam na sajt „Objave“ nakon realizacije knjige „Paralelni svetovi-kod znanja“, sa velikom željom da svoja saznanja ljudima ispričam. Verovala sam da će me odmah razumeti i da će ih priča prosvetliti, jer sve je očigledno.
Međutim, niko me nije razumeo o čemu govorim, čak su usledili i napadi. Sigurna sam da bi mi se oduzela prilika da ljudima ispričam nebesku priču da sajt nije osvojila znanjem glavna uredica Vesna, pobornica slobodne misli i tananog osečaja za pravdu i da uvek brani onoga ko je napadnut.
Upoznale smo se preko prepiske. Ispričala mi je da jedan od njenih osmogodišnjih blizanaca ima autizam. Majčinsko srce puno ljubavi osvoilo je sajt da ne bi propustila ni jednu novu informaciju koja je mogla da ga izleči. Zanimala je i moja nova svetlosna tehnologija.

Poslala mi je e-poštom njegovu sliku. Razmišljala sam kako ću sutra pokušati da vidim koi spoj mora da se ispravi. Ali sve se odigralo istoga trena, imala sam čistu viziju zakrivljenog spoja, koji ga odvaja od ovoga sveta. Spontano odmah sam ga ispravila, i zanla sam da sam ga povezala sa kupolom. Sutra dan naveće, uključila sam televizor, koi inače retko gledam, da pogledam dnevnik. Društvena tema su bila autistična deca i problemi sa koima se roditelji nose. Ponovo sam videla sliku, u prvom planu ispred svih lik Vesninog Filipa a iza njega pojavio se niz velikog broja dece i videla sam kako se ceo niz jezičaka ispravlja.

Samo dva dana nakon toga doživela sam čudo, gledala sam kako se povezuju sa Nebom, i formiraju Liniju Života koja se spustila na kupolu. Posmatrajući proces kroz Paralelan svet to je bilo nervno vlakno koje nas je sa Mozgom spajilo. Na taj način postali smo Mozgu vidljivi.
Znala sam šta gledam jer mi je bilo jasno da spoj koji se odigrao na Zemlji pre dva dana sada se odigrao i u Paralelnom svetu. Deca su nas spojila sa Mozgom, začuđujućom brzinom vezu su preneli na drugi nivo.

Od ranije sam znala da se kosmičke veze mogu uspostavljati samo preko ljudi koji žive na Zemlji da se mora biti telom u tom svetlosnom pulsu da bi drugima bili vidljivi
Gledajući njih, bukvalno sam bila zatečena. Jer to znači, da se najbolje duše kriju u njima. Nisu oni bolesni, već neće da se na ovaj svet vrate, ali hoće da nam pomognu.

Posle ovoga spajanja, svaki od njih može da izađe napolje, pitanje je da li hoće, i koji posao još trebaju da obave. Oni su mnogo pametni, i to mora biti njihova odluka, i odluka samoga Boga Oca, jer oni su deo naše prošlosti koja je već dosegla Zen

Neverovatno, ali to je istina koju sam gledala.
Priča van ljudske pameti, koja ne može da se izmisli, ali se može ispričati ako se vidi.

Znala sam i rezultat toga spoja, zato sam se radovala. Dva pola na jednom mestu znači da nam je Stvaraoc stigao u pomoć. Proradilo je oko tvorca i SUDBINA PLANETE SE PROMENILA
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 13:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::
vera072 ::
Slika može da se gleda u jednoj ćeliji i u celom Univerzumu, jednaka je.

Da, to je ta čuvena alhemičarska izreka -

,, Kako gore, tako i dole...
Kako spolja, tako i iznutra...''
( Makrokosmos i Mikrokosmos )

Pozdrav, Vera.

.

Vesna to je istina,jer sam Tvorac je na zemlji , trenutno,pošto je kraj ovog vremena i prostora.
Sve što čovek doživljava je individualno i zavisi od nivoa svesti kako će to sve da prezentuje,tek tada dolazi do katastrofalnih grešaka,a to mnogi ne primećuju jer su u zabludi,zbog svog niskog stepena svesti.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90573 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42471 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34275 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30351 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29625 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42828 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25664 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)