Koliko poznajete Spasoja Vlajića, autora Svetl. Formule
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
sale
Tragalac

Pridružio: 31 Dec 2008

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 03:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dr Nedjeljko je daleko otisao ali ne verujem da su se na njegovim seansama desavala cuda
kao kod Spala to vec govori koji je ciji domet cisto sumnjam da su se kod Nedje nasle 2 Mire a treca se javila na telefon. Da nisam video Spala ja to nikad ne bi vjerovo pa tek njegova pomoc pri smanjenju svetskoga bola zbog zlocinackoga nato bombardovanja znaci nebi stradali samo od bomba nego i od propasti sveta koju smo izazvali jer su bombe pale na nas. al bi tad tek bili krivi ko bi platio otstetu za ceo svet ma spale je tata i kraj
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 12:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za mene je najobičniji folirant...bez ikakvih moći i saznanja, Very Happy ,ali svako ima prava da veruje u šta hoće,slobodan izbor.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
sale
Tragalac

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 16:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tacno je da o stvarima o kojima nemamo konkretne dokaze nije lako suditi
ali Spale je ogrupi 69 pisao tako dramaticno i iskreno da je tesko ne poverovati a i licno sam ga video jedan fini sedi gospodin sa brcicima koji kad govori o problemima napravi tako saosecajan izraz lica da pomislim da je gore njemu nego onom sto stvarno pati.
Uostalom mislim da njegovo vreme tek dolazi jednom je izjavio " Sta sam ja tek radio kad sam bio u Sibiru".Verovatno je u klimatizovanoj kupoli kroz trostruka polarizovana stakla gledao igru vetra i sibirskog snega i u drustvu prof Mudroserskog, Mlatislamljevog i Kurcopevskog pio crno toskansko vino (a ne to je kad je bio u Toskani) ili crno sibirsko vino i diskutovao o nekim klasicnoj nauci nepoznatim i nepojmljivim ogledima. Pretpostavljam da ceka neki nagliji skok u nauci da bi njegove napredne ideje bile iole prihvatljive.

Poslednji izmenio sale dana 27 Feb, 2010 16:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 16:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Spasoje Vlajić je PREDIVAN čovek !!!

Lično ga poznajem , mnogo puta sam se srela sa njim , stvarno je divan !

Već sam o njemu na forumu pisala naširoko , pa sad ne bih da se ponavljam .

A nemam ni potrebu da branim njegov lik i delo , jer nemam od čega da ga branim .

Sad ću samo reći da je on pravi DUHOVNI VITEZ !!!
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 17:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slušala i upoznala sam gosn Spasu i prošla njegove knjižice...i rećiću da je dobro obučen za eksperiment koji pokušava sprovesti nad populacijom koja je podložna takvim eksperimentima.

Ne bih ga dizala ni u kakve vitezove,jer mi je to apsurdno,čovek samo radi sa ljudima iz inostranstva,koji su davno prošli sva paranormalna istraživanja i sada imaju jedan cilj...slobodna volja šta sad.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
sale
Tragalac

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 20:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatno Bela damo,
nego meni je Spala lako da zamislim kao viteza mozda zbog brcica i osmeha
Na belom atu nasmejan, sa kopljem u jednoj i casom toskanskog vina u drugoj ruci kojom
nazdravlja brojnim damama iz publike .
Vino ispija, casu baca i nasmejan krece u boj protiv ala koje grickaju ovaj svet
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 21:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala sale, posluži se ionako je ovo nova kesa Smile

A dobar ti scenario,zvuči epski...još malo elemenata i novog gurua da lansiramo.
Hmmm dobro bi nam Zosim došao za marketinšku kampanju,pa da pozovemo i zvončicu da osmisli scenu i eto onda mogu evri da ...slobodno poteku.
 Nazad na vrh »
sale
Tragalac

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da s obzirom na Spalovu svestranost ne znam da li mi je lakse
da ga zamislim kao viteza koji pred boj lezernim osmehom umiruje zabrinute dame
ili kao savetnika nepoznatim vrhunskim naucnicima na nekim fantasticnim
projektima ili kao obicnog bliskog coveka okruzenog ljudima tj vise zenama zeljinim
utehe i ohrabrenja gde svojom poznatom slatkorecivoscu i naravno opustajucim osmehom
prenosi na okupljene osecaj topline i srece te tako i kuci odlaze uteseni bez nekog pravog razloga ali to nije ni bitno.
Zosima tu vidim kao pisca govora nasem Spalu jer to svaki covek od ugleda i velike odgovornosti mora da ima ako mu ponestane utjehe i slatkoce u rjecima kojih nikad
dosta napacenome narodu.

Treba nakupiti i dovoljan broj Mira, Nada, i drugih zena koje bi se "spontano" pojavile u vecem broju istovremeno, vodjene cistim sinhronicitetom.

Da potrebno je i nesto uspanicenih kupaca sa rukama punim para koji se guraju da pokupe sto moguce vise od prigodno izlozenih knjiga koje se uvek nalaze na Spalovim predavanjima i druzenjima.

U svakom slucaju jedan detalj bi bio neobilazan: vitka kristalna casa, na dohvat ruke, ispunjena pogadjate vec cime.

Ako bi se nesto ovoga realizovalo kakvom bi tek srecom sinulo lice naseg Spala kad bi da dostiglo javno priznanje za njegov mukotrpni, cesto osporavani i nedovoljno hvaljeni rad.
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Mar, 2010 10:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slučajnosti ne postoje,kod njega dolaze mahom iste osobe 95% i 5% novih,tako da je lako na istom mestu da se nađu osobe sa istim imenima.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
WORLDGENESIS
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2010

Poruka Poslao: 29 Avg, 2010 22:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

salut

Pozdrav za prvog pravog Srpskog viteza kojeg sam lično upoznala.

No , nije ni on maran za slavu niti radi zarad slave.

Vitezi to ne rade.Njegova kruna biće ispunjenje njegovih

snova.

A koga često sanja,

znaće oni koji su upoznati

sa njegovim radom.
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Okt, 2010 17:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Kako se odupreti kontrolorima uma?!

Autor: Spasoje Vlajić

Primiče se srećan čas u kome će vam se otkriti zanosne tajne, odlučujuće za odbranu dimenzije uma i svetinje života.
Ma koliko izgledalo daleko, i vi manje-više učestvujete u toj odbrani!
Stručnjaci Grupe 69 teže da unaprede naduzročnu odbranu, sačuvaju dimenziju uma, ojačaju štit od napada elektromagnetnim oružjem i poboljšaju zdravlje ljudi. U tu svrhu se vrše posebni ogledi sa živčanim strujama, moždanim talasima i drugim niskoučestalim poljima sa upisanim sadržajem misli. Ta zračenja su fizička podloga dimenzije uma.
Ispituju se učestalost (frekvencija), jačina (amplituda), fazna stanja, satreperavanje (frekvencija), obrazovanje stojećih talasa i drugi odnosi između dva ili više zračenja sa upisanim sadržajem misli. Za to se koriste razne sprave poput onih koje uočavaju moždane talase na daljinu (Radijan 97), kao i sprave koje pojačavaju, podešavaju i na razne načine utiču na stanja elektromagnetnih polja.
Navešću ogled koji je dao neočekivane a izuzetne učinke – nepojmljive dok se ne dožive. Francuski matematičar Furije razvio je sistem jednačina preko kojih se složene slike prevode u jednostavne talasne oblike i vraćaju u prvobitne slike. Furijeove jednačine omogućile su otkriće holograma čije je suštinsko svojstvo „celina u svakom delu“. Oba ova otkrića, Furijeovi redovi i hologrami, uspešno objašnjavaju važne procese u radu mozga.
Stručnjaci Grupe 69 pronašli su način da Furijeove jednačine prilagode misaonim odnosima koji u dimenziji uma zamenjuju uzročno-posledične veze.
Naši stručnjaci su energiju složenih misaonih slika prevodili u niz jednostavnih simbola upisanih u živčane struje i moždane talase. Posle pojačanja, ti talasi su usmeravani prema sklopu antena u obliku beskonačne Mebijusove površine. U srazmeri Zlatnog preseka, antene su oblikovale hologramsku „celinu u svakom delu“.
Posle „hvatanja“ u beskonačno-holografske antene, stekao se utisak da se moždani talasi sa Furijeovim zapisom misaonih slika prostiru „brže od svetlosti“. Na kraju su ta zračenja zapravo misaone slike prevedene u „talase unutar moždanih talasa“ i usmerevana prema određenim tačkama. Učinci su bili neočekivani, čudesni. Dešavalo se kao da smo izašli iz poznatog sveta i našli se u naduzročnoj stvarnosti gde je namera i delo, a želje se odmah ostvaruju.
Tehnički detalji ovih ogleda, sa rešenjima koja su dali stručnjaci Grupe 69, biće objavljeni posle 2012. godine. Uslov je da svest ljudi bude pomerena na stranu svečoveka koji neće zloupotrebiti moćne sile iz dimenzije uma nego će ih koristiti za dobro celog čovečanstva. Veličanstveno je učestvovati u tom poduhvatu.

BIOENERGIJA

Opisaću neka otkrića naših stručnjaka iz fizike uma i svesti. Ona pomeraju granice nauke osvetljavajući i „zabranjene“ oblasti skrivenih znanja i tajne nauke.
Svaki pripadnik neke biološke vrste ima svoj elektromagnetizam koji je uklopljen u elektromagnetizam čitave vrste. Kod ljudi se on najznačajnim delom ispoljava kao temperatura od oko 36 stepeni Celzijusovih. U tom elektromagnetizmu upisana su pojedinačna i zajednička svojstva.
Prostiranjem izvan tela, pojedinačni biološki elektromagnetizam delom stupa u satreperavanje (rezonancu) i stapa se sa elektromagnetizmom drugih ljudi i ostalim zračenjima u okruženju. Tako nastaju biološka elektromagnetna polja ispunjena bioenergijom.
Osnovni bioelektromagnetizam (BIEM) kod čoveka je u opsegu toplotnih, infracrvenih zračenja od oko 1013 herca i ona prenose energiju od oko 6,62 x 10-21 džula. Poseban oblik bioelektromagnetizma je moždani elektromagnetizam (MEM). Mereno prema moždanim talasima smirenog čoveka, koji je u alfa stanju (oko 10 herca), moždani elektromagnetizam je bilion puta (1012) tananiji od prosečnog bioelektromagnetizma u infracrvenim oblastima (toplota) i preko deset biliona puta tananiji od vidljive svetlosti. Ta tananost daje moždanom elektromagnetizmu posebna svojstva. On je svojevrsno gradivo samih osnova sveta i u njih prenosi sadržaje misli, svesti, uma.
U stanju dubokog sna, kad je učestalost moždanih talasa od jednog herca, preneta energija ima fizičku vrednost od 6,62 x 10-34 džula, koja brojno odgovara Plankovoj konstanti.
Ogledi naših stručnjaka, povezani s pitagorejskom „naukom o brojevima“, pokazuju da se ovde dešava značajna simetrijska promena. Radi se o ovome: kad je učestalost veća od jednog herca, prenosi se energija koja je veća od Plankove konstante, a kad je učestalost manja od jednog herca, ta vrednost je manja. U tim stanjima svesti čovek tone u duboke snove prelazeći iz „jednog sveta u drugi“. Po stručnjacima Grupe 69, to su takozvana potkvantna polja.

FIZIKA UMA

Stručnjaci Grupe 69 dosta su postigli u istraživanjima elektromagnetnih polja nastalih međusobnim satreperavanjem moždanih talasa različitih ljudi i „stapanjem“ tih zračenja sa elektromagnetizmom u okruženju. Opisaću suštinu tih istraživanja.
Misli pokreću moždane ćelije. Zbog te pobude, iz njih istovremeno zrače živčane struje i moždani talasi. Oni su iste fizičke prirode. Kad živčane struje stignu do grla, čovek izgovara svoju misao što pokazuje da su u živčanim strujama, a i u moždanim talasima, upisani (kodirani) sadržaji misli. Kad se povoljnim slaganjima talasa (rezonanca, interferencija) moždana zračenja stope sa odgovarajućim elektromagnetizmom u okruženju, nastaju novi oblici elektromagnetnih polja sa upisanim sadržajem misli, a i mnogo više od toga.
Da bi čovek objasnio neku pojavu, u trenu treba da „pretraži“ svoje znanje, zatim da se seti pogodnih primera i iz celokupne jezičke riznice nađe prave reči. I svi ti sadržaji svesti i uma zapisani su u moždanim elektromagnetnim talasima i poljima koje on prenosi u elektromagnetizam svog okruženja. Iz tog razloga smo elektromagnetne talase i polja su upisanim sadržajem misli nazvali elektromagnetizmom uma (EMU).
Posebnu pažnju naših stručnjaka privukla su stojeća elektromagnetna polja uma. Ona su pokazala osobine koje prevazilaze i najsmelija očekivanja. Stojeća elektromagnetna polja uma (SEPUM) nastaju satreperavanjem (rezonancom) moždanih i ostalih zračenja dveju ili više osoba kad ta zračenja imaju iste učestalosti, podudarne faze, iste pravce prostiranja, a suprotne smerove. Kao proizvod međusobnog odnosa moždanih zračenja svih ljudi i odnosa tih zračenja sa elektromagnetizmom u okruženju, ona čine zajedničku mrežu za čitavo čovečanstvo.
Stojeća elektromagnetna polja uma i slične pojave nazivaju se različitim imenima kao što su: peta dimenzija, dimenzija uma, psihosfera, neosfera, zajedničko nesvesno, egregor, astral, aura, akaša, posmrtna (bardo) ravan, nebo, knjiga života, hologramsko ogledalo, morfogenetsko polje...
U knjizi „Reči o svečoveku“, sveti vladika Nikolaj na svoj način opisuje taj večiti vasionski zapis:
„Vasiona čuva reči duže no ljudi knjige. Šta god, sine, kažeš ljudima, ili životinjama, ili ognju, ili cveću, znaj da je čula Vasiona, da je čula i unela u svoj nezaborav. Vazduh je „večiti“ kalendar Vasione; šta god glas upiše u vazduhu, Vasiona čita i ceni. Neka ti je, sine, svaki glas koji pustiš na jezik, lep i harmoničan, da se ne bi stideo, kad ga čuješ ponovo u prisustvu anđela i arhanđela...“
U obličju svetlosno-trodimenzionalnih pojava (hologramskih slika), elektromagnetna polja uma čuvaju zapise svih ličnih i zajedničkih doživljaja, sva iskustva, znanja, umeća, svojstva, misli... Tu su zapisana sva maštanja, zamisli, izumi, misaone slike, simboli, duhovne praslike, a to je i svet snova, mitova... u još tananijim oblastima, u kojima se pretapaju elektromagnetna polja ljudskog uma, verovatno i svet duša, anđela i drugih bestelesnih stanovnika susedne stvarnosti.
U tom svetu čudesnih putovanja namera je i delo, a želja se odmah ostvaruju. Recimo, tokom jednog od letova kroz dimenziju uma poželeo sam odgovor na pitanje: šta je ključ tajne smrti? U umu mi je odmah blesnuo sveobuhvatni odgovor tog stanja svesti: ključ rešenja tajne smrti je – život!
I kad čovek premine, energetski otisak njegovog bića ostaje upisan u zajednička elektromagnetna polja uma koja neprekidno održavaju pogodna zračenja živih ljudi, kao i talasi iz okruženja. Ta skladno stopljena polja, satkana od tanane svetlosti koja čuva sve što je bilo i jeste, trajnija su od grube materijalne stvarnosti. Ona su i svojevrstan dom naše hologramske večnosti.
Kad su u posebnim stanjima svesti, ljudi uranjaju u elektromagnetna polja uma, ili se priključuju na njih. Pored sna, to su nesvakidašnja iskustva kad u trenu iskrsnu „žive“ slike iz naše prošlosti (recimo, kod davljenika), ili uronimo među slike iz nečijeg života (kao u hipnotičkoj regresiji).

PETA DIMENZIJA

Kad je čovek čiste savesti, pomiren sa bližnjima i voljom Božjom, učestalost talasa njegovog elektromagnetnog prenosa je bliska mirnom snu i energetskim poljima anđela čija su staništa viša nebesa i rajske krasote.
Navedene predstave o „iskustvima posmrtnih prenosa“, nastavak su onoga što se čoveku dešava tokom telesnog života. Tada se u elektromagnetna polja uma, neprekidno po slojevima upisuju svi sadržaji misli, svesti, celog bića.
Kad je čovek smiren, ozaren radošću, svetao, učestalost njegovih moždanih talasa je od 8 do oko 16 herca. Ona se tada povezuje sa odgovarajućim poljima uma. Pošto je to svet radosti, on samim stanjem svesti utiče da se, sa povećanom verovatnoćom, razlozi za radost preslikaju i u zemaljske događaje: kako je gore, tako je i dole i kakve su ti misli, takav ti je život.
Koristeći kao osnovu Furijeove promenljive, stručnjaci Grupe 69 lako se „uključuju“ u zajednička polja uma. U tom hologramskom ogledalu upisuju želje i povoljne sadržaje misli sa namerom da se ono što je korisno i dobro preslika u fizički svet. Najveća ometanja dolaze od osoba kojima su nametnuta nepovoljna stanja svesti izazvana strahom, nemirom, brigom, gnevom, beznađem...
Saznanja o elektromagnetnim poljima uma vode do skrivene moći preko koje se poznate sile i energije naduzročno povinuju mislima, željama, namerama i planovima ljudi. Ta sila nad silama i energijama nad energijama, ustvari su, elektromagnetna sila uma i elektromagnetna energija uma.
Elektromagnetna sila uma (EMSUM) je peta poznata sila koja nastaje satreperavanjem i stapanjem moždanih talasa sa elektromagnetizmom u okruženju. Sa njom se upravlja mislima, a ona upravlja ostalim silama dovodeći do istovremene naduzročne podudarnosti misli i događaja (sinhroniciteti). Ovu silu nazivamo i sila značenja, ili informaciona sila. Preko nje se u fizičku stvarnost preslikava i dašak sile Duha Svetoga stvarajući naduzročne, nadvremene, čudesne pojave.
U međudejstvu prirode i čoveka zapazili smo uticaj sile koja uvodi red između energije i značenja. Značenje smo posmatrali kao poseban oblik „žive informacije“. Ta sila stvara polje slabog međudejstva preko kojeg se prenosi energija značenja, energija misli. Po ispoljenim svojstvima nazvali smo je sila značenja ili informaciona sila. Ona se ispoljava preko smisaonog privlačenja samosličnih sadržaja, pri čemu dolazi do sinhronicističkih pojava. Sila značenja bila bi do sad nepoznata, peta prirodna sila. Sila značenja povezana je sa niskoučestalim moždanim zračenjima preko kojih se ispituju duhovna (značenja) i fizička (energija) svojstva te sile, kao što su: veza sa fotonima, elektronima, magnetima i spinskim kvantnim brojevima...
Uticaj sile značenja vidljivo se ispoljava preko sinhronicističkih pojava. Pri tom, sila značenja deluje tako što jedno smisaono stanje privlači jedno fizičko stanje ostvarujući smisaonu podudarnost ta dva stanja - znači, misli smisaono privlače (preslikavaju) odgovarajuće fizičke sadržaje.
Za sinhronicističke pojave sam smisao je činilac sličan onome što su u fizičkom svetu razne sile privlačenja (električna, magnetna, gravitaciona, atomska...) Zbog toga silu značenja možemo ispravno nazvati i sila smisaonog privlačenja i preslikavanja. Da podsetim, sila značenja je elektromagnetna sila uma.
Praktični ogledi pokazuju da se sila značenja ispoljava preko sinhronicističkih pojava u vremenu i prostoru. U vremenu su to ritmička, istovremena poklapanja, a u prostoru odgovarajući simetrijski rasporedi.
Elektromagnetna energija uma (EMEUM) je energija elektromagnetne sile uma, ili sile značenja koju prenose elektromagnetni talasi i polja uma.
Različiti nazivi elektromagnetne energije uma i srodnih pojaveasu: energija sile značenja, energija uma, psihička energija, ektoplazma, orgonska energija, a u širem smislu i ki energija, prana, životna energija, duhovna energija...

Iza vidljive površine bukti prikriveni boj za prevlast nad višim dimenzijama i skrivenim silama. Ko ovlada elektromagnetnim poljem uma, elektromagnetnom silom uma i elektromagnetnom energijom uma - vladaće svetom i životom!
Zalog je veliki. Od njega zavisi budućnost čovečanstva.
Pohlepni „natčovek“ je ubeđen da će usiljenim uticajem na misli, volju, svest i razum ljudi nametnuti svoju vlast. Ohrabruju ga početni uspesi. Omamljeno čovečanstvo sve više tone u novi robovski poredak koji je podliji od svega što se može zamisliti o društvenim odnosima.
Stručnjaci Grupe 69 na strani su onog što je svečovečno u nama i čuva prirodu, svetu tajnu života, duševnost. Namera je i da se od zloupotrebe sačuvaju polja, sila i energija. Pobedom svečoveka u nama i oko nas, ta moćna snaga će dragovoljno služiti ljudima uvodeći nas u zlatno doba sigurnosti i blagostanja. Srbima i svim ljudima dobre volje to je poziv da se obože, uslože i umnože.

Izvor: http://www.treceoko.novosti.rs/
WORLDGENESIS
Tragalac

Pridružio: 25 Maj 2010

Poruka Poslao: 16 Okt, 2010 00:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slobodan Vlajić \'\'Света Реч Божија\'\'\':

-уколико је дух ближи изворним начелима свемирског добра,
утолико је и та делотворна напонска разлика према материјалном свету већа\'\'

govorimo li ovde o nečemu o čemu vril društva mogu samo da maštare,
jer \'\'Божји дар је када се открије оно што је спонтано дато,
а магија је када се НАМЕЋЕ ,када усиљеним поступцима нешто хоће да се изнуди\'\'
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 23 Mar, 2011 18:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čitam malo danas Treće oko..i kolumnu Spasoja Vlajića o njegovoj pozi,pardon, grupi 69.
Kaže došao mu neki Zoran i priča mu priče o nekom astralnom ratovanju protiv satanista i ostalih ćiribu-ćiriba zloća.I kako oni to deluju na zatvaranje trećih oka,takvih osoba,to jest vode qrac palac svetlosno-astralno-ratničku bitku sa njima ,te ih neutrališuali, pazi,tako da im ne deluju negativno na njih,to jest nemešaju im se u karmu
Ahahhah,koja LOLčina Laughing
I tako,kaže se dalje u članku,tih nekoliko ljudi se astralno transportuju na planinu Radan,gde postoji zona zaštite od negativnih sila,kao i neko pojačano energetsko mesto-punjenje,te tako napunjeni i nabildovni astralnim pimpecima,oni kreću u rat protiv crno-magijaša,te,kako se kaže u članku,ne samo da ih neutrališu,nego ih čak i preobraćuju u podmladak ratnika svetlosti.
Ahahah,koje ludilo.
Ludilo,a biće još luđe,kada se svi duhovnjaci poaktiviraju Laughing
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2011 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Čitam malo danas Treće oko..i kolumnu Spasoja Vlajića o njegovoj pozi, pardon, grupi 69.
Laughing

Eh, ti ,,nestaško'', nek ti nosić pocrveni Very Happy
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 24 Mar, 2011 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Čitam malo danas Treće oko..i kolumnu Spasoja Vlajića o njegovoj pozi,pardon, grupi 69.
Kaže došao mu neki Zoran i priča mu priče o nekom astralnom ratovanju protiv satanista i ostalih ćiribu-ćiriba zloća.I kako oni to deluju na zatvaranje trećih oka,takvih osoba,to jest vode qrac palac svetlosno-astralno-ratničku bitku sa njima ,te ih neutrališuali, pazi,tako da im ne deluju negativno na njih,to jest nemešaju im se u karmu
Ahahhah,koja LOLčina Laughing
I tako,kaže se dalje u članku,tih nekoliko ljudi se astralno transportuju na planinu Radan,gde postoji zona zaštite od negativnih sila,kao i neko pojačano energetsko mesto-punjenje,te tako napunjeni i nabildovni astralnim pimpecima,oni kreću u rat protiv crno-magijaša,te,kako se kaže u članku,ne samo da ih neutrališu,nego ih čak i preobraćuju u podmladak ratnika svetlosti.
Ahahah,koje ludilo.
Ludilo,a biće još luđe,kada se svi duhovnjaci poaktiviraju Laughing

A što nisi pročitao o svojevremenim eksperimentima sa NOVOSIBIRSKOM.

SLAŽEM SE DA ZVUČI MISTIČNO, HAHHAHAHA, JA IDEM KOD NJEGA SPORADIČNO.

I U ŽIVOTU MI NE BI PALO NA PAMET DA KAŽEM BILO ŠTA ISMEVAJUĆE ZA NJEGA.

SARAĐIVAO JE SA DRAGOŠEM KALAJIĆEM,MILJOM VUJANOVIĆ, ASTROFIZIČARIMA,
ZAVRŠIO JE KRISTALOGRAFIJU NA PMF, PRVENSTVENO JE FIZIČAR I MATEMATIČAR,
PREDAVAO JE ODBRANU MOJEM SUPRUGU U SREDNJOJ ŠKOLI, I TEMATIKOM SE NE BAVI OD JUČE,ISTRAŽIVAO JE U NEMAČKOJ, PUTOVAO U RUSIJU,I KAO ŠTO MOŽEŠ DA PRIMETIŠ NA JEDNOJ OD STRANICA TREĆEG OKA DOBIO POZITIVNU OCENU OD STRANE ČITAOCA KOJI JE PRIMETIO ONO ŠTO TI NISI.
OD TEBE SAM SVE OČEKIVALA, ALI NE I POVRŠNOST I PORUGU.
BOLJE JE BITI I EGOISTA I LAVOVSKI AROGANTAN NEGO CINIČNI POVRŠNI SKEPTIK
KOJI SE RUGA JEDNOM VEOMA UČENOM,AKTIVNOM , TEMELJNOM I POSVEĆENOM ČOVEKU.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 211286 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 123174 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 155422 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1790381 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka OSHO - citati 40 Akasha 102451 16 Nov, 2009 16:00 pm
Akasha Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1496160 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1727804 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)