REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 10 Mar, 2010 03:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::

Evo i mog malog doprinosa uživanju... Smile

Giba, nasao si me, brate... sto ne kazes da to imas, u sebi...
samo napred... nadam se da ovo nije samo GENERACIJSKA MUZIKA...
a da ostali ne uzivaju... kao mi...
a, evo, inspirisali ste i mene... da postavim nesto... mada dosta poznato, ali, meni
isto tako... lepo...

Link

dakle, ne mogu da verujem, ali uvek se rasplacem... kada cujem i vidim ovaj spot, iz filma Moulin rouge...
koliko strasti... RATNIKA... u ljubavi... mog, nekog, secanja...na Pariz... Mulen Ruz...
tango... ples... PASSION...

Link

Link

Link

evo, izgleda da smo poceli sa zescom terapijom... muzikom, hahaha...

a, sta kazu zene... jel im dodiruje srca... ili mi muski tripujemo svoja secanja...???
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Mar, 2010 04:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

i, posle svega... show must go one

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 10 Mar, 2010 15:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da,Mulen ruz.....je potresan za dusu............jer prikazuje nase borbe izmedju ljubavi dve duse i ...........umova i sistema.
Jako cesta secanja ,verovatno kod svakog i gomile neotpakovanog materijala........strasnog,tuznog ,svakojakog.

Teska tema Aleks.
Ali samo hrabri se upustaju u ljubavne avanture,gde je gubitak proporcionalan dobitku,a dobitak je beskonacan!

.................
Link

alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Mar, 2010 16:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa, evo, pokusacu da ukratko napisem… hahaha..
kako sam poceo sa regresoterapijama… cak i pre te prve prave seanse, koja je, sigurno, promenila, potpuno, tok dogadjanja.
Naime, zbog fotografije i umetnosti… portreta, pre svega… zainteresovalo me je proucavanje ljudske psihe…
kako proniknuti, doziveti je, preneti na platno, sliku… fotografiju.
I, tako sam uzeo da proucavam psihologiju, razne knjige, koje su tada, na kraju 70- tih godina uopste i bile dostupne. Pored, naravno, proucavanja umetnosti uopste, pre svega slikarstva… ali i filma. Naravno, ujedno su me interesovala i razna duhovna znanja, pa sam i takve knjige gutao, a bilo ih je na prste za izbrojati, ili malo vise…
Ali sigurno izuzetno malo u odnosu na danas.
Onda su dosle neke mastarije, smisljanje ideja za fotografije… ili uopste, po pitanju zivota i smisla zivota… konceptualizam kao pravac u umetnosti…i mog smisla mog zivota. Pa dalje i razne pojekcije, secanjem, u detinjstvo, moje, i kako su me neke stvari opterecivale, nervirale, nisam bio zadovoljan…
resih da vidim o cemu se radi… i kako da to bude bolje.
Kako da izbacim neku negativnu energiju iz sebe, ljutnju, nekada i bes… ili razocarenja… a kako da se punim energijom, posebno kao INSPIRACIJA… da stvaram nekakva umetnicka dela, ili kakva god, u fotografiji.
Nesto novo, drugacije, kvalitetno… a da ne bude samo puko kopiranje ideja.
I tako sam dosao dao SAMO ANALIZE… SECANJEM… o odnosima u detinjstvu i nekim reakcijama, ili naucenim reakcijama… koje sam zeleo da promenim.
Uzeo svesku i poceo da zapisujem, sto i dan danas radim cesto.
U prvoj fazi samoanalize sam naravno dolazio do SUDA… I IGRE KRIVICE… pa sam morao NEKOGA DA OKRIVIM, ZA NEKE SVOJE POSTUPKE I LOSA STANJA. PRVO – RODITELJE. Znaci, kriv je otac sto je bio ovakav, ovako je reagovao… u konkretnim, pjedinim slucajevima…
Pored ostalog, hteo je da ja zavrsim studije elektrotehnike i budem inzenjer, direktor neki… sa dobrom platom, cenjen… postovan… i sve je to lepo… ta njegova zelja… i inspiracija… dok sam ga slusao…
I dok nisam poceo da putujem, po Evropi… i radim fotografiju kao saradnik nekih casopisa.
i… dalje ide prica… vise slobodnog vremena, upoznavanje drugih obicaja… analize, uporedjivanja…
pa tako… jedno po jedno… da vidim sta ja zaista zelim da radim, sta volim, kako sa slobodnim vremenom i proucavanjima, dalje… filozofije, religija, psihilogije, umetnosti… druzenje sa puno ljudi i PUTOVANJA.
TO SAM OBOZAVAO, KAO I SADA.
I, tako, da skratim ovu pricu… doslo mi i da PUTUJEM – MISLIMA… astralna projekcija… ili barem – MASTA.
ALI, u kreativnom smislu… dakle ne samo kao zabava… vec i da se nesto ucim, dalje… napredujem..
Ali i PROVERAVAM I OVERAVAM.
Sve to znanje koje sam sakupio… da uporedjujem… i idem dalje… za novim horizontima.
A, kad god sam imao prilike, sa vrlo bliskim osobama, devojkama najcesce… onda sam primetio da i njih ove teme jako interesuju, da saznaju nesto vise, od mene… da to RADIMO – ZAJEDNO… ali i neke spoznaje koje sam ja dobijao od njih – VIDOVITOST, njihovu, po nekim pitanjima… dakle secanja i na prosle zivote, posebno, a nekada i na buduce, sto, tada, nisam ni verovao. Dok se nije desilo.
Dakle, u to vreme je ovo bilo, da kazem, vrlo – ONOSTRANO… kao i vegetarijanstvo, na primer… i totalno suludo… i sa podozrenjem gledano. Ali, ljudi su imali takva iskustva, SAMO STO NISU SMELI DA PRICAJU NIKOME, da ih ne proglase ludim, ili ne znam sta.
Naravno da sada mogu da ispisem i gomilu detalja… ali detalji nisu bitni, bitan je princip rada.
Dakle, zatvorim oci… ili ona i pricamo… secam se kada sam bila mala… rucali smo… piletinu, a ja ne volim, nikkako da jedem kozu… i onda me je otac naterao da pojedem… i ja sam… ne znam… povratila… ili progutala, ali se osecala odvratno, tuzno i razocarano… i tako idu sve price…
I zasto ta osoba izbegava ili piletinu… ili kozu…
Da ne opisujem i drasticne slucajeve… sa kaznjavanjima… i neprihvatanjima…
Naravno, puno je tu i sitnijih dogadjaja… i krupnih… koja za malo dete izgledaju jako bolna i nerazumljiva…
Smrt dragog dede ili babe… sta dete zna o smrti… a nece vise da vidi voljenu osobu…
Ili banalne stvari – zaigranost i radost, a onda poziv oca da se to prekine, jer ne znam… nekakva obaveza… ili da se pomogne… ili mora ranije na spavanje… tada u 8 sati, posle crtanog filma, valjda… a ja pun energije da se igram, bilo kako, kakvo spavanje… ili cekanja pored prozora… da se vrate roditelji, odnegde… jer ja sam sam… kod kuce… dosadno i tuzno, osecam se napusteno sto i mene nisu poveli, i td…
Kao i naravno nekakva NEPRIHVATANJA mog ponasanja… ili cak i OSUDE… PA I KAZNE…
Sto kao mali razumem da JA NISAM PRIHVATLJIV, U CELOSTI… ZA NJIH… A NE MOJA PONASANJA…
I, na taj nacin se izgradjuje PROGRAM… sta raditi, kakav biti da malo dete bude POTPUNO PRIHVACENO…
I KAD ODRASTE… DA roditelji budu skroz zadovoljni… kao PRODUZETAK SAMIH NJIH…
Bez obzira na mojeneke dublje potrebe…
Dakle, da budem celog zivota NJIHOV SIN… A NE SVOJ COVEK… koji moze i sme i da pogresi…
Donosi samostalno odluke… i tako se uci i NA LICNIM ISKUSTVIMA… i izgradjuje, prosiruje
Naravno da sam roditeljima ZAHVALAN… za sve to… a posebno i jer sam dobio deo programa KOJIM MOGU DA PUTUJEM… UPOREDJUJEM… I BIRAM… I koju vrstu jela cu da isprobavam… i kako da jedem, prstima ili viljuskom… i bez obzira ODAKLE DOLAZI TA KUHINJA… ako mi se vise svidja UKUS… ZACINI…
NACIN SPREMANJA…BOJE… i ako to vise volim, bio sam i jesam Slobodan da u tome uzivam, bez obzita sta ce ostali da kazu, za to… dakle, imao sam i SLOBODU… DA SAM IZABEREM… iako sa druge strane i dosta toga nametano… ali ISKORISCAVAM OVO… SLOBODNO…
OVDE BI trebalo da opisem PRAVNI POSTUPAK, SUDSKI, dakle…
Izmedju osobe, mene… i sudija, kontrolora, u glavi… kao i optuzbe na moj racun…
Ali i sa stanovista ODBRANE… advokata.. kao interesantan metod IZDEJSTVOVANJA PRIRODNE SLOBODE… I OSLOBADJANJA od impedusa, prokletstva, zabrana… koja ZABRANJUJU… SLOBODU ZIVLJENJA… I RADOSTI… U ZIVOTU.. UNUTAR SVAKE GLAVE – UMA.
Ovo cu u sledecem postu

Sve dok nije doslo do te seanse, povratka u matericu… koja je donela i neke krupne cinjenice, informacije, a koje su mogle i da se PROVERE… da li i kako to stvarno funkcionise… a to cu naknadno.

Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 01:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoje isto tako i jaka untrasnja borba izmedju uspona u duhu i culnog zivota.
Ovaj arhetip je prisutan kod mnogih koji se poimaju u razlicitim vidovim duhovnih disciplina.

Stvar je na ovaj nacin jos slozenija kada su prisutne i jake strasti.U filmu SAMSARA je ovo lepo prikazano.........u nepredvidivom istocnom stilu.
Link

alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 02:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodraze,gledao sam ovaj film...iz kojeg je spot
jako mocan i jako dubok... i sa dubokim poimanjem problematike najbitnijih stvari...
duhovnosti... i ljubavi... prema - zeni...
ne secam s naziva filma, ali mislim da bi bilo jako dobro, ako znas ime filma... ili neko drugi...
da se napise... koji je to film... da neko pogleda ceo film...
jako lepa i duboka prica... i duhivna ... i ljubavna... i u odricanju...
bas prava budisticka realizacija...
duboka...
p.s. vidim, sada, da je naziv filma - SAMSARA...
ne znam kakav je prevod... na nasem jeziku...
i, kako doci do tog filma...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 03:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, gledao sa i ja taj film... mislim da je bio na obn tv letos, otprilike.

Zanimljiva ona vratolomija kada se okači na gredu, pa se zavije konopac na kom visi... he, he...

Lep film, ali malo "siv" za moj ukus.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sfera
Tragalac

Pridružio: 20 Dec 2008

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 10:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Predivno...
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Problemi

Značajni problemi koje susrećemo ne mogu biti riješeni na istom nivou razmišljanja koje smo imali kada smo te probleme stvorili. Potrebna je drugačija perspektiva, drugačija svjesnost. Ne možemo biti u neznanju i očekivati da ćemo efikasno riješiti svoje probleme.

Jedan močan način da pristupimo svojim problemima je da ih promatramo drugačije. Najveći problem u našim životima nisu problemi sa kojima se suočavamo nego način na koji ih vidimo. Ako problem vidimo kao problem, To je problem. Ali ako problem gledamo kao priliku, tada imamo početak efektivnog rješavanja problema.

Ako mislite da je svaki problem prilika za nešto, vaše rješavanje problema će biti kreativno i efikasno. Ja čak i preporučujem da prestanemo koristiti riječ „problem“. Svaku tešku situaciju sa kojom se suočavate u životu možete zvati izazovom ili prilikom.

Problemi koje život stavlja pred nas nisu namijenjeni da nas slome ili obeshrabre. Oni su namijenjeni kao pomoć da učimo, rastemo i postanemo mudriji.

Stoga prigrlite vaše probleme i vidite ruku vrhovne inteligencije u njima. Koristite ih za svoj napredak. I, kada se suočite sa problemom, upitajte se: „Za što je ovaj problem prilika?“

Akrura Prabhu
Miodrag

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 14:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za Samsaru vidi na torentu da skines ako znas,inace nemam taj film.

A Giba snimio tantru na uvrnutoj gredi i zato mu se malo i svideo......inace .........

Strasti nisu sala a ni zabava ,vec vatra sa kojom mozemo da pokrecemo zivot ili da unistavamo........potreban je oprez i pravilno rukovanje.Peckanje je zagarantovano,da se nauci granica.

Evo jedne strasne pesme od Aynur.....koja peva o borbi za slobodu svog naroda Kurdistan.
Link

Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 15:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
A Giba snimio tantru na uvrnutoj gredi i zato mu se malo i svideo......inace .........

Auuu, mnogo si ti pametan- sve je tebi jasno! Laughing

Inače...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 15:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::

Ako problem vidimo kao problem, To je problem. Ali ako problem gledamo kao priliku, tada imamo početak efektivnog rješavanja problema.

Ako mislite da je svaki problem prilika za nešto, vaše rješavanje problema će biti kreativno i efikasno.
Problemi koje život stavlja pred nas nisu namijenjeni da nas slome ili obeshrabre. Oni su namijenjeni kao pomoć da učimo, rastemo i postanemo mudriji.

Stoga prigrlite vaše probleme i vidite ruku vrhovne inteligencije u njima. Koristite ih za svoj napredak. I, kada se suočite sa problemom, upitajte se: „Za što je ovaj problem prilika?“

Akrura Prabhu

potpuno se slazem sa ovim.
stvar je u NAVICI... da smo NAUCENI da BEZIMO... BRANIMO SEBE...
OD SVOJE -
SENKE.
Ona jeste crna ili tamna... ali NIJE ZLO... ILI NESTO LOSE.
ne shvtamo jednostavnu cinjenicu i ISTINU... da, gledajuci u SVETLOST... I SUNCE...
u dvostranom svetu u kome zivimo, postoji IZA NAS... NASA SENKA.
I, koliko je jako svetlo... toliko je i velika senka.
i OBE STRANE SU NORMALNE... PRIRODNE... I CINE - JEDINSTVO.
To znaju - fotografi... ali i svi oni koji NE GLEDAJU - SAMO JEDNU STRANU... MEDALJE.
Nego VIDE... OBE STRANE... KAO - CELINU.
I... TAKO SE PROSIRUJEMO... OBOGACUJEMO...
a ne plasimo ili bezimo. od senke ne mozemo, nikada, da POBEGNEMO...
ILI JE - POBEDIMO, izbrisemo, kao da ne postoji.
mozemo samo da zmurimo... ali ONDA NE VIDIMO NI SVETLOST...
ili da umusljamo da senke ne postoje... jer nas je neko nesto prevario.
i BAS ZATO... TREBA, PONEKADA, BAREM, U ZIVOTU... POGLEDATI -
I NA DRUGU STRANU... ILI SA SUPROTNIM STAVOM, NACINOM RAZMISLJANJA...
RADI - BOLJEG I POTPUNIJEG - UVIDA.
ONDA TEK IMAMO - JASNIJU SLIKU - O - CELINI... I JEDINSTVU.

JESTE, moze da bude na toj drugoj strani - SVE NAOPAKO... OD ONOG NAUCENOG...
kao i ODRAZ U VODI... ZAMUCENO...
ali daje nam MNOGO TOGA... ZA RAZMISLJANJE...
A - KAKO TO SVE IZGLEDA... SA NEKOG POGLEDA... SA POTPUNO DRUGE STRANE.
pa, onda se vratimo NA SVOJU STRANU... BOGATIJI ZA JEDNO NOVO ISKUSTVO.
i RAZUMEVANJE... ALI I - PRIHVATANJE... I TE DRUGE STRANE.

Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 15:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Značajni problemi koje susrećemo ne mogu biti riješeni na istom nivou razmišljanja koje smo imali kada smo te probleme stvorili. Potrebna je drugačija perspektiva, drugačija svjesnost. Ne možemo biti u neznanju i očekivati da ćemo efikasno riješiti svoje probleme.

Jedan močan način da pristupimo svojim problemima je da ih promatramo drugačije. Najveći problem u našim životima nisu problemi sa kojima se suočavamo nego način na koji ih vidimo. Ako problem vidimo kao problem, To je problem. Ali ako problem gledamo kao priliku, tada imamo početak efektivnog rješavanja problema.

Ako mislite da je svaki problem prilika za nešto, vaše rješavanje problema će biti kreativno i efikasno. Ja čak i preporučujem da prestanemo koristiti riječ „problem“. Svaku tešku situaciju sa kojom se suočavate u životu možete zvati izazovom ili prilikom.

Akrura Prabhu

Da, bas tako. Svaki problem nije problem, vac prilika da kroz prevazilazenje toga, postanemo mudriji, jaci, iskusniji...sve je u nacinu poimanja i misli koje imamo.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 15:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

posto ima dosta stvari koje su ovde ISPROVOCIRANE... za regresiju, ali u pozitivnom smislu... ne znam sta pre da napisem... jer ima dosta i licnih pitanja, putem mejla...
pa, zato ima i preskakanja...
svejedno, u svemu ina dosta motiva za regresiju KADA SE TAKO POSTAVE STVARI...
za inspiracije... kakve god.
dok ne krenem nekom smerom da pisem, kao linearno... za potpunije razumevanje CELINE... postavisu neke spotove... i za inspiracije... ali i za ulaske u NASE ... ILI TUDJE...
PROSLOSTI... ILI BUDUCNOSTI...
sa ODVOJENIM, RAZLICITIM - FREKVENCIJAMA... LJUBAVI...

1. STRAST... musko - zenska... sto kaze Miodrag... ima puno VATRE... I ENERGIJE...
pa nekoga moze i da pecne, hahaha... ali ZA OTVORENU OSOBU SVE... PA I SVE OVO... JE INSPIRACIJA... I PUNJENJE ENERGIJOM...
RAZMENOM...
SA ULASKOM U DRUGA TELA... MISLIMA... da smo mi OVI LJUDI, NA SLIKAMA...
I DA SAMI - UCESTVUJEMO... I dozivljavamo ISTO sto i oni...

1. ljubav, strast, sex. energiju, napetosti misica... osecaj SVESTI u SVIM DELOVIMA I DELICIMA TELA... elegancija... pokret... pripadnost... povezanost... JEDINSTVO U DVOSTRANOSTI... LICNI ODNOS, SA SVIM SVOJIM
ENERGIJAMA... NADAHNJUCA...
naravno... i samo slusanjem... zvuka... se podizemo na vise frekvencije...
cak i bez secanja...
a slikom, takodje...

Link

sa napomenom - KAKO RADITI SA ENERGIJAMA, a da ne bude - pecpec...
PODELITI JE SA DRUGIMA... ILI JE SAMO - PRENETI, ne mora da bude ISTA FREKVENCIJA... VEC BILO KAKO...
LEPOM RECI...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 16:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

a ovde je nastavak prethodne price...
o TRI RAZLICITA STANJA... I poimanja LJUBAVI...
PO POTANJU - FIZICKOG... I DUHOVNOG... UZRASTA...

2. stanje frekvencije ljubavi kao ZALJUBLJENOST...
vracanje u mladalacko doba, pre svega za devojcice... i BEZLICNE ENERGIJE zaljubljenosti... kada jos nije doslo DO ODNOSA... DVE OSOBE...
DAKLE U SMISLU - RAZDVAJANJA... DVE STRANE... musko - zenske...
i naknadnog SPAJANJA... NA RAZNE NACINE... U LICNIM ODNOSIMA...
ovo je ujedno i prica o ODNOSIMA... ENERGIJA... LICNIH I BEZLICNIH...
zavisno od doba UZRASTA... fizickog ili duhovnog, svejedno... OBA...

nadam se da ce neko ovo da iskoristi za SECANJE NA TO DOBA...
sa inspiracijama, pozitivnim, i za svakodnevi zivot...
ili barem za razumevanje ako imamo decu u ovom uzrastu

Link

a, ujedno cu da postavim i TRECU varijantu...
takodje frekvencije LJUBAVI... ali za secanje na NAJMLADJI UZRAST...
a objasnjenja i analize nekada nisu ni bitne...
bitno je secanje i inspiracija...
ujedno, u vezi sa ovim trecim spotom, pitanje, za SAMOANALIZU:
- KOJA JE VASA NAJOMILJENIJA BAJKA... IZ DETINJSTVA...???
I, koliko ste primetili da ona ima veze SA VASIM ZIVOTOM... I U CEMU, aha aha aha...?

Link

uzivajte... u svojim secanjima...
mi smo u DUHOVNOM OBDANISTU... i red je da uzivamo kao mala deca, zar ne?

a KO ZELI I ANALIZU... ZNANJE...
MOZE, ALI - KASNIJE...
PRVO IDU - OSECANJA... SAMO OSECANJA...
pa, onda ide - saznanje... kome bas treba, hahaha...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 4 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31342 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 101093 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44386 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37464 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44577 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12384 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26953 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)