REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2010 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo jednog od TIPICNIH SCENARIJA, PROGRAMA

ZELANKAPA ili NICIJA, hahaha

kao i Crvenkapa, Zelenkapa se igra... na svoj nacin, i price su slicne, ali da preskocim pricu.
klinicka analiza:

Zelenkapa je - siroce ( simbolocki... nema - nikoga, kao zastitu... sama sve mora)
ILI ima razloga... da se tako oseca.
ona je SLATKA MALA, puna mudrih saveta i veselih posalica, ali drugima prepista da realno misle, organizuju stvari i izvrsavaju planove.
Pazljiva je i uvek spremna da pomogne drugima, i zbog toga ima mnogo *prijatelja*, ali, na kraju uvek biva napustena. Onda pocinje da pije, uzima stimulativne droge i pilule za lilule, spavanje, i cesto razmislja o samoubistvu.
Posto kaze - Zdravo, ona napravi nekoliko sala, ali samo da bi nekako ubila vreme, dok ne nadje priliku da upita: Mogu li nekako da pomognem?
ima dubok odnos sa gubitnikom, ali ne moze da se snadje u drustvu pobednika kada jednom izdeklemuje svoje sale.

klinicka dijagnoza: hronicna depresivnost
bajka: zelenkapa
uloge: korisno dete, spremno da pomogne, zrtva, spasilac
preokreti: spasilac - savetodavni, negujuci Roditelj, pa Zrtva - tuzno dete
roditeljsko uputstvo: budi dobra devojcica, pomazi ljudima
roditeljsku obrazac: evo kako se pomaze
roditeljski nalog: nemoj traziti mnogo, nemoj ni uzimat mnogo, a onda odumri i nestani
sloagan detinjstva: ispunjavaj svoje obaveze i ne zali se
stanoviste: ja ne valjam jer se zalim. ono valjaju jer dobijaju ono sto zele
odluka: kaznicu sebe zato sto se zalim
scenario: sveni, sasusi se
antiscenario: nauci kako da pomazes ljudima
dres: prednja strana - ja sam slatka mala, zadnja strana - ali sam siroce
igra: vidis da sam se sasusila
kuponi: depresije
konacna dobit: SAMOUBISTVO
epitafi: bila je dobro dete, a pozadi - dala sam sve od sebe
antiteza: PRESTANI DA BUDES SLATKA MALA
DOPUSTENJE: DA UPOTREBI SVOG ODRASLOG U POSTIZANJU NECEG VREDNOG

klasifikacija:

zelenkapa je gubtnicki scenario, jer sve sto dobije ona mora i da izgubi. To je scenario strukturiran NE MOZES VREMENOM ispunjenja, sa standarnim sloganom:
NE MOZES DA USPES AKO NE NADJES PRINCA, zasnovan na NIKADA osnovi:
NIKADA NE OCEKUJ NIKAKVU LICNU DOBIT I NE TRAZI JE. nAKON STO KAZES = ZDRAVO,
ona DOKAZUJE DA JE SLATKA, KORISNA, MALA.

ovo je samo prikaz, malo dosta komplikovan ko ne razume trans analize, ali za bolje upoznavanje
PROGRAMA... PROGRAMERA... I - OSLOBADJANJA... DETETA U NAMA...

iz knjige:

STA KAZES POSLE ZDRAVO, Erik Bern

pozdarv
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 03:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pretpostavljam da je ovaj prethodni text bio malov vise... strucniji... ozbiljniji...
pa, evo da napisem nesto jos, razumljivije i za duhovne tragaoce
ili... citaoce duhovnih tema
o pisacima ne treba govoriti, hahaha
i ne treba shvatati sve pre=- ozbiljno

rano detinjstvo... pitanja, ZA VAS / TEBE:
KAO regresija, r.t. i SAMOSPOZNAJA

1. Kako su te otac / majka ucili da se ponasas za stolom?
sta kaze tvoja majka kada hrani dete?
2. sta se desavalo za vreme dojenja?
sta ste obicn govorili detetu
3. ko te je ucio da obljas nuzdu?
kako su te ucili i sta su ti govorili?
sta kazu tvoji roditelji o vrsenju nuzde?
4....
6. sta si odlicio da uradis u zivotu?
stasi osecao prema drigim ljudima kad si bio mali?
7....
da skratim text, kako zelese Dejjan, i drugi
hahaha
Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 14:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A vas dvojica ste baš plašljive osobe,sve nešto pričate u šiframa,te ne smete biti direktni kao Dejjan,Petar,Giba i ekipa...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 17:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

MANIPULACIJA UMA… ili STA JE – PROGRAM, i – ODAKLE DOLAZI

Ima puno foruma koji sebave bas ovim pitanjima, sa 99% projekcija manipulacije uma i programa, matrixa – NA SPOLJA… NA DRUGE LJUDE, BOGA, NEVIDLJIVCE, demone i reptile.
NAJTEZE je – pogledati sebe u ogledalu i videti i DRUGU MOGUCNSOST.
Videti SVE TE ISTE STVARI – U SEBI.
Zasto je to tako???
PITAM SVE DUHOVNJAKE…!!!

- moj licni odgovor, a i moje licno nekadasnje iskustvo je – ZBOG STRAHA OD – NEPRIHVATANJA…!!!
A, STRAH… OD – NEPRIHVATANJA postoji SAMO I JEDINO = ZBOG SUDA…
I – OSUDA.
NARAVNO, i ZATO sto DRUGACIJE NE ZNAMO, NE UMEMO, ILI NE VERUJEMO.
Nije nas NEKO, NIKO… TOME – NAUCIO.
Naucili sun as da ODVAJAMO, RAZDVAJAMO… dobro i zlo… i da DOBRO – PRIHVATAMO,
A ZLO – ODBIJAMO, NE – PRIHVATAMO.
A – KO NAS JE TOME NAUCIO…???
I, da li je to UVEK – najbolje resenje, ili NEKADA, ZA PROMENU,
MOZEMO… BEZ ZLIH POSLEDICE = KAZNE…
Da TO – PROMENIMO…???

Ovo su PSIHOLOSKE IGRICE. Mozda za jedan novi forum, ali svakako i kao deo regresije i r.t. sa analizama i realizacijama DETETA U NAMA, kao i deteta u nasim roditeljima, kao i deteta u njihovim roditeljima…

I, svako onaj KO TRAZI – KRIVCA… PROGONITELJA… SUDIJU… EXEKUTORA… SPASIOCA…
I – ZRTVU…
MOGAO BI, BAREM MALO svog vremena da posveti OZBILJNIJEM PROUCAVANU – SAMOG SEBE.
Jer PROGRAMI = POSTOJE… i postojace VECNO, a sa njima i MANIPULATORI NASIH UMOVA.
ALI, PRVA I OSNOVNA MANIPULACIJA UMA…
PRVI WINDOWS…
JE UPRAVO – NAS UM.
I, od njega treba poceti. Sve ostalo, spolja, su ogledala NAS SAMIH… NASIH UMOVA…
I NASIH PROGRAMA.
Sa sve raznim UDICAMA… MAMCIMA.
I, sve dok POKUSAVAMO DA IZNADJEMO PROGRAME, SVOJE, SPOLJA…
Zamajavamo se VRLO ZESTOKO… jer ONI SU – NASI… = U NAMA.
Koliko to bolno izgleda…???
Pa, samo toliko KOLIKO JE I PROGRAM, KOJI TO DOPUSTA, ILI NE DOPUSTA,
Ili dopusta malo… ili malo vise.
A, sve se vrti oko navedenih stvari… i SPOZNAJE… KAKO PROGRAMI – FUNKCIONISU, RADE.
DAKLE = PRIHVATANJE… deteta u sebi… kao SAVRSENOG, samim rodjenjem, cak iako NEKO PONASANJE nije bilo bas najbolje, za mamu i tatu.

SVI programi, pa cak i UPUTSTVA I PRIMERI, ( osim onih iz spavace sobe tate i mame) se nalaze u detinstvu, ili pri porodjaju.
NASEM… a ne komsijinom, hahaha…
E, sada, reci to gluvom coveku i nije nesto. A, onda dolazi pitanje – ZASTO SE – BRANIMO…
OD – SEBE, samo spoznaje???
Zato sto je, opet NEKO… DAO PROGRAM: ISTINA = BOLI, hahaha…
Kakva glupost. Zasto bi istina – bolela?
I, KOJA ISTINA???
Zato, hajdemo MALO OZBILJINE.
Prvo, treba se podsetiti nekih srpskih reci, koje su se negde zgubile, kao starine.
Reci:
HVALA
IZVINI
OPROSTI
POGRESIO SAM
MOLIM TE
NISAM BIO U PRAVU
GRESNIK SAM
ZAO SAM…
KOLIKO JE TO… i druga PRIZNANJA – TESKO, za nas…???
Reci, na primer, ZAO SAM, KAO DEMON… ILI JA I JESAM DEMON, DJAVO…
ILI U MENI JE I ZLO, hahaha…
Sudim, a ne bi trebalo… ako sam vernik vere koja BAS i objasnjava da se NE SUDI… itd…
Ni sebi, ali ni drugima…

Zato i malo psiho – analize…
Mada – analiza – paraliza, ako nema I LJUBAVI, onda je bataliti.
Ali, nekome moze da malo pomogne, barem da ZNA… GDE DA TRAZI – UZROKE…
SVOJE…
A, AKO … SVOJE… uzroke, i dalje bude trazio U DRUGIMA… onda, mislim…
Da je BOLJE I DA NE ZNA, hahaha
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O – SCENARIJU, PROGRAMIMA…

Scenario zahteva:
1. RODITELJSKI UTICAJ
2. ODGOVARAJUCI RAZVITAK LICNOSTI
3. ODLUKU – DONETU – U DETINJSTVU, hahaha… mnoge ce OVO = IZNENADITI.
4. ISTINSKU ZAINTERESOVANOST ZA ODREDJENI VID USPEHA /NEUSPEHA
5. UBEDLJIV PRISTUP ( GLEDISTE, STANOVISTE)

LJUDSKA SUDBINA:

Prosto je NEVEROVATNO, da ljudska sudbina ZAVISI – OD DETETA, ne starije od 6 godina, a najcesce ne starije ni od 3 godine.

NAREDBE, ZABRANE I – DOZVOLE

Secamo se, regresijom u detinjstvo, TACNIH RECI… uputstava, od roditelja, INSTRUKCIJE, t.j. PROGRAMA.
Nsto su NAREDBE… NESTO ZABRANE… ali, hvala bogu, ima i DOZVOLA.
Napisite sta ste se setili vezano za bilo koji vas problem, pa cete videte ILI NAREDBU, ILI – ZABRANU.
( URADI TO… BUDI DOBAR… BICES KAO TVOJ OTAC… ZAVRSICES U ZATVORU… KAO TVOJA TETKA… NISTA NECE BITI OD TEBE… SAMO PIJES…,
Ili ZABRANE – NE SMES… DA URADIS OVO… NE MOZES DA SE REGRESIRAS, hahaha…
NE IDI KOD ALEXA NA R.T. jer alex je manipulator… NE TRAZI POMOC, SVE URADI SAMA…
NE MOZES DA BUDES POP U SVOM SELU… NE SMES DA PLACES, CMIZDRIS…
PRESTANI… DA… NIKADA… i NIKOME NE SMES VEROVATI… ili SVE DOK … se ne desi preduslov…

DOZVOLE = OSLOBADJAJU

MOZES… I SMES…
Ali, NE MORAS, cak iako mozes… i smes, naravno…
Imas DOZVOLU ZA PECANJE,ne znaci da MORAS I NA PECANJE… i kada…
Nego si SLOBODAN… da biras… kada hoces, sa kim hoces, i da li hoces…

DRES I NADGROBNA PLOCA

I dres, majica sa natpisima, kao i nadgrobna ploca imaju DVE STRANE:
Prednju i zadnju.
Dakle, PITANJE ZA SVE VAS / NAS:

1. STA PISE NA VASEM DRESU: NAPRED, a sta pozadi?
2. STA PISE NA VASOJ NADGROBNOJ PLOCI: napred i – pozadi, hahaha???
3. koliko ces dugo ziveti?
4. kako si odredio d aces da umres u tom dobu?
5. sta ce biti tvoje poslednje reci?
6. sta ces ostaviti iza sebe?
7. sta ce ONI napisati na tvojoj nadgrobnoj ploci?
8. kakva ce iznenadjenja otkriti POSLE TVOJE SMRTI, hahaha???
9.
9. po kome si dobio ime?
10. kako su te zvali kad si bio dete?
11. dali su te cesto klistirali, kao dete?
12. sta se dogadja ljudima poput tebe?
13. kako su reagovali roditelji kad je – gusto?
14. o cemu su tvoji roditelji razgovarali za ruckom?
15. da l si ikada imao neku zabludu?
16. sta bi napisao na svom dresu da bi te ljudi prepoznali?
17. sta ces raditi kad ostaris?
18. da li imas neke sexsualne preokupacije?
19. koliko vremena brines unapred, pre nego sto se nesto desi?
20. da li volis da pokazujes da si sposoban da trips?
21. sta ti govore glasovi u glavi?
22. da li si se oslobodio zabluda?
23. reagujes li drugacije od svojih roditelja?
24. jesi li prestao da ponavljas – samo kad bi… ili – maker…
25. jsi li odustao od scenarijske dobiti – zatvora, ludnice, bolnice, samoubistva?
26. hoces li ziveti duze nego sto si mislio?
27. da li znas koje ego stanje deluje u kom trenutku?
28. jesi li u stanju da prestanes da igras igre pre nego sto one i pocnu?

Nadam se da su pitanja interesantna… za razmatranje…
I, ako ste uspeli da odgovorite na njih, bilo kako… mozete i sami da utrdite koliko i kako deluje na vas vas unutrasnji program. Kao i deo samospoznavanja samog sebe, i uticaja.

Nadam se d ace se i teme po pitanju scenarija i manipulacija, kao i igranje igrica, pogotovo drama…
Malo bolje sagledati… posmatranjem… sebe i sa strane.

pozdrav
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 19:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

14.O CEMU SU TVOJI RODITELJI RAZGOVARALI ZA RUCKOM ?

Alex ,ne znam zasto sam se odmah uhvatila za ovo pitanje .
Malo potcecanje .
Ja imam oko 4-5 godina .Moj otac sedi u celo stola ,pored njega majka ,brizna je i umorna,a onda redom Mi,nas ukupno 10.Otac ustaje i onako za sebe izgovara molitvu .Mi uglavnom cutimo .Niko ne pocinje dok se on ne posluzi .Onda mi ,na kraju majka.
Uglavnom se cuti ,pazi se da neko ne srce ,kaslje ,kija mrvi i sl. Ako se to desi ,dovolno je da nas otac pogleda ispod naocara ,ustaje se sa stola i nastavlja sa jelom kada svi zavrse .Posto je starijima to najverovatnije smetalo ,a Bog ih je obdario nekom vrstom duhovitosti ,obicno bi ,onako od jednog do drugog ,nemo, isla neka sala .I svi bi se tiho smejali osim mene koja to nisam mogla da sakrijem pa sam cesto morala da ustanem sa stola i da ostanem bez rucka .Onda bi me majka tesila i naknadno nahranila .Svaki takav i slican dogadjaj u kuci bi se ,vec odmah nasao u nekoj pesmici -posalici ,koja bi bila aktuelna sve do sledeceg dogadjaja .
Mogu samo da kazem -O MILI CASI kako ste daleko .....

Pozdrav , Very Happy

PS MOLIM ODGOVORNE UREDNIKE DA OBRISU OVAJ POST .Mislim da mu nije ovde mesto
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
RA8
Tragalac

Pridružio: 27 Mar 2010

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ar, treba mi regresija jer se nemogu sijetiti da sam pisala o unutanjem djetetu Wink

Naime tamo sam opisala jedan termin na kojem se kidaju veze sa jednom od osoba, za koju je pojedinac u tom trenutku osjetio da je spreman. Na isti način se kida veza i sa nekim uvjerenjm, navikom... što već osobu u tom trenutku "mući". Uzmimo npr. da osoba želi raskinuti vezu sa... religijom. Prilikom kidanja takove veze, kažem osobi neka prizove neki simbol koji za njega predočava tu religiju, i nastavlja se dalje jednako.
Prvo krečemo sa kidanje veza, a u 99% slučajeva prve dvije veze su upravo roditelji. Dakle tada osoba traži i daje oprost od njih, te im zahvali na svemu i na tome što su "došli".
Što se tiće unutarnjeg dijeteta, koliko sam razumjela ovo što si ti opisao, slično i ja radim. Uz pomoć više svijesti osoba se vrača u svoje djetinjstvo. Kada je tamo, kažem joj neka mi opiše situaciju, tko je što reako, kako se ona osijećala, što je mislila... i tako redom pitanja. Zatim kažem osobi neka zagrli to dijete i neka mu oprosti i zahvali, te neka ga prigrli. Prema potrebi, nakon toga u istome terminu "radimo" kozmičke roditelje. Zatim uputim osobu, neka se svaki dan kod kuće sjeti tog djeteta i neka bude sa njime. Poanta je dakle i ovdje zahvaliti i oprostiti u biti samome sebi radi već nečega, pa integrirati taj dio sebe koji je tamo nekada i negdje ostao i na neki način prestao se razvijati. To je u biti svojevrsno prikupljanje samoga sebe pa na taj način i prihvačanje...
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Apr, 2010 23:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga RA8,

nismo ni ti ni ja izmislili toplu vodu, niti rupu na saksiji.

sve to su neka iskustva koja su radjena i pre nas, mozda smo manje upoznati, ili malo modifikovali, vec poznato, na nas nacin, ili na nacin koji je nama najlaksi.

poenta i u religijama je - budite kao deca...

znaci, na neki nacin vracanje u detinjstvo, secanjem... i postoje razne opcije, varijante, kako RAZ - RESITI probleme, t.j. NAREDBE I ZABRANE,koje vise nisu potrebne, i zameniti ih sa
DOZVOLAMA.

ti radis jednu metodu, ja sam radio nekoliko, kao i ovaj pravni postupak, nekada,
pa sada radim,opet, neku drugaciju metodu, sa andjelom, pa i sa i bez proslih zivota.
kao sto sam naveo, regresijom u detinjstvo moze da se dodje do nekog nivoa i nekog intenziteta, kao i do nekog intenziteta
ZASTITE... i OPRASTANJA...
ali, postoji jedna bitna poenta:
VELICINA I MOC... ZASTITE...

malo dete jeste sada VELIKO I MOCNO, kao sto su roditelji, nekada, bili, za njega.
i MOZE... I SAMA... DA ZASTITI SVOJE DETE, U SEBI,
KAO VELIKA I MOCNA...
ali je uvek ponovo problem kada SKLIZNE U EGO STANJE DETETA, ili mesano stanje,
jer onda OPET NE MOZE - POTPUNO, DA ZASTITI - samu sebe, t.j. to dete...
CIM JE VECA FRKA, ILI - GUSTO.
a, razlika sa andjelom je upravo ta jer postoji neko VECI I MOCNIJI... i od njenog deteta u njoj, ali i od odrasle osobe...jer, nekada, kao sto vidimo, i odrasle osobe se igraju i
VELICINE I MOCI...
PA JE JEDNOSTAVNIJA I POTPUNIJA = ZASTITA, bez obzia na nase stanje, nasa moguca padanja, itd...
osim toga, SIRINA MOGUCNOSTI VODJENJA OD STRANE ANDJELA... i od strane ODRASLE OSOBE, se ipak RAZLIKUJU...
po ISKUSTVU, MOGUCNOSTI, ZNANJU... i mnogo toga jos...???

takodej,ono sto ja radim i opisujem je i ULAZAK U TELA TIH OSOBA KOJE TREBA = RAZUMETI, da bi IM SE OPROSTILO, KAO I SEBI.
mislim da je to POTPUN NACIN, jer samo reci i nekako doziveti OPROST, je jedno, a drugo sagledati sve sa svih strana, kao sto sam opisao prethodne seanse, sa ulaskom u tela muskaraca, oca, MAJKE... BAKE... DEKE...
SVI ONI IMAJU VEZE I UTICAJA... i kada se udje i u njihova tela, povodom navedenog pitanja / problema, onda se SPOZNA MNOGO STO STA, I SA OBE STRANE:
RODITELJ, OTAC - KAO DETE, bakino i dedino... i kako i zasti je ON TAKO REAGOVAO, GDE JE NJEGOV UZROK, CEGA SE - ON PLASIO, kako se ponasao kad je bio SA DRUGE STRANE - MOCI, u odnosu na detinju BESPOMOCNOST...

jer prvo postoji SCENARIO - PROGRAM, koji se prima, kao dete...
a, posle dolazi - ANTISCENARIO...
KAO POTPUNA SUPROTNOST, iako izgleda kao razresenje problema, TO NIJE TAKO...
BESPOMOCNO TIRANISANO DETE - POSTAJE MOCNI RODITELJ, koji tiranise svoje dete
ili bespmocno povredjeno dete... JASE SVOJU BESPOMOCNU ZENU I - POVREDJUJE JE...
I, tako moze ukrug...
OPROSTAJ JOS UVEK NE ZNACI DA ZNAMO - KAKO DALJE...

POstoje i tu mnoge razne discipline, pa i PRIMALNI KRIK...
ali, kao sto sam i pitao andjela... poenta je i u ENERGIJAMA... KOJE NOSI, TA OSOBA, SA SOBOM.
PRIMALNI KRIK ISTO = OSLOBADJA, ali navlaci i nove demone koji uzivaju u bolu i patnji
neka razresenja su - neutralna, pa i energije ( ne racuna se energija skidanja sa problema, koja je bila negativna, pa sada izgleda pozitivna samo zato sto nema negativnog uticaja... u smislu... kada nekoga udaras glavom o zid... 10 puta... i to ga boli...i, onda - prestanes i kazes = ok... nece vise da bude... onda se pojavljuje i zadovoljstvo jer NECE VISE BITI BOLI...
ALI, znaci postoji i sve to, ali i sa pozitivnom energijom ZASTITE BOZANSKE OSOBE
I - BOZANSKE LJUBAVI...

ima raznih metoda, naravno, i svako radi onako kako najbolje zna, ili veruje da je najbolje...
i, sve je ok, naravno... svako i nadje, prema svojoj karmi, ovu ili onu metodu...

znaci, kad budes htela da se - predas, ti mi posalji one fotke, hahaha...
onda ces primetiti i - razliku... i kako je sve - mnogo jednostavnije...
i, kako se, mozda, otvara novi horizont,ili nova dimenzija, svejedno

ne mogu da se uporedjuju jela AKO SE NE PROBAJU, hahaha
t.j. moze, ali samo posmatranjem

sta ti mislis o tome...???

ulazem 20 + 10 godina iskustva, hahaha

Laughing
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 00:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slažem se ar, nismo ništa novo otkrili... u biti neznam dali se išta novoga i može više otkriti... nekako to gledam više kao transformaciju...

Jako mi je zanimljivo ovo sa ulaženjem u druge osobe, no zanima me prilikom toga, pošto se radi na suptilnim razinama, dali se traži pristanak te osobe (vjerojatno da) na unutarnjem planu... jer ti tada uistinu i ulaziš u njihovo materijalno tijelo... barem ja to tako vidim...
Razumijem ulogu anđela i to je lijepo. Ova metoda koju ja radim se bazira na prepuštanju unutanjem vodstvu a ono ti se prikazuje kao netko kome vjeruješ, dali anđeo, otac, Isus... meni je to npr. bio Sai Baba. Vidiš tu mi se nešto zanimljivo desilo... prije par mjeseci svi simboli su mi pred unutarnjim očima praktički eksplodirali i nestali, a Sai Baba mi je došao i predao me u ruke nekom bijelom svijetlu. Mogu ti reči da sam bila jako zbunjena. Tek nakon par dana simboli su se ponovno pojavili još moćniji i svijetliji da bi u slijedećem trenutku ponovno nestali. Od tada sam radila samo sa namjerom jer nisam vidjela simbole (ovo pišem u kontekstu sebe i rada sa sobom).

Zanimljiv mi je i taj primalni vrisak... Često ljudi kada kidaju prvu vezu sa majkom proživljavaju upravo njega. Voljela bih da mi ovo još malo objasniš Smile

Ovo za fotke... nudiš da mi radiš tretman? Kako to radiš preko slike? Rolling Eyes
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8, evo probaj, ako hoces, naravno,
za tvoje dobro, ahahahahaha...

da ti pitas TVOJE UNUTRASNJE DETE sledeca pitanja, i da zapises sta tebi ono kaze,
znaci ikreno, ne ni meni, ni javno, da niko ne zna:

andjeo vam salje porukicu:

( da li andjeo, stvarno... ili neko drugi?

1. da li je to zelja vas obe, i koliko, ili samo DETE - Ra8?
2. DETE - Ra8 - koju igru zelis da zaigras, sa Alexom?
3. jel hoces da se takmicis, ili hoces da se predas?
4. ... NIJE PITANJE ZA DETE, hahaha
5. da li hoces da TVOJA MAMA U TEBI, DETE RA8 - bude Alexove ljubavnice?
6. posaljite mi na mejl, (nacicete negde, na prvom postum mislim, adresu):
- fotografiju samo lica, + jednu u vesu, i jednu po zelji vasoj
- kratku biografiju
- opredeljenja, t.j. sta bi vama bilo interesantno da zaigramo i kako

DA LI CES ODMAH TO POSLATI, a ako ne - pitaj DETET RA8, u tebi -
ZASTO NE URADI TO ODMAH???
jel se boji, bez veze je, ne zeli, ne moze, ne sme... nece to na dobro da se zavrsi, hahaha... hmmmmm... ali, DETE = NE RAZMISLJA, aha aha...
i , KAKVE SU DETETOVE TACNE RECI

Eto, malo - regresije... i, mozda, spoznaje... necega...
sta je cika andjeo hteo da poruci, hahaha...

Laughing
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prvo kažeš da odgovorim sebi pa kažeš da pošaljem... kome da pošaljem? nije problem samo reci kome:
svome djetetu? tebi? anđelu? majci u meni?

Kada si postavio ova pitanja već sam si odgovorila bila na njih... vidim da su sada malo izmijenjena...

eh da.. i ovo pod 6. nije pitanje Razz
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 00:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8 ::

Zanimljiv mi je i taj primalni vrisak... Često ljudi kada kidaju prvu vezu sa majkom proživljavaju upravo njega. Voljela bih da mi ovo još malo objasniš Smile

SVAKO... KIDANJE... VEZA...

JE - BOLNO...!!!

( izvinjavam se, opet, za stil, hahaha... TREBA DA SE - NAZNACI... SVAKA - REC)

i SVAKO PRVO - kidanje veza je - BOLNO...

i, postoji BESKONACNO... PRVIH... KIDANJA VEZA...

bilo reinkarancijama, bilo frekvencijama, bilo pojedninacnim osobinama...
pojednicanih emocija, u pojedinacnim periodima zivota, sa pojedinacnim ego stanjima,
pa i ka musko i kao zensko, sto je malo teze u jenom zivotu, itd...
beskrajno PRVO...
i, NIKAD - KRAJA, hahaha...

sve po 99, 99 %...
I, onda... AJMO JOVO - NANOVO... igrica, hahaha...
zbog onih tricavih 0, 000001... ili koliko vec, strasno MALO...
ALI, OPET - JEDAN NAJMALECKIJI - UNIVERZUMCIC...
a, tek unutra = SVASTA KOJESTA, hahaha

NE ZNAM... ali tako mi je objasnio andjeo, to sa primalnim krikom PRVI PUT...
se odnosi A PRVI PUT ZA SVAKU POJEDNU UVREDU...
i bolno... i POTRAJACE...
ali to je skroz ok za sado / mazo... kao inspiracija... ili privlacniji put
i to... i taj nacin... ili *odabir*,
je isto ZAPISANO U PROGRAMU TOG DETETA...
dovoljno je PITATI GA...
JEL TO JEDINI NACIN... ili bi moglo, mozda, i drugacije...
i ako da... kako bi moglo drugacije...
a ako ne... moze... pitati ga - KO TO KAZE DA NE MOZE...???
I, ONO CE TI OTKRITI malu TAJNU.

nadam se da ces se zabaviti, sa svojim detetom, sa ovolikim intersantnim i novim pitanjima

Laughing

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 00:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8 ::

Prvo kažeš da odgovorim sebi pa kažeš da pošaljem... kome da pošaljem? nije problem samo reci kome:
svome djetetu? tebi? anđelu? majci u meni?

pa, sve isto... pitas NJU... U SEBI, ...!!!
t.j. pitas dete u tebi: kome da posaljem...?

Citat:

Kada si postavio ova pitanja već sam si odgovorila bila na njih... vidim da su sada malo izmijenjena...

da, OVO JE - REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA, hahaha...

ovde su izmenjena pitanja da ZNAS - KOGA PITA MOJ ANDJEO...!!!

- NE TEBE... nego DETE U TEBI.
- A morao je da do njega dodje... nekako...
preko NJEGOVE MAJKE...
ILI - TEBE...

Citat:

eh da.. i ovo pod 6. nije pitanje Razz

jel da CITIRAM, hahaha... kao DOKAZ...???

I, PITAJ DETE U SEBI, hahaha... :
1. ZASTO... ti nisi nasla DEO gde je - pitanje...???
2. i, DA LI JE TO , TAJ ODGOVOR, U DETETU U TEBI...
MOZDA - NEPIJATAN, pitaj ga... da kaze...
3. i ako jeste neprijatan, ili bolan... pitaj ga - ZBOG KOGA?
...

P.s. valjda ispod texta, citata, sve linije sa crticom...
postoji TAKODJE NESTO IZMENJENO...
i KRUPNIM SLOVIMA... U DVA SLEDECA REDA...

ne znam sta pise... moram da se podsetim

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 03:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa, dooobro, evo procitao sam, sta pise...
podesetio sam se... regresirao u - secanje...
doduse, pogledao sam, procitao, na kvarnjaka, hahaha...

6. ...
DA LI CES ODMAH TO POSLATI, a ako ne - pitaj DETETA RA8, u tebi -
ZASTO NE URADI TO ODMAH???
...................

nije bitan DOKAZ, da li pitanje No.6 ipak = postoji...
kome je bitan - sud... hahaha...???
nego je poenta tog pitanja bitna, za RA8:
kljucna rec:

ODMAH...!!!

jer, tada, odmah, se = UKIDA VREME... i stvari postaju = DUHOVNE

A,ako NE...ODMAH... stvari ostaju u domenu - vremena i materijalnog poimanja...
a, to su dva razlicita sveta, dva razlicita zakona, dve razlicite realizacije...
i, svaka je ok... naravno...
u zavisnosti od mesta... polozaja...
ili zelja... ili...
hahaha...

Laughing
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 07 Apr, 2010 09:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ako sam dobro shvatila, primalni vrisak je u biti svaki trenutak jer u njemu nešto umire i ponovno se rađa?

Zanimljivo mi je što si mi ponovno postavio pitanja koja ciljaju na odgovore od prije par dana iako si dobio "hvala na podsjećanju" od djeteta i majke i inih uloga koje žive u RA8. Danas je ponovno novi dan i pitanja bi (po meni) trebala promijeniti svoj put.
Osim ako su pitanja postavljena za svakoga koji ovo čita pa i tebe samog (što vjerojatno i jesu)...

... i taj nacin... ili *odabir*,
je isto ZAPISANO U PROGRAMU TOG DETETA...
dovoljno je PITATI GA...

Uvijek se pita osobu što je i dali, kako i zašto spremna na nešto. Ako želi da se neki dio ne riješi momentalno jer još nije spremna, ne silujemo tu priču. Za sve postoji vrijeme i mjesto...

Osim sa unutarnjim djetetom, animom, animusom... postoji nešto što se naziva "obiteljski oblak". To bi bila obiteljska karma, znači ono što se proteže generacijama unazad, pa je zahvatilo i nas. Kako je sve energija tako je i taj oblak energija. Osoba uz pomoć višeg vodstvo izvlači njegovu sliku prvo iz sebe kako bi mogla promatrati, pa ga transformira i zatim integrira ponovno u sebe.
Što ti kažeš na ovo, dali postoji nešto slično što radiš sa svojim anđelom?

Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 18 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31329 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 100927 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44372 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37443 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44560 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12364 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26934 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)