REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Apr, 2010 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo, htedoh da postavim malo zvuka, deo seanse, uzivo, sa Nad dusom,ali ne ide, pa ne ide.
ako neko zna kako bi moglo, molim da mi javi.
fajl je postavljen na rapidshare:

http://rapidshare.com/files/378053534/nad_dusa_ZA_NET.wav.html
MD5: EFFA70D1180055DCF2E7D555548B7607
http://rapidshare.com/files/378053534/nad_dusa_ZA_NET.wav.html
MD5: EFFA70D1180055DCF2E7D555548B7607 "> http://rapidshare.com/files/378053534/nad_dusa_ZA_NET.wav.html
MD5: EFFA70D1180055DCF2E7D555548B7607 " name=MediaPlayer2 showcontrols=1 showdisplay=0 showstatusbar=1 autosize=1 autoplay=0 visible=1 animationatstart=0 transparentatstart=1 loop=0 height=70 width=300>
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 20 Apr, 2010 21:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo i malo secanja... na glavne teme... iz knjige o regresoterapiji

KOJE TEME SU NAJBITNIJE ZA LJUDE KOJI CE CITATI OVU KNJIGU?
(A I O ŽIVOTU, JER BIH, DA OVO, BUDE KNJIGA O ŽIVOTU)

Pitam andjela..
I bitni su mi odgovori, da se zamislim, da vidim o cemu se, ovde, radi.
Odakle andjeo u regresoterapiji – bice kasnije objašnjeno.

Poenta je da je ON REGRESOTERAPEUT, A JA NEKAKAV ASISTENT, pomocnik.

Andjeo:
4.1. SRCE – kao tema ljubavi
4.2. MUNJA – kao tema – bol, patnja
4.3. OKO – videnje sveta, postanka sveta, uopšte, postanka ljudi
4.4. ZEMLJA – tema smrti, pitanja i odnosa prema smrti
4.5. Kao ISUS, NEŠTO – tema vere u nešto
4.6. PUTOVANJE – KROZ VREME – tema vracanja u prošlost i buducnost
4.7. NEPOZNATE ŽENSKE USNE, KOŽA, LICE, kao reklama na tv-u…savršena – odnos prema materijalnom i fizickom izgledu, kao i sklad sa unutrašnjim, duhovnim svetom…

4.8. ZA SVE OD OVIH TEMA IMA PUNO ZANIMLJIVIH PITANJA, ALI SE SVE SVODI NA NAVEDENE TEME.

( 7 tema, 7 simbola, 7 spratova, 7 ljuski, omotaca, koji ulaze jedan u drugi i prozimaju se, odozgo na dole, od najsuptilnijeg do najgrubljeg).

neki su vec ukinuli andjele,za neke nece ni da postoje, neki bi da ih ukinu sto pre,
ahhh, andjele moj, dolazi vreme da samo - cutimo... i druzimo se, privatno, da niko to ne zna. Ljudi vole da budu ljubomorni i protivni i treba im ispuniti zelje.
razdvajanje i spajanje.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 01:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

specijalno za OBJAVE.COM

evo jos nekoliko BESPLATNIH
, hahaha
(ovo je za ONE - NEKE, bistre tipove, hahaha)
delova seansi
kao inspiracija, za neke
i malo bolje upoznavanje kako to ide KONKRETNO i uzivo, kod mene, naravno,
znam vec da ima onih kojima ovo znaci, i to mi je jako drago.
Odgovore na pitanja sa p.mejla i objasnjenja seansi cu dati kasnije,
pozdrav

p.s. jos uvek ne znam kako da direktno okacim tonski zapis, ali, svejedno, moguce je skinuti sa navedenog sajta: download...
pa, tako, SVAKO moze da dozivi barem deo intenziteta ovih realizacija, a kako znam, neki su vec to skinuli i doziveli... BAS...
dovoljno je zatvoriti oci i videti slike... dok se slusa zvuk...
i - dozivljaj je tu.

……………………………………………………………
http://rapidshare.com/files/379200851/REGRESOTERAPIJA_pocetak_seanse_34.wav.html

http://rapidshare.com/files/379156182/S5_ZA_NET_UCITELJ_SA_TIBETA.wav.html

http://rapidshare.com/files/379176520/ZA_NETS4_ZENA_U_TELU_MUSKARCA.wav.html
………………………………………………….

http://rapidshare.com/files/379251151/REGRESOTERAPIJA_SEANSA_INICIJACIJA_ZA_BIOENERGETICARE_1._DEO.wav.html

love3
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 10:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kad dobijem inspiracije, mozda pogledam ovo. Smile
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 11:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Dragi Almi, o ozbiljim stvarima pricamo malo ozbiljnije. Ok?
Ove seanse i nisu bas za tebe, jer se radi vise o EMOCIJAMA, a ne o razumu, dakle vise zenska strana, a takodje i o druzenju sa andjelom, Nad dusom, uciteljem sa Tibeta, itd, i kakva su raspolozenja: radost, smeh, plakanje, kuliranje... znaci OSECANJA, DOZIVLJAJI, REALIZACIJE.
Tvoj um moze da bude protivan ili zbunjen, jer se ne uklapa u ovo.
Dakle, ostavi to onima kojima to nesto znaci.
pozdrav
p.s.osim toga, mislim, komentar ti je tipa - ponizavajuci.i ne znam KOME - TAKO... pises, i sa kojim ciljem.
Laughing
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 12:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh brate, ja mislim da me ti tako dozivljavas.

Uopste ne vidim moj komentar kao ponizavajuci. I moji komentari ovde su bili vrlo ozbiljni.
A ja i kad se salim sa delimicno ozbiljan.

Moj komentar drugim recima glasi ovako: zelim da pogledam ove tvoje seanse i sta si pisao, ali nemam trenutno
volje pa odlazem to za nekad kasnije kad dobijem inspiraciju.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 24 Apr, 2010 20:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Moj komentar drugim recima glasi ovako: zelim da pogledam ove tvoje seanse i sta si pisao, ali nemam trenutno
volje pa odlazem to za nekad kasnije kad dobijem inspiraciju.

Almi, evo pokusacu i ja da dam svoj komentar, posto se pisemo o regrso - terapiji, a bilo je nesto, poceo sam i o analizama programa.
dakle, KADA budes inspirisan, t.j. KADAbudes imao volje, t.j. kada se budes bolje osecao,
a ti, ONDA - MOZDA procitaj ovo sto ovde pisem.
Budi iskren prema sebi, pa nemoj to da uradis ODMAH, SADA, niti SVE DOK ne budes dobre volje,
a i TADA - MOZDA procitaj. OK?

A sada da vidimo nesto sto moze NEKOME da koristi.
Moje licno vidjenje sa kojim, naravno, niko ne mora da se slozi, niti trazi odgovor.

Prva kratka recenica i druga - tvoje objasnjenje se, po meni, razlikuju u ogromnoj meri.
Prva je PROGRAM, sto ce reci da je Almi kuckao poruku, ali kao robot, isprogramiran, a ne kao Almi.
A, evo i zasto: jer te reci i ecenica NISU Almijeve, vec RODITELJA u Almiju, t.j. pisao je PROGRAM RODITELJA - OCA u Almiju.
Kljucna rec, t.j. reci koje otkrivaju taj program su:
KAD... i... MOZDA...
reci koje se bave STRUKTUIRANJEM VREMENA, znaci - programom za svaki dan, DO - KADA...
prva rec - KAD ne zavisi od Almija, nego od spoljasnjih faktora, pa tako ostaje za kasniju analizu.
Rec - MOZDA je rec koja ZAVISI od Almija, t.j. od njegove odluke i slobodne volje, sto ce reci,
s obzirom da je Almi dobio ponudu - besplatnu, na tanjiru da moze, slobodno da BIRA, SAM, bez nametanja ili zabrane,
u ovom slucaju ISTICANJE te njegove odluke govori o isticanju MOCI odlucivanja, t.j. NAD - MOCI,
jer koji bi inace bio smisao da, ako se nesto nekome ponudi kao MOGUCNOST, da taj istice sam, da ce to MOZDA... DA PRIHVATI, KAO DA SE TO, SAMOPO SEBI NE PODRAZUMEVA.
iz ovoga bih zakljucio da se ne radi o odgovoru ODRASLE OSOBE, t.j. u ego stanju odrasle osobe, vec u ego stanju - roditelja u Almiju, koji POKAZUJE svoju posebnost nad - moci donosenja odluke.
U tom slucaju, da bi komunikacija bila razumljiva, ja ulazim u EGO STANJE DETETA, jer samo odnos roditelja sa detetom je u konekciji, dok roditelj i roditelj ili roditelj i odrasli nisu bas u najboljoj konekciji i razumevanju.
dakle, sada ja KAO DETE sa vrlo malo RAZUMA i sa vrlo mnogo OSECANJA pokusavam da skapiram sta je Almi hteo da kaze. I OSECAM SLEDECE:
kada budem dobro raspolozen, a to se retko desava, onda cu MOZDA da te primetim, i tebe i tvoju ponudu, ali, posto to sve zavisi od mene, ti ces da CEKAS dok se to ne desi, dok se ne skockaju
OBE VARIJANTE, t.j. uklope, pa i tada NIJE BAS SIGURNO da cu da te PRIHVATIM takvog kakv jesi, kao i to sto si ti uradio, iako si mi bezuslovno servirao.
A, cak i da se sve to desi, opet je moguce da ces, posle toga, da dobijes batine, jer MOZDAmi se nece svideti tvoja ponuda, cak i samojim dobrim raspolozenjem.
dakle, Almi, priseti se ovih reci i recenica SVOGA OCA koji je to rekao tebi:
BLAblabla... ( gluposti, posto jedva da ima veze sa temom ozbiljnije)...
slusaj ti, mali...
kada, NEKADA se desi, slucajno, da meni bude dobro...
ja cu, MOZDA da probam taj tvoj kolac koji si umesio, madasvi znamo da onNIJE DOBAR,
t.j. da ti, Alminisi - ok... za svoga oca.
sa RIZIKOM sto si to uopste uradio i cackao mecku, kada znas da NIKADA necu biti zadovoljan sa tobom, ili NADAJ SE, budi SLEPI VERNIK, da cu, jednom,MOZDA... hahaha...
( znaci - NIKADA).

U drugom delu, t.j. tvom objasnjenju, je NESTALA KLJUCNA REC - MOZDA, ali se DODAJE druga kljucna rec - ZELIM.
I, naravno, da je smisao TOTALNO DRUGACIJI. Jer ZELETI NESTO, znaci - NESTO, ZA TO, I URADITI.
Ako je iskreno, to znaci - SIGURNO ces to preslusati, a ne NIKAKO - MOZDA.
Znaci nema IGRE MOCI I NADMOCI.
da si napisao, sto je takodje nepotrebno, ali iskreno - NECU DA PRESLUSAM, opet NE BI BILA IGRA MOCI, nego iskrena komunikacija. Odlucio si, doneo odluku i to je ok. Ali, rec MOZDA ostavlja
NADU... ( LAZNU, KAO I SVAKA NADA,hahaha), i BACA DETE U - PROGRAMIRANJE, da VECNO CEKA...
na rasplet, t.j. da ga tata primeti i prihvati.
S obzirom da sam ti ja odgovorio malo ozbiljnije, sa stavom u ego stanju roditelja, oca, ali ne previse jako, onda si ti promenio svoje ego stanje od NAD - MOCNOG oca u sebi do deteta u sebi, sa dozom odrasle osobe, t.j. izbacivanjem reci koje se ticu IGARA - PSIHOLOSKIH.
s tim sto si, sada, kao dete, pokazao POSLUSNOST, u smislu da, kao - ZELIS to, ali ne mozes bas odmah.
Ali i to je deo PROGRAMA poslusnog deteta koji je suprotnost nadmocnom ocu. Da poslusas, IAKO TE
NI TO NIKO NE OBAVEZUJE, niti to ja, ili bilo ko - trazi od tebe.
i, na kraju, kao odrasla osoba ti si SLOBODAN da biras, po svojoj volji, da li ces to da uradis ili ne.
I, nije potrebno to da istices. Ili uradis ili ne uradis.
Ako imas nekakve koristi, ok, ako ne, opet je ok, onda ces imati iskustva za sledeci put da ne slusasmoje seanse, jer su blablabla - gluposti... kao i ovaj ceo tekst, hahaha

pozdrav
Laughing
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 25 Apr, 2010 19:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moze biti.

Laughing

Thumright
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 06:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zeleo bih nesto lepih reci da podelim sa vama i o tome kakvu moc nose same reci :)
Nedavno mi je prijatelj Panter poslao jednu lepu porukicu upravo o recima pa cu ovde isfotokopirati par porukica naseg razgovora jer verujem da ce vam se svideti ovo je kao neka terapija bila za mene.. a posle ako hocete napisacu uopsteno par stvari o Jednostavnim Recima :)

Panter Divlji April 21 at 12:24am
reci su uvek mocno sredstvo :)
rec Klosar nije bas dobra ni za kung fu,ni za hodocasca na sveta mesta prirode.
samo rec podrazumeva beskucnika ali,takodje cesto oznacava prljavu osobu,smrdljivu,ne retko i losih manira.
osoba koja je napredna u duhovnosti nije beskucnik,njoj je kuca nebo celo...a i itd ;)
i tako :) svako dobro :)

Marko Jaksic April 21 at 7:22am
Dobro jutro :)
Bio mi je ponudio jazz08 ovde da danas odem s njim do Vrsca na par sati ako hocu ali nisam hteo posto to ne znaci ko zna sta, vise je tumbanja (u prevozu) nego druzenja.
Docicu sa Vladanom na par dana kada se budem prvo vratio u petak kuci.
Sebe smatram veoma prljavom osobom jer moje srce nije cisto, losi su mi maniri jer ne umem uvek pravilno svakome ukazati postovanje, a i beskucnik sam jer napustam starog oca da umre u starosti sam i da mu se kuca porusi.
Duhovna osoba ne smatram da sam jer ljubav nije razvijena u mom srcu..
Stoga, nisam nista drugo do beznacajnog i bednog klosara.
-koji sluzi drugima, ali svojim culima mnogo vise

HK puno zdravlja i pozdrava iz Jasenova
t.s. marko
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 06:16 am    Naslov: Vezba: Lepe reci
Odgovoriti sa citatom

Panter Divlji April 22 at 1:38am

hm,,...
znam jednu vrlo interesatnu igru...
mozes je igrati sa Vladanom,igra je poucna i zanimljiva...

dakle jedna osoba govori imena osoba koje su oboma poznate,i onda druga kaze koja joj je prva slika koju vidi u umu....
na primer ja cu govoriti a ti zapisi koje su ti prve slike koje su ti se javile...

Dakle kako si video osobu,sta je radila itd... al prva slika

Chedi Prabu...

guba man

Vladana

Bali Prabhu

Marjan Panter...

Vanja BG

Marina Lotos...

itd,,,

jako je bitno koja je prva asocijacija koju dobijemo
dal vidimo nekog ko pije,pusi,ko je tuzan,ruzan...
ili nekog ko je sa osmehom,ko nas samom pojavom osvezava,da li kuva hranu,cisti kucu,seta sumom,brdom,dal trenira il koju nam energiju ta osoba donosi...

reci koje osoba koristi cesto se pojave...
zato se trudimo da ostavljamo pozitivne pecate..

ako zelis da te ljudi pamte kao svetlost,budi svetlost odbaci lose reci,odbaci tugu,i budi svetlost... nemoj stavljati na FB naslove ja sam MRAK,tako ce te ljudi pamtiti i tu ti energiju slati,mislim znas sti sve ovo,jako dobro :)
ja sam samo tu da te podsetim,jer ti sve ovo vec znas...

pa cu ti reci,put telesne cistoce pomaze duhovnu,
put cistih reci cisti um i misli...

ukazati postovanje drugima je dati im lepe misli i lepa dela :)

no onaj ko je nasao nebeskog oca,ne moze biti beskucnik,jednostavno ne moze,jer ceo ovaj svet je dvoriste naseg oca... siri tu viziju, ane viziju da smo svi izgubljeni jer nismo,onaj ko jednom dodje do svetog imena nema nazad,samo je pitanje vremena
Lepo je voditi racuna o svojoj familiji,jer karma nas spaja sa nekim razlogom...
mada ako je to nekada nemoguce,vodimo brigu o onima koji su pored nas...
i svako ima ljubavi u sebi,samo je neko vise vidi ,a neko manje... i to i sam znas... jer svako je po malo nalik na Krisnu...a Krisna je izvor sve ljubavi,on je nas izvor... izvor svih izvora.

ako zelis da te ljudi vide kao Klosara oni ce te tako videti,al tako se i ponasati prema tebi...
Ako zelis da te vide kao sretnu osobu,nemoj toliko jadikovati(a to cinis) jer prica o tome:ja sam jadni klosar,beznacajan,manji od mrava,nedostojan... .. to jednostavno je tuzno i nije zanimljivo...

vise volim da te se setim kao osobu koja sedi izuzetno pravih ledja ,ili koja moze jako dugo i strpljivo stajtati i cekati u jednom mestu (dok ja kasnim na trcanje) il osobu koja trenira malo samnom na vaisnavskom kampu,il gleda nocno nebo...
il dok stetamo fruskom gorom,il dok se s osmehom kupa na tamishu,il dunavu.kao onda kada je zavrteo camac dok sam veslao sa nikolom...
il osobu koja pusta stalno na telefonu mantru za srecu
il koja po prvi put cita srimad bagavatam :)

il osobu koja radi zgibove,trbusnjake ;)

to su prizori koji donose osmeh na moje lice..jer se setim da si bio sa osmehom...
Krisna zeli samo jedno od nas, da budemo sretni i cinimo dobre stvari :D

Vazi,samo se dogovorimo kad tacno stizete i bice lepo :)

Marko Jaksic April 22 at 2:24pm

Jako lepa poruka prabhuji :)

evo na brzinu da ti odgovorim

Chedi Prabu... - Nasmejan covek u beloj odeci koji stoji uspravno s japom u desnoj ruci a stapom koji deli blagoslove u drugoj

guba man - zagubljeni skvicic

Vladana - Vladi devi poluboginja prirode koja odrzava lepotu i zivot suma planina, pasnjaka poljana s cvecem i nezno leti nad krosnjama ne dodirujuci svojim stopalima zemlju

Bali Prabhu - Sri Nrsimhadevov poverljivi brahman ogromne odlucnosti, snazne volje buduci sanyasi Srpskog podrucja i duhovni ucitelj

Marjan Panter... - Ksatriya koji se vraca kuci, nasmejanog lica i srca ispunjenog ljubavlju buduci kralj na jednoj visoj planeti

Vanja BG - Nezni decak bele puti i plavih ociju, velikog i cednog srca veoma stidljivo trazi put nazad kuci

Marina Lotos... - Stari ratnik, koji konacno budi svoju uspavanu ljubav, vatrenog tena i crvene kose velikom brzinom krece se na zemljanom putu do nebeskih svodova

Pozdrav iz jasenova
Tvoj stari prijatelj
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 06:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Panter Divlji April 22 at 3:15pm

e to je mnogo pozitivna poruka,koja me je jako obradovala
ne kazem da nekad ne mozemo biti tuzni,ali ne uvek :))) nasa misija je da UVEK budemo sretni,.. jednostavno sjajni kristali na Krisninom telu(vasiona je oblik pojave Krisne)...

I svi mi to pokusavamo da budemo na najbolji nacin na koji to umemo.
Nekad nacin jedne osobe ne odgavara drugoj... tada samo trebamo da uvazimo pokusaj te osobe da bude sretna,al nekad se slozimo da je nesto dobra ideja i da moze pomoci nasu misiju u potrazi za srecom onda saradjujemo,zajedno trcimo, vezbamo, pevamo, mantramo , crtamo, pravimo kuce(geodesic dome) i tome slicno...
nekad se pronadjemo zajedno,nekad se malo razidjemo ali,nema mnogo ljudi koje smo dobili za nase blisko drustvo. Puno ih srecemo al malo je njih dato da rastemo zajedno.
zato odajem Namaste dragim prijateljima,zato ti kazem Vanca Kalpa Bakta Marko... potreban si mi sretan da bih ja bio sretan...
kao sto sam ti ja potreban sretan da bi i ti bio...
:)

mi svi pravimo greske,ali i svi zelimo biti sretni,makar je u osnovi pravilna zelja i cilj ;) uz Krisninu pomoc,napredovacemo ,a ZNAM da Krisna od nas zeli da budeo slozni,to zeli od svih ljudi a pogotovu od ljudi koji se trude da mu se priblize

uvek trebamo razlikovati greske i nesavrsenosti kod ljudi u odnosu na zelje u srcu.
neke osobe mozda naprave neku uvredu al zaista zele da budu dobre,njima treba pomoci,dati sansu,... neke osobe nisu iskrene,kazu da zele da pomazu druge osobe samo zato sto misle da tim recima dobijaju postovanje,dok samo zele da uzivaju moc, vlast, postovanje, cula...
Tako da iako nismo uvek tu da podrzimo sve ideje drugih tragalaca,uvek je dobro kada prepoznamo pozitivnost za kojom tragamo
npr,ti si prvi bio do planinice,ja tada nisam mogao ici... al i to mi je motivacija da idem,pa sam kasnije bio sa Marinom
takodje,ja sam prvi krenuo da drzim bakte sange,al kad sam stao,ti si pozvao na sangu kod tebe... itd.. mi smo poput sveca koje gore...
neka se ponekad na jakom vetru ugasi,al samo dodje druga sveca i opet je sa lakocom upali i obe svetle.. Krisna voli da vidi tu saradnju,i osobno salje mnogo jaku energiju u drustva koja skladno funkcionisu
to nije lako s obzirom da svi imamo dosta nesavrsenosti,al budimo realni da ih nemamo ne bi bili na ovoj planeti
VELIKA je sreca da imamo jedni drugi :) inace bi zaista bili izgubljeni...

Namaste vama dvoma

Marko Jaksic April 23 at 7:39am

Dobro jutro prijatelju Juce sam se vratio popodne i odradio solarnu yogu s Vladanom a evo sada sam procitao tvoju poruku
Mogu ti reci da sam veoma srecan a kako i nebih bio?
Jutros sam ustao oko 3 uradio sklekove, trbusnjake, cucnjeve prvu formu, istusirao se ledenjacom i mantrao s Vladi devi11 krugova
posle otisli na solarnu jutarnju jogu i gledali sunce 20tak minuta koje je bilo malko iza oblaka
Posle smo nabrali koprivice i kupili integralne stapice
Otpratio sam vladanu i sada cu kuvati koprivu s malo krompira pa cu je jesti s integralnim stapicima :) dobio sam skoro 700g integr. stapica za 100dinara

Kako da nebudem srecan kada imam tako lep zivot?
Sada imam vremena dok Branko ne dodje s posla da jedem budem na netu a posle idem malo da vezbam kod bazena formu kretanje i sklekove :)

Rece mi vladana da mozemo ici za Vrsac tek sledeci petak jer i u cetvrtak ima ispit, ali eto videcemo se par dana pre nego sto odete

Takodje da ti kazem da ima buvlja pijaca u vrscu tu je vojna deponija i bilo je da se kupi vojna vreca za 200 dinara a sada ne znam koliko je ako je i 500 dinara to je opetr jeftino.
Mi smo ovde na buvljaku kupili jednu za 1000dinara.

Eto puno pozdrava iz Panceva pa idem da kuvam

p.s. pricao sam s Vladanom o lepim recima pa sam preimenovao par foto albuma u Krisnarenje

Ne mozes reci Krisnanjin a da ne kazes Krisna :)
 Nazad na vrh »
daya
Tragalac

Pridružio: 14 Dec 2009

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tvoj prijatelj Panter je u pravu i jako je to lepo pojasnio.
Meni je isto to klo(wc)sar nekako smetalo Very Happy
Voli i misli lepo o sebi Embarassed
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 14:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marko, Smile Cool uzivajte.
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 26 Apr, 2010 15:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

citat
svi imamo dosta nesavrsenosti,al budimo realni da ih nemamo ne bi bili na ovoj planeti
VELIKA je sreca da imamo jedni drugi Smile inace bi zaista bili izgubljeni...

Veoma lepe i divne poruke koje zrace ljubavlju i pozitivnoscu.
Zato sluze pravi prijatelji, da se nekad ne izgubimo ...

Puno pozdrava za sve
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 28 Apr, 2010 19:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://rapidshare.com/files/381222639/REGRESOTERAPIJA_-_INICIJACIJA_ZA_BIOENERGIJU_2._DEO__ALEX_BRENDAN.wmv.html

Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 23 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31342 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 101093 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44386 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37464 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44577 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12384 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26953 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)