Model duhovnog delovanja dr Lj. Stojanovića - preispitivanje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 07:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

matricaria ::

Nekada su Isusa napadali....pa su ga razapeli....

Budu nije razumeo ni rodjeni otac, A Mansura su ubili na surovi način (Ja sam Bog).

Ošou su zamerali na kolekciji automobila....a ono što je ostavio čovečanstvu nema cenu....i njega su otrovali.

Za Sai Babu sam videla da na netu neko pokušava da objasni kako on zapravo izvodi madjioničarske trikove....

I tako dalje, i tako dalje.

Pričaću samo o sebi. ("A ko je bezgrešan neka uzme kamen....)(kako možeš ukazivati na trun u oku brata svojega a deblo u oku svom ne vidiš?)

Ja nisam.

Oprosti im Gospode, oni ne znaju šta čine.
Koliko puta treba reći? 7 puta 77....

Jer - verovatno je istina - znaću kada dospem - samo Božansko može da sretne Božansko....

Nema ega, nema ljutnje, nema ozlojedjenosti, nema roptanja.....Svi smo mi ogledala. svako je pisao o SEBI.

Treba se zagledati u sebe...a kada postanete LJUBAV - kako ljubav može da osudjuje?
Ljubav može samo da vol
i...

tako je,bravo Very Happy
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::

A zasto bi neko verovao informacijama iz N.A.Channeling-a???Mozda je to namerna manipulacija,razmisli malo o tome sta nam se sve servira...
[font=Arial]

Delim misljenje sa tobom da su to manipulacije, sa tu i tamo nekim zrnom istine kako bi bile delotvorne.

Isus je ziveo ljubav zato je i mogao da leci ljude,da bude prozorljiv,cini cuda,vaskrsne.
Vecina nas to ne moze,zato meni jeste logicno da smo mi na nivou svetla.

Dobro je to znati i umesto da stalno tupimo ljubav,ljubav koja se ne gordi,ljubav koja se ne ljuti jer ona samo voli itd.radimo nesto da zivimo tu istu ljubav.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 13:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Budu nije razumeo ni rodjeni otac, A Mansura su ubili na surovi način (Ja sam Bog).

Ošou su zamerali na kolekciji automobila....a ono što je ostavio čovečanstvu nema cenu....i njega su otrovali.

Za Sai Babu sam videla da na netu neko pokušava da objasni kako on zapravo izvodi madjioničarske trikove....

Pričaću samo o sebi. ("A ko je bezgrešan neka uzme kamen....)(kako možeš ukazivati na trun u oku brata svojega a deblo u oku svom ne vidiš?)

Ja nisam.

Jer - verovatno je istina - znaću kada dospem - samo Božansko može da sretne Božansko....

Nema ega, nema ljutnje, nema ozlojedjenosti, nema roptanja.....Svi smo mi ogledala. svako je pisao o SEBI.

Treba se zagledati u sebe...a kada postanete LJUBAV - kako ljubav može da osudjuje?
Ljubav može samo da vol
i...

tako je,bravo Very Happy

slazem se i ja, potpuno.
Naravno, mislim da bi tako trebalo da bude.
Alo, svedoci smo da nije tako. Svuda i sa svakim. I istorija se ponavlja, vrti u krug. Sve je isto ili sicno, samo se akteri, glumci, menjaju.
Od jednog, celog, se naprave dve suprotnosti.
I onda se zaigramo samo jedne strane, pa u sledecem zivotu samo druge strane, pa opet samo jedne,paopet samo druge, pa opetsamo jedne, pa opet....
DOKLE?
dok ne shvatimo da postoji i podela na TRI, t.j. ona dramski trougao uloga.
LALALA...
TU IMA MNOGO VISE IZBORA I VARIJANTI.
ZA ZABORAV.
onda idemo tri zivota, sa tri razlicite uloge ( o ulogama zrtve, progonitelja i spasioca je vec pisano, kao ESTETSKA KATEGORIJA U UMETNOSI zivota).
itd... VECNO,hahaha...
pa, onda tek idu brojevi, PODELE, RAZDVAJANJA, kao sto je broj cetiri,pa pet, pa...
kombinacije koliko god ko voli, nek izvoli.
Vecna ZABAVA.
U RAZDVAJANJIMA.
a, gde je SPAJANJE???

STA JE POENTA, SMISAO - RAZDVAJANJA???

kazu neki = NAD - MOC.
Shiva je gospodar MOCI, ali je Shiva OKRENUT NA GORE, KA VISHNUU.
i SVOJU MOC DAJE SVIMA.
Uceci nas i kako da je koristimo.
...
vec sam negde napisao jednu budisticku izreku:

PARAMAHAMSA ( MUDRAC, BELI LABUD)
VIDI KAPLJICU BISTRE VODE U MULJU,
A BUDALA VIDI NA ZLATNOM KIPU BUDE - FLEKU.

dakle, kako sam ja to razumeo, duhovno?:

AKO TRAZIS GRESKU,
GRESKU CES I DA NADJES - DOBIJES.

I, STA CES, SA - GRESKOM, POSLE, DA RADIS...???

ili SADA, ODMAH...???

IMA LI, NEGDE, I KAPLJICE BISTRE VODE, U MULJU...?

STA NAS PRIVLACI, KOJE OD TE DVE STRANE???
gde su okrenute nase misli...???
na koju stranu...???
NA GORE...
ILI NA DOLE...???
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 16:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U zadnjih par postova su iznesene licne teznje i to je sve na mestu,samo im nije mesto ovde na ovoj temi.

Konotacija ovih poslednjih nekoliko tekstova su potpuni promasaj i vise odmazu nego sto pomazu zaokruzivanju teme.Ja licno izbegavam ljude koji pricaju samo o sebi i svojim pozitivnim afirmacijama ,a da pri tome ne udostoje i ne ispostuju nameru sagovornika i onoga sto on vidi i zeli da kaze.Ne daj boze da koristi ruznu rec da oznaci nesto sto je zaista ruzno,dobice od ovih pozitivno afirmisanih i uvezbanih "ljubavni prekor i nauk".

Iza ovih" ljubavnih ucitelja ",su uglavnom egocentricne osobe,sa Visokoumnim i religioznim vizijama sveta.

Shvatio sam vremenom da ovi ljudi imaju nekih dubljih problema i da bi balans nasli potenciraju preterano pozitivne misaone afirmacije i kad treba i kad ne treba.Pri tome su veoma zatvoreni u svom svetu rada na sebi i pri tome jako slabo vide svet oko sebe ,a ponekad cak i dele Hristove i ostale pouke ,koje samo njima licno mogu opravdati fazu u kojoj se nalaze............takav je njihov kontakt sa svetom u ovakvoj prolaznoj fazi zivota.

.Cesto se pokazalo da kada se takvim ljudima dese neke ruzne stvari ,oni se osveste i progledaju izvan misaonog toka pozitivno afirmisane proslosti.Moguce je da neki i razumeju da su samo svedoci i da jedino sto mogu je da besprekorno svedoce stvari i eventualno ukazuju na ljudsko i neljudsko......u pocetku,ali i na kraju svog ljudskog veka.

Zato su i rasprave i svi koji u njima ucestvuju, podjednako upleteni u svrsi ljudskog izrazaja,bez obzira ko je trenutno vise ili manje ispravan ili u pravu.

Svrha ove rasprave je svedocenje Ljubisinog rada i pokusaj razumevanja dobrih i losih strana ovog novog duhovnog pokreta,parapsiholoskog multilevla ili cega vec.
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 16:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svima vam želim da se prosvetlite, ako to želite, ili da budete jedno sa Bogom, nazovite to kako hoćete....ako vam je to cilj. Ljubi bližnjeg svog....je l vidite kako je teško?

Samo malo samoposmatranja, i iskrenosti, i nećemo se bacati kamenjem jedni na druge.....

Svi su pozvani, ali malo je odabranih....

Jooj, kako je lepo i lagodno baviti se duhovnošću kroz uzvišene poruke iz duhovnih knjiga! KAKO JE TU SVE JASNO I JEDNOSTAVNO! A kako je stvarnost van sobe u kojoj čitamo te uzvišene knjige MNOOGO, MNOOGO komplikovanija! I komplikovanija i teža od lepih izreka i načela iz knjiga, jer se u stvarnosti saplićemo o probleme na svakom koraku, i daleko od toga da nam nekoliko lepih duhovnih izreka omogućava da nam u živom životu sve bude lako i jednostavno.

Takođe, dok se bavimo apstraktnim nadmudrivanjem – opet je sve lako i jednostavno, sve može biti okruglo, pa na ćoše. ČIM SE DOHVATIMO KONKRETNIH PROBLEMA, KONKRETNIH SITAUCIJA – ODMAH VIDIMO DA NAM JE U OVIM KOMPLIKOVANIM VREMENIMA POTREBNA SVA NAŠA UMEŠNOST, SAV NAPOR I DUHA I INTELEKTA, DA SE SNAĐEMO U KOMPLIKOVANIM SITUACIJAMA.

Zato je nju orijentejšn nekih članova foruma (konkretne analize, činjenice...) toliko uzburkala neke duhove na forumu, duhove koji bi da se i dalje drže duhovnosti u rukavicama – lepih, apstraktnih i neodređenih priča i nadmudrivanja. Usredsredite se na činjenice i na sasvim konkretne primere, bilo ovde sa foruma, bilo iz svog života, i videćete kako sve postaje mnogo složenije. Tj. bar oni koji su uvežbani u sveobuhvatnijem sagledavanju onoga što im se u životu dešava.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 16:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dakle, evo ilustracije za tezu da je sve mnogo komplikovanije, da nam nekoliko duhovnih floskula, kojih bismo da se držimo kao pijan plota – ne mogu biti sasvim konkretni orijeniri u konkretnim situacijama i u konkretnim problemima.

U pitanju je situacija u kolektivu u kojem radim, ali se u njoj tako jasno i lepo odslikavaju svi ovi problemi koji su počeli da iskrsavaju sa našom nju orijentejšn, čak su reagovanja ljudi identična.

U školi je pre dva meseca nekoliko koleginica počelo da realizuje kaobajagi projekat, tj. program za subijanje nasilja i agresivnosti među učenicima. A program je, kao što deca kažu – smešan i naivan do bola! Radi se o nameri da se agresivnost i nasilje smanje preko jednog maskenbala, jednog koncerta, uz malo lepljenja plakata, itd. Ja, naravno, nikome ne smetam da radi ono što radi, samo sam, onda kad se povela diskusija o tome, otvoreno dao svoju procenu neefektivnosti celog programa.

Koleginice, koje realizuju taj program – nakostrešile su se, sa stavom da ja NJIH napadam, njihov rad, da je najlakše samo kritikovati, itd. ZAMILJIVA PODUDARNOST SA NEKIM REAKCIJAMA OVDE NA FORUMU! Pokušao sam da im objasnim zamenu teza kojom se rukovode, da li je to doprlo do njihove svesti, ne znam. Jedno je kritikovati ličnost, drugo program koji ta ličnost realizuje. Čak sam rekao, što i iskreno mislim, da smatram da su te koleginice vredne i odgovorne, ali – to samo po sebi ne osporava činjenicu da je program loš, i da realizacija tog programa ne može dati bukvalno nikakve rezultate. ISTU ZAMENU TEZA IMAMO I OVDE NA FORUMU. KRITIKA NEČIJEG DUHOVNOG MODELA (PROGRAMA) SHVATA SE KAO NAPAD NA TU LIČNOST, KAO „SUĐENJE“ TOJ LIČNOSTI.

Svejedno, na osnovu te njihove nakostrešenosti – u kolektivu se stvorila pomalo napeta atmosfera.

Nakon nekoliko dana bila je jedna tribina na televiziji, u kojoj su učesvovali razni eksperti, a tema je bila: „Zašto programi suzbijanja nasilja u našim školama ne daju rezultate?“ Dakle, bio sam u pravu, iako nisam znao za rezultate tih istraživanja.

Dublje analize pokazuju da mi u našim školama imamo sistem nastave koji znači SISTEMSKO I SISTEMATSKO VRŠENJE PSIHOLOŠKOG NASILJA NAD UČENICIMA. U takvom sistemu – agresivnost učenika je dobrim delom iznuđena upravo tom njihovom pozicijom. Dakle, licemereno je sprovoditi nekakav program za suzbijanje nasilja kod onih – nad kojima upravo oni koji realizuju program – vrše (psihološko) nasilje!

DAKLE, OVDE SMO IMALI SITUACIJU U KOJOJ JE NA OSNOVU ČINJENICA I ANALIZE SAGLEDANA NEEFEKTIVNOST NEČIJEG ANGAŽOVANJA, ŠTO JE KASNIJE I POTVRĐENO.

KAKO BI SE U OPISANOJ SITUACIJI PRIMENILI OVDE PREPORUČENI PRINICIPI: NE KRITIKOVATI, NE „SUDITI“ (mada je jasno da se radi o zameni teza, kritičko preispitivanje nečijeg programa, duhovnog ili nekog drugog, nije isto što i kritika, osporavanje, „suđenje“ ličnosti koja realizuje program), VEĆ ŠIRITI MIR, LJUBAV...?

TAKO, ŠTO BI U OPISANOJ SITUACIJI TREBALO ĆUTATI. Ja primećujem da je program naivan, ali – u diskusiji ja ništa o programu ne govorim, čak – u nastojanju da izazovem pozitivna osećanja kod koleginica: JA GOVORIM SVE NAJLEPŠE O TOM PROGRAMU, HVALIM PROGRAM, HVALIM KOLEGINICE KOJE GA REALIZUJU. I vuk sit, i ovce na broju, ja nisam izazvao nemir u kolektivu, koleginice su ljubazne prema meni, pojačana im je iluzija da rade nešto vredno i efektivno... MILINA JEDNA!

I ZAMISLIMO HILJADE TAKVIH SITAUCIJA SVUDA OKO NAS! A IZGLEDA DA ŽIVIMO U DRUŠTVU U KOJEM JE TAJ SOCIJALISITIČKI MANIR SISTEMATSKI NEGOVAN: NE KRITIKOVATI, ZATVARATI OČI PRED REALNOŠĆU, IDEALIZIVATI (ILUZIJE) REALNOST, SVI SMO FINI, SVI SE VOLIMO, A – TONEMO. DAKLE, PODRAZUMEVA SE, OVAKAV MANIR ZNAČI PODRŽAVANJE POSTOJEĆEG STANJA, ZNAČI PODRŽAVANJE SVEGA LOŠEG ŠTO IMAMO, I U NAMA SAMIMA, I U DRUŠTVU. Jer tamo, gde ne primećujemo da nešto ne valja i da nije u redu – ništa i ne menjamo, ili ne pokušavamo da menjamo.

Kritičko mišljenje bi značilo uočavanje i nedostataka, davanje smernica za korekcije.

U ovom slučaju, da koleginice nisu zaslepljene iluzijom o uspešnosti jednog neefektivnog programa, da se nisu poistovetile sa tim programom, da ne umišljaju kako tim programom ostvaruju veliku misiju, OTVORILE BI SVEST DA ZAJEDNIČKI PREISPITAMO SAM PROGRAM I DA DOĐEMO DO REALNO EFEKTIVNIJEG REŠENJA. A REALNO EFEKTIVNIJE REŠENJE SE PRONALAZI KRITIČKOM ANALIZOM.

IZ SVEGA OVOGA PROIZILAZI JOŠ JEDNA VAŽNA POUKA: ILUZIJE ZACARUJU TAMO, GDE NEMA VOLJE I ORIJENTISANOSTI KA DUBLJEM, SVEOBUHVATNIJEM SAGLEDAVANJU PROBLEMA. TAMO, GDE SE OSTAJE NA POVRŠINI. DA SU KOLEGINICE BILE SA OTVORENOM SVEŠĆU ZA TAKVO DUBLJE SAGLEDAVANJE, ZA PROVERAVANJE EFEKATA, LAKO BI SAME URUŠILE SVOJU ILUZIJU O EFEKTIVNOSTI NEČEGA ŠTO JE REALNO SA NULTIM-EFEKTOM.

VIDELI SMO I PO PORUKAMA OVDE NA FORUMU: KO NE ŽELI DA DUBLJE ZAĐE U ANALIZU NEČEGA, KO OSTAJE FOKUSIRAN NA POVRŠNO SAGLEDAVANJE I NA NEKOLIKO DUHOVNIH FRAZA – NE UZDRMAVA NI SVOJE ILUZIJE.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 16:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

plavizrak ::

Svima vam želim da se prosvetlite, ako to želite, ili da budete jedno sa Bogom, nazovite to kako hoćete....ako vam je to cilj. Ljubi bližnjeg svog....je l vidite kako je teško?

Samo malo samoposmatranja, i iskrenosti, i nećemo se bacati kamenjem jedni na druge.....

Svi su pozvani, ali malo je odabranih....

Jooj, kako je lepo i lagodno baviti se duhovnošću kroz uzvišene poruke iz duhovnih knjiga! KAKO JE TU SVE JASNO I JEDNOSTAVNO! A kako je stvarnost van sobe u kojoj čitamo te uzvišene knjige MNOOGO, MNOOGO komplikovanija! I komplikovanija i teža od lepih izreka i načela iz knjiga, jer se u stvarnosti saplićemo o probleme na svakom koraku, i daleko od toga da nam nekoliko lepih duhovnih izreka omogućava da nam u živom životu sve bude lako i jednostavno.

Takođe, dok se bavimo apstraktnim nadmudrivanjem – opet je sve lako i jednostavno, sve može biti okruglo, pa na ćoše. ČIM SE DOHVATIMO KONKRETNIH PROBLEMA, KONKRETNIH SITAUCIJA – ODMAH VIDIMO DA NAM JE U OVIM KOMPLIKOVANIM VREMENIMA POTREBNA SVA NAŠA UMEŠNOST, SAV NAPOR I DUHA I INTELEKTA, DA SE SNAĐEMO U KOMPLIKOVANIM SITUACIJAMA.

Zato je nju orijentejšn nekih članova foruma (konkretne analize, činjenice...) toliko uzburkala neke duhove na forumu, duhove koji bi da se i dalje drže duhovnosti u rukavicama – lepih, apstraktnih i neodređenih priča i nadmudrivanja. Usredsredite se na činjenice i na sasvim konkretne primere, bilo ovde sa foruma, bilo iz svog života, i videćete kako sve postaje mnogo složenije. Tj. bar oni koji su uvežbani u sveobuhvatnijem sagledavanju onoga što im se u životu dešava.

Sta je komplikovano??? Ljubisa naplacuje svoj rad - zar ga i Ti ne naplacujes,kao i svi mi???Trazis od Ljubise da daje novac siromasnima- da li ga Ti dajes ili mi ostali?Nista nije tu komplikovano ,nego se kod drugoga vidi ono sto se kod sebe ne vidi i od drugoga se ocekuje nesto sto sam nisi spreman da uradis.Nema potrebe za silnim stranicama textova,sve je ipak prosto da [prostije ne moze biti Wink
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 17:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo, ja PRIZNAJEM SVOJU GRESKU.

nesto sam o RADU g.S.
procitao na ovom podforumu, na pocetku, 1-2strane, a na ostalih koliko strana O NJEGOVOM RADU NISAM SAZNAO - NISTA,
osim 2 cinjenice:
1. da on naplacuje svoj rad, ovoliko ili onoliko, ali kako sam ja razumeo progonitelje i pretresivace, NIJE POENTA U VISINI CENE,
NEGO U - NAPLACIVANJU.
S obzirom da je to POSEBNA TEMA, koja je i ocigledno, mnogo sira,
NEGO SAM RAD te osobe, onda smatram i da bi trebalo i eventualno, ODOVIJITI TE DVE STVARI,
pa onda pisati posebno i SAMO o NOVCU, NAPLATI, EKONOMIJI, itd,

2. Da je njegov rad vezan za OLIMP, sto je - NJEGOV NACINA RADA, u koji ja ne ulazim, jer je za mene ISUVISE NEPOZNAT,i nemam vremena da se time bavim

dakle, OD SVEGA OVDE, JA SAM VIDEO DA SE PRICA SVODI NA NESTO STO SU SAMO OPSTE TEORIJE,
I DA NEMAJU KONKRETNO BAS VEZE
SAMO SA RADOM dr. Ljubise.

Ne znam DOKLE je stigao Plavi zrak u ANALIZAMA RADA Dr, Stojanovica,
i uopste
ZASTO SE NEKO I BAVI TIME...???

a, pogotovo ako covek, koliko znam, NIJE NI PRISUTAN NA OVOM SAJTU,
sto smatram i malo NEKOREKTNIM.

ALI, ovo je samo moje vidjenje stvari.
Nadam se da ce ekipa, na kraju, do necega da dodje.
VALIDNE DOKAZE... za sud, ili ... ZA STA...???

ali, sa druge strane mozda ima nekih stvari koje mozemo i sami da se naucimo,iz
ovog primera,
koji mi po malo, lici i na onaj sa Verom i Cacom.
i, A STA SMO DOBILI, NA KRAJU...
mi,... sta Caca, Vera... ostali...???

cinimi se da je taj forum zakljucan, posle onolike dzeve.
ali, ne secam se -
ZAKLJUCKA,
CAK NI OD PLAVOG.
ili sam ja to prespavao, hahaha

pozdrav

u nadi da ce biti toplije vreme

pitanja su, po meni, pitanja duhovne prirode:

ZASTO NEKO NEKOGA - PROGANJA...???
( MOJE MISLJENJE - CINJENICA... je da Plavi proganja Ljubisu, kao sto razumem spoljasnji, PRIVIDNI RAZLOG -
ZBOG NAPLACIVANJA I NICEGA VISE.

NARAVNO da odmah imam pitanje - A KO PROGANJA PLAVOG?

ZASTO se Plavi oseca kao -ZRTVA,
dok izigrava
SPASIOCA...???

Ali, i to je vec ponovljeno vise puta, to pitanje, i na razne nacine, i od razlicitih ljudi,
i opet nije bilo pomaka.
a do kada ce, ne znamo.
jer, mi se ovde NE BAVIMO LJUBISOM,
NEGO PLAVIM...
njegovim SOBOM,
i NJEGOVIM VIDJENJIMA.
KROZ SVOJE PRIZME, NARAVNO.
Ili sam ja off...

ali, PRIZNAJEM GRESKU, PONOVO, I DRUGI PUT.
pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 18:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svako piše sebe............
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 16 Maj, 2010 18:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

He, he... kakvi ste likovi- ladno shvatate ovo za ozbiljno!

Šta vam je- opustite se...

Sve će to proći... Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
pluton
Iskušenik

Pridružio: 24 Nov 2010

Poruka Poslao: 26 Nov, 2010 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja nisam.

Ljubav može samo da vol
i...

tako je,bravo Very Happy

Jest da "Oprosti im, ne znaju što čine" zvuči vrlo efektno, no mogao se založiti za ideju: "Molim te, osvijesti ih da znaju što čine."
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12484 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48030 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40882 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29922 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42463 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35390 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11293 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)