VJEČNA BORBA DOBRA I ZLA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Dali i tada i tamo obstaja ova EM, ova gravitacijska sila strujanja?

Ovo sam izdvojila zato što gravitacija i EM nisu isto. Gravitacija je proces sabiranja elmata od čijeg broja zavisi sadržaj objekta a magnetno pole daje oblik koi je uvek svera i ljudi su sačinjeni od svera poređanih po šemi koja daje ukupni izgled.

Život u svetlosti poseduje materijalnu komponentu kao proizvod tog života, u tom delu postoji hijerarhija i uglavnom se odnosi na delove, kosmičke čelije,
Stvaranjem materije, ugašene svetlosti, pada se na nižu frekfenciju gde je puls života ubrzan i ponavlja se. Materijalni svet u zavisnosti od količine materije zauzima različite nivoe.

Da pokušam da objasnim slikovito. Ako se čovek oslobodi materijalne zavisnosti, to se zove promena frekfencije. Slikovno, čovek poraste pa tako može da na dlanu drži zemlju na kojoj živi. Ona je tada njegov materijalni deo koji može da odbaci ili da ga sa sobom nosi.
Čovek oslobođen materijalnog gledajući sa zemlje izgleda kao celi kosmos, a mi vidimo tek jednu čeliju celine, a svaka zvezda je slika srca koje isijava stvaralačku svetlost.

ovo je mnogo opširno, valjda sam uspela nešto reći
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Vera vjeruj mi: kod iskustva opisanog u mojem postu gore: kroz svu sferu zraćila je potpuno absolutna ljubav/mir/harmonija....
To se zapravo realiziralo več odavno "prije" --- odavno dole, ako stvar usporedim sa opisivanjem "dole/gore" ---- ljubav, harmonija itd ..... su vrlu važni kljućevi održavanja kvaliteta svjesti kojom "putuješ" (kojom sam ja "putovao").

Potpuno razumem šta si video, videla sam to i ja ne jednom već kad god hoču.
Ništa nije u samome mozgu koji mora prvo da se poveže sa srcem a zatim sa nitima celoga biča. Ovakav je vrlo neupotrebljiv i zarobljen iluzijom.

Hada se govori o hijerarhiji u svemiru, ljudi su pali pod uticaj otkriča u astronomiju. Jedno od njih su i Jata galaksija, o tome se spremam da napišem članak. Ljudski rezon je da je u pitanju hijerarhija a slika koju ja vidim govori mi sasvim drugo, pisaču o tome.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Citat:

Vera vjeruj mi: kod iskustva opisanog u mojem postu gore: kroz svu sferu zraćila je potpuno absolutna ljubav/mir/harmonija....
To se zapravo realiziralo več odavno "prije" --- odavno dole, ako stvar usporedim sa opisivanjem "dole/gore" ---- ljubav, harmonija itd ..... su vrlu važni kljućevi održavanja kvaliteta svjesti kojom "putuješ" (kojom sam ja "putovao").

Potpuno razumem šta si video, videla sam to i ja ne jednom već kad god hoču.
Ništa nije u samome mozgu koji mora prvo da se poveže sa srcem a zatim sa nitima celoga biča. Ovakav je vrlo neupotrebljiv i zarobljen iluzijom.

e Vera - super!!

Ja ti otvoreno priznajem: ja sam to iskusio samo jednom svestnom stanjem; to nazivam kao da je bio jedan posebni "dar" od Boga.
Rekli su mi tamo, dasve to me ćeka kad budem pripremljen da sam tamo "24h" ali sam sam vidio i kužio, da moram se vratiti ovamo ..... nastaviti sve kao prije, obićno obićnim putem dalje.
I svu znanje od tamo je ostalo "zakodirano" sa kodom, kojeg sam ja "tamo" bio svestan/ sva bića tamo me ćekaju, to su moji stvarni braća i sestre ....
Tako i nemam boljih izraza, rjeći za ovo opisivanje, stvari nazivam kako ih znam "ovde" - sve to prićam jako pojednostavljeno....

Taćno znam ali ne sjećam se više svega - procesa uronjivanjau "tamnu/gostu, koncentriranu" materiju, kroz sve levele i sfere, primanja suptilnih ćula, svetlostnih vlakana, pa onda i materialnih elemenata, ljudskog tjela, stvarno: zatvaranja u robovanje našom obićnom konaćnim tjelom itd ... i mozgom... kad odjednom ćuješ kucanje srca, kojeg "prije " nema itd .... pomalo smešno. Kao da se sastavljaš u to, što si(što sam) sada ovde.
Isto kažem: prema ovom iskustvu/ radi svih kvaliteta onog tamo, svega tamo, svega znanja tamo ..... naš mozag uopšte nije u stanju da absorbira svu masu informacija i utisaka, fenomena tamo. Kao prvo utisake i informacije prima cjelo tjelo, cjeli oblik od bića.

Dalje ne možem opisivati ne sjećam se i ne znam da nazivam iskustvo u detailjima.
Znam, da mi je zadatak da sve to "naućim" se ovde...ponovo.

Drago mi je da razumješ stvar niko do sada nije o tome znao ni 1% da daje bilokoji komentar. Samo jedan admin jednog bloga u slov rekao mi je, da na kratko to može se nazivati "biti pored božje kreacije" ali da, ako prićam o tome, može da je u pitanju moja lićna varnost jer ovog znanja mogu da se oću prisvojiti tamni entiteti i da je bolje da to ne prićam.
Kad sam otkrio galaksija forum, rekao sam adminu da imam vanzemaljsko iskustvo i njega je to zanimalo. ali kad sam poćeo to tamo zaista prićati naterali su me, da samo naglašavam svoj egotrip/ pa da sam bio samo jeftino izmanipuliran sa strane STS 4D i da ni pod razno nisam bio kod boga nego u 4D itd ....
Barem kako ja se sjećam: ono sjedinjenje je 7 D/ svetlostna bića koja su me uputila tamo kroz poslednja vrata izvan granice materialnog univerzuma i koja mogu isto da slobodno po želji "šetajo tamo ovamo" su duhovno probudjeni maharishiji iz 6 D (dje su i Pleadijanci i druga duhovno napredna kozmićka suptilna bića); onda 5 D sa kreatorima univerzuma itd .... do 4 D sveta andjela i demona itd ....(astralni svet).

Ako uzmen to paralelu, onda je Bog kojeg sam vidio u koncentriranom liku u 7 D.

Ali nije to tako jako bitno šta je šta.
Važna mi je poruka biti dobar jer tamo je sama široka ljubav i harmonija.

Pozdrav! Wink

Pozdrav! Wink
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moje viđenje kaže da iskustvo susreta sa ljubavi možeš slobodno da pričaš. Uglavnom ti ne veruju a zloupotrebiti ga ne mogu jer ta vrsta viđenja traži čisto srce ispunjeno ljubavlju. To se mora doseći da bi se doživelo. Može se znati i naučiti ali bez čistote se ne može primeniti. To je sloboda, čista srca i bez straha.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Dali i tada i tamo obstaja ova EM, ova gravitacijska sila strujanja?

Ovo sam izdvojila zato što gravitacija i EM nisu isto. Gravitacija je proces sabiranja elmata od čijeg broja zavisi sadržaj objekta a magnetno pole daje oblik koi je uvek svera i ljudi su sačinjeni od svera poređanih po šemi koja daje ukupni izgled.

Život u svetlosti poseduje materijalnu komponentu kao proizvod tog života, u tom delu postoji hijerarhija i uglavnom se odnosi na delove, kosmičke čelije,
Stvaranjem materije, ugašene svetlosti, pada se na nižu frekfenciju gde je puls života ubrzan i ponavlja se. Materijalni svet u zavisnosti od količine materije zauzima različite nivoe.

Da pokušam da objasnim slikovito. Ako se čovek oslobodi materijalne zavisnosti, to se zove promena frekfencije. Slikovno, čovek poraste pa tako može da na dlanu drži zemlju na kojoj živi. Ona je tada njegov materijalni deo koji može da odbaci ili da ga sa sobom nosi.
Čovek oslobođen materijalnog gledajući sa zemlje izgleda kao celi kosmos, a mi vidimo tek jednu čeliju celine, a svaka zvezda je slika srca koje isijava stvaralačku svetlost.

ovo je mnogo opširno, valjda sam uspela nešto reći

Da Vera - razumjem, slažem se .... napisao sam, da kao da sam došao do "granice" i "kapije" i onda išao u bezkonaćni kozmićki svet vjećnosti, dje je Bog osobno i to "nazivam" sa 7 D.

Kod mene je problem: sam trebam da tek sada nadjem taćne nazive za iskustvo koje nema slićnih rjeći u našom obićajnom rjećniku, barem ja ih ne poznajem.

Za EM mislim, da jeste i odredjena gravitacijska sila privlaćenja, ipakove nekve suptilne ćestice su medij proširivanja tog EM. Znano je, da svaka i pomala suptilna ćestica zapada u gravitaciju.

Gravitaciju mislim na silo privlaćnosti, vezanosti.

ali to su "kao moji" nazivi, bolje ne znam da ih upotrebljavam, to prevalizazi moje mogućnosti i moje znajne.

Drago mi je da me razumješ i da i ja razumjem tebe Wink
Pozdrav!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 00:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Kod mene je problem: sam trebam da tek sada nadjem taćne nazive za iskustvo koje nema slićnih rjeći u našom obićajnom rjećniku, barem ja ih ne poznajem.

Ne postoje reči ali postoje paralelni svetovi kroz koje se sve može opisati i videti.
Probaj da dokučiš o čemu govorim kada pričam o paralelnim svetovima i doživećeš svesnost, sve ćeš znati
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 01:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moje viđenje kaže da iskustvo susreta sa ljubavi možeš slobodno da pričaš. Uglavnom ti ne veruju a zloupotrebiti ga ne mogu jer ta vrsta viđenja traži čisto srce ispunjeno ljubavlju. To se mora doseći da bi se doživelo. Može se znati i naučiti ali bez čistote se ne može primeniti. To je sloboda, čista srca i bez straha.

Slažem se sa tobom: jer prije nego sam uopšte poćeo ovu "vanteljesnu avanturu" trebao sam i to je bila moja slobodna želja, da se vekovima dugo proćisćivam u dubokom yogijskom transu..... sjećam se, da se je u meni konaćno probudila paramatma, istotako vidio sam je u istom obliku u svih drugih živih bićima - već na tom nivou stvarnost bila je izpunjena sa tom ljepom ljubavnom hramonijom. "Ono" poćelo se je kad sam kroz oganj napustio fizićko tjelo/spalilo se je nakod vekova ovog nirvanskog transa. Onda se je tek poćelo ono "out" iskustvo.

Mogao sam da vidim nekve duše/bića koja su zbog nekvih nedoslednosti neizpravnosti "padala" i sjećam se pokušaja manipulacija ali zbog jakog i savršeno probudjenog svetla ništa od ništa nije se nalepilo na mene. Na onim nivoima ućio sam se gomile znanja u svih levelih ovo znanje ući se drugim kljućevima/drugim naćinom/i drugim smislom ali ukupni konaćni smisao je opet: "otkrivanje i prepoznavanje ljubavi, harmonije, reda"
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Mogao sam da vidim nekve duše/bića koja su zbog nekvih nedoslednosti neizpravnosti "padala" i sjećam se pokušaja manipulacija ali zbog jakog i savršeno probudjenog svetla ništa od ništa nije se nalepilo na mene. Na onim nivoima ućio sam se gomile znanja u svih levelih ovo znanje ući se drugim kljućevima/drugim naćinom/i drugim smislom ali ukupni konaćni smisao je opet: "otkrivanje i prepoznavanje ljubavi, harmonije, reda"

Ne može da se nalepi ništa, odbije se jer ljubav zlo ne poznaje, to je već priča o Elektri.
aj, laku noć
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Ne postoje reči ali postoje paralelni svetovi kroz koje se sve može opisati i videti.
Probaj da dokučiš o čemu govorim kada pričam o paralelnim svetovima i doživećeš svesnost, sve ćeš znati

Rjeći za fenomene za iskustva i kodove za njih sam zaboravio. I onaj jezik sam zaboravio. One knjige pisane su sasvim drugim jezikom, drugom grmatikom, jeziki tamo su isto kao frekvencija svesti/svetova hierarhijsko sredjeni prema ferekvenciji. Npr. na najvišem nivou jedan znak od rjeći nama ovde bi trebao 100 000 nama poznanih knjiga da se interpretira... tako da ne nadjem kvalitativnih naziva da bi stvari opisao puno detailnije. Ovde ja ih ne poznajem.
Jedan izrek npr. tamo stvara cjeli holografski univerzum, to je kao kreiranje božankse kreacije.
Ali sve one detaile otvorit ću ponovo kad opet dodjem kroz ona vrata ali ona imaju pećate, kodu, verovatno to je frekvencija moje duše kad budem opet tamo.
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 01:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Ne može da se nalepi ništa, odbije se jer ljubav zlo ne poznaje, to je već priča o Elektri.
aj, laku noć

Sladjem se! Super - ako ti to poznaješ i dala si tome oblik manifestacije: priću o elektri. Ne poznajem je, nisam je ćitao. To sam ti već rekao kad si se vratila na forum.

Hvala za zanimljivo komunikacijo!
Isto, laku noć, sve dobro i ćuvaj se! Smile
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 05:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bog se ne može spoznati mozgom,već osećajima sopstvenim,dušom celom... Ima stara izreka koja kaže riba se ne čisti od repa,već od glave... Ne može se ulazati u strukture materije i gledati procese kako bi se došlo do istine,već treba osećajima svojim (dušom) spoznati šta je to Veliki Tvorac hteo,koja su mu stremljena...
Istina je samo jedna i još niko tvorčevu informaciju početnu nije izmenio... Evo Vam jedan prost dokaz o postojanju Boga jedinog Alfa i Omega... Uzmite u ruke seme pasulja i posadite ga u Zemlju i nići će pasulj,ništa drugo,ni grašak,ni kopriva,ni krompir.... Jednostavno i prosto pasulj je pasulj milionima godina posađen u Zemlju daje pasulj i ta prvobitna informacija tvorčeva odoleva milionima godina....
Neka se skupe te Velike duše i neka promene tvorčevu praizvornu informaciju i neka od pasulja nikne grašak i poverovaću VAM !!!!
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 09:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Bog se ne može spoznati mozgom,već osećajima sopstvenim,dušom celom... Ima stara izreka koja kaže riba se ne čisti od repa,već od glave... Ne može se ulazati u strukture materije i gledati procese kako bi se došlo do istine,već treba osećajima svojim (dušom) spoznati šta je to Veliki Tvorac hteo,koja su mu stremljena...
Istina je samo jedna i još niko tvorčevu informaciju početnu nije izmenio... Evo Vam jedan prost dokaz o postojanju Boga jedinog Alfa i Omega... Uzmite u ruke seme pasulja i posadite ga u Zemlju i nići će pasulj,ništa drugo,ni grašak,ni kopriva,ni krompir.... Jednostavno i prosto pasulj je pasulj milionima godina posađen u Zemlju daje pasulj i ta prvobitna informacija tvorčeva odoleva milionima godina....
Neka se skupe te Velike duše i neka promene tvorčevu praizvornu informaciju i neka od pasulja nikne grašak i poverovaću VAM !!!!

Zdravo!
Hvala i sa time se slažem. Mogu da se vide paralele - sam sam napisao da više sfere osjeća i doživljava se, biva se u njih, svojim bićem od svetla, dušom, ..... uvjek je u pitanju duša, ona proćiščena je kljuć.

Tako da mislim da oni Slovenaci na našem pogrešili su kad su naglasili mozag i materiju EM.

Alat nije cilj, alat nije isto kao izvor, alat nije jednak izvoru ali može da ide do izvora, da se vrati "kući."

Kako ti razumješ izjavu: Istina je u vama?
Ako je u nama - onda ova iskustva "vani" su pogrešna varka, su manipulacija.
(tako su mi rekli ovi Slovenci).

Ako je istina "out of space" onda mi smo smeće ....

Ja mislim da u nama, u tjelu od materije, ima dušu i ona je transcdentalne božje prirode.
Ali nije ov aduša izvor svega, nije ova duša poćetak svega .... to su tvrdili ovi Slovenci, nego naša duša je posljedica božanske manifestacije ili kreacije. bog nama je stvarao dušu a ne obrnuto nije naša duša stvorila Boga.

Tako da ako stavim ovo u fokus razumjem, šta oni na našem forumu proširuju i tako se ponašaju.

Drago mi je da prićamo meni važne stvari.

LP Smile

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 13:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Vera:
aj, laku noć

Pogresila si lingvisticki (semanticki ili kako se to vec kaze). Htela si reci da ljubav ne cini zlo.

Ali ljubav zlo poznaje!! Upravo je zato ljubav ono sto je potrebno, jer ljubav zlo spoznaje!

Ako dodje neko zlo, i ljubav se pravi luda da ga ne vidi, i ignorise ga, onda ce se to zlo uvuci i podmuklo nadvladati ljubav.
U suprotnom, ako se pojavi zlo, i ljubav ga prepozna, upozna, spozna, i oseti svesno i voljno - onda zlo nestane,
jer putevi zla su nesvest i neznanje.

Nesvest i neznanje se baziraju na tome da Dusa nije u stanju da nesto podnese. A ljubav sve moze da podnese jel?

Ljubav zna zlo, i ljubav ga podnosi.

Nesvest i neznanje (tzv zlo) su udaljavanja, ili bezanje od neceg. Zatvoriti oci i ne gledati.

Ljubav je priblizavanje i upoznavanje neceg. Otvoriti oci i gledati.

Citat:
Litlnex:

Veliki tvorac je stvorio fizicki svet kao zatvor, da bi ostale Duse (jednake njemu) zaglupio i strpao u taj zatvor.
Samo sto to nije bio nikakav jedini veliki Bog, nego Lucifer. I nije on stvorio svet, nego ga je izmislio, i iskoristio
naivnost i snagu drugih Dusa, da bi one stvorile taj svet i posle bile u njemu zarobljene.

A pasulj? Tvorac bioloskog sveta je druga Dusa, ne Lucifer, nego Baphomet (e ovaj je Djavo/Sotona),
on je prvi izmislio kako iz energije i materije slagati fizicka ziva tela.
(ovo sam opisao na par tema, na ovom forumu)

U Bibliji Bog koji se toliko hvalise kao Kreator je Lucifer. A Djavo iz Biblije je je Baphomet. Nijedan nije bas pozitivan,
iako su kreatori.

Dakle, brate, ti nesvesno velicas Luciferove i Baphometove kreacije, koje su zapravo zamka za ostale Duse.
Bez obzira na to, da, oni zasluzuju neku vrstu divljenja za ta dela.

Sve je to ok. Sve dok velicas nesto - cinis dobro. Samo nemoj ponizavati ostale Duse. Smile
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 14:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Citat:
Vera:
aj, laku noć

Pogresila si lingvisticki (semanticki ili kako se to vec kaze). Htela si reci da ljubav ne cini zlo.

Ali ljubav zlo poznaje!! Upravo je zato ljubav ono sto je potrebno, jer ljubav zlo spoznaje!

Ako dodje neko zlo, i ljubav se pravi luda da ga ne vidi, i ignorise ga, onda ce se to zlo uvuci i podmuklo nadvladati ljubav.
U suprotnom, ako se pojavi zlo, i ljubav ga prepozna, upozna, spozna, i oseti svesno i voljno - onda zlo nestane,

Nesvest i neznanje se baziraju na tome da Dusa nije u stanju da nesto podnese. A ljubav sve moze da podnese jel?

Ljubav zna zlo, i ljubav ga podnosi.

Nesvest i neznanje (tzv zlo) su udaljavanja, ili bezanje od neceg. Zatvoriti oci i ne gledati.

Ljubav je priblizavanje i upoznavanje neceg. Otvoriti oci i gledati.

Citat:
Litlnex:

Veliki tvorac je stvorio fizicki svet kao zatvor, da bi ostale Duse (jednake njemu) zaglupio i strpao u taj zatvor.
Samo sto to nije bio nikakav jedini veliki Bog, nego Lucifer. I nije on stvorio svet, nego ga je izmislio, i iskoristio
naivnost i snagu drugih Dusa, da bi one stvorile taj svet i posle bile u njemu zarobljene.

A pasulj? Tvorac bioloskog sveta je druga Dusa, ne Lucifer, nego Baphomet (e ovaj je Djavo/Sotona),
on je prvi izmislio kako iz energije i materije slagati fizicka ziva tela.
(ovo sam opisao na par tema, na ovom forumu)

U Bibliji Bog koji se toliko hvalise kao Kreator je Lucifer. A Djavo iz Biblije je je Baphomet. Nijedan nije bas pozitivan,
iako su kreatori.

Dakle, brate, ti nesvesno velicas Luciferove i Baphometove kreacije, koje su zapravo zamka za ostale Duse.
Bez obzira na to, da, oni zasluzuju neku vrstu divljenja za ta dela.

Sve je to ok. Sve dok velicas nesto - cinis dobro. Samo nemoj ponizavati ostale Duse. Smile

To sam ja doživio na slov. forumu:
psovanje, poniževanje svih ostalih koji ne priznavaju Elohima i Em kao svevišnje kozmićk sile; pa istovremenom zamjenu nižjeg (Sotone) sa višim (Luciferom) - ljudi nemaju pojma o kozmićki hierarhiji. Ja kažem Pra-Kreatoru Bog (Vishnu) a podržavatelje i kreatorje univerzuma Stvarniki (poput Brahme ima tisuća Brahm svaki univerzum ima svoju Brahmu). Izmedju svih ovih duhovnih bića je odredjena hierarhija, razlikuju se u odnosu kvaliteta i dometa manifestiranja.

LP Wink
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 21 Maj, 2010 15:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Nisam pogrešila jer baš je tako ljubav zlo ne poznaje, ona ga spoznaje i nikada ga ne prihvata.
Spoznanje zla je od presudnog značaja za svesnost a dobar čovek u ovome vremenu više strada jer mu treba više zla da bi ga postao svestan i da ga prepozna.
Ko ljubavi u sebi ima on tim očima svet posmatra, vidi svoj sadržaj a on u njegovom okruženju ne postoji.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90876 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 41077 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42509 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30400 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35445 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42866 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9793 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)