VJEČNA BORBA DOBRA I ZLA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 23 Maj, 2010 21:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma,Litlneks je patrijarh Pavle foruma Objave. Very Happy
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 10:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Fizicko telo je zlo a dusa je dobro.Ljudi su perfektni.

Što znači da je telo stvorilo samo telo,jer dobra duša ne može stvarati zlo... Da li VI pročitate ono što napišete...
Imaš li ti nekada osećaj ljutnje i besa u sebi... da li je to materijalne prirode ili su to osećanja (energije)...
Materija nije zlo,već jedna od planova stvaranja na kojima čovek postoji...Čovek postoji na svim planovima stvaranja!!!
Sada je ovako jer je tama preko čoveka dospela u Zemaljsku materijalnu ravan i pokušava da materiju uništi,jer to je njena bit (rušilačka priroda)...
Zato ako imate imalo svetlosti u sebi,promenite svoje misli,veličajući druge energetske suštine hranite samu tamu i slabite polje svetlosnih sila!!! Zna se šta je svetlost i koje osobine važe za taj kompleks energija...Molim Vas,preklinjem Vas,urazumite se usmerite Vaše Vredne misli i srce,ka Suncu,ka svetlosti,ka Bogu našem jedinom,koji je neizmerna ljubav i umesto razgrađivanja njegovih misli,pokušajmo da otkrijemo njegova stremljenja i suštinsku bit postojanja!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 11:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Nosferatu ::
Fizicko telo je zlo a dusa je dobro.Ljudi su perfektni.

Što znači da je telo stvorilo samo telo,jer dobra duša ne može stvarati zlo... Da li VI pročitate ono što napišete...
Imaš li ti nekada osećaj ljutnje i besa u sebi... da li je to materijalne prirode ili su to osećanja (energije)...
Materija nije zlo,već jedna od planova stvaranja na kojima čovek postoji...Čovek postoji na svim planovima stvaranja!!!
Sada je ovako jer je tama preko čoveka dospela u Zemaljsku materijalnu ravan i pokušava da materiju uništi,jer to je njena bit (rušilačka priroda)...
Zato ako imate imalo svetlosti u sebi,promenite svoje misli,veličajući druge energetske suštine hranite samu tamu i slabite polje svetlosnih sila!!! Zna se šta je svetlost i koje osobine važe za taj kompleks energija...Molim Vas,preklinjem Vas,urazumite se usmerite Vaše Vredne misli i srce,ka Suncu,ka svetlosti,ka Bogu našem jedinom,koji je neizmerna ljubav i umesto razgrađivanja njegovih misli,pokušajmo da otkrijemo njegova stremljenja i suštinsku bit postojanja!!!

Materija je alat od Boga, Kreatora. Bez materije - hrane mi ne bi bili živi, trebamo jesti, spavati itd .....

Polaritet materija i "duh" nije bitan, point je svetlo i tama i "duhovni entiteti" (npr. pali andjeli) su u stvari "duh" ali su taman duh... i materija tako može da je svetla, ako "služi" dobrom namjerom u orientaciji prema Bogu.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 11:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Samo čovek i njegova duša stvorena Božijom promišlju može stvarati nove svetove i postojeće menjati !!! Ništa ne vredi ostalim energetskim živim suštinima,nikada neće moći otkiriti tajnu materijalnog postojanja!!!
Ne budi smešan brate mili,sam si stvorio svoju dušu... Zašto ne stvoriš i telo sam??? Zašto su ti potrebni roditelji da bi postojao i sa svojom dušom u ovom telu na Zemlji? Možda je sve fikcija,umišlaj u tvojoj glavi pa i tvoji roditelji ne postoje!!!
BOG JE ALFA I OMEGA I SVE POTIČE IZ NJEGA I ON JE LJUBLJENI RODITELJ NAŠ;KOJI SAMO MOŽE DA VOLI I LJUBI SVOJU DECU!!!

Juce sam se zajedno sa kolegom pitao sta da nacrtamo na zidu.U tom momentu sam pomislio na sve.Na sve sto postoji i sinula je ideja Alfa i Omegu.I posle toga upalim komp i iz prve upadnem na ovu temu i procitam bas ovaj Litlneksov post.Kakva "slucajnost".Dali je to bog moju svest preusmerio da procitam ovaj post?A prva recenica-->Samo čovek i njegova duša stvorena Božijom promišlju može stvarati nove svetove i postojeće menjati. me samo razbudila.Tako mi se cini nekad kao da smo povezani nekim nevidljivim frekvencijama,kao da neka misao,ideja,neka rec salje odredjenu boju,gustinu,arhetip koji privuce slicnu ideju.Znaci treba da nacrtam Alfa i Omegu,ustvari Boga.Eto u ovom postu sam nasao odgovor.Treba Boga da nacrtam,on je Alfa i Omega,hvala Litlneks.Ucestvovao si,mozda nesvesno u stvaranju neceg novog i menjanju postojeceg.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 12:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma ne bitan sam ja,samo ime kaže da sam mali... Laughing Ništa nije slučajno u ovom svemiru,sve je povezano i svaka misao i reč izgovorena ne isčezava već u prostoru ostaje...od naše svesti,stremljenja,načina života,čistote pomisli možemo hvatati misle razne...ako je pomisao i namera čistija u nama se misao ubrzava i tako možemo dosezati i Božije promisli...
Došlo je vreme da se ljudskom dušom,osećajima spoznaje istina koja je u svima nama duboko zakopana...
Svako dobro (kao što reče Rade1969) Vašim Svetlim Mislima!!!
Bog naš je Alfa i Omega što je uspeo da u sebe primi sve čestice energija Vaseljenskih i da ih umiri u sebi uravnoteži i da ih svojim Božanskim proviđenjem utka u čoveka koji materijalan na Zemlji stoji,sa svim česticama energija u sebi!!!
Mi ljudi možemo postati najmoćnija bića u vasioni,ali moramo prvo svu tamu u sebi pretvoriti u svetlost i tako složni slivajući zajedničku nevidljivu svetlost i promisao stremljenja u jednu tačku širiti po celoj vasioni,donoseći radost svemu što postoji!!! Gospodari smo mi svih energija,ali to prvo moramo pokazati sebi,na vlastitom primeru i naučiti da se nosimo sa samima sobom,da bitke vodimo unutar sebe a ne van...
Pogledajte tu ljubav,tu misaonu savršenost tvorca našeg da dodeli značaj svakoj energiji vaseljenskoj i da utka u čoveka svoje dete,svaku česticu (energija) vasione beskonačne ove...Mislio je Bog na sve,nikoga nije zanemario,svakome je dao značaj i trebalo je samo novostvoreno biće zavoleti Čoveka,ali to ostale energetske suštine nisu do današnjeg dana mogle spoznati već i one žele tvorcem postati i zato do današnjih dana nama ljudima se obraćaju...
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 17:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eto ovakvi postovi me navode da se borim sa samim sobom jer cu time samo bolje razumeti okolinu,imacu bolji uvidjaj u tudje borbe.Bog ce mi podariti nove Oci,jednu jasniju sliku o svetu i osecaj koji samo kreator moze osetiti.Bog je stvorio tu neverovatno lepu sliku koju vidimo i u njoj je sakrio mnogo tajni koje samo treba slediti jer time sledimo bozije misli,boziju volju.Mozda nisam dobar na recima jer njih ne upotrebljavam da bih dosao do mog cilja jer meni nije cilj da pricam kako cu da nacrtam,tri dana da pricam kako cu nesto da nacrtam.U tome ja ne vidim tog istinskog boga nego ga vidim u tisini,u miru,u trudu i zalaganju da bi na kraju ostao nem,tom bozijom kreacijom.I pokusavam stalno da procistim svoj duh od nervoze,ljutnje,lenjosti od tog zlog dela moje pokvarene licnosti i da unesem volju i mastu ,da prikupim sto vise lepote i snage u sliku koju stvaram.Da upotrebim sve moguce bozije alatke i znanje ,sto raznovrsnije i kreativnije.I ne marim za reci koje ne stignem da izustim,jer " sve je povezano i svaka misao i reč izgovorena ne isčezava već u prostoru ostaje..
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Baš tako,neka tvoja vizija i slika bude dostojna stvaranja i neka nadahnjuje mnoge kroz vremena buduća,neka čista svetlost bude!
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 19:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To nadahnuce u meni ce i okolinu promenuti jer ce da vide ono sto ja vidim.Neka vidim svetlost,neka svako vidi svetlost.
Slusaj Madball,pesma se zove Heavenhell,odgovara naslovu ove teme,vecna borba dobra i zla.Raj i pakao.Ustvari Rajskipakao:D pa kaze..

Link
 Nazad na vrh »
Dreammer
Gost

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 20:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na PM ću litlenexu napisat nešto....

:=)
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90462 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40878 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42456 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30337 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35388 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42814 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Virdžinijin Pogovor 1 adminfob 9770 22 Jan, 2008 22:49 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)