LOGOS...NO LIMITS!
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 16:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Aj namesti neku kombinaciju Valen,ti si majstor,daj neku plejadanku ali da je iz kraja da ne moram da cimam tockice na skejtu.Daj neku drugaricu kojoj ispadaju evri iz dupeta:D

Naravno da sam majstor a i majstorica.
Međutim koliko je meni poznato valen je žensko... eusa_think
Kakav si ti umetnik evri iz dupeta...ccc čuješ li ti sebe pa to je nehigijenski! eusa_snooty Neću sad da hvalim drugarice ali budi dobar. Cool
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 17:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::

Nosferatu ::
Aj namesti neku kombinaciju Valen,ti si majstor,daj neku plejadanku ali da je iz kraja da ne moram da cimam tockice na skejtu.Daj neku drugaricu kojoj ispadaju evri iz dupeta:D

Naravno da sam majstor a i majstorica.
Međutim koliko je meni poznato valen je žensko... eusa_think
Kakav si ti umetnik evri iz dupeta...ccc čuješ li ti sebe pa to je nehigijenski! eusa_snooty Neću sad da hvalim drugarice ali budi dobar. Cool

To je moj problem,cim neko zaprdi ja se ponadam da ce ispasti neki evritj.A znam da si ti majstor u tome:D
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jao Nosti ne praktikujem prding...ipak nisam van tih limita Sorryz
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 18:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citao sam da plejadanci ne prde da ne bi ugrozili okolinu.Meni kao reptilu treba ta energija jer senjom hranim,to je negativna energija.Tad tek mogu da udahnem:D
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 18:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

Giba ::
Znači, da budemo iskreni, jedino ja znam šta je deja vu- i zaslužujem orden.

Da budem iskren to mi je rečeno tek kada sam video pitanje tako da može i plaketa...

Gibo,
ja sam za to da se odmah da medalja, ne jedna nego dve, tebi ili bilo kome ko objasni kako je moguće da vidimo budućnost?

Nije problem videti budućnost nego je problem doživeti to što si video.

Znači poenta je da imaš jaku veru.
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 18 Jun, 2010 18:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

A onda smo pobednici kakvu samo,mi veru imamo. Very Happy
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da budem iskren to mi je rečeno tek kada sam video pitanje tako da može i plaketa...

Gibo,
ja sam za to da se odmah da medalja, ne jedna nego dve, tebi ili bilo kome ko objasni kako je moguće da vidimo budućnost?

Da bi videla budućnost duša mora da leti brzinom većom od svetla,
da ode mnogo daleko i da se vrati da bi napravila jedno maleno "delta-t" u vremenu. Mislim da je sve to mnogo zamoran i zahtevan posao.

Pre će biti da duša, veći deo nje, već živi u nekoj budućnosti ispred nas i da nam odatle prosledjuje informacije. Tako smo mi sa ovom sadašnjom svešću na repu dogadjaja, kasnimo za svim, i bukvalno živimo u prošlosti naših duša.
Zato smo i ograničeni strelom vremena, jer mi kao rep trčimo za glavom.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako se samo "dejavu" lepo uklapa u pomenutu teoriju!
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 14:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gibo,

Da bi videla budućnost duša mora da leti brzinom većom od svetla,
da ode mnogo daleko i da se vrati da bi napravila jedno maleno "delta-t" u vremenu. Mislim da je sve to mnogo zamoran i zahtevan posao.

Pre će biti da duša, veći deo nje, već živi u nekoj budućnosti ispred nas i da nam odatle prosledjuje informacije. Tako smo mi sa ovom sadašnjom svešću na repu dogadjaja, kasnimo za svim, i bukvalno živimo u prošlosti naših duša.
Zato smo i ograničeni strelom vremena, jer mi kao rep trčimo za glavom.

Iz mog ugla to ovako izgleda- postoji beskonačan broj opcija koje već postoje, samo se šalta fokus pažnje. Pošto smo inertni, fokus pažnje ide po linijama koje imaju smisla (iz nekog našeg ugla logike).

Dakle sada naša pažnja šalta po jednoj liniji gde je usmerena po nekoj logici- inerciji.

Ti sada možeš imati beskonačan broj budućnosti ali manje više nemaš zbog inercije se to svodi na manji broj opcija.

A kako ti to lepo kažeš, na dubljem stanju svesti sve se to odigrava sada pa nam se nekada, kada trenutna svest dotakne tu dublju (iz nekog razloga), javi bljesak tih opcionalnih linija ili ona sa trenutno najvećom verovatnoćom.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 19 Jun, 2010 18:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

( NASE ) TELO je kao kupa, ili piramida. Sa vise spratova.
na najnizem spratu je elemenat ZEMLJA, na sledecem ZEMLJA I VATRA, na trecem su zemlja, vatra i voda...
na SESTOM JE - UM...t.j. ( nase ) - SVE - MISLI....
i kao sto se STVARANJE SVETA, svako svoj...
desava tako stose IDEJE SPUSTAJU sa visi g slojeva, spratova, na nize... tako se VEC STVORENE IDEJE - MISLI...
spustaju preko petog,cetvrtog... DO DNA, osnove... i mi registrujemo materijalnim ocima i culima.
KASNJENJE U VREMENU se dogadja zbog neophodnog vrmena spustanja sa visih nivoa.
zznaci NESTO SE DESILO U NECIJEM UMU... MOM... NEKA MISAO...
I BICE REALIZOVANA, kako kazem, za neko vreme i u relanosti, u skladu SA KAVANTITEOM TUDJIH MISLI
POVEZANIH SA ISTOM TEMOM.
nekada brzxe, nekada sporije, zavisno od zelja i projekcija i *protivnika* te ideje, kao ikoliko je povezano kolektivno.
vreme, poznato je, je drugacije na razlicitim nivoima... spratovima
a ono stvoreno gore... se spusta - dole.
kao i ZVUK od aviona... ili groma, munje.
prvo se vidi... pa se onda tek cuje, za zaksnjenjem,
kao i prenos utakmmice... preko satelita,

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 21:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitam se…kada odemo u astral, u posetu tom pozorištu lutaka i matoraca,
pa se sa njima siti ispričamo, zašto nam niko nikada od njih ne šapne na uvo nešto tehnički korisno, kako da napravilo magnetni motor sličan “perpetuum mobile”, kako da ostvarimo hladnu fuziju, kako da zajašemo gravitaciju i ostavrimo levitaciju?
Ako neko vidi kako uništavamo planetu, onda su to oni, stoga, ako imaju to superiorno znanje i još pride mogu da virnu u budućnost, što nam lepo ne šapnu i olakšaju muke i nama i majci Zemlji?
Stoga se pitam, da nisu svi oni najobičniji papani?
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 22:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa se sa njima siti ispričamo, zašto nam niko nikada od njih ne šapne na uvo nešto tehnički korisno, kako da napravilo magnetni motor sličan “perpetuum mobile”, kako da ostvarimo hladnu fuziju, kako da zajašemo gravitaciju i ostavrimo levitaciju?
Ako neko vidi kako uništavamo planetu, onda su to oni, stoga, ako imaju to superiorno znanje i još pride mogu da virnu u budućnost, što nam lepo ne šapnu i olakšaju muke i nama i majci Zemlji?

A zašto ti nešapnu dok si budan? Ista stvar.

Mogao bi da se potrudiš da razumeš tematiku malo bolje...

Svako malo neko s.... po "vantelesnim projekcijama", a niko nema pojma šta je to.

Zašto ja objašnjavam, koji vrag? Ha?

Sve ću da vas banujem!

Spell, spell!
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 02:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
( NASE ) TELO je kao kupa, ili piramida. Sa vise spratova.
na najnizem spratu je elemenat ZEMLJA, na sledecem ZEMLJA I VATRA, na trecem su zemlja, vatra i voda...
na SESTOM JE - UM...t.j. ( nase ) - SVE - MISLI....
i kao sto se STVARANJE SVETA, svako svoj...
desava tako stose IDEJE SPUSTAJU sa visi g slojeva, spratova, na nize... tako se VEC STVORENE IDEJE - MISLI...
spustaju preko petog,cetvrtog... DO DNA, osnove... i mi registrujemo materijalnim ocima i culima.
KASNJENJE U VREMENU se dogadja zbog neophodnog vrmena spustanja sa visih nivoa.
zznaci NESTO SE DESILO U NECIJEM UMU... MOM... NEKA MISAO...
I BICE REALIZOVANA, kako kazem, za neko vreme i u relanosti, u skladu SA KAVANTITEOM TUDJIH MISLI
POVEZANIH SA ISTOM TEMOM.
nekada brzxe, nekada sporije, zavisno od zelja i projekcija i *protivnika* te ideje, kao ikoliko je povezano kolektivno.
vreme, poznato je, je drugacije na razlicitim nivoima... spratovima
a ono stvoreno gore... se spusta - dole.
kao i ZVUK od aviona... ili groma, munje.
prvo se vidi... pa se onda tek cuje, za zaksnjenjem,
kao i prenos utakmmice... preko satelita,

Citat:

Hmm, objašnjenja, objašnjenja...

Da li postoji neko objašnjenje koje je istinito ili su sva objašnjenja samo alati našeg uma?

Da li se istina može objasniti? Ili se ona jednostavno zna, iako je držimo dublje u sebi- zarad plodova zaborava...?

Pošto imamo taj um i dato nam je da se igramo sa njime- držaću da mi objašnjavamo da bi nam to služilo kao alat koji nam donosi začkoljice i opcije u igranju...

Alex, a ujedno i zosim (ostali neka nečitaju dalje)- da pokušam i ja sa objašnjenjem?

"Tela", piramida svesti, nivoi... koristimo te koncepte da približimo neka saznanja sebi i drugima i da eventualno upotrebimo to kao alat u nekom daljem saznavanju...

Pade mi na pamet da upotrebim stanja svesti po frekvenciji, ono alfa, beta, delta, teta- kao objašnjenje.

Ta Alexova piramida ili "tela" mogu posmatrati i kao parcijalna stanja u kojima se nalazi naša svest.

Naša svest je sveobuhvatna i nalazi se simultano na svim tim nivoima- frekvencijama. Zapravo- ona se nalazi van ili u svim tim stanjima i više- ali štos je u pažnji. Postoji svest koja je konstantno u svim tim stanjima i prožima se kroz sva ta stanja- trenutno, sada smo u svim tim stanjima. Ali- naš primarni fokus pažnje je na fizičkom, dok smo budni, a kada spavamo je na drugom, pa je u nekom trenutku i u trećem (ali mi to sve svrstavamo u spavanje iako nije baš tako).
Pažnja se nalazi sada i na ostalim nivoima nas samih ali kao sekundarna ili "tercijalna"... Ona su tu ali su malo stišana (a ponekad i pojačana).

Elem, fokus pažnje se može pomeriti tako da primarna percepcija bude i neka nefizička. To samo znači da gledamo jedno isto iz drugog ugla.

Kada govorimo o stanju svesti- mi zapravo govorimo o percepciji jer je ono uvek subjektivno, ma kako mi to spakovali u objektivno- objektivno nepostoji- postoji samo apsolutno subjektivno i parcijalno subjektivno... no da nekomplikujem.

Kada mi govorimo o "prosvetljenju", zapravo govorimo o percepciji iz jednog najpogodnijeg aspekta za našu svest, koji trenutno možemo da pojmimo. Da li se to i koliko se to produbljuje... ko zna- do samog Boga? Odnosno percepcije iz stanja Boga?

Nebitno... bitno je da težimo ka percepciji iz stanja koje će biti zadovoljenje našeg stanja svesti.

Da li je to astral ili mental? Da li je to fizički ili kauzalni, duhovni aspekt posmatranja?

Koji je najpogodniji za naše stanje svesti?

Ali bitno je da su svi oni tu u nama sada. Kako god to objašnjavali oni su tu trenutno, kao prmarni ili neki potčinjeni.

Koji je tvoj aspekt?
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 03:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:

Odgovor bi mogao da dobiješ, svako od nas bi mogao da ga dobije i u budnom stanju i u snu i u astralu i u mentalu...

Čak smatram da ga i imamo u jednom delu spavanja- imamo odgovore...

Ali pravo pitanje je da li bi tvoj identitet mogao da podnese odgovore?

Da li bi Zosim bio Zosim da ima odgovore?

A tu se krije i odgovor zašto nema tih saznanja u budnom stanju... Jer naša primarna težnja nije da imamo odgovore već da imamo identitet!

I možemo da dobijemo, to jes da procesuiramo, samo ona saznanja (odgovore) koji su u skladu sa našim identitetom. Sve ono što bi narušilo to stanje se nedopušta ne Arhandjelima već našim primarnim porivom da održimo naš identitet.

Sami sebe blokiramo jer težnja nam je da izguramo ovaj naš identitet na svom linearnom putu ka stanju svesti "brlšblb" (tom nekom stanju svesti)...

Sve ostalo je sporedno i u službi tog primarnog cilja koji se nalazi u nama i koji neumitno teži svom ostvarenju, ma kako mi to zakomplikovali i objašnjavali.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 03:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nadam se da nisam ubio konverzaciju ovim izlaganjem i da ću dobiti neka zapažanja.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » ČUDESNA BIĆA I SVETOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeci
Strana 9 od 13

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Soul mete i Blizanački plamenovi 45 Vakan Tanka 30075 22 Mar, 2011 12:42 pm
kosmička_beba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48606 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FLUOR - najveća prevara 20.veka 29 Vesna 18885 22 Apr, 2010 07:00 am
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30455 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 17008 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35500 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 19979 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)