ZMAJEVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2009 11:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uau!!!
Nisam znala...ovo za zmajevsko pojavljivanje)

MOji frendovi se bave aikidom dosta dugo i iako me niti jednom rijecju nisu nagovarali da probam, mogu ti reci da zadnjih nekoliko mjeseci razmisljam da pocnem ici na te treninge...
I sad jos upoznam tebe, koji se bavis aikidom. tumacim to kao dobar znak.

Uglavnom, bio je to jedan i jedini put mog susreta sa zmajem...Ni prije ni poslije nista.
Ali, zanimljivo mi je i da je u mom snu, taj zmaj bio uspavan, i stvarno se jako mucio da se pridigne...kao da je stoljecima spavao na tlu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 12 Apr, 2009 11:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa budi ti se ta energija, što se tiče aikidoa to je sjajna stvar, bitno je da je kvalitetna ekipa koja trenira, i da obavezno radite sa štapom, mačem i nožem inače nećeš shvatiti suštinu aikidoa. Uostalom probaj , pa ćeš sama videti

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Dragon White
Iskušenik

Pridružio: 05 Jun 2010

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 08:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nakon jednog sna koji je na mene ostavio jak utisak pocela sam da koristim nik White Dragon, medjutim, prije uclanjivanja na ovaj forum mi je nesto unutar mene sugerisalo da obrnem redoslijed rijeci i da time umanjim energiju bijelog zmaja, poznatog ka Ciakar, sto mi je jednom prilikom otkrio Almisivi. Iz nekog razloga me zmajevi privlace, ali i oduvjek prate price o njima. Ne dozivljavam ih kao lose, iako ne znam mnogo o tim fascinantnim stvorenjima
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 09:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile

Sada mogu reci da ideja da su Zmajevi losi* je mozda samo subjektivna ideja nekih pojedinca
koji iz nekog razloga svaljuju mnogo krivice na ta bica. Kao da su Zmajevi izvor svih problema.

Moglo bi se reci da odredjeni deo programa covecanstva dolazi od ovih bica, Zmajeva. Mozda, ako su neke informacije
tacne. Ali programi su nasi neprijatelji, ne Zmajevi. Zmajevi mozda distributiraju (neke) programe.

Greska je moja bila sto sam zauzimao stavove po onome kako je "Svetlisa" rekao. Laughing
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 12:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Meni je poznato da na odredjenim duhovnim nivoima u borilačkim veštinama , moraš proći Zmaja, pre toga zmiju, posle šta je sledeće ne znam, nisam dotle stigao. Zato u istočnim sistemima i ima toliko toga vezanog za Zmajeve, kod nas je malo drugačija postavka, to je Tale lepo objasnio, kako god nije baš jednostavno susresti se sa Zmajem...prilično je opasno ustvari...ali opet Zmaj se i pojavi samo onima koji to mogu podneti (vatru )

pozz

majstor

Mislim da je san o zmiji uslijedo nakon sna o zmaju, ako se dobro sjećam. Gotovo sam 100 posto sigurna. Pamtim ga i danas.

Negdje smo bili, potpuno nepoznato mjesto; vani smo, ispred neke drvene kuće, štale, imanje; ispred je sve zemlja, pa onako ima tragova kolskih kotača kad prođu po dubokom blatu, pa se ono osuši na suncu i ostanu brazde.
Tu i tamo po koji bokorić trave.
Sunce upeklo, ko u ljetno podne, jedva gledam, žmirkam....

Malo dalje od nas ( a stajala sam sa svojim tadašnjim glavnim urednikom s kojim sam inače bila u prijateljskim odnosima i još sam, no toga jutra sam ipak iskoristila priliku da mu kažem da od mene ne očekuje da mu nešto suvislo napišem jer da sam ga cijelu noć sanjala i pun mi ga je kufer za taj dan) baš smo gledali te duboke izbočine brazda, kad se odjednom jedna od tih brazdi debela i dugačka počela meškoljit, pa onda imicat pa onda i izdvajat....

Iznenađenje! Bila je to Zmija. Ogromna, debela zmijurina, koja je bila mirna, zakopana u hibernaciji tko zna koliko stoljeća....i odjednom počela se budit.
Mi smo vidjeli taj dio njenog tijela, recimo središnji, ali onda smo odjednom znali da je ona zapravo toliko velika i zakopana po cijeloj duljini širine zemljine kugle.
Mi bi danas rekli, po paraleli.

To buđenje je nosilo strahovite konotacije, zemlja suha padala je s njenog bjeličastog živog tijela , zemlja se tresla pod našim nogama, potmulo zvučala, kao kad prolazi vlak tunelom...

I onda sam se probudila.

Normalno, opet sva u komi.

(ps. odmah da isključim sve frojdovce i jungovce iz ove priče, jer ovo nije bio takav san, definitivno, a moj odnos s urednikom fakat je lišen bilo kakve seksualne emocije, potpuno i iskreno).
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 20 Jun, 2010 20:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zvonke, jesi li pocela da treniras Aikido? Smile

Meni Aikido lepo zvuci.
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 15:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Je, jedino da se kloniram...ne mogu stić sve.
Iako bih najrađe sve. Zadržala sam se samo na skvošu i pilatesu. makar mi i pilates već pomalo ide na živce. Pogotovo ona lopta...
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U novom sad je otvoren novi skejt park.Almsivi,urnisacu te.Odma da si poceo da ucis Oli inace nisi u ekipi:D

Link

ovo je matori koji objasnjava,lik je ninja,pa i vi budite ninje,da me ne bi brukali.Very Happy
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 19:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Iako bih najrađe sve. Zadržala sam se samo na skvošu i pilatesu. makar mi i pilates već pomalo ide na živce. Pogotovo ona lopta...

Dobro. Ne znam sta su skvos i pilates. Smile

Nosferatu, Smile skate zvuci cool.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 19:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Dobro. Ne znam sta su skvos i pilates. Smile

Nosferatu, Smile skate zvuci cool.

Nemoj da si bezobrazan! Šta glumiš miša pokislog?

Ubuduće kad nešto neznaš upotrebi gugl.

Deal?
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 19:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma mulja, Gibo, ko fol ne zna šta je pilates Very Happy ...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 19:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma mulja, Gibo, ko fol ne zna šta je pilates Very Happy ...

Ma on je negde pročitao kako je vrlina priznati kada nešto neznaš i priznati kada grešiš...

Ali nije skontao da je njemu to udarilo na ego, pa sad on to radi da bi tetošio sam sebi.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 20:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almi,kako mislis kul?Ja sam pre vozio skejt ali sam batalio,pa sad ponovo gazim dasku.Odem u skejtpark u beogradu koji je indentican kao taj novi u Novom sadu,i pocnem sa egzibicijama.Posto nisam profi,vise sam kaskader,hahahaha,ti bi se pocepao od smeha.Ali to ti je ludilo zato nabavi dasku.Da vidis kako ces da letis.Gde ima da se kupi daska u N.S?Jesi ti bio uopste da pogledas taj novi skejt park?
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Giba:
Nemoj da si bezobrazan! Šta glumiš miša pokislog?

Ubuduće kad nešto neznaš upotrebi gugl.

Deal?

Ne. Nema Deal-a. Smile

Evo zasto. Ne zanima me sta ce mi Google reci o nekoj reci koju ne razumem. Ja hocu da cujem objasnjenje od ONE osobe
koja je izrekla rec koju ja ne razumem.

Stvar je u komunikaciji. Google nije ziva osoba.

Engleske reci gledam u recnicima. Ali ove Srpsko Hrvatske (mutirane) reci - svaki put kad imam sansu pitacu zive terminale (ljude).

Ionako pisete/pisemo vecinom traceve i spam, pa ne bi trebalo biti nekom problem da izdvoji 20 sekudni i napise znacenje
jedne reci uz poruku koju postira (u datom trenutku).

Ego je rec koja sluzi da bi se obezvredilo druge duhovnjake. Mada i sire, da bi se obezvredilo/ponizilo bilo kog. Wink

Ego je vrlo banalna, neprecizna i zlonamerna rec.

Cool
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 22:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Almi,kako mislis kul?Ja sam pre vozio skejt ali sam batalio,pa sad ponovo gazim dasku.Odem u skejtpark u beogradu koji je indentican kao taj novi u Novom sadu,i pocnem sa egzibicijama.Posto nisam profi,vise sam kaskader,hahahaha,ti bi se pocepao od smeha.Ali to ti je ludilo zato nabavi dasku.Da vidis kako ces da letis.Gde ima da se kupi daska u N.S?Jesi ti bio uopste da pogledas taj novi skejt park?

Kul je tako sto kad bih ga imao - vozio bih ga. Smile I park zvuci super. Nemam skate. A i nisam u gradu. Ja sam na selu.
Mogao bih da izgradim Sajentoloski manastir ovde u Furskoj gori. <== salim se malo. Cool

Znaci, nisam video taj park. Voleo bih da vidim, ali putovanje autobusom ne podnosim, muka mi je u busu.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » Restored topics
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 6 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Da li je 1.maj samo praznik rada ? 1 rade1969 5759 02 Jun, 2011 00:33 am
oversoul Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35110 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 246217 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1701957 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne 423 talerman 97792 16 Feb, 2010 19:50 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 17353 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dijeta.....liječi li uzrok ili samo poslijedicu? 8 Ana 6071 23 Feb, 2009 19:26 pm
Ana Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)