REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 21 Jun, 2010 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

Namjera, DNA,...

Mi nismo vezani sa vremenom. Tako da cak i kad niste prisutni u vrijeme kad je ovaj audio zapis napravljen kada napravite iskorak ka tacki na vremeskoj skali gdje zelite da napravite vezu mi cemo svakako stupiti u vezu sa vama.

Znajte da svi vi, cak i kad slusate ovaj audio zapis ponovo kada ponovo napravimo vezu na energetskom nivou, kada napravite svijesnu odluku da slusate mi cemo uspostaviti vezu. Tako smo mi uvijek sa vama. Mi uvijek cekamo. Nije kao da mi cekao sedmicu, pet sedmica, vrijeme nema veze to je kao sljedeci dah za nas.
Znajte da imate podrsku i da ima mnogo bica koja vam pomazu.
Pijte puno vode jer ce vam to pomoci da pokrenete ove nove frekvencije i energije u vasem tijelu da vam pomogne u ovom prelaznom periodu. Sve sto je od nizih vibracija, problemi koje razrijesavate voda ce vam pomoci da pokrenete i izbacite to iz organizma. To ce vam takodjer dati vise energije.

NASTAVLJENO 2 juna, 2010

To ce vam pomoci da se osjetite da imate vise energije, cak i ako ne prolazite kroz proces "ciscenja" u ovom trenutku vi jos uvijek prolazite kroz taj proces dnevno.
Zbog toga trebate da "cistite/ispirate" tijelo dnevno.

Pitanje: Da li je proces koji nazivamo aktiviranje DNA isto sto i kundalini budjenje. Cesto cujemo da ce nas DNA imati 12 traka (trenutno ima 2 trake/strands), sta mozemo ocekivati?

Pleade: Ovo je velika oblast. Dakle na pitanje, da li kundalini budjenje ima uticaja na re-aktiviranje vaseg DNA-a, mozemo reci da ima. Sta se desi kad budite / aktivirate kundalini je samo drugi nacin da kazete da ste uskladili / doveli u liniju svoje energetske centre (cakre) i tako dozvolili energiji da nesmetano tece kroz vase tijelo.
Kada to radite, kada dozvolite energiji da tece kroz vase tijelo mnogo vam je lakse da drzite sebe na visim frekvencijama. Kad promijenite frekvencije (sa promijenom emocionalnog stanja) vi mijenjate DNA kod u vasem tijelu, mijenjate stanje DNA markera. Ako imate neku bolest ili ako imate gen koji ima mogucnost da promijeni stanje i da uzrokuje bolest, kad drzite vise vibracije u svom tijelu vi iskljucite gen (dovedete ga u stanje/polozaj koji ne prouzrokuje bolest). Ljudi koji imaju bilo kakvu bolest, oni su "ukljucili" taj program i to je obicno zato sto rade na programu koji je na nizim vibracijama. Dakle, kad se otvorite i dozvolite vise energije u svoj sistem vi ce te osjetiti visi nivo transformacije, to je jednosavno to vi drzite sve vise i vise frekvencije u svom tijelu.

Kad je u pitanju 12 traka DNA-a, vi ce te transformisati tijelo tako da ima samo 3 trake.
Nema potrebe za sve vas da rekreirate tijelo sa vise DNA traka jer ce te ostati u tom tijelu samo privremeno. Vi mjenjate svoju strukturu tako da
druge DNA trake koje ponovo povezujete, vi ih vezete za vase lakse/svijetlo tijelo, razlicitu verziju vaseg fizickog tijela koje kreirate za sebe.
TakO, vi ih kreirate na energetskom nivou i vi ga necete aktivirati, necete ga pulsirati u dimenziju/denzitet/gustocu dok ne napravite pomak. Svi vi se spremate za taj pomak.

Pitanje: Da li to znaci da cemo biti fizicki slabiji?

Pleade: Ne, naprotiv. Zato sto vise ocistite svoje tijelo ono postaje zdravije.
Vise frekvencije koje drzite u sebi omogucavaju tijelu da se regenerise brze.
Jedina stvar koja sprijecava tijelo da se regenerise su misli koje imaju nize vibracije (ljutnja, zloba, mrznja,...).

Tijelo ima nevjerovatnu sposobnost da se regenerise, ali ova niza vjerovanja ga sprecavaju da uspije u tome. Nije slucaj da se tijelo degenerise nego se ono ne regenerise tako brzo i vi to zovete "raspad".

NASTAVLJENO 3 juna

Dakle recimo da imate problem sa jednim dijelom vaseg tijela, recimo ramenom. U tom slucaju energetski sablon koji kreira vase tijelo, vasu celijsku strukturu, vaseg ramena u ovom slucaju ima program koji je aktiviran i koji se izvrsava u tom dijelu. Mozda je to vase osjecanje da nosite cijeli svijet na vasim ramenima. To je moguci osjecaj/vjerovanje koji imate i to se onda projecira u fizicko tijelo kao bol u ramenu. (ovo takodjer moze biti ostatak osjecanja/energije is proslih inkarnacija)

Kako se krecete kroz vrijeme, frekvencije se ne krecu kroz vrijeme i prostor istom brzinom.
Nize frekvencije se ne krecu tako brzo.

S ljudske tacke gledista vi to ne primjecujete, vasi naucnici to ne primjecuju zato sto je razlika tako mala da je ne mozete izmjeriti. Kad su u pitanju vise frekvencije, vise frekvencije se krecu kroz vrijeme mnogo brze i vase tijelo se konstantno obnavlja, ali taj dio tijela koji drzi nize frekvencije (osjecaj da je cijeli svijet na vasim ramenima) ne moze da prati ostatak vaseg tijela. U tom slucaju vi to vidite kao "raspad" tog organa/dijela tijela radije nego da taj dio "kasni" za ostatkom tijela (ne obnavlja se dovoljno brzo).

Vazna stvar za sve vas je da shvatite, kad je u pitanju vase fizicko tijelo je da ste vi u konstatnom stanju obnove i "popravke" vaseg tijela na suprot misljenju "ja starim i moje tijelo se "raspada"".
To je veoma fina nijansa u razmisljanju " ja konstantno obnavljam svoje tijelo", mozda ne dovojno brzo u nekim dijelovima, ali to/taj nacin razmisljanja kreira vrlo razlicito fizicko tijelo za vas.

Dakle sto vise energije provedete/propustite kroz vase tijelo, na visokim frekvencijama sto ce se desiti je da ce to natjerati nize dijelove / nize frekvencije u vasem energetskom tijelu da dodju na visi nivo, podici ce ih na visi nivo.
Drugim rijecima, ako ste mentalno na visim vibracijama, nize frekvencije ce poceti da vibriraju i vi ce te ih osijetiti. Kako ovo izgleda u vasem svakodnevnom zivotu je
da cete poceti manifestirati ove nize dogadjaje, pocet ce te osjecati ove nize emocije zato sto ce one poceti vibrirati, u pokusaju da se podignu na visu frekvenciju i dodju u rezonanciju sa drugim dijelovima. To mozete iskusiti kao neprijatnost, napetost, nize emocije tako da ih mozete osjetiti i pomjeriti u visi spektar.
To je razlog zasto su one aktivirane da ih mozete razrijesiti,

refleksija toga je u fizickoj realnosti. Ovo se obicno desi kad podignete svoje frekvencije i onda odjednom nesto se desi i vi se nadjete na tom nizem mjestu. Vi se tada pitate otkud to, ja sam imala/o plemenitije misli. I to je tacno, stvari su isle dobro i vi ste podigli vibracije, ali
bilo sto sto je ostalo skriveno je onda moralo izici na vidjelo tako da ih mozete razrijesiti i nastaviti put ka visem spektru.

NASTAVLJENO 5 JUNA 2010

Pitanje: Ponekad imam osjecaj da ce se tacno to desiti i onda odlucim da ostanem kuci tako da mogu da pazim sta cu uraditi.

Pleade: Sada mozete gledati na to na drugi nacin. Umjesto da izbjegavate suocavanje, odite direktno u situaciju i pogjedajte sta je iz vasih reakcija, sta vam one pokazuju, sta vam one znace, koji program je u njihovoj pozadini.
Kako vam to sluzi. I kad to uradite kad vidite kako vam to sluzi onda ce te neutralizirati naboj i to se onda nece manifestirati u fizickoj realnosti zato sto ste ga neutralizirali (ovo je proces integracije). Nema potrebe da imate strah od kreiranja situacije samo razlucite sta je u pozadini tog straha.

I sad da se vratimo na temu DNA. Cut ce te mnogo toga o aktiviranju DNA-a. Neki od vas ce se kretati u tom pravcu brze nego drugi, neki ce biti brzi na pocetku pa ce onda usporiti, drugi ce ici stalnom brzinom i ubrzat ce na kraju. Svi ste se stavili u poziciju poredjenja, "Gdje sam ja, da li sam najbolji, u sredini ili zadnji?". To nije bitni, dusa nije vazno kada ce se to desiti, desit ce se u pravo vrijeme. Vecina vas ide kroz fazu brzog rasta, potom uspori da mozete uzeti zraka. Jako je vazno da ne sudite sebe. Ako vam kazemo da ste na 50% u rekostrukciji DNA-a neki od vas bi bili odusevljeni dok bi drugi bili ocajni.
I zato je vazno da ne sudite sebe jer ce te doci do te tacke (gdje ste rekonstruisali DNA). Vrijeme kad ce se to desiti bit ce perfektno za vas.
Neki ce cekati do zadnjeg trenutka da aktivira DNA. Mozda zato sto je vas sablon tako napravljen, stvari na kojima radite ce uzeti vremena dok ne dodjete do te tacke gdje ce te napraviti kvantni prelaz. Ne mozete napraviti taj korak dok ne dodjete do samog kraja. Nece te biti spremni da odete u vise sfere sve dok niste spremni da napustite ovu verziju realnosti.
Kada imate ove vece koncepte, multidimenzionalne koncepte na raspolaganju ne mozete vise igrati staru igru,
tako da ce te se osloboditi starih pravila. Neki ce zadrzati stara pravila sve do kraja, ne da ne mozete rascistiti sve sto zelite prije nego ne bi ste mogli da uradite sve one male stvari koje jos uvije zelite uraditi prije no napustite ovu dimenziju.

NASTAVLJENO 6 juna, 2010

Vi ce te imati 12 traka DNA-a (3 u fizickom tijelu, ostale u energetskom). Svaka od ovih traka ce vas povezati sa razlicitim energetskim centrom. Kako ponovo razvijate mnogo od ovih traka vi cete otkriti da vasa intuicija postaje jaca i ovisno o tome koji nivo i koju traku aktivirate vi ce te uspostaviti vezu sa raznim vrstama informacija. Zato kazemo da cete cekati do samog kraja (da aktivirate DNA). Kad dodjete do visih traka vi cete se povezati sa Zemljom i kolektivnom svijescu. Potom ce te se povezati sa (Suncem) i Suncevim sistemom, onda sa galaksijom, potom sa univerzumom, onda sa multiverzumom
i sa Izvorom.
Ako niste spremni da se povezete sa tim centrima vi se necete povezati sa njima i kako se vezete sa svakim od njih to ce promijeniti vidjenje igre. I ako vam neko kaze da niste izgradili/aktivirali svih 12 traka nemojte se osjecati lose, ne kritizirajte se. Reci cemo vam da niko na ovoj planeti nije aktivirao svih 12 traka DNA-a. Prvo, nema potrebe za sada da ih aktivirate, jos nije vrijeme. Neki su vrlo blizu ali jos niko nije aktvirao sve. Jos nije vrijeme. Nemojte misliti da niste jednako dobri kao drugi ili da radite nesto pogresno jer niste jos sve aktivirali. Ne donosite sud o sebi. Ovo je veliko iskusenje,
mnogi od vas su se stavili na smijesan sistem poredjenja i mjerenja.
Morate priznati da je tacka na kojoj se nalazite perfektno mmjesto, apsolutno 100% perfektno. Cak i kad mislite da ste na najnizem mogucem mijestu, to je fabulozno to je zaista veliko iskustvo, posve razlicito od svega drugog,

posve razlicito od stanja povezanosti sa Izvorom, posve suprotno. Izvor hoce od vas da imate jedinstveno iskustvo, to ne znaci da morate ostati u tom stanju. Mozda mozete biti u tom stanju 30 sekundi ili 45,
nadam se da necete tu provesti 30 ili 45 godina. Vas je izbor da imate jedinstveno iskustvo bez obzira da li je negativno ili pozitivno. Ono je jedinsveno za vas i vas set filtera. Vi ste imali mnogo kreativnosti i mnogo imaginacije kada ste kreirali iskustvo na prvom mjestu. Vi ste ga manifestirali, svako od vas.
I priznavanje te cinjenice ce vam pomoci, pod jedan da izadjete iz tog iskustva ako vam se ono ne svidja mnogo brze i pod dva da preuzmete ulogu vozaca kad je u pitanju manifestacija/ kreiranje vlastitog iskustva. Ako preuzmete odgovornost za dozivljaje koji su pozitivni i negativni, kad kazete "A ja sam veliki manifestator" cak i kad iskustvo nije narocito lijepo mozete ga iskusiti, i reci "Nisam zainteresovan/a za ovu vibraciju, znam kako izgleda, necu da je ponavljam" i nakon toga mozete izici iz nje.

PREUZETO SA SAJTA:
http://poruke.weebly.com/namjera.html
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jun, 2010 00:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovu inicijaciju sa Marijom smo morali da uradimo u tajnosti, hahaha...
...

50:11] alex radovic: pitaj andjela jel radimo to u piramidi sa suncem
… 52:44] B.M.: pa da se zabavljamo malo
52:45] alex radovic: DOBICES I POKLONICE
52:50] alex radovic: PA DA, JEDINO TAKO. pa kazi kad si OPREMLJENA. DA SE ZABAVIS
532] B.M.: to je znak paznje i ljubavi
55:24] B.M.: on je sada i sa oreolom ne znam, i ne znam ,malo mi je sada veliki, i drzi me skroz zakriljenu i ne govori nista… samo me drzi u zgrljaju ( Andjeo)
56:38] alex radovic: hahaha, kako se zoves
57:01] B.M.: ma daj ne prekidaj me
57:53] alex radovic: ali ja bi trebalo da vodim seansu, zar ne?
57:59] B.M.: da
58:03] alex radovic: pa
58:03] B.M.: ok, ako je to u sklopu toga
58:15] alex radovic: pa onda se ne kaze ne prekidaj me
58:25] B.M.: izvini molim te
58:27] alex radovic: kako se zoves
59:14] B.M.: Ok. sada moram da pitam. Bas cudno. Meni je ovo cudno i
02:17] alex radovic: sta
02:22] B.M.: ime
02:32] alex radovic: pa cudi se posle, hahaha
024] B.M.: zasto sam Marija, ne znam
035] alex radovic: ok, sad mozes da opises gde si u piramidi kada dodje onaj snop svetla kroz rupicu
04:36] B.M.: negde ,u nekoj prostoriji dole, prostorija je nekako cini mi se mracna ,a ne znam zasto… ja ulazim… sad cu da malo bolje pogledam… na sredini je nesto kao neki sto… na njemu jos ne vidim nista… okolo su neki stubovi
07:57] alex radovic: ok, jel andjeo sa tobom?
08:24] B.M.: izradjeni u nekom stilu ,ne znam kom, rezbareni su, soba je pravougaona, ima sa obe strane po nekoliko stubova, jedan naspram drugig, sa leve i desne strane ulaza takodje su po jedan malo veci ,mislim stum sa vecim precnikom u preseku… dole na podu je neki mozaik, plocice ili tako nesto… taj sto je na sredini prostorije, obican
12:38] alex radovic: i kakav je mozaik, dole
12:41] B.M.: da, andjeo je sa mnom, ima i neki ljudi sa strane, ispod stola kao neki krug, a u sredini manji krug,…unutar kruga ,pocev od centra oba kruga ,pa do spolassnje limne veceg kruga ,isdeljen,podeljen na 12, isecaka, svaki ima drugu boju… sve je kao mozaik ,rad
16:08] alex radovic: ok, ko je jos unutra
17:19] B.M.: vidim sa strne stoje ,neki ljudi ,obuceni u crvene neke odore i cute ,mirni su, sa obe srane… to su severna i juznastrana… vrata su na zapadu… i tu je ulaz
18:33] alex radovic: koliko je ljudi ukupno
19:09] B.M.: pa sa obe strane po… 6… da, gore je neki otvor i kroz njega ulazi svetlo i pada direktno na sto… tu sam, stojim ispred stola
258] alex radovic: jel imas krunicu na glavi onu
24:16] B.M.: pa ne, ne znam .ne
24:43] B.M.: kosa mi je pustena dole … i ja sam u belom
24:54] alex radovic: ok i jel tu stojis stalno za vreme ceremonije
25:11] B.M.: sada da, kao razgledam… da taj sto je kao on vazno… na tom stolu… kao da treba da se nesto stavi… kao neka l posuda sa nekim mirisom dimom ili tako nesto… ne dim bas, ali nesto sto kao treba… pa tu treba da stoje neke plitke psudice, sa nekom mirisljavom tecnoscu… jasam u nekoj molitvi… ja se molim ne znam zasto… ruke su mi sklopljene ispred grudi i cekam… neko tu treba da dodje… pa ti
37:49] alex radovic: ali ja sam vec bio
37:54] B.M.: sta cekam tolik dugo,… ti… ali ti si taj
38:55] alex radovic: ok, hahaha
38:57] B.M.: svestenik, pa sada bas moram da se ispravim i ustanem… pa ne znam… ja stvarno stojim… i iz tog polozaja ,koji je bio za molitvu ja podizem ,a ne znam zasto ruke gore…. i to je to… i to sada i u realnosti radim
403] alex radovic: a ja ti se klanjam i ljubim prstice na nogicama i tebi je to smesno
418] B.M.: bas tako i gotovo
433] alex radovic: i gde je suncev zrak
449] B.M.: i ja tebe ljubim u jedan i drugi obraz a pre toga se i ja tebi klanjam… i zrak je na tavanici … probija dole… i pada mi na glavu
44:52] alex radovic: aha, pa to cekam
44:57] B.M.: ali to je sve nekako proslo… kao da samo jos nesto treba… da ,to je tanak ,zlatni zrak… koji ulazi na vrh glave… .: i sada da vidim… i da osetim, do dole
48:38] B.M.: pa ok, proslo je skroz
48:57] alex radovic: kako se osecas sada
49:31] B.M.: sada sam nekako lagana ,sveza ,ispunjena i to je to… toplo mi je, pomalo
49:56] alex radovic: pitaj andjela sta jos ima sa tom ceremonijom, jel dobijes nesto
50:46] B.M.: da ,orden za hrabrost, salim se
50:50] alex radovic: hahaha, ma mislim stvarno
501] B.M.: da… skarabeja… figuricu… .: i ti moras da mi to zakacis… to je zlatni skarabej… i on sija… i neki mal vencic za kosu, to je negde na stolu
550] alex radovic: aha a skarabej jel ziv iznutra, kao neko bozanstvo ili sta
54:23] B.M.: ali kao da je samo neki bros i kaci se u predeli srca,… sada sija kao sunce i ja to osecam… svuda… sada oko srca… toplo je… i sada pocinje svuda da bude toplo, siri se… mocno je ali prijatno
57:25] alex radovic: da
57:38] B.M.: auh… i kroz ruke i svuda… ali kao da zracim… evo i do pleksusa smo vec… da li je ovo ok
59:08] alex radovic: pa da, ako je bas prejako, ti kazi
59:30] B.M.: sada jos mali vencic, na glavu… mislim da je od nekog cveca… to je onako… i to je to… i sada ja ljubim tebe i ti mene i andjela grlim… i sva sijam u tvom zagrljaju
04:11] alex radovic: pitaj andjela jel to to
04:19] B.M.: to je to… a sada mala zahvalnost
04:30] alex radovic: ok i pitaj ga sta to znaci
04:35] B.M.: sta
04:48] alex radovic: pa ta ceremonija
05:11] B.M.: pa kao neko prociscenje i veza neka ka gore. Sada se ja molim… stvarno… i zahvaljujem Bogu i andjelima i tebi… i polako nekako treba da izadjemo
07:28] alex radovic: ok, svetlo se gasi na pozornici, i spusta zavesa
07:36] B.M.: da
07:36] alex radovic: i cuje se aplauz iz publike, kao - odlicna predstava
07:57] B.M.: oni pored zida pocese nesto da mrdaju a mi smo napolju, … ti, ja… i sada vidim tvog andjela… i ljubim te…Hvala Alex
10:20] alex radovic: molim i drugi put
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 25 Jun, 2010 02:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jos malo PORUKA... od delfina... i kitova... i mojih prijateljica i prijatelja.
na radost... spoznaje... realizacije... a mozda i malo zdrave ljubomorice, sto rece jedan andjeo.
ali sve je lepo i korisno... kada se sluzi... i siri, LEPOTA I SRECA - SAMOG POSTOJANJA, na druge.

Dosli smo do delfina….
alex radovic: pa mozes i da udjes u njih, ili oni u tebe… ili i da se poigras kao delfinka
33:35] N.N.: Ulazim u jednog
33:39] alex radovic: ok i sada da dozivis sebe kao delfinku
34:02] N.N.: da, malo cudan osecaj, … ali, moram malo bolje da to uradim… dublje ,skroz… Da vec jesam… sada pocine igra… sada plivamo zajedno .brzo jedan opored drugoga, .zaronili smo dole… ronimo
… malo sam brza
37:00] alex radovic: hahaha, pa ok, sada imas poverenje i slobodu
38:05] N.N.: da .potpuno slobodna i opustena ,radosna… drugi delfin ,musko je,… me stize ,mi se vrtimo u krug, zagrljeni… skacemi iz vode ,visoko gore ,pa opet dole… sada smo jako blizu
39:49] N.N.: neverovatna radost
39:59] alex radovic: aha
40:03] N.N.: i ljubimo se
40:17] alex radovic: kakav je osecaj?
40:56] N.N.: BESKRAJNE SLOBODE i opustenosti i srece
41:17] alex radovic: jel znas sada sta je ROMANTICNOST?
42:08] N.N.: da ,nista ne postoji ,voda,i mi i nebo i neko lepo i uzbudje postojanja, sto smo tu… mi ponovo vitlamo cas gore ,cas ole… zajedno ,okrenuti jeno prema drugom
da i nesto mi kaze… da je
44:50] N.N.: da je lepota u postojanju i radosti… i da iznad toga nema nista ,na svim nivoima
45:56] N.N.: opet se vrtimo u krug ,potpuno spojeni u nezan zagrlaj… samo se sje kako voda pljuska ,kao neka pesma ,nesto iskonsko sto nas podrzava… i cini da sve to bude bas tako
47:01] alex radovic: jel ces taj osecaj da zapamtis?
47:12] N.N.: obecavam
47:13] alex radovic: i da cujes i zvukove
47:20] N.N.: ok. Pa da, oni kao da govore. Da to je neka nezna muzika ,potseca na nesto jako uzviseno ,mislim taj zvuk… prijatan i kao da cini neku vezu izmedju vode i vazduha ,neba
49:36] alex radovic: aha, hoces jos malo, pa da idemo do orke i kita
50:15] N.N.: Da sada cu da zaronim duboko i skroz opusteno
51:03] N.N.: sada u toj dubini .tako spojeni u celinu .imam neki drugi osecaj mira ,tisine ,sirine i dubine ,ali ne povrsno nego iznutra bas
51:46] alex radovic: aha, ajmo do kita da budes malo i kit pa cemo uvek moci
Ponovo , sve
52:08] N.N.: smem li ?
52:34] N.N.: Idemo zajedno, Ja kao delfin i moj pratilac… Nesto se kotrlja ,kao da se ,dizu talasi… u daljini
54:16] alex radovic: aha, pridjite skroz
54:35] N.N.: Mi se polako priblizavamo
54:36] alex radovic: blizu da se upoznas sa njima
54:52] N.N.: ok, oni su jako mocni, ogromni
55:14] alex radovic: aha, jel si se pozdravila
55:37] N.N.: sada cu da vidim kako, ali nije tesko, kao da se izdvaja jedan ,bas poveci kit… i polako prilazi sam… da ja se pozdravljam ,onako ljupko… i sa osmehom i vesela sam ,ne plasim se… on mi je prijatlj
57:57] N.N.: bez obzira sto je mocan

58:11] alex radovic: opet puce veza?
58:29] N.N.: sada plivamo paralelno, on usporava, ja sam tik uz njega… osecam njegovu moc… i ona je i u mene… i njegovu ljubav
59:47] alex radovic: tu sam
00:07] N.N.: pukla veza?
00:27] alex radovic: mozes da se upoznas, pozdravis sa njim
00:45] N.N.: da vec jesam
00:49] alex radovic: ok i da plivas malo sa njim i pored njega da osetis njegovu energiju
01:15] N.N.: vec jesam
01:18] alex radovic: ok, kako se osecas sada
02:02] N.N.: pored njega i ja sam sada on
02:19] alex radovic: da to sam i mislio da udjes u njega i ti budes kit ili u nju
02:45] N.N.: da ,nekako vec jesam… usla sam ne znam kako
03:06] alex radovic: i kakav je sada osecaj tvoj
03:47] N.N.: i sada plivam ,opusteno ,mocna sam .nezavisna ,slobodna
03:55] alex radovic: ok, hajdemo kod ostalih kitova u drustvo
04:09] N.N.: ok… idemo… oni su tu u blizini. Prilazim .pozdravljam se …. ,ali mi se oduvek znamo… znamo se i svi smo nekako oduvek tu… u tim vodama ,nasim .nekako oplemenjeni i povezani… da… oni su tu… oduvek… i mocni su i to je neka nasa veza sa kosmosom ,univerzumom… oni znaju mnoge tajne… da sam deo njih… vecna ,
10:02] N.N.: da ,malo sam
10:19] N.N.: se iskjucila ,da promrdam, izvin ,ukocih se
12:03] N.N.: Ok. Tu sam. Oni znaju sve tajne i neba i zemlje… i kako da se povezemo sa svetlom stranom univerzuma…
poznaju i sva znanja… i ljubav stvaranja i lecenja… i radjanja… vrlo su senzibilni… poseduju moc svega

15:59] alex radovic: A TI?
16:41] N.N.: mogu da se prikljuce na sve frekvencije ,znaju da vrse selekcij ,nixih vrekfencija od visih… I to rade ,... sada
17:01] alex radovic: KAKO. JEL ZNAS I TI… i jel osecas sve to
17:33] N.N.: Da ja osecam njihovu moc i nekako ,samo naslucujem… to znanje. ONO je jako duboko ,i nekako vecno… i uvek prisutno
18:48] alex radovic: jel vibriras, kao oni
19:08] N.N.: da ,ja osecam te vibracije… vrlo su suptilne
19:46] alex radovic: aha
20:08] N.N.: nesto kao muzika,nezna ,sto prodire duboko i takvih vibracija ima ,postoje
21:10] alex radovic: hoces u dubinu okeana, skroz
21:17] N.N.: JAKO Mocno ,ali i u sluzbi, ponizno… ponizno ,bas neki nacin… Snaga i moc ,nisu sve sto je potrebno
23:07] N.N.: ok, dole sam. DOLE vlada neka cudna tisina… i mir… ali se cuje i neka posebna melodija
24:24] alex radovic: kakva

24:51] N.N.: ne znam, nesto umirujuse… potpuno u nekom skladu… lici ,poredjenja radi ,na neznu uspavanku majke koja ljilja svoje dete
26:38] alex radovic: aha, jel ces da zapamtis
26:51] N.N.: ok… da
26:56] alex radovic: jel imas povezano pamcenje i skladistenje… MEMORIJU
27:06] N.N.: da, datoteku
27:27] alex radovic: BUDI JOS 2 MINUTA U TOME , moram da nahranim macu
29:36] N.N.: To je muzika ,kao neke vecnosti
30:36] alex radovic: ok, pitaj ih da ti kazu tajnu, NOVU TEHNOLOGIJU
30:46] alex radovic: ZA CISCENJE PLANETE ZEMLJE
30:54] N.N.: ok, akomogu to da primim i razumem
31:22] alex radovic: PA AKO NE USPE SVE ODMAH USPECE IZ VISE PUTA
31:34] N.N.: ok. Ljutska svest treba da se podigne na visu frekfenciju
33:07] N.N.: samim tim .neke nize vibracije ,lose otpadaju same po sebe
33:29] N.N.: to je proces
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Jun, 2010 20:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SINOC sam imao desetak, dvadeset, realizacija na svojoj seansi.
Mada izbegavam da pisem o svojim seansama, jer su one najvise za mene, kao licne… mada uopste ne moraju i ne treba da budu… draze su mi seanse sa drugim osobama… a i deluju, cini mi se, blize…
Citaocima…
Ali da napisem samo par njih,ukratko,jer bi mi trebalo dani… da popisujem i detalje, s obzirom da volim da radim sa UBRZANIM VREMENOM… na visim, suptilnijim nivoima.
A, tu se PUTUJE… BAS, BAS… BRZO… ( ali bice, mozda, u knjizi)
Price, t.j. realizacije koje smatram jako bitnim, za sve… kao MOGUCNOST…i kao okolnosti za malo i ubrzanije realizacije i za druge, uopste… u skladu sa vremenom i okolnostima…
1. regresoterapija radi sa UMOM I – SECANJIMA., MISLIMA…
2. mi se secamo, ili mislimo, da ako postoji re – inkarnacija, da ih postoji SAMO desetak, najvise 100…
ali, poimanje da postoji 300… ili 5.000…, million… ili BESKONACNO INKARNACIJA…
NASIH LICNIH – ISKUSTAVA… vec prevazilazi nase trenutne sposobnosti BROJANJA NA PRSTE OBE RUKE, hahaha…
3. pored nasih BESKONACNO MNOGO reinkarnacijskih iskustava, koja mogu da nam budu VEOMA BITNI
I KORISNI, a dovoljno je SAMO SE SETITI njih, svih , hahaha…
Postoji i jedna LEPA MOGUCNOST, takodje PUTOVANJEM KROZ VREME I PROSTOR, a toje
KORISCENJE ISKUSTAVA – BESKONACNO MNOGO DRUGIH ZIVIH BICA, koja postoje SAMO u nasem okruzenju,
SAMO u nasem univerzumu… i tako dalje…
Logicno i MOJE LICNO ISKUSTVO, je da postoji MOGUCE da smo SVI BILI – SVE…
SIGURNO…
SAMO SE TREBA – SETITI… OVOGA… ILI TOGA.
Tako da su SVE ove seanse koje sam napisao I MOJE…I VASE… SVIH VAS…
Kao i SVE OSTALE. Seanse… zivoti…iskustva…
I… sada je moje pitanje:
Ne KO SAM JA… jer ja sam SVE… TO… a u osnovi = dusa…
Ne ni KUDA IDEM… jer GDE GOD DA IDEM… ja JESAM – VODJEN… i tako i ZATO, MOGU DA IDEM
SVUDA… ali, ja sada ne znam KAKO JE TO – KADA NISAM VODJEN, i da li i tada mogu da idem BAS SVUDA… I RADIM – BAS SVASTA. ( ali, SECAM SE i tih perioda zivota i tih inkarnacija, pa… hmmmm…)
JER, KAO VODJEN, ZNAM… DA TO SVE MOGU. I CAK MOGU I DA IDEM:
SAM…!!!
SVOJIM NOGAMA… SVUDA.
MSM SVOJIM MISLIMA… da STVARAM… SVE…A, imam i OD KOGA DA SE UCIM…
E, sada, ovo je samo UVOD, tj. POCETNI MATERIJAL.
Pre OKO 20 GODINA ( u ovom zivotu, telu…) SAM POSTAO – BRAHMA.
Ali i bio sa svojom zenom i KROZ NJU… I KRISHNA.
Pisati sada o tome je za mnoge jeres i naucna fantastika. Previse je i ovo sa Brahmom.
Da li znate da ste i vi, svi… BRAHME?
Stvaraoci JEDNOG univerzuma. Kao i ja, kao i Brahma.
SECATE SE – TOGA, ilijos uvek – ne?
Onda dodjite na regresoterapiju sto pre, hahaha…
E sada je jasnije, valjda, ZASTO ja spavam na lotosovom cvetu koji izrasta iz pupka Maha Vishnua, mada ponekada i menjam * krevet*, pa spavam i kod Krishne, Bude… ( ne sam, vec sa svojim zenama…)
Ali ovo je poduza prica.
Da se vratim na to kakve koristi bi MOGAO da ima svako od vas iz ovog LUDOG TRIPA, hahaha…
3.
Trece je poimanje i realizacija LUDNICE, hahaha, t.j. UNIVERZUMA kao LUDNICE…
Ali ne sa OSUDAMA… ili zgrazavanjima, vec malo i kao UMETNICKA VIZIJA, ili JEDNO OD MOJIH PREDSTAVLJANJA…ali gde su svi LUDACI LEPO ZBRINUTI, PA i ja, vi, mi, oni…
I SVAKO IGRA SVOJU ULOGU u toj ludnici… bez OBAZIRANJA NA TUDJE KRITIKE, OSUDE… zelje i POTREBE ZA MANIPULACIJOM… bolje reci
ZADIRANJA U ( SVOJU- moju, tvoju…) SLOBODNU VOLJU…
IZBORA SVOG LICNOG ISKUSTVA.
Neko je ovde LUD, hahaha
a neko je KAO NORMALAN, pa igra medicinsku sestru, lekara, terapeuta, spasioca, direktora klinike…
Naravno da je Alex direktor klinike, ludnice, i doctor za rokenrol, ali … se uloge i menjaju…
U MOJOJ KLINICI…
SVAKOM PO SVOJOJ ZELJI… i mojoj, naravno.
Tako da, ako vam izgledam malo ili vise lud… ne brinite se, i to je deo zabave.
I ovo je za duzu pricu… ali vredi proci i sva ova iskustva, ili barem nekoliko KRAJNJIH…
Extremnijih… ILI SAMO OBICNIH…
UCI… doziveti… I IZACI… zabave radi, hahaha
( opss… napomena VEIMA BITNA:
NE ZABORAVITE DA IZADJETE…
Jer sto duze ZADRZAVANJE U ISTOJ SLICI, FILMU…
STVARA – NAVIKU, hehehe…). A znate vec i sami KAKO JE TO SA NAVIKAMA, kada ste u JEDNOM TELU, sa istim PROGRAMOM, vise od par godina… da ne kazem neki i desetine …? Hmmmm…
TESKO se, onda, IZLAZI… ZAR NE? uglavnom – do smrti. Ili i neke krupne zivotne promene. Barem ja tako… a ne znam kako je kod svakoga…)
4.
Kao Brahma naravno da STVARAM ( SVOJ ) UNIVERZUM…poodavno.
NE SAM… nego uz vasu pomoc, ili bolje reci onih koji mi vec pomazu…
A i vi ste POZVANI… SVI… da se ukljucite… ili uzmete, ukradete… necije TUDJE iskustvo, za sebe…
I sami, odvojeno, stvarate svoj svet, svoj univerzum…
Dakle, SLOBODNO… ovo i ono, ili i jedno i drugo… ili..
5.
Ja sam tek skoro stvorio neka Bozanstva… i sada ih / VAS… stvaram gotovo svakodnevno
6
Stvaram i PRVU ZVEZDU… SEVERNJACU… a zasto nju kao prvu trazi malo sire poznavanje i objasnjenja
7.
Kao Brahma stvorih I SINA SVOGA…
NARADU… ne Isusa…
(A, davno pre toga i PRVOG SINA, PRVO MOJE BOZANSTVO- NARAJANA…
I PRVU BOGINJU – TULASI)
A, sada Naradu. Kao PUTNIKA… KROZ PROSTOR I VREME… SKAKACA…
O njemu… I NJIMA… se da procitati u Vedama… malo sire…
Time sam i JA u nekom iskustvu Narade…sa napomenom da je Narada VEOMA CIST i SJAJAN, da ja ipak ne mogu, cak i kao Brahma, da udjem u njega skroz i dozivim ga, u potpunosti.
Ali, zato sam morao da stvorim i njegov pandan, sa nekim nizim energijama, frekvencijama, u koje mogu da udjem, kao i svi vi.
I ovo je jedna jako dugacka prica, nadam se samo da je osnova tu… za poimanje, barem osnovnih stvari…
Oko ovog mog licnog iskustva, kakvo god da je MASTOVITO I BAJKOVITO…ili tripozno…
Neko me je pitao da opisem ovo iskustvo…
Iskustvo je iskustvo… LICNO. Kakvo god… meni je jako bogato i lapo…i zahvalan sam.
8.
O sexualnim realizacijama ovde ne mogu da pricam, jer ovde se ljudi zgrazavaju na samu rec : sex, ili je smatraju
Vulgarnom,… onostranim ZLOM, hahaha…zmijom Rajskom, djavolom, itd… pa da ne remetim ustaljene navike bas toliko…. I ovo je vec tripozno…
9.
Dok sam se ja bakcao sa ovim realizacijama oko stvaranja VEC STVORENOG univerzuma, ulete mi misao
Koja me je SPUSTILA NA ZEMLJU:
KISA… 40 dana… kao REALNOST U 3D…kod mene barem… i pomislim, vracam se ovde jer treba, ZA SVAKI SLUCAJ, NAPRAVITI NOEVU BARKU, za 144 PORODICA… a ostatak do 144.000 dusa je, znate vec…
Medju ostalim zivim bicima – biljkama i zivotinjama…I – BOZANSTVIMA.
I PITAM JA VAS:
KO SE, OD VAS – SECA… KAKO SE PRAVI NOEVA BARKA…???

Voleo bih da mi POMOGNE,jer nije ok da sve SAM napravim.
Reci cu samo da je od 12 materiajala, koji idu jedan preko drugog…
Ako naravno hocete da pomognete.
Takodje da znate da se BROJ 144 PORODICE koje ce biti u ovoj barci… BLIZI POPUNJAVANJU…hahaha
Nemojte nekoga osudjivati ako se broj popuni a VI NE BUDETE… TU…
Ostace JOS BEZBROJ MOGUCNOSTI, ne brinite se nista, ZIVOT JE NEUNISTIV.
Ali, ako hocete da ucestvuejete, javite se,dok se broj ne popuni.
Imam dosta rodjaka, prijatelja, dragih osoba… i BOZANSTAVA…i- njihovih…
Bice dovoljno klope,pica…zabave ce biti organizovane 24 sata dnevno, da ne zaboravimo na vreme…
Sve po zelji…
Postoji SAMO JEDAN preduslov – da se SETITE barem jednog zivota KADA STE BILI
BOZANSTVO.
ILI – CISTA DUSA…u plesu sa Nad dusom… ili Bogom.
Ali, cak i da se toga ne setite,dovoljno je da UDJETE U NECIJE ISKUSTVO…
Ovog navedenog… i dozivite kao svoje.
Seanse vec imate ispisane.
Neka neko ponese i kompove, satelitsku… itd, … da odrzavamo vezu i sa ostatkom sveta… u 3d.
Mozda ce nekome zatrebati nasa pomoc.Ne umeju bas svi – SAMI.
i… tako…pogledam u sat… vreme je poprilicno proslo, treba OPET da se SPAVA.
Pomazim se sa cvecem na stolu, ima jako nezne lattice, i ovo nema veze sa sexom, a mozda i ima…
I odem…
Laku noc…
a nekima i DOBRO JUTRO…
Knjiga ZEMLJE se blizi prvom izdanju.

p.s. ako nekome moja mastanja izgledaju previse ozbiljna, ovo su samo koncepti,a kao sto vec citate sa seansi, dozivlaji su sasvim drugaciji, bajkovitiji, radosni i srecni, ispunjavajuci… BEZBRIZNI…
a i knjigu ce napisati neko drugi… sa ilustracijama, kao slikovnica… bio jednom jedan…
hahaha
UZIVAJTE u radosti postojanja.. kakvo god da je, VASE JE.

Laughing
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 29 Jun, 2010 19:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mozda i nema veze sa temom.Svejedno .Uzivajte !

http://www.youtube.com/watch?v=NcKdnkGBSgA

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 30 Jun, 2010 03:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
Mozda i nema veze sa temom.Svejedno .Uzivajte !

Link

Pozdrav

ima veze, kako da ne... svako lepo secanje
je regreso terapija.

hvala na inspiraciji...
Laughing
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Jul, 2010 09:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molim vas ,pogledajte! Necete pogresiti,sigurna sam.Naprotiv .

http://www.youtube.com/watch?v=L1-BazjLRKI

Heartr
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 05 Jul, 2010 03:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nadam se da ce da nam Bog vrati trenutno zagubljene postove...
koji nekima koriste... i ulepsavaju dan... ili noc...
a mi, neki... sa ovog foruma... idemo jos malo dalje.
Delfinska supersvest... delfinsko isceljivanje na visokim, suptilnim nivoima...
zlatni, srebrni delfin... delfini u svim bojama duge...
sa posebnim frekvencijama... i realizacijama...
cak i Zapadna, znaci i nasa... medicina... je usvojila kao veoma korisnu terapiju
delfinsko isceljivanje... posebno kod osoba ometenih u razvoju...ili autistickih osoba.
Naravno, ne mora neko da bude ometen u razvoju pa da koristi sve blagodeti ovih energija.
One su korisne za sve... jer podizu nase frekvencije na vise, suptilnije nivoe, na slican nacin kao i Andjeli... Bozanstva,,,
kitovi, orke...ali i Nikola Tesla...o cijim susretima ce biti uskoro reci...
Ko jos nije bio srebrni i zlatni delfin, taj neka se doooobro... zamisli... sta jos ceka, hahaha
i cime se, uopste, zanima... zabavlja... u zuvotu
( ovoga puta se ne salim, hahaha)

Link
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Jul, 2010 00:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovu seansu postavljam jer mislim da ima veze sa povezivanjem chakri, onako kako to rade Andjeli...
( i zasto ja nemam potrebe da to, kao i mnoge druge stvari, radim sam)
a drugi deo ne znam... mozda ima veze sa Jovanom Krstireljem... ili mi se samo cini?

Sada mi drzi jednu ruku na glavi a jednu na pleksusu… ja sam u .kao krilu i to radi sa jednom rukom ,koja ide iza ledja i na stomak ,pleksus i to me jako smiruje. Ja se ne smejem ,ni on ,to je neka seansa
[16:34:42] alex radovic: aha, isceljivanje
[16:34:59] X.M.: Nesto mi je proslo kroz telo… odozgo do dole… Sada mi drzi nogice ,tabane ,ja sam malo u polu lezecem polozaju .on je na kolenima ,drzi mi obe noge u rukama ,… mazi mi tabane… mazsira… i opet nesto ulazi kroz noge i ide do gore
[16:37:46] X.M.: Sada je gotovo ,nekako. On ustaje i ja i opet me drzi u zagrljaju i ruka mi je na mom temenu… I tako ,nesto krisi ,odozdo do gore u natrag. ISTO KAO TVOJA METODA. I sada ja pitam o cemu se radi. I da cujem
[16:40:17] X.M.: Malo mi je balnsirao energetska tela. Malo sam se razdvolila, utrojila i mora da s to ujedini, da se pveze, pogotovu donji deo .prva cakra i druga sa ostalim. Malo taj deo zaostaje
[16:42:11] X.M.: VIDIS DA TI TO NAS ,to ja kazem tebi
[16:42:21] alex radovic: hahaha, bitno je da mi te sastavi, da ne ides iz 3 dela, hahaha
[16:42:53] X.M.: i da odecu moram da podesi prema raspolozenu ,boje
[16:42:58] alex radovic: aha, vidis to
[16:43:30] X.M.: i da imam odecu u raznim bojama ,pa po potrbi … da si ti dobro odabrao odecu one zene ,crvenu ,to je boja prve cakre. Da li je ?
[16:44:23] alex radovic: jeste
[16:44:24] X.M.: nemam pojma… i to je to
[16:45:03] alex radovic: i kako se sada osecas?
[16:45:05] X.M.: Sada je nezan ,samo sedimo na obali. Sunce je nanebu ,znaci rano je ,nekao. Voda pljuska ,i poliva mnam noge… on me malo kvasi vodom po glavi i po rukama , i licu .kao da me umiva. Ja drzim onaj kamencic, magnet… sada mi stavlja nesto oko vrata
[16:47:44] X.M.: Sta. Ne vidim , nesto na nekoj traci. Neki ,mozda krstic. Drveni. ETO STA JEDNA HRISCANKA VIDI -OVO JE MOJ KOMENTAR
[16:49:12] alex radovic: hahaha
[16:49:22] X.M.: I ponovo mi vraca vencic na glavu, od ruza ,pupoljaja .roze bojr ,sa zelenim listicima ,samosto nisu procvetali… i to je bilo u vodi… I sada ulazimo u vodu ,skroz, do pojasa. I ja se potapam skroz i on… drzi me za obe ruke… sva sam mokra i tako tri puta… opet me grli… i izlazimo iz vode. I to je gotovo,kao. I sada smo tu. A GDE SI TI ?
[16:53:37] alex radovic: tu sam, pored, gledam islusam
[16:53:42] X.M.: I ja se osecam lepo
[16:53:53] alex radovic: jel to bilo KRSTENJE
[16:53:56] X.M.: I gledam ,hocu tebe da vidim
[16:54:01] alex radovic: ali puce veza
[16:54:10] X.M.: Malo je ovo bilo svecano ,ne znam
[16:54:31] X.M.: HALO <DA LI ME PRATIS ?
[16:54:39] alex radovic: cim si pitala, hahaha
[16:55:21] alex radovic: jak ti taj magnet, hahaha
[16:55:34] X.M.: Ja se pozdravljam sa njim, aonda kao da je dunuo neki vetric i sve lete neke latice po meni ,nesto kao zlatno
[16:56:28] alex radovic: tu sam
[16:56:45] X.M.: i CICA MICA I GOTOVA PRICA
[16:56:50] alex radovic: hahaha, nesto kao KRSTENJE
[16:56:58] X.M.: Mase mi i daljava se
[16:56:59] alex radovic: PITAJ GA
[16:57:10] X.M.: Ode, rastasmo se
[16:57:24] alex radovic: pa sta to bi… jel si ti krstena, Hrsicanka… a dans je neki tvoj dan
[16:57:41] X.M.: Pa ti skuvao rucak dok ja… Da jesam. KRSTENA SAM. Ali kao beba
[16:58:19] alex radovic: pa jel nije?... ovo sa vodom 3 puta
[16:58:32] X.M.: Pa jeste nekako, ali zasto ?
[16:58:44] alex radovic: pa ne znam, kada ode
[16:58:47] X.M.: Ode mi Andjeo
[16:58:52] alex radovic: nisi ga pitala, hahaha, dans ti je nesto, neki dan
[16:59:12] X.M.: Pa ,bio je svecan nekako i ja pitah sta pitah
[16:59:22] alex radovic: sa Jovanom KRSTITELJEM, ZAR NE?
[16:59:45] X.M.: Pa ,vidis ,danas je SV JOVAn. To sa malo zboravla. Ali ,andeo je isti , kao pre, samo malo svecaniji,po ponasanju
[17:01:05] alex radovic: aha i kako se sada osecas
[17:01:40] X.M.: Bas je bilo kao neka ceremonija. Pa nisi bio tu
[17:01:59] alex radovic: kako nisam, samo 2 minuta kad si pitala i puce veza
[17:02:27] X.M.: Ma salim se
[17:02:32] alex radovic: sve sam video
[17:06:21] X.M.: Malo m je glava puna nekog duha i oko mene je sve nekako ispunjeno duhom ,nekako. KAO NASE prve seanse ,kada sam se bunila da mi se spava i kada je sve bilo ispunjeno nekom energijom
[17:07:49] alex radovic: ti si to htela, nesto si pomenula u pismu… ponizno…, da budes makar malo u energijama Hrista… jel tako bese
[17:08:27] X.M.: Da tako… da li je to to ? A kaoda jeste
[17:08:47] alex radovic: pa ja bih rekao da jeste ima i simbolike… svejedno sto sam ja hteo da idemo direktno kod Hrista
[17:09:26] X.M.: Pa moze ,hocu… hocu sa tobom do HRISTA. Ok
[17:09:46] alex radovic: hahaha, super, vazi, vecereas posle fudbala
[17:10:04] X.M.: Ok
[17:10:05] alex radovic: ili drugi put… uzivaj sada u ovim energijama
[17:10:20] X.M.: VIDIS KOLIKO JE TO… JAKO
[17:15:04] X.M.: VIDIS KOLIKO JE MILOSTIV BOG
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Jul, 2010 16:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bile su neke price, na poslednjim seansama, u vezi sa POMOCI OSOBAMA KOJE IMAJU DUHOVE...
KOD SVOJIH KUCA,... na svojim ledjima, na glavi... nekima i malo i u glavi, hahaha...
jer duhovi vole da citaju misli... da budu u toku dogadjanja, malo vise i iz razloga sto ne znaju sta ce i kuda ce...
i kojima je potrebna pomoc... ali i price i o tim duhovima, kojima je takodje potrebna pomoc, a ne znaju, ni jedni ni drugi,
kome da se obrate.
Dakle slobodno mi se obratite ako imate utisak da imate duhove u kuci. Ili ako primecujete bilo kakve neobicne promene... na sebi...depresije iznenadne, isisavanje energije... iznenadna gojaznost ili potreba da se vise jede... neke posebne i jake zelje, kao kod trudnica...
Nije nista strasno, niti je istina da duhove ne treba dirati, iz nekih religioznih ubedjenja. Oni zaista mogu da budu,ponekada, iscrpljujuci. A nekada i toliko da ih ni ne primecujemo, ziveci godinama sa njima, naviknuti na njih i na sebe sa njima.
Ali, svakako da ce biti mnogo lakse i bolje i jednima i drugima, ako im se pomogne da nastave svoj put,za koji oni sami ne znaju. Ili jednostavno i ne mogu, sami.
Na moje pitanje vezano za uticaje svestenika oko ove pomoci, receno je da se duhovi sakriju kada dodju svestenici, iz razloga straha od njih, jer se ne osecaju da bi im ovi pomogli, nego nekako kao da su negativno orijentisani prema njima, sto naravno, nijednom duhu nije bas drago.
eto toliko, pa ce neko od vas i da oseti da li ga ovaj tekst i kako privlaci... i da li ima duhove kojima zeli da pomogne, kao i sebi, naravno, i svojim bliznjima. Oslobadajuci ih od vezanosti, za odredjeno mesto,ili ljude.
o nacinu rada koji je bezbolan i dobronameran, sam vec pisao.
Treba znati da su duhovi isto ljudi, kao i svi mi...a neki, na zalost, mogu da lutaju i stotinama godina.
Neki su umrli zbunjeni, neki bili ubijeni, neki izvrsili samoubistvo... neki ne zele da se rode iz prevelikog straha od karme koja ih ocekuje u sledecem zivotu...
svejedno... treba im pomoci.
Sa napomenom:
duhovima ne mogu da pomognem ja sam... iz razloga koji ih povezuje sa odredjenim osobama...
znaci - neophodno je da se SVE OSOBE koje su ukljucene, jave... radi iznalazenja nacina da se razvezu veze koje povezuju.
nekada je to i samo oprost... ali je neophodno i znanje, sta je i kako i zasto.
nadam se da sam razumljiv.
ukoliko nisam bas najjasniji,tu sam za sva vasa pitanja.

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 15 Jul, 2010 19:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

deo seanse koji ima veze sa 2012. godinom... prilazak energijama svetlosti sa centralnog Sunca Galaksije,
dolazakkod Nikole Tesle...
kao i meditacija na Majku planetu... Zemlju... kao bebu u stomaku.
POMOZIMO MAJCI ZEMLJI... SVOJOM MATERINSKOM - LJUBAVLJU...
kao i svim zivim bicima, na Njoj.
Veoma laka vezba i meditacija, za svaku majku... ali i za svakog drugog.

MAJKO NASA, MI TE VOLIMO... I NISMO NI SVESNI NI ZAHVALNI, STO CEO ZIVOT
GAZIMO - PO TEBI.

Link
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Jul, 2010 08:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

www.youtube.com/watch?v=JEdEQXebOxk

Alex,da li imas neki komentar ?

Pozdrav love3
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Jul, 2010 13:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=NV4d8eVNelo

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Poruka Poslao: 27 Jul, 2010 14:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.youtube.com/watch?v=RIydATfhFTo

Pozdrav !
Smile

P.S. Nisam sigurna da ove objave treba da stoje na ovoj temi .
Zato molim urednike da ih prebace na odgovarajuce mesto.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 28 Jul, 2010 00:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
www.youtube.com/watch?v=JEdEQXebOxk

Alex,da li imas neki komentar ?

Pozdrav love3

Pa, mogu da dam svoje licno vidjenje, koje je mozda samo moje, ili samo za mene.
Gledao sam, ranije, ovaj serijal, i posto je povezan sa Plejdanima, licno mi se vise svidjaju knjige... i poruke sa Plejada,
o kojima ima textova i na Objavama. Barbara Marciniak - Porodica svetlosti... itd...
ima jako interesantnih i inspirativnih ideja i realizacija... malo ili mnogo shokantinih za pojednice... ili i zbunjujucih.
U svakom slucaju pruzaju puno informacija i daju mogucnosti prosirivanja svesti i spoznaje.
Takodje i informacije su na razlicitim nivoima i za razlicite uzraste, duhovne, pa nije bas lako za citanje za svakoga...
a pogotovo i prihvatanje.
Ono sto nije bas na mojoj frekvenciji, iako sam vec napisao i deo seanse kanalisanja i sa Plejada... i radio i sa nekim Plejadanima... barem su se tako predstavljali... je odnos sukoba... i odnos odnosa prema IZVORU.
Sukobi... su i dalje na nivou razdvajanja a ne jedinstva...
a Izvor je Izvor, mi Ga nazivamo Bogom... dok su energije emanacije Izvora...
i naravno, na kraju, kakve god bile energije... meni licno je mnogo draze druzenje sa Bozanstvima,
u Njihovim bezgranicnim zabavama i razmenama ljubavi, nego da budem cista energija...
nesto od toga se opisuje u Vedama kao odnos izmedju Bezlicnog Brahmana i Bhagavana, t.j.
Vrhovne Osobe Boga i njegove bezlicne energije.
Tako da neke informacije mogu da budu zbunjujuce za razne religije i obozavanje Bozanstava, kao i VERNIKE
cije religije se zasnivaju na razdvajanju od drugih, izdizanju...
a ne na jedinstvu... sa svima.
znaci,posebno, za religije koje manipulisu sa strahovima, neslobodom, i jos posebno - sa sudom, osudjivanjem...
i naravno onim koje negiraju postojanje zivota van Zemlje kao ploce... srednjevekovne...
dajuci mnogo vecu celicinu i sirinu Stvaratelju,
kao i nasem poimanju multiuniverzuma i SKAKANJA... KROZ VREME
STO je i princip rada regresoterapije
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 26 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31348 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 101221 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44405 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37476 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44582 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12390 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26955 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)