Komentari i pitanja vezana uz Istinine spoznaje.
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 07:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Posto nemam vremena ... zato sam i rekao da cu se udaljiti sa foruma na jedno duze vrema, necu imati internet.
Danas cu skraceno i vise na brzinu reci, napisati sta sam imao. A i zadrzao me je brat koji se nije pojavio
Pisati cu ovdje a samo prebacivati na zakljucano jer je taka i bila namjera da se jasno vidi.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 09:25 am    Naslov: Re: Komentari i pitanja vezana uz Istinine spoznaje.
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Istina ovaj dolje navedeni citat iz tvog pisma Taletu ...

Istina :

Istina je i za .. ONOGA COVJEKE STO VISI … i to je BRATE istina…
Ali je i istina da je ta karta povezana sa sledecom .. . SMRT … a sledeca je koju si veoma cesto spominjao … LUDA … sto ti znaci …. Covijek koji je okrenut naopako je posla sebe u smtr iz glupost zbog svoje ludosti …

Tumačenje koje je meni dato znači da se Tale nalazi na ispitu strpljenje i čekanje jer sadašnja situacija ne daje rezultate koji su potrebni.
Samo drastična promijena dosadašnjeg načina života i dovodi do riješenja situacije i preobražaja koji rezultira dječjom bezbrižnošću i potpunom vjerom u stvaraoca.
Da bi život na svim nivoima vodio blagostanju materijalnom i duhovnom i emocionalnom ..koje treba međusobno nivelirati..treba učiniti konkretne promjene u fizičkoj i duhovnoj sferi..

Ptvi tvoj post na ovoj temi:

Sada s vrati na par postova ovdje u nazad.

Pa ces vidjeti sta je radila manipulacija a sta oni koji mu se sada gade...

Nisu mu dopustili iako je bilo vreme a on sretan i razigran ... kolika mu sada snaga trba da se vrati.

Napisah neki dan... sve su to ispiti ... shvatili vi ili ne... a da ste shvatili ... dve godine nije malo u ovom vremenu.

A da bi shvatili traba prava ... odgovornost i osbiljnost, da bi se posstigla djecija bezazlenost, radost koja vodi jedino dalje.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 09:48 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da li postoji ikakva sansa da se ti Istino nekako defokusiras od mene i usmeris paznju na nesto drugo? Eno, tamo u Norveskoj ima puno gorih ljudi od mene. Ja sam siromah covek, bez posla i sa dvoje dece koje treba da cuvam ali nemam vise odakle. Dakle, grehota je da me vise napadas. Da li razumes sada ovo sto sam ti rekao ili i dalje ne razumes? Hajde to da ti ponovim i nacrtam, usmerio si se na pogresnog coveka. Puna je Norveska, gorih ljudi od mene. Eto, pa idi tamo i radi nesto protiv njih. Nemoj da gresis vise dusu.
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 10:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Da li postoji ikakva sansa da se ti Istino nekako defokusiras od mene i usmeris paznju na nesto drugo? Eno, tamo u Norveskoj ima puno gorih ljudi od mene. Ja sam siromah covek, bez posla i sa dvoje dece koje treba da cuvam ali nemam vise odakle. Dakle, grehota je da me vise napadas. Da li razumes sada ovo sto sam ti rekao ili i dalje ne razumes? Hajde to da ti ponovim i nacrtam, usmerio si se na pogresnog coveka. Puna je Norveska, gorih ljudi od mene. Eto, pa idi tamo i radi nesto protiv njih. Nemoj da gresis vise dusu.

Necu tale vise budi siguran ... ne ljuti se ... rekao si da ce vreme pokazati ... eto pokazuje.

Ako ti je iko zelio sve najbolje u zivotu, ja sam medu njima ...

Prati danas malo i ne ljuti se molim te ... jos par postova i gotovo .. ali ce i vrediti nadam se nekome.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 10:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
istina ::
TATA SINANA ::
Mogu samo jos da ti kazem da sam nekoliko izuzetnih UVIDA I VIZIJA
u poslednjih godinu dana imao iskljucivo zahvaljujuci ENTITETU KOGA JA NAZIVAM -CUVAREM SRCANE CAKRE MAJKE PLANETE.
Samo toliko mogu da ti kazem.
Steta sto nisi dosao u Srbiju u tih godinu dana...

Imali smo jednog crvenokosog, trebao nam je i drugi..
Sada su nam odvukli i prvog...
STA CES, ZIVOT IDE DALJE....
ON NIKADA NE STOJI U MESTU.

PROMENA...

Ni ja ne znam gde sam to tacno napisao, ali znam sta sam-SANJAO.
Nije to bila vizija, nego SAN. O.k.?

Putovao sam svemirom sa nekim dragim dusama, kada smo u daljini videli neke plavo-sive tackice koje su sve zajedo sacinjavale nekakvu ogromnu sferu.
ZNAS I SAM DA NISAM UOPSTE PLASLJIVA OSOBA, ali od pogleda na taj prizor nikome od nas nije bilo prijatno.
U tom trenutku je pristigao neki brzi brod -kao nama u pomoc....
Ali on se priblizivsi se tome STA GOD DA JE TO... se razleteo u paramparcad.
Mi smo nastavili lagano direktno kroz tu sferu...
BROD SE TRESAO, ALI SMO MI SVI BILI NEKAKO NEVEROVATNO MIRNI I STALOZENI.
NISTA SE NIJE DESILO. PROSLI SMO KROZ TO -STA GOD DA JE... Laughing
Posle toga nam je receno da smo bil zasticeni zato sto niko od nas nije osecao strah.

Eto ovo je ukratko da ne razglabam...

Dajboze, donio sam odluku.

Sada cu napisati ono sto trebam i ti ces ... ako je moguce do sutra pridvece da mi odgovoris, tako da zavrsimo zapoceto.

Poslije toga se udaljujem sa ovog foruma ...

Dajboze:

Inteligentan si
Mudar si
Imas karakter
Imas vizije
Imas Arhandele
I imas svoj izvor informacija kao medij

Moras pojacati karakter i mudrost kroz razum i dobiti ces ono sto ti fali.
Jer izreka da zla nema automatski dovodi covjeka u zabludu da je na sigurnom.

DAKLE STA TI FALI ... daj svoje misljenje.

I ja cu ti u par recenica odgovoriti tako da se rastajemo.

Laku noc.

IMAM TU OSOBINU DA POBIJAM SAM SEBE NAJMANJE NEKOLIKO PUTA NA DAN.
TEK TOLIKO DA NE POMISLIM DA SAM PAMETAN, ILI NE DAJ BOZE IZNAD BILO KOGA DRUGOG.
DAKLE ZA MENE NEMA NICEG NORMALNIJEG OD POBIJATI SAMOGA SEBE...
KRIVCI NE POSTOJE, TO JE NEGATIVNA IZMISLJOTINA LJUDSKOG UMA, TE TI PREPORUCUJEM DA JE POLAKO IZBACIS IZ SVOGA RECNIKA...

Brate Istina.
Mnogo si opsiran.
MUDRACI NE RAZGLABAJU.
ONI SUSTASTVENO PRENOSE ISTINU.
KRATKO.

Istina:
Cekao sa se Dajbog pojavi ali nie se pojavio ovdje.
Pojavio se na drugom mjestu i napisao izmedu ostalog da sam ... SMOR ...

Pa da zavrsim obecanje svom BRATU...

Ja vam nisam nikada ovdje pisao svoje vizije ... kakom bi me tek tada budalom smatrali ...

Ali sam vam napisao nekidan dve, jos jednu cu poslije...
Jedna od tih dve je bila ova.

Kuca - podrum je na cosku, raskrscu, gdje se prodaje pice i ljudi piju nani na klupi i slicno.
U kanalu bez zelenila i vode sjedi jedan covjek i pije pivo - malo smo se gledali a onda se on pkupio i osao... sa jednom malom ulicom - poljski put.

Dakle, pio je pivo, malo smo se gledali, raspravljali i on je otisao.
Vizija je se ostvarila Dajbog se nije javio, vratio, otisao je.

Na ovo je trebao odgovoriti:
Inteligentan si
Mudar si
Imas karakter
Imas vizije
Imas Arhandele
I imas svoj izvor informacija kao medij

Dakle sta ti fali?
Pitao si me brate da ti pomognem oko vizije Thota ... dao sam ti odgovor i ti si poslije par dana rekao da si ga odbacio kao slinac ... a ne on tebe ... i da li ja razumijem da tto nije isto.
On tebe ili ti njega posto si ti njega odbacio.
Pisali smo prije i raspravljali da imamo izbor ... hocemo li se druziti sa silama stvaranja ili sa BOGOVIMA itd.
Ti si imao prvo sa jedne strane cetiri Arhandela koja su ti nudila pomoc ... odbacio si njih..
Prihvatio si da budes medij ... a najveci mediji na svijetu su svjesni da nisu niti prosvetljeni niti produhovljeni, da samo imaju cast, sposobnost i zaslugu da budu mediji koji propovjedaju TUDE ZNANJE I DUHOVNOST ... DRUGIMA I SEBI ...
pRVO POATLANSKO DOBA ... INDIJSKA KULTURA I SEDAM sV. RISIJA SU isto bili u jednu ruku mediji. Kda se prode kroz dveri smrti ona trecina vremena se provodi u auri mjeseca. Tu se odvaja ono sto je Zvjezdano, sto je dobro sto smo izgradili i ide zvjezdama te nam one poslije u inkarnaciji tako vracaju po zasluzi. A u eteru ostaje karma koja nas opet ceka. A u nasoj dusi ostaje ono sto je nase za sledeci razvoj. Ta nasa dusa ide gdje joj je mjesto na nekoj planeti ili zvezdi. Oni koji su dobrano nesto postigli ali ipak ne dovoljno da udu u Jupiter ... a ni na druga niza mjesta ne mogu - za njih su jupiterovi mjeseci.

E sada Velike duse koje se razviju do kraja ili one razvijene koje su kao i takve dosle isto imaju etersko tijelo ... u kojem lezi samo znanje ... oni svojom voljom ne predaju to eteru nego ga ostave kompletnog. koje luta i ulazi u te svete ljude koji su kao ti sedam Risija.
Ti risiji su mogli govoriti znanje samo onda kada su bili nadahnuti ili onoliko vremena koliko je ta eterskao tijelo bilo u njima. znaci ostaje im znanje od prosli puta i govore novo onda kada ovi ponovo udu u njih. Od tada pa do danas nam se pomaze da mo gradimo sva nasa tijela na nacin koji mi zovemo pad - nije pad nego je stvaranje licnosti, osobenosti ili JA ... ili cetvrtog tijela koje je samo iskra za sada, a koje zivi u nasa tri tijela.
Za sada dosta o tome...

Znaci imao si sve 19 godina .. pa su ti se pokazali puno divljih pasa a taletu je uvijek smetao jedan... bili ste upozoravani da niste na pravom putu.

Izabrao si da budes Medij ... a ne sedam svjetla stvaranja ...

I pitas se sada javno kao sa cime si ti to zasluzio ... znaci postaje manipulacija ... kako bi se izveo neki drugi plan.
Onaj crvenokosi nije bio lud ... cestitaj mu i idi za njim a ne on za tobom.

Sa punim postovanjem ... BRAT ...

Rekoh da nema vremena, morao sam zuriti pa zaboravim najglavnije
Sta ti fali
Licno JA ... trebas graditi sebe a to mozes samo uz pomoc Arhandela i sebe samog. I sam utvrdivati kada je sve u redu...

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44
Strana 44 od 44

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAKCINE 123 Vesna 58049 04 Apr, 2011 07:18 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O MOBILNOM TELEFONU 18 Vesna 15385 06 Mar, 2011 07:57 am
rade1969 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - SVETLEĆE TELO - dr sci. Ljubiša Stojanović 73 drugar 32541 05 Dec, 2009 11:13 am
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 20957 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Jedinstvena i vecna istina o Hristu 0 biblijski-hriscanin 4171 05 Okt, 2009 21:59 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sposobnost razlikovanja istine od lazi 36 MEDUZA 19069 14 Avg, 2009 08:18 am
spirit Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA O VEŠTAČKOM ŠEĆERU 0 Vesna 5614 14 Feb, 2008 20:52 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)