Naša ISTINA ... istina koja nas čeka
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 08:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Pitija ::
Dobro jutro svima i dobar dan,svaki dan!

Ja bih Istinu stavila na dno
ispod svih..to bi bilo Tu je,piše i nek piše,ali bez uredničkog "bjelila"

kad je već Adminov "ljubimac"šmrc,šmrc..
..nisam rekla kućni ljubimac he.he
Admineeee..
jel morem ja da bidnem tvoj ljubimac..bolja sam ti od Istine,nick mi je proročki,al ne lažem,mada se ne zovem Istinita..plizzz,plizovac

Molitva

Smesno

Ovo gore je za sve nas,da nam svima malkice nasmješim jutro,da ga ne započinjemo dan mučninom u želudcu zbog Istine.

Sada bez šale:
pa po čemu je uopće ispred Taleta ili Biblijskog hrišćanina,ja ne kužim?

Posto je nasa kolegica diskuntankinja PITIJA veoma inteligetna osoba ...
Inteligencija, to smo vec raspravljali, goli intelekt bez razuma i duha ne vredi nicemu.

Posto je post, gore napisani od pitije, odgovor na moje pisanje o psu, gazdi psa, ako je gazda budala, i dao previse dusevne ljubavi psu ... ostetio je i psa i dusu ljdsku ...

Ona vam je napisala inteligentno ovo.

Dobri ali glupi gazda ADMIN ... je dao preveliku duhovnu slobodu svome kucnom ljubimcu istini .. ...PSU ... previse duhovne ljubavi ... koja je stetna i za njega i za forum.
Jer istina je lazan i pise lazi, a tvdi pitija sa PROROCKIM mocima...

I normalno DVOSMISLENO kao i uvijek ... Poslije povracanja ... SALILA SAM SE ... nebi li izbjegla opomenu.

DA...
[/quote]
Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 10:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TATA SINANA ::
Mogu samo jos da ti kazem da sam nekoliko izuzetnih UVIDA I VIZIJA
u poslednjih godinu dana imao iskljucivo zahvaljujuci ENTITETU KOGA JA NAZIVAM -CUVAREM SRCANE CAKRE MAJKE PLANETE.
Samo toliko mogu da ti kazem.
Steta sto nisi dosao u Srbiju u tih godinu dana...

Imali smo jednog crvenokosog, trebao nam je i drugi..
Sada su nam odvukli i prvog...
STA CES, ZIVOT IDE DALJE....
ON NIKADA NE STOJI U MESTU.

PROMENA...

Ni ja ne znam gde sam to tacno napisao, ali znam sta sam-SANJAO.
Nije to bila vizija, nego SAN. O.k.?

Putovao sam svemirom sa nekim dragim dusama, kada smo u daljini videli neke plavo-sive tackice koje su sve zajedo sacinjavale nekakvu ogromnu sferu.
ZNAS I SAM DA NISAM UOPSTE PLASLJIVA OSOBA, ali od pogleda na taj prizor nikome od nas nije bilo prijatno.
U tom trenutku je pristigao neki brzi brod -kao nama u pomoc....
Ali on se priblizivsi se tome STA GOD DA JE TO... se razleteo u paramparcad.
Mi smo nastavili lagano direktno kroz tu sferu...
BROD SE TRESAO, ALI SMO MI SVI BILI NEKAKO NEVEROVATNO MIRNI I STALOZENI.
NISTA SE NIJE DESILO. PROSLI SMO KROZ TO -STA GOD DA JE... Laughing
Posle toga nam je receno da smo bil zasticeni zato sto niko od nas nije osecao strah.

Eto ovo je ukratko da ne razglabam...

Dajboze, donio sam odluku.

Sada cu napisati ono sto trebam i ti ces ... ako je moguce do sutra pridvece da mi odgovoris, tako da zavrsimo zapoceto.

Poslije toga se udaljujem sa ovog foruma ...

Dajboze:

Inteligentan si
Mudar si
Imas karakter
Imas vizije
Imas Arhandele
I imas svoj izvor informacija kao medij

Moras pojacati karakter i mudrost kroz razum i dobiti ces ono sto ti fali.
Jer izreka da zla nema automatski dovodi covjeka u zabludu da je na sigurnom.

DAKLE STA TI FALI ... daj svoje misljenje.

I ja cu ti u par recenica odgovoriti tako da se rastajemo.

Laku noc.

IMAM TU OSOBINU DA POBIJAM SAM SEBE NAJMANJE NEKOLIKO PUTA NA DAN.
TEK TOLIKO DA NE POMISLIM DA SAM PAMETAN, ILI NE DAJ BOZE IZNAD BILO KOGA DRUGOG.
DAKLE ZA MENE NEMA NICEG NORMALNIJEG OD POBIJATI SAMOGA SEBE...
KRIVCI NE POSTOJE, TO JE NEGATIVNA IZMISLJOTINA LJUDSKOG UMA, TE TI PREPORUCUJEM DA JE POLAKO IZBACIS IZ SVOGA RECNIKA...

Brate Istina.
Mnogo si opsiran.
MUDRACI NE RAZGLABAJU.
ONI SUSTASTVENO PRENOSE ISTINU.
KRATKO.

Istina:
Cekao sa se Dajbog pojavi ali nie se pojavio ovdje.
Pojavio se na drugom mjestu i napisao izmedu ostalog da sam ... SMOR ...

Pa da zavrsim obecanje svom BRATU...

Ja vam nisam nikada ovdje pisao svoje vizije ... kakom bi me tek tada budalom smatrali ...

Ali sam vam napisao nekidan dve, jos jednu cu poslije...
Jedna od tih dve je bila ova.

Kuca - podrum je na cosku, raskrscu, gdje se prodaje pice i ljudi piju nani na klupi i slicno.
U kanalu bez zelenila i vode sjedi jedan covjek i pije pivo - malo smo se gledali a onda se on pkupio i osao... sa jednom malom ulicom - poljski put.

Dakle, pio je pivo, malo smo se gledali, raspravljali i on je otisao.
Vizija je se ostvarila Dajbog se nije javio, vratio, otisao je.

Na ovo je trebao odgovoriti:
Inteligentan si
Mudar si
Imas karakter
Imas vizije
Imas Arhandele
I imas svoj izvor informacija kao medij

Dakle sta ti fali?
Pitao si me brate da ti pomognem oko vizije Thota ... dao sam ti odgovor i ti si poslije par dana rekao da si ga odbacio kao slinac ... a ne on tebe ... i da li ja razumijem da tto nije isto.
On tebe ili ti njega posto si ti njega odbacio.
Pisali smo prije i raspravljali da imamo izbor ... hocemo li se druziti sa silama stvaranja ili sa BOGOVIMA itd.
Ti si imao prvo sa jedne strane cetiri Arhandela koja su ti nudila pomoc ... odbacio si njih..
Prihvatio si da budes medij ... a najveci mediji na svijetu su svjesni da nisu niti prosvetljeni niti produhovljeni, da samo imaju cast, sposobnost i zaslugu da budu mediji koji propovjedaju TUDE ZNANJE I DUHOVNOST ... DRUGIMA I SEBI ...
pRVO POATLANSKO DOBA ... INDIJSKA KULTURA I SEDAM sV. RISIJA SU isto bili u jednu ruku mediji. Kda se prode kroz dveri smrti ona trecina vremena se provodi u auri mjeseca. Tu se odvaja ono sto je Zvjezdano, sto je dobro sto smo izgradili i ide zvjezdama te nam one poslije u inkarnaciji tako vracaju po zasluzi. A u eteru ostaje karma koja nas opet ceka. A u nasoj dusi ostaje ono sto je nase za sledeci razvoj. Ta nasa dusa ide gdje joj je mjesto na nekoj planeti ili zvezdi. Oni koji su dobrano nesto postigli ali ipak ne dovoljno da udu u Jupiter ... a ni na druga niza mjesta ne mogu - za njih su jupiterovi mjeseci.

E sada Velike duse koje se razviju do kraja ili one razvijene koje su kao i takve dosle isto imaju etersko tijelo ... u kojem lezi samo znanje ... oni svojom voljom ne predaju to eteru nego ga ostave kompletnog. koje luta i ulazi u te svete ljude koji su kao ti sedam Risija.
Ti risiji su mogli govoriti znanje samo onda kada su bili nadahnuti ili onoliko vremena koliko je ta eterskao tijelo bilo u njima. znaci ostaje im znanje od prosli puta i govore novo onda kada ovi ponovo udu u njih. Od tada pa do danas nam se pomaze da mo gradimo sva nasa tijela na nacin koji mi zovemo pad - nije pad nego je stvaranje licnosti, osobenosti ili JA ... ili cetvrtog tijela koje je samo iskra za sada, a koje zivi u nasa tri tijela.
Za sada dosta o tome...

Znaci imao si sve 19 godina .. pa su ti se pokazali puno divljih pasa a taletu je uvijek smetao jedan... bili ste upozoravani da niste na pravom putu.

Izabrao si da budes Medij ... a ne sedam svjetla stvaranja ...

I pitas se sada javno kao sa cime si ti to zasluzio ... znaci postaje manipulacija ... kako bi se izveo neki drugi plan.
Onaj crvenokosi nije bio lud ... cestitaj mu i idi za njim a ne on za tobom.

Sa punim postovanjem ... BRAT ...

Rekoh da nema vremena, morao sam zuriti pa zaboravim najglavnije
Sta ti fali
Licno JA ... trebas graditi sebe a to mozes samo uz pomoc Arhandela, sila stvaranja i sebe samog. I sam utvrdivati kada je sve u redu...

Poslednji izmenio istina dana 14 Nov, 2010 11:59 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 11:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco, Litlneks, bg. damo, starcy, k. bebo ... Admine ... hvala sto ste mi dali podrsku uvijek kada je BAS trebalo...

Caco:
Kada sam te pozivao tamo, jel ... rekla si da te samo ja zanima ... HVALA ... jer i ti mene ZANIMAS i nas odnos nikada ne dovodi u sumnju.

Evo ti vizija stara sedam dana od prilike .. ali kratko ...trebam izbaciti vodu iz camca- pitam a kako cu se hraniti - jesti ces CISTO zlato... Neke stvari koje naslucujes drzi za sebe, ono znas ... shvatio sam.
Ali ima i jos nesto drugo kada pogledas sliku, ona pokazuje uvijek odnos 6 - 6 ili 5 - 7 plus tinajsti... to bi bilo prvo sto mi je palo na pamet ... onda ce mo ici dalje.

Sta ti zelim reci.
Nikada nisam nesto puno nekoga reklamirao ili silio ... nego natuknem, kazem, pa svatite sami. Ovako pisem vise radi drugiuh nego tebe.
Nas Ucitelj .. dakle nas koji ga prihvacaju ... Ivica toplica prokic je govorio prije dvadeset godina. zapamtite ljudi da zlatno vreme dolazi ... u nama ljudima ima jedan metal za koji niko nezna niti ga se moze vidjeti. Zlatno doba je jako blizu svi ce mo ga dozivjeti. I evo sto dobih:

Monoatomarno zlato

Ljudsko tijelo proizvodi Monoatomarno zlato.

Monoatomarno zlato je suštinska Visokosvjesna energetska, gradivna i ljekovita supstanca Tvog tijela.
Produkcija i asimilacija Monoatomarnog zlata sposobnost je Probuđenog Čovjeka.
Aktivirana Impulsna točka srca šalje neprestanim samoaktivacijama beskonačno ponavljajući impuls Jedan.
Mono = Jedan
Sve počinje s čistom i kompresiranom energijom.
Informacija – šifra Jedan strukturira, kodira, programira Energiju.
Vortex i Energetsko Bijelo tijelo izgrađeni su od kompresirane suštine Monoatomarnog zlata.
Monoatomarno zlato potpuno se asimilira u organizam.
Zauzima sva agregatna stanja – energetsko, plazmatično, tekuće, kristalno.
Ovisno o agregaciji mijenja funkciju.
Drevni tekstovi iz Egipta, Sumera itd. opisuju Monoatomarno zlato kao misterioznu supstancu transformacije tijela i svijesti.
Ova supstanca je ključna u periodu tranzicije prije i poslije 2012 godine.
Monoatomarno zlato je supervodič koji aktivira DNK i Vril Kundalini, 100 i više puta diže vibraciju svih razina tijela.
Svjesna produkcija i asimilacija ove supstance je bioalkemijski proces transmutacije olova ljudskog uma/tijela u zlato kozmičke duše.
Monoatomarno zlato: univerzalna panacea, hrana 4D, najjači energetik, afrodizijak, aktivator Supersvjesnih sposobnosti čovjeka, ključ za ulaz u Multidimenzionalnost i totalnu svjesnost – zero point program funkcioniranja.
Monoatomarno zlato potiče sinergizam tj. sintezu vitamina, oligoelemenata, aminokiselina u tijelu.
Monoatomarno zlato direktno upravlja procesima oživljavanja vode.

To je to sto nam predatori jedu ili zasto im trebamo.

Taj metal proizvodi nase bijelo tijelo koje trebamo izgraditi. Izgradeno tijelo bijelo odrzava poslije srce. Jean diskutant mi rece da sam corav i da svasta vidim od slona.
Ja mu rece da ja pricam o onima ili da shvate da vide pravog slona.
Taj slon je bijel i ima vise surli zar ne ... a pukim ucenjima joge i cakri nema nista.. sjetite se Gurdijeva... bago meni dok je takvih odrzavaju me u financijam jer ih lijecim od njev joge.
Raspravljali smo i o tome ovdje.

CACO ... receno ti je da se vratis na broj pet ... sto znaci pentagram ... jer si ti vec u seksagramu ... ali neces moci dalje jer si previse otisla u gornjem a nisi zavrsila u donjem - osjetilnom - bolje receno .. moras razviti do kraja ceitavo en. tijelo i etersko. Samo tako ces dobiti kompletnost ili protok normalnim putem. Lavlja Bica sa kojima si bila su ti pokazala mnogo toga - a glavno je da si se zaglavila u sredini puta ili srednjem tijelu zbog ne izradenosti prvog ili doljnjeg tijela. Tebi to zavrsiti nikako ne bi bio problem, sigurno.
Kako su divlji psi, vukovi, prepreka ili dokaz da se dalje ne moze sa prvog znanja tako su Lavovi dokaz za drugo. A nesta trece za trece ... poslije cega se stvarno ulazi u ono zadnje duhovno ili prvo.
Mi ne mozemo dobijati znanja iz etera samo zato sto nemamo pravilno etersko tijelo te eter jednostavno struji - prolazi kroz nas. Da imamo tijelo ono sto bi strujalu u ne bi moglo izaci van. Tako bi zadrzavali informacije.

Vidjela si da neki tvrde da mi nikada nemamo izbora i da nas se nikada nije nista ni pitalo. Da nas se nije pitalo je tacno ... ali je i tacno da je to predatorska prevara ... tacno je i to da nam niko protiv nase volje, zelje, odobrenja ne moze pomoci.
Ali ... posto mi nismo uspjli do sada sami od nas stvoriti sebi spasioce zato nam je i dosla pomoc.
Ta pomoc sa nasim odobrenjem odkljucava ono sto su nam drugi bez naseg odobrenja zakljucali.
Kada se te neke stvari odkljucaju tek onda mozemo da pocinjemo da ucimo. Prosto je nemoguce da to sami izvedemo. Samo rijetki to uspiju i to nesvjesno.

To odkljucavanje jos nisam vidio da je neko uopste i spomenio u svim ovdje dosadasnjim ucenjima sto mi pisemo.

Sve sto smo vam pisali je iskustvo ... i od samog pocetka ovog foruma je sve nekako nesvjesno islo nekim redom.
Knjigu koju sam vam preporucio na ovovim stranicama o posvecenju u st. egiptu ima razlog jer se moze naci ono sto treba ...

Caco ... ona ponuda jos uvijek vredi ...

Ja sam za sada svoje zavrsio... imate sve na ovim stranicama ... a ono sto vam fali to ce doci samo - ako radite...
Moglo je biti mnogo opsirnije i UGODNIJE ... ali nije samo moja krivnja za sve sto se loseg desavalo.

Sjetih se jos necega pa da ne otvaram novi post.
Izabranog naroda sada nema ... bio samo jednom... dosao kao pomoc kako bi mi vise mogli shvatiti .. oni su sve rjesavali preko krvi, i naslijede i znanje i ostalo ... a ne preko karme kao mi itd... Tako da ni oni nisu uspjeli da nam pomognu, ali isto ne svojom krivnjom.

Sve vas skupa srdacno pozdravljam ... Admine pozdrav od prijatelja i hvala na razumjevanju.
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 14 Nov, 2010 12:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco...

Rekli smo da svagdje neko nekoga zeli poturiti sebi ... ako ne dopustimo i pokupimi njegovo znanje i nastavimo dalje onda je ispit uspio... svjesna si ti znam ja.
A zasto ti ovo pisem?

Zato sto ono sto si mi poslala o svjetlu i vjezbama ... dakako ja to nikada nisam radio jer nista nije tako kakako vam je opisivano.
Opisivano je tako kako bi vas se samo zadrzalo u razvoju ... sve je to drugacije .. zato si ise i svadala.
Trebas naci kako to u stvari je.

Sa vrata sam se vratio ... zao mi je sto je moralo ovako na brzinu ... ali moram ici ...

Poz....
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka MOLITVA ... 91 Vakan Tanka 40005 26 Apr, 2011 01:33 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90542 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48111 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42467 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16851 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35396 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29615 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)