PRIČA O ZENU
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 17:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Vera , drago mi je što si pobedila ! Srce si!

A ko je s kim ratovao , šta se to desilo ?
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 17:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam ja ratovala, već sam bila u središtu. Znam šta se dešava, ali vam o tome još pričati neću, niste spremni za tu priču.
Izgleda, tek posle ove bitke, shvatam, da je Zen stigao na vreme.
Nisam povređena, jer nisam ja bila meta napada, imam samo malu posekotinu na prstu od stakla koje je prštalo. Biće sve dobro, sada znam.
To je bitka za vlast nad Zemljom.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 17:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti si Caco srećnica, tvoja lepršavost i radoznalost darovaće ti Znanje, koje ćeš znati da iskoristiš kada dođe vreme. Nemas barijere, i to je dobro, jako dobro. Pozdrav.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 17:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Ti si Caco srećnica, tvoja lepršavost i radoznalost darovaće ti Znanje, koje ćeš znati da iskoristiš, kada dođe vreme. Nemaš barijere, i to je dobro, jako dobro. Pozdrav.

Hvala ti Vera !

Pravo si herc

Drago mi je što se sve dobro završilo , osim posekotine prsta !

Ljubim da prođe. Poljubac...
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 18:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Umm
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 18:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Um vara, srce bolje zna.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Umm VARA herc BOLJE ZNA !!!

Cool Pozdrav Poljubac...
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi sa velikom misijom kroz zivot dobiju vodiča, dete koje ih vodi ka cilju, koje im usmerava život. Obicno je to bolest koja je dobijena rodjenjem. Ali ljudi oboleli od nervnih bolesti su napredni, više vide i nisu spremni na ovakav život. Medjutim mi to tako ne gledamo jer nista ne znamo, pa krajnosti koje govore mnogo, i ne ulaze u prosek, smatramo za nenormalne.
Ljudi koji su neprilagođeni, nama su nepoželjni, ali istina je drugačja.
Oni su budućnost, kod njih se uspostavlja Viša veza, genetski su napredniji. Sva njihova nevolja ovoga sveta je u nerazumevanju i neznanju.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2008 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ta Viša znanja njima daju sposobnost da se isključe iz ovoga sveta i žive tamo gde hoće. Nasilni, poneki, postaju, kada im se nameće na silu da budu normalni. Stvaralačka moć Svetlosti može sve da ih poveže sa ovim svetom. To će se i dogoditi, i naredne generacije će biti naprednije i bolje od nas. Sve ću ih, jednu za drugom grupu vratiti.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Dec, 2008 08:58 am    Naslov: Sadasnjost
Odgovoriti sa citatom

Covek zivot zivi u neznanju, to je dar, bez obzira koliko je svestan. Kao jedinka on ne moze da vidi celinu odjednom, vec samo detalje. Tako da prica o dosadi u stvarnosti ne postoji vec je mnogo uzbudljivija, jer kada se vizija ostvari i postane stvarnost, ona je van pameti ljudi.
Najlakse je ispricati pricu iz ličnog iskustva i sopstvene vizije. Kada sam trazila stan, pre sedam godina, da se odvojim od sina, i gde ću da radim, vodila me je vizija ka prepoznavanju. Moglo bi se reci da sam imala srece jer odmah sam na njega naletela, iz prve, nisam se dvoumila. Nakon godinu dana dogodilo se “klik” progledala sam, naravno mislila sam da je to proizvod moje vizije, i jeste, ali nije sve. Godine sam provela u pisanju, radila sam posao, ali ne onaj koji sam mislila da cu raditi. Zavrsila sam sa pisanjem zadnje knjige, tacno pre godinu dana, mislila sam da sam posao zavrsila, ali nisam, dogadjaji su me demantovali. Sve vreme ja znam sta je moj CILJ, znam i put kojim idem, ali ne znam sta cu na njemu da sretnem. Knjiga je izasla u julu i desilo se nesto neverovatno, ona je pocela da me vodi i odredjuje mi put kuda cu da idem. Sa njenim izlaskom, počeo je karambol, sve se promenilo, ponovo su mi se dešavale stvari bez moga uticaja, ja sam se samo snalazila kako da iz nevolje izađem.
Kod oraha videla sam granicu za prolaz u drugu ravan, kod oraha videla sam da se materija talasa, da se kroz nju moze proći. Moja vizija me je ovde dovela a ja sam mislila da radim nesto sasvim drugo.
U ova dva dana desila su se čuda za moj um nepojmljiva, ali SVESNOST daje mogucnost da se događaj sagleda u potpunosti. Odigrala se Nebeska bitka na Zemlji, a zatim ove noći, vodila sam telepatsku raspravu sa Djavolom.I on je, kao i svi, dete rođeno postanjem svega. Majka svih, majka je i njemu, on je isto voli. Tražila sam da napusti ovaj svet, da kroz PROLAZ ode u prošlost, pa neka stvara carstvo kad vec hoće da vlada, da je njegova želja za vlašću postala pogubna za ostatak sveta, i da mora da ode odavde. Rekla sam mu da i njega volim, ali da mu NEĆU dozvoliti da i dalje divlja. Mislim da je to bilo presudno, i da me je poslušao, da je otišao. Sada se pitam da li je to kraj ove vizije, ili ima još..
Mogu reći da je velika bitka izvojevana, i da smo za sada SLOBODNI.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 03 Dec, 2008 12:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kako je čudno, posle svega, pokupila sam staklo po dvorištu, pokupila razbacane svari, a mir vlada. Dok pijem kafu, samo mi se kaže. Otac (Zen) ga je istamburao a majka (Atlantida) poslala na drugo mesto. Roditelji, dva pola, su ga sprečili da ne preuzme vlast. Zabludeli, nevaljali sin je morao otići da bi druga deca mogla živeti. Ne treba mu verovati, videćemo.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 04 Dec, 2008 09:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dogadjaje treba razumeti i prihvatiti. Naravno oni u danasnje vreme izazivaju ego koji brani da se stvarnost prihvati. Ja na primer, vidim i sledece. Na ovom forumu ljudi su zapoceli okupljanje sa vizijom da ce se boriti za opstanak zemlje. To se i dogodilo, ali ne kako je vecina mislila. Dogadjaje covek nije sposoban da isplanira. Vidim sliku, svi ste bili na pozicijama kada je dosao trenutak, prvoga obracuna. Svi ste ucestvovali, pomagali. problem je u tome sto se vasa zamisao ne slaze sa dogadjajem. Dva pola na zemlji, to znaci da vam je bog bio u pomoci.
Sve sto cekate, i osecate, vec se dogodilo pre sest godina, ali i to se ne slaze sa ocekivanjima, sasvim je drugacije.
Trebao bi zivot da vam bude uciteljica a ne teorije bez primene. Kako ce te ista znati ako u njemu ne ucestvujete. ne treba se odvajati od tela, naroda. odvojiti se kao elita, znaci stati na drugu stranu. Tanka je crta, ponekada jedva prepoznatljiva izmedju vladavine dobra i zla.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 04 Dec, 2008 10:52 am    Naslov: da dodam
Odgovoriti sa citatom

Ovo vam moze posluziti kao primer za razumevanje. Želeli ste svim srcem da učestvujete, i jeste, ali ne tako što bi ste meditirali, već aktivnim učešćem. Razmišljali ste, delovali, pisali svoje misli, stvarali celinu koja je zajedno delovala. To je pravi put.
Meditacija može služiti za samospoznanje, koje je takodje važno.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 04 Dec, 2008 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Na ovom forumu ljudi su zapoceli okupljanje sa vizijom da ce se boriti za opstanak zemlje. To se i dogodilo, ali ne kako je vecina mislila. Dogadjaje covek nije sposoban da isplanira. Vidim sliku, svi ste bili na pozicijama kada je dosao trenutak, prvoga obracuna. Svi ste ucestvovali, pomagali. problem je u tome sto se vasa zamisao ne slaze sa dogadjajem. Dva pola na zemlji, to znaci da vam je bog bio u pomoci.

Draga Vera , naravno da nam Bog pomaže , i da bez Boga ne možemo ništa sami !

Mi u toku meditacije samo šaljemo ljubav u visine , gde se spaja sa Božanskom ljubavlju - a dalje JE BOG TAJ KOJI ODLUČUJE O TOME KOME ĆE I GDE ĆE TU LJUBAV POSLATI NA ZEMLJU !
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 04 Dec, 2008 17:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Raduješ me iskreno. Nemojte slati ljubav u visine zato što ona dolazi iz Centra, dubine, pa se penje u visine. Živite je u svojoj ravni, a tražite u dubini, u SEBI. Onda ćete svet menjati. Šta ima da se spajate kada ste već spojeni, ispunite svoju misiju na Zemlji.
Ti to dobro radiš, baš ovde, zato me raduješ.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5  Sledeci
Strana 4 od 5

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 91171 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42543 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FONTANA MLADOSTI - Tibetanske vežbe za podmlađivanje 19 adminfob 34438 25 Maj, 2010 09:17 am
filip Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30449 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29847 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42894 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25720 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)