DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Petra
Tragalac

Pridružio: 07 Dec 2008

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tema koju si otvorila je meni osobno veoma zanimljiva.Čitajući tvoje upute svi se mogu lako uključiti, i novi a i stariji članovi mogu naći nešto poučno za sebe.Meni je uvek interesantniji nečiji konkretan doživljaj i iskustvo.A sad pitanje, ne mogu da verujem da ti hodaš po žeravici 10m? I valjda ne bosa?Veliki pozdrav 5 element Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 23:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..nego kako nego bosa..osijećaj je kao da hodaš po vlažnoj mahovini nakon ljetne kišice..a kad dođeš do kraja..a duša i tijelo shvate da MOŽEŠ..i ni jedne opekotine..i osluškuješ etopala..Ego ne vjeruje..i onda ona divota..Ja ( Bogumrni)..najobičniji mizerni smrtnik..mogu to..jer sam se odlučio..jer vjerujem ..da mogu..
Poslije hodanja po žaru preporučam napisati ceduljicu Ja sam hoda-o la po žeravici.Dakle Ja mogu SVE za sto se odlući Bogumeni..

I tu ceduljicu naljepiti na ogledalo u kupaoni..da ne zaboraviš nakon tjedan dana..

Hodanje po polomljenom staklu je ista stvar...

Stvarno me raduje da ne pišem tek toliko..pusa svima
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 23:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="5.element"]..nego kako nego bosa..osijećaj je kao da hodaš po vlažnoj mahovini nakon ljetne kišice..a kad dođeš do kraja..a duša i tijelo shvate da MOŽEŠ..i ni jedne opekotine..i osluškuješ etopala..Ego ne vjeruje..i onda ona divota..Ja ( Bogumrni)..najobičniji mizerni smrtnik..mogu to..jer sam se odlučio..jer vjerujem ..da mogu..
Poslije hodanja po žaru preporučam napisati ceduljicu Ja sam hoda-o la po žeravici.Dakle Ja mogu SVE za sto se odlući Bogumeni..
I tu ceduljicu naljepiti na ogledalo u kupaoni..da ne zaboraviš nakon tjedan dana..
Hodanje po polomljenom staklu je ista stvar...
Stvarno me raduje da ne pišem tek toliko..pusa svima[/quote )

I ovo ću da probam pa šta bude...
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..možeš to i sam..ako se iskreno odlučiš..drži dlanove prema gore sa rukama povinutim u laktu..kao svečenici kad mole..i kad hodaš..prvih par puta..ne gledaj u noge..nego negdje ispred sebe..najbolje da neko stane na drugi kraj..pa ga gledaj u oći..jer postoji opasnost..da pogledavši dolje..UM SHVATI DA HODAŠ PO ŽERAVICI..a to je po njegovom ..NEMOGUĆE..pa se uspaniči..i opećeš se..jer se to očekuje od tebe.. Twisted Evil

zato za početak ne gledaj..a kasnije kad budeš jači..i plesat ćeš po žeravici..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 05 Apr, 2009 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
..možeš to i sam..ako se iskreno odlučiš..drži dlanove prema gore sa rukama povinutim u laktu..kao svečenici kad mole..i kad hodaš..prvih par puta..ne gledaj u noge..nego negdje ispred sebe..najbolje da neko stane na drugi kraj..pa ga gledaj u oći..jer postoji opasnost..da pogledavši dolje..UM SHVATI DA HODAŠ PO ŽERAVICI..a to je po njegovom ..NEMOGUĆE..pa se uspaniči..i opećeš se..jer se to očekuje od tebe.. Twisted Evil

zato za početak ne gledaj..a kasnije kad budeš jači..i plesat ćeš po žeravici..

Sve bih da probam, glave će mi doći ovaj forum.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 06 Apr, 2009 00:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..pa u glavi ti je UM..dakle ni ne treba ti... Knockknock Knockknock
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 06 Apr, 2009 04:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da ne pises uzalud ,pazljivo te pratimo.
Dosla si do Molitve ,kao zastite .Ako ne remetim tvoj tok izlaganja ,da li mozes nesto da kazes i o ciscenju od negativnih energija ,koje smo na ovaj ili onaj nacin vec pokupili ?Mozda mozes o tome pisati i kasnije ,kad ti mislis da o tome treba da se nesto kaze, da se ne bismo udaljavali od teme .
Pozdrav,Sara Smile
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 07 Apr, 2009 11:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..Kako niko drugi nije opisao ni jednu tehniku zaštite,evo proširit ćemo asortiman da možete birati..

Zaštita ...RITUAL PENTAGRAMA i Davidove Zvijezde

Ovo je vrlo moćna zaštita kod magijskog obreda..i rada sa energijama

..Stanite okrenuti prema Istoku. Izvedite uzemljenje..Povucite zlatnu energiju neba u tijelo, stisnite desnu šaku te ispružite kažiprst i srednji prst..sad zlatnu energiju propustite da izlazi kroz njih..kao Vatreni zrak.

Zamislite da ispred sebe u prostoru crtate zvijezdu petokraku..Pentagram ..jednim potezom..
Položite kažiprst i srednjak..na lijevi bok..zatim povucite ispružene ruke poludesno gore..pa spustite ispruženu ruku..desno dole..pa ju dignitelijevo gore u visini ramena..pa ju povucite vodoravno..desno ..u visini ramena..pa ruku vratite na lijevi bok..ovim pokretom iscrtali smo Zlatni Pentagram..u prostoru ispred nas..
Sad i dalje ispruženih prstiju iz kojih izlazi zlatna svjetlost..ubodemo u sredinu tog Pentagrama..i okrenemo se za 45 stupnjeva u desno..prema Jugu..ponovimo isto..iscrtamo Pentagram..probodemo ga..i okrenemo se prema Zapadu..ponovimo..i okrenemo se prema Sjeveru..ponovimo..i okrenemo se prema Istoku..na početni položaj..Izgovorimo ..Oko mene sjaje Pentagrami a iznad mene Davidova Zvijezda..ovaj prostor zaštićen je ZAUVJEK..zahvaljujem..

Ovakvu zaštitu možete upotrebljavati i kod zaštite ljudi..doma ..automobila..zemlje..i svega što želite zaštititi...
Mali ritual Pentagrama koristi se u magijskim obredima..prizivanja ili otpuštanja..o tome potražite više u literaturi..

Volim raditi i zaštitu VIR ili VRTLOG..

Opustite se..Uzemljite..povucite Energiju Zemlje ..kroz korijenje do srca i Energiju Neba kroz lišće..do srca..i počnite se okretati 9 puta..u smjeru kzaljke na satu..puštajući obje energije da izlaze kroz Vašu srčanu čakru..opisujući oko sebe KRUG..koji se širi prema dole i gore..mješajući energije i tvoreći cilindar oko Vas..ova zaštita je dobra protiv psihičkih i fizičkih napada...

u Osnove duhovnog rada spada čistoća duha i tijela..

Sad ću opisati jednostavno ČIŠĆENJE AURE od nakupljenih elementala i elementara..zalutalih duša, džina i ostalih energija, koje i nehotično crpu naše energetsko tijelo i nagrizaju nam auru.

Opustite se..uzemljite..stavite ruke na srčanu čakru..kad osjetite da ste povezani sa ljubavlju i čistočtom Bogausebi..desnu ruku odmaknite i polako ju pomičite oko sebe..gladeći si Auru..pri tome osijećajte ljubav za sebe..i sve te nakupine koje se hrane našom energijom..kad ste to prihvatili..odmaknite lijevu ruku sa Srčane čakre i objim rukama napravite pokret oko i iza sebe..kao da skupljate nešto..i završite pokretom ruku do iznad glave..Osijetiti ćete da izmedju dlanova imate gustu ljepljivu..hladnu energiju..nakupine BIĆA koje ste skinuli sa Aure..zatim raširite dlanove okrenute prema nebu i to sve pošaljite Stvaraocu..u mir i ljubav..a vaša će Aura zablistati novim sjajem..praštanja i ljubavi..

Nije teško..kako se čini..malo prakse i to sve ide brzo..

Inaće Aura se čisti i Reikijem, Thetom, Bisernim slapom , Svetom Vodom, a postoji sigurno još mnoštvo tehnika za čiščenje.

MOLIM ZA OPROST SVE ČITATELJE ..JEDNOSTAVNO NIKADA NISAM RAZLIKOVALA Č i Ć ..KAO NI IJE i JE..PA SE TIME NI NE TLAČIM..U MOM SVIJETU NEMA RAZLIKA..

PUSA Neznam
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 07 Apr, 2009 11:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne brini ništa za č i ć, to su samo slova, samo ti piši...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Apr, 2009 21:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E hvala na podsecanju 5 element.

Setio sam se kada je devedesetih jedan Amerikanac -ucitelj hodanja po zaru bio u Zajecaru na stadionu i nalozili su 50 kubika drva, zeravica je bila nekih 15 cm debela i on i njegovi ucenici presli preko toga.

Onda su pitali ima li nekoga da bi hteo da proba, Prvo su se javila svega 3-4 coveka...
kada su oni presli, on je opet pitao da li bi neko hteo da jos proba?

I onda se desilo cudo...
Cuveni inat je proradio u ljudima i u stilu:kad moze komsija , mogu i ja, preko 500 ljudi je preslo preko zeravice...

Ucitelj vatre je posle toga rekao:
Izgleda mi da ja ovde nemam koga da ista ucim,
spakovao se i vratio u Ameriku...

A planirao covek lepo da ih nauci kako da meditirraju, da se ne opeku i tako sve to..

I tako i dalje ti ljudi ne znaju da meditiraju---ili ZNAJU ??
5.element

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 07:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..Da svatko tko se odluči..iskreno..može hodati po žeravici da se ne opeće..tu se ne radi o meditaciji ni o nikakvim posebnim pripremama..već isključivo o vjeri i odluci o prihvaćanju vjere da možeš..
Smiješno mi je kad na TV govore o dubokom transu ili energetskim štitovima na stopalima....sve je svjesno i prirodno..

Što se meditacija tiće nisu povezane sa činom hodanja..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 21:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..Evo da ovaj topic iskoristim i u privatne svrhe.. Blago

..Ovo nema veze sa tehnikama ali ima sa životom..

Evo i sad dok ovo pišem..sve u meni ..na meni i oko mene...treperi..ushit..
već par sati se nalazim u centru nekog prekrasnog vrtloga..sreće..ljubavi..lakoće..osvještavanje bezželjnosti..sebi..onako intimno..osijećaj svepripadnosti koji graniči s extazom..osjećaj pripadanja tu i sad a istovremeno svugdje i zauvijek..osijećaj poštovanja..poniznosti..osijećaj kad ti zastane dah..jer vidiš da je prolistala..krhka breza..koja postoji..i ti svjedoćiš njenom postojanju..ti tako sitan..tako beznaćajan..ovdje i sada ..i utoneš u mir jer si se prožimaš sa majkom ( Zemljom )..i ocem ( Božanske Energije)..i zahvalan si na spoznaji

Okidač za ovo čarobno stanje je spoznaja koja je povezana sa Regresijom u jedan od navodno za moju podsvjest bitnijih prošlih života..te tumačenjem te Regresije od strane regresoterapeuta..
Ljutnjom i bijesom na samu sebe i sve oko mene jer ..kao da govorim Kineski..niko me ne razumije....osvještavanjem tog osjećaja.bijesa..nekog dugo pritajenog gnjeva..koji kao da je samo čekao..da eksplodira..i onda smirenje..bez eksplozije..pa da to je to..samo gledano iz materijaqlne perspektive regresoterapeuta...a da je shvatila emotivno..onako kako sam ja osiječala ..shvatila bi da su suze..koje su nemilice tekle..suze zahvalnosti..divljenja..poniznosti..znate kao one kako kažu..plaće od sreće..sad i razumijem taj osijećaj..
POČETAK
Draga prijateljica utvrđuje znanje iz nehipnotičke regresoterapije kod naše drege regresoterapeutkinje ( ne spomin jem joj ime jer ju nisam tražila dozvolu)...u okolici Zagreba.
Idem s njom da vidi u praksi kako se to radi..i pristajem na terapiju..iako to nije moj dio puta....možda ipak i je ..čim sam ovdje..
..Legla sam na Kauč.Skeptik..jer mislim da sam previše oprezna..nepovjerljiva..prema svom umu i prema tuđim umovima...i iskreno uvjerena da jedino stanje nesvjestice..narkoze..kome..dubokog sna..gdje se nakon seanse um NE sjeća tijela koje se glupira..dakle to je jedino stanje koje je po mom onako iskonski djevičanski čisto..bez eventualnonedajbože utjecaja uma..ili želja..
počne ona opuštanje..to mi ide ali krivi redosljed za moj UM..opet me je..e..nepovjerenje..prebrodim to..izdiscipliniram se..opustim ..nađem na zelenoj livadi..i ne vidim ta "fucking ".vrata....( ja inaće u stanu nemam vrata skoro nigdje..osim ulaza po sili zakona..kao mogučnost slobodne odluke koga ću propustiti u svoj životni prostor.. sve su prostorije povezanei spojene ujedno..sve je dostupno a imaš intimu)..ni kameni zid..( ne želim ograde u svom postojanju..a zidovi me asociraju na ograničavanje)..ali osjećam ..tamo u prolazu kroz drvo..neki put..i krenem ja tim putem..zanimljivo..
Terapeut: Šta vidite..kakve su boje..
..doživljaj se prekine..boja ljubičasta..ne vidim nikakav film..osjećaj nervoze jer me je prekinula..tišina..kad eto osjećaja mene ..u nekom prostoru..tipa špilja..bosonog sa zmazanim noktima na nogama..a stopala povelika..neki jadni drveni stolac..osjećala sam da na njemu nisam sjedila..nije mi trebao..
Gdje se nalazite? .U špilji..
Koja je godina .362..odgovaram..a ujedno mi um pokušava šapnuti..daj kaj se glupiraš..i opet utonem u tišinu..i znam ..osječam da sam to ja..u nekoj izbljedjeloj smeđoj..halji..lagano pogrbljena od godina..183..( bubnula sam bez srama..um)...i vidim scenu koju ću pamtiti i osijećati zauvijek..izađem iz spilje..na proplanak..lijevo od mene bijelo sivi vuk..a iznad leti visoko..orao..ispred mene puca pogled preko brežuljaka prekrivenih krošnjama..osijećaj mira..pripadanja..primanje neograničene količine ljubavi..i pogled u lijevo..sunce se prelama po snježnom vrhu planine..od tog prizora i osjećaja poštovanja..poniznosti..sveobuhvatne pripadnosti ..spoznaje da iako si tolike godine bio sam..nikad nisi bio odvojen..osamljen..napušten..bio si svugdje i nigdje...taj osjećaj se ne može opisati..a suze teku u potocima niz lice..suze poštovanja i shvaćanja..olakšanja i sreće..
I što sad vidite..čaroliju prekine glas..suze presahle..šok..um se opet umješa..teško je objasniti..a glupo prepričavati..
i skliznem dalje do obale jezera..vidim svu ljepotu neba kako se ogleda u jezeru..kročim po pijesku..ostavljajuči tragove..i gledajući kako ih valovi odnose..brišu..i zahvalim se na svojoj bezznačajnosti i na časti koja mi je ukazana..namam želja..ali imam neispunjenih tuđih želja..uzimam neki smotuljak...kao kožna knjiga..i odlazim do sela u podnožju planine..položim spoznaju na prag crkve..i odem..izvan sela ..do jednog predivnog drveta..sjednem..naslonim se ..i prestanem postojati..jer sam ispunio svrhu..
Opet me trgne terapeutkinja..idemo do zadnjeg dana vašeg života..prošla sam ga..reče um..i kako se osijećate..da se možete ponovo roditi u tom životu što bi promijenili..
Osijećam se sjajno i nebi promjenio ništa..zar za ničim ne žalite..ne
baš za ničim.(.lagala sam jer mi je bilo glupo objašnjavati joj da jedino za ćime sam požalio bilo je što nisam naučio jezik drveća..a jezik životinja jesam.)...pa niste živjeli sa ljudima..niste imali porodicu..odnose..baš za ničim ne žalite..
I KAKO joj objasniti da nije u pravu..jer ja sam imao odnos sa svim živim i neživim..energetskim..ja sam tu živio život svjedočeći veličini sklada i međusobnog poštovanja i uvažavanja..prebogat život..i um to nije znao objasniti..taj osječaj ..pa je postao nervozan..i seansa je završila uz jako malo mojih rijeći i pojašnjenja terapeutkinje..kako sam ja ustvari jako osamljena mala djevojčica koja misli da mora biti dobra da bi zaslužila ljubav..Eto i duhovni vodić mi je pustinjak sa pregrštom krijesnica koje veselo plešu oko nas....ustvari između redaka...nemožeš ti biti tako sretna kako misliš da jesi..evo..pustinjak..bježanje od životnih odgovornosti..i tako još neke primjedbe..ja slušam..gledam..i analiziram zašto mi je izazvala osijećaj bijesa--prema samoj sebi..i shvatim..Ona ne shvaća..Ja tamo gore nisam žalila za životom jer sam ga provela sama..nisu to bile suze samosažaljenja ..već suze radosnice ..i shvatih da ni ne trebam ništa objašnjavati..i tako nikakve analize ne mogu poništiti onu sliku i ono znanje..onaj osiječaj ..ljubav..poniznost tu veličinu svrhu i punoću ..života sa planinom..Mon Blan ( neznam kako se piše) ..a i nije važno..i taj trenutak kad odlučiš da odeš dalje..bez žaljenja..

Eto podijelila sam s vama jedan predivan događaj..osjećaj koji se ni sad ne gubi..
Poštovanje i poniznost prema svemu stvorenom...

..Pusa..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 22:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnogo ti hvala na ovome herc bez reči...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas sam progutala 5.elementu tvoju pricu u komadu, a ne mogu bas citat duge postove inace...
I to te i sada drzi, a? Taj osjecaj? Vidjela sam negdje drugdje da si danas pisala kako se dobro osjecas...

Mozes mi poslati na pp ime te regresoterapeutkinje, ili mozda znas i neku od povjerenja u Rijeci?

E, btw, sad mi palo na pamet: jesi bila nekad do velecasnog Zvjezdana Linica?
Sta mislis o njemu?

ja sam definitivno odlucila posjetit ga, ili cu ici u Tabor ili pokusati s frendom koji me htio ranije povezati s njim.

I odem u nedjelju na Trsat u Svetiste, i vidim na popisu korizmenih misa da je bas on vodio onu u nedjelju 8. marta !!!

Bas mi je bilo zao da sam propustila priliku...ali, dobro. Tako je moralo biti.
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2009 22:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
.
Okidač za ovo čarobno stanje je spoznaja koja je povezana sa regresijom u jedan od navodno za moju podsvjest bitnijih prošlih života..te tumačenjem te regresije od strane regresoterapeuta.

Draga sestro 5.elemnt,
molim te iskopiraj ovo svoje divno iskustvo izazvano regresijom,
u temi REGRESIJA U PROŠLE ŽIVOTE, ovde -

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=458&start=0

Neka ostane post i ovde, a i tamo.
Hvala ti, i pozdrav ! herc Pozdrav

.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 2 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47636 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42384 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22635 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16726 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)