DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 13:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
5.element ::

i danas ga molim za oprost za neučinjeno i molim anđele da ga odvedu u svijetlost a starcima podare mir u srcu..

Mislim da je to sada već učinjeno, jer si ti već na neki način locirala andjelima mesto gde se to dete nalazi. Često su anđeli spremni da nekoga odvedu u svetlost, ali ne mogu, zato što ga ne vide. Tada nastupaju takvi ljudi poput tebe koji mogu andjelima da lociraju takve osobe koje su zasluzne svetla, ali ih andjeli ne vide iz razlicitih razloga, a pre svega zbog toga sto se nalaze u Limbu.

A ja mislim da to nije do andjela koji ne mogu da vide(Bog moze da ih usmeri ako je potrebno),bas naprotiv zbog velike vezanosti ono mora biti uz njih neko vreme to je normalno po meni.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel ::

A ja mislim da to nije do andjela koji ne mogu da vide(Bog moze da ih usmeri ako je potrebno),bas naprotiv zbog velike vezanosti ono mora biti uz njih neko vreme to je normalno po meni.

Drexel, u brojnim slucajevima je bas tako kako si rekao.

Ali u nekim slucajevima nije tako, a ja mislim da je jedan od tih slucajeva i taj koji je opisala Peti element.

Ja mislim da je ipak ljudima lakse da prepoznaju ljude.

Medjutim, mozda je Peti element najbolje postupila time sto nije nista postupila

Da je postupila, mozda bi se najdirektnija uplela u karmicke stvari koje se ticu te poredice. Najbolje je u tom slucaju, pozvati u pomoc andjela cije znanje daleko nadmasuje nase, da on presece.

Inace, Drexel, mislim da Bog direktno usmerava zaista samo kada je jako bitno, ali da inace vise voli da usmerava posredno preko svojih andjela, ljudi, vilenjaka i ostalih svetlih bica.
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..zahvaljujem Tale na objasnjenju i zahvalila sam Andjelima na učinjenim i djetetu poslala pregršt ljubavi...a za roditelje zamolila mir u srcu..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 14:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Medjutim, mozda je Peti element najbolje postupila time sto nije nista postupila

Da je postupila, mozda bi se najdirektnija uplela u karmicke stvari koje se ticu te poredice. Najbolje je u tom slucaju, pozvati u pomoc andjela cije znanje daleko nadmasuje nase, da on presece.

Ovako je ispravno postupati..ne mesati se uopste,samo ako neko pomoc zatrazi..pozdrav talerman.
 Nazad na vrh »
_number7_

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 15:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..prema nekim tumačenjima svi mi imamo životinjskog pratioca..dvojnika..karakteristike određene životinje..

meni se nije desilo da ih viđam na taj način i stvarno ne znam kako se kontrolira takovo viđenje.Sigurno na forumu ima čitatelja koji su iskusniji u takovim situacijama pa će ti dati smislen odgovor.
Meni se od uskrsa dešava da vidim ljude koji hodaju po cesti..pa nestanu..i imala sam problema sama sa sobom jer sam mislila da mi nešta sa opažanjem nije u redu.
Evo primjer koji se desio na sam Uskrs .Bila sam na Tenerifima i idem predveće ..negdje oko 6 sa plaže prema apartmanu.Sunce zalazi..a moja Petra koja ima 9 godina..stalno nešto prigovara..te je žedna..te je gladna ..te joj Hladno..iako je imala maicu dugih rukava i trenirku..idemo mi tako i vidim prema nama ide par oko 70 godina a ispred njih na korak dva dečko starosti nekih 10 11 godina obućen samo u kupaće gaće..neke sive na prugice..malo bucmasti sa crnom valovitom kosom..tamnim tužnim očima
kada su prošli uz nas kažem Petri ..stalno zvocaš da ti je zima a ovaj dečko hoda u kupaćim gačama i nije mu zima
Koji dečko..pita Petra
Pa sad je prošao kraj nas sa onim djedom i bakicom
Mama deda i bakica su sami prošli..nikog drugog nema
Okrenem se brzinom munje..kako su oni prošli nekih desetak metara niz cestu..čak požurim natrag jer sam petru uvjeravala da je ispred njih i ne vidi ga..i kada ih sustignem vidim da nema nikoga..sami i nekako tužni šeču niz cestu..pogledam okolo da nije dijete negdje skrenulo..i odjednom shvatih da sam im trebala reći nešto u vezi tog djeteta..da je tu uz njih jer ga oni svojom tugom drže vezanog ..nekako sam znala da je nekad davno otprilike oko 1960. godina dećko nestao..utopio se..i nisu ga našli..

I sad mi je žao što ih nisam zaustavila i pitala ..rekla im..ali bila mom UMU glupa ta ideja..pa donesoh odluku da se ne uplićem..iako je ta odluka dugo u meni izazivala mučninu..i sad mi nekako žao što to nisam učinila pa makar ispala luda..

i danas ga molim za oprost za neučinjeno i molim anđele da ga odvedu u svijetlost a starcima podare mir u srcu..

a mozda je taj tigar samo plod moje maste, neki svjet u kojem bih volio da zivim, svjet cudesnih stvorenja i zivotinja o kojem oduvjek mastam.. mozda je tolika zelja u meni da se nesto promjeni na ovom svjetu, nesto cudesno da je pocelo uticati na moju duhovnu stranu...
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..jedna od najupotrebljivanijih rijeći..možda..sve je moguće i sve možebiti možda ako ti to dopustiš..ili želiš..ako te zabavlja takovo vidjenje ljudi..igraj se ..pokušaj u takovoj situaciji kad vidiš tigra u nekome..tog istog tigra zamisliti kao malu bebu tigra koju hraniš na flašicu..pa mi javi osijećaj..i zaključak dali je mašta ili
( 5.element )
 Nazad na vrh »
_number7_

Pridružio: 05 Maj 2009

Poruka Poslao: 08 Maj, 2009 15:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..jedna od najupotrebljivanijih rijeći..možda..sve je moguće i sve možebiti možda ako ti to dopustiš..ili želiš..ako te zabavlja takovo vidjenje ljudi..igraj se ..pokušaj u takovoj situaciji kad vidiš tigra u nekome..tog istog tigra zamisliti kao malu bebu tigra koju hraniš na flašicu..pa mi javi osijećaj..i zaključak dali je mašta ili

pokusacu da odrzim iluziju sledeci put cim je budem primjetio... drago mi je da sam te sreo i hvala Smile
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 13 Jun, 2009 20:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..danas je dobar dan za umiranje..a još bolji za nastavak školice..

Nekako mi se nije dalo pisati nastavak,a kad se meni nešto neda jednostavno nije vrijeme za to,pa iskustveno rađe malo stavim da odleži..sazrije ..pa nastavim..

Sljedeća vježba..bolje rečeno radionica je nastala iskustveno kroz podosta godina bavljenja i iskušavanja raznih učenja..tehnika..načina.

Osobno mi je vrlo bliska i svakodnevno ju koristim. Pruža neograničene mogučnosti kako početnicima tako i malomanjim početnicima ..a i onima koji smatraju da to više nisu...

Hram Vlastite duše..

Napravite čiščenje prostora..aure..uzemljenje..upalite svijeću..bijelu..pustite neku tihu instrumentalnu glazbu..ili šum mora..ili kiša..

Navinite sat da vam nježno zazvoni za dva sata..( ovo samo prvih sedam dana..kasnije možete spavati tamo..

Danas ću vam ispričati..gdje i kako se gradi..i molim vas navijte sat..jer ujutro kad se probudite sve će vam se činiti kao san..ako ne izadjete iz hrama..

Još jedna preporuka..koju iskreno rečeno sama ne provodim..ali..pametni ljudi pišu,budalasti pamte..pa vi budite pametni..za sad..samo na početku..stavite olovku i papir kraj sebe,smjestite se najudobnije ..ja ležim..opustite tijelo fokusirajući se na glazbu..ili plamen svijeće..ispraznite misli..i lagano odbrojavajte od 7 prema 1 ..i u mislima zamislite sebe kako se spuštate ..lijeno..polako..niz sedam stepenica..koje su lagano osvjetljene..a oko vas je tama..kad stignete na prvu stepenicu ispred vas će se Poznata ulazna vrata Vašeg doma..

Otvorite ih prođite kroz njih u kratki tunel na čijem se kraju nalazi nešto kao otvor na pečini..preko kojeg pada slap kristalno bijele boje..svaka kapljica nosi jednu od duginih boje..nadopunjena sa zlatnom i srebrnom..i pod utjecajem vanjskog svjetla sve skupa poprima bijelu kristalnu boju Božje ljubavi i milosti....prolazite kroz slap..osjetite kako pere sve sa vas..osjetite olakšanje..

prolaskom kros slap Božje milosti..neokaljani-očoščeni dolazite na ..

( ovdje za početak onima koji misle da im neide vizualizacija a i skepticima preporučam da se sjete nekog mjesta iz ovozemaljskog života ,gdje su se OSIJEČALI IZUZETNO SRETNI I ZAŠTIČENI..neka se vrate u mislima na to mjesto ..ali bez ljudi koji bi u stvarnom životu mogli biti tamo..)

za one kojima nije strana vizualizacija..neka si vizualiziraju svoje mjesto..moje je snježnobijela pješčana obala koju lijeno opahuje more..sa potkom koji dolazi ispod slapa i uljeva se u more..i prekrasnom bujnom vegetacijom u pozadini..dakle taj stari Hrast..na sredini plaže..ležaljke ispod njega..uz potočić s jedne strane i kameni zidić sa vratima s druge strane...

Moram priznati da mi hram nije oduvijek tako izgledao..prvobitni je bio na livadi..sagrađen kao kamena kuća sa staklenim krovom..oko nje je bio vrt a unutar nje knjižnica..stol..stolice..ekran..prozori..fotelja za goste..

Tijekom vremena zidovi su polako gubili smisao i hram se našao tu gdje je.

Dakle zamislimo..vizualiziramo..izmeditiramo..doživimo..vidimo..osjetimo..TO mjesto..i u njemu sagradimo Hram..Znamo da smo tu sigurni..zaštićeni ..voljeni..i da su tu uz nas..kasnije ću vam objasniti kako..anđeli..vodići..Stvoritelj..

Hram opremite do najsitnijih detalja da bi se u njemu osječali udobno Vi i VAŠI GOSTI..naravno i sva svita pomagaća i savijetnika..

Kad ste zadovoljni izgledom hrama..izadjite van i prošećite okolinom..promotrite ju kako izgleda kroz sva godišnja doba..osjetite ju..
nakon toga se vratite u hram..Zapamtite da je ON VAŠ I VI TU POSTAVLJATE PRAVILA AKO ste skloni pravilima. ( bar u početku)..budite svjesni da VAM se TU ništa ne može dogoditi..jer ste se Okupali u milosti i LJubavi Stvoriteljevoj..kad se saživite sa hramom..unesete ga sa najsitnijim detaljima u svoju svijest i podsvjest..kad ga osjetite..već vam zvoni ONAJ SAT KOJI STE NAVINULI ..a prilikom navijanja dali ste mu zadatak da vas izvede iz hrama kroz vodopad Stvoriteljeve ljubavi..svojim zvukom..

Ja odoh na večeru a o radu sa hramom kad se vratim i volim Vas

Backtotopic Backtotopic Backtotopic Backtotopic Backtotopic Backtotopic Backtotopic Backtotopic
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 15 Jun, 2009 11:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..Dobro jutro svima i puno radosti kroz današnji dan ..želim Vam svima.

HRAM VLASTITE DUŠE...VJEŽBA 1.

Želim napomenuti da je na početku rada u Hramu vrlo bitno okvirno spoznati njegovu "moć"...djelovanje kroz vrijeme i prostor.

Prije Vježbe 1.još kratka smjernica za povezivanje sa Anđelima..

( iako ste stalno povezani na način da oni sa osmijehom na licu očekuju svaki Vaš zahtijev za pomoć..verbalni ili osječajni ..s tim da nam sa ljubavlju daju obuilje onih situacija koje nam proizvode osječaj u kome se trenutno nalazimo..pa dakle PAZITE..Anđeli neznaju razliku izmedju depresije i sreće..ustvari oni ne razlikuju ljudsku kvalifikaciju dobro mi je-loše mi je..pa ako pretežito gajite depresivne osječaje ..ONI..prihvačaju to kao VAŠ PRIMARNI OSJEČAJ....rekli bi ljudskim jezikom..zapovijed..i donose vam situacije koje taj osječaj izazivaju..kako bi Vam ugodili )

Vrlo mi je nezgodno slijediti TOK školice kad se na svakom koraku ukazuje potreba za vannastavničkim aktivnostima..ili proširenje teme..pa osječam potrebu da Vam prezentiram sve što sam iskusila i recimo naučila kroz smjernice koje mi svako malo šapuće na uho M.M...duhovni vodić koji mi je ukazao čast da vodi brigu o provođenju mog plana života na Zemlji. )..a sigurna sam da to isto može svatko tko odluči da napravi NEŠTO sa svojim životom i pokuša ove predivno jednostavne i izuzetno močne nazovimo ih "Tehnike"..iako to nisu.
Ovime Vam se otvara MOGUČNOST da bez prevelikog vremenskog angažmana dobijete odgovore na sva pitanja koja se osudite postaviti..da riješite sve probleme za koje se iskreno odlučite da ih želite riješiti..

Vratimo se Anđelima..Povezivanju s Njima..

Napravite čiščenje aure, zaštitu prostora,navinite sat da zvoni za 2 sata,
Napravite DRVO uzemljenje..

Ostanite u stajačem položaju ,rukama spuštenim uz tijelo..osjetite kako kroz Vas protiču energije Neba i energije Zemlje..prožimaju se ..prolaze kroz vaše tijelo odnoseći sa sobom svu napetost i težinu i donoseći u Vaša tijela..meku kristalno bijelu svjetlost..satkanu od svih boja Božje ljubavi..DUGA..( o radu s energijama svake boje koja čini bijelu kasnije..podsjetite me )
Kada osjetite kako težina prolazi kroz stopala u Zemlju..a glava Vam je negdje Viiisoko u nebu..podignite polako obje ruke ..šireći ih dlanova okrenutih prema gore.. dok ne dođete do položaja visoko iznad glave..podignite se na prste..ruku sklopljenih iznad tjemenske čakre u položaju molitve..lagano ih povucite rema dolje..do trećeg oka..pa dolje do timusa..pa dolje do srčane čakre...spuštajući se opet na stopala..položite dlanove jedan preko drugoga na srčanoj čakri..i onda ih razdvojite povlačeči svaku ruku na svoju stranu ..dok vam nisu potpuno ispružene u visino ramena....raširite .sve prste ..otvorite ih..i laganim pokretom zagrlite sami sebe.

Kada to radite Jedan od Vaših Andjela stajat će iz Vas ..pomoći u spuštanju Božje iskre u Vaše srce..i na kraju Vas obujmiti nježno svojom Energijom ljubavi i služenja..koju čete Vi osjetiti kao da Vas je netko zagrlio Velikim Nježnojakim krilima..

Dok ovo radite ne očekujte ništa..ne meditirajte..ne zovite nijednog Anđela poimence..( ne SAD na POČETKU..kasnije..samo nebo je granica)..pustite neka se desi..il ne desi..uživajte..

Kako smo ovo učenje stavili u kontekstu HRAMA V.D, (H.V.D.) ova vježba će nam u početku poslužiti za upoznavanje sa našim anđelima i razgovor s njima.

Dakle poslije povezivanja s Anđelom..smjestite se kako Vam je najudobnije..ja ležim ..

Uđite u HRAM VLASTITE DUŠE..

Pogledajte po hramu da li se što promijenilo..da li negdje ima nereda ili se možda skupila paučina..
kad se osjetite ugodno ..sjednite na omiljenu stolicu..fotelju..kamen..svjesni da ste tu VI neprikosnoveni gospodar..i ...

ovdje ću navesti nešto što bi bilo poželjno da učinite redosljedom koji ću navesti..i molim Vas nemojte odmah samoinicijativno trčati dalje..
najprije čemo napraviti osnove za za to "trčanje"..uvježbati "mišiće"..nabiti kondiciju..kako bi kasnije imali snage letiti.

1. Posijet H.V.D....

Dakle smjestite se udobno gdje već želite..anđeo je uz Vas..i postavite jednu udobnu fotelju za GOSTE..preko puta sebe..i sad POZOVITE SEBE. u dobi od tri...5..7..godina..pa kasnije...možete izgovoriti glasno..molim .. da mi dođe u goste..ponudite tom djetetu da sjedne preko puta Vas..ponudite mu piće ili slatkiš..osjetite ljubav i upitajte TO dijete..koji su snovi njegove duše..prođite kroz dosadašnji život..pitajte sami sebe gdje ili što ste pogriješili..oprostite si..osjetite koliko se snovi djetetove duše preklapaju sa snovima Vaše duše..poslušajte dijete u sebi..veselite se s njim..obrišite mu suze..dajte mu savijet..volite ga i Oprostite mu..

Možda se dijete neće htjeti pojaviti..možda će šutjeti kao zaliveno..pustite ga..pričajte mu što osiječate za njega..pokažite mu da ima svu Vašu ljubav i pažnju..i kad završite..oprostite se sa njim..zahvalite mu na mudrosti..i vratite ga "kući"..obavijenog Vašom i Božjom ljubavi.

Napustite hram kroz Vodopad ..ako Vas sat nije vratio prije.

Inače kda se usvoje ove vježbice su vrlo kratke i rade se mentalno ili samo namjerom..tako da ulazak u H.V.D. sa svim predradnjama traje svega minutu..a posijet Hramu samo prvih sedam dana traje ograničeno po dva sata..kasnije možete na sekundu skoknut tamo..ili ostati cijeli dan..reči ću Vam Kako..kad budete spremni..

Volim Vas..i bilo bi Vrlo korisno AKO je netko našao za korisno da pokuša izgraditi H.V.D...da nam opiše svoje iskustvo..da bi zajednički mogli za izvjesno vrijeme vidjeti promjene koje će se dešavati...Pitanja.?.?.

Hram radite za početak prije spavanja..pa kad izadjete..nastavite spavati..snovi će Vam biti vrlo zanimljivi.. Goodnight
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 15 Jun, 2009 21:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..vrlo važan dodatak predhodnom textu.

..Zamolite dijete za oprost jer mu se niste posvećivali dovoljno i obečajte mu da čete se češće igrati ...
( 5.element )

Poslednji izmenio 5.element dana 18 Jun, 2009 21:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 20:05 pm    Naslov: HRAM VLASTITE DUŠE 2.radni posjet
Odgovoriti sa citatom

..danas ulazimo u H.V.D. s namjerom raščiščavanja odnosa unutar obitelji..prijatelja..

Naravno da je potrebno učiniti sve one predradnje, pa kad se okupani slapom Božje Milosti i Duha Svetoga ,počnete ugodno osiječati..sjednite i pozovite članove obitelji..jednog po jednog.ili grupno .i žive i mrtve..zamolite ih..Bogumeni poziva Bogautebi (ime) da dođe u Hram Naše Duše kako bi u miru i iskrenoj ljubavi nastavili rasti .

Pričekajte da vam se pojave osobe koje ste pozvali..počastite ih..recite im sve što im imate za reći..iskreno..i ono što vas je od strane njih povrijedilo i ono što vas je razveselilo..recite im da ste svjesni da ste ih svojim postupcima..namjerama..nedjelovanjem..povrijedili ..iako Vam to možda i nije bila namjera..recite im sve što Vam LEŽI NA DUŠI..Zamolite ih OPROST ako ste ih povrijedili..i od srca im oprostite ako su oni vas povrijedili.....Promatrajte kak se iz Vaše srčane čakre kreću zrake svjetlosti Duginih boja..koko obavijaju svakog posebno..i ulaze u njihove srčane čakre a oko vas se polako diže izmaglica duha svetoga koja donosi mir..Čuje se anđeoska muzika i svi su radosni jer je duša prepoznala jedno..Pošaljite im ljubav i zaželite da u miru s Bogom nastave svojim putem...

Poslije toga dolaze na red prijatelji i poznanici..znani i neznani.. ONI koji su u bilo kakvoj agresiji ili nasilnom činu nekog izgubili ili bili povrjeđeni OBAVEZNO pozvati onog ko je to prouzročio. U našem Balkanskom području a i na području Amerike i Europe..potrebno je pozvati cijeli narod..zamoliti za oprost i oprostiti..na kraju zamislimo Zemaljsku kuglu..i šire..i ponovimo sve ponovo..kad više nemate nikoga za pozvati..završili smo vježbu dva..ova vježbica može potrajati danima ovisno koliko odnosa imate za rasčistiti..

Vrlo je bitno pustiti emocijama na volju..ne razmišljati tipa..sigurno sam zaspala i sanjala..umišljam..to su normalne zamke koje nam UM postavlja na put jer ne može podnjeti da Duša preuzima Vladavinu..Polako ali Sigurno....

Volim Vas iako se ne javljate ..i kao što je netko na ovom forumu zakukao.." teško je pisati bez ikakve povratne informacije..informacije tipa samo ti nastavi..čitamo te..i razne kurtuazne pohvale me ne zadovoljavaju..ŽELIM DA SE JAVI NETKO KO JE POKUŠAO IZGRADITI HRAM..ILI GA USPJEŠNO ILI NEUSPJEŠNO UPOTREBLJAVA..

JER AKO OD 2000 ČITANJA NITKO NIJE POKUŠAO..ONDA NEMA SMISLA OVDJE TO BESPLATNO OBJAVLJIVATI..KAD SU MI ZA TO PLAČALI..BOLJE DA NE ZNATE KOLIKO..A TO JE SASTAVNI DIO KNJIGE KOJA USKORO IZLAZI NA ENGLESKOM I ŠPANJOLSKOM GOVORNOM PODRUČJU...

Ovo gore napisano je duševna hrana za one koji će mi sada skočiti za vrat s materijalizmom i plačanjem .

Iako sam malo žalosna Volim Vas.
( 5.element )

Poslednji izmenio 5.element dana 17 Jun, 2009 20:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 20:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo malo odjeka herc

Pratim tvoju temu od samog početka i tehnike su ti izvanredne. No, nisam se javljala jer nisam osećala potrebu da bilo šta dodam.

Što se Hrama tiče, meni je to bio otvoren prostor, mala plaža... nekih stotinak metara dugacka. A umesto peska plaža je bila posuta biserima. Uživala sam da budem na toj plaži, uživala da se kupam u Okeanu, uživala u jednostavnom postojanju sebe same.

To je moje mesto za totalnu regeneraciju, ležim na bisernoj plaži i osećam kako me sunce regeneriše do poslednjeg molekula tela. Kad sam u vodi osećam kako me voda pročišćava totalno iznutra dok ne postanem prozračna i čista kao vazduh koji udišem.
nahatus
Na duhovnom putu

Pridružio: 30 Mar 2009

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 20:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo, pozeleh da kazem da mi se dopada svaka napisana rec i da mi mnogo od onoga sto si napisala ide veoma lako. Jedini ,,problem" koji imam je kad pozovem sebe kao dete. Tada mi se javi neopisiv bol i osecam teskobu. Ovo me je saznanje na neki nacin zaprepastilo, jer koliko se secam imala sam srecno detinjstvo. Sada shvatam da tu, u tom periodu postoji neki problem, ali ono dete nikako da progovori Very Happy Znam da ce i to doci s vremenom.
Nastavljam da radim i cekam dalje vezbe.
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 21:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nahatus, voli to svoje unutrašnje dete i ono će jedog dana progovoriti. Analeta je pisala o tome na jednoj temi, ako nisi videla evo ti link

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1239
nahatus
Na duhovnom putu

Pridružio: 30 Mar 2009

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 21:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy, hvala ti na ovom podsecanju. Citala sam vec ono sto je Analeta pisala, ali cu to opet uciniti. Malo me je zbunio bol koji sam osetila, jer mi se do sada nije javljao pri pomisli na sopstveno detinjstvo, a nakon pokusavanja da prizovem dete u sebi i razgovaram sa njim uvek mi se iznova javi ovo isto osecanje.
Bilo kako bilo, moram poraditi na tome.
herc
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 4 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48072 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42463 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22698 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30342 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16844 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35393 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42816 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)