DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 21:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nahatus ::
Starcy, hvala ti na ovom podsecanju. Citala sam vec ono sto je Analeta pisala, ali cu to opet uciniti. Malo me je zbunio bol koji sam osetila, jer mi se do sada nije javljao pri pomisli na sopstveno detinjstvo, a nakon pokusavanja da prizovem dete u sebi i razgovaram sa njim uvek mi se iznova javi ovo isto osecanje.
Bilo kako bilo, moram poraditi na tome.
herc

Draga Nahatus..pozovi djete ponovo..i obečaj mu da ćeš ga saslušati..upitaj ga za njegove snove..nade i očekivanja..i obečaj mu pokušaj ispunjenja..i igraj se..u ovom odraslom životu. ..Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
nahatus
Na duhovnom putu

Pridružio: 30 Mar 2009

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala 5. elementu, hvala Starcy!
Srce si!
Zavolecu ja i tu malenu sebe, pre ili kasnije!!!
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 17 Jun, 2009 22:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nahatus ::
Hvala 5. elementu, hvala Starcy!
Srce si!
Zavolecu ja i tu malenu sebe, pre ili kasnije!!!

..Ma volis ti nju samo se malo stidis jer si odustala od snova..privremeno.. Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 18 Jun, 2009 10:31 am    Naslov: HrAM VLASTITE DUŠE 3.radni posjet
Odgovoriti sa citatom

..Dragi moje ako ste primjetili pišem u npodnaslovu ..radni posjet..to je stoga što nam Hram služi i za zabavu i stjecanje znanja,obnavljanje.. a ne samo za čiščenje " smeča" što radimo na početku.Kasnije rijetko..preme potrebi..jer nas Hram štiti od svega što ograničava slobodu rasta i razvoja duše.

Da se malo odmorimo od " tereta koji je pritiskao dušu "..danas 3.dan stjećemo-upoznajemo-spoznajemo "novu" staru OBITELJ.

Spustimo se u H.V.D. na, do sad već dobro uvježban naćin,danas ne morete naviti sat..možete ostati u Hramu do jutra..jer će se događanja nastaviti kroz stanje "sanjanja".

Prošećite Hramom..pogledajte da li je čist..ako negdje ima paučine..prašine..smeča..pokupite to i odnesite pod slap da ih on ispere..
Danas Želite da vam Hram bude izuzetno prijatno mjesto.Možete ga posuti ružinim laticama..osjetiti miris cvijeća..čuti zvonki smijeh i odjeke radosti..To se Vaša duša raduje GOSTIMA-DOMAČINIMA KOJI JOJ DANAS DOLAZE.ZA NJIH PRIREDITE NEŠTO SPECIJALNO ..DA IM PONUDITE U ZNAK DOBRODOŠLICE I ZAHVALE ..SA SPOZNAJU DA POSTOJE I DA SU UVIJEK TU..ZA VAS..HTJELI VI TO ILI NE..ONI SU SE ZAVJETOVALI BOGUUVAMA DA ĆE U SVAKOM TRENUTKU POSTOJANJA DUŠE , SVE DOK SE ONA NE SKUPI U JEDNO ..BITI TU ZA NJU I UZ NJU .DUŠA SAMO TREBA ..POKUCATI..ZATRAŽITI...ZAHVALITI..

Smjestite se udobno i pozovite Svog Anđela čuvara i sve ostale Anđele koji su uz Vas..da posjete H.V.D...da vam se predstave...

Napomena..MOLIM VAS DA SE NE VEŽETE ZA NI JEDNU SLIKU..NI MISAO..PUSTITE NEKA TEČE..OSJEČAJTE..
Anđeli se u početku ukazuju u nama poznatim oblicima..neki od njih dolaze u ljudskom obliku..bez krila rekli bi..poneki će imati "poznato"lice..možda nekoga koga smo susreli na životnom putu..

Upitajte ih imena..zamolite ih da Vam se pokažu u svoj svojoj veličini..da Vas povedu na putovanje kroz galaksiju..pogledajte Anđela Zemlje..iz daljine nebeskih prostranstava..neka Vam pokažu nastajanje misli novog svijeta..materijalizaciju misli..putujte na njihovim mekim krilima..

Vratite se u Hram..zahvalite Anđelima što su uvijek tu i što će se na poziv Njihovog imena odazvati svakoj našoj emociji...zahtijevu..želji..i ponudite im mogučnost obitavanja u Vašem Hramu..konstantno..

Ovdje bi neke duše mogle imati otpor jer nisu dovoljno upoznate sa načinom rada Anđela..pa smatraju da " nisu dostojne " zahtijevati ( ovdje pod "zahtijevanju" smatram sljedeće riječi kad se obračate Anđelima ...
Kako bi ih bolje objasnila navest ću primjer iz Vlastitog iskustva koji već godinama uspješno radi na Zemaljskoj ravni..u običnom SVAKODNEVNOM životu..Svaki put kad sjednem u Automobil i krenem u centar grada..kažem--Lusilla ( moj anđelčič za sitnice)..ti znaš da ja ne volim hodati..pa te molim da mi osiguraš parking mjesto što bliže ..( cilj)..baš si srce i hvala ti ....i stvarno se iskreno razveselim kad UVIJEK..taman neko izlazi..kad ja nailazim..i parkiram se..neki dan sam dolazila u centar..i nekih 200 metara prije cilja..izlazi auto iz parkirališta..ali ispred mene četiri automobila..mislim..neće..ali ipak jedan hoće i to baš onaj kojega sam propustila da uđe sa sporedne ulice ispred mene..pomalo razočarana
jer je UM odmah počeo likovati..kao anđeo je svoje napravio ali ti si poremetila tok propustivši ovog..rekoh pa neka..mogu i ja ponekad tražiti parking..zaboravila sam to iskustvo..heh..i pred samim ulazom u dvoranu..na mjestu gdje se ne plaća ( 2 mjesta za dostavu koja su slobodna poslije 18 sati)..izlazi auto..i TO JE TO.ONI uvijek rade na tome da nas usreče.Važno je znati da nemaju slobodu Vlastitog Razmišljanja..donošenja odluka za nas ili umjesto nas ( IZNIMNO kada je NAŠ život ugrožen a nije nam VRIJEME da napustimo tijelo..Od srca preporučam knjigu Nevidljivi pomagaći...neznam ko je autor..)..već je njihova uloga da budu od pomoći svemu što je stvoreno i zamišljeno..

Anđeli kao energije čiste ljubavi ne poznaju negativnosti pa tako ni naše negativne ili loše osječaje..za NJih vrijedi ono..O čemu MISLITE i kako se OSJEČATE i ŠTO PRIČATE ..to i ŽELITE kao iskustvo u svom životu i oni se trude da Vam što više tih iskustvenih situacija dovedu u život ili na put.

PONAVLJAMO...Vi kažete ne želim da mi se razbije čaša..
Oni čuju vašu želju..............želim da mi se razbije čaša..i vi čete se popiknuti i čaša će vam ispasti i razbit će se ..nadam se da sam bila dovoljno slikovita da Vam objasnim da PAZITE KAKO I ŠTO MISLITE..GOVORITE..PIŠETE....jer ONI ne poznaju i ne "ČUJU" NE..kao predznak..i svom se ljubavlju trude ispuniti naša očekivanja..

Ovo je nažalost jako skračena verzija iz Povezivanja i rada s Anđelima..o čemu ću možda pisati kasnije ako se ukaže potreba.To je vrlo široka tema koja objašnjava fiziku anđela kao i poredak.itd..itd..

Dakle Anđeli su tu i Zbog Nas..pa koristite ih svjesno..i savijesno..

Ovaj dan 3.trajat će tri dana..jer imamo još predivnih upoznavanja..
Volimo Vas .
( 5.element )
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 19 Jun, 2009 12:29 pm    Naslov: H:V:D: 3.dan 2.posjet
Odgovoriti sa citatom

...Spustimo se u Hram..pozdravimo sa Anđelima..zahvalimo im što su uvijek uz nas.Smjestimo se udobno i pozovemo Našg duhovnog vodiča ili vodiče..da nam dođu u Hram..uz napomenu da su naše srce i duša prepuni radosti zbog tog susreta.

Pustite misli neka teku..promatrajte..doživite..

Na ovoj vježbi sam prvi puta imala problema..jer sam očekivala Mudraca sa svjetiljkom koji izgleda kao na karti Tarota..9...žarko sam željela ..mislila da zaslužujem..njega..

a ono ništa..čorak..buljila sam u lift za goste..željela da se otvore vrata ..ništa..razočarana.. sa sumnjom u dostojnost duše da joj služi navedeni vodič.. razočarana..nadurena..kao malo djete kad ne dobije što želi..sjela sam ispod Hrasta..na rubu suza..kad se odjednom ispred mene pojavi Plamen..visine oko 20 cm..plesao je oko mene..izvijao se kao trbušna plesačica..sažimao u svjetlosnu kuglu koja bi me opkružila brzinom svjetlosti..te NJegove gluparije su kod mene izazvale smijeh..onako Iskren..razdragan..zahvalan..što postoji neko-nešto ..tako jednostavno i čisto..tako životno..kao plamen..iskra..i može u trenu odagnat svu tugu duše što je u Vlastitom Hramu dozvolila EGU da se umješa.Pomisli duša ako je EGO došao u hram ..nepozvan..možda ima nešto za naučiti..pa nek ostane..i podravi ga duša prepuna svjetla i radosti..i pozdravi ga Plamičak..Pruži mu ruke za zagrljaj..EGO poleti..padne u zagrljaj Plamena..i nestane..na vratima lifta zazvoni zvono..okrenem se da pogledam gosta..i vidim najplavije oči koje postoje..osmijeh mješavine sreće i tuge..lice koje isijava MIR I SPOZNAJU DA NEMA GRIJEHA KOJI SMO POČINILI A DA GA BOG NE MOŽE OPROSTITI..
NEKA BACI, KAMEN, PRVI, O N A J KOJI NIJE ZGRIJEŠIO...

Osječala sam..znala sam..da je to Marija Magdalena..iako o njoj nisam znala gotovo ništa..

Tijelo htjede na Koljena..Duša prostre tepih od ružinih latica..a ona reče..Nepotrebno...jedno smo i zajedno se klanjamo milosti i ljubavi Boga Oca Majke..i Duha Svetoga...

Sječaš li se kada si mi obrisala suze..u kapelici na obali jezera..i rekla Nemoj plakati..pomoči ču ti da riješiš probleme..spremna sam da preuzmem tvoj teret..iako nisi znala ko sam..
(Tad se sjetih sna od prije nekih 15 godina koji je i dan danas živopisno urezan u pamčenje..)..

Od tada sam u tebi ,za tebe,kroz tebe mnogo puta slala poruke..ni ti ih ponekad nisi razumjela..ponekad nisi baš ni vjerovala..ali one su našle put do onih duša kojima su bile namjenjene..i nalazit će i dalje..

Bog u Tebi me je prepoznao...duša postala dovoljno svjesna da me prihvati..Ja sam se zajedno sa Tvojom dušom zavjetovala Gospodinu da ću joj pomagati širiti Njegovu ljubav ..milosrđe i učenje praštanja i poimanja..

Osjećaj ljubavi..jasniće..samilosti..osjećaj bola i straha..UM prodire u Hram..bocka..što je s ONIM..nisam dostojan da uniđeš..od kud tebi ideja da si dostojna..i Opet se pojavi plamičak ..sagorijevač svih sumnji UMA..i ponovo ona vjera..ljubav..i poletim u Zagrljaj....bez straha od sagorijevanja...

Od tada ZNAM..jednostavno znam kad treba nekome nešto reći..ljudi kažu da im se uvijek dogodi ono što im kažem..ali su bili spremni ..pa su donjeli "ispravni" osječaj u taj događaj..shvatili su..( u vezi ovoga sam imala "opravdane " sumnje u ispravnost mješanja u tudji put-život..ali mi je objašnjeno da je neminovnost pomaganje ONIMA koji su odlučili promijeniti svoj prvobitni životni plan..onima koji su odabrali prve od 7 mogučih izlaza iz obitavanja na Zemlji..drugim riječima..ONIMA koji su sami odlučili prvobitnim planom da umru ranije jer su prema planu iskusili sve što su si zadali..ali su se više uzdigli i prihvatili postojanje mogučnosti dodatnog ubrzanog rasta duše kroz pomaganje Zemlji i LJudima..kroz brigu o svemu stvorenom..kroz širenje bezrezervneiništazauzvratneočekivajuče ljubavi..Duše Koje ne znaju Kako narediti izmjenu prvobitnog plana..Duša se treba sjetiti.. Kako..)..

..Malo sam zaglibila u širinu ali Oprostiti čete mi jer sam zaboravila napomenuti da kad počnem pisati ovako velikom brzinom bez razmišljanja ,kako su napisani svi ovi textovi..i pustim ih bez čitanja..znam da ONA piše ..i ne zamaram se zašto i što piše..kad naknadno to sve pročitam na forumu...

..Dakle vodič će se pojaviti..sigurno..jer on postoji..tu je za Vas..samo spoznaja ovisi o mjestu u duši koje ste ispraznili za njega..

Možete nastaviti spavati u hramu..

Volimo Vas.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 20 Jun, 2009 19:20 pm    Naslov: FIDBEK
Odgovoriti sa citatom

Pokusala sam da "napravim" H.V.D.
Iskoristila sam svoju terasu u potkrovlju, samo je malo doradjena nekim detaljima, jer mi je već služila u slične svrhe, ali je nisam tako zvala . Odmah ispod terase su krošnje oraha, iza njih je borova šuma, na jednoj strani zeleno brdo, a u drugom pravcu Rtanj, u svoj svojoj lepoti, pa ne moram mnogo da dekorišem.
Uradila sam preporučenu pripremu, i na to zaštićeno mesto pozvala sebe kao malu devojčicu, ja iz sada, sam već sedela tamo i razmišljala sam koga još da pozovem. Pozvala sam belu gospodju u belom, sebe kao s neke reklame za antiageing kremu, tj kroz tridesetak godina. Sama se pojavila ja s crnom dugom kosom, iz vremena kad sam bila u razvodu, i još par mojih izdanja. Probala sam da umetnem i crno-belu dunda bebu sa slika, ali je pretilo da se kompozicija razveje, pa sam pitala - oćete li plazma keks?
To sve dotle sam ja zamišljala i ređala scene, a onda sam registrovala da su sve ja- ili sve mi - ( kako li se ovo kaže ) ustale i zagrlile se, uz smeh..
Slika je nestala.

Dobro, za prvi put, zadovoljna....

Danas sam ostala sama u kući, moje ćerke su otišle do grada, i ja sam se muvala sredjujući neke stvarčice, tamo vamo kroz stan.
U jednom momentu kao da je,( ili je ) iza mene bila devojčica od sinoć, mala ja u crveno-beloj vunenoj suknjici. ili sam samo pomislila na nju, a kroz glavu mi je prošlo - DEVOJČICA SA ŠIBICAMA -
Ono što me je zveknulo, bilo je toliko jako da sam zaplakala, u jednom kratkom talasu. Sela sam na krevet i sećala se koliko sam plakala zbog te pričice....

Nisam mogla ni da se setim kako ide, samo sam znala da je mnoooogo tužna. Onda sam "izguglala" naslov i našla je. Kratka, a jeziva pričica o devojčici koja se smrzla i umrla u snegu u nekom prolazu..

Svoj utisak ne mogu da vam prenesem, nisam još skontala, samo se čudim.

Pozdrav autoru, i hvala
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 20 Jun, 2009 20:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera od srca ti zahvaljujem što si ovo podijelila s nama..molim te nemoj još u budućnost..korak po korak..7 dana brzo prođe..a onda je samo nebo granica..

..Djevojčica..ti..je onaj dio tebe koji žudi da bude shvaćen ..koji žarko želi da ti prenese svoje snove..ispričaj djevojčici kako se razvijao Tvoj životni put..pitaj ju što si zaboravila od snova koje si snivala.Posveti joj punu pažnju i i pokaži joj da nije napuštena..

Kad pozivaš seba u starijoj dobi..možeš to učiniti i s konkretnim datumom..
Recimo dogodilo ti se u životu nešto ružno..pozovi sama sebe..reci si što će se dogoditi i kako si ti u tom momentu reagirala..i što je ta akcija proizvela kao reakciju..upozori se i ostavi izbor riješenja slobodnoj volji..

Ovo već zadire u program 6.razreda a mi smo još u 3. Ali neka..
"vannastavnička aktivnost" je ponekad potrebna .

Naravno u Hram ulaziš sa svim predradnjama..vjerujem.

..Inače kad se hram ustabili u njega ulaziš odmah..otvorenih očiju..al.i o tome kasnije.

Želim ti srce ispunjeno radošću i šaljemo ti veliki Zagrljaj.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 21 Jun, 2009 11:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čini mi se da nisam imala nikakvih pitanja za moje gošće. A pretpostavljala sam da "mala ja " ima dosta toga da mi kaže, ili da su kod nje ključevi za mnoga vrata koja su meni velikoj, zaključana.

Eto podsetila me na tu scenu smrznute devojčice u snegu, koje se i sad živo sećam,ali odavno nisam pomislila na to.A tada davno mi je to delovalo skroz stvarno, kad nisam imala dovoljno predstava u glavi za bilo kakvu literalnu analizu. Samo sam osećala ogroman strah i more žalosti za tom nesrećnom devojčicom koja nije smela da ode kući jer nije prodala ni jednu šibicu...Koliko li je samo straha i tuge generisala ta Andresenova priča kod ostalih koji su je čitali ili čuli pre vremena, u kome bi mogli da razumeju da je izmišljena...koliko prestrašenosti i nesigurnosti...

Do sada sam do nekih uzroka, kad bih se bavila time, dolazila postupno, i drugačijim postupcima, pa rezultat nije bio ovako dramatičan. Ali obično sa sagledavanjem uzroka , problem obično nestane, ili prestane, tako da sad i nije toliko važno raščlanjivati moju priču o priči. Otvoren je prozor ili su otključana vrata kroz koja zatvoreni strah može da izadje,
a izađe čini mi se sam, jer čim mu pogledaš u oči, on izgubi moć, i nema više tu šta da radi.

Dok ovo pišem, razmišljam : koliko ovo može i treba nekoga da interesuje, ima li smisla o tome pisati, da nije blamaža pisati o tome,,, a te i takve misli obično dovedu do toga da nikome ne kažeš ništa, i ono što te muči ili te je nekad mučilo ostane tamo gde jeste i pravi haos.
(i što je najgore, nisi svestan toga.)
Tako nekako sam i kao mala razmišljala, pa sam plakala sama dok se ne bi uspavala. A i inače sam bila plašljivo, stidljivo i nesigurno dete.

Poenta? Smisao...

Pa,,, ima ih i previše, a ja odoh u predugački post ako nastavim u tom pravcu.

Razumevanje, povezivanje, razmena znanja, saznanja, pomoć, izlaz, ushićenje, zahvalnost i opet razmena... nastavite....

Very Happy
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 21 Jun, 2009 13:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera Heartr ..na ovom topicu nema blamaže ni srama..sigurno nikakvog osudjivanja ni prosudjivanja...sve životne situacije su dobrodošle za podijeliti..ako ijednom čitatelju pomognu da shvati svoju dilemu..odagna sumnje..

..I sama ponekad ..stanem..pomislim da napisano zvuči glupo..pa neka ako i glupo..moje je..imam pravo na glupost..I ja sam samo Čovijek....
Da li intimne osiječaje dijeliti..za to treba hrabrosti..a bez hrabrosti i upuštanja u nepoznato sa vjerom u dobro..nema napretka..

..Ovo je naša školica..kao i život..

Svaka čast i hvala na hrabrosti koju si pronašla u sebi unatoč dvojbi..

Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Jul, 2009 20:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pauza? Kratka, ili dugacka....
LETNJA SKOLICA... premestena,,,
ide mi se jos , a nema casova

pozdrav 5 element
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 07 Jul, 2009 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::

pozdrav 5 element

A obnavljas li lekcije koje su do sada date? Tek kad ih savladas toliko da su ti totalno poznate, a ipak ih radis, tek onda ides dalje Heartr
5.element

Poruka Poslao: 07 Jul, 2009 22:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
Olivera Stevanovic ::

pozdrav 5 element

A obnavljas li lekcije koje su do sada date? Tek kad ih savladas toliko da su ti totalno poznate, a ipak ih radis, tek onda ides dalje Heartr

Totepitam Bravo3 Starcy....slab mi je pristup netu..a i treba usvojiti temelje.Uskoro nastavljam .Pusa.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Jul, 2009 08:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Olivera,

često se barata s jednim aksiomom: "Ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori!"

E, sad, on u realnom životu funkcionira i zato sam ga ovdje spomenula, premda smatram da na ovom forumu doista nema ni glupih odgovora.

Naravno da je ovo pravo mjesto na kojem možeš napisati, reći, pitati bilo što što te muči, i dok je god sve promišljanje motivirano iskrenom željom za spoznajom - ne može biti promašeno.
Uvijek će naći i čitatelja i onog tko razumije.

Iskrenost je majka mudrosti.
Meni su tvoja razmišljanja zanimljiva i pročitam ih s guštom, čak o nekima i razmišljam, odnosno kut gledanja na stvari koji izneseš me zaintrigira...
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 08 Jul, 2009 10:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Draga Olivera,

često se barata s jednim aksiomom: "Ne postoje glupa pitanja, postoje samo glupi odgovori!"

E, sad, on u realnom životu funkcionira i zato sam ga ovdje spomenula, premda smatram da na ovom forumu doista nema ni glupih odgovora.

Naravno da je ovo pravo mjesto na kojem možeš napisati, reći, pitati bilo što što te muči, i dok je god sve promišljanje motivirano iskrenom željom za spoznajom - ne može biti promašeno.
Uvijek će naći i čitatelja i onog tko razumije.

Iskrenost je majka mudrosti.
Meni su tvoja razmišljanja zanimljiva i pročitam ih s guštom, čak o nekima i razmišljam, odnosno kut gledanja na stvari koji izneseš me zaintrigira...

Zvone slažem se s tvojim iznesenim mišljenjem....svaki doživljava odredjenu stvar na svoj način i upravo ta raznolikost i medjusobna tolerancija i poštivanje put su rasta duše.sagledavanje sa raznih pozicija.

Spoznala sam mir u svoj njegovoj punoći..zvjezdana noć,more kao ogledalo,ni daška vjetra..bez ijednog šuma..tišina sve prižima,sabija pa se širi i povezuje sa svemirom..a ja malena pod zvijezdama..strahopoštovanje i zadivljenost ..

Zvončice na more pojdi i distanciraj se od okoliša..pusa..čekam te... Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Jul, 2009 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

a vanjski dug, pad bdp-a, mmf i rebalans? eheeee....nema za sada nis, jedino neke treninge ako uspijemo organizirat, kao radimo na tome pa da barem poslje posla skoknemo na maestral...
uzivaj i za mene
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 5 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 47636 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42384 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pra-Stvaratelj na Putu 3 adminfob 22635 13 Feb, 2010 11:11 am
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30282 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 16726 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35320 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42754 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)