Milan Vidojević, publicista
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 11 Maj, 2009 14:54 pm    Naslov: Milan Vidojević, publicista
Odgovoriti sa citatom

...
MILAN VIDOJEVIĆ

http://www.studiogreenleaf.com/blog/?p=18
http://www.vimeo.com/search/videos/search:milan%20vidojevi%C4%87/9f1c5efd

Veoma počno i korisno..!!!

http://www.youtube.com/watch?v=W7VIfuNbTXY
http://www.youtube.com/watch?v=7wNAZbbjsbU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=p_4xhx70V68&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dqOFYfDzoAk&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wmJUTI25Roo&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Sr3LQbzSLU8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=02TUMsc0r6Y&feature=related
Bye!

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Maj, 2009 17:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Bela Galaktička Damo,
baš ti hvala za ove linkove, zaista su korisni !

Inače, Milan Vidojević me je zaintrigirao već sa svojom
knjigom DOSIJE OMEGA, i nastavkom ČETVRTI RAJH,
koje su već postale kultne.

http://rapidshare.com/files/8766742/Vidojevic_-_Dosije_Omega_-_Novi_Svetski_Poredak_Kao_Novi_Satanizam.pdf.html

.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 11 Maj, 2009 18:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drago mi je da ti služi! Very Happy

Da li znaš gde mogu da skinem i da li imaš link za ČETVRTI RAJH???
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 11 Maj, 2009 19:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDama ::
Drago mi je da ti služi! Very Happy

Da li znaš gde mogu da skinem i da li imaš link za ČETVRTI RAJH???

Izgleda da se još niko nije potrudio da i tu knjigu skenira.
Potražiću ponovo po netu, čim budem imala vremena.
Pozz

.
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Avg, 2009 21:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
INTERVJU MILANA VIDOJEVIĆA SA DUCIJEM SIMONOVIĆEM

http://vimeo.com/5822440

.
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 11:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.facebook.com/profile.php?id=1020572843&ref=profile#/video/video.php?v=1132411263392
Tu ćete naći delove iz dve emisije gde mi je bio gost.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 19:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Milan Vidojević,nisam čitao njegove knjige,ali sam gledao dosta njegovih emisija,i ima se tu svašta primetiti.
Zadnja emisija je baš bila sa Dejanom Lučićem kod di di Slobe Laughing
Naravno,matrica ponašanja i prezentovanja je ostala ista.
A to znači gomila informacija BEZ LIČNOG MIŠLJENJA.
Prezentovanje informacija kroz treće lice,a kada se postavi neko konkretno pitanje,kao što je Sloba postavio recimo o reptilima itd,onda naš drug VIDoje izbaci kec iz rukava,pa kaže : " To spada pod ezoterijom,ne bih sada da ulaim u te vode" , kao da smo mi ovce.
Sa druge strane Lučić je teatralno napadan,ekstravagantan,nadmen i misli da mu niko nemože ništa.Ponaša se kao da je u čeličnoj ljusci ,zaštićen od bilo kakvih uticaja.
Trebalo bi ispitati pozadinu njegovog desetogodišnjeg napadnog medijskog prisustva.
Da li je to sve slučajno i kako Deki može toliko da laje bez posledica ?
Ko stoji iza njega ?
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 19:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
http://www.facebook.com/profile.php?id=1020572843&ref=profile#/video/video.php?v=1132411263392
Tu ćete naći delove iz dve emisije gde mi je bio gost.
Како да одгледам те емисије а да не отворим налог на фејсбуку.
Пошто то не желим да урадим
Dejjan

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 19:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa otvori nalog , šta te košta ?
Ništa,odgledaćeš video,a već sutradan ćeš imati i 10 bračnih ponuda Razz
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 19:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Pa otvori nalog , šta te košta ?
Ništa, odgledaćeš video, a već sutradan ćeš imati i 10 bračnih ponuda Razz

А не, то никако!!!!!!!!!!1
Него како да ти немаш ранг испод ника?
Ел, то нека привилегија?
Dejjan

Poruka Poslao: 02 Okt, 2009 20:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne postoji taj rang koji bi deskriptivno opisao moju duhovno-fizičko-moralnu preuzvišenost.
Zato je i prazno, a prazno označava beskonačnost, infinity, divinity, Dejavinity.
Cool Very Happy
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 03 Okt, 2009 00:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Iza Dekija ne stoji niko,on se ponaša tako da pravi famu oko sebe zbog prodaje knjiga i to radi vrlo vešto sa markentiške strane.Pošto je u zemlji Srbiji sve sa prefiksom -tajno,zabranjeno- na ceni ,Deki to vešto koristi.
ljudi misle da pripada nekim organizacijama,a to nije tačno,ili delimično nije tačno.
Za njega misle da je značajnija osoba od Milana,sa jedne strane jeste,ali to je ona strana koju ja znam,iz prošlih života,ali sa današnje pozicije nije.
Milan je dobro uradio posao u svojim knjigama,ali je to mogao da uradi tek kada mu je odobreno i on pripada vrhu jedne organizacije.
Milan je izučavao Kabalu i zna dosta toga,kada sam ja hteo da je proučim rekao mi je ne čačkaj nešto u šta se ne razumeš.to je bilo prošle godine.
Oni su moji prijatelji i ja ih cenim i poštujem,mnogo sam naučio od njih,ali dođe vreme kada učenik prevaziđe učitelja.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Publicista

Pridružio: 07 Okt 2009

Poruka Poslao: 27 Okt, 2009 12:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Слобадиди, да ли то значи да ако ја желим да радим то што ради Милан Видојевић, дакле да пишем књиге и на неки начин проповедам против Новог светског поретка, морам претходно да приступим Темпларима?

И, друго, стичем утисак да је Милан Видојевић, ма колико га ја ценио, прилично надмен. Има много знања, а држи га за себе и не жели да га подели са нама обичним смртницима. Зашто? Шта је поента?

С друге стране, он напада Дејвида Ајка како причу о рептилоидима користи у комерцијалне сврхе, али тај Дејвид Ајк макар има изузетно отворен наступ. Не прави од себе некаквог мистика. То је оно што ја замерам Милану Видојевићу. Као да се плаши да ће му се јавност смејати ако каже да ванземаљци владају светом. Па да је Дејвид Ајк тако размишљао и дан данас би остао спортски новинар на Би-Би-Си-ју.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Nov, 2009 17:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Milan Vidojević o vakcinama :

.

Poslednji izmenio Vesna dana 24 Nov, 2009 23:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 21 Nov, 2009 04:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Milan Vidojević:
MAJKL DŽEKSON - JUNAK KOME JE PROGRAM OBRISAN
- 1. deo -

KO JE RESETOVAO PETRA PANA ?

Nije da se smrt Majkla Džeksona nije očekivala.
Već godinama su je najavljivali tabloidi, razni "stručnjaci" su komentarisali njegov izgled, plastične operacije, izbeljivanje kože, bio je i Petar Pan i Frankenštajn u isto vreme. Naravno da je smrt konačna tačka na ovaj kontraverzni život, i bez obzira na simpatije ili antipatije, jedan nesrećni umetnik je napustio svet, to izaziva i tugu i poštovanje za ono što je uradio na polju pop muzike.
No, dok su obožavatelji očajavali a samozvani predstavnici porodice, pokojnog Majkla, i ljudi iz zabavljačkog polusveta, drveni advokati i slični bagaž koji ide uz slavne ličnosti, utrpavali u medije da kažu šta znaju o njegovom životu i smrti, a zapravo želeli da se pojave u medijima makar to bilo i nekrofilski, detalji bizarne smrti i života Majkla Džeksona počeli su da formiraju sliku koja se neće dopasti onima koji bi sigurno zauvek želeli da ostanu u dubokoj senci i da ni na koji način ne budu povezani sa životom i smrću Majkla Džeksona.

Krenimo zato redom u ovoj analizi.
Šta je zvanično poznato do sada. Nešto posle 12 časova 25. juna, neko je pozvao hitnu pomoć iz kuće u Holmbi Hilsu u Los Anđelosu, rekavši da je "jednom gospodinu" pozlilo, da mu neko daje reanimaciju, da pokušava da ga oživi, ali da "gospodin" ne reaguje. Hitna pomoć je stigla u 12,30 i tu zatekla "gospodina" u komi, tojest Majkla Džeksona, i lekara, kasnije se ispostavilo ličnog, dr Konrada Roberta Mareja, koji je masažom pokušavao da mu oživi rad srca. Lekari u bolnici su više od jednog sata pokušavali da ožive Majkla Džeksona, bez uspeha.. Policija u početku nije imala razloga da sasluša dr Mareja, sem da uzme izjavu, ali je doktor u međuvremenu nestao, nije se javljao u Hjuston, gde ima ordinaciju, nije odgovarao na pozive i poruke na mobilni telefon, ne zna se gde je trenutno, pa je policija raspisala poternicu za njim.
Navodno je misteriozni pozivač hitne pomoći bio čovek iz obezbeđenja na ulazu u zgradu, jer u apartmanu u kome je stanovao Džekson nije bilo telefona (?) Doktor, koji je dolazio svakodnevno u kuću da mu daje injekcije, nije znao adresu (?!), pa je morao da izađe kad je Majkl pao u komu i da nađe nekog da pozove hitnu pomoć! Na stranu, što izgleda da doktor nema mobilni telefon, pa mora da nađe nekog ko ga ima?
Šta je Majkl dobijao od "terapije"? Šerilin Li, medicinska sestra i nutricionista, koja je pripremala energetske napitke i hranu za Majkla u toku meseci priprema za seriju koncerata, izjavila je da je Džekson patio od teškog oblika nesanice, koja ga je mučila od 2005.godine, posle suđenja na kome se branio od optužbi da je pedofil i da je seksualno zloupotrebljavao decu koja su često dolazila na njegovo imanje "Nedođija", nazvano po "zemlji" Neverland, u kojoj je živeo Petar Pan.
Ona tvrdi da je Majkl tražio da mu nabavi i daje intravenozno Diprivan, poznat kao i Propofol, ali da je ona odbila. Reč je o anestetiku koji se koristi u operacionim salama. Za razliku od drugih anestetika, oni koji su primili Diprivan lako se bude kad prođe njegovo dejstvo i "bistre su glave." Nema ga u slobodnoj prodaji, mogu ga nabaviti samo bolnice i licencirani lekari i medicinske sestre. Lijeva kaže da ju je Džekson zvao 21.juna u panici jer je počeo bio "da se hladi" i da mu je ona preporučila hitan odlazak u bolnicu. Nije je poslušao jer je očigledno imao nekog ko mu je davao Diprivan. Jedini problem sa ovim anestetikom jeste da se mora davati u izuzetno precizno odmerenoj dozi, što iskusni anesteziolozi znaju, ali je pitanje ko je Džeksonu davao Diprivan. Svako "predoziranje" izaziva ubrzan rad srca što može dovesti do srčanog infarkta, što se Džeksonu i desilo.

Slike iz ambulantnih kola pokazuju čudnu stvar. Nos Majkla Džeksona je "smrskan", ima kosu, ali u izveštaju iz bolnice piše da je "ćelav" (?), da su konstatovana četiri slomljena rebra i četiri uboda od igle na grudima (što je verovatno posledica reanimacije), ali i da je imao podlive na leđima, potkolenici, itd. Noć pred smrt imao je probu sa igračkom grupom sa kojom se pripremao za koncerte, delovao im je potpuno normalno i koncentrisano. Rezultati toksikološke analize znaće se za tri nedelje, ali će to možda biti nesvrsishodno, pošto porodica želi sahranu (i kremaciju) već u nedelju, a "pepeo će biti rasut po Nedođiji."

Analiziraću sada Majkla Džeksona iz sasvim drugog ugla, "fantastičnog i bizarnog" koji bi mu i inače pristajao.
Čuli ste za programe kontrole uma, MKUltra, i posebno program "Monarh", koji je pripremao decu za pedofilske zloupotrebe, satanske rituale, nanoseći im nepopravljivu psihičku i fizičku štetu, o čemu sam pisao u knjizi "Dosije Omega." Jedna od najomiljenijih tehnika bila je korišćenje kriptičkih stihova "Čarobnjaka iz Oza" i Diznijevih likova. Deca u obdaništu u vojnoj bazi Prezidio kod San Franciska su agentima FBI ispričala da su ih "Miki i Šilja" kupali u kadi, "igrali se sa njima" i radili druge stvari. Kao "Miki" kasnije je identifikovan Majkl Akvino, potpukovnik američke armije, satanista i osnivač okultne, nacističke lože "Hram Seta". Sad više nije u armiji, ali Hram Seta postoji i danas.
Još strašnija je priča Keti O'Brajen, programirane prostitutke koja je radila za CIA. Na "okidač" iz programa koji bi se došapnuo "korisniku", kako bi se ona "uključila", radila je sve ono što bi "korisnik" tražio. Sama je bila seksualno iskorišćavana kao dete od strane oca, ujaka, njihovih drugara, dok nije prebačena u "Školu šarma", kako je CIA zvala svoj centar za obuku. Kad je završila obuku, kao seksualna robinja dodeljena je senatoru Birdu, a koristili su je i Pjer Trido, kanadski premijer, Madlen Olbrajt i mnogi drugi. U jednom trenutku su je "udali" za Vejna Koksa, serijalnog ubicu koji je radio za CIA.. Očekivalo se da će njihov sin "imati gen ubice" i moći da se programira za potrebe službe. O'Brajenova je rodila ćerku, Keli, koja je takođe kao dete prošla obuku koja je bazirana na fizičkoj i psihičkoj traumi kako bi se izazvao "sindrom višestruke ličnosti" od kojih bi se svaka programirala za neku aktivnost, samo zavisi od "trigera" koja će se aktivirati. Keli je seksualno iskorišćavao Ronald Regan i drugi perverznjaci iz vrhova Iluminata. Keti O'Brajen je spasao i deprogramirao Mark Filips, koji je radio za NASU, koju su formirali izbegli nacisti Trećeg Rajha. Tako je Keti O'Brajen bila u stanju da se seti šta se desilo s njom i da napiše knjigu o tome.
Isti program kao Keti O'Brajen je prošla i Merilin Monro, verovatno i Kurt Kobejn, i mnoge druge ličnosti iz sveta filma, muzike i industrije zabave, ali to nije trenutno naša tema.

Majkl Džekson je bio traumatizovan kao dete od strane oca, koga se panično plašio do kraja života.
Moguće je da je bio rob iz programa "Monarh"čiju su karijeru gradili oni koji su od njega napravili "Mesiju" čitavih generacija (u Otkrovenju lažne mesije su ovog tipa, ne lideri država ili religiozni gurui). Bio je Petar pan, lik iz Diznijeve mračne galerije likova, "večno mlad", koji će decu odvesti gde? Setite se legende o "Čarobnom frulašu."
Majkl Džekson je prodao 750 miliona ploča i bio je u dugovima! Naravno, taj novac nije bio njegov, on je rob iz programa, novac pripada gospodarima. Zato živi u iznajmljenoj kući koja nema telefon, da ne bi mogao da se otrgne iz programa. Jedino ga posećuju "doktori" koji održavaju program.
U jednom trenutku je otišao u Bahrein, gde je bio u posedu novog "hendlera", šeika Abdulaha bih Hamada al-Kalife, koji mu je pozajmljivao novac za život (!), a zauzvrat mu je Džekson prepisao "prava na autobiografiju, koncerte, novu ploču", i koješta! Princu iz Bahreina nije dovoljan prihod od nafte, trebaju mu autorska prava na knjigu. Kakva farsa! Preveli su Majkla u islam, a onda ga vratili u SAD, pod kontrolu Farakana, mračnog vođe američkih ekstremnih muslimana, naslednika ubijenog Malkolma X, za koga mnogi tvrde da je "projekt CIA".
Povodom smrti Majkla Džeksona oglasio se propovednik Džes Džekson, koji je pozvao Majklove fanove da se ne ubijaju zbog Majkla, "već da u njegovo ime živimo kao braća i sestre a ne da umiremo kao budale." Kakva umna diareja, od masona 33.stepena lože Prins Hol, koji je mirođija u svim javnim dešavanjima u SAD, a sada je blizak i novom predsedniku Baraku Obami.

Da li je Majkl Džekson zaustavljen pre nego što je svoje koncerte iskoristio da upozori ljude na ono što spremaju Iluminati? Hteo je da govori o Ujedinjenim Nacijama i Svetskoj zdravstvenoj organizaciji i o njihovim planovima za desetkovanje ljudi u svetu.
Da li je Džekson shvatio kakva je žrtva postao, da li je hteo da se opravda i to ispravi, govoreći protiv onih koji su ga pretvorili u nakazu, praveći od njega "palog anđela" koji će predvoditi "decu", što će reći našu budućnost, u propast?
Ako je postao toga svestan i odupro se, onda je jasno da su ga "isključili." Program mu je resetovan. Život mu je ugašen.
Ali će ipak, zbog želje da ispravi strašnu sudbinu koju su mu namenili, završiti u raju. To mu od srca želim. Sapienti sat.

http://www.srpskaanalitika.com/
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3  Sledeci
Strana 1 od 3

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VEGETARIJANSTVO I SPOZNAJA 109 Vesna 42968 19 Jun, 2010 09:37 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PRAKSA III - Najzahtevnije vežbe - samo za veoma iskusne 423 talerman 110699 16 Feb, 2010 19:50 pm
valen Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Milan Šašic, astrolog, Novi Sad 0 adminfob 5540 06 Okt, 2009 17:09 pm
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zajednički praktičan rad na sebi 136 Analeta 33381 12 Apr, 2009 14:12 pm
san4love Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)