DRUŽENJA VAN FORUMA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 10:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Sretna slava Bebo .

Da , da eksponencijalno ludilo se desava pri pomeni reci Rtanj . ...... i piramida (moci ) .

Takvih i mnogo, mnogo ,mnogo jacih mesta postoji sirom planete ......pa ih morski majmuni ne proglasavaju centrom sveta , zahvalni sto su se eto nasli (citaj veoma uticali )na prekretnici promene covecanstva .Ne zameri na slobodi izrazaja , jer simbolika je precizna .

A sto se tice materijalizacije , svi koji vicu lazu , mada i po neki pop svoju laz materijalizuje ........na obroncima ove srpske planine .

E he he he ............a ha ha ha ha .............................ihi hihi hi .

Drazi mi je zdrav ljudski kontak , nego sva moc piramidalnog marketinga , makar bio i srpski !
Tako da Bebo , ti u jednom a ja u drugom smeru ,
ali u istom pravcu .

Rtanj !

Pa dobro , eto slažem se za ljudski kontakt- tako su se meni desile materijalizacije.

Samo sam odreagovala na tvoju da nisu svoji.

Pa i u ljudskom kontaktu ljudi iskazuju svoje različitosti , neki hoće kuću neki hoće da prođu dalje od Amente.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 12:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne vidim nista lose u tome da neko napravi rtanj, centar svog sveta. Mnogo bolje od zadnjice pune izmeta ili genitalija mirisljavih s mokracom to su obicno ljudima centri sveta najbitniji u zivotu koje sluze svim svojim snagama. Ohh

E onaj covek iskusni je pogodio vidi u Pancevu u hladovini 19stepeni :) a na suncu preko 20 sigurno :)

Nadam se da onaj moj mistik sto prica sa nepokretnim objektima, a za koga kazu da cita novine redovno ipak nije pogodio da ce biti -50 ove zime. Posto ce onda biti haos po gradovima, sva stakla ce popucati i drvece jadno takodje. A oni sto vole da sluze analnom otvoru ce pokrasti gomile hrane cim budu mogli izici napolje, neki i odecu takodje koju ce prodati radi najnovije mode bojenje analnog otvora ili izbeljivanje.

A da odem u pecinu necu da bih se krio od necega vec jer je tamo najudobnije i najzdravije za zivot :) Dakle uglavnom radi culnog uzivanja.
Jeste da nisam spreman za -50 ali se snegu svakako radujem i bosonogom hodanju po njemu i ledu takodje :)
Ledenjaca yoga kombo :)

Meni interesantno deluje ta ideja od -50 videcemo sta ce biti. Mozda bude sledece zime?
:)
Danas bas neka vrucina i Sunce uprzilo a u Pancevu se se prenamnozile bubamare mutanti kojima inace uopste nije vreme sada u novembru. Prvo kumarci mutanti pa neke muve mutanti a sada i bubamare mutanti
Vladana mi rece da je cula na vestima da su se bubamare prosirile i po drugim gradovima srbije a da ih je doneo neko iz afrike xP
hehehehe xP nisam tamo (u severnoj africi) uopste video ovakve bubamare crne sa dve crvene i dve bele tufne i klasicne mutirane.
Ove mutirane ujedaju i ljude, Vladani su grickale saku a bilo ih gomila u autobusu, upadaju kroz prozor.
rekao bih ko zna sta to sve ljudi rade.. jadni insekti kada su toliko mutirali .. bubamarama je obicno vreme u prolece i leto. Sada kada udari mraz i padne sneg ima sve da uginu.

Ako bude zahladnelo znaci za mesec il dva ako padne temperatura ispod -15, -20 bolje da se onda polako dogovaramo da se svi lepo drzimo zajedno jer inace bice gadno kad analni divljaci dodju da pljackaju.
ommmmmmmmmmmmmm
:)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 13:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marko,
ja neznam koliko si ti svestan toga, jer si sav zavijen u tu priču o dobrim djelima i planovima sa Vladanom, rituale kupanja i nekakvo služenje, ali,
tvoji tekstovi su puni gorčine i straha.
Ne mislim ja ništa loše o tebi, naprotiv, mnogo si naivan i tako lako iznosiš svoju intimu ovdje, što nije dobro za tebe. Ja bih na tvome mjestu, jer si mlad i normalno izgledaš, nisi glup, preispitao cijelu svoju priču i ubjeđenja.
Što ti ne bi probao da živiš normalno, kao i svi, a da utičeš najbolje što možeš i na svoju okolinu i na sebe. Ovako si u borbi neprestano. U suprostavljanju. Tako ćeš uvijek navlačiti na sebe netrpeljivost A i ti si ponekada čini mi se kao tempirana bomba.
Nije tvoj mir u nekoj egzotičnoj vjeri već u tebi samom, ako ga budeš znao pronaći.
Pusti te pećine i senzacionalne vijesti, i ogorčenost na svijet oko tebe.
Ne završava Vladana fakultet da bi živjela u pećini, valjda je to jasno. Inače bi odmah prestala sa tim. I jednom će možda željeti da ima bebu pa će ti trebati pare. Ne odbacuj ništa i ne uzimaj zdravo za gotovo, šta je bilo, bilo je, moraš dalje...
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 13:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice ::
Marko,
ja neznam koliko si ti svestan toga, jer si sav zavijen u tu priču o dobrim djelima i planovima sa Vladanom, rituale kupanja i nekakvo služenje, ali,
tvoji tekstovi su puni gorčine i straha.
Ne mislim ja ništa loše o tebi, naprotiv, mnogo si naivan i tako lako iznosiš svoju intimu ovdje, što nije dobro za tebe. Ja bih na tvome mjestu, jer si mlad i normalno izgledaš, nisi glup, preispitao cijelu svoju priču i ubjeđenja.
Što ti ne bi probao da živiš normalno, kao i svi, a da utičeš najbolje što možeš i na svoju okolinu i na sebe. Ovako si u borbi neprestano. U suprostavljanju. Tako ćeš uvijek navlačiti na sebe netrpeljivost A i ti si ponekada čini mi se kao tempirana bomba.
Nije tvoj mir u nekoj egzotičnoj vjeri već u tebi samom, ako ga budeš znao pronaći.
Pusti te pećine i senzacionalne vijesti, i ogorčenost na svijet oko tebe.
Ne završava Vladana fakultet da bi živjela u pećini, valjda je to jasno. Inače bi odmah prestala sa tim. I jednom će možda željeti da ima bebu pa će ti trebati pare. Ne odbacuj ništa i ne uzimaj zdravo za gotovo, šta je bilo, bilo je, moraš dalje...

Nadopunila bi Petrovo izlaganje ..svatko se rađa upravo na onom mjestu i u onoj zemlji sa običajima i vjerom koji su potrebni duši da bi sakupila iskustva koja joj nedostaju.

Shodno tome svaka drastična devijacija je skretanje s puta odabranog za postoječu inkarnaciju..i prema tome korak nazad..jer to što se mora iskusiti ..to si sam odabrao prije ponovnog rođenja sa željom da naučiš nositi se s time.
Izbjegavanje zadataka koje si netko zada,bjegom u način života i situacije koje su nam u siječanju kao duši ugodne ne izvršavamo date si zadatke a naši duhovni vodići i anđeli koji su tu da nam pomognu..ostaju zbunjeni pa nas ponekad čak onemogučuju na putu za koji mislimo da je za nas.
Svako bježanje od iluzije sadašnje realnosti je...stagnacija jer to ipak nekada moraš proći. Very Happy..ovo nije namjenjeno samo Marku već svima nama kao lagani podsjetnik.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moj smisao za humor se cesto pogresno protumaci preko interneta..
I naravno ti zakljuchkici koje si doneo nista ne valjaju posto nas ne poznajes..

Evo par informacija.
Skriveno: 
Nisam ogorcen na svet vec volim sva ziva bica. Vladana takodje.
Nama odgovara zivot u prirodi i zato u prirodu idemo. Vladana zavrsava fakultet zbog roditelja jer su je oni odgajali da im otplati karmicki dug. Necemo da imamo dece. Sluzicemo druga ziva bica slicno kao sto ih i sada sluzimo. Samo intenzivnije. Nama lepo lezi zivot u prirodi, nesto nam ostalo iz proslih zivota pa nema potrebe da se mucimo i patimo po gradovima, zasto bismo? u prirodi imamo neogranicenu hranu i sklonista. Sve potrebstine za zivot. I mozemo lepo sluziti drugima bilo da je to u odbrani od vukova ili u popravljanju kuca, lecenju ljudi ili pak zajednickom pevanju svetih imena. Nas stav je da su sve religije jedna religija u osnovi a to je da se ljudi priblize Bogu i vole Ga. Oni koji vole Boga vole i sva ziva bica jer su oni delici i cestice Njihovog voljenoga. Oni koji zele da kritikuju i traze lose stvari ce to uvek naci i time stvarti sebi probleme. (ovde i sam spadam posto sam u prethodnom postu pravio salu na racun analnih sledbenika)
Jedina borba koju vodim jeste sa umom. Ako se to uopste moze nazvati borbom. :)
Naglasicu da borba s umom mi nije teska posto imam tajna oruzija ;)

Eto to je ukratko :)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 13:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U vezi Rtanjskih igara bez granica .....................

He ,TATA ,TATA .Sve su to nase planine , a takozvane akupunkturne tacke ili cakre i cakrice su izrazaji bica Zemlje.
Isto kao i mi ljudi koji bi tebali da postanemo svesni nervni sistem Zemlje .
Tako da zdrav razum u kombinaciji sa Vatrom priprema put da se to i na ispravan nacin odvija .

Znam da se pod silinom vatre uzburkaju i emocije i transformacije citavog bica , koje lici na ludilo .Ali vremenom u transformaciji i osvescivanjem znanja o sebi , aktivira se ponovo razum u reorganizovanom ljudskom bicu , koji zapaljenu vatru rasporedjuje po svim telima ljudskog bica .

E sad moze nam se sve sto hocemo ili sto nam se desava , pitanje vecno , ciji odgovor i nije toliko bitan do odredjene tacke razumevanja .

Iz tog razloga i potenciranje licnih dozivljaja vezanih za kosmicke zakone planete Zemlje moraju biti filtrirani iskustvenim saznanjima u skladu sa razumom .

Tako da zabavi iliti igri nikad kraja .
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Još jednom ću ti napisati Marko.
Tvoji postovi ne odišu tvojim napisanim stavovima.
Očigledno je da se kriješ od samog sebe.
Završava fakultet da oduži karmički dug?
Voliš čitav svijet a svuda vidiš nevolje, mutante, demone, trovanja, katastrofe...
Cijeniš sve religije a znaš šta si napisao ranije za jednu cijelu religiju.
Udobono je i zdravo živjeti u pećini?
Interesantna ti je ideja o -50? Jel ti to priželjkuješ negdje?
I još bih ti napisao da si ti zgodan momak a Vladana i nije baš.
I da nije tačno da ti ne trebaju pare. Ne vjerujem da jedeš samo iz prirode...
I previše često pišeš pominjući izmet, mokraću, analne otvore, i sl.
Budi se momče, što prije, zaboravi prošlost i uključi se...
Stvarno mislim da nisi loš, samo si povrijeđen kao i mnogi ovdje...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marko je veliki posvecenik. Eto, ja sam u njemu prepoznao veceg "fanatika" od mene. Zasluzuje on moje divljenje i postovanje.
Mozda ce on u kasnijim nekim periodima svog zivota, pronaci i nesto drugacije od ovoga sto sada radi. Jer zivot ima neka svoja posebna pravila. Ali, nama drugima, u ovom trenutku, ne preostaje nista drugo nego da mu se cudima, pa mozda cak i da kazemo u sebi "on je totalno otkacio", ali da mu pri tome aplaudiramo i da mu se divimo.
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Marko je veliki posvecenik. Eto, ja sam u njemu prepoznao veceg "fanatika" od mene. Zasluzuje on moje divljenje i postovanje.
Mozda ce on u kasnijim nekim periodima svog zivota, pronaci i nesto drugacije od ovoga sto sada radi. Jer zivot ima neka svoja posebna pravila. Ali, nama drugima, u ovom trenutku, ne preostaje nista drugo nego da mu se cudima, pa mozda cak i da kazemo u sebi "on je totalno otkacio", ali da mu pri tome aplaudiramo i da mu se divimo.

Koliko ja znam ti si imao udoban život, dobro radno mjesto, imaš porodicu, zarađuješ...
To što imaš neobična interesovanja, to je drugo, i nije to fanatizam, kod tebe su neki drugi razlozi Very Happy
Nemoj da ga ohrabruješ ako nisi siguran da znaš šta vidiš.
Lako je biti fanatik preko foruma i maštati i istraživati.
NJegova situacija je drugačija od tvoje, pa budi odgovoran malo...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A to sto prica toliko puno o mokraci i tim takvim drugim stvarima, verujem da je odraz necega karmickog...

Marko mozda jos treba da razume neke sitne stvari...na primer...da neki produhovljeni ljudi traze bilo sta sto bi ih vezivalo za ovaj svet...

eto, veliki aghora Vimalananda je voleo konjske trke, sto mu je zamerao njegov guru (i najvisi adept ima nekog svog gurua),
a Vimalananda se pravdao, pa dobro, mora nesto da me drzi ovde, makar to bile i konjske trke.

Mozda ce Marko ( najiskrenije se nadam, i mislim da hoce) razumeti da je nekim duhovnim ljudima potrebno malo i ovozemaljskih radosti (makar to bilo i pusenje),
kako bi se drzali ovog sveta. Jer zivot ima svoja pravila...
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh, dragi Petre, poslednje sto sam zaradio u poslednjih sest meseci je k. od bicikle.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote=\"Miodrag\"]U vezi Rtanjskih igara bez granica .....................

He ,TATA ,TATA .Sve su to nase planine , a takozvane akupunkturne tacke ili cakre i cakrice su izrazaji bica Zemlje.
Isto kao i mi ljudi koji bi tebali da postanemo svesni nervni sistem Zemlje .
Tako da zdrav razum u kombinaciji sa Vatrom priprema put da se to i na ispravan nacin odvija .

Znam da se pod silinom vatre uzburkaju i emocije i transformacije citavog bica , koje lici na ludilo .Ali vremenom u transformaciji i osvescivanjem znanja o sebi , aktivira se ponovo razum u reorganizovanom ljudskom bicu , koji zapaljenu vatru rasporedjuje po svim telima ljudskog bica .

E sad moze nam se sve sto hocemo ili sto nam se desava , pitanje vecno , ciji odgovor i nije toliko bitan do odredjene tacke razumevanja .

Iz tog razloga i potenciranje licnih dozivljaja vezanih za kosmicke zakone planete Zemlje moraju biti filtrirani iskustvenim saznanjima u skladu sa razumom .

Tako da zabavi iliti igri nikad kraja .[/quote]

Kazem ja zuuurkaaaaaaaaa
Djuskanje

Djuskanje
Djuskanje
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Eh, dragi Petre, poslednje sto sam zaradio u poslednjih sest meseci je k. od bicikle.

Pa dobro, bilo je i biće ponovo. Nećeš sigurno ići u neku pećinu.
Opet ćeš zarađivati, imaš klince, školovan si, svašta znaš...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali, hocu da dam savet Marku, jer mislim da mogu...

Na putu ka prosvetljenju (cuj me Marko molim te!), jedan indijski aghori (vrhunski posvecenik), mora da prevazidje i osecaj gadjenja...

Zbog toga se jedan aghori druzi i sa glistama, pacovima, zmijama (to Marku mozda nije problem), ali takodje i sa alkoholicarima, narkomanima, kurvama i pusacima (eto to je Markov problem jer on njih sve izbegava)...

Znaci nema gadjenja... Sve je Bozje...pa i narkomani, pusaci, pacovi, zmije, gliste i kurve.
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 14:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za Marka ,
nadam se da razumes humor gde ga ima i od nas koji nismo na tvoj nacin posveceni .

Nego da te pitam nesto .Da li u Hramu gde sluzis imaju za prodaju incese , mirisa KESER CHANDAN i koja je adresa na kojoj se centar nalazi ?

Pozdrav.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 3 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30251 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SLIKE I CRTEŽI ČLANOVA FORUMA 161 michelle 49146 01 Sep, 2011 14:19 pm
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ZNAK-PODZNAK ČLANOVA FORUMA 186 Vesna 57813 29 Avg, 2011 19:12 pm
Alphilda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KRITIKE I SAMOKRITIKE ČLANOVA FORUMA 140 Aleksandra-Caca 35714 14 Jun, 2011 01:53 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 87564 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 89667 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVI KOMENTARI I SVA PITANJA ZA ČLANOVE FORUMA 4 Dušan 5801 22 Mar, 2008 17:21 pm
Dušan Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)